Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1930513 razy)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #1480 dnia: Luty 13, 2014, 11:22:15 »
Nah, w przeciwienstwie do wszystkich pozostalych to jest watek, gdzie tego typu rzeczy sa na miejscu.

ninja'd

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1481 dnia: Luty 13, 2014, 11:22:58 »
Tu chodzi o dojebanie Łoniakowi ;D
Gdyby ktoś wrzucił te tweety do wątku o grze to Twoje oburzenie byłoby na miejscu ;)

To nawet nie jest jego oburzenie ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 11:25:14 wysłana przez Vramin »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1482 dnia: Luty 13, 2014, 11:25:34 »
Ale cytat jest swietny. Niech sie ktos osmieli podjarac gdzies grafiką jakiegoś eksa, albo porownac rodzielczosc/ilosc klatek wersji na PS4 i Xbox One

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1483 dnia: Luty 13, 2014, 11:30:56 »
Za mało się Panowie napierdalają w tym wątku.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1484 dnia: Luty 13, 2014, 11:35:41 »
Ależ oczywiście, że jest na miejscu, bo kąsolowcom tak odpowiada. Technikalia nikogo, dopóki jest okazja do pokazania jakiego wielkiego kutasa ma wasza ulubiona kąsola, rozpierdalając konkurencję.
Ból dupy bo japońszczyzny nie bedzie na kaloryferze? Hahahahaha.

Dramatyczni jesteście. Non stop sie gubicie w zeznaniach, nic tylko trollujecie i hejtujecie ludzi za to, że trzymają się własnych poglądów i opinii, a to koncept którego absolutnie nie potraficie pojąć, bo zmieniacie strony kiedy wam to tylko pasuje, i zawsze znajdziecie jakieś usprawiedliwienie dla danej sytuacji. Żałosne jak syn z nierządnicy.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1485 dnia: Luty 13, 2014, 11:36:12 »
Ten watek jest od takich rzeczy, tak ciezko to zrozumiec? ::)

budda

• Gość
« Odpowiedź #1486 dnia: Luty 13, 2014, 11:37:09 »
Ból dupci, bo to kolejna gra, która niby miała być na PC, ale na razie nic nie wiadomo? :>
To jest gra?

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1487 dnia: Luty 13, 2014, 11:39:43 »
A tak ciężko zrozumieć że cyferki to dokładnie taka sama część gry jak gejplej i fabuła? Dlatego pisanie o nich w tematach o grach nie jest off-topem, i będziemy to robić po wsze czasy, a jeśli was to wkurwia, to tylko lepiej dla nas.

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1488 dnia: Luty 13, 2014, 11:40:35 »
Znamienne jest to, co powiedziała kiedyś Beata Kozidrak - nie ma znaczenia czy jesteś fanem konsoli Microsoftu czy Sony, ważne, że gry multiplatformowe w tej generacji zawsze będą wyglądały zauważalnie lepiej na PS4. I to właśnie idea szacunku na miarę ziarnka grochu powinna przyświecać wszystkim graczom, niezależnie od platformy. Żałosne peasanty Xboksa.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1489 dnia: Luty 13, 2014, 11:43:52 »
To jest gra?

W demo MGS1 grałem spokojnie z kilka godzin. A jaka gra to była, panie! I też za nie zapłaciłem :)
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1490 dnia: Luty 13, 2014, 11:44:40 »
@JBzP - nie rozumiesz. Wez sprawdz dwa razy, co wrzucilem. To material z miejsca powdujacy cyferkowe pierdololo, flejma i przerzucanie sie gownem, wiec tutaj jest jego miejsce. Tutaj mozna sie przerzucac lajnem do woli. To o czym piszesz, to inna sprawa i nie wiem po kiego to wyciagasz. Mamy czwartek przypominam.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1491 dnia: Luty 13, 2014, 11:46:18 »
Ależ oczywiście, że jest na miejscu
Nie masz racji.

Masz rację.

Znamienne jest to, co powiedziała kiedyś Beata Kozidrak - nie ma znaczenia czy jesteś fanem konsoli Microsoftu czy Sony, ważne, że gry multiplatformowe w tej generacji zawsze będą wyglądały zauważalnie lepiej na PS4. I to właśnie idea szacunku na miarę ziarnka grochu powinna przyświecać wszystkim graczom, niezależnie od platformy. Żałosne peasanty Xboksa.
;D
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1492 dnia: Luty 13, 2014, 11:48:24 »
A w wątku o grze Titanfall na Xbox One o czym wolno rozmawiac? O gameplayu tak, ale o technikaliach gry (rozdzielczosc, plynnosc, etc.) już nie wolno? Kto zabrania?
O rozdzielczosci gry nie napisał Budda, nie napisał JbZP, nie napisałem ja - zrobił to Acrid (czy to taboreciarz walący gruchę do cyferek?), potem bylo pare innych postów o tym i sprawa umarła. Temat się wyczerpał. I byłby spokój, gdyby nie ewidentnie judzący i prowokacyjny post Vramina o waleniu gruchy i łykaniu gówna. Celowo wrzucił granat do szamba no to są efekty. Na pewno jak się napisze o waleniu gruchy i łykaniu gówna to nie skończy się to syfem...
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 11:51:59 wysłana przez Simplex »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1493 dnia: Luty 13, 2014, 11:48:57 »
@JBzP - nie rozumiesz. Wez sprawdz dwa razy, co wrzucilem. To material z miejsca powdujacy cyferkowe pierdololo, flejma i przerzucanie sie gownem, wiec tutaj jest jego miejsce. Tutaj mozna sie przerzucac lajnem do woli. To o czym piszesz, to inna sprawa i nie wiem po kiego to wyciagasz. Mamy czwartek przypominam.

Ale kto się czym będzie przerzucał, skoro każdy hejtuje XBO? Żeby taki temat działał, to potrzeba fanbojów z obu zespołów. A jako że są z jednego, to temat mógłby mieć nazwę "Świątynia Sony" i wszystko by tak samo pasowało.

@Sim
W tym temacie nie ma się kto przerzucać gównem, więc idą to robić w innych tematach, gdzie są fanboje czegoś innego niż Sony.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1494 dnia: Luty 13, 2014, 11:50:00 »
Xbo daje wiecej powodod do hejtowania. Ale np co pare dni ktos hejtuje funkcja share ktora jest spierdolona.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1495 dnia: Luty 13, 2014, 11:51:21 »
A w wątku o grze Titanfall na Xbox One o czym wolno rozmawiac? O gameplayu tak, ale o technikaliach gry (rozdzielczosc, plynnosc, etc.) już nie wolno? Kto zabrania?
Ty naprawde tego nie rozumiesz, nie widzisz roznicy, czy tak udajesz nieogarnietego, aby ciagnac temat i nabijac posty? Wyjasnilem wyzej od czego jest ten temat. Nie pisalem nic o pozostalych. EOT.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #1496 dnia: Luty 13, 2014, 11:52:27 »
Ty naprawde tego nie rozumiesz, nie widzisz roznicy, czy tak udajesz nieogarnietego, aby ciagnac temat i nabijac posty?
I to niby my mamy obsesję na punkcie cyferek! Liczba postów nikogo! :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1497 dnia: Luty 13, 2014, 11:53:37 »
Ja wiem od czego jest ten temat, ale w niczym nie zmienia to mojego pytania. O czym wolno rozmawiac w wątku o Titanfall, a co zostanie skategoryzowane jako walenie gruchy, i łykanie gówna i shejtowane?

PS Uprzejmie proszę zaprzestać walenia gruchy do mojej liczby postów.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1498 dnia: Luty 13, 2014, 11:55:13 »
@Pikacz To szerszy problem, ale nie chce mi sie nawet tego zaczynac. I tak teraz troll-trio da do wiwatu, robiac problemy, tam gdzie ich nie ma. Typowe :)

Jakby przeginali, to prosze o raport pozniej.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1499 dnia: Luty 13, 2014, 11:57:11 »
Tak, my jestesmy troll trio a ty prowokacyjnego posta o łykaniu gówna i waleniu gruchy komentujesz "Amen to that!  ;D". I kto tu jest trolem?

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1500 dnia: Luty 13, 2014, 11:57:29 »
I tak teraz troll-trio da do wiwatu, robiac problemy, tam gdzie ich nie ma. Typowe :)

Rozumiem, że mówisz o sobie, Verminie i ratajczaku? Bo to właśnie pan V zrobił problem w temacie o TitanFall.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1501 dnia: Luty 13, 2014, 11:59:41 »
ja teraz napisze "konsolowcy trzepią gruchę do eksów i łykają każde gówno jakie im Sony i MS wysra na talerze" a JBzP albo budda odpowie "Amen to that!". To będzie wysoki poziom dyskusji, nie?

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1502 dnia: Luty 13, 2014, 12:00:08 »
Bo Vramin to tak zupelnie powaznie napisal, a ja ze smiertelnie powazna mina mu przytaknalem ::) Simplex miszcz manipulacji! Ale czemu sie dziwic, to przeciez naruszylo simplexowa swietosc. Smiesznie i zabawnie jest tylko kiedy drwimy z konsol, pc, cyferek ruszac nie wolno, bo przeciez banda oszolomow zawsze flejma musi z tego zrobic. Wide teraz. EOT. Przeinaczajcie, interpetujcie na swoja modle, uogolniajcie i hejtujcie dalej beze mnie :)

@Muzi - bingo!
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 12:02:48 wysłana przez Xian »

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1503 dnia: Luty 13, 2014, 12:04:05 »
I tak teraz troll-trio da do wiwatu, robiac problemy, tam gdzie ich nie ma. Typowe :)

Rozumiem, że mówisz o sobie, Verminie i ratajczaku? Bo to właśnie pan V zrobił problem w temacie o TitanFall.

Na pewno ma na myśli buddę i simplexa

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1504 dnia: Luty 13, 2014, 12:07:05 »
Verminie i ratajczaku? Bo to właśnie pan V zrobił problem w temacie o TitanFall.

Wow. Brakuje ci argumentów merytorycznych, to lecisz personalnie, ksywkę przekręcając. Skądinąd wiem że wiesz jak ją prawidłowo pisać, więc strasznie słabe to jest.

A po drugie - dzięki. Od dziś proszę się do mnie zwracać wyłącznie per "pan V".

(kliknij)

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #1505 dnia: Luty 13, 2014, 12:07:57 »
Jutro mnie nie ma w pracy i już robiło mi się smutno, że piątek mnie ominie, a tu chłopaki robią mi taką niespodziankę  :-*

@Simplex i JBzP
Protip dla was - Nie dajcie się tak łatwo prowokować bo wasze poruszenie jest zabawne i skłania do zaczepek :)

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1506 dnia: Luty 13, 2014, 12:08:05 »
bo przeciez banda oszolomow zawsze flejma musi z tego zrobic.

Haha. Zobacz kto zrobił flejma w temacie o TitanFall. Vermin powinien się wkurwić, że nazwałeś go oszołomem.

Zawsze wygląda to dokładnie tak samo. Jest dyskusja o cyferkach trwająca kilka postów. Gdy ta dyskusja się kończy, to przychodzi jakiś wieśniak i robi wywód na temat tego jak to taboreciarze podniecają się wyłącznie cyferkami bo nic innego się nie liczy. I robi to w tak chamski sposób, że wywołuje to flejma, który liczbą postów kilkukrotnie przekracza długość dyskusji o cyferkach, która była już zakończona.

I gdyby nie pan Vermin, to zarówno temat o TitanFall jak i System Wars!!!1 byłyby czyściutkie, bez debilnych kłótni i wojen zapoczątkowanych klasyczną wiejską prowokacją. Brawo.

@ratajczak
My mamy taki charakter że dajemy się prowokować. Wy macie taki charakter, że prowokujecie. Wiadomo co jest pierwsze.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 12:10:24 wysłana przez Ja Być z Polska »

budda

• Gość
« Odpowiedź #1507 dnia: Luty 13, 2014, 12:08:31 »
ja teraz napisze "konsolowcy trzepią gruchę do eksów i łykają każde gówno jakie im Sony i MS wysra na talerze" a JBzP albo budda odpowie "Amen to that!". To będzie wysoki poziom dyskusji, nie?
Hey! But it's tru...

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1508 dnia: Luty 13, 2014, 12:08:49 »
O czym wolno rozmawiac w wątku o Titanfall, a co zostanie skategoryzowane jako walenie gruchy, i łykanie gówna i shejtowane?

Sie poswiece. Wysylaj mi te posty na PW, a ja Ci bede mowil, czy sa ok, czy nie - dobra?

Czy tylko ja mam wrazenie deja vu? W kolko te same biadolenie na cyferkowy aparthaid. Myslalem, ze to juz omowione, ale widze, ze niektorzy ciagle judza...
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1509 dnia: Luty 13, 2014, 12:10:03 »
Skutek braku gier na pewnych wybranych platformach ;>

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1510 dnia: Luty 13, 2014, 12:11:35 »
a jeśli was to wkurwia, to tylko lepiej dla nas.
ecce homo. gratuluje "wspaniałego" charakteru.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1511 dnia: Luty 13, 2014, 12:11:39 »
Skutek braku gier na pewnych wybranych platformach ;>

Eee, przecież nie mamy kąsol Ninny. PS4 czy Vity zresztą też nie.

A moze pogratuluj chujom które non stop nic nie robią tylko prowokują? Oni mają zajebiste charaktery?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #1512 dnia: Luty 13, 2014, 12:12:58 »
Bo Vramin to tak zupelnie powaznie napisal, a ja ze smiertelnie powazna mina mu przytaknalem ::)
Ja bym napisał, że powtarzanie po raz setny tego samego żartu robi się już po prostu nudne i na maksa irytujące. Szczególnie, gdzie żart wyszydza nasze zainteresowanie jedną z trzech stron tego hobby, a druga strona jedyne co potrafi, to pokazywać palcem gdzie i co kto napisał. Przy okazji samemu nie robiąc nic, by stan faktyczny (gejplej ważniejszy niż cyferki) przedstawić od właściwej strony i zalać cyferkowe pierdololo masą dobrych postów o tym jak to się gra.

Dopóki nie nastanie ten etap, gdzie najwięksi krzykacze o wolnośc gejpleja zaczną coś w końcu robić innego zamiast tylko wytykać i prowokować sytuacje takie jak w tym wątku i tym o Titanfall, to takie zachowanie jest czystym przejawem... No nie wiem czego, nie chcę używać mocnych słów. Ale przypomina mi to wchodzenie do wątku, który nas nie interesuje i pisanie o tym jak bardzo nas nie interesuje.

I serio, Xian, nie widzisz że swoimi tekstami prowokujecie cyferkową brać? I jeszcze robicie to z pełną premedytacją, a potem rzucacie teksty o hejtowaniu i pierdoleniu o niczym.

Jedni niech piszą o swoim, a drudzy o swoim. Jak mi się nie podoba to, co ktoś pisze, to emocje chowam w kieszeń i żyję dalej - symbioza, a nie wieczne napierdalanie się chuj wie o co. Jedni niech się zajmą tym aspektem, inni gejplejem, a niech inni jeszcze piszą o muzyce. Będziesz miał cały przestrzał przez grę - od techniki, przez grywalność do oprawy muzycznej.

I to naprawdę nie jest nasza wina, że nam się chce pisać o tym, co nam się podoba lub nie.

P.S. Przekręcanie nicków jest wieśniackie, to fakt.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1513 dnia: Luty 13, 2014, 12:14:58 »
Ja tez się zgadzam że jest wieśniackie, nie polecam.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1514 dnia: Luty 13, 2014, 12:15:57 »
A moze pogratuluj chujom które non stop nic nie robią tylko prowokują? Oni mają zajebiste charaktery?

Dla ustalenia uwagi chcialby prosic o nakreslenie linii frontu, zeby wiedziec, ktorzy to "nasi", a ktorzy "Wy".
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1515 dnia: Luty 13, 2014, 12:16:22 »
Simplus, Pikawka - do kąta!

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1516 dnia: Luty 13, 2014, 12:16:34 »

zrób sobie przerwe, ochłoń, bo wyzywając wszystkich od debili i chujów za chwile znów bedziesz sobie robił przerwe, zmiane konta i osobowości... to tylko internet, nie ma co sie spinać.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #1517 dnia: Luty 13, 2014, 12:18:51 »
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

budda

• Gość
« Odpowiedź #1518 dnia: Luty 13, 2014, 12:20:07 »
O właśnie, śniadania nie jadłem, a tu piątek full wypas. Zaraz wracam.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1519 dnia: Luty 13, 2014, 12:20:18 »
I serio, Xian, nie widzisz że swoimi tekstami prowokujecie cyferkową brać? I jeszcze robicie to z pełną premedytacją, a potem rzucacie teksty o hejtowaniu i pierdoleniu o niczym.

Jedni niech piszą o swoim, a drudzy o swoim. Jak mi się nie podoba to, co ktoś pisze, to emocje chowam w kieszeń i żyję dalej - symbioza, a nie wieczne napierdalanie się chuj wie o co. Jedni niech się zajmą tym aspektem, inni gejplejem, a niech inni jeszcze piszą o muzyce. Będziesz miał cały przestrzał przez grę - od techniki, przez grywalność do oprawy muzyczne.

I to naprawdę nie jest nasza wina, że nam się chce pisać o tym, co nam się podoba lub nie.

W teori super wszystko i cacy, tylko cyferkowa brac w kazdym mozliwym miesjcu do znudzenia zartuje sobie z drugiej, konsolowej strony i problem pojawia sie wtedy, kiedy ktos zwroci uwage, zazartuj z nich. O tak, to my sie bawic nei bedziemy! Jest obraza stanu, szykanowanie, ucisnienie i brak swobody wypowiadania sie. A nie daj boze ktos taka reakcje nazwie po imieniu butthurtem - 7 plag egipskich ;)

Mam ten przywilej, ze widze raporty i to nie tylko ja zawuazam takie zachowanie. W obecnym flejmie zabraklo jedynie wytykania mi, ze jestem moderatorem, parszywym SDF i ja nie powinienem w ogole nic pisac, tylko sprzatac oraz kosmicznej analogi do trofeow, w czym lubuje sie Simplex :)