Autor Wątek: System Wars!!!1  (Przeczytany 1953648 razy)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: System Wars!!!1
« Odpowiedź #1560 dnia: Luty 13, 2014, 14:51:28 »
W temacie podpisów:
W podpisie yebaki oprócz tego "Glorious master race" jest też gamercard z ktorego wynika ze ma 15 platyn na PS3. Słownie: PIĘTNAŚCIE. To chyba każdy średnio rozgarnięty człowiek się pokapuje, że to jaja. Ilu hejterów konsol ma 15 platyn? No chyba że yebaka kiedyś grał na konsoli, ale przejrzał na oczy i się wyrzekł.
Ja bym sobie tego obrazka do podpisu nie wrzucił, ale domyslam sie, ze to zart, a nie nienawiść do konsoli na której masteruje gry. Równie dobrze może to być szydera z tych pecetowców którzy uważają się za lepszych po grają na PC - może niech yebaka sam się wypowie co mial na myśli. Ale moim zdaniem ten obrazek wcale nie stawia pecetowców w dobrym świetle, wręcz przeciwnie. Jakbym chciał zamanifiestować swoją dumę z bycia pecetowcem (której swoją droga nie odczuwam) to na pewno nie zrobiłym tego obrazkiem na którym pecetowiec wychodzi na nadętego buca z kompleksem wyższości.

O ile wiem to netor nie gra na PC wiec jego podpis i tekst osobisty to po prostu hejterstwo (on naprawdę tak myśli jak napisał), wiec nie jest to ten sam przypadek co Yebaka - gdyby jebaka naprawdę myślał że konsolwcy to brudni wiesniacy, to miałby takie samo zanie o sobie, skoro gra na ps3 - to nie ma sensu. (No i powstaje pytanie czyj podpis był pierwszy :P) Dodatkowo yebaka użył dobrze znanego mema [autor tego obrazka robił sobie jaja z pecetowców], a netor stworzył specjalny hejterski podpis samodzielnie. Gratuluję mu wysiłku włożonego w poinformowanie świata, że humble bundle SRAMble nikogo. Ciekawe skąd ta nienawiść do humble bundle, co ten bundle takiego złego zrobił?

No ale jak wiadomo konsolowcy miłują świat i bliźnich a pecetowcy jedzą dzieci.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1561 dnia: Luty 13, 2014, 14:55:18 »
Forum przestało być kąsolowym, gdy te straciły wartość.
Forum zaczęło być kąsolowym (bo było konsolowe) od kiedy master race się obraziła na "PC nikogo" i zaczęło się udowadnianie, że kąsolowcy to chuje, bo bez grafiki nie ma gier!!1

jak wiadomo konsolowcy miłują świat i bliźnich a pecetowcy jedzą dzieci.
No wreszcie ktoś to na głos powiedział! ::)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #1562 dnia: Luty 13, 2014, 15:01:46 »
@Simplex
Poproszę o szczegółową analizę innych forumowych podpisów! Może osobny wątek do tego założysz? Na pierwsze widły proponuję JBzP bo nie wiem o co mu z tym Zidanem chodzi? Chce naprawdę tak uderzyć użytkownika o nicku Xian? Czy nie ma tego naprawdę na myśli?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1563 dnia: Luty 13, 2014, 15:06:23 »
Dobrze, że ze swojego podpisu usunąłem "Atarowca wal z gumowca!", bo jeszcze wzięła by mnie pod lupę jakowaś komisja śledcza/sąd kapturowy.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1564 dnia: Luty 13, 2014, 15:07:17 »
Czy mój podpis kogoś uraża? Zajebiste shadery in your face! Master race pewnie ślinka cieknie.
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1565 dnia: Luty 13, 2014, 15:09:30 »
@Simplex

1. Yeb byl pierwszy, ale musisz mi wierzyc na slowo, bo nie mam jak tego udowodnic. Rzekomo :)
2. Sam jako moderator zwrocilem Netorowi uwage, co zreszta wczesniej napisalem. Yebowi nie zwracalem.
3. Gdybys tego nie wyeksponowal, to by wiekszosc nawet o tym nie wiedziala.
4. Te podpisy to wierzcholek gory lodowej.

@a_ratajczak - szczerze to sam nie wiem, co oznacza, ale wiem, ze robi mi to na zlosc. Taki charakter, nic nie poradzisz.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1566 dnia: Luty 13, 2014, 15:09:53 »
Mój podpis był idealny przy niedawnym wielkim flejmie. Xianterazzi sprowokował, ja do niego uderzyłem z brzydkim osobistym tekstem, po czym dostałem czerowną kartkę (bana na 24 h). Kopia tego obrazka, którego motto jest takie, że ci co dają się sprowokować wychodzą na tym najgorzej, co doskonale potwierdza także dzisiejszy flejm.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1567 dnia: Luty 13, 2014, 15:10:51 »
Czy mój podpis kogoś uraża?

Oczywiście że tak. Mnie. Postać tam nosi zielony kapelusik, a twój podpis jest w klimacie żartobliwym. Pochodzi z medium tak niepoważnego i dziecinnego jak gry wideo. Jako posiadacz zielonej czapki zimowej, którą noszę i letniej, także zielonej patrolówki z symbolem Imperium, czuję się dyskryminowany i wyśmiany. Nie życzę sobie być kojarzony z grami wideo. W związku z tym żądam usunięcia osobnika w zielonym kapelusiku z twojego podpisu.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1568 dnia: Luty 13, 2014, 15:11:34 »
motto jest takie, że ci co dają się sprowokować wychodzą na tym najgorzej, co doskonale potwierdza także dzisiejszy flejm.
Dlatego najlepsze co mozna robic to probowac nie dac sie sprowokowac.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1569 dnia: Luty 13, 2014, 15:12:29 »
W koncu zaczynacie gadac z sensem.

Offline Tomek Andruszkiewicz

• Badass
  • Pan Spinacz
« Odpowiedź #1570 dnia: Luty 13, 2014, 15:12:38 »
Chyba dużo tracę mając wyłączone podpisy.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1571 dnia: Luty 13, 2014, 15:13:53 »
Forum zaczęło być kąsolowym (bo było konsolowe) od kiedy master race się obraziła na "PC nikogo" i zaczęło się udowadnianie, że kąsolowcy to chuje, bo bez grafiki nie ma gier!!1
Bijesz chochoła :)
Ja wlasnie gram w Halo 3
(kliknij)
i bawię się świetnie.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1572 dnia: Luty 13, 2014, 15:15:55 »
Grasz w starocia bo nowych gier zabrakło i tyle.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1573 dnia: Luty 13, 2014, 15:17:11 »
To czemu o tym nie piszesz, tylko analizujesz sigi? 8)
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1574 dnia: Luty 13, 2014, 15:17:57 »
@Romek - Odpusc mu. Nie widzisz, jak sie stara? Ja doceniam!

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #1575 dnia: Luty 13, 2014, 15:22:29 »
To czemu o tym nie piszesz, tylko analizujesz sigi? 8)
Obstawiam wyższą rozdziałkę lub brak aliasingu w podpisie :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1576 dnia: Luty 13, 2014, 15:40:04 »
Bijesz chochoła :)
Ja wlasnie gram w Halo 3
(kliknij)
i bawię się świetnie.
Nie możliwe!
Gra w Halo =/= dobra zabawa. Co innego Killzone (aka Halo Killer).

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #1577 dnia: Luty 13, 2014, 15:50:52 »
Hideo Kojima Talks PS4: "Can Render 1080p at 60fps with Room to Spare;" it?s the"Closest to Photorealism"
http://www.dualshockers.com/2014/02/13/hideo-kojima-talks-ps4-can-render-1080p-at-60fps-with-room-to-spare-the-closest-to-photorealism/

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1578 dnia: Luty 13, 2014, 16:00:04 »
Ale ten kojima wali gruchę do cyferek!

Gram, bo mi sie 28 lutego Gold kończy, Szerloku. :P (A gram w coopie i nie zamierzam przedłużać)

A kupkę wstydu AAA mam jak mount everest, crysis 3, metro 2033 i LL, Binary Domain, Arkham Origins, Remember Me, Asasyny (połowa brotherhood, całe revelations, III i IV), trylogia Mass Effect, a to tyko czubek góry lodowej (Do tego drugi Mount Everest z fajnych indyków).
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 16:11:04 wysłana przez Simplex »

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #1579 dnia: Luty 13, 2014, 16:04:24 »
A kupkę wstydu AA mam jak mount everest, crysis 3, metro 2033 i LL, Arkham Origins, Bulletstorm
Do tego drugi mount everest z fajnych indyków.

Jeszcze nie ograne?!?! FSTYT!!!!

A Bulletstorma myslisz, ze ruszysz? Ja sie pare razy przymierzalem i odbijalem sie po parunastu minutach :P

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1580 dnia: Luty 13, 2014, 16:06:04 »
Taka kupka wstydu to pikus :P

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1581 dnia: Luty 13, 2014, 16:07:21 »
Edytowalem posta aby uściślić iż jest to zaledwie czubek góry lodowej kupki wstydu :P Wymienłem w większości najświeższe gry o których pamiętam. No i nie wymieniłem masy indyków takich jak Papers, please, Brothers Tale of Two Sons, Stanley Parable, Swapper... (to też czubek).

Bulletstorma przeszedlem chyba z połowę, mam nadzieje ze kiedyś skończę, bo w sumie  gra mi się podobała.
A metro nieograne m.in. dlatego że wkurza mnie slaba optymalizacja, moze na maxwellu bedzie sie dalo grac :)
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 16:10:28 wysłana przez Simplex »

MikeL

• Gość
« Odpowiedź #1582 dnia: Luty 13, 2014, 16:09:34 »
Od jakichś 7 lat mam stałą kupkę wstydu - raz udało mi się zejść do trzech tytułów w kolejce (już nabytych, o potencjalnych nawet nie mówię), ale potem się posypało i wróciło do stałego poziomu 10-20 gier czekających w kolejce. A i tak nie ogrywam przecież wszystkiego godnego uwagi z interesujących mnie gatunków...

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #1583 dnia: Luty 13, 2014, 16:10:17 »

Przecież ty grasz w kółko w te same gry z XX wieku.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1584 dnia: Luty 13, 2014, 16:27:28 »
Stare posty, ale ciagle cos nowego i ciezko nadazyc:
oraz kosmicznej analogi do trofeow, w czym lubuje sie Simplex :)
Widze emotkę, ale proponuje przestac mi to wytykac do momentu kiedy kolejny raz to zrobię - z racji tego że dość dawno zaprzestałem używania tej analogii.

Przypominam cytat od którego wszystko się zaczęło - celowo podmieniłem w nim pewne zwroty aby był bardziej uniwersalny
No nie, wychodzi nowy online'owy FPS a [grupa osób której nie lubię] podnieca się [tym czym według mnie nie powinni się podniecać, wiec mnie to drażni], a o [tym co mnie interesuje] cisza, jeden Pikacz się wychylił. Wy naprawdę łykniecie każde gówno, byleby tylko było [takie jakie wam odpowiada, a mnie nie]. Nie wiem jaki emot wyraża kręcenie głową z niedowierzaniem i politowaniem, ale przydałby mi się taki właśnie teraz. Po prostu ja pierdolę, wygląda jakbyście stracili całą radość z [czegoś co ja uważam za ważne], a skupiali się na trzepaniu gruchy nad [czymś co wy uważacie za ważne, a ja nie]. Jakby to i tylko to było dla was najważniejsze. Wyrazy współczucia po prostu.
Na pewno chcemy dyskutować na takim poziomie? Gadałem z Vraminem przez dziadowski [trololo] voice chat na PS4 i była pełna kulturka z obu stron, ale na forum daje on upust swoim talentom werbalnym co czasami konczy sie tak jak dzisiaj. Łatwo kogoś obrazić nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ja moge pisac o cyferkach, ale staram sie nie atakowac nikogo osobiscie (ani konkretnej grupy osób gdy wiadomo o kogo chodzi), ani nie przekręcam nicków (poza jednym przypadkiem gdy ktoś jako pierwszy przekrecil moj).

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1585 dnia: Luty 13, 2014, 16:57:45 »
A Bulletstorma myslisz, ze ruszysz? Ja sie pare razy przymierzalem i odbijalem sie po parunastu minutach :P

to samo.
kompletnie mi ta gra nie podeszla, mimo ze lubie gry w ktorych wpadaja punkciki (a nie tylko przechodzi sie fabule).

MikeL

• Gość
« Odpowiedź #1586 dnia: Luty 13, 2014, 17:05:26 »
Ja tam będę bronił Bulletstorma - miodna strzelanina z pomysłem na siebie i słabym marketingiem (nastawionym nie na główny ficzer - wykańczanie przeciwników w pomysłowy sposób, tylko brutalność i nieokrzesanie głównego bohatera ;) )).

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1587 dnia: Luty 13, 2014, 17:16:12 »

to samo.
kompletnie mi ta gra nie podeszla, mimo ze lubie gry w ktorych wpadaja punkciki (a nie tylko przechodzi sie fabule).

Bulletstorma mam jeszcze w folii z kodem (do dema chyba Gyrosów) od dickmuve.pl - jakieś 180zyli w preorderze. Kupka wstydu na steam to jakieś 400 tytułów.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #1588 dnia: Luty 13, 2014, 17:34:51 »
to znowu ja, podżegam do nienawiści!

The developer promises more than 1,000 different crowd models, each composed of more than 10,000 polygons on PS4. Each stadium, Sony says, features more than a million polygons for more authentic detail. And it will all run at 1080p resolution and at 60 frames per second.

"In our lighting engine on PlayStation 3, when there's a shadow, it basically goes from sunlight to shadow," Russell explained. "There's nothing else going on. On the PlayStation 4 version of our lighting engine . . . the light is actually going into the skin, it's bouncing back around, and it's coming back out." Light from the sun will also reflect differently depending on whether it's hitting skin, clothing, leather, wood, and other textures.

But the impressive lighting was overshadowed by the beard on Mike Napoli's face, hand-drawn with 40,000 individual hairs--the power of PS4 allows this many hairs to be placed on every player in the game. With similar detail, every blade of grass in all 30 different stadiums--which are built from scratch for PS4--is individually rendered. The proof came with both versions running side-by-side. Russell zoomed in on the feet of an outfielder in the PS4 version, and I could see that individual blades of grass were covering parts of his shoes. On PS3, the grass, like every texture in the game, is a flat normal map, with no actual depth to speak of.

The overhauled stadiums benefit from texture depth, as well. No longer are scoreboards and outfield walls part of flat stadium textures and skyboxes. Instead, these elements are rendered in exceedingly accurate, three-dimensional detail, with things like rust, wrinkled mats, and physical score numbers readily apparent on close inspection.

http://www.psu.com/a022491/MLB-14-The-Shows-PS4-graphics-and-new-lighting-engine-are-stunning
http://www.polygon.com/2014/2/13/5406804/mlb-14-the-show-release-date-ps4-ps3-playstation-vita
http://uk.ign.com/articles/2014/02/13/mlb-a14-the-show-might-be-ps4as-best-looking-game

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1589 dnia: Luty 13, 2014, 17:38:00 »
TL;DR

Skrót cyferkozy:
1,000  10,000 million 1080p 60 3 4 40,000 30

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1590 dnia: Luty 13, 2014, 17:50:02 »
Tak bardzo nikogo w tym jednym przypadku ;).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1591 dnia: Luty 13, 2014, 18:11:36 »
Gra ktoś w Europie w te gry z MLB?

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1592 dnia: Luty 13, 2014, 18:16:18 »
Afwi gra! ;D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1593 dnia: Luty 13, 2014, 19:06:42 »
Dawno go tu nie widziałem.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1594 dnia: Luty 13, 2014, 19:31:28 »
Gra ktoś w Europie w te gry z MLB?

Chcialem kiedys zagrac ale dobrzy ludzie wytlumaczyli mi, ze to nie jest arcade i znajomosc zasad gry jest potrzebna :D

A tak swoja droga to cos straszne spiny ostatnio sa na forum. Chillout - dzisiaj Nintendo Direct - jutro bedzie mozna sie caly dzien nabijac z japonskiego betonu :D Niezaleznie czy ktos ma pc, ps4 czy oniaka ;)

Nic tak nie laczy ludzi jak Nintendo  ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 19:35:44 wysłana przez Michaelius »

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1595 dnia: Luty 14, 2014, 00:32:33 »
PS4 was #1 in sales for next gen consoles in January, nearly doubling the nearest next gen competitor.
https://twitter.com/geoffkeighley/status/434102813178597376

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1596 dnia: Luty 16, 2014, 16:33:22 »
Jasne, tylko ani MS ani Nintendo jak widać nie mają ochoty na tak brudną grę. Nie sądzę też, że nadmierne wymienianie magicznych cyferek było pożyteczne dla branży.  Na razie wygląda to tak, że redaktorzy swoim nazwiskiem podpisują się pod tymi tekstami, pokazując swoją hipokryzję. Dla mnie to nie do zniesienia, przypomina mi się HIV (pismak, nie wirus) wyśmiewający z początku X360, następnie przez chwilę pracujący w PR Microsoftu, by w końcu skończyć z zupełnie odwrotną opinią, przy okazji ścigając się maniakalnie na jak największy GS.

To faktycznie zastanawiajace, ze producenci konsol z ktorych jedna jest next genem tylko z nazwy i ceny , a druga ma gpu slabsze o polowe od konkurencji unikaja walki na fpsy i rozdzielczosci.

Samo GPU nie jest słabsze o połowę, a mniej więcej o 30% (do tego dochodzi różnica między DDR3 a DDR5).
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2014, 19:55:59 wysłana przez Xian »

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #1597 dnia: Luty 16, 2014, 16:35:04 »
Czasami myślę, że ty naprawdę nie potrafisz się powstrzymać ;)
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1598 dnia: Luty 16, 2014, 16:42:01 »
Ja tylko walczę z nieznajomością matematyki. Jeżeli A jest większe od B o 50%, to nie znaczy że B jest mniejsze od A o 50%.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1599 dnia: Luty 17, 2014, 13:06:22 »
Słuszna uwaga Milordzie.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?