Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1928711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danio

• Super Badass
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #22000 dnia: Maj 25, 2019, 22:03:20 »
Pięknie trafiłem  8)
To jest niesamowite jak ktoś może być z siebie dumny z powodu wyimaginowanych wygranych.  Zacytuj jeszcze Simplexa i wsadź przed którymś słowem "nie", to już w ogóle pierwsze miejsce i medal!
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2019, 22:05:35 wysłana przez Danio »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22001 dnia: Maj 25, 2019, 22:07:11 »
Schizofrenia paranoidalna w pełnej krasie.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22002 dnia: Maj 25, 2019, 22:11:45 »
I pomyśleć że było to jedno proste pytanie... a trafiło na agresję kompensującą braki wiedzy i ogólnego rozsądku.

z mojej EOT
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22003 dnia: Maj 25, 2019, 22:12:45 »
Simplex - czekam na prostą odpowiedź.. :)
Pytanie jest sensowne bo zada sobie każdy potencjalnie zainteresowany.
Przeczytaj mojego poprzedniego posta ze zrozumieniem, a znajdziesz tam prostą odpowiedź - że niektóre gry działają, a niektóre nie. Lista obu gier jest w linku i jest to jeden z pierwszych linków jaki pojawia się po wyguglaniu pytania.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22004 dnia: Maj 25, 2019, 22:17:14 »
Pięknie trafiłem  8)
To jest niesamowite jak ktoś może być z siebie dumny z powodu wyimaginowanych wygranych.  Zacytuj jeszcze Simplexa i wsadź przed którymś słowem "nie", to już w ogóle pierwsze miejsce i medal!
a skąd wiadomo kto wygrał? Mamy dyscypliny sportowe np gdzie reguły są określone i np przybiegasz pierwszy to masz medal. A w dyskusji?
Mamy zrobic głosowanie i jak wyjdzie, ze 51 proc go popiera to sobie założy wieniec z mlecza na szyje?

:)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22005 dnia: Maj 25, 2019, 22:17:29 »
Ciągle nie mam odpowiedzi tylko docinki. :)
Pięknie trafiłem  8)

Niezbyt, bo w momencie jak to pisałeś to moja odpowiedź była widoczna od 2 minut.

Dodam że na stronie mam "Bez komputera. Bez kabli. Bez ograniczeń."
No i co z tego? Wszystkie hasła reklamowe traktujesz dosłownie i denerwujesz się że nie są w 100% prawdziwe?
W jaki sposób rozumiesz hasełko 'bez ograniczeń', że masz do niego zastrzeżenia?
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2019, 22:31:03 wysłana przez Simplex »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22006 dnia: Maj 25, 2019, 22:18:23 »
I pomyśleć że było to jedno proste pytanie... a trafiło na agresję kompensującą braki wiedzy i ogólnego rozsądku.

z mojej EOT

Czyli trafiłem? Tak myślałem, że nie robisz tych złośliwości z własnej woli. Ale postaw się na naszym miejscu, my gadamy jak z botem, co się nie napisze to odpowiada tą samą formułką.

Simplex - czekam na prostą odpowiedź.. :)
Pytanie jest sensowne bo zada sobie każdy potencjalnie zainteresowany.
Przeczytaj mojego poprzedniego posta ze zrozumieniem, a znajdziesz tam prostą odpowiedź - że niektóre gry działają, a niektóre nie. Lista obu gier jest w linku i jest to jeden z pierwszych linków jaki pojawia się po wyguglaniu pytania.

"tak myślałem, proste pytanie a odpowiedzi brak"

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #22007 dnia: Maj 25, 2019, 22:19:04 »
Simplex sprzedaj mi ten czas, który marnujesz na totalnie bezsensowne dyskusje ;)
Dużo płacę!
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22008 dnia: Maj 25, 2019, 22:20:03 »
@Simplex
Napiszę ci tylko tyle że moglibyśmy o tym podyskutować bo temat jest moim zdaniem warty obgadania, ale te doczepy obrzydziły mi dalszą dyskusję.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22009 dnia: Maj 25, 2019, 22:21:37 »
Doczepy które sam celowo "subtelnie" sprowokowales 8) 8) 8)

Przesledz sobie te dyskusje to zobaczysz ze czekałes na odpowiedź po tym jak jej udzieliłem.

z mojej EOT

W momencie jak pisałeś tego posta moja odpowiedź na twoje pytanie wisiała 15 minut. Jakaś selektywna ślepota uniemożliwiła ci przeczytanie jej?

Simplex sprzedaj mi ten czas, który marnujesz na totalnie bezsensowne dyskusje ;)
Dużo płacę!

To tak nie działa. W tym momencie "oglądam" Grey's Anatomy z żoną ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2019, 22:25:16 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22010 dnia: Maj 25, 2019, 22:23:55 »
Mało mnie satysfakcjonująca, i mam sto zastrzeżeń ale nie chce mi się już dzisiaj pisać.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22011 dnia: Maj 25, 2019, 22:24:02 »
@Simplex
Napiszę ci tylko tyle że moglibyśmy o tym podyskutować bo temat jest moim zdaniem warty obgadania, ale te doczepy obrzydziły mi dalszą dyskusję.

Bez "doczepów" prowadził byś dyskusję w identycznej formię. Nas już nie oszukasz ani niczym nie zaskoczysz, może ktoś spoza forum by się nabrał na takie manipulacje. Jesteś już tak przewidywalny, że aż nudny i faktycznie trzeba sobie zadać pytanie, czy jesteś warty naszego czasu jak to słusznie zauważył Pistak.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22012 dnia: Maj 25, 2019, 22:24:17 »

z mojej EOT

Czyli trafiłem? Tak myślałem, że nie robisz tych złośliwości z własnej woli. Ale postaw się na naszym miejscu, my gadamy jak z botem, co się nie napisze to odpowiada tą samą formułką.
moze jesli go nie lubisz to po prostu do niego nie pisz i nie czytaj go?  Polecam tą metode, mam tak z 3 ludzmi (nie mmgl).

No i juz ktorys raz łapie cie na "my". To banalna manipulacja. Wymien ludzi którzy mianowali cie swym namiestnikeim byś mówił w ich imieniu z Foruma ;)

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #22013 dnia: Maj 25, 2019, 22:25:51 »
Mamy zrobic głosowanie i jak wyjdzie, ze 51 proc go popiera to sobie założy wieniec z mlecza na szyję?
Problem w tym, że on sam sobie sędziuje i w swojej głowie zawsze wygrywa. A wieniec z mlecza nie pasuje, musiałoby być coś zielonego... Może szparagi? ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22014 dnia: Maj 25, 2019, 22:27:27 »
Mało mnie satysfakcjonująca, i mam sto zastrzeżeń ale nie chce mi się już dzisiaj pisać.
No to trzeba było od razu to napisać, zamiast "nadal czekam".
Nie wiem co jest "mało satysfakcjonującego" w kompletnej liście gier z Rifta w które można zagrać na Quescie.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2019, 22:31:50 wysłana przez Simplex »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22015 dnia: Maj 25, 2019, 22:28:13 »

z mojej EOT

moze jesli go nie lubisz to po prostu do niego nie pisz i nie czytaj go?  Polecam tą metode, mam tak z 3 ludzmi (nie mmgl).

No i juz ktorys raz łapie cie na "my". To banalna manipulacja. Wymien ludzi którzy mianowali cie swym namiestnikeim byś mówił w ich imieniu z Foruma ;)

Ty mnie nie lubisz ale odpisujesz, czym sobie zasłużyłem na takie wyróżnienie? ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #22016 dnia: Maj 25, 2019, 22:32:16 »
Hassliebe.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22017 dnia: Maj 25, 2019, 22:32:45 »
Orson, to niżej chyba nie wymaga komentarza. Stąd agresja knura.

Takie małe spostrzeżenie..
Weźmy typowego niedzielnego który gdzieś tam zobaczył VR,  usłyszał o Oculus Rift  i oo jest nowy Oculus Quest.
Teraz pisze proste pytanie
"Can I play Oculus Rift games on Oculus quest?"

I na sieci wszytko tylko nie prosta odpowiedź. To na pewno pomaga

Daję cytat, żeby nie usunął albo zmodyfikował.
Jednym słowem - WOW. Nowe granice absurdu właśnie zostały wyznaczone.

Simplex ci wyjaśni, ja będę bił brawo. :)

i za chwilę

Mimo że probujesz robic słabe uniki ignorowac te pytania (z wiadomych powodów), to odpowiem na ten unik - bo pytanie w sumie jest sensowne. Jeżeli zadasz sensowne pytanie, to ja na nie sensownie odpowiem, jeżeli będziesz trolował i zastawiał subtelne pułapki, to ja też.

@Simplex -  do tematu wrócimy.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2019, 22:35:31 wysłana przez mmgl »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22018 dnia: Maj 25, 2019, 22:35:42 »
Mamy zrobic głosowanie i jak wyjdzie, ze 51 proc go popiera to sobie założy wieniec z mlecza na szyję?
Problem w tym, że on sam sobie sędziuje i w swojej głowie zawsze wygrywa. A wieniec z mlecza nie pasuje, musiałoby być coś zielonego... Może szparagi? ;)

Czy nie podchodzi to pod schizofrenię? Mi pasuje a ten się obraził, że agresja.

Mgl - tak, lubię jak Simplex cię wyjaśnia i "zaorywuje", biję brawo z podziwu, co w tym złego?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22019 dnia: Maj 25, 2019, 22:36:06 »

z mojej EOT

Ty mnie nie lubisz ale odpisujesz, czym sobie zasłużyłem na takie wyróżnienie? ;)
mam mieszane zdanie, aczkolwiek zachowujesz kulturę, nie przekraczasz pewnej linii. Ot tyle.
Mieszane bo czasem dziwnie sie zachowujesz- ot z tymi trofeami. Mnie to totalnie nie rusza co sądzisz ty czy ktoś inny, a ty knur autentycznie z 14 razy to samo pisałeś. Nie reaguję na to bo jak mówię robisz to kulturalnie, ale to dziwne jest. Tylko tyle "to nielubienie" ewentualne

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22020 dnia: Maj 25, 2019, 22:39:14 »

z mojej EOT

mam mieszane zdanie, aczkolwiek zachowujesz kulturę, nie przekraczasz pewnej linii. Ot tyle.
Mieszane bo czasem dziwnie sie zachowujesz- ot z tymi trofeami. Mnie to totalnie nie rusza co sądzisz ty czy ktoś inny, a ty knur autentycznie z 14 razy to samo pisałeś. Nie reaguję na to bo jak mówię robisz to kulturalnie, ale to dziwne jest. Tylko tyle "to nielubienie" ewentualne

Z gównoplatynami nie tylko ja ci dokuczam, więcej osób się z tego nabija. ;) Simplexowi też dokuczam ciągle z pożyczoną ps4, przecież to jednym okiem wlatuje, drugim wylatuje. Granice muszę być, nie będę przecież nikomu życzył raka i od kurew wyzywał, bo gierki.  :D

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22021 dnia: Maj 25, 2019, 22:41:22 »

Czy nie podchodzi to pod schizofrenię? Mi pasuje a ten się obraził, że agresja.

Mgl - tak, lubię jak Simplex cię wyjaśnia i "zaorywuje", biję brawo z podziwu, co w tym złego?
nie podchodzi to pod schizofrenie bo tak robi...kazdy człowiek. Bardzo rzadko zdarza sie, ze pewnego siebe człowieka, w pewnym wieku, mozna przekonac  do swoich racji w dsykusji.

I nie o to w niej chodzi. O co wiec? O poznanie pogladów innych tak naprawde.

Up: ale tylko ty zrobiles to z 14 razy, nawet dodales, ze mam jakis problem psychiczny. I mowie ci szczerze: nie obrazam sie ze tak myslisz. Tylko wszystko niemal mozna powiedziec...juz nie raz, nie dwa, ale na trzy wypada skonczyc.

Ide pić, miłej dyskysji chłopaki :)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2019, 23:01:48 wysłana przez Orson. »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22022 dnia: Maj 25, 2019, 23:32:42 »
Ok, to w ile gier na kinekcie zagrałeś, a ile z tego zrobiłeś wyłącznie z powodu dzieciaków/imprezy z casualami? Czy gdybyś nie miał dzieci to interesowałbyś się kinektem? Serio jestem ciekaw jakie core'owi gracze mieli doświadczenia z kinectem, bo ja kinecta kompletnie olałem i uważam, że to była słuszna decyzja. Tak samo słuszna jak zainteresowanie się VRem, co kolejny raz udowadnia, że VR nie ma prawie nic wspólnego z kinectem, bo gdyby miał, to albo bym tak samo olał obie te (rzekomo podobne) technologie, albo oboma się tak samo jarał.
Nie pamiętam w ile. Interesowałem się kinectem nie ze względu na dzieci, ale też nie oczekiwałem od niego "corowych" doznań. Dobrze się bawiłem. Kinkiet mnie kosztował coś ok 200-250zł, więc to nie była jakaś straszna inwestycja żeby się pobawić nową technologią.

W moim odczuciu tam by się mogły pojawić gry bardziej "corowe"(nadal nie ekstra core, po prostu coś bardziej pośredniego) gdyby nie ten tragiczny lag na sterowaniu, niestety kinect 2 to już była spalona sprawa, tam ponoć było z lagiem lepiej, ale nie miałem okazji sprawdzić, nie wiem też czy połączenie sterowania ruchem z kontrolerem to by nie był dobry pomysł, bo po prostu czasem ten przycisk by się przydał. Dance Central, czy te różne inne pierdołki w faktycznie w odczuwalnie innej niż na Wii odsłonie dały mi sporo frajdy i kinkieta sprzedawałem z lekkim żalem, że się muszę z nim rozstawać. Finalnie jednak doświadczenie okazało się takie, że jak miałem Wii i Kinkieta to nie było sensu trzymać obu, gdy już ograłem co chciałem na X360, fajniej się grało w tańce bez kontrolera, połączenie z kamerką dawało trochę śmiesznych możliwości, ale to za mało. Na wii miałem jeszcze tytuły do ogrania, a sama konsolka to była groszowa wartość w porównaniu do maszynki MS, a dawała podobne gimmicki imprezowe.

Co do pierdołkowatości, na Wii są pojedyncze sensowniejsze gry, które mocno zyskiwały dzięki sterowaniu, niech będzie za przykład Resident Evil 4, który jak dla mnie był cudnie pod to zgrany(mimo że szybko zrezygnowałem bo gra wygląda jak wymiociny na wii, niestety to jeden z początkowych tytułów, wspiera tylko 4x3 i tragiczną rozdziałkę, wszystko wygląda jak papka). Potencjał pod core gaming jakiś w wiilocie jest, celowniczki też można uznać za semi-core, w sensie że może nie każdego zainteresują ale na pewno mniej graczy corowych odrzucają niż inne popierdówki.

Czy VR jest tym samym? Pod tym względem, że VR sprawia, że pierdołkowate gry są fajne, tak samo jak pierdołkowate gry były fajne na kinkiecie i Wii - Tak. Może nawet w VR są czasem fajniejsze(bieganie w pomieszczeniu z pojawiającymi się celami wokół Ciebie i strzelanie z łuku wymiatało, tak samo jak różne gry rytmiczne wtedy audioshield i jakiś podobny tytuł, choć tu tylko jak byłby dobrze przygotowany kawałek, niestety wtedy był automat i nie zawsze było tak dobrze jak mogłoby być), ale znów aspekt społecznej rozgrywki nie przez online na VR jest mocno utrudniony, więc tu bym dał jednak remis ze swojej perspektywy.

VR ma z tych wszystkich technologii największy potencjał na fajne tytuły corowe. Nadal to jednak z tego co kosztowałem to niestety był tylko potencjał. 2 lata mijają od czasu kiedy ostatni raz grałem na VR(Vive, a potem Oculus), wtedy praktycznie wszystko co grałem można było jednak w moim odczuciu nadal porównać albo do czegoś fajnego co jest pierdołką/krótkim techdemem, albo do czegoś co było dobre tylko dlatego że było w VR i szczerze po krótkim czasie pobawienia się wolałbym siedzieć z lepszym tytułem bez hełmu na głowie. Nadal uważam, że superhot w VR był jednym z lepszych doświadczeń growych ever, więc nawet jak to nie jest tytuł dla którego warto by było wyrzucić kilka tysi, to jednak cieszę się że mi się udało w to zagrać. Bardzo dobrze się wtedy bawiłem w Portalu(tak ten portal ktory znacie w jakiejsc wersji z kilkoma levelami w VR) i to były chyba najbliższe gamerskim doznaniom z bryli. Rewelacyjne było też demko Budget Cuts - to pokazywało faktycznie jak mogłaby wyglądać dobra corowa gra w VR, takie coś w co mógłbym grać, a jakby było 5 podobnych ciekawie skonstruowanych dobrych gier z ciekawą fabułą jeszcze podpiętą, to bym mógl nawet rozważyć zakup hełmu(inna sprawa, że obecnie niestety mam bardzo mało czasu na granie i to też stawia pod znakiem zapytania sens takich zakupów). Ktoś tu wrzucał tę strzelankę multi na PSVR i wygląda to zachęcająco z tym strzelaniem na ślepo, choć nie gram w multi ostatnio z braku czasu, chętnie bym sprawdził jako fan platformówek tego robocika na PSVR i czuję że bawiłbym się przednio(ale taki Luckys tale, to była porażka dla mnie, tylko że tam sam gameplay praktycznie w ogóle z tego VR nie korzystał, a gra była po prostu słaba).

W każdym razie gdyby ktoś chciał mi pożyczyć PSVR z Astrobotem, to nie odmówię ;). Blood & Truth też zapowiada się przyzwoicie(choć to pewnie gameplayowo tylko kolejny celowniczek), mam nadzieję, że dowiozą.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2019, 00:08:37 wysłana przez Blue__ »

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #22023 dnia: Maj 25, 2019, 23:52:19 »
Dla zbożnego człwieka: jabym nie czytał.

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #22024 dnia: Maj 26, 2019, 10:58:31 »
Ciągle nie mam odpowiedzi tylko docinki. :)
Pięknie trafiłem  8)

Dodam że na stronie mam "Bez komputera. Bez kabli. Bez ograniczeń."
Na stronie MS przy Xbox One S masz rozgrywkę w 4K z małą gwiazdka, a kupujesz konsole 720-900p .

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #22025 dnia: Maj 31, 2019, 01:03:07 »
A więc to dlatego mmglowi się podoba.
https://www.bbc.com/news/technology-48450604

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #22026 dnia: Maj 31, 2019, 09:20:34 »
meaty... to jest System Wars? Rodzice nie ogarniaja otaczajacego swiata a Ty to wbijasz w system wars triggerujac mmgl?
Potrafisz lepiej, serio! wywal ten crap :)

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline captainpabloo

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #22027 dnia: Maj 31, 2019, 14:43:08 »
Panowie warto jeszcze zainwestować w Xbox One? Tak się zastanawiam czy by nie wydać te 5 stówek na używana konsole, bo choć mam całkiem sprawnego PC'ta chętnie ogralbym kilka tytułów (np. RDR 2) na kanapie. W skrócie - nie wypali mi oczów od graficznego downgradu?

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22028 dnia: Maj 31, 2019, 14:52:16 »
Heh, równie dobrze mógłbyś na forum gejów zapytać się czy warto wiązać się z 30 latką.
Ale niech ci będzie - odpowiedź: zależy do czego podłączysz - jak do jakiegoś mniejszego TV czy monitora to ok, jak czegoś dużego to może być słabo.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #22029 dnia: Maj 31, 2019, 14:56:20 »
Warto.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #22030 dnia: Maj 31, 2019, 14:58:14 »
Nie warto!

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22031 dnia: Maj 31, 2019, 14:58:25 »
Dołóż te 2 stówki więcej i weź wersję Xbox One S to pograsz w 4K od razu.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #22032 dnia: Maj 31, 2019, 14:59:03 »
Albo dołóż 3 stówki i kup nówkę najlepszej konsoli i zagraj jak człowiek.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #22033 dnia: Maj 31, 2019, 15:00:19 »
Ale on pytał o x a nie ps4.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #22034 dnia: Maj 31, 2019, 15:02:20 »
Tak na chwilę.

Samzaoranie poziom mmgl. Osoby homoseksualne są ogromnie tolerancyjne w kwestii preferencji seksualnych czy związków, więc na forum gejów pytający dostanie więcej porad w kwestii związków, niż na forum "prawdziwych polaków patriotów" . Znam hoseksualne pary, normalni ludzie. Polecam wyjąć głowę z dupy.

Dziękuję, dowidzenia.

Warto kupić XoX i nie psuć sobie opinii o MS.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22035 dnia: Maj 31, 2019, 15:04:04 »
Miło Rolek że podzieliłeś się opinią z pierwszej ręki ale nie o tolerancję tu chodziło a doświadczenie.
Ale nie żebym cie podejrzewał ze zrozumiesz...

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #22036 dnia: Maj 31, 2019, 15:06:00 »
Panowie warto jeszcze zainwestować w Xbox One?
Chętnie ograłbyś kilka tytułów które cię ominęły, ale takie gry jak God of War, seria Uncharted, The Last of Us, Horizon, Spiderman, Bloodborne itd cię nie interesują? Jeśli chcesz w nie zagrać to naprawdę będzie lepiej dołożyć do podstawowej ps4.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #22037 dnia: Maj 31, 2019, 15:08:13 »
Miło Rolek że podzieliłeś się opinią z pierwszej ręki ale nie o tolerancję tu chodziło a doświadczenie.
Ale nie żebym cie podejrzewał ze zrozumiesz...

Ty sam nie rozumiesz o czym mówisz. Homoseksualiści również tworzą związki, więc o związkach mogą powiedzieć całkiem sporo.

No ale dyskusja z ciemnotą sensu nie ma, więc z mojej strony EOT.

A opinia oczywiście z pierwszej ręki, zarówno w kwestii konsol jak i homoseksualizmu. Dobrze jest wiedzieć o czym się mówi :D

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22038 dnia: Maj 31, 2019, 15:09:36 »
Heh cały Rolo... pouczył, nic nie zrozumiał, obraził i zwiał  ;D

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #22039 dnia: Maj 31, 2019, 15:31:04 »
Normalnie jak czytam posty mmgla to odechciewa się na forum zaglądać. Jego posty to tylko subtelne pułapki i dyskusje o obozach i bzdurach. Wezcie go zbanujcie bo nawet ignor nie pomaga.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."