Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1749785 razy)

Offline meatbag

• I Am Robot
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #20840 dnia: Grudzień 06, 2018, 17:06:10 »
To nie obelga ino kategoria wiekowa homo sapiensów!

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #20841 dnia: Grudzień 06, 2018, 18:52:14 »
"Ja obalam bzdurny argument "(prawie) nikt nie kupi xboxa bo głupi MS wypuszcza swoje eksy na PC""
Bardzo dobrze. Ale czyj to argument jest? Pana Stracha?
Tak, pana stracha:
ciekawy jestem, czy gry tych zakupionych deweloperów będą na nowej generacji wychodziły również na pc. jeżeli tak, to choćby MS kupił cdprojekt to nie wiem, czy konsola im się sprzeda...
Prawie w słowo w słowo - jak gry będą wychodzic na PC, to konsola sie nie sprzeda (bo "wszyscy" grają na PC). I któryś raz czytam coś podobnego, ale już mi sie nie chce szukać.
Sorry, nie zwrocilem na to uwagi, myslalem, ze przekreciles cos, co ja napisalem. Ale to jest oczywista hyperbola - sprzet zawsze bedzie mial nabywcow. Niemniej, podtrzymuje moje stwierdzenie, ze jezeli ktos juz ma PC do gier to kupowanie xboxa nie ma sensu.

Cytat: Simplex
Cytat: angh
Nie. Sterowniki sie "updateuja" razem z Windows 10. Siadasz i grasz, to juz nie jest windows 95 gdzie trzeba bylo bawic sie z alokacja pamieci itp (pamietam, ze puszczalem Diablo na dysku chyba 40 MB, gdzie gra wymagala 60... poszlo;) ). Startujesz, logujesz sie, odpalasz klienta, klikasz 'play'. I nie ma co naprawiac, bo ZU niczego nie zepsuje.
I każda gra zawsze automatycznie odpala ci sie we wlasciwej rozdzielczości z optymalnymi ustawieniami zapewniającymi taką płynność jaką chcesz? Opisałeś niestniejącą utopię. Gdyby tak było, to nie istniałyby strony typu PCGamingWiki - O prosze, Hitman 2, zero problemów:
https://pcgamingwiki.com/wiki/Hitman_2#Issues_unresolved
Zaskakujaco duzo gier nowych sie odpala bez koniecznosci dalszej ingerencji. Ale to nawet nie o to chodzi. Mowisz, ze
"grzebania w opcjach niz konsola (a większość graczy chce "włożyć płytę i grać" ;) ) "
a ja mowie o tym, ze WIEKSZOSC graczy ma PC, a wiec WIEKSZOSC graczy nie ma zadnego problemu z wejsciem w ustawienia i zmiana kilku przelacznikow. Po prostu te gadanie o strasznie skomplikowanej operacj zmiany rozdzielczosci w grach to dosc spora przesada. Siadam do PC, sciagam gre, odpalam, dwa patrze co mi gra oferuje, jak cos mi nie pasuje to przelaczam pare rzeczy. Myslenie, ze tylko nieliczni sa zdolni do takiej operacji, zajmujacej pol minuty w grze w ktora wrzucisz 50 godzin to troche traci arogancja.

Ile masz gier na konsoli w ktory jest jednocyfrowy fps? Jakiś skrajny brzegowy przypadek. Większość gier mniej więcej te 30fps trzyma i biorąc pod uwagę poziom mocy obliczeniowej konsol to jest dobrze zoptymalizowana (zwłaszcza po 5 latach konsol na rynku, bo przy premierze faktycznie była bieda na GF750Ti dało się osiągnąć poziom grafiki jaki był w multiplatformach). Wyjątek się zawsze znajdzie. A na PC gry sa raczej słabo optymalizowane, bo gracz zawsze może sobie dokupic moc (no i więcej gier schodzi na konsolach, więc nie opłaca się alokować zasobów w optymalizację PC). Gry DICE czy Doom i Wolfenstein TNC to perelki i wyjatki od reguły.

A jednoczesnie piszesz o:
"Do tego często słaba optymalizacja w momencie gdy na Xboksie One X RDR2 dziala w 4k30"
przywolujac jeden z nie-tak-wielu przykladow swietnej optymalizacji multiplatform na konsole.
Gry na PC, te nie-multiplatformowe, sa calkiem ok. Jasne, nie ma optymalizacji na poziomie konsolowym, to niemozliwe, ale gry multiplatformowe na konsolach czesto wcale nie sa lepsze.
i trzymanie 'mniej wiecej' 30 fps to raczej malo zachecajaca opinia;)

Co do 1080p60, to też wymaga dość porządnego sprzętu. No i na TV 4K wygląda to tak sobie niestety. Stałe 30fps jest dla mnie do przezycia, nie fetyszyzuję 60fps, a większej ilości fps nie chcę widziec, żeby nie mieć porównania.

Nie, 1080p60 nie wymaga solidnego sprzetu, i5 i 1050/1060/580 wystarczy calkowicie. nie musisz grac w 'ultra', a i tak 60 fps zrobi czesto lepsza robote niz wysoka rozdzielczosc. Za jakies E600 mozesz sobie spokojnie taki komputer zlozyc, a upgrade co 3-4 lata bedzie niemal tak tanie, jak upgrade konsol z podstawek do pro/x.
Co do nie fetyszowania FPS to widzialem dyskusje gdzie wlaczyles o 60fps jak lew;D

Dorzucajac opcje modowania, wieksza biblioteke, nieco nizsze ceny gier, brak koniecznosci placenia subskrypcji PC jest topowym rozwiazaniem za wciaz rozsadna cene. Jedyna rzecz roznicujaca systemy to gry. Gdyby gry z Nintendo byly dostepne na PC to sprzedaz switcha bylaby znacznie mniejsza, bo po prostu w porownaniu z PC jest za slaby. Ale nie sa, wiec sprzedaje sie super. To samo z Sony. To samo z x360. Ale z iksem sprawa juz nie jest tak prosta.
Inna rzecz to osobiste preferencje. Tego sie nie przeskoczy, i jednoczesnie nie jest to specjalnie mierzalne. Sam czasme kupuje multiplatformy na konsole, bo mam poprzednia czesc i chce kontynuowac w podobnym stylu (vide Yakuza).

I tak, z tego wynika, ze mowienie o zniknieciu xboxa przez brak prawdziwych exow jest przesada. Ale taka sama przesada jest mowienie, ze dostepnosc gier z iksa na PC bedzie miala jedynie maly wplyw na sprzedaz pierwszego.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #20842 dnia: Grudzień 06, 2018, 18:57:55 »
To forum to esencja hipokryzji. PC nikogo, ale Xbox też nikogo, bo wszystkie eksy wyjdą na PC.
pc nikogo bo wiadomo, a xbox exow nie ma. Wszystko ok.

Online tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #20843 dnia: Grudzień 06, 2018, 19:15:45 »
Nikt normalny nie gra na pc. Chodzi tylko o to uczucie eksluzywności kiedy grasz w tytuł niedostępny na innych platformach. Już samo to sprawia, że czujesz się lepiej i możesz z góry patrzeć na pleby z innymi platformami. A więc posiadacze xboksów czują się źle z tym, że "ich" gry wychodzą również na pc. Głuptasy niepotrzebnie się martwią bo nie wiedzą że prawdiłowe taborety w życiu nie będą dotykać takich tytułów bo są dostępne tylko na windows store.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20844 dnia: Grudzień 06, 2018, 19:32:45 »
Nadal granie na konsoli wymaga dużo mniej zaangazowania/wysiłku niż na PC, a ludzie są z natury leniwi (jest takie fajne angielskie słowo "friction"). Zresztą popularność konsol jest tego dowodem.
Kolejne plusy - brak DRM które potrafi przestać działać (StarForce), na konsolach jest ono transparentne, zaszyte na bardzo niskim poziomie. Na PC gry porozrzucane po różnych usługach (Uplay, Battle.net, Steam, GoG, Origin, będzie tego coraz więcej). To są drobne rzeczy ale się sumują. Na końcu jest death by a thousand cuts ;) Aha, zapomniałeś o często fatalnej obsłudze HDR na PC, ale jest coraz lepiej. A na konsolach też zdarzają się wtopy (RDR2).
Ja oczywiście nadal będę grał w 60fps na ultra na PC ale rozumiem czemu wielu ludzi woli konsole, wystarczy zapytać kogokolwiek na forum czemu nie gra na PC skoro to takie wspaniałe i cudowne i bezproblemowe ;)

Z drugiej strony skoro nawet Qubor się nawrócił, to dla każdego jest nadzieja ;D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2018, 19:35:23 wysłana przez Simplex »

Offline focka01

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #20845 dnia: Grudzień 06, 2018, 20:03:27 »
wystarczy zapytać kogokolwiek na forum czemu nie gra na PC skoro to takie wspaniałe i cudowne i bezproblemowe ;)

Z pecetem to jak z samochodem, wpierdalasz w niego mnóstwo pieniędzy a później i tak musisz coś wymienić i wydać jeszcze więcej.
Ja osobiście wole sobie kupić przejazdówke, 60 może nie wyciągnie ale dojedzie gdzie trzeba xd

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20846 dnia: Grudzień 09, 2018, 22:31:53 »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #20847 dnia: Grudzień 10, 2018, 08:15:01 »
Siadam do PC, sciagam gre, odpalam, dwa patrze co mi gra oferuje, jak cos mi nie pasuje to przelaczam pare rzeczy.

No na pewno operacja jednorazowa.

Pełznie mi tu piksel?

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #20848 dnia: Grudzień 10, 2018, 10:40:44 »
Siadam do PC, sciagam gre, odpalam, dwa patrze co mi gra oferuje, jak cos mi nie pasuje to przelaczam pare rzeczy.

No na pewno operacja jednorazowa.

Dla mnie jednorazowa na dany tytul. Gram w pare gier od lat i nawet nie pamietam, ze maja cos takiego jak dodatkowe ustawienia.
I tak, tak, czasem zdarzaja sie problemy, jak w linku od Simplexa. Ale o ile moja wiara w ludzi jest juz dawno "ateistyczna", to jednak wciaz graczy PC jest najwiecej, a co za tym idzie - te problemy nie sa dla nich dramatem. Nic nie jest za darmo - chcesz SKyrim z ENB, chcesz miec zawsze pryzajmniej 60 fps, chcesz miec najlepsza grafike i masz gdzies ograniczenia, chcesz miec najwieksza ilosc gier do wyboru - to jest PC. Masz juz PC i chcesz gry, ktorych na PC nie masz - za cene sredniej karty graficznej kupujesz Switch lub ps4. To jest dosc logiczne podejscie.

Ale wszystko i tak zalezy od gier i tego, co tam szukasz. Dlatego ja sam dokupilem ps4, bo te kilka perelek byly tego warte. Switcha tez kiedys kupie, jak Nintendo nauczy sie w koncu w internet. Jezeli mialbym podobna ilosc intreresujacych mnie tytulow na iksa tez pewnie bym sie nie wachal. Ale dla gier, nie dla 4k.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20849 dnia: Grudzień 10, 2018, 16:00:14 »

Online Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #20850 dnia: Grudzień 20, 2018, 17:49:54 »
Ja kompletnie tego nie rozumiem. Jak można ciąć sobie źródła darmowej reklamy? Youtubery robiły im czarny pr? Nie chcieli aby ludzie przechodzili oczami gry na YT czy jak? Czym podyktowana była wcześniejsza decyzja?

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy.

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #20851 dnia: Grudzień 20, 2018, 18:01:19 »
Pazernoscia, chcieli otrzymać cześć przychodu z reklam generowanych na ruchu.
Wróbel w garści...
;)

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20852 dnia: Styczeń 02, 2019, 23:11:13 »
PC KRUL!

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #20853 dnia: Styczeń 03, 2019, 09:05:41 »
z jedną świetną grą? Pewnie Cywilizacja? :D
(kliknij)

Offline JaWamDam

• Stały bywalec
« Odpowiedź #20854 dnia: Styczeń 03, 2019, 09:18:24 »
Dobry komentarz :D Ron zawsze spoko.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20855 dnia: Styczeń 03, 2019, 11:09:14 »
1 świetna gra czyli więcej kasy zostanie w portfelu!

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #20856 dnia: Styczeń 03, 2019, 11:14:00 »
Nie ma gier czyli za zaoszczędzoną kasę będzie można kupić lepszą k. graficzną!

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #20857 dnia: Styczeń 03, 2019, 11:16:47 »
Jak to nie ma? Good Exclusives więcej niż wszyscy inni razem wzięci ;)
#metacriticnikogo

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #20858 dnia: Styczeń 03, 2019, 11:56:05 »
PC KRUL!

Nie moge znalezc artykulu, ale widzialem zestawienie sprzedazy BF5 na rozne platformy. Na PC sprzedalo sie okolo 40.000. jak znajde zrodlo to podrzuce.
btw:
http://www.vgchartz.com/article/435120/battlefield-v-sells-an-estimated-14-million-units-first-week-at-retail/

bf5 sprzedal sie gorzej niz Hardline.
No ale coz, koledzy sami powiedzieli, zeby nei kupowac jak sie nie podoba ich podejscie, wiec pewnie sa zadowoleni, ze ludzie ich sluchaja.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20859 dnia: Styczeń 03, 2019, 11:57:32 »
A wg. simplexchartz sprzedalo sie milion egzemplarzy BFV na PC.

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #20860 dnia: Styczeń 03, 2019, 12:04:47 »

o, nie znam, ale chetnie poznam metodologie;)

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #20861 dnia: Styczeń 03, 2019, 12:34:39 »
Metodologia z dupy, czyli taka sama jak vgchartz.
Co nie zmienia faktu, że BFV musiał sprzedać się fatalnie. Kolejka na serwery i szybkość obniżek 50% tylko to potwierdza.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20862 dnia: Styczeń 03, 2019, 12:56:14 »
To że BFV musiał sprzedać się fatalnie jest tak samo oczywiste jak to ze dane vgchartz są z dupy, więc zgadzam się w obu aspektach.

o, nie znam, ale chetnie poznam metodologie;)
A VGchartz jaką ma metodologię, poza "according to our estimates" oraz tym że nie liczą cyfry (która na pc stanowi pewnie 90% sprzedaż - according to my estimates ;) )?

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #20863 dnia: Styczeń 03, 2019, 14:15:21 »
Musza miec calkiem niezla, poniewaz zwykle mieszcza sie w 5%:)
Ale tutaj akurat nie musieli sie jakos meczyc. Przeciez mniej wiecej to samo sporo wczesniej podal Eurogamer:

https://www.eurogamer.net/articles/2018-11-26-battlefield-5-physical-sales-down-more-than-half-on-battlefield-1
"Physical sales of Battlefield 5 were down even on the unpopular spin-off Battlefield Hardline, though it is conceivable the BF5's digital sales made up that gap."

Sprzedaz cyfrowa nie zwiekszyla sie jakos dramatycznie w ciagu ostatniego roku, wiec nawet, jezeli calosciowo bf5 nadgonil, to i tak jest w okolicy Hardline.

A VGchartz jaką ma metodologię, poza "according to our estimates" oraz tym że nie liczą cyfry (która na pc stanowi pewnie 90% sprzedaż - according to my estimates ;) )?

Data-Collection Methodology
All sales estimates on VGChartz are arrived at via a number of proprietrary and ever-developing methods:

Passively polling end users to find out what games they are currently purchasing and playing
Polling retail partners to find out what games and hardware they are selling
Using statistical trend fitting and historical data for similar games
Studying resell prices to determine consumer demand and inventory levels
Consulting with publishers and manufacturers to find out how many units they are introducing into the channel
All data is regularly checked against manufacturer shipments and data released publicly from other tracking firms to ensure accuracy. VGChartz holds no responsibility for the use of our data ??? any business decisions made are made at your own risk.

nie ma za co;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20864 dnia: Styczeń 03, 2019, 14:31:10 »
No czyli wysysają z brudnego palucha.

Eurogamer pisał wyłącznie o pudełkach w UK, czyli wycinek wycinka rynku.
"It sounds like bad news for Battlefield 5, and it is - but there are a couple of caveats which make it harder to tell by how much Battlefield 5 was down.
Battlefield 5 was available digitally earlier if you bought the pricier Deluxe Edition, which granted access on 15th November. And you could gain access earlier still if you subscribed to Origin Access Premier, which only launched this year. And then there's the general rise in digital game sales over physical copies. As ever, UK numbers company Chart-Track only counts boxed copies sold.
Physical sales of Battlefield 5 were down even on the unpopular spin-off Battlefield Hardline, though it is conceivable the BF5's digital sales made up that gap."

Jedyne jako tako wiarygodne dane to NPD.

Nikt nie neguje ze BFV sprzedał się słabo. Ale w 40 tys na PC absolutnie nie wierzę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2019, 14:35:21 wysłana przez Simplex »

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #20865 dnia: Styczeń 03, 2019, 17:34:07 »
40 000 nie ma sie nijak do vgchartz. Probowalem znalezc, ale nie znalazlem tego artykulu, i teraz jak mysle co tam widzialem, to chyba bayla to liczba ludzi online? To, co pamietam, to liczby - pc: 40k, xbox - cos ponad 500k, ps4 - cos ponad 800k. Ale bylo to jakos w okresie swiatecznym, myslalem chwile nad wrzuceniem linku tutaj, ale szybko zostalo mi siedzenie na telefonie wybite z glowy;) Jezeli jakims cudem zobacze to raz jeszcze to podrzuce.
I tak, sa to liczby z UK, ale to wciaz dosc dobre statystycznie odniesienie. Tez nie wierze, ze bf5 ma mniej graczy niz hardline.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20866 dnia: Styczeń 03, 2019, 17:49:33 »
Ok, liczba ludzi online to prędzej.

"36,925 units sold on Windows PC (3%)" to dotyczyło 2 dni sprzedaży po premierze ale nadal jest do liczba kompletnie niewiarygodna (bo nie uwzględnia cyfry, grających w Origin Access Premier).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2019, 17:52:35 wysłana przez Simplex »

Offline hadxmen

• Super Badass
  • I wish i was dead.
« Odpowiedź #20867 dnia: Styczeń 03, 2019, 18:17:15 »
Na PC przynajmniej 148 000 graczy odpaliło multiplayer (dalej strona się buguje):
https://battlefieldtracker.com/bfv/leaderboards/stats/origin/Kills?page=1480

Więc gdzie tu 40 000?

Nawet jak - nie wiem - odejmiemy z 20k graczy z Origin Access Basic to i tak nie ma takiej opcji jak mniej niż 40k osób, które kupiło BFV na PC, to się niczego nie trzyma i simplexchartz jak widać to nadal poziom VGChartz, czyli wróżenie z fusów.

Pamiętajmy, że wiele osób gry po zakupie pewnie nawet nie odpaliło, część świrów kupiła grę dla singla.
No i na samym PC nie ma żadnego cebulowania z współdzielonymi kontami czy używkami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2019, 18:19:12 wysłana przez hadxmen »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20868 dnia: Styczeń 03, 2019, 18:32:43 »
Można współdzielic konto!

Ja mam BFV i chyba od miesiąca nie gralem.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #20869 dnia: Styczeń 03, 2019, 18:34:21 »
To jest bardzo dobry argument. Ja mam BF1 i BF V, a nie gralem jeszcze ani w jedno ani drugie, bo mialem inne prio :D

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #20870 dnia: Styczeń 03, 2019, 18:34:58 »
Na ppe.pl jest artykuł z którego wynika, że pudełek z BFV w samym UK sprzedano 313k pudełek na wszystkie platformy.

Ale to ppe...

Offline hadxmen

• Super Badass
  • I wish i was dead.
« Odpowiedź #20871 dnia: Styczeń 03, 2019, 18:50:34 »
Źródło to simplexchartz ?:)

Simplex - da się cebulować, ale zawsze 1 gra - jeden gracz. Jakbym ci udostępnił konto to grasz na moim profilu, na konsolach jedna gra to może być ogromna ilość graczy - jadących na używkach, jak i profilu domowym.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20872 dnia: Styczeń 03, 2019, 19:23:04 »
Zgadza się.

A na pc byś mi nie udostępnił, bo bym ci K/D zaniżał ;)

Online Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #20873 dnia: Styczeń 04, 2019, 10:17:48 »
Na PC przynajmniej 148 000 graczy odpaliło multiplayer (dalej strona się buguje):
https://battlefieldtracker.com/bfv/leaderboards/stats/origin/Kills?page=1480

Więc gdzie tu 40 000?

Nawet jak - nie wiem - odejmiemy z 20k graczy z Origin Access Basic to i tak nie ma takiej opcji jak mniej niż 40k osób, które kupiło BFV na PC, to się niczego nie trzyma i simplexchartz jak widać to nadal poziom VGChartz, czyli wróżenie z fusów.

Pamiętajmy, że wiele osób gry po zakupie pewnie nawet nie odpaliło, część świrów kupiła grę dla singla.
No i na samym PC nie ma żadnego cebulowania z współdzielonymi kontami czy używkami.
Z tego co wiem, to ta stronka zlicza tylko osoby, które z niej skorzystały. W sensie dopóki ktoś nie wczyta statystyk na niej z danego profilu to ten profil nie jest liczony. Tak przynajmniej reddity twierdzą.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20874 dnia: Styczeń 04, 2019, 13:37:04 »
czyli wg simplexchartz można pomnożyć przez 5 ;)

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #20875 dnia: Styczeń 04, 2019, 14:51:04 »
Dobra, ostatni raz o tym: liczba ludzi online na raz. Concurrent players. Ale chyba przejdę historię z3 tygodni żeby znaleźć co tak naprawdę czytałem:)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Online Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #20876 dnia: Styczeń 04, 2019, 17:54:51 »
Takich danych chyba nie ma przy tej części :(

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20877 dnia: Styczeń 04, 2019, 17:56:15 »
Wstydzą się jak MS ilości sprzedanych konsol ;)

Online Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #20878 dnia: Styczeń 04, 2019, 18:08:37 »
Sami nigdy tego nie udostępniali. Statsy brało się stąd :

http://bf5stats.com/

Są stronki dla poprzednich części ale jak widać dla bfv nie ma. Przynajmniej jak na razie.
Strona Bf1stats.com wystartowała kilka miechów po premierze, może teraz też tak będzie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20879 dnia: Styczeń 04, 2019, 18:14:23 »
No ale jakiś powód musi być, że Bfvstats nie działa. Może chodzi o API.