Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 2196670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #7400 dnia: Lipiec 21, 2015, 00:49:51 »
Enhanced in 1080p@60fps!!1
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #7401 dnia: Lipiec 21, 2015, 00:55:16 »
Może teraz Sony zrobi własną odpowiedź na tego Tomb Raidera, który był odpowiedzią na Uncharted, które było odpowiedzią na stare Tomb Raidery. Incepcja !!11!1!

Jednak będąc poważnym, to chyba nikt nie wierzy w to, że ta gra nie wyjdzie kiedyś na PS4. A po drugie to i tak Uncharted będzie lepsze i tak też się sprzeda (nad czym ubolewam).

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7402 dnia: Lipiec 21, 2015, 07:22:52 »
Jednak będąc poważnym, to chyba nikt poza Bloodergo nie wierzy w to, że ta gra nie wyjdzie kiedyś na PS4.
Fix'd!

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #7403 dnia: Lipiec 21, 2015, 08:12:58 »
Kolejny punkt dla Sony, bo będą mieli Rise of the Tomb Raider w 2016, a Xbox nie! :D

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #7404 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:47:05 »
Jednak będąc poważnym, to chyba nikt poza Bloodergo nie wierzy w to, że ta gra nie wyjdzie kiedyś na PS4.
Fix'd!
Nie napisałem nigdzie tak!

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7405 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:55:42 »
Kolejny punkt dla Sony, bo będą mieli Rise of the Tomb Raider w 2016, a Xbox nie! :D

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #7406 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:03:24 »
A potwierdzili gdzieś że to wyjdzie na PS4?
Z tego co poszło w eter to będzie taki deal jak przy Ryse i Dead Rising, czyli po pewnym czasie wyląduje na taboretach.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7407 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:06:25 »
A potwierdzili gdzieś, że to nie wyjdzie na PS4?

Nie potwierdzili, a więc wyjdzie. Flawless logic!

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #7408 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:08:55 »
Nie podali, więc może nie wyjść! ;)
Niektóre polskie podkasty growe znają już datę wyjścia nawet!

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #7409 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:09:50 »
Oczywiście, że wyjdzie na PS4, musi. No, chyba, że jednak nie wyjdzie, ale wtedy to będzie po prostu słaba gra i Uncharted lepsze ;)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7410 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:13:10 »
A potwierdzili gdzieś że to wyjdzie na PS4?
Z tego co poszło w eter to będzie taki deal jak przy Ryse i Dead Rising, czyli po pewnym czasie wyląduje na taboretach.
Z tą różnicą, że Ryse i Dead Rising były ekskluzywami, nie czasowymi ekskluzywami.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7411 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:14:18 »
Serio ktoś poza fanbazą Microsoftu wierzy że ta gra nie wyjdzie na PS4?

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #7412 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:16:00 »
A potwierdzili gdzieś, że to nie wyjdzie na PS4?
Nie potwierdzili, a więc wyjdzie. Flawless logic!

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #7413 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:21:35 »
Nowa część Tomb Raider na pewno wyjdzie również na PS4 jak i PC. Oby tak się stało, bo każdy powinien móc zagrać w tak fajną grę. :)

Rozbawiło mnie, że taki temat powstał na tym forum. Zarówno XONE jak i PS4 to fantastyczne platformy do grania. Sony miało kilka gier na początku roku, Microsoft ma kilka gier w końcówce, a potem ponownie przyjdzie kolej na Sony (Uncharted 4 <3). :)

Piękny okres mamy, nic tylko być graczem. :)
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7414 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:31:10 »
Temat powstał po to, aby moderator mógł tutaj przenosić wszelkie platformowe wojenki, żeby syfu w innych wątkach nie było.
Docelowo miał dotyczyć tylko konsol, bo wiadomo: PC nikogo, ale też się załapał.

+1 wyjdzie na 100%

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #7415 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:40:36 »
@draker
W tym moim hejciku był podziw zakamuflowany ;)
Bo XONE dostanie trzy exy, w ty jeden czasowy ale jednak, a PS4 może się pochwalić tylko lepiej działającymi i wyglądającymi multiplatformami.

Myślę, że sposób działania PSNu i zacofanie tej usługi względem XBL przytłacza lepszy wygląd gier na PS4. Choć nie powiem, jak odpaliłem BF4 na XO, zaraz po PS4 to oczy mi lekko zakrwawiły przez kilka meczy przynajmniej :D

Cytuję, bo sama prawda :). Na szczęście BF4 jest jednym z niewielu gier, które chodzą w 720p, reszcie zwykle bliżej do 900p.

Szkoda tylko, że Xbox grafy nie poprawi, a Sony PSN lepszy mogłoby mieć niewielkim wysiłkiem, ale wolą udawać, że problemu nie ma ;).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #7416 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:46:07 »
Rozbawiło mnie, że taki temat powstał na tym forum. Zarówno XONE jak i PS4 to fantastyczne platformy do grania.
O LOL! Tu na forum się w gry nie gra, a xone jest słabszy od ps4, więc co ty w ogóle tutaj człowieku wypisujesz za bzdury?!1 Najlepszy okres, żeby być graczem to jest, jak się ma 12 lat.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #7417 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:52:09 »
Harold z Zabierzowa być z Polski  ???

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7418 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:54:01 »
Zabierzów leży w Polsce, więc całkiem możliwe!

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #7419 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:58:48 »
@draker
W tym moim hejciku był podziw zakamuflowany ;)
Bo XONE dostanie trzy exy, w ty jeden czasowy ale jednak, a PS4 może się pochwalić tylko lepiej działającymi i wyglądającymi multiplatformami.

Myślę, że sposób działania PSNu i zacofanie tej usługi względem XBL przytłacza lepszy wygląd gier na PS4. Choć nie powiem, jak odpaliłem BF4 na XO, zaraz po PS4 to oczy mi lekko zakrwawiły przez kilka meczy przynajmniej :D

Cytuję, bo sama prawda :). Na szczęście BF4 jest jednym z niewielu gier, które chodzą w 720p, reszcie zwykle bliżej do 900p.

Szkoda tylko, że Xbox grafy nie poprawi, a Sony PSN lepszy mogłoby mieć niewielkim wysiłkiem, ale wolą udawać, że problemu nie ma ;).
Sony jest w takiej sytuacji, że ludzie płacą za PS+, co przynosi wielkie dochody bo jednak przewaga liczebna w konsolach i użytkownikach jest znaczna. Więc rzucają do IGC gówna bo tanioszka, usługa działa jak gówno, czyli "jest chujowo, ale stabilnie". Pieniążki się zgadzają, ludzie nie idą z widłami na Sony tylko okładają się z Xboxem, bo u nas gry majo 1080 i jest lepiej, niż u was!
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #7420 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:11:08 »

Ktoś poza SDF twierdzi, że wyjdzie na 100%?

Wyjdzie albo nie wyjdzie, są przykłady w obie strony. IMHO premiera w maju-czerwcu 2016. Tylko wtedy ma to sens. Ale nie wykluczam, że MS posmaruje i SDF będzie musiał przejść w tryb "I tak gram w to na PC, bo to najlepsza wersja" :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7421 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:17:36 »
Skoro wiadomo że eks jest czasowy i nie zostało nigdzie oficjalnie zapowiedziane, że na pewno nie wyjdzie na PS4, to jest prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że wyjdzie i nie trzeba być SDF żeby dojść do tego wniosku.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #7422 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:19:03 »
@Pistak - serio się okładają? Jakoś nie widzę tego na forum i powiedziałbym, że w poprzedniej generacji, kiedy te różnice były mniejsze, było tego cyferkowego pałowania zdecydowanie więcej. Wtedy gry działały w większości przypadków lepiej na xO. Teraz sytuacja się odwróciła, ale role już nie ;)

@Padre - z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że wyjdzie, bo nic nie wskazuje na to, aby wyjść nie miało. Gdyby miało być inaczej, to byśmy o tym od dawna wiedzieli. 100% pewności jak Szczwany bym nie dał, ale wątpię, aby S-E odmówiło sobie zarobku z wersji na PS4 i PC.

ninja'd

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #7423 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:34:56 »
@Pistak - serio się okładają? Jakoś nie widzę tego na forum i powiedziałbym, że w poprzedniej generacji, kiedy te różnice były mniejsze, było tego cyferkowego pałowania zdecydowanie więcej. Wtedy gry działały w większości przypadków lepiej na xO. Teraz sytuacja się odwróciła, ale role już nie ;)

Sytuacja rzeczywiście się odwróciła. Wtedy MS miał klientów w d.. teraz Sony ma. Wtedy liczyły się gównie exy bo było ich sporo PS3 teraz są na Xa więc nikogo, wtedy multiplayer za kasę to była zbrodnia, teraz Sony wprowadziło i wszytko jest okej, wtedy PS+ było naprawdę coś warte, teraz jest warte mniej niż zero. Wtedy wysyłano petycje do Sony jak zabrano linuxa z PS3 teraz PS4 ledwo odczytuje BD i jest super. Wtedy reklama Xboxa z multiplatformowkami wywoływała śmiech teraz ta sama reklama z PS4 i jest zrozumienie - bo lider, bo nic nie musi.
Jedno się natomiast nie zmieniło - jakość PSN :)

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #7424 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:35:18 »

@Padre - z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że wyjdzie, bo nic nie wskazuje na to, aby wyjść nie miało. Gdyby miało być inaczej, to byśmy o tym od dawna wiedzieli. 100% pewności jak Szczwany bym nie dał, ale wątpię, aby S-E odmówiło sobie zarobku z wersji na PS4 i PC.

ninja'd

dokładnie, i bardziej skłaniam się ku opinii, że wyjdzie przed premierą U4 aniżeli po. myślę, że Xbox Larę będzie miał dla siebie w listopadzie i grudniu a na inne platformy prawdopodobnie trafi pod koniec stycznia, początek lutego.

Offline MoneyLuck

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #7425 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:45:03 »
Titanfall według niektórych też miał wyjść po roku, albo nawet paru miesiącach na PS4. Co nie zmienia oczywiście tego, że na 99% TR się na PS4 pojawi ( i to w ładniejszej wersji).

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #7426 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:52:42 »

Sytuacja rzeczywiście się odwróciła. Wtedy MS miał klientów w d.. teraz Sony ma. Wtedy liczyły się gównie exy bo było ich sporo PS3 teraz są na Xa więc nikogo, wtedy multiplayer za kasę to była zbrodnia, teraz Sony wprowadziło i wszytko jest okej, wtedy PS+ było naprawdę coś warte, teraz jest warte mniej niż zero. Wtedy wysyłano petycje do Sony jak zabrano linuxa z PS3 teraz PS4 ledwo odczytuje BD i jest super. Wtedy reklama Xboxa z multiplatformowkami wywoływała śmiech teraz ta sama reklama z PS4 i jest zrozumienie - bo lider, bo nic nie musi.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #7427 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:56:24 »
Sytuacja rzeczywiście się odwróciła. Wtedy MS miał klientów w d.. teraz Sony ma.
Zgoda.

Wtedy liczyły się gównie exy bo było ich sporo PS3 teraz są na Xa więc nikogo [...]
Bzdura. Nadal są eksy i nadal w obu przypadkach sprzedają platformę. Co kto woli, jakie tytuły, to nie ma znaczenia, żaden to dowód. Gdzie jest ich więcej to akurat łatwo możesz sobie sprawdzić.

[...] wtedy multiplayer za kasę to była zbrodnia, teraz Sony wprowadziło i wszytko jest okej [...]
"Zbrodnia", uwielbiam, jak ktoś tak dramatyzuje, aby dodać sobie otuchy ;D I nie, nie jest okay. Skąd ty takie durnoty wyciągasz? Bo przecież byś sobie nie zmyślał. Więcej hejtu! ;D

[...]wtedy PS+ było naprawdę coś warte, teraz jest warte mniej niż zero.
I podobno daje raka... Zgadzam się że PS+ poleciał z początkiem generacji na łeb na szyje. Jak poszukasz w temacie PS+, to nawet doszukasz się mojego butowania usługi :)

Wtedy wysyłano petycje do Sony jak zabrano linuxa z PS3 teraz PS4 ledwo odczytuje BD i jest super.
Tu mnie zagiąłeś, bo nie wiem jaki związek ma petycja, linux i ledwo odczytywanie BD na PS4. LEDWO!

Wtedy reklama Xboxa z multiplatformowkami wywoływała śmiech teraz ta sama reklama z PS4 i jest zrozumienie - bo lider, bo nic nie musi.
Serio, nie mam pojęcia do czego tutaj pijesz.

Czy nic, nie powiedziałbym, ale z tego co czytam, to nadal jest źle.

[edit]

Swoją drogą dość ciekawie zinterpretowałeś cyferkowe pierdololo do którego się odniosłem, pisząc o eksach, usłudze online, psn i wszystkim co ci ślina na język przyniosła tylko nie tym co trzeba i było sednem mojej wypowiedzi. I nawet znalazł się ktoś kto temu przyklasnął. Fuck the logic! ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2015, 12:10:34 wysłana przez Xian »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7428 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:02:28 »
Titanfall według niektórych też miał wyjść po roku, albo nawet paru miesiącach na PS4.
Zdaniem kogo?
Czy szef Xboksa kiedykolwiek potwierdził, że Titanfall to eks czasowy?

Co nie zmienia oczywiście tego, że na 99% TR się na PS4 pojawi ( i to w ładniejszej wersji).
No wlasnie, dlatego nie wiem co ma do tego Titanfall.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2015, 12:39:13 wysłana przez Simplex »

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #7429 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:04:46 »

W poprzedniej generacji miałeś, rozumiem, PS3, a na forach robiłeś dramę i hejtowałes MS/Xboxa360? Czy może to też się nie zmieniło?:-)

Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #7430 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:09:04 »
Czy nic, nie powiedziałbym, ale z tego co czytam, to nadal jest źle.

Mmgl mam w ignorze, ale Xian wyciągnął jego wypowiedź na światło dzienne więc się odniosę: PS3 miałem przez trzy lata, od premiery BF:BC2 do premiery PS4. Przez cały ten czas nie miałem problemów z działaniem PSN. Mass Effect 3 z dodatkami zassał mi się na tyle szybko że tego samego dnia gdy wyszedł w Plusie, mogłem już grać. Później kupiłem PS4 i było to samo. 12 GB klient bety Destiny ściągnął mi się w 25 minut.

Przyznaję że Live działa lepiej i stabilniej, dokłada się do tego fakt zwiększenia przepustowości łącza z 30 na 60 Gb mniej więcej wtedy gdy zmieniłem konsolę. Ale PSN nie działa tak słabo jak się o nim mówi. W każdym razie do końca września 2014 kiedy przesiadłem się na One, aż tak źle jak mówią fanboje Xboxa nie działał. Tyle że oni przecież wiedzą najlepiej, na swoich Xboxach świetnie widzą jak działa PSN ;D

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #7431 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:20:09 »
Bzdura. Nadal są eksy i nadal w obu przypadkach sprzedają platformę. Co kto woli, jakie tytuły, to nie ma znaczenia, żaden to dowód. Gdzie jest ich więcej to akurat łatwo możesz sobie sprawdzić.

Który to ex sprzedał PS4. Widać wyraźnie, że to multiplatformy sprzedają PS4 (w tej chwili np. Batman wcześniej Destiny). I nie mówię, że to źle, ale to zupełnie inna sytuacja niż w poprzedniej generacji, przynajmniej dla Sony.

"Zbrodnia", uwielbiam, jak ktoś tak dramatyzuje, aby dodać sobie otuchy ;D I nie, nie jest okay. Skąd ty takie durnoty wyciągasz? Bo przecież byś sobie nie zmyślał. Więcej hejtu! ;D

Czytałem gorsze epitety na temat płatnej usługi MS, wszytko ucichło po wprowadzeniu płatnego multi Sony.
Ale muszę przyznać, że była to zbrodnia w iście białych rękawiczkach.
Najpierw dajemy PS+, które było naprawdę nową jakością, użytkownicy płacą nam za usługę, podpinamy pod to multi i jak już się przyzwyczaili zabieramy im to co stanowiło trzon tej usługi czyli świetne gry w zamian dając indyki. Brawo. Rozegranie w iście mistrzowskim stylu #4theplayers.

I podobno daje raka... Zgadzam się że PS+ poleciał z początkiem generacji na łeb na szyje. Jak poszukasz w temacie PS+, to nawet doszukasz się mojego butowania usługi :)

Czyli się zgadzamy.

Tu mnie zagiąłeś, bo nie wiem jaki związek ma petycja, linux i ledwo odczytywanie BD na PS4. LEDWO!

Jaki związek? możliwości konsoli - teraz użytkownikom PS4 wystarczy jak jest gra w 1080p w 30fps i są szczęśliwi, nic więcej ta konsola nie musi oferować.

Serio, nie mam pojęcia do czego tutaj pijesz.

Oj masz.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #7432 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:42:13 »

Jaki związek? możliwości konsoli - teraz użytkownikom PS4 wystarczy jak jest gra w 1080p w 30fps i są szczęśliwi, nic więcej ta konsola nie musi oferować.

Czyli największym problemem są użytkownicy, bo są zadowoleni...a nie powinni!

A te całe eksy, to tylko narzędzie do licytowania się w fanbojskich wojenkach. Założę się, że gdyby np. U4 i Horizon wyszły w grudniu tego roku na PS4/Xboxa/PC to też byłby płacz, że na PS4 nie gier. To znaczy są, ale są też na pozostałe platformy, więc się nie liczą.
Podobnie w drugą stronę. Gdyby np. taki Fallout i COD okazały się eksami na PS4 to byłaby MOC!!!! Najlepszy koniec roku dla PS4 ever. A przecież te gry będą tak czy owak i co mnie obchodzi, że użytkownicy innych platform też zagrają?

mmgl

• Gość
« Odpowiedź #7433 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:47:30 »
Nie, problemem jest hipokryzja. Wcześniej u konkurencji było "Tak" i się z tego śmialiśmy, dzisiaj u nas jest to samo i jest okej, co więcej "Tak właśnie być powinno".

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7434 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:54:45 »
Czyli największym problemem są użytkownicy, bo są zadowoleni...a nie powinni!
*nie dotyczy użytkowników XONE ;)

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #7435 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:58:59 »
...
A te całe eksy, to tylko narzędzie do licytowania się w fanbojskich wojenkach.
...
Niekoniecznie i teraz napiszę tylko za samego siebie. Lubię pograć w wyścigi, Sony zaoferowało mi Driveclub'a, którego ograłem i tyle. Na Project Cars trzeba mieć dużo czasu (którego ja nie mam), jak chce się pograć tak jak powinno się w to grać (chodzi mi o jakieś małe turnieje ze znajomymi, treningi, setup auta itd). Żadne inne exy mnie nie interesują. Dlatego przesiadłem się na Xboxa, teraz mam FM5, FH2 i zaraz będzie FM6 - super. Także te całe exy, jako narzędzie licytacji rzeczywiście działa bo przestałem być klientem Sony na rzecz MS bo ma dla mnie lepsze Exy w tym momencie. Jak kiedyś zapowiedzą GT7, to poczekam kolejne kilka lat aż nastąpi premiera i wtedy dopiero wrócę.

...
No tutaj aż tak tego nie widać, bo zdrowo umysłowo gracze mają gdzieś cyferki jako takie (Simplex excluded :D). Chodzi mi raczej o PR obu firm, które nakręcają cyferkowe okładanie się po głowie, które przenosi się na durne komentarze pod obojętnie jakimi filmikami na YT, newsami na pseudo gamingowych sajtach itp. Przecież nie raz widzieliśmy na facebooku obu firm fotki z "jedyna konsola z 1080 i XXfps".

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #7436 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:59:48 »
Nie, problemem jest hipokryzja. Wcześniej u konkurencji było "Tak" i się z tego śmialiśmy, dzisiaj u nas jest to samo i jest okej, co więcej "Tak właśnie być powinno".

Zakładając, że ta hipokryzja rzeczywiście istnieje, to dotyczy ona tylko posiadaczy Playstation? Użytkownicy sprzetów Microsoftu to jakiś inny, lepszy gatunek ludzi, któremu obce są takie ułomności ducha/charakteru? Najpewniej nie, więc czemu piętnujesz hipokryzję tylko i jednych? Chyba nie jesteś hipokrytą?;-)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #7437 dnia: Lipiec 21, 2015, 13:04:53 »
No tutaj aż tak tego nie widać, bo zdrowo umysłowo gracze mają gdzieś cyferki jako takie (Simplex excluded :D).

Oraz Pistak excluded :D
Choć nie powiem, jak odpaliłem BF4 na XO, zaraz po PS4 to oczy mi lekko zakrwawiły przez kilka meczy przynajmniej :D
Krwawiły ci oczy ze względu na cyferki właśnie.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #7438 dnia: Lipiec 21, 2015, 13:12:28 »
Ale nie zakładałem osobnego tematu z tego powodu, nie używałem pojęć specjalistycznych, czy choćby jednej cyferki - inaczej pisząc leje na to, choć widzę to na własne oczy.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #7439 dnia: Lipiec 21, 2015, 13:27:34 »
Który to ex sprzedał PS4. Widać wyraźnie, że to multiplatformy sprzedają PS4 (w tej chwili np. Batman wcześniej Destiny). I nie mówię, że to źle, ale to zupełnie inna sytuacja niż w poprzedniej generacji, przynajmniej dla Sony.
Killzone, Bloodborne, inFAMOUS, The Order, a w zasadzie każdy po części, bo to różni platformy, stanowi o ich atrakcyjności lub nie, również XBOXa. Z jakichś względów ludzie wybierają jedno nad drugie i po części jako gracze kierują się interesującymi ich grami.

Najpierw dajemy PS+, które było naprawdę nową jakością, użytkownicy płacą nam za usługę, podpinamy pod to multi i jak już się przyzwyczaili zabieramy im to co stanowiło trzon tej usługi czyli świetne gry w zamian dając indyki. Brawo. Rozegranie w iście mistrzowskim stylu #4theplayers.
Tak, pamietam, nawet Emiel nazwał to najlepszym co się przytrafiło poprzedniej generacji. Spadek jakości gier już omówiliśmy wyżej. Zgodziłem się nawet z tobą. I faktycznie, lepiej było płacić od początku, niż mieć dostęp darmowy do usługi przez całą generację. Fuck the logic 2.0!  (Pssst! To ten moment, kiedy odwracasz kota i zaczynasz pisać o różnicach w jakości i włamaniu ;) ).

A wystarczy? Gdzie i komu? Dwa, to chyba dobrze, że są szczęśliwi mogąc grać w gry na konsoli do gier w lepszej jakości? Nikomu od tego nie ubywa (sprawdź czy nie fanboy z bólem zada - Jak mógł napisać (prawdę o tym), że tam działa lepiej?! No jak?! *Świat się zawalił*). Każdy kupił, co wolał. Wszyscy zadowoleni. I weź mi proszę wyjaśnij co to te ledwo działające BD w PS4, bo jestem ciekaw.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2015, 13:31:57 wysłana przez Xian »