Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1933724 razy)

budda

• Gość
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #760 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:15:45 »
To nie jest sarkazm. Polecam słownik. To był sarkazm. I to nie jest "tekst", tylko stwierdzenie faktu.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #761 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:31:43 »
Fakt z dupy to nie fakt. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 18:33:52 wysłana przez Rudy_rydz »

budda

• Gość
« Odpowiedź #762 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:42:30 »
Chcesz powiedzieć, że kłamię opisując różnice w walce między k+m a padem czy co? Bo nie wystarczająco jasno (dla mojej tępej osoby z cdaction) "obalasz" moje argumenty. Spróbuj może z głupkiem i pierdoleniem znowu.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #763 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:48:15 »
Wow, budda wyrzuca z siebie w końcu jakieś koherentne teksty. Szkoda tylko, że smutne pierdololo. Sprzedaj konsolę, włóż penis w wiatrak, osiągnij nirvanę.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

budda

• Gość
« Odpowiedź #764 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:50:20 »
Taki jest plan. Tzn. z tym wiatrakiem. Nirvany nie będzie, kujowy towar w mieście. >:(

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #765 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:52:38 »
Ale miałeś nie odpowiadać na moje posty. Dlaczego jesteś niekonsekwentny w swoich obietnicach? Czyżbyś się burzył przed monitorkiem?

budda

• Gość
« Odpowiedź #766 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:55:17 »
Tak jest. Czuję się poniżony i krew cieknie mi uszami. A teraz Pan Szanowny wybaczy, spierdalam pograć w GTA. I obiecuję się nie rozglądać (podczas biegu).

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #767 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:59:46 »
Już myślałem że budda coś odkrył, ale to same oczywistości. Tak jak to, że po lewej jest gałka do sterowania postacią/pojazdem/statkiem i oferuje nieco większą precyzję od tetrisowego WASD.
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #768 dnia: Grudzień 21, 2013, 19:02:59 »
@budda
Opowiedz, proszę jakie cuda można robić w czasie walki w AC przy użyciu k+m, które są nieosiągalne na padzie.

Nie umiesz grać i pierdolisz jak głupi ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 19:07:08 wysłana przez SzczwanyGapa »
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #769 dnia: Grudzień 21, 2013, 19:03:40 »
To straszne, że GTA nie wyszło na PC, a Ty nie umiesz grać na padzie. Trzeba było wykazać się cierpliwością jak typowy PC MASTER RACE z CDA i czekać na premierę PC, trzeba trzymać fason i nie można się ugiąć, żeby na jakichś konsolkach grać.

Powiedziałbym, że ta cała dyskusja to nie poziom CDA, a właśnie Polygamii, bo zawsze miałem wrażenie, że tu wszyscy na wszystkim się znają i stanowczo to pokazują, a jak się nie zgadzasz to spadaj na bambus. Niezłe trolololo. Czasem to może przekomarzanie się zrozumiałe tylko dla ludzi, którzy mają co najmniej 5000 postów i 3 lata stażu, a na takie tematy nie warto dyskutować, bo nikogo się nie przekona do wyższości pada nad k+m, zwłaszcza w takim stylu.

budda

• Gość
« Odpowiedź #770 dnia: Grudzień 21, 2013, 19:27:14 »
@Gapa
Jakie to opisałem, ale skąd możesz wiedzieć, przecież nie grałeś na k+m.
Jeśli ja nie umiem grać na padzie, to niech sam suchy fakt dużo szybszego celowania przemówi do wyobraźni.
Tak wiem, to "zbędne". Jak dobra grafika, niskie ceny i pozostałe pierdololo. Brilliant. BTW, to z kabaretu tv jest, nie pamiętam teraz nazwy. Początek 90tych.

@max
Styl jest jaki jest. Najprostszy by postawić się w roli łatwego celu.
Z drugiej strony masz rację, to się robi nudne; oczekiwałem rozrywki, dostaję "pierdolisz".

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #771 dnia: Grudzień 21, 2013, 19:31:42 »
Już myślałem że budda coś odkrył, ale to same oczywistości. Tak jak to, że po lewej jest gałka do sterowania postacią/pojazdem/statkiem i oferuje nieco większą precyzję od tetrisowego WASD.

Ponadto w AC4 (nie wiem jak wcześniej, pewnie też) są conajmniej dwie szybkości biegu, w zależności jak mocno wciskamy R2 postać idzie, biegnie lekki truchtem, albo sprintuje. Także każda opcja ma swoje zady i walety.

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #772 dnia: Grudzień 21, 2013, 19:48:58 »
Simon, słaby argument. Na PC budda może sobie wszystko skonfigurować:

chód - W
szybki chód - Alt + W
trucht - Ctrl + Alt + W
bieg - Shift + Ctrl + Alt + W
PSN ID: czajuprime

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #773 dnia: Grudzień 21, 2013, 20:30:46 »
Aha, jeszcze coś pod Q i E i J i K, itd. ;P Kolega grał w Batmana na klawiaturze i mówił, że combosy to jakaś masakra. Niedługo później sobie pada kupił. ;)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #774 dnia: Grudzień 21, 2013, 20:34:03 »
Jestem ciekaw wrażeń buddy po graniu w Drivera 3 na PC.  ;D

Właśnie za to kocham pady, że wszystko w jednym miejscu, w zasięgu palców, żadnego szukania przycisku po klawiaturze, świecenia lampką w poszukiwaniu mało używanego przycisku.
Pad>K+M, proste jak frosta - smaczna i prosta.  :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 20:36:21 wysłana przez Rudy_rydz »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #775 dnia: Grudzień 21, 2013, 22:05:10 »
Nie jest aż tak kolorowo jak mówisz. Pierwszy bardzo irytujący przykład to takie funkcje jak zmiana broni, kucanie czy skok, które bardzo często są na przyciskach obsługiwanych kciukiem, co oznacza konieczność zdjęcia palca z gałki, więc nie można wtedy celować. Przykładowo strzelasz do kogoś z karabinu w BF-ie, skończył sie magazynek więc przełączasz na pistolet, ale potem musisz nadrabiać celowanie i to jest duża strata.

I ten sam przykład to d-pad. O ile na padzie klockowym dość łatwo d-pad można obsłużyć prawym kciukiem (nie musmy się zatrzymywać), to na DualShockach jest to baaardzo niewygodne, a wręcz nawet niewykonalne w ferworze walki (np. przełączenie na bazooke podczas ruszania się).

Też w większośc gier gram na padzie, bo jest wygodniej, mimo iż mam stolik do k+m, ale akurat mapowanie to nie jest problem, właśnie dlatego że większośc gier ma kąsolowe sterowanie czyli bardzo mało funkcji. Wszystko co istotne można zmapować wokół WSAD. i absolutnie nie ma potrzeby patrzenia na klawiaturę. No i dużo myszek ma też dodatkowe przyciski np. w miejscu kciuka (np. mam tak ustawiony przełącznik światełka broni w BF4, który na padzie jest bardzo niewygodny).

A mapowania J i K to nie ogarniam. To jest tak daleko, że niczego istotnego nie ma sensu tam mapować.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 22:08:54 wysłana przez Ja Być z Polska »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #776 dnia: Grudzień 21, 2013, 22:17:19 »
@Gapa
Jakie to opisałem, ale skąd możesz wiedzieć, przecież nie grałeś na k+m.
Wskaż, proszę w którym to miejscu opisałeś, bo ni chu chu nie widzę.
A na k+m grałem jak ty mówiłeś pep zamiast chleb.

Jeśli ja nie umiem grać na padzie, to niech sam suchy fakt dużo szybszego celowania przemówi do wyobraźni.
Bo szybkość celowania to podstawa dobrej gry w AC. Jeśli nie ogarniasz celowania padem w GTA to sobie auto-aima włącz ::)

@JBzP
Zdejmowanie palca z analoga dodaje dreszczyku emocji ;)

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #777 dnia: Grudzień 21, 2013, 23:05:23 »
przeglądam sobie tytuły startowe Ps3 i cholera kto powiedział ze na ps3 nie bylo gier :D serio było w czym wybierac, była bijatyka,wyścig,fps, czyli to co konsoli potrzeba. Nawet z każdego gatunku po kilka pozycji
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 23:07:06 wysłana przez psxfan »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #778 dnia: Grudzień 22, 2013, 09:04:30 »
Tytuły? "Giant Enemy Crab" i Riiiiiiiidge Racer?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #779 dnia: Grudzień 22, 2013, 09:39:21 »
Teraz rozumiem o co te wasze narzekania, że asasyny "same" gdzieś włażą, przyklejają się itp. Myślałem, że po prostu lamicie.
Tyle, że to nie wynika z tego, iż nie da się rozglądać podczas ewolucji (swoją drogą też nie mam pojęcia po co to robić - GTAV 4 razy skończyłem i machanie głowa z lewa na prawo i z prawa na lewo do niczego mi się nie przydało) a z tego, że od AC3 zmienili system sterowania. Jak dokładnie doczytasz, to narzekania są na system OD Assassin's Creed 3. Twórcy wymyslili sobie (a tak naprawdę wymusił to system łażenia po drzewach), że freerun i ewolucje masz pod triggerem (co w stu procentach umozliwia rozglądanie się w każdą stronę) i nie musisz już wciskać A/X żeby się wspinać czy skakać.

Nowy system powoduje to, że ścieżki wspinania zaczynają się pierdolić. Przebiegasz obok murka, gościu potrafi zgłupieć i chce się wspinać. Lub musisz kilka razy machnąć gałką by się wspinał, bo ma dwie drogi i się zawiesza. W ACIV to jest nagminne gdy trzeba się wspinać na maszty. Więc to nie brak rozglądania (gdyż jak wyżej napisałem od AC3 możesz się gapić nawet do tyłu), a uproszczenie zjebało system. :)

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #780 dnia: Grudzień 22, 2013, 18:41:15 »

Offline daniob

• Badass
  • Natural Born Asshole
« Odpowiedź #781 dnia: Grudzień 22, 2013, 19:39:14 »
@JBzP
Zdejmowanie palca z analoga dodaje dreszczyku emocji ;)

A nie lepiej grac CLAW? :)

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #782 dnia: Grudzień 27, 2013, 18:40:18 »
Tu umieszczamy żenujące rzeczy, tak? No to ultrasi SDF w natarciu:

Proszę idźcie lamentować o 3DS i innych Nintendowych zabaweczkach do innego tematu...

ja tutaj o mariozeldach nie chcę czytać

Sprawa prosta, jeśli te 5 osób chce sobie dyskutować o grach na 3DS

Temat o 3DS jest na forum tylko, że nikogo, więc próbują sabotować nasz wątek ;)

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #783 dnia: Grudzień 27, 2013, 19:31:13 »
Zapomniałeś tylko dodać, że wpisy te były w wątku o vicie, więc nic dziwnego że komuś mogło się nie podobać, że wchodzi aby poczytać o vicie a tam dyskusje kilku forumowiczów o 3dsie jakby swojego tematu nie mieli.

A nazywanie ich ultrasami to tak jakby o polskiej reprezentacji kopanej powiedzieć, że są światową potęgą.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #784 dnia: Grudzień 27, 2013, 21:46:29 »
Tu umieszczamy żenujące rzeczy, tak? No to ultrasi SDF w natarciu:

Proszę idźcie lamentować o 3DS i innych Nintendowych zabaweczkach do innego tematu...

ja tutaj o mariozeldach nie chcę czytać

Sprawa prosta, jeśli te 5 osób chce sobie dyskutować o grach na 3DS

Temat o 3DS jest na forum tylko, że nikogo, więc próbują sabotować nasz wątek ;)
Zelda dzisiaj nie dała? ;)

no offence bo po kilku piwach jestem i nie moglem sie powstrzymać

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #785 dnia: Grudzień 27, 2013, 21:47:46 »
Przecież Zelda to ten blond gostek ze spiczastymi uszami ::)

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #786 dnia: Grudzień 27, 2013, 21:49:55 »
Zapomniałeś tylko dodać, że wpisy te były w wątku o vicie, więc nic dziwnego że komuś mogło się nie podobać, że wchodzi aby poczytać o vicie a tam dyskusje kilku forumowiczów o 3dsie jakby swojego tematu nie mieli.

Daj spokój, tak naprawdę to tylko raggnarok się zastanawiał nad zakupem handhelda, potem scooby666 zapytał Emiela o 3DS-a. No i dalej poszło standardowe pierdolenie czołówki SDF. Ja pod koniec tylko dałem dwa neutralne posty o cenie, bo w tym gównie nie mam zamiaru się tarzać. Żenada niesamowita. W takich momentach pokazują jak spierdolona potrafi to być społeczność.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #787 dnia: Grudzień 27, 2013, 21:58:43 »
Ej, ja jestem w SDF! :/ Zelda jest super, 3DSa nie mam, ale warto odkurzyć sobie Wii dla Zeld.

(kliknij)

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #788 dnia: Grudzień 27, 2013, 21:59:01 »
Wnosisz że kolega jest geję?  ;)

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #789 dnia: Grudzień 27, 2013, 22:05:13 »
(kliknij)

Gay alert! ;)

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #790 dnia: Grudzień 27, 2013, 22:29:00 »

Nie, to Link. Oddaj legitymację!

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #791 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:08:01 »

A nazywanie ich ultrasami to tak jakby o polskiej reprezentacji kopanej powiedzieć, że są światową potęgą.

+1 najsłabsze jest w tym wszystkim wyolbrzymianie i rzucanie obraźliwymi terminami pokroju ultrasi, SDF. Wszystko, bo ktoś miał czelność zwrócić uwagę, że to był nieodpowiedni temat. To nie pierwszy raz, kiedy piszesz tego typu rzeczy Romku. Przystopuj.

Nasz w sensie posiadaczy, zainteresowanych PSV ::)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2013, 10:14:31 wysłana przez Xian »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #792 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:35:03 »
Byly juz conajmniej dwie awantury o niewpierniczanie sie z 3DSem do tamtego watku.

W sumie zachowanie romka przypomina organizotorow parady rownosci. Najpierw planuja parade w jakies swieto koscielne a potem jak sa protesty to krzycza , ze bija  ;D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2013, 10:42:10 wysłana przez Michaelius »

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #793 dnia: Grudzień 28, 2013, 12:06:44 »
+1 najsłabsze jest w tym wszystkim wyolbrzymianie i rzucanie obraźliwymi terminami pokroju ultrasi, SDF. Wszystko, bo ktoś miał czelność zwrócić uwagę, że to był nieodpowiedni temat. To nie pierwszy raz, kiedy piszesz tego typu rzeczy Romku. Przystopuj.

Można zwyczajnie zwrócić uwagę (nie tak, jak to zrobiono), można temat wydzielić jak jest się moderatorem (!) i można też nie być chamem, zwłaszcza jak jest się moderatorem (!!).

Nasz w sensie posiadaczy, zainteresowanych PSV ::)

Najbardziej udzielający się w tej dyskusji, czyli: starh. Emiel, marvelous mają obie konsole - nie zauważyłem u nich braku kultury. raggnarok i scooby666 mają Vitę i zapytali o 3DS-a, też nie widzę nic niestosownego w ich zachowaniu.

Dziwnym trafem osoby, które zacytowałem, mają tylko Vitę, wręcz w ogóle są tylko zainteresowani Sony. Łącząc to z zacytowaniem, "ultas" to jest najbardziej kulturalne słowo określające takie zachowanie.

Więc żaden "nasz", chyba że chcesz tworzyć jakieś popierdolone grupy, nieprzyjazne każdemu, kto ma cokolwiek wspólnego z inną firmą. Większego buractwa nie widziałem.

Nie pierdol Michaelius, akurat ty jesteś pierwszy do prowokowania.

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #794 dnia: Grudzień 28, 2013, 12:08:36 »
Romek strikes again!

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #795 dnia: Grudzień 28, 2013, 12:10:33 »
A ty co, nadstawiasz policzek?

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #796 dnia: Grudzień 28, 2013, 12:20:23 »
Nie pierdol Michaelius, akurat ty jesteś pierwszy do prowokowania.

Sam nie pierdol bo jestes pierwszym , który się wcina z fapowaniem do Mariana w watku o Vicie.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #797 dnia: Grudzień 28, 2013, 12:24:02 »
Coś ci się pomyliło. Przyjrzyj posty, nic tam nie pisałem, tylko pod koniec merytoryczny post informujący o cenie. Ale ty właśnie lubisz bezczelnie przypisywać ludziom czyny, których się nie dopuścili, podpalając atmosferę i niszcząc jakąkolwiek sensowną dyskusję.

I żeby tak pisać tysiące postów na NeoGAF, w większości z obsesyjnym hejtem na Nintendo, to trzeba mieć nasrane w głowie. Ban już wygasł, tak BTW?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2013, 12:31:48 wysłana przez Romek »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #798 dnia: Grudzień 28, 2013, 13:07:10 »
Jesli pisanie, ze Nintendo oferuje slaby sprzet ledwo wyprzedzajacy konkurencje z 2006 roku w cenach next gena, ma zenujacy online, a do tego wali klientow w tylna czesc ciala sprzedajac 3-4 letni soft po pelnych cenach to obsesyjny hejt to sugerowalby zdjecie klapek z Mario z oczu.

Nintendo z czasow Gamecube'a mogloby mi sie podobac gdybym wtedy interesowal sie czyms poza PC, Nintendo z czasow Wii i Wii U ze swoja polityka oferowania nic nie wnoszacych gimmickow zamiast zainwestowania w sprzet zblizony do konkurencji niech zdycha.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #799 dnia: Grudzień 28, 2013, 13:13:15 »
Ale rób co chcesz, mi to nie przeszkadza, świata tym też nie zmienisz. Świadczy to tylko o tobie.