Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1952607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #840 dnia: Styczeń 05, 2014, 01:36:27 »
Piracic gry w  erze post Gabenowej ?

Po co ? Zal sobie jakies syfy przy okazji sciagac na dysk ;)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #841 dnia: Styczeń 05, 2014, 03:19:15 »
@Pikacz +1 a z drugiej strony słyszy się o "demach" z torrentów itd. Kiedyś temat poruszyłem to był raban.

Podniosłeś rękę na świętość to się nie dziw, że raban.

No tak, PC sie wpieprza wszedzie z cyferkami, ale Wy zadnej okazji nie przepuscicie zeby szpileczki wbijac. Niewazne slusznie czy nie. Niby wszystko na zarty tylko, ze nie bardzo.
Ja akurat pisałem całkiem serio.
[...]

A to przepraszam :) Widzisz, po tym ostatnim temacie i ogolnie Twoich wypowiedziach raczej bralem to za sarkazm.

Tamten post byl w sumie bardziej do Ciebie kierowany, a Xian rykoszetem dostal.

No i jedna mala uwaga. W dalszej czesci mowisz:

Zresztą gimnazjaliści nigdy nie kupią wszystkich gier, w które chcieliby zagrać. Wkurwia tylko to, że ci co już zarabiają walą w chuja i najpierw ściągają pirata, a grę kupują dopiero na wyprzedaży na steamie za garść moniaków. I śmią się śmiać z konsolowców, którzy kupują gry za ponad dwie stówy.

Tylko po co takie uogolnienia? Jakbys ucial po "wyprzedaży na steamie za garść moniaków" to juz bym nic nie mowil :)

PC zle - to oni sciagaja pirata a potem placa grosze.
Konsole dobre/pokrzywdzone - konsolowcy kupuja gry za ponad 2 stowy i sa wysmiewani przez steamowcow.

Tak samo jak sa tacy ktorzy kupia za 229zł (czy tam nawet 279) premierowke, tak samo sa tacy ktorzy kupia za 50E gre na Steamie (tych pewnie bedzie mniej bo klucze sie szybko pojawiaja :P). I tak samo jak ludzie kupuja gierki na cyfrowych wyprzedazach na PC tak samo ludzie kupuja uzywki na konsole i odsprzedaja dalej. Ja tutaj nie widze wiekszych roznic.

Nie rozumiem czemu jedno wkurwia, a drugie nie?

@ Xian

Ale gdzie odwracam kota ogonem? Kaczmanov wystrzelił jak filip z konopi z jakimiś pierdołami typu swoboda wypowiedzi, nakazy i zakazy, czy niestosownością żartów po moim poście o piractwie na PC. Sorry, ale dla mnie to kolejny niepotrzebny dramat. [...]Kiedy sprawa tyczy się PC, to już widły i wyciąganie wszystkiego. Jakakolwiek wypowiedź w negatywnym tonie, to napaść na swobodę użytkownika, nieodpowiednie żarty, prześladowanie i spisek (wyolbrzymiam).

I to ja robie dramat?

Ja sie wypowiedzialem, a Ty jako moderator mogles sie wogole powstrzymac i nie byloby tematu.

A najlepszy Twoj tekst to:

Proste, ty i kolega na punkcie jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu.

Ja i kolega? A co my jakis tandem jestesmy?

To moja pierwsza wypowiedz na tego typu temat od niemal poczatku mojego istnienia na forum. Taka wypowiedzia zaczalem i pamietam jaki flejm wywolalem :D wiec wiecej sie staralem nie wlaczac w te dyskusje. Teraz cos mnie tknelo i musialem napisac co czulem. Takze bez spiny.

PS. A mialem juz nic nie odpisywac :]

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 03:25:40 wysłana przez kaczamanov »

password

• Gość
« Odpowiedź #842 dnia: Styczeń 05, 2014, 08:34:12 »
To po co kupiłeś konsolę, która się kurzy, skoro dla ciebie są gry na Wii U?
Co to za pytanie tutaj? Kupiłem bo miałem ochotę na nowy gadżet. Czekam, aż na cudo od Ninny będzie za 500-600 wtedy ją kupię.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #843 dnia: Styczeń 05, 2014, 10:39:50 »
a Ty jako moderator mogles sie wogole powstrzymac i nie byloby tematu.

Sorry, ale to tak nie działa. Jestem i będę użytkownikiem, jak każdy inny na tym forum. Nie lepszym, nie gorszym, a to że mam dostęp do narzędzi pomocnych przy utrzymywani porządku (wycinanie, przenoszenie itd.) niczego nie zmienia :)

Ale gdzie odwracam kota ogonem? Kaczmanov wystrzelił jak filip z konopi z jakimiś pierdołami typu swoboda wypowiedzi, nakazy i zakazy, czy niestosownością żartów po moim poście o piractwie na PC. Sorry, ale dla mnie to kolejny niepotrzebny dramat. [...]Kiedy sprawa tyczy się PC, to już widły i wyciąganie wszystkiego. Jakakolwiek wypowiedź w negatywnym tonie, to napaść na swobodę użytkownika, nieodpowiednie żarty, prześladowanie i spisek (wyolbrzymiam).

I to ja robie dramat?

Tak, bo z prostego posta przeskoczyłeś w nielogiczny dla mnie sposób na w/w problemy. Jak sam piszesz, coś cię tknęło, napisałeś co czułeś i oto jest niepotrzebna drama.

A najlepszy Twoj tekst to:

Proste, ty i kolega na punkcie jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu.

Ja i kolega? A co my jakis tandem jestesmy?

Nie, to zwyczajny zwrot. Miałem na myśli ciebie i Simplexa i wydało mi się to oczywiste.

Pisząc dalej o uczuciach, nadal uważam, że przewrażliwiony jesteś. Bez spiny, taka uwaga, to nic strasznego :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #844 dnia: Styczeń 05, 2014, 10:53:26 »
"Proste, ty i kolega na punkcie jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu."

Nie jestem przewrażliwiony na punkcie "jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu", tylko na punkcie hejtowania PC dla samego hejtowania (zwykle dokonywanego przez grających na konsoli). Sam wielokrotnie narzekałem na pecetowe DRMy UBI, na wydawanie niedorobionych gier, na fatalną optymalizację pecetowych eksów.

password

• Gość
« Odpowiedź #845 dnia: Styczeń 05, 2014, 11:01:34 »
"Proste, ty i kolega na punkcie jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu."

Nie jestem przewrażliwiony na punkcie "jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu", tylko na punkcie hejtowania PC dla samego hejtowania (zwykle dokonywanego przez grających na konsoli). Sam wielokrotnie narzekałem na pecetowe DRMy UBI, na wydawanie niedorobionych gier, na fatalną optymalizację pecetowych eksów.
Myślę, że nie hejtuje się PC gamingu tylko tych PC gamerów co to wchodzą zawsze w temat o grze (gdzie rozmawia się centralnie o gameplayu, fabule i znajdźkach) i pierdolą o cyferkach i innych śmieciach, które to konsolowych playerów nie interesują. (To jest wszędzie. Wchodzę na filmik z exem na jakąś konsole i wojna bo jakiś idiota z PC przyszedł rzucić komentarzem, że on takie coś odpala w 1920x1080 nas starym skapciałym PC za 300$, a wy idioci dajecie za konsolę 400ełrasów. Tylko pytanie? Kogo to obchodzi?

A to, że originy sriny są zjebane to żaden argument na hejt, bo zaraz to samo będzie na konsolach. W sumie już widziałem logo origina przy logowaniu do BF4.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #846 dnia: Styczeń 05, 2014, 11:10:44 »

Nie jestem przewrażliwiony na punkcie "jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu", tylko na punkcie hejtowania PC dla samego hejtowania (zwykle dokonywanego przez grających na konsoli).

Tylko, że nie było z mojej strony hejtu. Już pytałem, czy mam przemilczeć temat piractwa na PC, który poruszył Pikacz? Jeśli tak, to z jakiego powodu? Jeśli nie, to cała dyskusja jest zbędna. To nie jest temat tabu. Żeby problem piractwa na PC był lepiej odebrany, to dopiszę, że tyczy się również xO, DSów i w jakimś stopniu również PS3. Pikacz wrzucił jednak zdjęcie tyczące się tego pierwszego, a reakcja wasza w stosunku do mnie była dla mnie niezrozumiała.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #847 dnia: Styczeń 05, 2014, 11:31:11 »
Zresztą gimnazjaliści nigdy nie kupią wszystkich gier, w które chcieliby zagrać. Wkurwia tylko to, że ci co już zarabiają walą w chuja i najpierw ściągają pirata, a grę kupują dopiero na wyprzedaży na steamie za garść moniaków. I śmią się śmiać z konsolowców, którzy kupują gry za ponad dwie stówy.
Tylko po co takie uogolnienia?

Nie chciało mi się wymieniać wszystkich tych z cienkim budżetem na gry, a chcących zagrać w nowości. Zauważ, że nie pisałem "gimbusy".

Jakbys ucial po "wyprzedaży na steamie za garść moniaków" to juz bym nic nie mowil :)

Nie mów mi co mam pisać!!!1 ;)

PC zle - to oni sciagaja pirata a potem placa grosze.
Konsole dobre/pokrzywdzone - konsolowcy kupuja gry za ponad 2 stowy i sa wysmiewani przez steamowcow.

Tak samo jak sa tacy ktorzy kupia za 229zł (czy tam nawet 279) premierowke, tak samo sa tacy ktorzy kupia za 50E gre na Steamie (tych pewnie bedzie mniej bo klucze sie szybko pojawiaja :P). I tak samo jak ludzie kupuja gierki na cyfrowych wyprzedazach na PC tak samo ludzie kupuja uzywki na konsole i odsprzedaja dalej. Ja tutaj nie widze wiekszych roznic.

Nie rozumiem czemu jedno wkurwia, a drugie nie?

Dlatego, że jedni czekają aż spadnie cena używek, a drudzy zagrają w  pirata w okolicach premiery, i grę kupią na wyprzedaży za 3 euro. I drą łacha z tych pierwszych, że "my mamy 1080p@60fps!!11".

Nie jestem przewrażliwiony na punkcie "jakichkolwiek negatywnych informacji o pc gamingu"
Dobra, dobra. Przyznaj się, że czasem przerywasz aktualnie wykonywaną czynność. Sztućce wypadają ci z rąk/upuszczasz  młotek/zjeżdżasz na pobocze. Robisz taką minę:

Wchodzisz na forum i okazuje się, że ktoś napisał "PC nikogo!" ;)

jestem przewrażliwiony [ciach] na punkcie hejtowania PC dla samego hejtowania (zwykle dokonywanego przez grających na konsoli).
I vice versa. Z tą różnicą, że bardzo często konsolowcy są obrażani, wyzywani od biedaków, idiotów i ślepców i że w ogóle Glorious PC Master Race i Dirty Console Peasants - co samo w sobie jest śmieszne, ale patrząc na spiny niektórych, śmiem twierdzić, że po kryjomu marzą, aby wytatuować sobie ten zwrot na kutasie ::)
Dlatego szczerze gardzę tymi pecetowcami, którzy podniecają się wyłącznie pikselami i osiągami. Grają w piraty (na pirackim windowsie) i jednocześnie naśmiewają się z konsolowców kupujących drogie gry.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 11:41:18 wysłana przez SzczwanyGapa »
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #848 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:10:18 »
To po co kupiłeś konsolę, która się kurzy, skoro dla ciebie są gry na Wii U?
Co to za pytanie tutaj? Kupiłem bo miałem ochotę na nowy gadżet. Czekam, aż na cudo od Ninny będzie za 500-600 wtedy ją kupię.

Nie wiem, ja nie widzę logiki w kupnie gadżetu za 1700 gdzie nie masz w co grać, zamiast gadżetu za 1100 gdzie miałbyś multum gier.

I vice versa. Z tą różnicą, że bardzo często konsolowcy są obrażani, wyzywani od biedaków, idiotów i ślepców i że w ogóle Glorious PC Master Race i Dirty Console Peasants

Miałbyś rację, gdyby nie fakt że zawsze zaczynają konsolowcy. Mówię o tym forum, reszta internetu mnie nie interesuje. Jak tylko ktoś napisze cokolwiek związanego z PC, to natychmiast dostaje odpowiedź w stylu "wypierdalaj z cyferkami" albo "PC nikogo". Jeśli liczysz, że po tym dostaniesz szacunek, to zmień kalkulator.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 12:14:20 wysłana przez Ja Być z Polska »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #849 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:17:12 »
A co ma logika do chęci kupna gadżetu?

Jak mniemam wszystkie twoje zakupy i upgrady zawsze były perfekcyjnie logiczne i racjonalne ;) A nawet jeśli tak było nie oznacza to, że wszyscy inni stosują przy zakupach 100% borgową logikę. Śmiemi wręcz twierdzić, że większość zakupów dokonywanych przez większość ludzi nie ma wiele wspólnego z logiką, bo współczesny konsumeryzm manipuluje nami tak aby zachęcić nas do kupna niepotrzebnych rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 12:18:52 wysłana przez Simplex »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #850 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:32:17 »
Ale to nie był wybór kupić albo nie kupić wcale. To tak jakbym ja miał teraz kupić konsolę, to kompletnie nielogiczne by było kupno czegokolwiek innego niż XBO, bo to jedyny sprzęt gdzie miałbym w co grać.

Uwaga, forumowa analogia - to tak jakby kupić drogi samochód sportowy nienadajacy się do codziennej jazdy po mieście (drogie utrzymanie, niewygodny, malutki bagażnik), zamiast auta taniego, wygodnego i pojemnego, w sytuacji gdzie właśnie takiego potrzebujemy,

Warto jeszcze wspomnieć ile pistak powtarzał że nie kupi PS4 na starcie bo nie ma po co.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 12:36:46 wysłana przez Ja Być z Polska »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #851 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:40:06 »
A jeśli powtarzał że nie kupi bo nie ma po co a kupił, to faktycznie:

password

• Gość
« Odpowiedź #852 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:53:56 »
Miałem poskładać PC, ale jak sobie pomyślałem, że stałbym się takim cyferkowym popierdoleńcem jak wy to wolałem kupić kurzące się PS4  ;D

Co do logiki zakupu to ja się nie wypowiadam na temat waszych zmian GPU za gruby tysiak (czy tam więcej) w celu poprawy wydajności o kilka procent.
i to jest dopiero

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 12:57:15 wysłana przez pistak »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #853 dnia: Styczeń 05, 2014, 13:23:41 »
Może i popierdoleńce, ale sprzęt sie nie kurzy bo jest w co grać. Kupiłbyś Wii U to byś nie narzekał.

Swoją drogą najpierw musimy wydawać tysiąc co rok żeby móc odpalić najnowsze gry, ale potem musimy wydawać tysiąc co rok żeby dostać przyrost wydajności o kilka procent. To wcale nie jest kontradykcja.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #854 dnia: Styczeń 05, 2014, 13:40:29 »
Jeżeli koleność zdarzeń była następująca:

a) pisaleś że nie kupujesz PS4, bo nie ma to sensu, nie ma gier
b) kupiłeś ps4
c) napisałeś, że konsola się kurzy, bo nie ma gier

no to reakcja "HA-HA" nie powinna dziwić i nie ma po co się od razu spinać.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #855 dnia: Styczeń 05, 2014, 13:54:16 »
Tylko po co takie uogolnienia?

Nie chciało mi się wymieniać wszystkich tych z cienkim budżetem na gry, a chcących zagrać w nowości. Zauważ, że nie pisałem "gimbusy".

No tak tak, tylko czemu Ci z cienkim budzetem to sa PCowcy? ;)
Rownie dobrze moze to byc ktos kto kupi uzywke tydzien po premierze, przejdzie i sprzeda. Kto jest gorszy? Ten kto da te kilka euro (choc najczesciej bedzie to kilkadziesiat zlotych/kilkanascie euro a nie kilka - do kilku euro schodza gry nieliczne, albo po bardzo dlugim czasie) dla wydawcy na wyprzedazy, czy ten za ktorego wydawca nie dostanie ani centa?

Zaczynam bronic PC, ale nie o to mi w tym chodzi. Chodzi mi o to, ze pomimo ze sie nie przyznasz, jestes hejterem PCa.
Pomimo, ze robisz to na smiesznie (no i czasami troche bardziej zlosliwie ;)).

Dlatego, że jedni czekają aż spadnie cena używek, a drudzy zagrają w  pirata w okolicach premiery, i grę kupią na wyprzedaży za 3 euro. I drą łacha z tych pierwszych, że "my mamy 1080p@60fps!!11".

Patrz wyzej.

Tylko dlaczego Cie to irytuje? Przeciez takie teksty to typowa gimbaza i trolowanie. A jesli na powaznie to tym bardziej nie ma co odpisywac.

@ Xian

Jak dla mnie temat wyczerpany, ja zrobilem drame Ty ja rozkreciles i ok :D

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 13:56:53 wysłana przez kaczamanov »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #856 dnia: Styczeń 05, 2014, 13:58:29 »
Miałbyś rację, gdyby nie fakt że zawsze zaczynają konsolowcy. Mówię o tym forum, reszta internetu mnie nie interesuje. Jak tylko ktoś napisze cokolwiek związanego z PC, to natychmiast dostaje odpowiedź w stylu "wypierdalaj z cyferkami" albo "PC nikogo". Jeśli liczysz, że po tym dostaniesz szacunek, to zmień kalkulator.
Ha, na całej Poly, ale tu i tak jest w miarę spokojnie - wystarczy ignorować głupawe wkręty w stylu "PC nikogo" i robić swoje. Ja będę pisał o cyferkach czy to się komus podoba czy nie - dla mnie jest to element techniczny gry tak samo ważny jak inne. Nawet ban mnie nie powstrzyma. Na poparcie moich słów siłacz walnie..., wróć, fragment komentarza z "recenzji" DayZ Standalone (reakcja na tekst "Ból dupy konsolowca" co było stwierdzeniem faktu):

Gdyby ten tytuł ukazał się na konsoli to wszyscy jechaliby go na prawo i lewo. Wyszedł tylko na PC, a tam jak wiadomo dobrych gier jak na lekarstwo, więc plebs podnieca się byle czym. Gra jest tak koszmarnie brzydka, że twórcy powinni sobie kupić kalendarz i spojrzeć jaki mają rok. Mam wrażenie, że zatrzymali się w erze pierwszych akceleratorów graficznych. Taki techniczny majstersztyk mógł rzucać na kolana 10 lat temu, aczkolwiek mam co do tego wątpliwości buhaha

Kto raz odpalił, to wie, że powyższy tekst to stek (i to całkiem zgniły) bzdur i dyskusja z kims takim nie ma sensu. Podobnie zaczyna się jak tylko ktoś wspomni o aliasingu lub dropach FPS. Reakcja zazwyczaj (tu też) jest bardzo podobna.

Tak tylko piszę.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #857 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:04:34 »
Zaraz to ktos traktuje teksty "costam Nikogo" na powaznie ?

Mi sie wydawalo, ze to taki przyjazny mini-trolling jest.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #858 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:10:44 »
Michaelius NIKOGO!  ;)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #859 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:11:37 »
Zaraz to ktos traktuje teksty "costam Nikogo" na powaznie ?

Mi sie wydawalo, ze to taki przyjazny mini-trolling jest.
Wiesz, kiedy jest przyjazny to jest. Nie liczy się w tym momencie sam tekst, a kontekst.

Jak spuszczam się nad grą testując na różne sposoby, poświęcam czas na umieszczenie spostrzeżeń w necie (bo może komus się przyda - są jeszcze takie naiwne łosie jak ja :) ), a wpada jeden z drugim i rzuca "Spierdalaj z cyferkami, PC nikogo"... Przykład z dupy, ale chodzi mi o pokazanie różnicy między szturchaniem patykiem a kopem w jajca. ;)

O właśnie, jak kolega powyżej. To jest przyjacielskie szturchanie patykiem. :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #860 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:26:17 »
I vice versa. Z tą różnicą, że bardzo często konsolowcy są obrażani, wyzywani od biedaków, idiotów i ślepców i że w ogóle Glorious PC Master Race i Dirty Console Peasants
Nie "cokolwiek związanego z PC" tylko napierdalanie cyferkami w każdym wątku o każdej grze.
Czytam sobie wrażenia osób grających, że fabuła taka, albo sraka, że kamera mogłaby być lepsza, że dialogi niedobre, że dłużyzny.
I zaraz przychodzi przedstawiciel Rasy Panów ze swoim: na moim kompie za 8 tysi z wiadrem RAMu i kartą grafiki mocniejszą niż wszystkie konsole razem wzięte, gra śmiga w 1080p @ 60 fps i nie ma pixel crawlingu, szimeringów, aliazongów i innych ngów.
Zaraz się podłączy inny ze swoim: ja mam konfigurację taką to a taką i gra nie trzyma stałych 200 fps. Techniczny crap!
I cała dyskusja miast o grze i wrażeniach z niej schodzi na temat brandzlowania się cyferkami mimo próśb o zaprzestanie "cyferkowego pierdololo".

Przyjemne z pożytecznym połączył Pikaczu (bez "u" ;)) w wątku o ACIV. Grał na PS3 i opisywał co mu się w grze nie podoba, co mu się podoba i czym jest wręcz zachwycony. Jednocześnie narzekał na wszechobecny aliasing i gównianą wodę.
Wielokrotne prośby o zaprzestanie technobełkotu były wielokrotnie ignorowane, więc nie dziwota że prośby zostały zastąpione nakazem wypierdalania.

PC nikogo, bo jak widać pecet to stan umysłu. Ile ja się naczytałem, że konsole ssą, a PS3 to już w ogóle chujnia, bo multiplatformy chodzą (ciut) gorzej i wyglądają (ciut) gorzej niż na 360. Ciekawe, że podczas gdy L.A. Noire wyglądało na wszelkich porównaniach lepiej niż na 360 to nikt się nad tym nie spuszczał, bo takie kwestie nikogo!
Nintendowa brać w ogóle się z nas śmieje i z tych naszych przepychanek, bo oni mają swoje gry, niedostępne gdzie indziej, mają oprawę taką jaką mają i się cieszą z tego że w fajne gry grają.

Chodzi mi o to, ze pomimo ze sie nie przyznasz, jestes hejterem PCa.
Zaraz się okaże, że fanbojem Sony również ;)
Nagrałem się już na PC i, moim skromnym zdaniem, nie ma już nic nowego do zaoferowania. Sterowanie stoi w miejscu, problemy ze sterownikami jak były - tak są, do wymaganych directxów doszły framenetworki. Mimo że komputer spełnia wymagania to czasem jest: sorry, ale gra wymaga piksel szejder 4.5 a twoja karta obsługuje tylko 4.4, spierdalaj. Przynajmniej na konsolach developerzy stają na głowie, żeby gry chodziły na kilkuletnim sprzęcie. PC to wyścig zbrojeń, w którym nie chce mi się brać udziału.

Offline MoneyLuck

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #861 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:29:52 »
Ta, wyścig zbrojeń, na kilkuletnim PC zagrasz praktycznie we wszystko, i to w grafice i płynności lepszej niż na konsolach.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #862 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:30:44 »
Ciekawe, że podczas gdy L.A. Noire wyglądało na wszelkich porównaniach lepiej niż na 360 to nikt się nad tym nie spuszczał, bo takie kwestie nikogo!
Gówniane lustra były w L.A. Noire czy Mafii 2? ;)

Ta, wyścig zbrojeń, na kilkuletnim PC zagrasz praktycznie we wszystko, i to w grafice i płynności lepszej niż na konsolach.
Grafika nikogo! Co całkiem dobrze pokazuje Starbound i Minecraft. ;P

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #863 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:32:27 »
@Szczwany

No i wszystko spoko tylko dlaczego uogolniasz i wszystkich z tego forum wrzucasz to jednego worka z internetowymi trollami?

Moze dyskutujmy ze soba a nie ze stereotypami?

Offline yaxes

• Aktywny forumowicz
  • wanna be Podcaster
« Odpowiedź #864 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:34:46 »

Podpieram!

EDIT:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 14:49:46 wysłana przez yaxes »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #865 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:49:41 »
Opinie Szczawego na temat PC ogólnie mają wartość ujemną. Gubi się w zeznaniach tak samo jak kiedyś robił to Furio. Warto sobie przypomnieć cytaty "PC nie nadaje się do grania", potem odkrył czołgi, które stały się jego ulubioną grą.
To samo Szczawy, PC nikogo, ale co chwile chwali się jakimś zakupem albo wrzuca zdjęcie taboretów z menu Fallouta na telewizorze.

I nie wiem na jakiej podstawie pojawiają się prośby o zaprzestanie dyskusji o cyferkach. A jak kogoś nie interesuje fabuła tylko sam gameplay? Dlaczego ma słuchać o fabule? Nikt ci nie mówi "wypierdalaj z fabułą". W starych grach nie było żadnej fabuły, był sam gameplay, a cyferki były i są taką samą częścią gry jak każda inna.
Nie podoba się to nie czytaj, widzisz nick pecetowca to pomiń posta. Ignore też jest, ludzie aktywnie z niego korzystają.

Pikacz dalej będzie pisał o cyferkach, Simplex też, i ja też. Wtedy gdy jest o czym pisać, to będziemy pisać. Nie interesuje, nie czytaj. Nie mam nic innego do powiedzenia co by cie mogło zainteresować, więc śmiało moje posty możesz omijać. Na zdrowie.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #866 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:51:52 »
Nikt ci nie mówi "wypierdalaj z fabułą".
Oj, czasem mi sie cisnie, ale wtedy zjadam ciastko i już jest OK. ;)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #867 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:57:34 »
To ja wrzuce nutke na rozluznienie :) Sluchamy do konca :P

http://www.youtube.com/watch?v=bVp8Kn4hOBw

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #868 dnia: Styczeń 05, 2014, 15:08:17 »
Ty zjadasz ciastko, a inni piszą  "wypierdalać!!!" na forum. Kwestia kultury.
Mnie też niektóre aspekty gry nie interesują, ale po prostu o nich nie czytam, pomijam posty, a nie próbuję wymusić na innych aby przestali pisać o tym co ich interesuje. Był taki jeden pan z wąsikiem i grzywką co próbował.

Offline yaxes

• Aktywny forumowicz
  • wanna be Podcaster
« Odpowiedź #869 dnia: Styczeń 05, 2014, 15:10:09 »
Ty zjadasz ciastko, a inni piszą  "wypierdalać!!!" na forum. Kwestia kultury.
Mnie też niektóre aspekty gry nie interesują, ale po prostu o nich nie czytam, pomijam posty, a nie próbuję wymusić na innych aby przestali pisać o tym co ich interesuje. Był taki jeden pan z wąsikiem i grzywką co próbował.

Kto, ACTA?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #870 dnia: Styczeń 05, 2014, 17:40:10 »
Ciekawe, że podczas gdy L.A. Noire wyglądało na wszelkich porównaniach lepiej niż na 360 to nikt się nad tym nie spuszczał, bo takie kwestie nikogo!
Gówniane lustra były w L.A. Noire czy Mafii 2? ;)
Nie pamiętam, czy w L.A. Noire były jakieś lustra, a w Mafię 2 grałem tylko w demo.

Opinie Szczawego na temat PC ogólnie mają wartość ujemną. Gubi się w zeznaniach tak samo jak kiedyś robił to Furio. Warto sobie przypomnieć cytaty "PC nie nadaje się do grania", potem odkrył czołgi, które stały się jego ulubioną grą.
To samo Szczawy, PC nikogo, ale co chwile chwali się jakimś zakupem albo wrzuca zdjęcie taboretów z menu Fallouta na telewizorze.
Szczawy nigdzie nie pisał, że nie gra na PC przecież ::)
Konsola jest moją główną platformą do grania, a PC tylko do pecetowych exów i staroci. No i do pracy konsoli nie zabiorę ;)

Nie przypominam sobie, abym kazał komuś wypierdalać z cyferkowym pierdololo.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #871 dnia: Styczeń 05, 2014, 17:48:50 »
Jeśli kogoś cyferkowe pierdololo drażni to wystarczy rolnąć kółko ale to jeszcze trzeba mieć drugi palec wykształcony ;D
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #872 dnia: Styczeń 05, 2014, 18:08:31 »
Szczawy nigdzie nie pisał, że nie gra na PC przecież ::)
Potwierdzam. Osobiście go widziałem online w Starbound, więc nie jest botem. ;)

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #873 dnia: Styczeń 06, 2014, 19:34:18 »
PC nikogo

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #874 dnia: Styczeń 06, 2014, 19:41:33 »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #875 dnia: Styczeń 06, 2014, 19:52:15 »
PC nikogo

Pierdolenie Consolowców w istocie nikogo. :)

Offline Asinus

• Stały bywalec
  • asinus asinorum in saecula saeculorum
« Odpowiedź #876 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:05:25 »
PC nikogo

Może, ale na pewno nie na tym forum  ;D

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #877 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:12:06 »
Mnie to śmieszy bo tutaj 75% aktywnych użytkowników tego forum z największą liczbą postów gra na pc, więc nie zwracam na to uwagi. ;)

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #878 dnia: Styczeń 06, 2014, 21:06:29 »
Nie ma w co grać na PC, to siedzą na forum ;D

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #879 dnia: Styczeń 06, 2014, 21:22:41 »