Autor Wątek: The Last of Us: Part II  (Przeczytany 32492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: The Last of Us: Part II
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 22, 2018, 09:45:24 »
No szczególnie, że mowa była w temacie(i jawnym cytacie) o zabijaniu psa, więc byś nie doszedł do tego po tytule gry jakbym reszty tam nie dopisał nie szerloku?!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 22, 2018, 09:47:19 »
Widać pominąłem posta albo nie pokojarzylem poprawnie faktów. Tak czy siak nie planowałem klikać w spoiler ale pojawił się przy zacytowaniu.
A mogłem użyć tapatalka!

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 22, 2018, 09:50:03 »
Jedyne co mogłem zrobić to np

"Spoiler  z początku pewnej gry, która nie tak dawno wyszła
i tu tagi spoilerowe"

I to jest max co sie dało w tej sytuacji zrobić :P.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 22, 2018, 10:04:02 »

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 22, 2018, 10:37:38 »
Albo... Nie pisać w ogóle o spoilerze :3

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 12, 2018, 03:22:01 »
The Last of Us Part II ? E3 2018 Gameplay Reveal Trailer | PS4
https://www.youtube.com/watch?v=btmN-bWwv0A

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:03:48 »
#tojepiękne
#nowalara

;)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:15:52 »
No miażdży cycki. Ale jak dla mnie tylko ta jedna gra z SONY. Reszta exów od MS bardziej do mnie przemawia.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:21:03 »
Wygląda super, animacje BOSKIE! Jedyne co boli to brak daty, czyli prawdopodobnie nie 2019 nawet?
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:24:19 »
Nie podali daty. Spadnie na 2020? PS5 launch title? ;)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:26:40 »
Jeszcze mają PSX pod koniec roku i tam mogą podać późne 2019, może nie są gotowi.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:25:30 »

Pierwsza część wyszła też na koniec generacji, po co mieliby przesuwać tą grę skoro mają bazę 80mln sprzedanych konsol?

Nic nie szkodzi natomiast zrobić remastera na PS5.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:27:22 »
Nie ogladalem, biere Day 1. 8)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:59:01 »
Wygląda super, animacje BOSKIE! Jedyne co boli to brak daty, czyli prawdopodobnie nie 2019 nawet?

Ogladajac nowego Tomb Raidera razila mnie wlasnie sztucznosc animacji (i malo TR w TR, ale to juz na inny temat...). Tutaj bylo o niebo lepiej.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 12, 2018, 09:16:21 »
Przynajmniej mają gameplay więc wyjdzie przed CP ;)

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwiec 12, 2018, 09:39:27 »
Ten gameplay to oczywiście jeden wielki wyreżyserowany skrypt i w życiu żadna gra tak nie będzie wyglądać, ale i tak wiadomo, że będzie super. Zdecydowanie najbardziej wyczekiwany przeze mnie eks.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwiec 12, 2018, 09:44:02 »
Ja mam wrażenie, że gameplayowo widzę Uncharted. TO chodzenie w paprociach itd.  ;D Szkoda, że nie pokazali walki z grzybami  ;)

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwiec 12, 2018, 09:54:32 »
Hmmmm..., hmmmm..., hmmmm.... Trzy obserwacje:
-czekam na rozwiniecie watku lesbijskiego
-lubie kiedy filigranowa nastolatka idzie jak przecinak przez hordy zaprawionych w boju zakapiorow. Girls power! Wiadomka ;) To co robi Lara zaczyna sie w tym momencie wydawac praktycznie obcowaniem z rzeczywistoscia. Dosc radykalny ruch jak na gre, ktora starala sie w sposob brutalny i dojrzaly przedstawiac rzeczywistosc. Dla mnie to mocny dysonans, ale chetnie dowiem sie, w ktorym momencie Ellie przeistoczyla sie w Rambo. Jakby to porownac do 1 czesci to Joel to jest jakis miekki ciapandorek, ktory wogole nie ogarnia :D
https://www.youtube.com/watch?v=8ZYkj0glnqs
-jesli tak wyglada walka to... mniam. Takie mialem 1 wrazenie. Potem obejrzalem ten trailer powyzej i w zasadzie to jest... z grubsza to samo :)
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:25:44 »
Też mi się rzuciły od razu paprotki z Uncharted ;)

Ale zwróciłbym uwagę na coś, co próbowano zrobić już w pierwszej części, ale tutaj widzę, że jest to fajnie rozwinięte i dla mnie to mały gamechanger. Mianowicie przeciwnicy coraz bardziej przypominają ludzi, a nie kolejne kukły do przewrócenia. Odniosłem wręcz wrażenie, że spokojnie można by było grać którąś z postaci, która poluje na Ellie. Oni coś tam do siebie krzyczą, jakieś imiona, coś innego niż tylko "she's there", "im gonna kill you". Czuć między nimi interakcję. Takie proste, a takie zajebiste. ND próbuje udowodnić od poprzedniego TLoU, że każdy kill coś znaczy (w przeciwieństwie do hurtowo-morderczego Uncharted) i chyba coraz lepiej im to wychodzi.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:30:51 »
Hmmmm..., hmmmm..., hmmmm.... Trzy obserwacje:
-czekam na rozwiniecie watku lesbijskiego
-lubie kiedy filigranowa nastolatka idzie jak przecinak przez hordy zaprawionych w boju zakapiorow. Girls power! Wiadomka ;) To co robi Lara zaczyna sie w tym momencie wydawac praktycznie obcowaniem z rzeczywistoscia. Dosc radykalny ruch jak na gre, ktora starala sie w sposob brutalny i dojrzaly przedstawiac rzeczywistosc. Dla mnie to mocny dysonans, ale chetnie dowiem sie, w ktorym momencie Ellie przeistoczyla sie w Rambo. Jakby to porownac do 1 czesci to Joel to jest jakis miekki ciapandorek, ktory wogole nie ogarnia :D
https://www.youtube.com/watch?v=8ZYkj0glnqs
-jesli tak wyglada walka to... mniam. Takie mialem 1 wrazenie. Potem obejrzalem ten trailer powyzej i w zasadzie to jest... z grubsza to samo :)

Już w pierwszej części była Predatorem w porównaniu do joela.

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:55:56 »
To imo najlepsza gra tych targow. Mam tylko nadzieje, ze takich walk nie bedzie za duzo, bo troche sie rozmyje ich sens. Zadne czysciutkie strzelanie i ladnie padajace cialka - to wyglada jak prawdziwa walka w postapokaliptycznym swiecie, wszystkie chwyty dozwolone bo idzie o zycie, a mimo to widac, ze przeciwnicy to bardzo normalni, niemal zywi ludzie i nie jest tak latwo przejsc nad tym do normy i traktowac ich jako kolejne fragi.
Troche szkoda, ze tak duzo pokazali. Od teraz robie sobie embargo na fimiki z tlou, bo chcialbym raczej byc zaskoczony przez nich;)

A co do dziewczyny robiacej to, co ma robic, to coz... niemal taka Arya z GoT;)

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:02:31 »
@Screwball:
eeeee..., bo to sa ludzie, a nie "pieczarki"? ;) Wiec mowia do siebie, zupelnie tak jak w 1 czesci. Obejrzyj moze gameplay z jedynki na E3. Ja tu nie widze rewolucji, jedynie ewolucje.
BTW, porownywanie gry action-adventure z survival (adventure) to raczej kiepski pomysl, chociaz temu pokazanemu fragmentowi walki to raczej blizej do tego 1go :)
Tak szczerze mowiac to ten trailer mnie raczej zniechecil niz zachecil przez dysonans w kwestii kim byla Ellie w podstawce i dodatku i co robi teraz.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:17:43 »
@Screwball:
eeeee..., bo to sa ludzie, a nie "pieczarki"? ;) Wiec mowia do siebie, zupelnie tak jak w 1 czesci. Obejrzyj moze gameplay z jedynki na E3. Ja tu nie widze rewolucji, jedynie ewolucje.
BTW, porownywanie gry action-adventure z survival (adventure) to raczej kiepski pomysl, chociaz temu pokazanemu fragmentowi walki to raczej blizej do tego 1go :)
Tak szczerze mowiac to ten trailer mnie raczej zniechecil niz zachecil przez dysonans w kwestii kim byla Ellie w podstawce i dodatku i co robi teraz.

Spędziłem sporo czasu w TLoU na dwóch systemach i przyznam, że nie poczułem tam tego rodzaju zażyłości między przeciwnikami. Różnica jest prosta - adwersarze owszem, mają interakcję między sobą, ale tylko do momentu trafienia gówna w wiatrak. To raczej standard w tego rodzaju grach. Jakiś small talk przy ognisku, podsłuchane gadki nakreślające tło fabularne. Ale nigdy (albo sobie tego nie przypominam) po rozpoczęciu konfrontacji. Wtedy jest tylko to klasyczne "you're gonna die bitch". Tutaj widzę różnicę, nie żadną rewolucję, tylko tak jak wspomniałem - małego gamechangera.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:29:50 »
Ja mam wrażenie, że gameplayowo widzę Uncharted. TO chodzenie w paprociach itd.  ;D Szkoda, że nie pokazali walki z grzybami  ;)
yup, tylko dla odmiany tutaj to pasuje,tam nie

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:41:45 »

Chodzenie w paprociach ok, chciałbym się nastomiast dowiedzieć co się kryje za "itd."

pozdr
psn - Skrubolski

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwiec 12, 2018, 13:03:56 »

Chodzenie w paprociach ok, chciałbym się nastomiast dowiedzieć co się kryje za "itd."

pozdr
Haha, to samo ale w trawie  ;) Wiesz o co chodzi. Może jestem w błędzie ale gra wydaje się mieć praktycznie taki sam feel w walce i skradaniu co ostatnie Uncharted  :)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwiec 12, 2018, 13:09:19 »

pozdr
Haha, to samo ale w trawie  ;) Wiesz o co chodzi. Może jestem w błędzie ale gra wydaje się mieć praktycznie taki sam feel w walce i skradaniu co ostatnie Uncharted  :)

Yep, wydaje ci się. To kompletnie inne gry i o innym fellingu.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwiec 12, 2018, 13:20:06 »
Skradanie to skradanie. Bez różnicy czy w paprotkach czy trawie. Nie widzę różnicy między U4, a TLoU2. Walka trochę przesadzona, bo na 100% głowa by nie spadła z takiego karku po 2 ciosach od nastolatki. Nawet takiej, której zabili/ukradli dziewczynę ;D Mimo wszystko Lara siedzi w kącie i kwili, że nie umi w zabijanie. Teraz może mieć rozterki.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 12, 2018, 13:23:49 »

pozdr

Yep, wydaje ci się. To kompletnie inne gry i o innym fellingu.

pozdr
Kompletnie inną to bym jej na pewno nie nazwał, kompletnie inne może być, nie wiem np. Gears of War. Wiadomo, że tzw. feel to sprawa indywidualna i tak naprawdę będzie mozna się wypowiedzieć po zagraniu ale uważam, że gry Noughty Dog mają swoją specyfikę w poruszaniu, walce, generalnie animacji. Ja miałem wrażenie, że widzę podobieństwie już w przypadku TLOU 1.

edit
hehe kwestii siły uderzenia tej kobitki bym nie podnosił, bo tak mozna zdyskredytować sporo gier. No ale trzeba przyznać, ma dziewczyna "lutę"  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 13:25:58 wysłana przez xpogox »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:07:46 »
Wiadomo, że będzie super gra, ale:

- wolałem młodsza Ellie, która się opiekowaliśmy - ten Rambo nie podoba mi się zupełnie
- obawiam się, że emocje będą dużo gorsze
- pocałunek bez sensu
- najgorszy element jedynki pokazali - czyli walkę z bandziorami
- brak klikerow

Ogólnie zagram na pewno, ale nie dość że wydaje się wtórna przez te wszystkie TPP to jeszcze mam wrażenie, że straciła kilka ważnych elementów jedynki.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:12:13 »
I wywnioskowałeś to po 5 minutach gameplayu?

Chyba już wyrosłeś z giereczek ;).

A co do clickerów to włącz sobie wcześniejszy trailer - tam byli.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:13:05 »
Ten gameplay to oczywiście jeden wielki wyreżyserowany skrypt i w życiu żadna gra tak nie będzie wyglądać, ale i tak wiadomo, że będzie super. Zdecydowanie najbardziej wyczekiwany przeze mnie eks.
Jak dla mnie wszystko ok. Wygląda na realne. Wyciąganie spod auta, przerzucanie Ellie przez szafkę np - wcześniej to robiliśmy my i było WoW(na prezentacji TLoU ludzie też nie wierzyli że to nie jest stała sekwencja), teraz potrafią z otoczenia korzystać przeciwnicy. Ostatni motyw z facetem na kolanach też jest do zrobienia, ale fakt tu juz bardziej skrypt na zasadzie - ostatni przeciwnik nie ginie od razu(chyba że headshot) i robi to razem z wypowiadaną sekwencją. Można zrobić takich miejsc kilka w których to mają powiedzieć i gra tylko pilnuje, żeby się to tam 2 razy nie zdarzyło(ew. muszą być po prostu jakieś "fuck you", czy inne nic nie znaczące teksty), ew przegapisz po prostu.

Co do wątku les - ciezkie czasy do zaufania komukolwiek, wiec nie dziwi mnie wątek szczególnie u nastolatki. Co prawda akurat to przedstawiaja w jakimś takim śmiesznym kampusie w którym sie wydaje jakby życie płynęło oderwane od wszystkiego - akurat dziwne to było. W tym świecie pewnie gwałt jest na porządku dziennym, nie ma się co dziwić, że można mieć problem z zaufaniem facetom - nie zdziwiłbym sie jakby była próba gwałtu w tej grze.

Warunki do wychowywania dzieci też biedne i pewnie mało kto sobie może na to pozwolić. Nie zdziwiłbym się jakby sie tworzyły jakieś enklawy gdzie panienki dają tyłka za ochronę. Może nawet cała społeczność być nakierowana na to że dziewczyny są pod ochroną i wychowują "nasze" dzieci.
Nikt nie wie czy dożyje jutra, więc tym bardziej związek 1+1 jest ciężki do utrzymania. Siłą rzeczy też matka w takim czymś by była tym bardziej najbliższa. A faceci pewnie różni i rola ojca by była rozmyta. Po prostu - ciężko tu przystawiać nasze standardy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 14:19:59 wysłana przez Blue__ »

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:15:08 »

Czyli nie grałeś w ostatnie Unchartedy? Nadrób koniecznie.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:22:09 »
I wywnioskowałeś to po 5 minutach gameplayu?

Chyba już wyrosłeś z giereczek ;).

A co do clickerów to włącz sobie wcześniejszy trailer - tam byli.
Oceniam co widziałem.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:30:39 »
Kompletnie inną to bym jej na pewno nie nazwał

Ja bym jednak nazwał. Uncharted to ramboidalny adventure w lekkim stylu, gdzie skradanie to opcja z której nigdy nie trzeba korzystać, natomiast TLoU to survival w przytłaczającym klimacie, w którym skradanie to konieczność, a strzelanie to ostateczność. Widać oczywiście, że te gry robi to samo studio, mają swój styl i charakterystyczną, bardzo wysoką jakość (animacje!), no ale proszę cię - jak Uncharted i TLoU mają ten sam feeling, to taki sam mają też Project Cars i Mario Kart.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:50:35 »
Kompletnie inną to bym jej na pewno nie nazwał

Ja bym jednak nazwał. Uncharted to ramboidalny adventure w lekkim stylu, gdzie skradanie to opcja z której nigdy nie trzeba korzystać, natomiast TLoU to survival w przytłaczającym klimacie, w którym skradanie to konieczność, a strzelanie to ostateczność. Widać oczywiście, że te gry robi to samo studio, mają swój styl i charakterystyczną, bardzo wysoką jakość (animacje!), no ale proszę cię - jak Uncharted i TLoU mają ten sam feeling, to taki sam mają też Project Cars i Mario Kart.

pozdr
Nie chce już mega offtopu robić ale pisząc feel, miałem na myśli kwestie sterowania postacią, movementu, niuanse związane z fizyką itp. To kiedy używasz broni, a kiedy nie i jaki gram ma klimat/fabułę to nie zaliczał bym do definicji game feelingu. I przez ten pryzmat patrząc na Project Cars vs Mario Kart przepaść jest ogromna, a w TLOU vs U takiej nie mamy. Nie mylmy pojęcia game feelingu, bo ono dotyczy kwestii input -> response, a nie kontekstu i fabuły gry.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 12, 2018, 14:55:52 »
Ok, gadaliśmy o różnych rzeczach. W tym sensie faktycznie te gry mogą być podobne.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwiec 12, 2018, 15:20:07 »
Tak uscislajac to tLoU stwarzalo pozory survivalu (a bo niewielka ilosc zasobow). Grajac na crushing zauwazylem, ze mozna bylo tez z powodzeniem stosowac strategie na jana. W momencie kiedy miales sporo amunicji prawdopodobienstwo, ze cos wypadnie z pokonanego wroga bylo bardzo male, jak miales pare nabojow (a najlepiej zabijales kogos ostatnim nabojem) to praktycznie zawsze wypadala nowa paczka. Ergo, strategia na jana byla czesto prostsza niz mozolna eliminacja po cichu.
https://www.reddit.com/r/thelastofus/comments/6nuegr/how_do_ammo_drops_work/
Co do oskryptowania (w sensie zachowania) to 1 byla juz calkiem niczego sobie:
https://www.youtube.com/watch?v=BXk8WJ-OcKc

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwiec 12, 2018, 16:22:04 »
Dawno nie widziałem czegoś, co zrobiłoby na mnie tak duże wrażenie.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #239 dnia: Czerwiec 12, 2018, 17:33:05 »
no na xbox-ie nie ma takiej gry która by była na takim poziomie, gameply, grafika, stylistyka, wszystko jest idealnie wyważone w tej grze
Jak Eli była pod samochodem aby sie schować to żywo MGS mi sie przypomniał

kiedy to wychodzi, podali cokolwiek na ten temat?