Autor Wątek: Tom Clancy's The Division 2  (Przeczytany 211780 razy)

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
Odp: Tom Clancy's The Division 2
« Odpowiedź #960 dnia: Marzec 21, 2019, 14:15:00 »
Odniosłem wrażenie, że bossowie szybko podbiegają do wieżyczki i ją deptają. Stąd wziąłem drona.

To prawda, ewidentnie mają coś takiego zapisane w skrypcie, ale snajperska wieżyczka ma spory zasięg i zanim w ogóle zdążą do niej dobiec to już dawno wystrzelam z niej wszystkie pociski :D Oczywiście stawiam ją w odpowiedniej odległości od takiego delikwenta.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #961 dnia: Marzec 21, 2019, 14:23:14 »
Już w jedynce tak robili. Trzeba po prostu ustawiać w jak najmniej dostępnych miejscach

Swoją drogą wieżyczka szturmowa robi niezła rzeź, jak już ma się trochę Siły umiejętności. Na pewno jest bardziej przydatna niż w jedynce i to o wiele
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 14:25:45 wysłana przez biomedic »

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #962 dnia: Marzec 21, 2019, 16:43:31 »
Najdurniejsza i zarazem zbugowana aktywnosc w grze: Target practice. Zamiast 4 tarcz podnosza mi sie tylko trzy.

Kolejna aktywnosc do omijania.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline komarek78

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #963 dnia: Marzec 21, 2019, 23:04:06 »
Haha, dla mnie to najprostsza i najszybsza aktywność w grze. Pif paf i po ptokach.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #964 dnia: Marzec 22, 2019, 07:40:27 »
Kurde, myślałem że droga przez kolejne poziomy będzie jakaś, hmm, trudniejsza, a już na pewno zajmie więcej czasu. Wszedłem wczoraj na II świat, po chwili praktycznie jestem na III, 2 misje z randomami + twierdza i sru. Dziś wrócę z biura - robię kolejną twierdze i jest III. Jak to tak idzie to dziś pewnie też wejdę na IV świat...

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #965 dnia: Marzec 22, 2019, 07:59:46 »
Ano tak jest. W dodatku ostatni stronghold jest chwilowo zablokowany, więc obecny maks to Tier 4. Jest czas, żeby się wykoksić i zdobyć minimum do wejścia (425).

Pamiętajcie o aktualizacji ławeczki do craftu, ona też ma poziomy, znika trochę materiału, potem będzie płacz ;d

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #966 dnia: Marzec 22, 2019, 08:27:57 »
Po endgame czy przed?

Wczoraj biegałem po parku i przypomniał mi się "Lavender" Marillion :) Miejscowy bountyboss położył się niejako przypadkiem. To znaczy wziąłem bounty ale dużo się działo i w pierwszej chwili myślałem że to zwykła elitka. Zorientowałem się gdy nie miał już pancerza. Dzięki za tip z wieżyczką snajperską tak btw, jest potężnym narzędziem divisionowości :)

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #967 dnia: Marzec 22, 2019, 08:31:46 »
A ta wiezyczka ma tylko 5 pociskow?
Strzela sama czy jesli nie podamy jej celow to bedzie stac bazczynnie?

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #968 dnia: Marzec 22, 2019, 08:32:42 »
Po każdym tierze zmienia się poziom, wtedy można zaktualizować. Najgorszy jest materiał, który pochodzi tylko z rozłożonych modów ;) Na szczęście nie trzeba go dużo, przynajmniej na razie.

Klan na Xboxie ma 4 poziom, odblokowaliśmy jakieś bounty klanowe, chyba jedno na tydzień? Powinno Wam się pojawić na mapie. Muszę przyfarmić intel ;(

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #969 dnia: Marzec 22, 2019, 08:37:29 »
A ta wiezyczka ma tylko 5 pociskow?
Strzela sama czy jesli nie podamy jej celow to bedzie stac bazczynnie?

Wskazujesz cel (RB), celuje naprowadzając laser i gdy wyceluje raz jeszcze RB, wtedy strzela. Nie pamiętam ile pocisków.

Po każdym tierze zmienia się poziom, wtedy można zaktualizować. Najgorszy jest materiał, który pochodzi tylko z rozłożonych modów ;) Na szczęście nie trzeba go dużo, przynajmniej na razie.

Klan na Xboxie ma 4 poziom, odblokowaliśmy jakieś bounty klanowe, chyba jedno na tydzień? Powinno Wam się pojawić na mapie. Muszę przyfarmić intel ;(

A propos tierów - wpadł mi pierwszy jakiś czas temu i gra twierdzi że dostałem Commendation Box. Muszę poszukać gdzie się to odbiera. Co do poziomu klanu to jak wczoraj wychodziłem to był jeszcze 3 :)

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #970 dnia: Marzec 22, 2019, 08:38:43 »
Haha, dla mnie to najprostsza i najszybsza aktywność w grze. Pif paf i po ptokach.
Dla mnie pewnie tez by taka byla gdyby odpalaly sie wszystkie tarcze. Ciezko zrobic zadanie gdy brakuje jednego elementu.

Znowu zbugowal mi sie typ. Tym razem w misji glownej na 19+. Na szczescie nie pod koniec, a gdzies w stodku etapu. Powtorze dzisiaj pod nowa Rozgrywke.

Jest jedna rzecz, ktora nie do konca wydaje mi sie przemyslana. Chodzi mi o to, ze wrogowie biegaja jak kurczaki bez glowy. Wiem po co jest ten zabieg i podoba mi sie, ze dodaje to dynamiki, ale... No wlasnie.
Zazwyczaj walke otwieram multikilem z granata lub one shotem ze snajpy. Potem, jak pies pasterski, staram sie ich zagonic na jedna ze stron (w jednej misji zagonilem typow na srodek i headshotowalem okrazajac - przy kazdym strzale bylem gdzies indziej) i druga mam wolna jakby co.
Czesto typy, nie te z piorunami przy pasku, biegna do mnie i wtedy zaczyna sie cyrk. Stanie gdzies obok, kapnie sie ze strzelam i albo ginie, albo kreci sie jak gowno w przeremblu. Nie przeszkadza mi to, bo wystawiaja sie na strzal, ale mozna bylo to dopracowac.

Zmienilem gadzety na te proponowane przez Patsa i gdyby zel odpalal sie automatycznie, to moglbym postac zostawic w trakcie walki i isc do kuchni po cos do zarcia. Niezle kombo. :)

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #971 dnia: Marzec 22, 2019, 08:44:24 »
A propos tierów - wpadł mi pierwszy jakiś czas temu i gra twierdzi że dostałem Commendation Box. Muszę poszukać gdzie się to odbiera. Co do poziomu klanu to jak wczoraj wychodziłem to był jeszcze 3 :)
a to może się machłem i jest 3? no, ważne, że bounty odblokowane ;) Wbij się w profil, przeleć RB i pojawi Ci się:

Po odblokowaniu wpadają punkty i jeżeli to najwyższy tier to odznaka.

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #972 dnia: Marzec 22, 2019, 08:46:13 »
Ja wczoraj dopiero sie pokapowalem, ze jak rzucam na kompana z druzyny, ktory wlasnie padl ustrzelony przez przeciwnikow ten "UL", ktory wskrzesza, to trzeba jeszcze raz nacisnac L1 (lub R1) zeby UL podniosl delikwenta.
Wczesniej sie zastanawialem dlaczego ten gagdet pomimo ze upadly towarzysz jest w samym srodku okregu nadal lezy.

BTW
W jakich przedzialach Gear Score (poziom ekwipunku) wypada na poszczegolnych Tierach swiata?
Np na T1 wypada do .... 310?
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2019, 08:48:49 wysłana przez mierniczek »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #973 dnia: Marzec 22, 2019, 08:49:18 »
Gram w coopie z JBzP (dopiero początek gry). Mogę odblokować kolejnego skilla, na razie mam wieżyczkę oraz hive leczący. Nie wiem jaki skill odblokować - są jakieś ewidentne biedy których nie warto brać? Albo cos godnego polecenia?
I czy jest jakiś skill który umożliwia podniesienie samego siebie?

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #974 dnia: Marzec 22, 2019, 08:56:18 »
Revive hive.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #975 dnia: Marzec 22, 2019, 09:03:03 »
W jakich przedzialach Gear Score (poziom ekwipunku) wypada na poszczegolnych Tierach swiata?
Np na T1 wypada do .... 310?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #976 dnia: Marzec 22, 2019, 09:05:19 »
Wbij się w profil, przeleć RB i pojawi Ci się:

Tam zaglądam regularnie, ale dzięki za info :)

Gram w coopie z JBzP (dopiero początek gry). Mogę odblokować kolejnego skilla, na razie mam wieżyczkę oraz hive leczący. Nie wiem jaki skill odblokować - są jakieś ewidentne biedy których nie warto brać? Albo cos godnego polecenia?

W kwestii skilli to zobacz dyskusję powyżej. Sam zacząłem chyba od drona leczącego.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #977 dnia: Marzec 22, 2019, 09:34:24 »
Potwierdzam obserwację @Vramina - korzystam głównie z karabinów szturmowych i głównie one mi wypadają. Dopiero teraz na poziomie 8 pierwsza snajperka.

Mam koszmarne loadingi tekstur, zaczyna trochę irytować. Większość napisów na ciężarówkach to pikseloza.

Dopiero wczoraj zauważyłem dymek z lufy jak się karabin rozgrzeje - CZAD!!! :)

I nadal nie mogę dołączyć do klanu, zrobiłem wszystkie misje w dzielnicy z teatrem, miałem też misję z tym martwym agentem i dupa. Nadal się wyświetla: zrobione misje 1/2 :(

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #978 dnia: Marzec 22, 2019, 09:37:47 »
Tez miałem z tym problem. Musisz zrobić misję z View Point Museum a potem wrócić do Teatru i wtedy się uda.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #979 dnia: Marzec 22, 2019, 09:41:54 »
Mam koszmarne loadingi tekstur, zaczyna trochę irytować.
Mam to samo, a gra na ssd. Co prawda u mnie trwa to chwilunie (1-2 sekundy), ale widac. Psuje mi to nieco odbior miasta jako jednego z bohaterow gry.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #980 dnia: Marzec 22, 2019, 09:47:21 »
Tez miałem z tym problem. Musisz zrobić misję z View Point Museum a potem wrócić do Teatru i wtedy się uda.

Dzięki! :)

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #981 dnia: Marzec 22, 2019, 09:48:20 »
Simplex przede wszystkim no stress, bo każdego skilla odblokujesz do końca głównej fabuły.

Konieczne bierz jakieś leczenie (polecam drona), wieżyczkę (w sumie wszystkie są fajne) i wyrzutnie chemiczna (niszcząca pancerz i podpalajaca).

Na platformie do Excela nie ma problemów z teksturami nawet na HDD, wczytywania też bardzo szybkie.

Jestem pewny, że zbierając SHD na pewno wykupisz wszystkie atuty i chyba wszystkie możliwe opcje skilli.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2019, 09:50:04 wysłana przez hadxmen »

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #982 dnia: Marzec 22, 2019, 09:49:16 »
Mam to samo, a gra na ssd. Co prawda u mnie trwa to chwilunie (1-2 sekundy), ale widac. Psuje mi to nieco odbior miasta jako jednego z bohaterow gry.

Dokładnie! Pogrywam trochę w Division 1 na PC teraz i zupełnie inne wrażenia - opad szczeny. DC też ma swój klimat, światło, różne dymy, podoba mi się, plus gunplay i mocna wieżyczka ale te tekstury wyrywają z immersji :(

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #983 dnia: Marzec 22, 2019, 10:25:27 »
Trzeba było kupić na PC :)

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #984 dnia: Marzec 22, 2019, 10:39:12 »
I kolejna konsola by stała w domu i się kurzyła - głównie gram teraz w The Division 2 i Trials "Kurwa jego mać, jak ja nienawidzę i kocham tę grę" Rising. Xbox poleciał do ziomka, bo się u mnie kurzył.
Jakoś się przemęczę. Staram się nie kupować nic na PC żeby używać jednego sprzętu do rozrywki, a ten prosiak jakoś mi podpasował. Zresztą, ja zawsze byłem #teamSony jak chodzi o konsole.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #985 dnia: Marzec 22, 2019, 11:01:05 »
Na Pc nie ma z kim grać. ... oh wait...  8)

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #986 dnia: Marzec 22, 2019, 11:17:37 »
I po co to? Napisałem powyżej dlaczego nie kupiłem na PC.
Proszę nie dopisywać do moich postów czegoś, czego tam nie ma.

Zresztą, już przez to przechodziłem na PC i o 09.00 rano zazwyczaj nie ma absolutnie nikogo. Czasem, od wielkiego dzwonu.
Raz z Gregysem graliśmy od 06.00 rano AFAIR.

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #987 dnia: Marzec 22, 2019, 11:45:19 »
Dzięki za tip z wieżyczką snajperską tak btw, jest potężnym narzędziem divisionowości :)

Do usług ;)

I czy jest jakiś skill który umożliwia podniesienie samego siebie?

Dron leczący obowiązkowo moim zdaniem. Korzystając z okazji kolejny raz polecę wieżyczkę snajperską, która potrafi znacznie ułątwić starcia z bossami. Oprócz tego chem launchery zapalający i niszczący pancerz są całkiem przydatne. Dron bojowy też jest całkiem fajny, idealny do wypuszczenia na jakiegoś upierdliwca ze snajperką, granatami albo zdalnie sterowanymi autkami, którego masz poza skutecznym zasięgiem broni, bo zajmie dziada, a często nawet i ubije, ale niestety jeśli się nań zdecydujesz to nie możesz z drona naprawczego korzystać.

A ze skilli, które bym zdecydowanie odradzał to Pulse i Firefly - niby fajne i ciekawe, ale na tle każdego innego skilla wypadają po prostu blado.

Ogólnie ja bym obowiązkowo na Twoim miejscu miał jakiegoś leczącego skilla i coś bojowego co możesz rzucić w krytycznym momencie, by odrobinę ulżyć sobie w walce.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #988 dnia: Marzec 22, 2019, 11:48:56 »
Osobiście to polecamzbytnio się nie przejmować skilami, dopóki nie będzie End Gamu. Tam dochodzą nowe zdolności i wtedy bawisz sie w odpowiednie sety pod te skile.

Najlepiej jeden leczący drugi na atak np - dron leczący + działko albo ul. Kulki rozczepiające też są bardzo fajne

No i zawsze można bawić się w różne warianty jak się gra ze znajomymi. Można się nawzajem uzupełniać

Oczywiście to wszystko się tyczy kogoś kto chce spędzić przy tej grze więcej niż 30 godz
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2019, 11:50:58 wysłana przez biomedic »

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #989 dnia: Marzec 22, 2019, 12:18:27 »
I po co to? Napisałem powyżej dlaczego nie kupiłem na PC.
Proszę nie dopisywać do moich postów czegoś, czego tam nie ma.

Zresztą, już przez to przechodziłem na PC i o 09.00 rano zazwyczaj nie ma absolutnie nikogo. Czasem, od wielkiego dzwonu.
Raz z Gregysem graliśmy od 06.00 rano AFAIR.

Miniu, piszę o sobie. Ja przestałem grać na PC bo nie miałem z kim grać  8)
Nerwowy się robisz  ;)

Offline yasiu071

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #990 dnia: Marzec 22, 2019, 12:34:40 »
Z tym obowiązkowym dronem leczącym to bym nie przesadzał - do Tier 3 doszedłem nie stosując żadnej umiejętności leczącej i w sumie to całkiem dobra szkoła przetrwania. Dopiero biegając po DZ wziąłem chem launcher, bo tam jednak trochę trudniej :)

To tak tylko na boku, bo o klan XboX chciałem zapytać. Gram zazwyczaj solo albo z randomami, ale mogę się do klanowego zbieractwa dołożyć. Podrzuci ktoś nazwę, czy szukać w wątku? :)

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #991 dnia: Marzec 22, 2019, 12:38:22 »
To tak tylko na boku, bo o klan XboX chciałem zapytać. Gram zazwyczaj solo albo z randomami, ale mogę się do klanowego zbieractwa dołożyć. Podrzuci ktoś nazwę, czy szukać w wątku? :)
Zapraszamy, im nas więcej tym lepiej, każdy gra jak lubi, ważne, że zdobywamy XP na wspólne konto ;d Po wpisaniu Polygamia powinno znaleźć bez problemu, ew możesz mnie dodać do friendsów (AcridPL) i jak będę online to wyśle zapro.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #992 dnia: Marzec 22, 2019, 13:30:24 »
Z tym obowiązkowym dronem leczącym to bym nie przesadzał - do Tier 3 doszedłem nie stosując żadnej umiejętności leczącej i w sumie to całkiem dobra szkoła przetrwania. Dopiero biegając po DZ wziąłem chem launcher, bo tam jednak trochę trudniej :)

A poza tym, witamy na forum yasiu071 :)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #993 dnia: Marzec 22, 2019, 13:35:29 »

Ten tip dotyczy się graczy, którzy zaczynają  dopiero przygodę anie tych co grindują już na End Gamie :)

Offline yasiu071

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #994 dnia: Marzec 22, 2019, 13:55:19 »
A fakt, wypadałoby się przywitać, nie zanotowałem, że to mój pierwszy post :)

Dzień dobry wszystkim :)

Ten tip dotyczy się graczy, którzy zaczynają  dopiero przygodę anie tych co grindują już na End Gamie :)

No tak, mi jeszcze trochę brakuje, ale mam wrażenie, że zdrowych odruchów trochę dzięki temu nabyłem :D

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #995 dnia: Marzec 22, 2019, 14:00:03 »
No na pewno w dwójce bycie za osłona to podstawa. W jedynce nie było aż, takiego nacisku na to.

Jak się gra ostrożnie to praktycznie nie ma z niczym problemu

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #996 dnia: Marzec 22, 2019, 14:06:57 »

Mozna być w więcej jak jednym klanie? bo dolaczylem do tego forumogadkowego zamiast polygamia?

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #997 dnia: Marzec 22, 2019, 14:08:30 »
Wątpię, tylko jeden.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #998 dnia: Marzec 22, 2019, 14:10:32 »
No na pewno w dwójce bycie za osłona to podstawa. W jedynce nie było aż, takiego nacisku na to.
PvE? Wydaje mi sie, ze gram agresywniej niz w jedynce. Ale to bylo dawno temu - wtedy gralem jak pizda.

Na tym turnieju PvP (tak tylko wspominam, nie ma odniesienia) ktory ogladalem nikt sie nie chowal. Na poczatku grali w zamknietej DZ z mobkami i tez sie nie chowali. Ale to prosi i koksy byly, co w dniu premiery juz grali endgame.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #999 dnia: Marzec 22, 2019, 14:15:09 »
Wydaje Ci się  ;) W jedynce chodziłem jak cholerny rambo ... w 2 nie ma takiej opcji, większość czasu siedzi się za osłonami.

PVP to "trochę" inna para kaloszy...