Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1930092 razy)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #720 dnia: Grudzień 18, 2013, 09:01:24 »
Aplauz!
Gregys out.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #721 dnia: Grudzień 18, 2013, 14:32:45 »
Kto stawia orty na forum ten używa Internet Explorera 6!

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #722 dnia: Grudzień 18, 2013, 15:10:08 »
Czyli każdy kto pisze z pracy?

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 18, 2013, 15:17:05 »
ja na służbowym lapku mam chrome!

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 18, 2013, 15:24:10 »
Ja mogę korzystać ze wszystkiego co mi się żywnie podoba.
Jedynie jedna-dwie strony w sieci wewnętrznej działają wyłącznie na IE.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #725 dnia: Grudzień 18, 2013, 17:27:38 »
Każdemu się może zdarzyć ;)

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #726 dnia: Grudzień 18, 2013, 20:01:01 »
To taka obraza miała być, bo nie wiem jak można walić na forum błędy ortograficzne jak każda dobra przeglądarka ma wbudowany słownik i sprawdzanie pisowni.

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #727 dnia: Grudzień 18, 2013, 21:16:23 »
Jeszcze kilka razy napisz to samo wtedy może się dowiesz.

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #728 dnia: Grudzień 18, 2013, 21:37:20 »
To taka obraza miała być, bo nie wiem jak można walić na forum błędy ortograficzne jak każda dobra przeglądarka ma wbudowany słownik i sprawdzanie pisowni.
W telefonie nie każda... albo żadna...?

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #729 dnia: Grudzień 19, 2013, 13:29:51 »
Nie widziałem podpisu "Wysłane z Tapatalk", więc nie przyjmuję tłumaczenia. ;) Kłóciliśmy się o to i konsensus był taki, że głupoty gadam i argument o tym, że podpis z Tapatalka jest potrzebny między innymi ze względu na powyższe jest inwalidą. Jestem odosobniony w twierdzeniu, że te podpisy są użyteczne, dlatego teraz każdego posta bez podpisu traktuję tak jakby był pisany z komputera!

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #730 dnia: Grudzień 19, 2013, 13:33:49 »
Brak sprawdzania pisowni nie zwalnia od poprawnej pisowni ::)
Spora część moich postów została wysłana z telefonu i raz na 4K postów robię błąd.

Offline muminek

• Super Badass
« Odpowiedź #731 dnia: Grudzień 19, 2013, 13:35:24 »
Ok, wracjąc do tematu... XO ssie! ;D

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #732 dnia: Grudzień 19, 2013, 13:44:07 »
A na PS4 nie ma gier!!

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #733 dnia: Grudzień 19, 2013, 14:27:46 »
Brak sprawdzania pisowni nie zwalnia od poprawnej pisowni ::)
Spora część moich postów została wysłana z telefonu i raz na 4K postów robię błąd.

Dobrze prawisz. :)

Offline muminek

• Super Badass
« Odpowiedź #734 dnia: Grudzień 19, 2013, 23:29:55 »
Dlaczego XO waży cztery tony i ma zasilacz oddzielnie a PS4 jest lekka i ma zasilacz wewnatrz?
Albo M$ prewencyjnie trzesie dupa zeby sie nie spocic albo Sony nie przewidzialo ze za 2 lata PS4 bedzie bardziej obciazone przez gry i sie ugotuje...

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #735 dnia: Grudzień 19, 2013, 23:37:50 »
trochę zaufania do sony, oni nie robią sprzętu od dzisiaj. Nie wyrokujmy że ps4 bedzie sie przegrzewać, ale faktyczne ma mały wiatraczek i mało kratek wentylacyjnych

trzeba zapewnic jej dobre miejsce do działania, i nie wyłączać od razu w czasie grania tylko wyjść do menu niech konsola przez 10-15 minut pochodzi bezczynnie i dopiero potem wyłączyc- ja tak robie ;)

I zgadzm sie xbox one ssie, ale jak wyjdzie fable 4 i halo 5 to chyba wiele osób bedzie chciało ten sprzęt

A na PS4 nie ma gier!!
Nie to ps3 na początku nie miało gier, ale czekaj chyba ps4 też nie ma gier :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2013, 23:41:42 wysłana przez psxfan »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #736 dnia: Grudzień 20, 2013, 02:21:28 »
Dlaczego XO waży cztery tony i ma zasilacz oddzielnie a PS4 jest lekka i ma zasilacz wewnatrz?
Albo M$ prewencyjnie trzesie dupa zeby sie nie spocic albo Sony nie przewidzialo ze za 2 lata PS4 bedzie bardziej obciazone przez gry i sie ugotuje...

Wielu ludziom PS4 już się gotuje, a XBO jest cichutka.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #737 dnia: Grudzień 20, 2013, 12:35:40 »
trochę zaufania do sony, oni nie robią sprzętu od dzisiaj.
PS3 slim - przeszedłem 1,5 gry na płytce, obejrzałem w sumie ze 20 koncertów i filmów. Zepsuł się napęd BD.
Gregys out.

Offline Tomek Andruszkiewicz

• Badass
  • Pan Spinacz
« Odpowiedź #738 dnia: Grudzień 20, 2013, 12:44:39 »
trochę zaufania do sony, oni nie robią sprzętu od dzisiaj.
PS3 slim - przeszedłem 1,5 gry na płytce, obejrzałem w sumie ze 20 koncertów i filmów. Zepsuł się napęd BD.

Na PS3 to można jpopowe koncerty oglądać, do hard rocka to był x360. Dodatkowa zaleta - nigdy i nikomu się napędy BD nie popsuły :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #739 dnia: Grudzień 20, 2013, 13:17:23 »
Przestałem oglądać DVD na PS3, bo często są źle wytłoczone i napęd drze ryja podczas rozkręcania płyty.
Teraz tylko CD i BD :)

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #740 dnia: Grudzień 20, 2013, 20:28:27 »
Ask the Experts: Xbox One or PS4? (zzyli kolejne j***nie X1, glownie ze wzgledu na cene i dodatkowe oplaty)
http://youtu.be/jINQcTmGpzg

budda

• Gość
« Odpowiedź #741 dnia: Grudzień 21, 2013, 14:01:54 »
Dobra czempioni pada, proszę mi odpowiedzieć teraz szybciutko na proste pytanko: jak mam się rozglądać w GTA podczas biegu.

Bo Asasyny już skreśliłem z listy nadających się do grania na padzie. Płynny fri-raning z precyzyjnym kierowaniem skokami jest niemożliwy, bo muszę oderwać palucha od prawej pały i wcisnąć nim przycisk.

Więc to całe gadanie o "przewagach" pada to był niezły trolling czy zwykłe pier.ololo? Bo na razie wychodzi mi, że pad służy do FIFY i tyle.

EDIT:
Aa, ten od ps3 jest wygodniejszy. Tadam!

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #742 dnia: Grudzień 21, 2013, 14:46:07 »
Powiedz mi po co chcesz się rozglądać podczas biegu? Przecież to jest bez sensu. To tak jakbyś grał w wyścigi z kamery do tyłu.
Gram obecnie w AC4 na padzie i nie wyobrażam sobie w to grać na K+M, tak samo GTA IV/V. Nie lubię się katować.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #743 dnia: Grudzień 21, 2013, 14:48:32 »
O ile jestem w stanie się zgodzić, że w FPS może się lepiej grać na myszce (choć sam gram padem), to w TPSach pad jest zdecydowanie lepszy. Asasyn to gra wręcz stworzona do pada.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #744 dnia: Grudzień 21, 2013, 14:55:15 »
Ja nie mogłem na padzie w AC2 wygrać takiego wyścigu po budynkach ze swoim bratem czy kimś tam, na samym początku gry :P Rzuciłem ją w cholerę przez to. No ale to było w tym roku, gra ma parę lat. Mam wrażenie, że ta mechanika wspinania i biegania w starszych częściach AC się zestarzała, chociaż przeszedłem tylko jedynkę i trójkę, w którą świetnie się bawiłem. Może to tylko wrażenie. Zresztą uważam, że wszystkie pościgi i ucieczki w tej serii to porażka, żołnierze w ciężkim rynsztunku i raczej bez podobnego wyszkolenia latają za Tobą wszędzie swobodnie jak kózki. Beka po prostu. Prawie tak samo jak policja w GTA, która tymi swoimi standardowymi wózkami dogoni każde auto, żeby nie było za łatwo. Tak więc tym bardziej nie wyobrażam sobie już dziś granie w to na klawiaturze. Przestałem grać w duże, podobne gry na PC jakoś w 2006-07.

PS. Myszka może sprawia, że szybciej i wygodniej się obracasz, ale przy tym trzeba korzystać z klawiatury, co już nie jest intuicyjne.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #745 dnia: Grudzień 21, 2013, 14:57:47 »
Granie w FPS na K+M jest precyzyjniejsze, a czy wygodniejsze? Kwestia upodobań.
Ja tam w FPS na PC gram na najlepszym padzie czyli od X360 i świetnie się bawię. Ofc w singlu, bo multi to muszę niestety przechodzić katusze z K+M. :(

budda

• Gość
« Odpowiedź #746 dnia: Grudzień 21, 2013, 15:35:59 »
Powiedz mi po co chcesz się rozglądać podczas biegu? Przecież to jest bez sensu. To tak jakbyś grał w wyścigi z kamery do tyłu.
Gram obecnie w AC4 na padzie i nie wyobrażam sobie w to grać na K+M, tak samo GTA IV/V. Nie lubię się katować.

Po co chcę się rozglądać? Nosz... sory. Pytanie z gatunku po co mi drzwi w samochodzie; jasne, da się jeździć bez. Google eksploracja. Sprawdź czy przy konsolach jest zastrzeżenie "dostępna tylko z prędkością podróżną żółwia".

Katować? Katowaniem jest granie na padzie, kiedy nie mogę zrobić połowy naturalnych czynności. Fri-raning na padzie jest tak fri jak wam "się" pobiegnie. Teraz rozumiem o co te wasze narzekania, że asasyny "same" gdzieś włażą, przyklejają się itp. Myślałem, że po prostu lamicie.
Jasne, może i wam wygodniej mieć dwie pały w dłoniach i se coś tam dłubać przy nich, ale mi tak samo wygodnie mieć klawę na kolanach i mysz obok i móc zrobić tysiąc innych rzeczy, o których wam najwyraźniej się nie śniło. Np. patrzeć... ::)

Makes sense, kąsolowcy nie zwracają uwagi na grafikę, bo jej nie widzą zaaferowani przekładaniem paluchów z pałki na guziczki i z powrotem. Wspominałem, że nie mogą się w biegu rozglądać?
W ogóle WTF?! Nie można się w biegu rozglądać, w walce... no bez kitu. To jak to ogarnąć? Stać i maszować batony? Fun.

Właśnie pada wasz mit pada jako lepszego. W drobne kawałeczki. W takim Asasynie czy GTA czy pewnie WSZYSTKICH (poza FIFĄ i grami pod kierownicę czy arcade sticki czy joysticki) innych grach koleś na klawie by was rozklepał zanim byście zdążyli obrócić głowę do tyłu.

Do roboty, zaprzeczajcie ile wlezie, czas ratować swoją i tylko swoją wizję rzeczywistości. Bo dzisiaj pad, a jutro kto wie, wasze córki? ;D
(kliknij)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #747 dnia: Grudzień 21, 2013, 15:49:35 »
Umiesz czytać?
Zapytałem "Powiedz mi po co chcesz się rozglądać podczas biegu?", a nie "Po co chcesz się rozglądać?". Widzisz różnicę?
A teraz podaj mi argument po co osoba miałaby się rozglądać jak gdzieś sprintuje.

Takiego pierdololo to dawno nie czytałem, normalnie poziom cdaction. Wyszukujesz takie bzdury, że mózg siada z czytanej głupoty.  :P
Serio, odstaw to co bierzesz i przestań trollować, bo słabo Ci wychodzi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 15:51:51 wysłana przez Rudy_rydz »

budda

• Gość
« Odpowiedź #748 dnia: Grudzień 21, 2013, 15:54:30 »
Oł łał. No to przedstawiłeś się. Nie wysilaj się więcej. Ja na pewno twoich postów czytać nie zamierzam. A ty możesz spróbować zacząć próbować rozumieć co ktoś napisał zanim zarzucisz im to samo.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #749 dnia: Grudzień 21, 2013, 16:03:19 »
Hehe, typowe, brak argumentów=nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać.

To skoro nie masz argumentów to nie zaczynaj dyskusji, bo robisz z siebie głupka. :)

P.S W AC4 możesz bez problemu biec i oglądać się za siebie, nie wiadomo po co, ale można. Sądzę, że się w tej grze odnajdziesz.  :-*

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #750 dnia: Grudzień 21, 2013, 16:05:54 »
Akurat tu sie z rudym zgodze. Twoj post, budda to takie pierdolololo, ze dawno juz takich glupot na tym forum nie czytalem :P

budda

• Gość
« Odpowiedź #751 dnia: Grudzień 21, 2013, 16:16:09 »
Łał, seriously?

Czyli od teraz nie mogę się rozglądać w GTA podczas biegu, bo wy tego nie potrzebujecie i wogle to jest gupie? I mam nie biegać se idealnie i precyzyjnie w Asasynie, bo ten cały fri-raning jest wogle przereklamowany i wy tego nie potrzebujecie i wogle to jest gupie? A pad jest lepszy.

Na razie do tego sprowadzają się wasze argumenty. Aha, no i do nazwanie mojej opinii pierdoleniem a mnie osobiście głupkiem. Jesteście na dobrej drodze do wygrania tej "kłótni".

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #752 dnia: Grudzień 21, 2013, 16:33:20 »
Nie grałem w assassyna na myszce więc nie bardzo wiem, jak wygląda tam sterowanie i w związku z tym mnie również nie brakuje i nigdy nie brakowało opcji rozglądania się podczas sprintu. A nad kierunkiem biegu jest dobra kontrola, więc nie rozumiem za bardzo po co Ci to rozglądanie do free-runingu? Sprintujesz zygzakami, czy co? :)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #753 dnia: Grudzień 21, 2013, 16:46:21 »
Ja sprintuje w Bully zygzakami, bo gałka w padzie już się wykańcza i tylko na ukos działa full sprint. :(

budda

• Gość
« Odpowiedź #754 dnia: Grudzień 21, 2013, 17:00:29 »
Nie grałem w assassyna na myszce więc nie bardzo wiem, jak wygląda tam sterowanie i w związku z tym mnie również nie brakuje i nigdy nie brakowało opcji rozglądania się podczas sprintu. A nad kierunkiem biegu jest dobra kontrola, więc nie rozumiem za bardzo po co Ci to rozglądanie do free-runingu? Sprintujesz zygzakami, czy co? :)
Tak, unikam strzał. :)

Klasyczny przypadek "nie żal ci czego nie znasz".

Nie mogę skakać za dużo w biegu, bo muszę przekładać ciągle palucha, a w międzyczasie już w chu dalej jestem i chciałbym gdzie indziej się patrzeć, kierunek biegu się zmienia przecież, etc. No mam dużo większą kontrolę nad kolesiem niż na padzie i "ilością wykonywanych czynności na minutę". Przy okazji jak biegnę gdzieś to se oglądam co jest tu czy tam, czy kto.

Przykład drugi. Żeby wybrać w walce kolesia, któremu chcę zaje.ać muszę trzymać gałę, celować w niego, a on myk gdzieś znik. Nie bardzo w tym czasie mogę skontrować czy nawet atakować. Na myszy myk już go mam i naparzam, w międzyczasie patrzę co za chu mi w plecy strzelił i w następnym ułamku sekundy jestem za jego plecami po szybkich dwóch skokach pod dzikimi kątami. Bitwa skończona. Machnięcie myszą żeby się rozejrzeć wkoło, nikogo nie widać, pędzim tam. Koniec opowieści. Na padzie tego nie zrobisz, albo zajmie ci to tyle czasu, że... nie zrobisz, bo cię ktoś kujnie w międzyczasie etc. Nic z szybką walką ninja-style nie będzie miało to wspólnego. Nie dziw, że na walkę w Asasynach się narzeka. Imho jest fajniejsza niż w Batmanach... Teraz rozumiem, że to nie ja jestem je.nięty tylko pad ma swoje ograniczenia. Nie wiedziałem, że aż takie. Tfu, nie wiedziałem, że tak kujowo przyciski są bindowane w grach. Wchodzę w opcje. Nie da się zmienić przyciskologii? WTF?! Ot, cała wygoda korzystania z konsoli... My wiemy lepiej co ci potrzeba i jak w nasze gry grać. A potem jeszcze przyjdzie paru klientów i powie ci, że jesteś głupi i masz się nie rozglądać.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #755 dnia: Grudzień 21, 2013, 17:21:05 »
@budda: z rozglądaniem się i precyzyjnym sterowaniem podczas biegu masz rację. Też mnie to irytowało trochę, chociaż nie aż tak jak ciebie. Nie raz spadłem z dachu albo skoczyłem nie tam gdzie chciałem, bo nie dało się patrzeć gdzie się skacze i trzeba na czuja analog na padzie wychylić - efekt nie zawsze się zgadza z zamierzonym. :) Ale nawet z tą ułomnością kamery i tak nie grałbym w to na myszy i klawiaturze.

budda

• Gość
« Odpowiedź #756 dnia: Grudzień 21, 2013, 17:26:04 »
Wybaczam. :) Ale z walką jeszcze miałeś przyznać mi rację.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #757 dnia: Grudzień 21, 2013, 17:52:10 »
Walka polega na naciskaniu X jak Kontratak. ;P

budda

• Gość
« Odpowiedź #758 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:00:52 »
No bo na padzie nic innego nie da się zrobić i trzeba stać jak debil te 5 minut i odwalać to QTE. Na k+m on the other hand... 8)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #759 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:06:30 »
No bo na padzie nic innego nie da się zrobić i trzeba stać jak debil te 5 minut i odwalać to QTE. Na k+m on the other hand... 8)
Nawet jak na sarkazm to bardzo słaby tekst :)