Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1934024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ja Być z Polska

• Gość
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #1280 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:17:54 »
Z tego co pamiętam JbzP się tym jarał ;D

Codziennie, przed snem.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #1281 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:32:36 »
To prawie jak Adaś.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1282 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:40:04 »
Adaś to moja inspiracja, i bratnia dusza.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1283 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:31:52 »
Cytat: za NeoGAFem
PS4-XBOne ratio in Spain 4.8:1
~28k XBone in Spain.

December 10th was 80k PS4 and 23k XBOne

54k PS4 sold in ~12 days
5k XBOne sold in ~ 12 days.

Zrodlo

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1284 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:40:55 »
PS Vita - 23 miesiące na rynku, 7,4 mln sztuk.
Wii U - 14 miesięcy, 5,6 mln.
3DS - 34 miesiące, 42,6 mln.

Średnia sprzedaż na miesiąc:
1. 3DS - 1,25 mln.
2. Wii U - 0,4 mln.
3. Vita - 0,32 mln.

Źródło: ja i http://www.vgchartz.com/.
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1285 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:42:24 »
Dorzuc tam jesze PS4 ;D

password

• Gość
« Odpowiedź #1286 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:45:11 »
Kurde ja też się strasznie najarałem na 3DS już prawie kupiłem, ale mój zapał skutecznie zgasiły ceny gier  :-\ Tymczasowo jeszcze poczekam i będę zmuszony ogrywać okarynę na emulatorku :)

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1287 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:45:19 »
Jest za krótko w sprzedaży żeby średnia sprzedaż miała jakikolwiek sens. Polecam za to analizę sprzedaży tygodniowej: http://www.vgchartz.com/tools/hw_date.php
Sprzedaż PS4 po premierze znacząco spadła, podobnie było z Vitą - start lepszy niż 3DS, ale potem dno.

Dowód na umieranie konsol:

(sprzedaż wszystkich konsol od 2005 do dziś)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 14:50:24 wysłana przez Romek »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1288 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:50:10 »
O ile przyjmiemy, ze VGC to wiarygodne zrodlo, to masz racje i nic w tym odkrywczego - PSV sprzedaje sie slabo.

Ciekaw jestem, co jest wiekszym problemem dla kazdej z firm. Porazka Wii U dla N, czy slaba sprzedaz PSV dla Sony?

[edit do wykresu]

Jak widze w drodze do pracy dzieciaki i doroslych namietnie grajace na smartfonach, to mnie to zupelnie nie dziwi. Jednego nastolatka z 3DS widzialem kilka razy. Nie wiem, w co gral, nie mialem jak podejrzec ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 14:55:19 wysłana przez Xian »

Offline cheebkens

• Badass
« Odpowiedź #1289 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:50:15 »
@Romek
Vite też było tak trudno w sklepie kupić? ...

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1290 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:03:34 »
@Romek
Vite też było tak trudno w sklepie kupić? ...

Rozumiem że pytasz o PS4. Masz oczywiście rację, że podaż jest niewystarczająca. Jest za wcześnie na oceny PS4, dlatego ja żadnych danych na jej temat nie cytowałem. Zwróciłem tylko uwagę, że nie ma co się ekscytować dobrym startem, bo jak historia pokazuje (choćby PSP miało doskonały start w UK) to niewiele znaczy. Oczywiście PR Sony i MS mocno będzie czarował rzeczywistość, jaka to sprzedaż jest cudowna, ale rzut okiem na wykres w VGC i okazuje się, że obserwujemy upadek konsol, a nie doskonały start.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1291 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:16:21 »
Poprzedniej generacji chyba nie moza uznac za porazke pod wzgledem sprzedazy konsol. A ciekaw jestem ile porownywalnie konsol zeszło w ciagu ok 2-3 miesiecy od premiery. Bo wydaje mi sie, ze mniej.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1292 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:18:44 »
PS4 pobilo rekord sprzedazy w dniu premiery. Teraz zmartwieniem Sony jest nienadazanie z dostawami. Nie jest tak zle.

Bardziej bym sie martwil o tworcow gier, bo co rusz, ktores studio jest zamykane wide ogloszenie bankructwa przez Dontnod, tworcow Remember Me :-\
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 15:20:59 wysłana przez Xian »

budda

• Gość
« Odpowiedź #1293 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:24:18 »
Poprzednia generacja trwała "trochę" dłużej a sprzęty paliły się aż miło pomyśleć patrząc za okno. So... te statystyki sprzedaży są o kant.

Chwalił się ktoś ile jest kont PSN/Xbox Live? Nie? No pacz Pan... niespodzianka.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1294 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:27:17 »
Lipa z tym dontnodem, ja kupilem Remember Me na premierze, to wina don simonow tego swiata!

Chwalił się ktoś ile jest kont PSN/Xbox Live? Nie? No pacz Pan... niespodzianka.
No pacz pan, po zadaniu tego "retorycznego" pytania trzeba bylo zrobic research.

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2013/04/20/always-on-microsoft-xbox-live-subscriptions-up-to-46m-will-never-be-free/

« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 15:30:11 wysłana przez Simplex »

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1295 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:29:42 »
PS4 pobilo rekord sprzedazy w dniu premiery. Teraz zmartwieniem Sony jest nienadazanie z dostawami. Nie jest tak zle.

Bardziej bym sie martwil o tworcow gier, bo co rusz, ktores studio jest zamykane wide ogloszenie bankructwa przez Dontnod, tworcow Remember Me :-\
wolny rynek. normalne firmy tez co rusz bankrutują... tylko w pierwszych 3 kwartalach zeszlego roku prawie 700 upadlosci bylo w PL.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1296 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:30:34 »
Poprzednia generacja trwała "trochę" dłużej a sprzęty paliły się aż miło pomyśleć patrząc za okno. So... te statystyki sprzedaży są o kant.
Zgoda, ale tylko MS nieuczciwie podawal w statystykach egzemplarze naprawiane jako sprzedawane, wiec sumaryczna sprzedaz jest pewnie o kilka procent nizsza.

Gdzie sens, skoro na jednej konsoli mozna posiadac kilka kont (w obrebie rodziny, czy nawet bucowania) i zakladac je na rozne regiony? Kiedys (2009-10?) Sony pamietam, ze podawalo, ale niczego to tak na prawde nie mowi.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1297 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:32:23 »
Kurde ja też się strasznie najarałem na 3DS już prawie kupiłem, ale mój zapał skutecznie zgasiły ceny gier  :-\ Tymczasowo jeszcze poczekam i będę zmuszony ogrywać okarynę na emulatorku :)

Rezygnujesz z jednej z najładniejszych okładek wszech czasów:

Dla mnie to najtańszy system jaki posiadałem. Kupuję tanio, sprzedaję drogo ;) Przykładowo ową OoT można było kupić nową za 20GBP na Amazonie, oferta wydaje się pojawiać raz na rok. Ja swoją kupiłem używaną w GAME za 80 zł, jakieś dwa lata temu. Dziś cena za używkę to 120 zł na Allegro.
(kliknij)

http://i.imgur.com/VtYAbfM.jpg
Trochę stare, chyba z 2011. No i bucerka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 15:56:12 wysłana przez Romek »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1298 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:39:00 »
Dla mnie to najtańszy system jaki posiadałem. Kupuję tanio, sprzedaję drogo ;)

Wszystko fajnie do momentu, kiedy nie chcesz kolekcjonowac gier. Mam tu na mysli np. siebie ;)

Offline Tomek Andruszkiewicz

• Badass
  • Pan Spinacz
« Odpowiedź #1299 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:16:27 »
Rezygnujesz z jednej z najładniejszych okładek wszech czasów

Tak z ciekawości - co w niej ładnego (w skali wszechczasów)? To znaczy, oprócz znaczka 3DS, powodującego automatyczną erekcję? I na deser: gram w gry, a nie okładki. A gra, jak widzę na YT, to jednak nie wygląda jak na okładce.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1300 dnia: Styczeń 31, 2014, 17:14:45 »
Tak z ciekawości - co w niej ładnego (w skali wszechczasów)?

To jest moje zdanie, więc rozumiem że pytasz, dlaczego ja tak uważam.

Czasami jest tak, że gdy myślimy o jakimś temacie, to podświadomie nasuwają nam się pewne słowa, automatycznie kojarzone. Zdradzę w sekrecie, że najpierw napisałem "ever", ale zmieniłem na bardziej polski odpowiednik, być może nie najlepiej dobrany. Napisałem tak prawdopodobnie dlatego, że OoT 3D to odświeżona wersja najlepiej ocenianej gry od początku medium ("ever", "wszech czasów"): http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/all?view=condensed&sort=desc.

Ale skoro pytasz, to chętnie wyjaśnię. Okładka podoba mi się przede wszystkim dlatego, że jest to obraz, widać ogrom detali, całość musiała powstawać ręką artysty naprawdę długo. Większość okładek to dziś rendery, zazwyczaj utrzymane w jednym stylu, wedle panującej aktualnie mody. Okładka OoT 3D się wyróżnia, idzie pod prąd, nie występują tu marketingowe teksty zaburzający harmonię oryginalnego dzieła, poza znaczkiem Nintendo i wymaganą klasyfikacją wiekową nie mu tu krzykliwych napisów.

Chętnie poznam najładniejszą okładkę gry według twojego gustu.

To znaczy, oprócz znaczka 3DS, powodującego automatyczną erekcję? I na deser: gram w gry, a nie okładki.

Erekcja i deser to dziwne połączenie. Ale rozumiem, czasami pewne słowa podświadomie kojarzymy.

Również gram w gry, a nie okładki. Okładki oglądam. Wolę też ładne rzeczy, a nie brzydkie.

A gra, jak widzę na YT, to jednak nie wygląda jak na okładce.

Nie da się ukryć. Dość rzadko umieszcza się zrzut bezpośrednio z gry na przedniej okładce. To co widać powyżej, to tak zwany szkic koncepcyjny. Pokazuje dużą przestrzeń, łąki, zamek, góry, jazdę na koniu, ekslorację - kluczowe elementy występujące w grze.

password

• Gość
« Odpowiedź #1301 dnia: Styczeń 31, 2014, 17:35:50 »
Rezygnujesz z jednej z najładniejszych okładek wszech czasów

Tak z ciekawości - co w niej ładnego (w skali wszechczasów)? ...
To że wyróżnia się na tle innych dzisiejszych spierdolonych na maksa okładek gier.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1302 dnia: Styczeń 31, 2014, 17:51:16 »
Okładka bardzo bardzo ładna, to akurat fakt. Większość okładek to kupa.

• Badass
  • Pan Spinacz
« Odpowiedź #1303 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:15:28 »
To jest moje zdanie, więc rozumiem że pytasz, dlaczego ja tak uważam.

Oczywiście. Gdybym chciał zapytać o gusta Wszechświata, pytałbym wujka Google.

Napisałem tak prawdopodobnie dlatego, że OoT 3D to odświeżona wersja najlepiej ocenianej gry od początku medium

Uch. Mocno skomplikowane wyjaśnienie. Według mnie bycie remakiem najpopularniejszej gry (według metacritic) nie przekłada się w żaden sposób na jakość okładki.

Okładka podoba mi się przede wszystkim dlatego, że jest to obraz, widać ogrom detali, całość musiała powstawać ręką artysty naprawdę długo. Większość okładek to dziś rendery, zazwyczaj utrzymane w jednym stylu, wedle panującej aktualnie mody. Okładka OoT 3D się wyróżnia, idzie pod prąd, nie występują tu marketingowe teksty zaburzający harmonię oryginalnego dzieła, poza znaczkiem Nintendo i wymaganą klasyfikacją wiekową nie mu tu krzykliwych napisów.

Chętnie poznam najładniejszą okładkę gry według twojego gustu.

Nie prowadzę własnej listy 'naj', ale są okładki, które w ciągu minionych lat robiły na mnie wrażenie. Ico, Okami, GTAV, Borderlands, Project Zero II, seria Silent Hill, Alan Wake (wersja z 'limited collector's edition')... W porównaniu do nich obrazek z Zeldy mógłbym ocenić jako przyzwoity, ale zwykły. Ot, generyczna okładka z bohaterem i jakimiś elementami settingu w tle.

Ja rozumiem, że lubisz Linka. Ja nie (może oprócz tego) i pewnie to jest powód, dla którego nie trafiają do mnie zachwyty nad tą "najładniejszą okładką".

To znaczy, oprócz znaczka 3DS, powodującego automatyczną erekcję? I na deser: gram w gry, a nie okładki.

Erekcja i deser to dziwne połączenie. Ale rozumiem, czasami pewne słowa podświadomie kojarzymy.

<złamany facecik w zielonym wdzianku>obraz ważący więcej niż tysiąc słów.gif</złamany facecik w zielonym wdzianku>

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #1304 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:24:34 »
O gustach się nie dyskutuje niby ale aż muszę zapytać:

Co tak Ci się podoba w okładce od GTA V?

Bo od Vice City (tu mogę się mylić) to jest ta sama okładka ze zmienionymi obrazkami w ramkach i inną cyferką.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1305 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:28:38 »
Uch. Mocno skomplikowane wyjaśnienie. Według mnie bycie remakiem najpopularniejszej gry (według metacritic) nie przekłada się w żaden sposób na jakość okładki.

Według mnie też. Cieszę się, że się rozumiemy.

Nie prowadzę własnej listy 'naj', ale są okładki, które w ciągu minionych lat robiły na mnie wrażenie. Ico, Okami, GTAV, Borderlands, Project Zero II, seria Silent Hill, Alan Wake (wersja z 'limited collector's edition')... W porównaniu do nich obrazek z Zeldy mógłbym ocenić jako przyzwoity, ale zwykły. Ot, generyczna okładka z bohaterem i jakimiś elementami settingu w tle.

Ico rzeczywiście miało bardzo ładną okładkę (w wersji europejskiej, nie amerykańskiej), też chyba jedna z moich ulubionych. Z również ładną - choć może nie pobudzającą tak wyobraźni - okładką Okami w wersji na Wii wiąże się ciekawostka, rzucająca trochę światła na proces twórczy: http://www.bit-tech.net/news/gaming/2008/04/21/capcom_include_ign_watermark_on_okami_cover/1
GTA V bym skreślił za odtwórczość (oraz wolę europejską okładkę GTA III), Borderlands jest oryginalna, ale mi się nie podoba. Reszty nawet nie kojarzę z pamięci.

Ja rozumiem, że lubisz Linka. Ja nie (może oprócz tego) i pewnie to jest powód, dla którego nie trafiają do mnie zachwyty nad tą "najładniejszą okładką".

Linka polubiłem właściwie dopiero niedawno, grając w A Link Between Worlds. Wcześniej grałem w obie Zeldy na DS-ie, potem kilkanaście godzin w OoT 3D, ale żadna z nich mnie nie pochłonęła, żadnej nawet nie ukończyłem. ALBW za to spowodowało, że teraz jest to teraz jedna z moich ulubionych serii i właśnie kończę Oracle of Seasons z Virtual Console :) Trzeba będzie też dokończyć OoT 3D. W każdym razie - polecam ALBW skoro *jeszcze* nie lubisz Linka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 18:34:48 wysłana przez Romek »

• Badass
  • Pan Spinacz
« Odpowiedź #1306 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:36:27 »
O gustach się nie dyskutuje niby

Gdyby to była prawda, to nasze forum nie miałoby sensu.

Co tak Ci się podoba w okładce od GTA V?
Bo od Vice City (tu mogę się mylić) to jest ta sama okładka ze zmienionymi obrazkami w ramkach i inną cyferką.

Owszem, jak słusznie zauważyłeś, okładki serii są powtarzalne. Można więc przypuszczać, że to nie unikalność w niej doceniam. Podoba mi się w niej posiadanie stylu, fakt że sama kompozycja wskazuje na markę, że przyjemnie się na nią patrzy nawet na reklamowym billboardzie. Co więcej - nie jestem fanem serii, nie grywam w GTA, podobają mi się w niej właściwie wyłącznie okładki (i reklamy).

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1307 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:47:42 »
Zwróciłeś uwagę na ciekawy fakt, który moim zdaniem powoduje, że okładka GTA V przestaje być interesująca. Właśnie dlatego, że jest reklamowa, że promuje markę i tak naprawdę lepiej nadaje się na billboardy. Mi osobiście podobają się chyba najbardziej te artystyczne lub z pomysłem, mniej marketingowe.

Poza tymi wymienionymi do głowy przychodzi mi Left 4 Dead, The Saboteur, Heavy Rain, Dark Souls (tutaj mogę mieć słabość do samej gry, ale chodzi mi o wersję, gdzie siedzi się przy ognisku).

EDIT: Po chwili jeszcze mi się przypomniało Resistance 3, Tokyo Jungle, Fahrenheit.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 19:08:58 wysłana przez Emiel »
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1308 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:00:57 »
Z ostatnich okładek bardzo podoba mi się ta od Dishonored GotY Edition.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 19:15:25 wysłana przez Xian »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1309 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:13:33 »
Gravity Rush też.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

• Badass
  • Pan Spinacz
« Odpowiedź #1310 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:23:15 »
Zwróciłeś uwagę na ciekawy fakt, który moim zdaniem powoduje, że okładka GTA V przestaje być interesująca. Właśnie dlatego, że jest reklamowa, że promuje markę i tak naprawdę lepiej nadaje się na billboardy. Mi osobiście podobają się chyba najbardziej te artystyczne lub z pomysłem, mniej marketingowe.

Może i tak. Starałem się nie brać pod uwagę stopnia umarketingowienia, bo nie mam pojęcia, czy w przypadku np. Ico "artystyczność" nie była po prostu zabiegiem reklamowym. Nie potrafię oddzielić sztuki od sprzedaży w świecie, który stworzył nurt pop-art, który potrafi przez długie lata produkować reklamy z kabaretem Mumio nie dlatego, że sprzedają reklamowany produkt, ale dlatego że ocieplają w oczach odbiorców sam wizerunek reklam. Nie wiem, gdzie stawiać granicę, więc po prostu jej nie stawiam.

Fajnych okładek jest sporo - sam wymieniasz następne, z których może nie wszystkie zaklasyfikowałbym do mojego koszyka "najlepsze", ale mają "coś" w sobie. Jak na tym tle wygląda wspomniana Zelda: OoT 3D? Serio pytam - może po prostu hejtując Linka zamykam oczy na jej fajność?

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1311 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:27:46 »
Nie zamykasz. Gra wyjątkowa, ale okładka na mnie jakiegoś wrażenia nie robi, ot zwykła, typowa.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1312 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:38:26 »
Typowa? Pokaż mi podobną okładkę.

Typowe to jest to:

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1313 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:41:33 »
Chodzi mi o pokazywanie bohatera gry i sensu zabawy (co się w niej robi). O wiele bardziej podobała mi się oryginalna okładka Okaryny:

« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 20:06:00 wysłana przez Xian »

• Badass
  • Pan Spinacz
« Odpowiedź #1314 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:50:58 »
Typowa? Pokaż mi podobną okładkę.

Typowe to jest to: [..ciach obrazek..]

Ekhem, naprawdę nie widzisz podobieństwa? Czyli klasycznego podejścia: na pierwszym planie bohater (może być stylizowany, z CGI a nie gameplaya, z nałożonymi filtrami) a w tle i na dalszych planach zamazane elementy jakoś nawiązujące do gry? Przecież OoT 3D jest zrobiona tak samo. A że kolorki, zamiast szaro-burości? No bo w grze są kolorki. A strzelanki, które pokazujesz, są szaro-bure. Zasada ta sama.

PS: Zabawna rzecz, żadnej z tych "typowych" nie mam, w jedną (może dwie) grałem kilka chwil u znajomego. Chyba czas się przenieść do komentarzy na JawnychSnach, zamiast zajmować czas prosom z Poly ;)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1315 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:53:10 »
Ja tylko w Deusa i FNV ;)

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1316 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:03:19 »
W pewnym sensie macie rację. W ten sposób możemy wyróżnić dwie kategorie okładek: przedstawiające postać i abstrakcyjne. Ta z OoT 3D należy oczywiście do pierwszej kategorii.

Nie mam zamiaru bronić opinii, że to najlepsza okładka ze wszystkich, bo brzmi to głupio, nie porównywałem ze sobą  wszystkich okładek i jest też masa innych równie fajnych. Ale podoba mi się, nie mogę powiedzieć że jest brzydka, czy też kopiuje inną, a doceniam przede wszystkim świetny obraz, powstały ręką człowieka.

Syn nie gra w CoD? ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 21:03:00 wysłana przez Romek »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1317 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:27:09 »
Zawsze mnie zastanawiało czemu "wszech czasów" pisze się osobno.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1318 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:30:09 »
Okaryna była, ba nadal jest czymś wyjątkowym i chyba nikt tego nie negował?

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1319 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:32:05 »
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=3

Do tematu okładek jeszcze dodam, że podoba mi się, jak pudełko ma unikalny kolor. Na przykład MGS2 z półprzeźroczystym białym i NSMB2 ze złotym plastikiem.

Okaryna była, ba nadal jest czymś wyjątkowym i chyba nikt tego nie negował?

A czy ktoś tu rozmawia w ogóle o grach? Piszemy tylko o okładkach. Dobra gra może mieć złą okładkę i odwrotnie.