Autor Wątek: The Gathering - Duels of the Planeswalkers  (Przeczytany 20838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ser

• Super Badass
Odp: The Gathering - Duels of the Planeswalkers
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 20, 2009, 10:38:28 »
Challenge są za proste kurcze... Ta gra jest zdecydowanie dla osób, które jeszcze nie siedzą w Magicu :).

Dla mnie dobra wiadomosc. Nigdy nie gralem w karcianki ale zawsze chcialem sprobowac.
Wiec to gra dla takich ludzi jak ty czy ja.. Ja troche gralem ale bez wiekszego zapau a teraz chetnie "popykam". Specjalnie uproszczenie nie bedzie mi przeszkadzalo. BTW mysle ze po jakims czasie jednak dadza edytowac talie w rozsadny sposob...

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 21, 2009, 08:52:02 »
Gra całkiem przyjemna. Tylko co trzeba zrobić, aby odblokować jakieś dodatkowe tapety pod menu i miejsca rozgrywki ?? Gram i na razie tylko karty dochodzą. No i jak jeszcze trochę pogram, to piszę się na duel :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 08:53:36 wysłana przez aZiss »
(kliknij)

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 21, 2009, 14:21:07 »
Zaczynam się denerwować. Męczę grę non stop od czwartku, zostały mi 2 osiągnięcia i im dłużej gram tym częściej gra się zawiesza. Teraz potrafi mi się wyłożyć nawet na ekranie ładowania gry. Najczęściej natomiast zawiesza się w końcowej fazie gry kiedy na stole jest jakieś 50 kart i właśnie mam przeprowadzić ostatni atak. Tylko dzisiaj zdarzyło mi się to trzy razy. Im więcej kart i zależności na stole (ta kara buffuje tą, te jednostki są w jednym typie kreatury więc bufują siebie na wzajem, każde obrażenie zadane przez tą kreaturę podnosi HP innej itp) tym większe prawdopodobieństwo wykrzaczenia.

Nie wiem może konsola się gotuje. Dam jej odpocząć 30min.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 14:23:28 wysłana przez Tartaq »

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 22, 2009, 02:40:52 »
Dokładnie przed paroma minutami skończyłem grać moją pierwszą potyczkę online. A raczej lepszym określeniem tutaj byłoby "nie skończyłem" - gra się bowiem zawiesiła, kiedy używałem umiejętności smoka z czerwonej talii (po tapnięciu landu dostaje on +1/0). Freeze totalny - trzeba było konsolę zresetować.

Do tego wcześniej parę razy gra się też potrafiła przywiesić, ale tylko na parę chwil i znowu ruszała. Czuję się, jakbym wydał 800 msp na betatesty - mam wrażenie, że producent mnie oszukał.
http://www.facebook.com/graczemjestem - by gracz mógł się pośmiać. (łojezus 7k like'ów! :) )
http://www.graczemjestem.pl - by gracz mógł poczytać
http://www.youtube.com/graczemjestem - by gracz mógł pooglądać

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 22, 2009, 08:17:50 »
U mnie na razie ze zwiechami ok. Może przeinstalujcie sterowniki :)

Za to mam wrażenie, że mnie moja konsola oszukuje. Grałem już 4 podejścia do 8 czy 9 przeciwniczki z białą talią i na starcie mam powiedzmy 4 lądy na ręce, jakieś dwa tanie stworki i lepszego za 5 lądów. W kolejnych turach wystawiam lądy, stworki. Na rękę przychodza mi same drogie karty tylko żadnych lądów. Mam 4 wystawione i kicha. Jestem przyblokowany. W kolejnej partii z kolei dostaję ciągle same lądy, enchanty i instanty, i zero stworków do wystawienia za to. Przeciwniczka w tym czasie zrównoważenie idzie do przodu. W obydwu przypadkach jak się coś u mnie rusza to mam zazwyczaj 4 HP przeciw 26 HP i pozamiatane. Wcześniej szedłem jak burza. Wszyscy za pierwszym podejściem.

Ponawiam pytanie: kiedy odblokowują się dodatkowe miejsca gry i tła ??
(kliknij)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 22, 2009, 10:50:11 »

Za to mam wrażenie, że mnie moja konsola oszukuje. Grałem już 4 podejścia do 8 czy 9 przeciwniczki z białą talią i na starcie mam powiedzmy 4 lądy na ręce, jakieś dwa tanie stworki i lepszego za 5 lądów. W kolejnych turach wystawiam lądy, stworki. Na rękę przychodza mi same drogie karty tylko żadnych lądów. Mam 4 wystawione i kicha. Jestem przyblokowany. W kolejnej partii z kolei dostaję ciągle same lądy, enchanty i instanty, i zero stworków do wystawienia za to. Przeciwniczka w tym czasie zrównoważenie idzie do przodu. W obydwu przypadkach jak się coś u mnie rusza to mam zazwyczaj 4 HP przeciw 26 HP i pozamiatane. Wcześniej szedłem jak burza. Wszyscy za pierwszym podejściem.

Nie, gra Cię nie oszukuję. Po prostu karty to zawsze był fart i tylko tyle. Mana screw/flood to jest dokładnie to, co oddziela mistrzów od miszczów :). Co mogę Ci polecić to zmianę na inny kolor talii, nie chcę podpowiadać za bardzo co, ale po prostu niektóre talie dużo łatwiej sobie radzą z danymi kolorami. Pokombinuj.

Co do zwieszek to miałem jedną i sądzę, że po prostu nie wytestowali tego za dobrze, bo nie wiedzieli do czego będą zdolni gracze :).

Mam za to pytanie czy UB talię z końca kampanii można za coś dostać, bo z chęcią bym ją potestował, a nie dostaje się jej za singla.

Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że challange'y jest za mało?
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:03:56 »
Dzięki, próbowałem grać również białą i zieloną. Jeszcze popróbuję.

Mam za to pytanie czy UB talię z końca kampanii można za coś dostać

Jako miszcz ;) odpowiem, że jak doczytałem się na oficjalnym forum:

"NO you most deciedly cannot play with the insanely good UB artifact deck of tezzeret"

Z tego co widzę są trzy główne sprawy do patcha: zawiechy, kontrola nad tapowaniem lądów w wielokolorowych taliach i kontrola nad dystrybucją obrażeń (deathtouch), czyli ile i komu. Wtedy gra będzie jak na przyjęte założenia kompletna.
(kliknij)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:23:00 »
Jako miszcz ;) odpowiem, że jak doczytałem się na oficjalnym forum:

"NO you most deciedly cannot play with the insanely good UB artifact deck of tezzeret"

Z tego co widzę są trzy główne sprawy do patcha: zawiechy, kontrola nad tapowaniem lądów w wielokolorowych taliach i kontrola nad dystrybucją obrażeń (deathtouch), czyli ile i komu. Wtedy gra będzie jak na przyjęte założenia kompletna.

Co do miszczów to taki żarcik był :). To był główny powód, przez który przestałem grać w magica papierowego, bo krew mnie zalewała jak mając teoretycznie bardzo duże prawdopodobieństwo wygranej z daną talią przegrywałem, bo było screw/flood :). Potem grałem głównie limited.

Kontrolę nad dystrybucją obrażeń można włączyć chyba z opcji z tego co widziałem. Jeszcze sprawdź, bo ja wszystkie asysty jakie się dało wyłączyłem na wejściu ;).

Ja to bym zapłacił drugie tyle za możliwość wyciągania kart z talii, a nie tylko dokładania (przy tej samej liczbie lądów)...

Co do tej UB talii to nie jestem zaskoczony, choć mimo wszystko żałuję, bo była całkiem fajnie złożona, choć za wolna odrobinkę jednak.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:45:50 »
Kontrolę nad dystrybucją obrażeń można włączyć chyba z opcji z tego co widziałem. Jeszcze sprawdź, bo ja wszystkie asysty jakie się dało wyłączyłem na wejściu ;).

Wiem, dlatego napisałem o kontroli ile i komu w wypadku umiejętności deathtouch. Niech zacytuję:
"Unfortunately, the 'manually assign damage' option only allows you to choose which order you do your damage, not how much each blocker gets."
Co w wypadku wspomnianej umiejętności jest podobno błędem, bo "they are using the old definition of death touch but with the new M10 damage rules".

Mnie to bynajmniej w obecnej postaci nie wadzi, ale ortodoksem nie jestem :)

A co do finalnego decku. Gdyby go "dali" do pogrania to każdy na live pewnie by go używał.
(kliknij)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:54:22 »
Wiem, dlatego napisałem o kontroli ile i komu w wypadku umiejętności deathtouch. Niech zacytuję:
"Unfortunately, the 'manually assign damage' option only allows you to choose which order you do your damage, not how much each blocker gets."
Co w wypadku wspomnianej umiejętności jest podobno błędem, bo "they are using the old definition of death touch but with the new M10 damage rules".
No właśnie, rzecz w tym, że wprowadzili częściowo już nowe zasady...

A co do finalnego decku. Gdyby go "dali" do pogrania to każdy na live pewnie by go używał.
Byłbym bardzo szczęśliwy wtedy, bo mógłbym grać w sieci jedną talią i nie byłoby to UB właśnie :].

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 22, 2009, 18:11:01 »

Ponawiam pytanie: kiedy odblokowują się dodatkowe miejsca gry i tła ??

Nie grasz czasem niebieską talią? Zauważyłem, że pełna jest counterów, a tak na prawdę nie ma kim walczyć chyba, że liczyć popierdułkowate mewy i wróżki :) Polecam zieloną. "Tooth of the Predator", której prostota odpowiada tylko jej skuteczności; parada bestii i bezpośrednich bufów dla nich. Później bardzo fajnie mi się grało "ears of the elves", która ma słabsze jednostki, ale za to ma ich dużo i potrafią one buffować siebie same na wzajem, więc kiedy podpasują ci karty to możesz mieć armię 15 elfów dopakowanych do poziomu 7/7 i wyżej. Wielokrotnie grałem tak, że za sprawą artefaktów podnosiłem własne HP i przyjmowałem na klatę kilka ataków z rzędu, ale dawało mi to czas na wyłożenie takiego zergu :) Potem tylko atak wszystkim co masz i nawet jeżeli połowę zablokuje to druga połowa go dobije :)

Co do braku lądów; kiedy zaczynam grę to muszę mieć w ręce najmniej dwa lądy albo jeden ląd i kartę która umożliwi mi pozyskanie takowego. Do tego następne 2-3 rozdania są kluczowe. Na początku już widać, że nic z tego nie będzie, szkoda czasu, restart i od początku.

Jeżeli chodzi o tła to nie wiem. Zgaduję, że może kiedy odblokuję wszystkie zielone karty we wszystkich taliach które je zawierają to dostane zielone tło? Widziałem takie leśno-drewniane tło na screenie gdzieś.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2009, 18:15:16 wysłana przez Tartaq »

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 22, 2009, 19:51:57 »
Widziałem takie leśno-drewniane tło na screenie gdzieś.

No właśnie też widziałem i w customisation jest jedno tło - to z fontanną pod menu na starcie i dwa obszary gry. Trochę pograłem i kicha, nic nowego się nie pokazuje. Nigdzie nic o tym nie mogę znaleźć. Wy tą grę kończycie to pytam.
(kliknij)

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 22, 2009, 20:36:40 »
Brak mi jednego osiągnięcia za 100% ( mam jakieś 76% ) i nie odblokowało mi się do tej pory nic poza kartami.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 22, 2009, 20:47:29 »
No i prawdopodobnie nie odblokuje. Czuję, że to jakaś ściema :]. Może dojdą w DLC ;].

Offline Filon

• Aktywny forumowicz
    • http://www.360voice.com/tag/Filonek
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 23, 2009, 08:16:25 »
Moze faktycznie trzeba odblokowac wszystkie karty z danej talii (chyba po 17) i wtedy dostaje sie nowe tlo?
Oczywiscie wtedy zeby odblokowac wszystko trzeba przejsc kampanie, wszystkimi taliami...?

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 04, 2009, 04:44:58 »
Poczytałem Was i nie wiem co myśleć...
Miałem dużą ochotę na magica,ale obawiam się,że grając online spotkam pasjonatów,jak większość z Was :-[
Żeby było jasne ostatnia karcianka w jaką grałem to "Doomtrooper",który był świetny btw ;D
Traktując to jako powrót do przeszłości,pewnie kiepsko będę się bawił(wersja demo była ok)
Czy kompletnemu magicowemu burakowi można tą grę polecić?

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 04, 2009, 06:22:42 »

Czy kompletnemu magicowemu burakowi można tą grę polecić?

Z tego co czytam to własnie głównie dla takiego jest ta gra :)

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 04, 2009, 12:26:47 »
Im mniej wiesz o MtG tym fajniej będzie Ci się grało :)
Polecam w szczególności dla pojedynków online.

Offline hop

• Junior
  • *
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 22, 2009, 23:02:48 »
Ktoś jeszcze w to grywa na multi? Wciąga jak odkurzacz, jak ta karcianka mogła mnie ominąć w dzieciństwie :(.

Może ktoś szuka partnera do kampanii co-op?

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 24, 2009, 22:23:42 »
Grywamy czasem z kuzynem. Jeżeli mnie zobaczysz online to zawsze możesz zapytać.
Kampanie Coop przeszedłem samemu grając na 2 pady :D

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:17:48 »
Kampanie Coop przeszedłem samemu grając na 2 pady

No normalnie na to nie wpadłem   :o  - genialne w swojej prostocie.
Chętnie zagrałbym, ale zamiast golda kupuję ciągle punkty.
Już wczoraj miałem "backgroundy" kupować. Myślałem, że to są plansze, na których gramy. Dobrze, że przeczytałem opis. To są jedynie tła pod menu. Żenada za 160 punktów  :-\
(kliknij)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 26, 2009, 19:51:30 »
Odkopuję, bo gra otrzymała pierwszy z prawdopodobnie kilku dodatków. Moje krótkie wrażenia z zabawy:

-Jedynie 3 challenge i 5 pojedynków to zdecydowanie za mało jak za połowę nowej gry. Co prawda dochodzą nowe talie, które są całkiem fajne, ale kto by to maksował.
-Challenge znowu są banalne i zrobiłem je z marszu pomijając to, że przez misclick musiałem powtórzyć 3. Drugi natomiast jest w ogóle jakiś nieintuicyjnie prosty - w sensie nie przypomina nawet wcześniejszych zagadek. Fajnie natomiast, że w końcu odblokowali rozwiązanie, że nie musi to być wygrana w jednej rundzie i trzeci challenge wymaga troszkę dłuższego rozegrania.
-Pojedynki są dość proste jak wziąć jakieś aggro, bo większośc z tych talii jest przekombinowana za mocno i dziwnie złożona. Poza może RG deckiem, który jako jedyny sprawił mi jakieś problemy.
-Dla kogoś kto jest dobry zabawy wystarczy na godzinkę-dwie. Niespecjalnie dużo, ale jak ktoś lubi Magica to jednak warto kupić, bo fajnie się gra.

Ach i achievementy w dodatku są bardzo prościutkie, same wpadają w zasadzie.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 19:55:24 wysłana przez Beniamin Durski »

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 14, 2010, 16:45:42 »
Promocja 50% na M:TG w tym tygodniu skłoniła mnie do zakupu. 400 MSP to niewiele a gra jest wg mnie świetna! Sama kampania w singlu to wg mnie tylko zaznajomienie się z zasadami. Przypomniałem sobie czasy kiedy jeszcze grałem w karcianą wersję parę lat temu. Dopiero w multi gra pokazuje na co ją stać i gra się naprawdę rewelacyjnie! Jak ktoś zobaczy mnie online grającego w Magica i chce zagrać duel to niech wyśle pm! :)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 25, 2010, 08:56:53 »
Wersja na pieca wyjdzie na początku czerwca, wersja na PS3 jest zapowiedziana przed końcem roku.

http://www.shacknews.com/onearticle.x/63957

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 25, 2010, 10:17:37 »
No, a miała być jakoś teraz. Swoją drogą oczywiście możemy zapomnieć, że wyjdzie od razu zestaw z dodatkami, więc w praktyce dostaniemy pół gry, by potem co 3 miesiące równomiernie dopłacać, aż do dwukrotnej wartości tytułu :]. Szkoda, ale i tak kupię jeszcze raz na PS3.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 06, 2011, 09:20:11 »
Mam pytanie. Jak wywalić karty z podstawowego decka? Kiedy klikam "Edit Deck" to mogę co najwyżej dołożyć nowe, zdobyte karty, ale starych nie mogę wywalić. Chciałbym tez mieć wpływ na ilość lądów, ale chyba się nie da.

Offline piethru

• Stały bywalec
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 06, 2011, 10:24:21 »
Nie da się, licencja Wizards of the Coast na to nie pozwoliła.
Takie rzeczy możesz robić w online'owej wersji Magica (płatna) http://www.wizards.com/Magic/TCG/Article.aspx?x=magic/magiconline

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 06, 2011, 10:33:51 »
Eee, a co ma do tego licencja? O_o

Wywalic mozesz tylko te karty, ktore wygrales - podstawowy deck zostaje i mozesz go rozbudowywac tez tylko o nowe karty. Ilosc ladow jest automatycznie dobierana do ilosci zaklec w decku. Jest to zrobione wedlug zasad turniejowych gdzie masz core deck i sideboard.

Katanka, jak chcesz sie pobawic Magikiem, to zalatw sobie stary Magic the Gathering na PC. Wyszly do tego dwa dodatki: Spells of the Ancients oraz Duels of the Planeswalkers. Dostepne sa tam karty z edycji Alfa, Beta, Revised, Anticuites i Arabian Nights.

Jest tylko jeden problem. Tego starego Magica nie odpalisz pod XP, Vista i Win7. Tryby zgodnosci tez nie za bardzo chca z ta gra dzialac.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 10:35:32 wysłana przez Pikacz »

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:01:44 »
Czyli w wersji konsolowej można tylko dorzucać wygrane karty do decka 60-kartowego? czy konsola wtedy dokłada też ilość lądów?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:11:56 »
Tak, robi to automatycznie. Z prawej strony, w edit deck, masz ilosc ladow. Jak kupujesz decki z PSS to one juz sa w pelni odblokowane, ale tez jest podzial na core deck i sideboard.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 06, 2011, 14:56:12 »
ok, a na jakiej zasadzie gra wykorzystuje sidebord?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 06, 2011, 15:06:08 »
Jak w turnieju - miedzy rozgrywkami mozesz dodac lub odrzucic tam karty z decku, czyli zrobic to, co jest w opcji edit.

Offline piethru

• Stały bywalec
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 06, 2011, 17:50:15 »
Eee, a co ma do tego licencja? O_o
Ano właśnie ma. Tak jak napisałem, WotC nie pozwoliło firmie produkującej tą grę na zmiany talii oraz budowę własnych, bo to wszystko jest w płatnym MTG online (miesięczny abonament - kupujesz normalnie boostery, startery i karty za gotówke - lepiej kupić normalne karty imo)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 06, 2011, 19:35:03 »
Cytat: piethru
Ano właśnie ma. Tak jak napisałem, WotC nie pozwoliło firmie produkującej tą grę na zmiany talii oraz budowę własnych, bo to wszystko jest w płatnym MTG online (miesięczny abonament - kupujesz normalnie boostery, startery i karty za gotówke - lepiej kupić normalne karty imo)
Masz jakiegos linka? Bo dla mnie to jest zwykly core duel znany z turniejow i ogrywany juz ho, ho, ho... A MTG online znam, gralem, w zwyklego tez gram, chcialem swego czasu robic certyfikat miedzynarodowego sedziego. :)

Offline gamer360

• Stały bywalec
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 07, 2011, 11:32:40 »
Na PC był popularny swego czasu do rozgrywek sieciowych Magic Workstation Online. Wrzucało się skany kart, bazę wszystkich kart, decki i grało się całymi nockami. Nie wiem czy jeszcze działa bo WOtC miał jakieś wąty do tego projektu.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 08, 2011, 14:38:49 »
Mi to, że nie można kombinować za bardzo z kartami nawet się podoba, mimo iż w pudełkach leży jakieś 2000 kart do Magica. Przyspiesza grę. Jakoś chciałoby mi się godzinami testować nowych talii etc. To taki Magic na szybko. Poza tym gra powinna być tez przystępna dla ludzi, którzy pierwszy raz widzą te karciankę, tak by mogli grać z innymi online. Gdyby można było układać własne deck'i, to większość takich ludzi nie miała by szans z weteranami oryginalnej gry.
Jak chce pobawić się taliami, to kupuję zwykłe karty.
peace

prezii

• Gość
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:58:51 »
Mi to, że nie można kombinować za bardzo z kartami nawet się podoba, mimo iż w pudełkach leży jakieś 2000 kart do Magica. Przyspiesza grę. Jakoś chciałoby mi się godzinami testować nowych talii etc. To taki Magic na szybko. Poza tym gra powinna być tez przystępna dla ludzi, którzy pierwszy raz widzą te karciankę, tak by mogli grać z innymi online. Gdyby można było układać własne deck'i, to większość takich ludzi nie miała by szans z weteranami oryginalnej gry.
Jak chce pobawić się taliami, to kupuję zwykłe karty.
peace

+1, z tym, że gdyby zrobili konwersję Duels Of The Planeswalkers na Xboxa, to biorę z miejsca, rewelacyjna gra singlowa.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 09, 2011, 11:39:36 »
Właśnie se Magica odpalam a tu patch... no to ściągam. Po chwili, że jest nowa wersja gry i czy chce ją pobrać pd nowa. To nie pierwszy raz więc wnioskuje, że tak działa u nich to 'patchowanie' - współczuje tym co się przenieśli na polski Live bo nawet jak wcześniej uaktualnili sobie grę to już jej chyba nie odpalą.

Offline ynleborg

• Junior
  • *
    • Domowa
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 11, 2011, 01:08:59 »
Ja zakupiłem Magic'a na PC na Steam i także mogę potwierdzić, że masakrycznie się wiesza i wywala w najmniej oczekiwanych momentach. Już dawno nie widziałem tak zabugowanej gry.

Ciekawostka jest za to taka, że do każdej zakupionej na Steam gry dostaje się voucher na prawdziwą papierową talię i co niebywałe - promocja działa także w Polsce. Ja juz odebrałem dwie talie w Poznaniu (dla mnie i dla brata). Tak że wieczorami pogrywamy w multi a jak się spotkamy w realu, to tniemy w prawdziwe karty :D

MeriB

• Gość
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 08, 2011, 11:04:56 »
Jest sens kupować te dodatki które są do podstawki na PSN?