Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1928615 razy)

password

• Gość
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #1200 dnia: Styczeń 29, 2014, 19:51:15 »
Ha! No mam, patrzy na mnie z góry. Zapodaj adresem na PW bo koperta przepadła. :)

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #1201 dnia: Styczeń 29, 2014, 20:29:42 »

Poprzednią też zaczął marnie i skończył tak samo.

Wróć jak się dokształcisz w histori minionej generacji.

O czym mówimy, że przez ostatni rok nie było w co grać? Czy ze sprzedażą zrównał się z PS3 albo już nawet traci będąc na rynku rok dłużej? Natomiast początków mogę dobrze nie pamiętać, ale Crapdown, Kameo czy Viva Pinata śnią się niektórym do dziś i nawet na forumogadce czasem z tego żartują. Sam grałem w demo jak kupiłem xboxa w 2008 haha. W pewnym momencie pojawiły się girsy, na plejce Uncharted i ruszyło.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #1202 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:03:44 »
Mówimy o poczatku generacji gdzie x360 miał Gearsy, Bioshocka, PGR'a i Mass Effect na wyłączność. Do 2010r kloc radził sobie rewelacyjnie, później przyszedł kinkiet i wszystko popsuł.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #1203 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:12:07 »
To nie jest zupełny początek, potrzeba było roku dwóch. Wcześniej nic się nie działo. Dopiero po tym czasie pojawiło się PS3, zwłaszcza w Europie. Taki okres bezczynności można wielu zarzucić, handheldom też. No ale odeszliśmy od tego, że XOne nieźle zaczął i nawet jest w co grać, nie są to same indyki. Więc dla tych kogo obchodzi i komu udało się kupić to może być dobry znak.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1204 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:13:37 »
Mówimy o poczatku generacji gdzie x360 miał Gearsy, Bioshocka, PGR'a i Mass Effect na wyłączność. Do 2010r kloc radził sobie rewelacyjnie, później przyszedł kinkiet i wszystko popsuł.
Zapomniales o Halo i Forzie :)
No i przez całą generację Xbox 360 miał lepsze porty gier (pod sam koniec zdarzały się wyjątki od reguły), działajacy Cross Game Chat, brak konserwacji, brak włamania i zhakowania Xbox Live powodującego jego wyłączenie na miesiąc, itp, itd. Fakt, z exami pod koniec była tragedia, nikt tego nie neguje.

Zdanie "marnie zaczał i marnie skończył" można zrozumieć że "cały czas był marny, od początku do końca", a tak nie było. Jeśłi Xbox 360 "marnie" zaczął, to jakimi słowami opisać to jak zaczęło PS3?

Offline JasonX44

• Badass
« Odpowiedź #1205 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:29:26 »
to jakimi słowami opisać to jak zaczęło PS3?

Giant Enemy Crab

budda

• Gość
« Odpowiedź #1206 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:30:46 »
Now that was a weakpoint.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #1207 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:31:02 »

Giant Enemy Crab
+ Gazyliard. ;D

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1208 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:56:41 »
Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidge racer!

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #1209 dnia: Styczeń 29, 2014, 22:03:38 »
1 mln troops!!!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1210 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:24:04 »
Sa naukowe dowody na obsysanie keksboksa ;) Najpierw trochę historii. Za czasów poprzedniej generacji trwały wojny o to na której platformie są lepsze wersje. Jeden koleś postanowił na bieżąco agregować wszystkie internetowe porónanaia (Lensoftruth, Digitalfoundry, etc) żeby była statystka dotycząca wszystkich gier i można było wyciągnąć jakieś wnioski. Zestawienie zawiera ponad 300 gier. Jak nietrudno się domyślić rezultat był miażdzący dla PS3.
100 gier wygląda/działa na obu platformach tak samo
174 gry wygląda/działa lepiej na X360 niż na PS3
50 gier wygląda/działa lepiej na PS43 niż niż na X360

Źródło: http://misterslimm.wordpress.com/videogames/head-to-head/xbox-360-vs-ps3-head-to-head-face-off-results/

Chyba nawet SDF przyzna, że kiepsko to wygląda. No chyba  że uznamy, że to SPISEG recenzentów hejterów sony. Tylko że te porównania zawierają analizy klatek, screeny porównawcze, więc da się to sprawdzić.

Sam czasem posługiwałem się tym spisem jak jakiś wyjątkowo uparty fanboj twierdził, że nei było różnicy w portach PS3 i X360. Dlatego też postanowiłem dziś sprawdzić czy Mister Slimm kontynuuje swe dzieło na nextgenach. No i kontynuuje, z wiadomym skutkiem - absolutna porażka Xbox One (wiem, na razie jest mało gier, ale i tak wygląda to fatalnie):

http://misterslimm.wordpress.com/videogames/head-to-head/eighth-generation/

(disclaimer: doliczam tombraidera któego nie ma w zestawieniu).

Porównano 7 gier.
2 gry wyglądają/działają na obu platformach tak samo (lego marvel i fifa)
5 gier wygląda/działa lepiej na PS4 niż na Xbox One (AC4, TR, CoD:Ghosts, BF4, NFS: Rivals)

Kto zgadnie ile gier wygląda/działa lepiej na Xbox One niż PS4?

« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 23:31:39 wysłana przez Simplex »

budda

• Gość
« Odpowiedź #1211 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:28:13 »
Zepsułeś, bo podałeś ile razem porównano. A bym zgadł. :(

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #1212 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:29:35 »
50 gier wygląda/działa lepiej na PS4 niż niż na X360

To im Sony w końcu pokazało :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1213 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:31:15 »
Zawsze sie pomyle, ale przynajmniej dzieki temu ktos moze wykazac się spostrzegawczością :)

Zepsułeś, bo podałeś ile razem porównano. A bym zgadł. :(
To jest zagadka dla słabych z matmy.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1214 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:33:46 »
A z Ghostsami w końcu nie było tak, że dyskusyjnym było czy są lepsze na PS4, bo tam framerate pływał?
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1215 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:37:33 »
Było, sam pisałem że powinni dać na PS4 900p albo nawet 720p aby utrzymać 60fps. Mimo to konkluzja DF była, że wersja PS4 lepsza (a oni zwykle faworyzują MS, co im zawsze wypominają w komentarzach ;) ).

Each next-gen console version has its strengths and weaknesses, but clearly it is the PS4 game that offers a superior experience overall. The advantage here comes in the form of cleaner and sharper visuals that help to better realise the extra next-gen spit and polish on display over the 360, PS3, and Wii U versions of the game - something that Xbox One's upscaled 720p presentation fails to do in quite the same way. However, the Xbox One version has its own charms in the form of a smoother, more consistent frame-rate.
Indeed, the performance impact on PlayStation 4 is something of a disappointment, and those expecting a solid 60fps presentation that closely matches the glory days of the original Modern Warfare are sure to be let down in this regard. In that respect, from a purely gameplay perspective the Xbox One game has the edge, and this translates into a more fluid experience when playing online, with the hiccups seen on the PS4 title restricted to the game's campaign mode. It's an interesting situation considering that while the smoother frame-rate clearly benefits gameplay on the Xbox One, the resolution deficit makes it harder to consistently pick out enemies from a distance compared to the PS4 version - something that is also worth bearing in mind.

No ale ok, tu by się można kłócić o to która wersja lepsza, ale trzeba pamiętac, że PS4 wyświetla 2,2 raza więcej pikseli niż Xbox One.
Lekko fanbojując ;) możnaby teoretyzowac, że hipotetyczna wersja na PS4 w 900p utrzymywałaby 60fps tak jak wersja Xboxowa i nadal miałaby wyższą rozdzielczosć. Do dziś nie pojmuję czemu uparli się na 1080p ze spadkami zamiast 900p bez (no chyba że na 900p byłyby takie same spadki, ale to mało realne).

Ciekaw też jestem czy spadki nadal są, czy może wyeliminowały je patche.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 23:41:14 wysłana przez Simplex »

budda

• Gość
« Odpowiedź #1216 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:38:24 »
To jest zagadka dla słabych z matmy.
Aa, dla kąsolowców. :-*

@Emiel
Było tak. Bo specjalnie/zgupoty tak zrobili. Ale chyba naprawili w końcu? Zresztą... ktoś na PS4 w to gra w ogóle?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1217 dnia: Styczeń 29, 2014, 23:57:37 »
Już tym porównaniem wycierałeś mordy zaplutym fanbojom kiedyś ;D
I jeszcze Pikaczu (bez u) mnie podkurwiał, bo za każdym razem jak ktoś (w tym ja) jarał się grafą w RDR to przychodził i pisał, że na 360 jest o niebo, albo i dwa, lepiej. Płynniej, w wyższej rozdzielczości i więcej szczegółów, trawy i takie tam. I że w ogóle na PS3 to bieda jest i powinniśmy się wstydzić, że nie gramy w to na Iksboksie.
Tak robił o:

Przyjrzyj się jak
piękne jest RDR

nie na PS3!

(kliknij)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1218 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:00:32 »
Miał rację, w RDR były lepsze krzaki!

Niepodważalne Dowody Naukowe: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-red-dead-redemption-face-off

O, jest gorzej niż myślałem - na PS3 do tego rozdzielczość Sub-HD oraz słaby antyaliasing powodujący rozmycie obrazu (pieszczotliwie zwany Quincunx, nie mylić z Cunnilingus)

A na xie pełne 720p i porządny MSAA 2x. No i te krzaki.

We've demonstrated conclusively that the Xbox 360 version of Red Dead Redemption possesses higher resolution, improved levels of detail, noticeably superior performance in-game and fewer jaggies owing to a more consistently applied anti-aliasing solution that doesn't blur the image. Shadows are generally sharper, and of better quality (particularly on the characters' self-shadows).

Na pocieszenie, GTA V lepsze na PS3.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 00:04:39 wysłana przez Simplex »

budda

• Gość
« Odpowiedź #1219 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:04:04 »
Dżizas, ale kłócenie się o takie różnice to bez jaj. 1080p60 3D SSAAx8 to ja rozumiem ;D, ale 720p vs 700p to na serio "moje kredki są lepsze".

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1220 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:06:09 »
Na serio nie. Rozumiem ze jako bystry pecetowiec nie widzisz roznicy między tymi screenami, bo za mało pikseli różnicy? (zwłaszcza dalszy plan - a zaletą RDR jest świetny draw distance!)

http://images.eurogamer.net/articles//a/1/1/0/1/8/9/5/Res360_001.jpg.jpg
http://images.eurogamer.net/articles//a/1/1/0/1/8/9/5/ResPS3_001.jpg.jpg

Hint: nie chodzi tylko o piksele, bardziej chodzi o wazelinę w postaci quincunxa. No i o spadki klatek ktorych na obrazku nie widac.

Biedakrzaki:
http://images.eurogamer.net/articles//a/1/1/0/1/8/9/5/Foliage360_001.jpg.jpg
http://images.eurogamer.net/articles//a/1/1/0/1/8/9/5/FoliagePS3_001.jpg.jpg
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 00:08:30 wysłana przez Simplex »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1221 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:09:20 »
Widziałem te porównania w okolicach premiery, ale nie był to dla mnie gamebreaker, żeby od razu wołać, że gówno.
Chociaż teraz jak na to patrzę to żałuję, że mi przypomniałeś, że na PS3 to jednak była bieda :(

Budda sili się na złośliwość, bo RDR nie wyszło na PC i zazdraszcza! ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 00:11:35 wysłana przez SzczwanyGapa »
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1222 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:13:48 »
Ale ma PS3, wiec sobie musi wmówić, że róznice na korzyść Xboksa są niewielkie ;)

budda

• Gość
« Odpowiedź #1223 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:23:23 »
Hehehe. ;)

Serio, różnice są takie se. To jest i tak tak upośledzone, że trzeba się metr dalej odsunąć i wmówić sobie, że cofnęliśmy się w czasie. Choć fakt, się zastanawiam czy jednak nie sieknąć w RDR na klocuchu.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1224 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:25:13 »
Spoko, teraz role się odwróciły i całą generację będziemy słuchać, że Xbox jest słabszy. Problemem MSu jest jednak to, że mają mało wewnętrznych studiów, żeby pokazywać grafikę w tytułach ekskluzywnych i mówić, ale u nas też może być ładnie.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1225 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:34:06 »
To faktyczne jest problem, ale jest forza, ryse, będą girsy, halo, więc coś pokażą.

Fanboje sony 7 lat znosili obelgi pod adresem portów na PS3, teraz muszą sobie zrekompensować.

Obawiam się tylko, że w tej generacji różnice na korzyść PS4 mogą być dużo większe niż róznice na korzysć X360 w poprzedniej. Za duża różnica w wydajności. Ale wiadomo że zwykłym graczom to i tak lata, z tym faktem nie polemizuję.

budda

• Gość
« Odpowiedź #1226 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:38:10 »
Teraz to te różnice trochę nikogo, bo taboret stał się realną alternatywą. A zaraz Oculus pozamiata i konsole zejdą do podziemia, fify i coda titanfalla. Coś a la Nintendo.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1227 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:39:36 »
Pomarzyć sobie można, ale nie wierzę, że naprawdę w to wierzysz.

Zeszły miliony konsol (nawet XBONE) co o ile mi wiadom przeszło najśmielsze oczekiwania analityków, wiec nie widzę w jaki sposób PC miałby stać się alternatywą. Na Zachodzie PC (prawie) nikogo. Też liczę, że Oculus zmiażdży, ale nie zakładam, że to spowoduje ze wszyscy kupią pecety.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 00:42:27 wysłana przez Simplex »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1228 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:40:22 »
Nie mogę się doczekać momentu, gdy wszyscy będziemy żyli w alternatywnej rzeczywistości buddy.

budda

• Gość
« Odpowiedź #1229 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:48:47 »
Ujmijmy to tak: nie zwracam uwagi na waszą rzeczywistość. ;)

Nie żyjemy w polskiej rzeczywistości gdzie kupuje się jedną konsolę i hejtuje inne. Konsol się tyle sprzedało, bo rynek rośnie, razem z nim zapotrzebowanie na "high-end".

Pod koniec obecnej generacji (czy tam za 6-7 lat) konsole będą nikogo. Wiadomo, rynek gierek będzie wspólny, ale mało kogo będzie ciągnęło do grania w 720p na tv z lagami, dropami i ząbkami gdy obok będzie garnek leżał Oculusowy.

5 lat temu nikt nie wiedział co to szimmering. Howgh.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1230 dnia: Styczeń 30, 2014, 00:51:56 »
Pod koniec tej generacji ktora trwała o 3 lata za długo (czyli 25fps, sub-HD, konsole nikogo) jakoś PC nie przeżył spektakularnego renesansu.

Prędzej uwierze, że gierki na tablety i smartfony wygrają, niż że desktopowy PC (co mnie akurat smuci i wolalbym zeby tak nie było).

Ja pecetowi dobrze życze, ale po prostu nie spodziewam się cudów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 00:58:28 wysłana przez Simplex »

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #1231 dnia: Styczeń 30, 2014, 01:05:34 »
Z tym RDR to nie wiem jak naprawde bylo. Zagralem na xboxie bo po porownaniach nawet mi przez glowe nie przeszla mysl aby odpalic na ps3. Syn gral na ps3 i tez wygladal ladnie. On gra na lepszym TV  wiec to moglo zniwelowac roznice.
Gralem tez w RE5 na ps3 i xboxie i tylko co zauwazylem to xboxowa wersja jest ciemniejsza z duzym tearingiem, a tez w porownaniach wypada zdecydowanie lepsza.
Skolei ME2 wydaje mi sie lepszy na xboxie ze wzgledu mniejsze zabki i chyba jest plynniej.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1232 dnia: Styczeń 30, 2014, 02:07:07 »
Ja natomiast się spodziewam, że producenci konsol nie popełnią już takiego błędu i cykl życia tego sprzętu będzie znacznie krótszy. Wydaje się to z dwóch powodów w miarę jasne - to są przycięte PC, więc ceny komponentów szybko będą spadać i nie trzeba będzie marnować dwóch lat na obniżenie kosztów Blu-Raya i Cella. Druga sprawa to oczywiście wszechobecna dystrybucja cyfrowa, streaming, chmury i te wszystkie pozostałe bzdury. Gdybym miał obstawiać to powiedziałbym, że będzie to max 4-5 lat, ale dużo bardziej agresywnych ze znaczącymi markami wychodzącymi co roku. No i będzie dużo więcej F2P ;).

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1233 dnia: Styczeń 30, 2014, 07:59:43 »
no i jest szansa, że next gen może być w końcu kompatybilny z current, bo nie widzi mi się że pójdą w coś innego niż te x86.

RDR było brzydkie. i nudne.

a budda to ładny fantasta :)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1234 dnia: Styczeń 30, 2014, 08:19:00 »

Giant Enemy Crab
+ Gazyliard. ;D

i jeszcze +1

Przed 2009 PS3 nie istnialo. Mam nadzieje, ze teraz szybciej sie to rozkreci i nazbiera sie tytulow, ktore mnie przekonaja do zakupu (wtedy byly to inFAMOUS, KZ2, LBP i Uncharted).

@jakosc portow - zgoda, ze na xO byly czesto lepsze wersje, ale ile znaczacych tytulow i faktycznie z znaczacymi ulomnosciami? Kilka klatek, czy jakosc kolorow, to wg mnie nie miazdzenie. Taka Bayoneta, to przyklad kiedy faktycznie ma to ogromne znaczenie - miazdzy. Rozumiem to tak, ze nie ma to dla mnie takiego znaczenia, aby decydowac o wyborze lub wyzszosci jednej platformy nad druga. Nie polecial bym kupic xO/PS3, bo gdzies w ktoryms niszowym tytule jest lepsze aa, kolory, cokolwiek. Jesli ktos ma obie platformy i ma to dla niego znaczenie - droga wolna i rozumiem :) Imho sluzylo to i sluzy nadal tylko jako argumenty w wojnach konsolowych. Czyli temat wlasciwy ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 08:26:25 wysłana przez Xian »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #1235 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:41:07 »

Teraz też nikt nie wie i za 5 lat też nie będzie wiedział. To, że siedzimy na forum nerdów i że te 3 osoby przerzucają się tymi terminami nie znaczy, że masowy klient wie czy w ogóle jest takimi pierdołami zainteresowany. Zresztą Simplex już napisał, że pastgeny przez ostatnie lata to był już sprzęt mocno przestarzały, a jakoś nie przeszkadzało to w biciu kolejnych rekordów sprzedaży gier.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1236 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:43:35 »

Szimmering nie, ale simmering jak najbardziej. Od razu przypomniał mi się cytat z jednej z najlepszych książek jakie czytałem ever. Jest dość długi i nie znam go na pamięć, ale dotyczy sposobu wysławiania się komandosów z elitarnej formacji Koevoet (po polsku Łom) i jest tam właśnie simmering jako część samochodu.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1237 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:49:25 »

Giant Enemy Crab
MASSIVE DAMAGE
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 09:51:20 wysłana przez Blue__ »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #1238 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:52:14 »
Widziałem te porównania w okolicach premiery, ale nie był to dla mnie gamebreaker, żeby od razu wołać, że gówno.
Hola, hola, GRAFICZNIE na PS3 to było gówno - taki jest fakt. Sama gra jest na drugim miejscu w moim Top10 zaraz po GTAV.
Co tylko pokazuje, że mimo tego "jęczenia" na chujowość strony wizualnej, nawet taki zwyrodnialec jak ja może dobrze się bawić przy gorszej grafice i czerpać radość z rozgrywki. Żeby było śmieszniej, pierwszy raz grałem na PS3 - dopiero potem kupiłem X360 i wziąłem RDR w jedynej słusznej wersji. Choć nie do końca, bo jedyna słuszna wersja nie wyjdzie prawdopodobnie nigdy.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #1239 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:56:35 »
Wiadomo, rynek gierek będzie wspólny, ale mało kogo będzie ciągnęło do grania w 720p na tv z lagami, dropami i ząbkami gdy obok będzie garnek leżał Oculusowy.

I będzie można przebierać w niemieckich symulatorach albo jakimś innym darmowym PC szajsie 8)

Normalne gry nikogo.