Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 2197203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #8160 dnia: Sierpień 18, 2015, 10:53:48 »
Czy ty porównujesz remaster gry z 2013 z remasterem gier startujących w 2007? Serio..

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8161 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:08:53 »
U2 koniec 2009, U3 2011, a wy na siłę U1 i 2007 - szukanie atutów - brawo.
Tym przyznajecie, że Ten remaster wizualnie odstaje od TR:DE
Wersja PC?
Gościom od Tomba jakoś chciało się nawet poprawiać w stosunku do wersji na PC
http://www.hardcoregamer.com/2014/01/24/tomb-raider-face-off-pc-vs-ps4/71343/

Ale tu cieszmy się wszyscy, że jest 1080/60 inaczej = oszołom.

A tak na marginesie. Uncharted uznawane jest za jedną z najładniejszych gier na PS3 do dziś. A sami udowadniacie, że odstaje od multiplatformowego Tomba.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2015, 11:13:02 wysłana przez mmgl »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8162 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:20:00 »
Wypuszczaja 3 remastery w cenie 60$, przyzwoicie, choc mistrz szef wypuscil 2 remaki i 2 remastery (podniesienie rozdzialki i fps) za tyle samo, no ale to mistrzostwo swiata i tego nikt nie neguje - 60$ za 3 remastery to niezla oferta jak na Sony ktore "nic nie musi".

Robotę zlecają najlepszemu studiu portującemu na platformy sony, jakie istnieje, z dobrymi remasterami na koncie - porownajmy to chocby do remastera Handsome Collection zrobionego przez geniuszy z Iron Galaxies, ktory klatkował na premierze i łatali go wielogigabajtowymi patchami (w miarę stabilne 60fps osiągnęli kilka miesięcy po premierze)

Autorzy wersji na PS4 nie robią portu 1:1 tylko wprowadzaja lekkie ulepszenia - lepszy model Drake'a w jedynce, zapewne lepsze tekstury gdzieniegdzie, oswietlenie, jakies pierdółki, no ale co dokladnie sie zmieni i w jakim zakresie to sie okaze po premierze - ale już widać, że to nie jest port 1:1 na odwal się.

Port z ulepszeniami graficznymi będzie działał w 1080p60 (zobaczymy czy ze spadkami) czyli nieźle (patrz remaster prototype działający na X360 lepiej niż na One)- skoro mmgl przywołał absurdalny przykład remastera Tomb Raidera ktory na PS3 i X360 działał w 720p30 (jak uncharted na PS3), to przypomnijmy ze ten remaster na One dzialal w 30fps ze spadkami (a na PS4 w 60 ze spadkami). Szach mat!

Jak ktoś chce zobaczyć remaster robiony "po najmniejszej linii oporu", będący skokiem na kasę, w ktorym nic nie poprawiono i nie zoptymalizowano to niech zainteresuje się remasterami Prototype 1 i 2 i porówna je z remasterem Uncharted.

Goście od Tomb Raidera musieli coś poprawić, bo nikt (hiperbola) ich gry by nie kupił gdyby była 1:1 portem z wersji PC/PS3/360. Twarz lary zmienili i wielu osobom się ta zmiana nie podobała, a zrobili to tylko po to, żeby jakoś uzasadnić że "hej, przecież to nowa wersja jest, kupcie ją!".

A jeszcze co do tych super zmian, to niektore wcale nie były na lepsze:
many gamers have been wondering whether or not it succeed in topping the graphically impressive PC version. The answer isn?t necessarily clear as both have their ups and downs.
A direct comparison with the PC version set to the ultimate quality preset reveals some large discrepancies between the Definitive Editions compared with the full-fat PC experience. Aspects such as tessellation are missing on the characters and environments, with some of these elements appearing more blocky on the PS4 and Xbox One as a result. Meanwhile, motion blur is used much more sparingly, while texture resolution is noticeably lower in some cases.
For those wondering how it fares in comparison to the PC version, the choice isn't quite so clear-cut. The open nature of the platform means that hardware upgrades and customisable graphics settings allow the user to dictate the resolution and frame-rate based around the compromises that are most important to them - so if you want a rock-solid 60fps and you're prepared to trade TressFX to achieve it, that's no problem at all.

Running with the ultimate preset enabled and the original TressFX in action, it's clear that the Definitive Edition delivers an upgrade in select areas, but fails to trump the PC game in all respects. Certainly, when it comes to running at 1080p60 - or with even higher resolutions and frame-rate - no other platform can truly offer a PC-beating experience.

No i porówynwanie gry z 2011 robionej na 1 platformę z grą z 2013 robioną na wiele platform (w tym PC) jest bez sensu, bo developerzy TR od początku planowali silnik wykorzystujący możliwości "nextgenów" (czyli PC, DX11, teselacja, etc) a silnik U3 był pisany pod możliwości GPU z 2006 roku. To tak oczywiste że nie wiem czemu to piszę.

Nie mówiąc już o tym, że jak gra wygląda gorzej na One to "bez znaczenia, gracze i tak nie zauważą", ale jak TR rzekomo wygląda ładniej od Uncharted to grafika nagle nabiera znaczenia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2015, 11:26:30 wysłana przez Simplex »

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #8163 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:23:07 »
Znaczy się remaster Drejka wart kupna? Damn, miałem nadzieję tego uniknąć, bo skąd tu brać pieniądze...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8164 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:26:48 »
Kup używke i sprzedaj.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #8165 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:31:36 »
Tylko nie zapomnij zagrać przed sprzedaniem ;)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8166 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:33:21 »
Goście od Tomb Raidera musieli coś poprawić, bo nikt (hiperbola) ich gry by nie kupił gdyby była 1:1 portem z wersji PC/PS3/360. Twarz lary zmienili i wielu osobom się ta zmiana nie podobała, a zrobili to tylko po to, żeby jakoś uzasadnić że "hej, przecież to nowa wersja jest, kupcie ją!".

Nie mówiąc już o tym, że jak gra wygląda gorzej na One to "bez znaczenia, gracze i tak nie zauważą", ale jak TR rzekomo wygląda ładniej od Uncharted to grafika nagle nabiera znaczenia.

Zupełnie już odleciałeś.
Twarz lary się nie podobała (mi też) bo wygląda na azjatkę z ciągłym fochem.
"Zrobili to tylko po to, żeby jakoś uzasadnić że "hej, przecież to nowa wersja jest, kupcie ją!"." - Ha ha ha, nieźle się uśmiałem.
I co ma do tego One? Nie wiem czy ta linijka pokazuje twoją desperację w obronie tego portu. Chyba tak.
Generalnie wyciąganie wojny konsolowej, ukryte teorie i usprawiedliwienia.
Szkoda tego wszystkiego komentować.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #8167 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:35:56 »
Kup używke i sprzedaj.
Odkąd jakiś chuj mi sprzedał uszkodzone Borderlandsy to się boję używki kupować (no chyba że po 20zł). Nie wiem czemu zrozumiałem, że to już wyszło.

Edit: aaa, wiem czemu - profilaktycznie nie zaglądam w więcej niż jeden temat, gdzie jest kłótnia z mmgl, bo mi ciśnienie skacze ;)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8168 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:42:38 »

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #8169 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:44:23 »
I co ma do tego One? Nie wiem czy ta linijka pokazuje twoją desperację w obronie tego portu. Chyba tak.
Prosty fakt z konsolowej hipokryzji, która wszędzie gdzie może krzyczy "grafika nikogo" a potem moczy pieluchę rozpływając się przy kolejnym exclusive. Przykładów już podawaliśmy na pęczki i można się rozejść.

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8170 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:45:22 »
Tak na marginesie (chyba drugim)
Wiecie czemu w wątkach czy tekstach o remasterach z XO nie ma wojny? Bo jak ktoś coś źle o nich napisze to nie rzucają się obrońcy Częstochowy bronić tego własną piersią.

Simplex pisze "Wyłączenie blura daje wydajnościowego kopa na PS4 (bagna), wygląda więc na to, że podwójnie rozmyty (blur + 900p) Wiedźmin na One <<<<< nierozmyty Wiedźmin w 1080p na PS4." lub
"Bundle z konsolą 349$ w usa, czyli 309$ za konsolę ;) I niech taka cena zostanie, to może dogonią sony za parę lat."

I wiecie co? I nic.
A tu wystarczy napisać - że mało zmian i histeria. Więc spójrzcie na siebie "fani" bo to jest naprawdę słabe.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2015, 11:47:16 wysłana przez mmgl »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8171 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:48:45 »
Może dlatego, że w wątkach o remasterach z XO nie piszą fanboje Sony ???

@ekiera
Skąd żeś te Borderlands wyrwał? Z gametrade?

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #8172 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:49:56 »
W temacie XO nie ma wojenek z prostej przyczyny. Nie kopie się leżącego 8)

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #8173 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:51:18 »
Z Allegro. Najpierw zadziałały, więc wystawiłem komentarz. Później nie chciały, wyjąłem płytę i się przyjrzałem - było mikro pęknięcie od wewnątrz, które wlazło na ścieżki. Ale że już komentarz poszedł to nie usiłowałem reklamować.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #8174 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:55:52 »
@mmgl

w tematach o XOne nie ma wojen, bo nie ma drugiego mmgl fanboja Sony..jest za to mmgl - fanboy MS, który w każdym wątku o Playstation robi syf i brak mu choćby krzty obiektywizmu..fanboy, który będąc niedoinformowanym ignorantem coś tam wykrzykuje

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #8175 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:56:20 »
Widzę, że coraz bardziej dziecinne tutaj teksty się pojawiają :D

Żal mi pewnych osób, mają chujowe życie :(

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8176 dnia: Sierpień 18, 2015, 11:59:10 »
Tak na marginesie (chyba drugim)
Wiecie czemu w wątkach czy tekstach o remasterach z XO nie ma wojny? Bo jak ktoś coś źle o nich napisze to nie rzucają się obrońcy Częstochowy bronić tego własną piersią.
Bo tam nie ma czego bronić, nie trzymają klatek i H4 faktycznie ma tylko podbitą rozdzielczość ;).

Tu jedni mają zdanie:
Nie ma zmian, wygląda jak na PS3, zrobione na kolanie.

Drudzy:
Zgodnie z tym co jest opisane w artykułach i co widać na porównaniach - zmiany są, małe, ale są - wygląda lepiejm największe zmiany dotknęły 1 część, trzecia mało zmieniona, i ma  to chodzić w 1080p@60 fps, robi to najlepszy dev od portów, jak nie będzie spadków to jest świetnie.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2015, 12:02:34 wysłana przez Blue__ »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8177 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:00:18 »
mmgl to stan umysłu. Ja mam One a PS4 nie (bo has no games) co nie przeszkadza mi w miarę obiektywnie ocenić remasterow Unchartedów jako potencjalnie dobry.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #8178 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:01:19 »
To proste, bo SDF nie ma swojego mmgla, który wszędzie szuka zwady i każdy temat obraca w gównoburze.

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8179 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:02:06 »
@mmgl
w tematach o XOne nie ma wojen, bo nie ma drugiego mmgl fanboja Sony..jest za to mmgl - fanboy MS, który w każdym wątku o Playstation robi syf i brak mu choćby krzty obiektywizmu..fanboy, który będąc niedoinformowanym ignorantem coś tam wykrzykuje

Co ty w ogóle pie.. za przeproszeniem. W wątku o Quantum Break ja dałem wam tweeta Neil Druckmann o jego opinii to od razu wyskoczyłeś "a czy mi się podobało ich Unchearted". I co ci wtedy odpowiedziałem? Przypomnij sobie.

Wiec przestań mi tu pieprzyć bo mylisz obiektywizm z własnym zdaniem. Odezwałeś się bo pierwszy nadstawiasz klatę w obronie godności, nawet jak nie ma ku temu żadnego powodu.

@Xian - w gównoburze obracają go obrońcy. Pisałem wiele razy jakież to wykroczenia popełniłem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2015, 12:03:48 wysłana przez mmgl »

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #8180 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:02:38 »
mmgl to stan umysłu. Ja mam One a PS4 nie (bo has no games) co nie przeszkadza mi w miarę obiektywnie ocenić remasterow Unchartedów jako potencjalnie dobry.
Czyli wybrałeś w zasadzie pewniaka, żeby ukryć swoje fanbojstwo. Cwane jak francuski ruch oporu przeciwko anglicyzacji ;)

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8181 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:06:16 »
To proste, bo SDF nie ma swojego mmgla, który wszędzie szuka zwady i każdy temat obraca w gównoburze.

Wezmę sobie chyba kiedyś jakiś wasz komentarz i wkleję jako swój a po tej gównoburzy która się rozpęta pokaże tą obłudę.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8182 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:06:45 »
Ktoś wcześniej pisał o AO, nowym oświetleniu i chyba cząsteczkach.
Nadal za mało?

No i nie przyrównywałbym remastera jednej gry do trzech gier na raz.
Do UNCHARTED zawsze był porównywany Tomb Raider.
Mamy remaster jednego i drugiego, można teraz zobaczyć jak wyglądają oba.

Pisałeś wcześniej o remasterze Gears of War i do tego się odnosiłem. Skąd nagle się ten TR wziął?

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8183 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:08:16 »
Zacytuję jednego z kolegów forum "nie chciałem kopać leżącego"  :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8184 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:09:17 »
W sensie?

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8185 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:10:29 »
Prosty fakt z konsolowej hipokryzji, która wszędzie gdzie może krzyczy "grafika nikogo" a potem moczy pieluchę rozpływając się przy kolejnym exclusive. Przykładów już podawaliśmy na pęczki i można się rozejść.
Grafika nikogo!
Znajdz post, w ktorym rozplywam sie nad exclusive.
Co bylo do udowodnienia.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #8186 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:10:38 »
@mmgl

Co ty w ogóle pie.. za przeproszeniem. W wątku o Quantum Break ja dałem wam tweeta Neil Druckmann o jego opinii to od razu wyskoczyłeś "a czy mi się podobało ich Unchearted". I co ci wtedy odpowiedziałem? Przypomnij sobie.

Wiec przestań mi tu pieprzyć bo mylisz obiektywizm z własnym zdaniem. Odezwałeś się bo pierwszy nadstawiasz klatę w obronie godności, nawet jak nie ma ku temu żadnego powodu.

I po co te nerwy?

wystawiam klatę wtedy jeśli syfu jest za dużo, a w twoim przypadku jest go zdecydowanie za dużo..

skoro twierdzisz, że ten port gówno wort to pokaż na podstawie czego tworzysz taką opinię, bo ja i inni napisali dlaczego uważamy inaczej i jest to podparte artykułami i zdjęciami

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #8187 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:12:33 »
Pfff.., chce mi się. :)

Całą tę dyskusję można podsumować nieśmiertelnym cycatem z CHNP: To tylko kawałeczek pierdolonego ziemniaka, a ty zachowujesz się tak, jakbym krzywdził twoją matkę. ;D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8188 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:13:12 »
skoro twierdzisz, że ten port gówno wort to pokaż na podstawie czego tworzysz taką opinię, bo ja i inni napisali dlaczego uważamy inaczej i jest to podparte artykułami i zdjęciami
Ten port to gówno, bo port TRa ładniejszy!

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8189 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:14:53 »
I przeglądałem właśnie temat o Halo. Screwball pisał, że zmian nie ma/są niewielkie, simplex bronił że są duże, więc proszę mi tu nie pisać banialuków, że tylko tu się gryzą ;).

Inna sprawa, że tych zmian na takim screenie ciężko nie zauważyć, a te w uncharted faktycznie można przeoczyć, tylko że U3 nadal jest pikne i drobne dodatki jednak są i porównywać by je wypadało do H4, które było praktycznie bez zmian przerzucone. Materiałów z U1, gdzie zmiany są ponoć większe na razie próżno szukać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2015, 12:17:07 wysłana przez Blue__ »

Offline MoneyLuck

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #8190 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:16:13 »
Że też Simplexowi chce się produkować i tworzyć konstruktywne argumenty ;) Podziwiam.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8191 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:16:47 »
Powoli mi się odniechciewa :)

@Blue Screwball już dawno za to przeprosił.

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8192 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:17:17 »

Zacytuj mi gdzie tak stwierdziłem. Dla mnie 1080/60 to za mało, ale widocznie jestem tak opiniotwórczy że tymi słowami załamałem sprzedaż tej kolekcji więc ruszyliście z obroną. Naprawdę nie mam już ochoty o tym pisać, bo i tak odbijam się od ściany.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #8193 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:18:56 »
@Pikacz - grafika nikogo = nie ma takiego znaczenia jak dla co poniektórych. Czy to oznacza, że nie mogę się już cieszyć ładną grafiką, jeśli nie jest dla mnie najważniejsza, bo w ten sposób będę w sprzeczności sam ze sobą, hipokrytą? Nie, a tak uogólniasz i z tego heheszkujesz, parafrazując - haha podoba mu się eks, a nie spuszczał się nad pikselami i pisał że nikogo!!11one!.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8194 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:19:10 »
@Blue Screwball już dawno za to przeprosił.
Ale bitka była, a mmgl twierdzi, że tylko o sony się bijo!

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8195 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:19:41 »
Pfff.., chce mi się. :)

Całą tę dyskusję można podsumować nieśmiertelnym cycatem z CHNP: To tylko kawałeczek pierdolonego ziemniaka, a ty zachowujesz się tak, jakbym krzywdził twoją matkę. ;D
Mi to dynda - ot chcialem tylko zauwazyc, ze Twoj post mijal sie z prawda.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #8196 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:22:36 »
@Pikacz - grafika nikogo = nie ma takiego znaczenia jak dla co poniektórych. Czy to oznacza, że nie mogę się już cieszyć ładną grafiką, jeśli nie jest dla mnie najważniejsza, bo w ten sposób będę w sprzeczności sam ze sobą, hipokrytą? Nie, a tak uogólniasz i z tego heheszkujesz, parafrazując - haha podoba mu się eks, a nie spuszczał się nad pikselami i pisał że nikogo!!11one!.
Wisi mi to tak miękkim kalafiorem, że nie masz pojęcia. :D Ja tylko odbijam piłeczkę - z nieukrywaną radością. :)

Mi to dynda - ot chcialem tylko zauwazyc, ze Twoj post mijal sie z prawda.
Nope, on tylko nie odnosił się do twojej osoby. Co w sumie nic nie potwierdza, ani niczemu nie zaprzecza. :D

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #8197 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:25:09 »

Zacytuj mi gdzie tak stwierdziłem. Dla mnie 1080/60 to za mało, ale widocznie jestem tak opiniotwórczy że tymi słowami załamałem sprzedaż tej kolekcji więc ruszyliście z obroną. Naprawdę nie mam już ochoty o tym pisać, bo i tak odbijam się od ściany.

nie chce mi się już o tym pisać..dla ciebie wygląda jak wersja na ps3, a dla mnie i niektórych nie..ok, rozejść się

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #8198 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:31:38 »
Zadałem jakiś czas temu pytanie - Skąd na forum opinie o konfie MS na gamescom wyrażane są jako 2/10, słaba itp gdy na świecie została oceniona jako świetna.
Dostałem odpowiedź od jednego z moderatorów "poluzuj śrubę, bo każdy ma inny gust i prawo do własnego zdania, które może ci się nie podobać i nic z tym nie zrobisz. Życie"

Ale...
Jeśli ja ocenię że remaster 1080/60 to trochę za mało jak na taką serię to jestem winny gównoburzy bo inni tej śruby już poluzować nie mogą.

Niech przypomni sobie ten kto to do mnie pisał.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #8199 dnia: Sierpień 18, 2015, 12:51:10 »
Nie musisz robić podchodów i robić z tego tajemnicy, ja ci to napisałem i chętnie wytatuowałbym ci to na czole. Nikt ci nie broni mieć innego zdania. Tylko dla ciebie to za mało, będziesz teraz wałkować to pięć stron niosąc kaganek oświaty w tym ciemnogrodzie, prawda?