Autor Wątek: Tom Clancy's The Division 2  (Przeczytany 51985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
Odp: Tom Clancy's The Division 2
« Odpowiedź #800 dnia: Marzec 17, 2019, 14:08:05 »
Świetnie wygląda (XoX) to gra. Myślałem, że nie będą w stanie przebić NY zimą ale ilość detali, gra światłem. Mega.

Oczywiście ostrzenie o epilepsji, którego nie da się pominąć na początku to podstawa w sieciowych grach.

Offline StrzelbaDeLima

• Stały bywalec
« Odpowiedź #801 dnia: Marzec 17, 2019, 15:37:02 »
Potwierdzam:

Zrzut z wersji 90GB :)

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #802 dnia: Marzec 17, 2019, 16:09:38 »
Wszystkie poboczne misje zrobiłeś już? Mi na 13lvlu wpadły po jednym złotym i jednym fioletowym przedmiocie.
Zrobiłem około połowy. Będę czyścił na 30 lvl.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #803 dnia: Marzec 17, 2019, 16:10:07 »
Wow! Ale klimat!

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #804 dnia: Marzec 17, 2019, 16:55:24 »
Gra wygląda bardzo dobrze, zazwyczaj jednak tak dużo się dzieje, że nie ma kiedy tego oglądać.

Offline hadxmen

• Super Badass
  • I wish i was dead.
« Odpowiedź #805 dnia: Marzec 17, 2019, 17:48:03 »
Zupełnie tego się nie spodziewałem, ale obok Metro to jak na razie moje goty. Za nimi RE2, ale nie grałem jeszcze w DMC 5 i zaraz wychodzi Sekiro. Gra to istna heroina.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #806 dnia: Marzec 17, 2019, 18:02:25 »
"Strasznie slaby rok się zapowiada" - pamiętam takie mękolenie na forum ;D

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #807 dnia: Marzec 17, 2019, 18:51:11 »
Gra wygląda bardzo dobrze, zazwyczaj jednak tak dużo się dzieje, że nie ma kiedy tego oglądać.

Za dużo przeciwników jest w świecie, nie można spokojnie zwiedzać.

A najbardziej mnie wkurza jak się robi jakiś event i przychodzi horda przeciwników z miejscówki po drugiej stronie ulicy.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #808 dnia: Marzec 17, 2019, 20:23:49 »
No usłyszeli i idą z odsieczą, realizm!

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #809 dnia: Marzec 17, 2019, 22:03:29 »
Nie chce wykrakać, ale na razie (8lvl) brak jakichś bardziej znaczących bugów. A na pewno gra wygląda lepiej pod względem 'polish' niż BFV który jest na rynku już wiadomo ile :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #810 dnia: Marzec 17, 2019, 23:20:39 »
A serwery chyba stoją więc przepraszam Pana ubi i głośno klaszczę z uznaniem. Ciężko być prorokiem w tej branży ;)

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #811 dnia: Marzec 17, 2019, 23:50:50 »
Michael Pachter od 20 lat w nic nie trafił ale nadal próbuje ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #812 dnia: Marzec 18, 2019, 00:13:19 »
Lekki offtop, tutaj pachter wróży z fusow na rok 2019, oraz ocenia na ile sprawdziły się jego wróżby na rok 2018:

https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-01-02-what-lies-ahead-analysts-make-2019-predictions

Last year's report card:

Xbox One X cut to $349 by year-end: F, the price is pretty consistently $399, and though spotty at $349 during Black Friday, it didn't hit my target and likely won't
    No new hardware from any of the big three: A+, unless you count Pokéballs
    Dramatic cut on PSVR: B, I didn't define the word "dramatic", and the cuts have largely been $100
    A new Elder Scrolls game: D-, teased at E3 but not yet announced
    Battle Royale in Call of Duty: A+, nailed it
    Switch sales under 20 million: A+, tracking to 13 million this year
    A mobile Warcraft game: F, although Diablo Immortal was announced
    Continued mobile flops from Nintendo: A+, enough said
    No BIG game announcements from Rockstar: A+, unless you count giving up the trademark on Agent as an announcement

Przewidział, że będzie CoD Battle Royale i że R* nie ogłosi żadnej dużej gry - geniusz!

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #813 dnia: Marzec 18, 2019, 06:44:57 »
Lekki offtop, tutaj pachter wróży z fusow na rok 2019, oraz ocenia na ile sprawdziły się jego wróżby na rok 2018:

https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-01-02-what-lies-ahead-analysts-make-2019-predictions

Last year's report card:

Xbox One X cut to $349 by year-end: F, the price is pretty consistently $399, and though spotty at $349 during Black Friday, it didn't hit my target and likely won't
    No new hardware from any of the big three: A+, unless you count Pokéballs
    Dramatic cut on PSVR: B, I didn't define the word "dramatic", and the cuts have largely been $100
    A new Elder Scrolls game: D-, teased at E3 but not yet announced
    Battle Royale in Call of Duty: A+, nailed it
    Switch sales under 20 million: A+, tracking to 13 million this year
    A mobile Warcraft game: F, although Diablo Immortal was announced
    Continued mobile flops from Nintendo: A+, enough said
    No BIG game announcements from Rockstar: A+, unless you count giving up the trademark on Agent as an announcement

Przewidział, że będzie CoD Battle Royale i że R* nie ogłosi żadnej dużej gry - geniusz!

I tak jest dobry ;p

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #814 dnia: Marzec 18, 2019, 07:34:04 »
@Vramin
Właśnie zobaczyłem Twoj avatar. Zakładam, że jednak nie PS4 ;).

Ujmę to tak: już nie PS4 ;)

Zaczynaja mnie wkurzac randomy. Robię matchmaking do misji, dolaczam, a ci radosnie robia zupelnie inna misje. Bywa, choc w jedynce prawie sie tak nie zdarzalo.

Czasami to może też być zjebana mechanika gry, bo mi podczas dojścia do jednej z misji głównej aktywowała się poboczna i w sumie poszliśmy wszyscy robić poboczną...

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #815 dnia: Marzec 18, 2019, 07:47:09 »
Czy ktoś już wbił 30 poziom i zrobił ostatnią twierdze? (tylko to mi zostało, 30 wbita) - nie wiem tylko czy jak zrobię ostatnią twierdzę - to czy mnie nie przeniesie od strzały do świata "1", z zerowego. A chciał bym jeszcze pobiegać. Zwłaszcza że nie ruszyłem jeszcze zadań dodatkowych :D
Wszystkie miejsca odkryte, wszystkie zlecenia zrobione itd. - zostaje mi zrobić misje dodatkowe, ostatnia twierdza i ... end game :)

a... i muszę pojechać po ubi trochę, bo trzeba.

Gra na PS4 chodzi tragicznie. Bywa że gra się przez godzinę przy 10-15/s - a bywa że spadki są jeszcze gorsze. Zresztą, mniejszych problemów jest znacznie więcej :)
Znikające skile, niedziałające działko i tego typu problemy. Do tego wychodzący na plecach przeciwnicy... (nie, nie flankujący. Pojawiający się za plecami ...)
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2019, 07:51:04 wysłana przez Pats »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #816 dnia: Marzec 18, 2019, 08:05:28 »
Zaczynaja mnie wkurzac randomy. Robię matchmaking do misji, dolaczam, a ci radosnie robia zupelnie inna misje. Bywa, choc w jedynce prawie sie tak nie zdarzalo.

Czasami to może też być zjebana mechanika gry, bo mi podczas dojścia do jednej z misji głównej aktywowała się poboczna i w sumie poszliśmy wszyscy robić poboczną...

Może tak być. Na szczęście ogarnęli się i to już się nie powtarza :)

Ależ ta gra jest świetna, jak już pisałem gdzie indziej - póki co GOTY. Mam 18 level i właśnie zacząłem eksplorację terenów na zachód od Białego Domu. Zupełnie mi się nie spieszy, robię aktywności poboczne i projekty. Lokację opuszczam dopiero jak zrobię wszystko i ma status liberated i friendly. Podoba mi się że jest tyle rzeczy do zrobienia, cały czas dochodzą nowe control pointy, misje i projekty. Zdaje sobie sprawę z konwencji, że misje i aktywności będą się powtarzać, ale na razie jest więcej niż OK :)

Robię tez coś co nazywam szybkim sępem - czasem odwiedzam wszystkie odkryte punkty kontrolne po kolei bo skrzynki w supply roomach są znów zamknięte i pełne dóbr. Dorwałem tak świetnego SOCOM SCAR Mk16. Szkoda że Military P416 dropi mi tak rzadko, na razie miałem jednego i to zielonego tylko.

Offline StrzelbaDeLima

• Stały bywalec
« Odpowiedź #817 dnia: Marzec 18, 2019, 09:43:53 »
Czy ktoś już wbił 30 poziom i zrobił ostatnią twierdze? (tylko to mi zostało, 30 wbita) - nie wiem tylko czy jak zrobię ostatnią twierdzę - to czy mnie nie przeniesie od strzały do świata "1", z zerowego. A chciał bym jeszcze pobiegać.
Przeniesie cie od razu. Nie wiem czy da się wrócić do zerowego, ale nie warto, misje poboczne będziesz miał dalej dostępne i nie będziesz stał w miejscu z rozwojem postaci.

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #818 dnia: Marzec 18, 2019, 09:46:56 »
No i jest pierwszy bug uniemożliwiający ukończenie kampanii głównej. I oczywiście przy moim szczęściu musiałem na niego trafić. Problem dotyczy uruchomienia sieci SHD w piwnicach białego domu, zrobiłem to we wcześniejszej misji ale żeby ruszyć na ostatnią misję w kampanii do kapitolu muszę ponownie uruchomić sieć, którą już uruchomiłem. Gra nie pozwala mi drugi raz tego kliknąć a bez uruchomienia nie dostanę możliwości rozpoczęcia misji.

Problem dotyczy konkretnej misji bunkier, także jakby jakaś dobra duszyczka jeszcze jej nie zrobiła a byłby ktoś chętny mi z tym pomóc dzisiaj w okolicach 21 to będę wdzięczny. Z tego co wyczytałem na forum ubisoftu to jest możliwość obejścia tego buga ale muszę ukończyć tę misję na hoście osoby, która jeszcze tej misji nie wykonała.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Dojebał bobra do 12
« Odpowiedź #819 dnia: Marzec 18, 2019, 09:54:06 »
Apropos bugow to ten o którym pisałem wyżej z niezliczajacymi się projektami, okazał się nie bugiem, ale słabo udokumentowanym ficzerem :)
Gra nie komunikuje w żaden sposób tego, że wystarczy grać dalej i upgrade Teatru zrobi się sam po skończeniu kolejnej misji fabularnej.

Zmarnowałem jakieś 5 godzin bo próbowałem stworzyć nową postać i zobaczyć czy wtedy zadziała. Oh well...
(kliknij)

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #820 dnia: Marzec 18, 2019, 12:37:20 »
czy mnie nie przeniesie od strzały do świata "1", z zerowego. A chciał bym jeszcze pobiegać. Zwłaszcza że nie ruszyłem jeszcze zadań dodatkowych :D

Nie czekaj na swiat 1, idz od razu do maksa, tak zrobilem w d1 i tak jest najrozsadniej, nie tracisz czasu, a dropy od razu podciagna Cie w gore.

Offline komarek78

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #821 dnia: Marzec 18, 2019, 19:57:14 »
Mam pytanie/prośbę do grajacych na ps4. Szukam osoby która zaprosi mnie do siebie na rozegranie misji głównej BUNKIER. Ja u siebie złapałem buga i z tego co piszą, to jedynym ratunkiem jest zagranie misji u osoby która jej jeszcze nie rozegrała.

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #822 dnia: Marzec 19, 2019, 09:23:33 »
Mam pytanie/prośbę do grajacych na ps4. Szukam osoby która zaprosi mnie do siebie na rozegranie misji głównej BUNKIER. Ja u siebie złapałem buga i z tego co piszą, to jedynym ratunkiem jest zagranie misji u osoby która jej jeszcze nie rozegrała.

To jedna z końcowych misji? Chętnie pomogę tylko pytanie, czy sam już jej nie zaliczyłem, ostatnie misje główne, jakie wykonałem to
(kliknij)

A zmieniając odorbinę temat - jestem pod dużym wrażeniem, jak świetna jest w tej grze muzyka. Wczoraj w robocie przez pół dnia mi chodził po głowie jeden z motywów przygrywających w czasie walki.

I mam też pytanie do osób w endgamie - czy można odblokować dla jednej postaci wszystkie signature weapons, czy trzeba mieć osobne do każdej spluwy?

Offline StrzelbaDeLima

• Stały bywalec
« Odpowiedź #823 dnia: Marzec 19, 2019, 09:33:21 »
I mam też pytanie do osób w endgamie - czy można odblokować dla jednej postaci wszystkie signature weapons, czy trzeba mieć osobne do każdej spluwy?
Można dla jednej

Jeśli komuś podoba się agresywne AI, to w endgame jest to jeszcze bardziej podkręcone.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #824 dnia: Marzec 19, 2019, 10:27:20 »
Z cyklu teorie z dupy: Mam wrażenie że gra nie do końca losowo dropi i udostępnia bronie. W pierwszej becie dorwałem na początku i długo używałem AUG, więc gra dropiła mi głownie AUG i głównie AUG były dostępne u vendorów. W pełnej wersji dorwałem na początku Mk.16 i teraz jak coś dropi z AR to w 80% Mk.16 i zwykle to mogę kupić. Lubie tę broń, ale poeksperymentowałbym z kałachem czy M416 (tu P416) a te bronie prawie mi nie dropią. Za to Mk.16 raz przyniosłem cztery, z jednej misji.

Czy ktoś też może tak miał, czy to przypadek i zwyczajnie mi się wydaje?

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #825 dnia: Marzec 19, 2019, 10:38:11 »

Może tak być. Na szczęście ogarnęli się i to już się nie powtarza :)

Ależ ta gra jest świetna, jak już pisałem gdzie indziej - póki co GOTY. Mam 18 level i właśnie zacząłem eksplorację terenów na zachód od Białego Domu. Zupełnie mi się nie spieszy, robię aktywności poboczne i projekty. Lokację opuszczam dopiero jak zrobię wszystko i ma status liberated i friendly. Podoba mi się że jest tyle rzeczy do zrobienia, cały czas dochodzą nowe control pointy, misje i projekty. Zdaje sobie sprawę z konwencji, że misje i aktywności będą się powtarzać, ale na razie jest więcej niż OK :)

Robię tez coś co nazywam szybkim sępem - czasem odwiedzam wszystkie odkryte punkty kontrolne po kolei bo skrzynki w supply roomach są znów zamknięte i pełne dóbr. Dorwałem tak świetnego SOCOM SCAR Mk16. Szkoda że Military P416 dropi mi tak rzadko, na razie miałem jednego i to zielonego tylko.

Wczoraj mi dropnął złoty P416 na 18 lvl. Jebany ma powera, 1K obrażeń i  750 RPM :D

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #826 dnia: Marzec 19, 2019, 11:00:37 »
Używam shotguna oraz karabinu snajperskiego i dropi mi głównie shotguny oraz karabiny snajperskie. LKM czy AR zdarzają się bardzo rzadko.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #827 dnia: Marzec 19, 2019, 11:05:07 »
To masz pecha... bo mi leci wszystko. Jak leci... (a używam głównie tylko LKMu i dwóch snajperek [w tym 50])

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #828 dnia: Marzec 19, 2019, 11:31:55 »
Wczoraj mi dropnął złoty P416 na 18 lvl. Jebany ma powera, 1K obrażeń i  750 RPM :D

A oby zardzew... znaczy gratulacje :) Mimo że mam 20 level to dropi mi najwyżej fiołki, żadnego złota jeszcze nie miałem.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #829 dnia: Marzec 19, 2019, 12:08:11 »
Wie ktoś może jak to jest z hunterami w d2? Spotkałem ze dwóch grając na zerowym świecie - uciekli... (bez walki) i tak się zastanawiam, jak to jest?

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #830 dnia: Marzec 19, 2019, 12:29:27 »
Spotkałem jednego i też mi spierdzielił.

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #831 dnia: Marzec 19, 2019, 12:34:52 »
Wydaje mi się, że spotkałem jednego w misji z pytajnkiem, ale potraktował mnie prądem i zwiał.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #832 dnia: Marzec 19, 2019, 12:49:30 »
Wie ktoś może jak to jest z hunterami w d2? Spotkałem ze dwóch grając na zerowym świecie - uciekli... (bez walki) i tak się zastanawiam, jak to jest?

Pewnie będzie podobnie jak w jedynce czyli w konkretnych eventach i pewnie w samym End Game. Jeśli trzymają się koncepcji Total Badassa :)

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Dojebał bobra do 12
« Odpowiedź #833 dnia: Marzec 19, 2019, 13:49:27 »
Jak komuś jest jeszcze za mało TD2 to polecam soundtrack

https://open.spotify.com/album/3R5k4e56SgjFyi2H9XrAJk?si=cj093M84QsS0PpW2GWfMkw
(kliknij)

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #834 dnia: Marzec 19, 2019, 14:08:49 »
Z cyklu teorie z dupy: Mam wrażenie że gra nie do końca losowo dropi i udostępnia bronie ... Czy ktoś też może tak miał, czy to przypadek i zwyczajnie mi się wydaje?
Ja za to używam karabinów i strzelb a przynoszę na pęczki LKM'ów, których nie lubię i nimi kompletnie nie gram, i idą na przemiał. Sporadycznie zdarzy się jakaś strzelba i jak na lekarstwo karabinów. Mam w tej chwili 11 lvl i karabin wojskowy MK17 z 7 lvl niebieski.
Nie do końca chyba w tej części rozumiem kwestię obrażeń i strzałów na minutę. Zielony karabin na 11 lvl, taki SIG 716 ma 697/320 a niebieski M16A2 też na 11 lvl - 357/300. Czyli jak rozumiem zwykły zielony lepszy ??

Jak komuś jest jeszcze za mało TD2 to polecam soundtrack ...
Fajny soundtrack.
http://forum.polygamia.pl/dyskusje/the-division-2/msg1165377/#msg1165377
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2019, 14:13:03 wysłana przez aZiss »
(kliknij)

Offline komarek78

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #835 dnia: Marzec 19, 2019, 14:14:28 »
Na chwilę obecną Hunterów w open world jest 12. Każdego aktywuje się poprzez wykonanie różnych czynności. Z każdego zabitego H. wypada jego maska, którą można sobie założyć. Udanych łowów, bo to skur... pierwszej klasy :D

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #836 dnia: Marzec 19, 2019, 14:19:01 »
Nie do końca chyba w tej części rozumiem kwestię obrażeń i strzałów na minutę. Zielony karabin na 11 lvl, taki SIG 716 ma 697/320 a niebieski M16A2 też na 11 lvl - 357/300. Czyli jak rozumiem zwykły zielony lepszy ??

Różnie z tym bywa - często bronie różnią się cechami specjalnymi, albo skutecznym zasięgiem. Ale ogólnie nie jest to nic dziwnego, że czasem przez dłuższą chwilę korzysta się z teoretycznie niskoleveleowej broni, która w praktyce statsami przebija zabawki z wyższym numerkiem i kolorkiem. Ot uroki tego gatunku gier ;)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #837 dnia: Marzec 19, 2019, 14:32:18 »
Na chwilę obecną Hunterów w open world jest 12. Każdego aktywuje się poprzez wykonanie różnych czynności. Z każdego zabitego H. wypada jego maska, którą można sobie założyć. Udanych łowów, bo to skur... pierwszej klasy :D

O tym wiem :) Chodzi mi o spotkanych w grze, którzy rażą prądem, po czym wieją... tego nie rozumiem kompletnie. Nie wiem czy dopiero na poziomie 1 i wyżej można z nimi walczyć, czy coś jest nie tak itd.

Offline komarek78

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #838 dnia: Marzec 19, 2019, 14:33:20 »
Oni zawsze uciekają, aby z nim zawalczyć trzeba go wywabić ;)

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #839 dnia: Marzec 19, 2019, 15:16:29 »
Czy gdzies w tej zasranej grze moge sprawdzic ile xp brakuje mi do nastepnego poziomu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk