Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1707231 razy)

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #20720 dnia: Listopad 09, 2018, 11:23:54 »
Po przemyśleniu za i przeciw wyszło mi, że więcej gier których jestem ciekaw mam na PS VR niż na X1X i to chyba VRa będę wyglądał w szarobury piątek.

uuuu zabolało ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20721 dnia: Listopad 09, 2018, 11:24:38 »
Prosto w szczepionkę!

Po przemyśleniu za i przeciw wyszło mi, że więcej gier których jestem ciekaw mam na PS VR niż na X1X i to chyba VRa będę wyglądał w szarobury piątek.
Brawo, brawissimo!

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #20722 dnia: Listopad 09, 2018, 11:27:16 »

Jakby co będę miał Batmana, Dooma i Here They Lie do sprzedania.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20723 dnia: Listopad 09, 2018, 11:27:57 »
Here they lie bylo w plusie!

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #20724 dnia: Listopad 09, 2018, 12:08:10 »
A zamiast tych pozostałych lepiej kupić Firewall Zero Hour!
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20725 dnia: Listopad 09, 2018, 14:30:31 »
Dokładnie tak.
Nikogo nie interesowało że Ryse na starcie wyglądało fenomenalnie.

No nikogo to nie interesowało. Ani jednej osoby na świecie. Czyli jak zacznę szukać w internetach nie znajdę ani jednej pozytywnej opinii o wyglądzie Ryse, prawda?

Tak okrutnie bredzisz, że naprawdę smutno się to czyta. Weźmy recenzje dwóch dużych portali:
https://www.ign.com/articles/2013/11/21/ryse-son-of-rome-review
If you want to show off the capabilities of your shiny new Xbox One to your friends, Ryse is more than capable of lending a hand. Environments don?t just look terrific technically; they have great variety. There?s plenty of Roman architecture, but Ryse also takes you to beaches dotted with shipwrecks, trap-filled swamps, and Crytek?s signature lush forests. Characters? animations look fluid and natural, even during hectic fights with dozens of fighters going at it. It sounds great as well, with special mention going to the excellent voice acting.

https://www.eurogamer.net/articles/2013-11-21-ryse-son-of-rome-review
Does it ever look the part, though! If Killzone Shadow Fall is all about lighting, Ryse is all about texture, surface, material: burnished bronze, gritty sandstone, flowing crimson linens, all of it lit low and glowering. The water is incredible. Although the performance capture is a little stiff, the character models are so lifelike they can sometimes elicit a double-take. The bigger moments are carefully stage-managed and the art direction is cod-Gladiator, but still - for sheer in-your-face splendour, Ryse can stand toe-to-toe with Guerrilla's PS4 game, and it ought to silence a lot of sceptics of Xbox One's capabilities.

No i oczywiście Digital Foundry zrobiło analizę techniczną gry gdzie zachwycali się grafiką:
https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-ryse-son-of-rome
Ryse stands as the first real technical showpiece on the Xbox One that delivers visuals that exceed anything we could have experienced on a last-generation console.
if you really want a taste of what we can expect from the next generation of consoles, Ryse towers over the rest

Ale faktycznie jak zawsze masz rację, drogi mmglu. Absolutnie NIKT nie docenił że Ryse wyglądało fenomenalnie! Biedny xbox, biedny ryse, wszyscy przeciwko nim :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Automasakracja mmgla, odcinek 123456.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 14:35:04 wysłana przez Simplex »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20726 dnia: Listopad 09, 2018, 14:38:33 »
Fakty są takie, ze co chwili leciały tabelki z porównaniem mocy, nikogo nie interesowało że na słabszej konsoli można zrobić tak wyglądającą grę jak Ryse.
Przestań bredzić. Co tego że "było można", skoro mało kto robił? Daj znać jak wyglądało i działało ekskluzywne Dead Rising 3 na XBoksie (słaba grafika, pastgenowe 720p i dropy poniżej 30)

No i to nie ty twierdziles ze gry na wyłączność nikogo, bo najbardziej popularne są multiplatformy? No to na Xboksie One wyglądały i/lub działały one gorzej, ale zamiast tego można było sobie odpalić Ryse.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 14:42:20 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Super Badass
« Odpowiedź #20727 dnia: Listopad 09, 2018, 14:43:14 »
 ::)
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20728 dnia: Listopad 09, 2018, 14:48:38 »
8)
Fix'd. Emotki ci się pomyliły.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #20729 dnia: Listopad 09, 2018, 14:55:59 »
Simplex oszalał, pisze sam do siebie tworząc fake posty mmgla!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20730 dnia: Listopad 09, 2018, 15:08:10 »
Jak klikniesz na nicka nad cytatem to przeniesie cie do fake posta ;)
Staram się kanalizować ściek mmgla w jednym miejscu, ale on nie chce współpracować.

Offline mmgl

• Super Badass
« Odpowiedź #20731 dnia: Listopad 09, 2018, 15:55:50 »
Ja sie jarałem Ryse lata po premierze na PC i chwaliłem, że nadal wygląda super. Co mi sie nalezy? Jakiś order z ziemniaka? Bo nawet jej postawiłem 8/10, bardzo dobrze się przy niej bawiłem :).

I jakbyś napisał że One nie jest za słaby skoro można robić tak wyglądające gry jak Ryse to by cię tu zabili śmiechem.
Nic to nie zmieniało. Liczyły się cyferki w tabelkach i porównania lupami z konkurencją.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 16:35:08 wysłana przez Xian »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #20732 dnia: Listopad 09, 2018, 15:59:51 »
Jak dla mnie to sie skumulowało pare faili msu. Jednym z nich byly gorsze cyferki. Ale juz wazniejszym wyzsza cena, bo kinkiet.
Knack is back baby!

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #20733 dnia: Listopad 09, 2018, 16:08:53 »
Ryse wygląda tak dobrze wyłącznie dlatego, że w tej grze nie ma nawet jednego dynamicznego elementu, jest zero fizyki i interakcji z otoczeniem, wszystko upieczone. Plus świetne TAA kompensujące niską rozdziałkę. A piękne twarze to Crytek zrobił już w 2007 roku.

Xbox One (S) to beznadziejny sprzęt, którego absolutnie nikt nie powinien wybrać jako jedyna platforma do grania. Choć i tak na początku było lepiej, bo teraz multiplatformy są tam niegrywalne, ale to wyłącznie wina olania optymalizacji, której nie warto robić na tym szrocie.

Fanboje wybiorą konsolę swojego producenta, głównie dla eksów. Zwykły kowalski wybierze mocniejszą konsolę, szczególnie jak jest tańsza.

A mnie się coraz bardziej prawdopodobne wydaje, że PS5 pojawi się za rok, a mocniejszy X8 dopiero rok później. Najbardziej na to wskazuje kompletny brak zapowiedzi gier od Sony (plus brak jesiennego eventu).
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 16:12:37 wysłana przez Ja Być z Polska_ »
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20734 dnia: Listopad 09, 2018, 16:09:52 »
Sama prawda, i napisał to fan marki xbox :)
Mam filmik z Ryse jak postać przenika przez powiewajaca flagę albo jak woda z wodospadu przenika przez postać. Absolutne zero interackji z otoczeniem.

Offline mmgl

• Super Badass
« Odpowiedź #20735 dnia: Listopad 09, 2018, 16:21:42 »
Ryse wygląda tak dobrze wyłącznie dlatego, że w tej grze nie ma nawet jednego dynamicznego elementu, jest zero fizyki i interakcji z otoczeniem, wszystko upieczone. Plus świetne TAA kompensujące niską rozdziałkę. A piękne twarze to Crytek zrobił już w 2007 roku.

Xbox One (S) to beznadziejny sprzęt, którego absolutnie nikt nie powinien wybrać jako jedyna platforma do grania. Choć i tak na początku było lepiej, bo teraz multiplatformy są tam niegrywalne, ale to wyłącznie wina olania optymalizacji, której nie warto robić na tym szrocie.

Fanboje wybiorą konsolę swojego producenta, głównie dla eksów. Zwykły kowalski wybierze mocniejszą konsolę, szczególnie jak jest tańsza.

A mnie się coraz bardziej prawdopodobne wydaje, że PS5 pojawi się za rok, a mocniejszy X8 dopiero rok później. Najbardziej na to wskazuje kompletny brak zapowiedzi gier od Sony (plus brak jesiennego eventu).

Ta niska rozdziałka to było 900p, a przypominam - http://forum.polygamia.pl/dyskusje/system-wars!!!1/msg1138238/#msg1138238
No i dobrze, że przyznałeś, ze cyferki będą miały znaczenie, dokładnie tak jak pisałem.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #20736 dnia: Listopad 09, 2018, 16:37:08 »
Ale ty nie napisaleś "nikogo z klientow", tylko "nikogo". Więc się nie dziw że nie czytam w twoich myślach i odgaduję poprawnie co miałeś na myśli ale tego nie napisałeś.

Jak to nikogo z klientów? Gdyby każdy spoglądał tylko na cyferki i nikogo nie obchodziłoby jak piękne są gry na Xboxa One, to nikt by tej konsoli nie kupił, a wiem na pewno, że w Japonii w samym październiku zeszło przynajmniej kilkadziesiąt sztuk;-)

Jeśli najbardziej wskazuje na to brak zapowiedzi gier od Sony, to w przypadku Microsoftu nowy Xbox powinien być gdzieś tak koło środy w przyszłym tygodniu;-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 16:48:22 wysłana przez Qu84 »
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #20737 dnia: Listopad 09, 2018, 16:51:50 »
HITMAN 2 analiza - https://www.youtube.com/watch?v=kS2BZTIMXgQ

Na bobrze albo 4Kp30 z dropami albo 1440p60 z dropami. ::)

Na prosiaku stałe 1440p30 albo odblokowany framerate.

Magnetowid 900p, noob 1080p w praktycznie stałych 30 FPS, tyle że odbicia mają 1/4 rozdzielczości i wyglądają tragicznie.

Szkoda, że mimo iż deweloperzy dają opcje, to i tak skazują nas na ich partactwo.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline hadxmen

• Super Badass
  • I wish i was dead.
« Odpowiedź #20738 dnia: Listopad 09, 2018, 21:55:05 »
Ryse może wyglądał świetnie, ale framerate na Xboxie to często kinowe 24-26-32fps (czyli tragedia, nawet nie ma locka na 30 dobrego) podczas walk i eksporacji, więc co to za osiągnięcie. Mając kiedyś Xboxa ograłem na nim tylko Forze Horizon 2 i pograłem dłużej w gry ze wstecznej. Sunset mi się nie spodobał, ale wrócę na PC.

Offline kamil950

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #20739 dnia: Listopad 11, 2018, 00:37:53 »
Ponoć podczas streamu X018 zamiast pokazać okładkę gry The Good Life (od SWERY'ego - twórcy Deadly Premonition), to dali okładkę The Good Life: The Tropical Paradise Simulation.

Nawet w reklamie Game Passa też tak jest - https://youtu.be/8RRO76H1m3Y?t=31

Zauważył na streamie ktoś tu - https://www.resetera.com/threads/x018-ot-phil-me-in.80065/page-82#post-14833668

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #20740 dnia: Listopad 11, 2018, 09:12:18 »
Podobno Meksykanie się tak darli dlatego, że puszczono im w tle jakiś mecz.

Offline angh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #20741 dnia: Listopad 11, 2018, 11:25:56 »
Ta konfa to najlepszy chyba dowód, że generacja zmierza do końca. I na to, że Sony miało rację z odwołaniem swojej, zamiast się wygłupiać. Teraz już mam podejrzenie, że next gen jednak może pojawić się w 2019, chociaż wolałbym rok-dwa później.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #20742 dnia: Listopad 11, 2018, 12:25:28 »
Wiem, że to miał być pokaz dla społeczności, więc nie powinienem się spodziewać jakiś wielkich bomb, ale po obejrzeniu tego XO cieszę się, że jednak nie kupiłem Xboxa na tej ostatniej promocji. Takiego poziomu żenady chyba nigdy wcześniej nie widziałem.
MS jest w tyle już tak bardzo, że chyba totalnie się pogubili. Zerowy brak pomysłu na markę, zero gier. Mają fajne usługi, tylko co z tego?

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #20743 dnia: Listopad 11, 2018, 12:28:22 »
Ale Senuła za darmo! Tzn. za 40zł...

Blizzard zadowolny.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #20744 dnia: Listopad 11, 2018, 16:11:49 »
Ga demit eksboks. Łots rą łicz ju? We wstecznej uśpienie nie działa i gierka się wyłącza.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #20745 dnia: Listopad 11, 2018, 16:26:22 »
U Sony działa! ;)

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #20746 dnia: Listopad 11, 2018, 16:52:27 »
W ps now działa.