Autor Wątek: Tom Clancy's The Division 2  (Przeczytany 250841 razy)

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
Odp: Tom Clancy's The Division 2
« Odpowiedź #920 dnia: Marzec 21, 2019, 10:49:47 »
Dlatego to sie z ekipą i czerpie frajde kiedy każdy uzupełnia się umiejtenościami etc Dobry przykład to Destiny
A jak to się ma do tego, że każda misja wygląda tak samo? Bo ja granie z ekipą odkryłem już naprawdę bardzo dawno. Ba, tu cię też zaskoczę. W pierwsze Destiny i Division przez jakiś czas grałem z ekipą. Też nie do uwierzenia, prawda? A potem nawet nieźle bawiłem się solo. Przez masę godzin.

Ja naprawde nie mam problemu z mechanikami w tej grze, bo solo radzę sobie wyśmienicie i chodze na misje o wyższym lvl niż mam i zaliczam je zazwyczaj bez zgona. Umiem liczyć i znam się na cyferkach w H&S.

Mój problem leży w tym, że ciągle robię to samo. Wystarczyło trochę pomyśleć i nawet nie zabierałbym głosu - co najwyżej dopisałbym się do licznego grona zachwalających wszystko. Ale niestety, taki durny ze mnie typ, że jak mi się coś nie podoba, to o tym mówię/piszę. Co pan poradzisz? :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #921 dnia: Marzec 21, 2019, 10:51:55 »
Masz, tylko dobrze popij!
Jestem po joincie. Bardziej wyluzowany nie będę. Choć to ciekawe, bo kiedyś sam piętnowałeś takie durne odzywki.
Czyli jak niedawno odpowiedziałes tak rudemu to było spoko, ale jak ktoś tak odpowiedział Tobie, to durna odzywka? ;)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #922 dnia: Marzec 21, 2019, 10:57:26 »
Dlatego to sie z ekipą i czerpie frajde kiedy każdy uzupełnia się umiejtenościami etc Dobry przykład to Destiny
A jak to się ma do tego, że każda misja wygląda tak samo? Bo ja granie z ekipą odkryłem już naprawdę bardzo dawno. Ba, tu cię też zaskoczę. W pierwsze Destiny i Division przez jakiś czas grałem z ekipą. Też nie do uwierzenia, prawda? A potem nawet nieźle bawiłem się solo. Przez masę godzin.

Ja naprawde nie mam problemu z mechanikami w tej grze, bo solo radzę sobie wyśmienicie i chodze na misje o wyższym lvl niż mam i zaliczam je zazwyczaj bez zgona. Umiem liczyć i znam się na cyferkach w H&S.

Mój problem leży w tym, że ciągle robię to samo. Wystarczyło trochę pomyśleć i nawet nie zabierałbym głosu - co najwyżej dopisałbym się do licznego grona zachwalających wszystko. Ale niestety, taki durny ze mnie typ, że jak mi się coś nie podoba, to o tym mówię/piszę. Co pan poradzisz? :)

Oczywiście, że się czepiasz - w diablo robisz ciągle to samo w destiny to samo anthem to samo w division to samo. Kwestia jak to jest wykonane.
 Udajesz albo głupiego albo zjarałeś majeranek, a nie ziele

Tu nie chodzi o to że się czepiam twojego narzekania, tylko nei rozumiem czego grasz w tytuł który nie sprawia Ci frajdy

Dla mnie np jest GTA nudne i nie czuje tego klimatu jak inni Ale za to RDR dla mnie jest cudny

Taki jest produkt UBISOFTu nie podoba się nie grasz, a nie dziwisz się innym że im się podoba. Każdy ma swój gust
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 11:07:07 wysłana przez biomedic »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #923 dnia: Marzec 21, 2019, 11:00:32 »
Czyli jak niedawno odpowiedziałes tak rudemu to było spoko, ale jak ktoś tak odpowiedział Tobie, to durna odzywka? ;)

"Durna odzywka" to definicja pod którą można podciągnąć wszystkie posty Rudego, tak btw :)

Ale dość offtopu bo moderacja ma dziś chyba zły dzień i wyraźną ochotę na procenty. Co doskonale rozumiem, in vino veritas ;D

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #924 dnia: Marzec 21, 2019, 11:01:47 »
Chodziło mi o odpowiedź Biomedica, która była nacechowana logiką Microsoftu.

Oczywiście, że się czepiasz - w diablo robisz ciągle to samo w destiny to samo anthem to samo w division to samo. Kwestia
 Udajesz albo głupiego albo zjarałeś majeranek, a nie ziele
Odpuść już sobie. Najzwyczajniej nie rozumiesz o co mi chodzi i szkoda twojej klawiatury.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #925 dnia: Marzec 21, 2019, 11:07:35 »
Pikaczu trochę rozumiem, ponieważ sam gram i gra jest świetna ale misje na jedno kopyto (więcej różnorodności mogliby wprowadzić, zwłaszcza, iż gra jakąś tam historię niby ma fabularną). Natomiast w grupie gra się we wszystko lepiej, więc to żadnen argument.

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #926 dnia: Marzec 21, 2019, 11:19:37 »
Dla mnie projekt lokacji zamknietych jest absolutnie obłędny, każda główna misja i większość pobocznych mnie tym za zachwyca. Sam Waszyngton jest też bardzo ciekawy i mocno zróżnicowany - pierwsza beta mi nie podeszla, druga już trochę zaskoczyła, w pełnej jestem absolutnie zadowolony.

Rozwój postaci i jak robienie aktywności pobocznych jest po prostu uzależniające.

I tak drogi Pikaczu - jak ci się nie podoba to po co się męczysz i grasz - sprzedaj grę po prostu. Upss, kupiles cyfrowa za 400zl+ więc najwyżej pozwól jej zginąć w bibliotece.

Bawi mnie jedna rzecz, tak całkiem mocno - nie potrafisz dopatrzeć się niczego dobrego w zawartości, a takie Assassiny ostatnie to miały jej dużo więcej? Hmm na pewno Spider Man pod tym względem króluje! Gdyby dali po 25 random eventów i zebranie 50golebi na każdy element mapy to już miałbyś co robić? Stawiam, że też kupiłbyś z jakiś 3 regionów i w każdym splatynowal...

Żyj i daj żyć innym. Division 2 nie jest dla wszystkich i przede wszystkim nie jest dla jednego gracza - tu można oszaleć od natłoku wrogów. W coopie gra się po prostu swietnie. To a mnie najlepszy cover shooter w historii i najlepszy looter shooter w którego grałem.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #927 dnia: Marzec 21, 2019, 11:20:07 »
Pikaczu trochę rozumiem, ponieważ sam gram i gra jest świetna ale misje na jedno kopyto (więcej różnorodności mogliby wprowadzić, zwłaszcza, iż gra jakąś tam historię niby ma fabularną). Natomiast w grupie gra się we wszystko lepiej, więc to żadnen argument.

Czyja wiem
Od samego początku gra nas atakuje informacją, że jakiś agent potrzebuje pomocy. Mocno sugeruje żeby grac w składzie. To już jedynka tak nie naciskała na grę w ekipie

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #928 dnia: Marzec 21, 2019, 11:29:10 »
To co napisał hadxmen.

Moze niech Pikacz spróbuje grac z randomami.

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #929 dnia: Marzec 21, 2019, 11:49:00 »
Akurat matchmaking w the division 2 jest beznadziejny i ciężko znaleźć ekipę randomów do wspólnej misji.

Wczoraj robiłem jedną główną misję to szukałem towarzyszy przez 30 minut, cały czas dobierało mi albo gamoni albo graczy na +10 lvlu gdzie frajdy miałem równe 0 podczas gry.

Wkurwiało mnie też, że nie ma możliwości wywalenia danego gracza z grupy, tj. funkcja ta jest, ale niestety nie działa. Potem mam AFKujących ludzi w grupie i moby mnie kładą na hita.

Poza tym gra się naprawdę przyjemnie, ale boli mnie że tak schrzanili ten matchmaking bo w The Division 1 nie miałem z tym nigdy problemu.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #930 dnia: Marzec 21, 2019, 11:52:54 »
Wyrzucanie działa, tylko jak kogoś chcesz wyrzucić reszta ekipy musi zagłosować na Tak

Dlatego z randomami najlepiej robi się misje, a zwiedzanie świata etc z ekipą lub samemu

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #931 dnia: Marzec 21, 2019, 11:55:35 »
Też przychojraczyłem przy polowaniu za projekt na "jakichś dwóch bossów z jakiejś tam ulicy", zginąłem i misji już nie było. Szkoda. Nie wiem jak ją powtórzyć. Wkurza mnie jak mnie coś ominie.

No offence, ale ten pecet ci nie służy. Z czasów gdy grałeś na Xboxie pamiętam cię jako kumatego osobnika, a teraz zachowujesz się jak ktoś komu trzeba tłumaczyć co to jest menu Start albo jak przełączać zakładki na mapie w The Division 2 :)
Może po prostu nie gram z Tobą :)
Masz rację. Magia Alt-Tab na PC i można coś napisać na forum. Ludzie tutaj pytają o najróżniejsze pierdoły. Zazwyczaj bez odpowiedzi. Postępu poziomu Pikacz też nie potrafił znaleźć. Ty pytasz gdzie na klucze polować a w linku, który podałeś na końcu masz link "And that?s about that for this article. If you have any further problems with the game, have a look at our list of Division 2 guides. To name a few, we?ve got How to Apply / Change Weapon Skins, How to Unlock Shield Rewards, and Hyenas, True Sons, Outcast Key Locations". Dzięki w ogóle za link.
Wcześniej zsolidaryzowałem się ze Skrzypasem w psuciu polowań. Czasem pisze też ogólne stwierdzenia retoryczne, bo umiejętność wiem, że muszę podpakować. Szkoda tylko, że na chwilę obecną wypadają bezużyteczne chwilowo mody.

W jedynkę grałem z ludźmi i automatem trochę wiedzy wpadało. Do tego po singlu odpadłem i późniejszych usprawnień nie ogarniam. Tutaj na razie gram sam, bo ludzie pouciekali z poziomami.

Co do samej gry. Hadxmen wspomniał o projekcie lokacji zamkniętych. Podoba mi się różnorodność. Mam nazwę misji i chce mi się tam iść. W jedynce były nudne biurowce. Tutaj ciekawie strzelało się w muzeum kosmosu, czy w scenerii wojny wietnamskiej.

Podrzucę poradnik do łowców.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 12:01:36 wysłana przez aZiss »
(kliknij)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #932 dnia: Marzec 21, 2019, 12:00:23 »
Jeszcze trzeba pamietać, że gra ma bugi. Nie są jakieś straszne ale czasami potrafią zwolnić rozgrywkę.

No i polecam ostrożnie podchodzić do PvP. To będzie główna bolączka tej gry czyli balans

Już są buildy na snajperke one shot-one kill obojętnie w jaką część ciała - prawdopodobnie bug
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 12:05:32 wysłana przez biomedic »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #933 dnia: Marzec 21, 2019, 12:01:03 »
Ty pytasz gdzie na klucze polować a w linku, który podałeś na końcu masz link "And that?s about that for this article. If you have any further problems with the game, have a look at our list of Division 2 guides. To name a few, we?ve got How to Apply / Change Weapon Skins, How to Unlock Shield Rewards, and Hyenas, True Sons, Outcast Key Locations". Dzięki w ogóle za link.

Ja również :)

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #934 dnia: Marzec 21, 2019, 12:08:29 »
Już są buildy na snajperke one shot-one kill obojętnie w jaką część ciała - prawdopodobnie bug
Tak są buildy, biega się bez lunety. Do poprawy.
(kliknij)

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #935 dnia: Marzec 21, 2019, 12:13:36 »
I tak drogi Pikaczu - jak ci się nie podoba to po co się męczysz i grasz - sprzedaj grę po prostu. Upss, kupiles cyfrowa za 400zl+ więc najwyżej pozwól jej zginąć w bibliotece.

To co napisał hadxmen.

Moze niech Pikacz spróbuje grac z randomami.

Obydwaj bredzicie jak potłuczeni. Ale dla tych, co nie umieją czytac napisze to trzeci raz:

Gra mi się podoba, lokacje mi się podobają, miasto mi się podoba, strzelanie mi się podoba i nawet już toleruję głupotę Spongeboba. Jedyna, do chuja Wacława - JEDYNA - rzecz jaka mi się nie podoba to konstrukcja misji i to, że wszystko jest na jedno kopyto.

Naprawdę zaczynam watpić w te badania naukowe, które udowadniają, że gracze mają większą zdolność do kojarzenia faktów.

Bawi mnie jedna rzecz, tak całkiem mocno - nie potrafisz dopatrzeć się niczego dobrego w zawartości, a takie Assassiny ostatnie to miały jej dużo więcej? Hmm na pewno Spider Man pod tym względem króluje! Gdyby dali po 25 random eventów i zebranie 50golebi na każdy element mapy to już miałbyś co robić? Stawiam, że też kupiłbyś z jakiś 3 regionów i w każdym splatynowal...
Napisze to dosadnie, bo mnie gościu wkurwiasz z tym swoim protekcjonalnym zachowaniem. Nie raz pisałem o tym jak durne są aktywności i misje zarówno w Spidermanie i AC. Natomiast ty, z naturalną dla siebie arogancją, wyciągasz jakieś durnoty z dupy.

BŻyj i daj żyć innym. Division 2 nie jest dla wszystkich i przede wszystkim nie jest dla jednego gracza - tu można oszaleć od natłoku wrogów.
Jak jestes pizda to nie dasz sobie rady sam. Powtórzę: Gram solo i nie mam absolutnie żadnych problemów z walką i przeciwnikami. Robie misję wyższe o dwa i więcej poziomów i nie mam tam żadnego problemu. Więc, typie, poczytaj następnym razem zamiast wpadać tu z arogancją i pianą na pysku, bo gre mu szkalujo.

Co za koleś...

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #936 dnia: Marzec 21, 2019, 12:17:49 »
Masz, tylko dobrze popij. ;D

Offline hadxmen

• Super Badass
« Odpowiedź #937 dnia: Marzec 21, 2019, 12:19:43 »
:D. Muszę poradników poczytać więcej jak widać.

Ktoś już brał się za PvP?

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #938 dnia: Marzec 21, 2019, 12:20:46 »
Fajnie kopie ten majeranek :)

Offline hadxmen

• Super Badass
« Odpowiedź #939 dnia: Marzec 21, 2019, 12:21:50 »
To bazylia!

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #940 dnia: Marzec 21, 2019, 12:24:51 »
Masz, tylko dobrze popij. ;D
Dziękuje. Bo mnie wkurwił typ jeden. Wpada i bredzi o jakichś głupotach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Nazwałbym to dosadnie, ale na razie nie mam ochoty na wolne od forum.

Wreszcie wypadł mi LKM i od razu fioletowy. Teraz to w ogóle w złotych wchodze jak w masło.

Zastanawiam się jeszcze nad doborem gadżetów. Dron leczacy dużo robi w solo, ale wieżyczka juz nie tak bardzo - szczególnie jak się dobrze ogarnia crowd control. Próbowaliście czegoś fajnego z innych gadzetów?

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #941 dnia: Marzec 21, 2019, 12:31:12 »
Zastanawiam się jeszcze nad doborem gadżetów. Dron leczacy dużo robi w solo, ale wieżyczka juz nie tak bardzo - szczególnie jak się dobrze ogarnia crowd control. Próbowaliście czegoś fajnego z innych gadzetów?

Dron leczący + seeker cluster to najczęściej używany zestaw (z tego co widzę po graniu z randomami, 90% to ma). Ja mam flame turret i chem luncher z modem oxidizer (ten który ściągą armor).

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #942 dnia: Marzec 21, 2019, 12:31:32 »
UL z dronami atakującymi Szczególnie przydatne jako pułapka na biegnących ślepo do ciebie.

Taki Tip - jak działa wam jakaś umiejętność np dron a nie jesteście w walce polecam go zdezaktywować, wtedy jest mniejszy czas na odnowienie a czasem to ratuje dupe. Niektóre czasy odnawiania są dosyć długie - oczywiście sytuacja nie dotyczy setów ze odpowiednią umiejętnością

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #943 dnia: Marzec 21, 2019, 12:34:29 »
Taki Tip - jak działa wam jakaś umiejętność np dron a nie jesteście w walce polecam go zdezaktywować, wtedy jest mniejszy czas na odnowienie a czasem to ratuje dupe.

Potwierdzam, ratuje. U mnie klasycznie - dron leczący i wieżyczka z kaemem. Szkoda że tej z flamerem trzeba manualnie wskazywać cel, muszę się do tego przyzwyczaić.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #944 dnia: Marzec 21, 2019, 12:34:36 »
O, to sprobuje tych wariantow. Thx :)

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #945 dnia: Marzec 21, 2019, 12:35:19 »
Wyrzutnia chemiczna z leczeniem i dron latający z maszynówką. Jak gram w grupie to ul z wskrzeszaniem jak nikt nie ma. W solo tez wskrzesza, ale szkoda mi slota.
Mam drona, ul, wieżyczkę i wyrzutnię i nie mam koncepcji co innego brać i mi punkty wiszą na przyszłość.
(kliknij)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #946 dnia: Marzec 21, 2019, 12:42:06 »
MEH! Do grania solo perk na 150% do leczenia po zabiciu przez 20s. Do tego podnoszące drony (UL) + wyrzutnia (CHEM) lecząca :)

Można stać na środku najazdu i śmiać sie w oczy niebezpieczeństwu!  8)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #947 dnia: Marzec 21, 2019, 12:48:59 »
Najgorszy chyba skill to Ważka - Ćma

Ale grając solo, przynajmniej ten jeden skill na leczenie sie przydaje
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 12:51:43 wysłana przez biomedic »

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #948 dnia: Marzec 21, 2019, 12:57:51 »
Najlepsze tlumaczenie w grach ever - Firefly jako Ćma po polsku. A PvP odpalilem wczoraj jeden mecz, ktory wygralem i wygladalo jakby ludzie nie ogarniali jak sie gra, bo sobie siedzialem i sciagalem kolejnych gagatkow z karabinu semi-auto i ze snajperki.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #949 dnia: Marzec 21, 2019, 13:01:09 »
Dlatego napisałem Ważka - Ćma  ;) Też z tego się nabijałem  ;D

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #950 dnia: Marzec 21, 2019, 13:07:23 »
MEH! Do grania solo perk na 150% do leczenia po zabiciu przez 20s. Do tego podnoszące drony (UL) + wyrzutnia (CHEM) lecząca :)

To musze sprobowac tylko nafarmie SHD, bo wzialem inne skile w tych gadzetach.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #951 dnia: Marzec 21, 2019, 13:28:28 »

LOL :)
Ile razy cie podnosilem, bo smiales sie w oczy niebezpieczenstwu?
No dobra, ty mnie wiecej, ale ja sie nie smialem :) i mialem mniejszy level.

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #952 dnia: Marzec 21, 2019, 13:30:12 »
MEH! Do grania solo perk na 150% do leczenia po zabiciu przez 20s.
Jaki to perk ??
(kliknij)

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #953 dnia: Marzec 21, 2019, 13:31:10 »
To jest perk na wyposazeniu (czyli szukaj tego na sprzecie typu kamizelka czy plecak).

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #954 dnia: Marzec 21, 2019, 13:33:10 »
Safeguard się zwie i to talent, nie perk. Na wyposażeniu.

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #955 dnia: Marzec 21, 2019, 13:33:44 »

Firefly to chyba świetlik, a nie ważka ;)

Ja też korzystan z drona leczacego, a jako drugi skill mam wieżyczkę snajperską na bossów - ręczne celowanie bardzo nie przeszkadza, a całkiem sprawnie ściąga grubasom pancerze.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 13:35:42 wysłana przez indeed »

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #956 dnia: Marzec 21, 2019, 13:41:58 »

Firefly to chyba świetlik, a nie ważka ;)

Ja też korzystan z drona leczacego, a jako drugi skill mam wieżyczkę snajperską na bossów - ręczne celowanie bardzo nie przeszkadza, a całkiem sprawnie ściąga grubasom pancerze.

Tak masz rację :) Dragonfly :) mój błąd

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #957 dnia: Marzec 21, 2019, 13:52:13 »
Safeguard się zwie i to talent, nie perk. Na wyposażeniu.
Właśnie podejrzewałem jakiś mod/protokół obronny :) Dzięki.
... jako drugi skill mam wieżyczkę snajperską na bossów - ręczne celowanie bardzo nie przeszkadza, a całkiem sprawnie ściąga grubasom pancerze.
Odniosłem wrażenie, że bossowie szybko podbiegają do wieżyczki i ją deptają. Stąd wziąłem drona.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 13:54:45 wysłana przez aZiss »
(kliknij)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #958 dnia: Marzec 21, 2019, 14:06:52 »
Trochę brakuje ikonicznej już Podnoszącej Torby Z Lichenia :)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #959 dnia: Marzec 21, 2019, 14:09:15 »
Trochę brakuje ikonicznej już Podnoszącej Torby Z Lichenia :)

Teraz masz UL i jego drony od tego ;)