Autor Wątek: Street Fighter IV  (Przeczytany 63833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
Odp: Street Fighter IV
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 23, 2009, 13:43:51 »
Probuje glownie w challange modzie tym na ciosy - a tam oba wskazniki sa wymaksowane :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 23, 2009, 13:52:27 »
no to zamien przyciski ;-)
przerzuc z prawej strony na lewa i na odwrot...

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 23, 2009, 14:16:22 »
Hmm ale ja do ultra kombosa wciskam tylko ten jeden podbindowany jako LP+MP+HP  (jeszcze nie mam sticka i ciagle mecze sf IV na padzie)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 23, 2009, 14:54:36 »
a do Super Combo nie uzywasz prawego triggera czy jak tam sie te wasze xboxowe guziki nazywaja? bo to wlasnie mialem na mysli - podmienilbys funkcje lewych triggerow z prawymi i voilla!

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 03, 2009, 18:46:42 »
Odkopuje temat, mam nadzieje ze gracie jeszcze w ta zacna bijatyke ; o

Przeszedl ktos z was moze survival na normalu level 19? nie mozna w nim uzywac special moves a przeciwnicy jedni z nabardziej uperdliwych vega, gouken i seth, szczegolnie z tym ostatnim bez ciosow sobie nie radze jest na to jakis sposob?

Mam tez troche lamerska prosbe moglby ktos pomoc w "wygraniu" 10 walk online z rzedu? Najlepiej zeby tez nie mial jeszcze tego achievmenta wtedy moglbym sie odwdzieczyc; ) Szukam tez ludzi z ktorymi moglbym troche potrenowac.

Piona.

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 03, 2009, 19:52:49 »
Mam tez troche lamerska prosbe moglby ktos pomoc w "wygraniu" 10 walk online z rzedu? Najlepiej zeby tez nie mial jeszcze tego achievmenta wtedy moglbym sie odwdzieczyc; ) Szukam tez ludzi z ktorymi moglbym troche potrenowac.
Nie taką lamerską bo sam o tym myślałem bo ni cholery nie mogłem tego zaliczyć ale w końcu jakoś weszło. Ja mogę pomóc ale to musiałbym dzisiaj bo na weekend pożyczam konsolę. Tylko że to mają być walki rankingowe więc może być problem.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 03, 2009, 20:56:58 »
Tylko że to mają być walki rankingowe więc może być problem.

ja to z CoZaBzduraa zrobilismy tak, ze ja hostowalem gre ze specyficznymi ustawieniami - 1 runda, 30 sek., jezyk Other, a on sie dolaczal wyszukujac tylko takich gier ;-)

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 04, 2009, 01:49:53 »
Hmm... Odważnych i prawych wyzywam na pojedynek!
Na poważnie to jestem na poziomie 1000-1800 BP,więc mam pojęcie,ale kozak ze mnie żaden ;)

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 04, 2009, 17:12:29 »
Ja jednak pożyczam konsolę kumplowi dopiero za tydzień więc mogę jednak pomóc w 10 wygranych.
Hmm... Odważnych i prawych wyzywam na pojedynek!
Na poważnie to jestem na poziomie 1000-1800 BP,więc mam pojęcie,ale kozak ze mnie żaden ;)
Ja się chętnie zgłoszę u mnie tak średnio 1000-1000 BP jest akurat teraz mam ponad 1300 ale często spadam niżej.

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 04, 2009, 17:48:03 »
Bylo by super bo rzucam padem o sciane ; p a zaproszenie wyslalem.
Ps o ktorej mozemy sie umowic?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 17:56:38 wysłana przez mjazzga »

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 04, 2009, 20:19:20 »
Bylo by super bo rzucam padem o sciane ; p a zaproszenie wyslalem.
Ps o ktorej mozemy sie umowic?
Zaakceptowałem. Ja raczej siedzę wieczorami przy konsoli bo za dnia nie ręczę że gdzieś nie wyjdę. Dzisiaj mogę i jutro tak od 19-20.

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 05, 2009, 08:17:26 »
No i dzieki pomocy kolegi misiok1990 osiagniecie wpadlo za co jeszcze raz chcialem podziekowac jak rowniez za 16 normalnych pojedynkow prawie wszystkimi postaciami ; ] niestety nagle moje chello odmowilo wspolpracy a byc moze juz wczesniej nienajlepiej dzialalo bo lag byl spory.

Teraz zostaly tylko 2 absolutnie nolifowe osiagniecia tj; title i icon master.

Ps ktos powinien zorganizowac w tym kraju turniej tej gry, graczy chyba sporo a zabawa swietna, nie gralo mi sie tak dobrze w zadna bijatyke od Tekkena 3.

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 05, 2009, 11:14:36 »
No i dzieki pomocy kolegi misiok1990 osiagniecie wpadlo za co jeszcze raz chcialem podziekowac jak rowniez za 16 normalnych pojedynkow prawie wszystkimi postaciami ; ] niestety nagle moje chello odmowilo wspolpracy a byc moze juz wczesniej nienajlepiej dzialalo bo lag byl spory.

Teraz zostaly tylko 2 absolutnie nolifowe osiagniecia tj; title i icon master.

Ps ktos powinien zorganizowac w tym kraju turniej tej gry, graczy chyba sporo a zabawa swietna, nie gralo mi sie tak dobrze w zadna bijatyke od Tekkena 3.
No problemo :) a co do turnieju to był serwisu honmaru nawet ogłaszany w tym wątku i myślałem czy się zgłosić, ale moja przygoda z SFIV dopiero się zaczynała więc spasowałem bo co to za frajda być chłopcem do bicia ;)

Co do Title i Icon Master to ja sobie osobiście tego nie wyobrażam. Po kilkudziesięciu godzinach grania w SF mam tylko kilkanaście ikon.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 05, 2009, 11:22:32 »
600 gier online, przejscie arcade wszystkimi i skonczenie wszystkich triali powinno dawac ok 100% ikon i tytulow :D

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 05, 2009, 12:45:48 »
Ta... co do triali to szybko ich nie przejdę bo wymiękam na razie w połowie Time Attack, Survival ledwo ruszyłem, a w trialach postaci dochodzę do 3 poziomu w normal i dalej nie mogę. Jasne jak bym przysiadł na dłużej to bym to zrobił, ale jakoś szybko się zniechęcam i wolę powalczyć po Live.

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 05, 2009, 13:01:16 »
Time Attack i Survival w wiekszosci mozna jeszcze "oszukac" ale triale na hardzie bez arcade sticka nie do zrobienia.

Offline Nadrill

• Stały bywalec
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 11, 2009, 23:37:23 »
Jeee, dziś Sunny Daze wpadł. Widzę że mjazga tobie wczoraj, myślałem że to zbugowany aczik i juz byłby dawno temu.

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 12, 2009, 00:20:45 »
No ja miałem nadzieję że mi wpadnie Sunny Daze zanim pożyczę konsolę ale się nie udało. Z jednej strony myślę że narobiłem już od cholery tych Ultra i Super Combo Finishów, a z drugiej myślę że jeszcze mi brakuje tak około stówy.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 12, 2009, 00:24:59 »
Na trialach wysiadam na czwartym poziomie Normal. Uff, nieraz aż same ręce się telepią, Sagatem dwa pierwsze podejścia jeszcze w miarę, potem te z EXami już ani rusz. Może stickiem byłoby lepiej, ale nie widzi mi się kupowanie sticka za kilkaset złotych do jednej gry.

A Sunny Daze to wpadło jakoś samo, w parę dni. W sumie grając z komputerem, walcząc Akumą na obojętnie jakim poziomie trudności 90% UC/SU siada.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Byniek

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 12, 2009, 01:32:54 »
Wyjaśni mi ktoś na czym polega idea zagrań z trzeciego poziomu triali? Odpowiednie ruchy powinny następować zaraz po sobie , czy liczy się idealny timing? Bo męczę się z tym już trochę i niektóre combosy włażą od razu a niektórych po prostu przejść nie mogę i nie wiem nawet co robię źle.

Co do samej gry to uważam, że naprawdę jest genialna. Dopiero co zacząłem swoją przygodę z tym gatunkiem a już wiem, że trochę życia mi to zabierze. Jedyne co mnie wkurza to w debilny sposób podana "fabuła" - nigdy wcześniej nie grałem w SF a zdawkowe animacje właściwie nic o niej nie mówią. Zresztą mangowe filmiki jakoś w ogóle mi nie podchodzą, jakość wykonania jest taka sobie a historie często są tak japońsko idiotyczne, że bardziej się nie da. Już chyba wolę krótkie scenki z Fight your Rival chociaż te też nie grzeszą oryginalnością i w większości są takie same. A no chyba, że ta z Dhalsimem kiedy spotyka Rufusa "EMP, Plazma?" - ta jedyna mnie rozśmieszyła i sam bym ją w grze zostawił. Reszta out.

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 12, 2009, 10:59:26 »
Timing to chyba liczy sie tylko pierwszego ciosu jesli trzeba go zadac z wyskoku oO potem po prostu wstukuje sie kombinacje najszybciej jak sie potrafi nie czekajac na animacje postaci, ja w tym jestem za wolny Dan zawsze po drodze cos zablokuje: (

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 12, 2009, 13:20:56 »
Wyjaśni mi ktoś na czym polega idea zagrań z trzeciego poziomu triali? Odpowiednie ruchy powinny następować zaraz po sobie , czy liczy się idealny timing? Bo męczę się z tym już trochę i niektóre combosy włażą od razu a niektórych po prostu przejść nie mogę i nie wiem nawet co robię źle.
Ciężko to wytłumaczyć, chodzi o to, żeby animację jednego ciosu przerwać kolejnym. Nie wolno czekać, aż Twój zawodnik skończy zadawać cios, tylko mniej-więcej w połowie animacji wyprowadzaj już drugi. Gdy złapiesz, o co chodzi, pójdzie Ci gładko wszystkimi postaciami.
Czwarty trial to jakby rozszerzona wersja trzeciego, tyle że z dużo trudniejszymi kombosami, wysiadam tam.

Offline Nadrill

• Stały bywalec
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 12, 2009, 17:54:25 »
To zależy co trzeba zrobić, link czy cancel. Link to od razu wyprowadzić cios po końcu animacji pierwszego, a cancel to w połowie czy wcześniej.
Czy jakoś tak  ;D
Ja mam 2 postaciami wszystkie triale(normal i hard), 1 prawie i paroma normale.

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 12, 2009, 17:57:00 »
a jak trzeba focus cancel to moje rece ida na spacer; ]

Offline Byniek

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 13, 2009, 01:32:39 »
Ciężko to wytłumaczyć, chodzi o to, żeby animację jednego ciosu przerwać kolejnym. Nie wolno czekać, aż Twój zawodnik skończy zadawać cios, tylko mniej-więcej w połowie animacji wyprowadzaj już drugi. Gdy złapiesz, o co chodzi, pójdzie Ci gładko wszystkimi postaciami.
Czwarty trial to jakby rozszerzona wersja trzeciego, tyle że z dużo trudniejszymi kombosami, wysiadam tam.

Dzięki już trochę załapałem i dwoma postaciami nawet dotarłem jakimś cudem do czwartego poziomu. Nie wiem za to jak szybkim i precyzyjnym trzeba być żeby np. ciągnąć tego cancela po LK czy LP. Dla mnie awykonalne.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 13, 2009, 17:22:45 »
Widziałeś czwarty trial Sagata? Jest coś takiego
(Jump) HK > MP > EX Tiger Claw > EX Tiger Uppercut :D Nie wyobrażam sobie zrobienia tego, serio, mimo że ludzie na YT trzaskają to za pierwszym podejściem.

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 13, 2009, 23:11:53 »
najlepsze w tym jest to ze mam tego traila zrobionego ;) co prawda wszystkie triale Sagatem mam zrobione. przyznaje ze jak sie nie gra juz dzien w ta gre to zapomina sie co i jak. Tym bardziej ze gralem z kinetiKc to dostalem takie baty ze to jest szok :) Jak ktos chce to mam na kartce spisane wszystkie combosy z trailow Sagata ;)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:42:38 »
Przecież graliśmy na prawie równym poziomie, nie przesadzaj z tymi batami. Ale za te traile to kiedyś Cię dopadnę :D

Offline Maciej Czerniawski

• Junior
  • *
    • http://
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:07:35 »
Hard triale? a pfff ;) dla naszych skośnych braci to za mało. wymyślili swoje HARD triale Level 6 ;)
TUTAJ
masakra...

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 14, 2009, 18:26:16 »
Cholera, jestem niedługo po pojedynku z kolesiem o nicku kefir79, wnioskuję że Polak. Pięć rund na najwyższych obrotach, dawno nie miałem tak zaciętego a jednocześnie uczciwego pojedynku. Szkoda, że zdecydowana większość ludzi rozumie skill przez "puszczam hadoukena szybciej niż myślę" i "jak wyłączę grę w połowie, to mi nie odbierze punktów, hahaha!" :?

Offline Nadrill

• Stały bywalec
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 14, 2009, 18:41:32 »
Mi tylko czasem ludzie wychodzą z gry, ma może to związek z tym, że gram Danem ;) Jednego nawet nim na perfekcie pojechałem.
Ale spotkałem też dużo fajnych graczy prócz rodaków, gość walczył ze mną przez 2h(40 walk) i mimo iż tylko 6 wygrał.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 14, 2009, 18:53:17 »
tez raz gralem prawie 50 walk z typem, ktory niszczyl mnie kazda postacia poza Sethem - ja gralem Chun Li. przy jego Ryu/Kenie nie mialem najmniejszych szans o dziwo. w sumie wygralem moze z 5-6 razy, ale za to cholernie duzo sie nauczylem o kilku postaciach. a raczej o graniu przeciwko nim moja laleczka ;)
chetnie dzisiaj posiedze od ok. 21:00 - jesli ktos nie bedzie ogladac Ligi Mistrzow, to zapraszam na PSN.

Offline Nadrill

• Stały bywalec
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 14, 2009, 18:55:52 »
tez raz gralem prawie 50 walk z typem, ktory niszczyl mnie kazda postacia poza Sethem - ja gralem Chun Li. przy jego Ryu/Kenie nie mialem najmniejszych szans o dziwo. w sumie wygralem moze z 5-6 razy, ale za to cholernie duzo sie nauczylem o kilku postaciach. a raczej o graniu przeciwko nim moja laleczka ;)
chetnie dzisiaj posiedze od ok. 21:00 - jesli ktos nie bedzie ogladac Ligi Mistrzow, to zapraszam na PSN.

Niewiele osób ma N ;)
Gdyby można było grać Live-Network... ;)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 16, 2009, 12:42:49 »
no dobra. jako ze wczoraj nie udalo mi sie za Chiny Ludowe polaczyc z CoZaBzduraa, zeby pograć razem online, to troche pogooglalem i wyglada na to, ze cos jest nie tak z wersja na PS3. sporo ludzi narzeka na wyskakujacy komunikat "Unable to play", na niedzialajace zaproszenia itp itd. wczoraj probowalem dolaczyc chyba do 20 osob zanim udalo mi sie wejsc do czyjejs gry i zagrac. mam NAT2, wiec teoretycznie nie powinienem doswiadczac takich problemow. zadna inna gra nie sprawiala mi dotad problemow w online.
kolejna rzecza jaka zauwazylem wlasnie wczoraj jest to, ze bedac gosciem, moje LP/LK trafiaja ZAWSZE. gdy bylem hostem LK praktycznie nigdy nie dzialaly, a LP wchodzily bardzo rzadko - szczegolnie przy parze Ryu/Ken i ich Haydukenach czy jak sie te podbrodkowe nazywaja - wiec przestalem je stosowac i dziwilem sie, jak to inni robia, ze mnie kosza tymi low punchami jeszcze zanim zdaze sie podniesc. wyglada na to, ze gosc ma w tym temacie przewage nad hostem. do tego lapanie tez wychodzilo mi duzo lepiej gdy gralem jako gosc. i teraz zastanawiam sie, jaki wplyw na moje ratio zwycieztw mial fakt, ze spokojnie ponad 99% gier rankingowych rozgrywalem jako host.
najciekawsze jest to, ze jak odpalam Arcade Mode, to czesto-gesto nie zdazy sie rozpoczac animacja przed walka i juz mam A new warior has entered the ring - jeszcze mi sie nie zdarzylo czekac dluzej niz pol rundy na kogos, z kim moglbym sie pobic. ale jak chcialem popykac sobie ze znajomym - Unable to connect. aha - zeby bylo smieszniej, to kilka tygodni temu zrobilismy z CoZaBzduraa pucharek za 10 zwycieztw z rzedu dla kazdego, co oznaczalo rozegranie wspolnie ponad 20 meczy - i wtedy nie bylo problemow z dolaczaniem sie. a wczoraj... po pol godzinie dalismy sobie spokoj.
google nie znaja zadnego rozwiazania - chyba, ze ja zle szukam. ktos cos?

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 16, 2009, 17:19:29 »
Ostatnim razem kiedy probowalem z kims pograc online rowniez mialem problemy z polaczeniem wiec moze nie o konsole chodzi ; ] w pewnym momencie doszlo nawet do tego ze w lobby wszystkie 3 pola zajmowal 1 nick i zaden refresh nie pomagal zeby sie go pozbyc, a w ogole to lobby w sf ssie;/

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 16, 2009, 17:51:42 »
wlaczylem opcje DMZ w routerze wiec (co nie zmienia faktu ze przed zmiana tez mialem nat2) teraz sie sprawdzi jeszcze raz. Sialala jak bedziesz dzisiaj mial czas to daj znac.

Odnosnie rankingu doszedlem do 1800 i teraz gra sie ciezko tzn jak gra sie z kims co ma 0-500 to urosnie max 15 punktow jak sie wygra. A ludzi z powyzej 2000 ciezko znalezc a jak juz znajdzie to baty :D heh

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 16, 2009, 17:57:16 »
pewnie bede - chociaz nie zareczam, ze nie bede katowac OutRuna :D

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 17, 2009, 11:05:50 »
Pora na bezwstydny copy-paste patch z championship mode juz za tydzien:

Championship Mode, in a nutshell, means hot tournament action and match replays that let you watch the best of the best. Championship Mode goes live for both PS3 and Xbox 360 on Friday, April 24, and it comes entirely FREE.

For anyone that wants more than will fit in a nutshell...

Tournaments:
The tournaments offer a new take on classic SFIV competition. They are broken out into 5 different levels, which means everyone can participate and find a good challenge without getting blown out of the water or bored. You score Grade Points (GP) for tournament wins, and as your GP total grows, you?ll become eligible to enter into more exclusive tournaments. Winning tournaments will also net you Championship Points (CP). The CP work basically like ?prize money? up for grabs in the tournament. The higher the GP skill of the players in a particular tournament, the bigger the CP prize!

In true tournament tradition, character selection is double-blind. With the CP purse on the line, you won't be able to see who your opponent has picked until you've both made your choices, and the battle is set to begin.

The tournaments are run according to a standard type of single-elimination bracket, but your opponents are generated dynamically. This means the matching system will automatically match you with a player of your skill level participating in that tournament type, so you don?t have to wait around. Since the tournaments are already seeded by player strength, you?re assured quality opponents at your same skill level, as fast as possible. If you can advance through the rounds to take a top placing, you?ll score GP and CP. As your points increase, you?re eligible for tournaments with increasingly strong opponents.

--SG Championship (SUPER GRADE): 5 rounds long. The highest grade championship in which only top players can participate.
--G1 Championship (GRADE 1):? rounds long, for advanced players
--G2 Championship (GRADE2 2): 4 rounds long, for intermediate players
--G3 Championship (GRADE3) 3 rounds long, for beginners
--FREE Championship (Free Grade): 4 rounds long, open to anyone regardless of their level.

The tournament system is set up to reward you for participating. At G3, you actually score a point even if you get knocked out in your very first match. At G2, you don?t gain points for a first-round loss, but don?t lose any either. Similarly, you never lose points by participating in the FREE rank tournaments. Only in the top G1 and SG tournaments is it possible to lose GP, and even then you only ever lose 5 points for a first-round loss.

One of the best things about the new mode is that can play in tournaments in just the same way you can use the ?arcade request? feature, so you?re free to play in arcade mode while waiting for your next tournament challenger, who will be chosen automatically based on your rank.

Last, but most certainly not least, disconnecters, aka pullers, aka ragequitters, your days are numbered: If you disconnect during a match, the system will also dock you your progress in the tournament, so pullers will never be able to advance into the higher ranks of tournaments. What?s even more fun is that the system also happily displays your disconnect percentage, so if you've got a bad habit, it's right there for everyone to see.

Replays
Replays are generated straight from the Championship Mode tournaments. The top 5000 Championship Point leaders will be given the option to upload a replay, which are then available for anyone to watch. Everyone on both X360 and PS3 will have be able to watch any of the replays on their platform, but there are also some system-specific extra features on the replays:

On PS3, viewers can watch your replay and vote in real time according to characteristics like ?beautiful? or ?funny.? For the nerds, you can vote once every 30 frames (that?s 2x a second!), although there is a cap to avoid total vote spamming. Replays will be ranked according to the user-submitted reviews, making it easy to find the flavor of replays you want to see.

On X360, you can?t vote on the matches, but you can watch and then save a number of your favorites. While watching your saved matches, you?ll also have the option to turn on input commands (just like the Training Mode option), so you can see the gritty details of exactly what button and joystick inputs the top players are using to win.

And just for good meansure, the full press release is below:

Update to Street Fighter IV: Championship Mode comes free!

Capcom is bringing new options to Street Fighter IV with an eye towards serious players. Street Fighter IV?s Championship Mode update expands on the fighting fun by offering players the chance to compete in tournaments and to watch replays of the best tournament matches. Best of all: it comes to you at no cost! The Championship Mode update will be available for both PS3 and Xbox 360 owners on Friday, April 24 (times TBD).

Championship Mode offers you the chance to compete in 5 different grades of tournaments, creating the right challenge for players of every skill level. You?ll score Grade Points (GP) for tournament wins, and as your GP total grows, you?ll become eligible to enter into more exclusive tournaments. Winning tournaments will also net you Championship Points (CP). CP are like ?prize money? up for grabs in the tournament. The higher the GP skill of the players in a particular tournament, the bigger the CP prize!

Replay Mode allows you to select and watch the best Championship Mode tournament matches.

On the PlayStation Network, you can rate matches while you watch according to characteristics such as ?awesome? or ?funny.? Replays are then ranked based on these vote ratings.

On Xbox Live, instead of rating the matches, you can choose to download and save your favorite replays to study the players? techniques. You?ll also be able to turn on the input commands from both players to be able to review their button and joystick motions in precise detail.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 17, 2009, 15:00:03 »
o! to i replaye beda! MNIAMI!

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 17, 2009, 15:16:58 »
od Capcomu ten caly update jest naprawde za free? bo za bardzo chyba sie z tego ciesze.