Autor Wątek: Tom Clancy's The Division 2  (Przeczytany 250862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzypas

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Tom Clancy's The Division 2
« Odpowiedź #880 dnia: Marzec 20, 2019, 15:56:00 »
to chyba sobie jednak kupie na pc jeszcze. Zostawie swojemu młodemu gra na x'a ( za kieszonkowe ) a przerzuce sie na pc. Mam nadzieje ze cziterstwo wytepią :)

co do filmiku z popupem obiektów.. nie wiem jak wrzucic film z xbox'a - mam go w ujeciach

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #881 dnia: Marzec 20, 2019, 16:03:15 »
Jak robicie mody broni to tez u was dziwnie "przeskakuje" miedzy kategoriamii?
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #882 dnia: Marzec 20, 2019, 16:19:18 »
tak!
jak bodajże przeskoczę z pierwszej kategorii i chce do niej wrócić i mi ją przeskakuje, muszę wyjść z modowania i wejść ponownie.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #883 dnia: Marzec 20, 2019, 16:37:37 »
W tych czasach to duże osiągnięcie, nieprawdaż EA? ;)

Nie kop leżącego ;) Tak się czasem zastanawiam, czy gdyby Fifa im nie wyszła (a dokładniej mikropłatności w Fifie) to czy by to wszystko inaczej wyglądało.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #884 dnia: Marzec 20, 2019, 16:41:35 »
Nikt nie chwali animacji zgonów/reakcji na trafienie? Ostatnia tak dobra była chyba w którejś Mafii.

Ja chwaliłem już. Uwielbiam strzelać po nogach i w krocze :) (albo inaczej - mam tak słabego cela że headshoty mi nie wychodzą )

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #885 dnia: Marzec 20, 2019, 17:49:00 »
@Skrzypas
Filmik z konsoli możesz wyeksportować na dysk w chmurze MS i z poziomu Windowsa odczytać.
Też przychojraczyłem przy polowaniu za projekt na "jakichś dwóch bossów z jakiejś tam ulicy", zginąłem i misji już nie było. Szkoda. Nie wiem jak ją powtórzyć. Wkurza mnie jak mnie coś ominie.

Na 11 lvl powypadały mi że 4 mody do gadżetów. Tylko dlaczego mają przy tym poziomie takie chore wymagania co do siły umiejętności.  Mam 32 a wymagania moda do drona to 343. Podobnie z resztą.
(kliknij)

Offline Skrzypas

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #886 dnia: Marzec 20, 2019, 17:53:05 »
Mnie jak do tej pory najbardziej drażni straszny popup obiektów - gram na XoX. Chociaż mam ochote kupić jeszcze wersje PC, ale ... ciekawe czy taki popup jest tez na PC. Na swoim profilu mam filmik na XoX z popupem obiektów...
Rzuć linka do filmiku.

https://youtu.be/v4ieJSC9MfE

taki pop up na xox :)

a klan poligamii na pc jest? w xowym jestem, ale fajnie jest zbierac wszystko na poczet klanu
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2019, 17:59:56 wysłana przez Skrzypas »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #887 dnia: Marzec 20, 2019, 18:02:25 »
Mnie jak do tej pory najbardziej drażni straszny popup obiektów - gram na XoX. Chociaż mam ochote kupić jeszcze wersje PC, ale ... ciekawe czy taki popup jest tez na PC. Na swoim profilu mam filmik na XoX z popupem obiektów...
Rzuć linka do filmiku.

https://youtu.be/v4ieJSC9MfE

taki pop up na xox :)

a klan poligamii na pc jest? w xowym jestem, ale fajnie jest zbierac wszystko na poczet klanu
Nie zauważyłem dopóki nie strzeliłes w żarówki :D

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #888 dnia: Marzec 20, 2019, 20:54:37 »
Pograłem ponad godzinkę i zapowiada się dużo lepiej niż pierwszą część, jak dla mnie. Mam tylko jeden problem, nie wiem czy to stutter, czy zwykłe dropy, ale na prosiaku przez większość czasu tak tnie, że aż śmierdzi powerpointem. W dodatku na wymuszonym 1080p ;D czas najwyższy na nową generację.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #889 dnia: Marzec 20, 2019, 22:35:11 »
tak!
jak bodajże przeskoczę z pierwszej kategorii i chce do niej wrócić i mi ją przeskakuje, muszę wyjść z modowania i wejść ponownie.
Good, dobrze że to nie tylko ja
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #890 dnia: Marzec 20, 2019, 23:16:04 »
Panowie, 29 lvl, została ostatnia misja i sporo pobocznych, kilka SHD oraz ze 5 punktów kontrolnych. Finiszować to czy czekać na endgame?

Te twierdze są nieźle hardcorowe. Obie zaliczone, ale nie było łatwo.

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #891 dnia: Marzec 21, 2019, 03:27:10 »
Podpowiedzcie:
- Co to projekt przy wytwarzaniu ?? Jest opcja dodaj do projektu, a potem na głównej widnieje jako aktualny projekt. Do czego to ??
- W postępach np. projektów jest opcja dodaj do dziennika ??
(kliknij)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #892 dnia: Marzec 21, 2019, 07:41:49 »
Panowie, 29 lvl, została ostatnia misja i sporo pobocznych, kilka SHD oraz ze 5 punktów kontrolnych. Finiszować to czy czekać na endgame?

Sam je robiłeś?

Dla nas, a robiliśmy je we 2 - były wręcz żenująco łatwe. A za 2 i 3 razem przechodziliśmy je z zamkniętymi oczami... Wręcz nudząc się straszliwie.

Jakieś wyzwanie w tej grze dopiero zaczyna się przy polowaniach, do tego hanterzy... wczoraj rozprawiliśmy się z piątka - muszę przyznać że kilka razy nas pokasowali konkretnie...
I polecam szybko przeskoczyć do świata 1.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #893 dnia: Marzec 21, 2019, 08:16:15 »
Też przychojraczyłem przy polowaniu za projekt na "jakichś dwóch bossów z jakiejś tam ulicy", zginąłem i misji już nie było. Szkoda. Nie wiem jak ją powtórzyć. Wkurza mnie jak mnie coś ominie.

No offence, ale ten pecet ci nie służy. Z czasów gdy grałeś na Xboxie pamiętam cię jako kumatego osobnika, a teraz zachowujesz się jak ktoś komu trzeba tłumaczyć co to jest menu Start albo jak przełączać zakładki na mapie w The Division 2 :)

Co do bounties - to tu -> https://www.gosunoob.com/division-2/how-to-restart-bounty/ jest to jako tako opisane. I działa, sprawdzałem.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #894 dnia: Marzec 21, 2019, 08:43:48 »

Dobij do 30lvl i zacznij End Game - zmienia się cała mapa plus nowa frakcja. Jeszcze sporo przed Tobą - Chyba, że kupiłeś Div2 dla samej kampanii

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #895 dnia: Marzec 21, 2019, 08:48:50 »

Dobij do 30lvl i zacznij End Game - zmienia się cała mapa plus nowa frakcja. Jeszcze sporo przed Tobą - Chyba, że kupiłeś Div2 dla samej kampanii

Nie powiedział nigdy nikt  8)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #896 dnia: Marzec 21, 2019, 08:53:31 »
Ale i tak z kampania jest spoko jak na długość. Mam 25 godz i mam lvl 24 i ciągle jest coś do zrobienia, a kaj tam End Game - specjalne sety, egzotyki, rajdy, global eventy etc.

Jak się faktycznie trzymają koncepcji z jedynki to jeszcze sporo przede mną. W Div1 mam ponad 700 godz :)

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #897 dnia: Marzec 21, 2019, 09:08:25 »
Control pointy można łatwo zrobić solo na najwyższym levelu. Trzeba wybić wszystkich kiedy CP jest na levelu 1, ale nie wzywać swoich ziomków. Potem trzeba zrobić okoliczne activitiesy żeby podbić level CP do 3. Potem wracamy do rzeczonego CP i dopiero teraz wzywamy naszych ziomków. Powinno wyskoczyć tylko kilka łatwych mobków, których można ubić solo. Zgarniamy loot. $Profit$
(kliknij)

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #898 dnia: Marzec 21, 2019, 09:23:16 »
Nie powiedział nigdy nikt  8)
Ekhem, mowilem to przy pierwszej czesci i powtorze przy drugiej.

Przyznam szczerze, ze dalej nie kumam podniety zawartoscia. Co tu jest takiego niesamowitego? Pytam, bo tego nie widze.
Za to widze mase powtarzalnych misji, gdzie wszystkie sa zaprojektowane tak samo. W kazdej jest powtarzany ten sam schemat: fala czerwonych, wcisnij przycisk, fala czerwonych i niebiescy, wcisnij przycisk , cuzamen do kupy i zolty.

Ktos napisze, ze to przeciez shoot&loot. Ja odpowiem, ze Destiny tez i bylo jebane za leniwe podejscie do designu misji. Tu widze to samo i nie rozumiem zachwytow.

Pomoze ktos? Gra mi sie nawet fajnie (miasto), ale okrutnie sie nudze. Moze cos robie zle?

Wczoraj siadlem na chwile i zrobilem dwa polowania. Przyznam, ze przesiadka z shotguna na AR byla najlepszym pomyslem na jaki wpadlem.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #899 dnia: Marzec 21, 2019, 09:31:30 »
Prosta odpowiedź - Nie twoje klimaty

Po co na siłę grac ??  ::) ::) A jak nie masz z kim grac to w ogóle sobie daj spokój - samemu można popykać, ale to w ekipie jest najlepiej
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 09:33:21 wysłana przez biomedic »

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #900 dnia: Marzec 21, 2019, 09:39:22 »
@marcin: robisz jedną rzecz źle. Grasz sam :)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #901 dnia: Marzec 21, 2019, 09:39:57 »
samemu można popykać, ale to w ekipie jest najlepiej

A to prawda. Tyle że ciężko znaleźć kogoś na zbliżonym poziomie, na szczęście matchmaking działa nieźle i z randomami da się grać. Z ekipa będę grał jak już dojdę do endgame, czyli w przyszłym tygodniu najwcześniej. Mam wolny poniedziałek i wtorek więc od rana będę nadrabiał ;D

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #902 dnia: Marzec 21, 2019, 09:42:44 »
A bo musisz mieć takich kolegów jak ja! Co stoją z poziomem i graniem w miejscu od 4 dni, bo ciągną kolegów przez grę za rączkę po raz trzeci :P

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #903 dnia: Marzec 21, 2019, 09:44:30 »
samemu można popykać, ale to w ekipie jest najlepiej

A to prawda. Tyle że ciężko znaleźć kogoś na zbliżonym poziomie, na szczęście matchmaking działa nieźle i z randomami da się grać. Z ekipa będę grał jak już dojdę do endgame, czyli w przyszłym tygodniu najwcześniej. Mam wolny poniedziałek i wtorek więc od rana będę nadrabiał ;D

No większość z nas dąży do End Game :) Na ta chwile biegam od każdego zakamarka do zakamarka i podziwiam widoki :)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #904 dnia: Marzec 21, 2019, 09:47:56 »
No większość z nas dąży do End Game :) Na ta chwile biegam od każdego zakamarka do zakamarka i podziwiam widoki :)

Dążę i owszem, ale niespiesznie. Cieszę się rozwojem postaci, zwiedzaniem DC i robieniem aktywności przeróżnych.

Skąd brać klucze frakcji? Mam chyba dwa od Synów, ale jak złość znalazłem skrzynki gdzie był potrzebny ten od Hyenuchów i Outcastów. Z kanałów?

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #905 dnia: Marzec 21, 2019, 09:50:34 »

Dążę i owszem, ale niespiesznie. Cieszę się rozwojem postaci, zwiedzaniem DC i robieniem aktywności przeróżnych.

Skąd brać klucze frakcji? Mam chyba dwa od Synów, ale jak złość znalazłem skrzynki gdzie był potrzebny ten od Hyenuchów i Outcastów. Z kanałów?

Czasem sa w ukrytych pomieszczeniach w misjach, w budynkach i kanałach.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #906 dnia: Marzec 21, 2019, 09:52:01 »
Przede wszystkim kanały, często po 3 i więcej ich się wyciąga z jednej lokacji, przy okazji np. robiąc polowanie.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #907 dnia: Marzec 21, 2019, 09:53:53 »
Dzięki za info, schodzę do podziemia zatem :)

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #908 dnia: Marzec 21, 2019, 10:07:21 »
A bo musisz mieć takich kolegów jak ja! Co stoją z poziomem i graniem w miejscu od 4 dni, bo ciągną kolegów przez grę za rączkę po raz trzeci :P

Moze i odstawalem poziomem i musiales mnie ciagnac, ale za to grajac ze mna caly czas byles zabawiany kulturalna i rzeczowa rozmowa :)

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #909 dnia: Marzec 21, 2019, 10:08:13 »
No nic, World Tier 2 (~300 gear) i lecimy dalej. Póki nie będzie maks nie ma się co spinać gearem, buildami i innym pierdololo, tylko na najwyższym ma to sens. Robi się niestety coraz trudniej, ale liczę, że szybko się uda przejść dalej. RNG jest łaskawy, więc w każdej misji wypada tego tona.

Ktoś tu wspominał, że musisz mieć 3 postacie dla każdej specjalizacji, to naturalnie nieprawda. Masz jeden aktywny, ale jak się kopsniesz do Białego Domu to bez problemu wybierasz pozostałe.

Jeszcze się tylko muszę zorientować w skill pointach do specjalizacji, bo ten temat zupełnie olałem.

Tu jest niby mapa kluczy, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzać:

Ps. Jak tam Poly klan na PS4? Bo MY na Xboxie prężnie działamy!

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
Tom Clancy's The Division 2
« Odpowiedź #910 dnia: Marzec 21, 2019, 10:08:14 »
Jak najbardziej moje. Wspolczesny shooter w duzej metropolii to moj mokry sen. No i kocham h&s.

A jak nie masz z kim grac to w ogóle sobie daj spokój - samemu można popykać, ale to w ekipie jest najlepiej
Aha. Czyli spierdalaj z naszej gry, bo ty mozesz grac rano a reszta klanu tylko wieczorem. Logika godna microsoftu.

Odpowiedzi na temat niesamowitej zawartosci nie otrzymalem, natomiast polecono mi nie grac.

Fora faktycznie powinny juz wymrzec.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #911 dnia: Marzec 21, 2019, 10:13:02 »
W grze nie ma super zawartości, po prostu jest coś więcej niż 5 misji na krzyż. Są też dodatkowe zapchaj dziury, gdy idziesz z punktu a do b, których wcześniej nie było. Przejście z lvl 30 do Tier 1 jest przyjemne, niby robisz to samo, ale pojawia sie nowa kurewska frakcja. te same misje, ale wyglądają trochę inaczej.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #912 dnia: Marzec 21, 2019, 10:14:23 »
Tu jest niby mapa kluczy, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzać:

O, dzięki. Mam zatem kolejną aktywność która oddala mnie od endgame :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #913 dnia: Marzec 21, 2019, 10:22:44 »
Jak najbardziej moje. Wspolczesny shooter w duzej metropolii to moj mokry sen. No i kocham h&s.

A jak nie masz z kim grac to w ogóle sobie daj spokój - samemu można popykać, ale to w ekipie jest najlepiej
Aha. Czyli spierdalaj z naszej gry, bo ty mozesz grac rano a reszta klanu tylko wieczorem. Logika godna microsoftu.

Odpowiedzi na temat niesamowitej zawartosci nie otrzymalem, natomiast polecono mi nie grac.

Masz, tylko dobrze popij!

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #914 dnia: Marzec 21, 2019, 10:28:31 »
Postęp medycyny widoczny gołym okiem, są już pigułki z założenia doustne. A jeszcze niedawno przepisywano maść aplikowaną z drugiej strony ;D

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #915 dnia: Marzec 21, 2019, 10:29:20 »
W grze nie ma super zawartości, po prostu jest coś więcej niż 5 misji na krzyż.
A. Czyli te osoby ktore pisaly o super zawartosci po prostu klamaly? Dobrze wiedziec.

Jestem kolo 20 poziomu i na razie widze jeden motyw mielony at mortem usrandum. Tylko miejscowki o drobine sie zmieniaja.

To co dzieje sie po drodze do misji olewam. Zazwyczaj jest to zawracanie dupy czasu nie warte - wiecej xp dostane za kille w misjach gdzie mam ich ubitych w jednej przestrzeni i aktywuja mi sie mnozniki za wszystko.

Choc musze przyznac, ze jedna misja bardzo mi sie podobala i to wlasnie przez miejscowke. Bo schemat byl ten sam: przycisk, fala, przycisk, fala itd. Ta w Space Center z radarami. Bardzo ladnie przemyslana lokacja. No i kozacko wyglada.

Jakby ktos chcial pograc, to za pol godziny bede biegal. Jestem w klanie Poly na PS4.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #916 dnia: Marzec 21, 2019, 10:31:55 »

Normalna logika - Jeśli coś cię nie kręci, to tego unikasz i nikt nie przekona ciebie żebyś zaczął to lubić.

I tak w takie gry gra się głównie z ekipa i sam dobrze o tym wiesz. Granie solo dosyć mocno ogranicza czerpanie frajdy z tego tytułu.
Chyba, że tak jak w jedynce pod koniec życia gry byli sami ogarnięci gracze i granie z randomami było przyjemne

Taka jest ta gra w założeniu. Może kiedyś zrobią grę specjalnie dla Pikacza pod jego zachcianki

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #917 dnia: Marzec 21, 2019, 10:34:57 »
Wszystkie misje tak wyglądają, nie ma w nich nic odkrywczego, kolejne fale przeciwników. Czasem zdarzy się coś dodatkowego jak: musisz odpierać atak i równocześnie co x sekund nacisnąć pewien guzik, który nie znajduje się obok Ciebie, czy też stać w danym miejscu dopóki progress nie będzie miał 100%, ale tego jest baaaaaardzo mało.

Ten ich raid zapewne też będzie tak wyglądał, ot taka gra.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #918 dnia: Marzec 21, 2019, 10:40:40 »
Masz, tylko dobrze popij!
Jestem po joincie. Bardziej wyluzowany nie będę. Choć to ciekawe, bo kiedyś sam piętnowałeś takie durne odzywki.

Normalna logika - Jeśli coś cię nie kręci, to tego unikasz i nikt nie przekona ciebie żebyś zaczął to lubić.
Wybolduję, bo forum znowu nie umie czytać:

Mógłbym zacząć wymieniać tytuły gier multi, w które świetnie bawiłem się solo. Ba, w pierwszą część grało mi się świetnie. W dodatki też. I solo grałem. Nie do uwierzenia, prawda?

Taka jest ta gra w założeniu. Może kiedyś zrobią grę specjalnie dla Pikacza pod jego zachcianki
To akurat było strasznie słabe, bo kompletnie nie zrozumiałeś, co napisałem we wcześniejszym poście. Ale proszę, poużywaj sobie.

Wszystkie misje tak wyglądają, nie ma w nich nic odkrywczego, kolejne fale przeciwników. Czasem zdarzy się coś dodatkowego jak: musisz odpierać atak i równocześnie co x sekund nacisnąć pewien guzik, który nie znajduje się obok Ciebie, czy też stać w danym miejscu dopóki progress nie będzie miał 100%, ale tego jest baaaaaardzo mało.

Ten ich raid zapewne też będzie tak wyglądał, ot taka gra.
No i własnie dlatego nie rozumiem tych tekstów o super zawartości. Destiny zostało za to zjechane od góry do dołu. Tu jest pełen zachwyt.

I żeby mi zaraz ktoś znowu czegoś nie dopisał, bo mu się zdawało: Nie uważam żeby to była zła czy słaba gra. Dupy nie urywa.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #919 dnia: Marzec 21, 2019, 10:44:12 »
Dlatego to sie z ekipą i czerpie frajde kiedy każdy uzupełnia się umiejtenościami etc Dobry przykład to Destiny

Pikacz Destiny 2 miało gównianą zawartość podkrecili tylko fabułe. Dobrym przykładem jest Anthem jak słaba może być zawartość z 3 reskinami broni na krzyż

« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2019, 10:51:05 wysłana przez biomedic »