Autor Wątek: Star Wars: Battlefront  (Przeczytany 213543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #960 dnia: Październik 10, 2015, 18:09:56 »
Proponuję zamknąć temat o piłce nożnej, bo jak ktoś nie grał w piłkę w ekstraklasie, to nie ma sensu dyskutować o tym jak kto grał.

Twój argument jest takim inwalidą, że jak to przeczytałem to odruchowo wstałem by mu miejsca ustąpić. Zagraj sam i wtedy się wypowiadaj o szczegółach, bo bez urazy, ale sprowadzasz dyskusję do absurdu w taki sposób że nieco się ośmieszasz.

Czy dobrze kojarzę, że w którymś BF nerfowali wszystko po kolei ze względu na płacze?

Bodaj w BF3 ale pewny nie jestem. Za to tu niech znerfią rakiety, bo wysadzają mi wieżyczki w ktorych siedzę (te podobne do Dalekow). Potem niech znerfia te wieżyczki, bo nie mogę bezkarnie tluc randomów w moim AT-ST. AT-ST też mogliby znerfić bo nie zdążam po wyrzutnie rakietową. W ogóle, niech znerfią wszystko i wszystkich, ale nie wtedy gdy JA będę tego używał ;D

Widać że ludzie powoli uczą się tej gry. Tak na serio, to w DICE chyba powinni poczekać z nerfami aż ludzie nauczą się w to grać, używać sprzetu tak by wykorzystać jego mozliwości. Bo powoli zaczyna się to dziać i widać że rebelia wygrywa coraz częściej.

Moim zdaniem problemem jest samo założenie tego trybu, sama mechanika eliminowania AT-AT. Tak to wymyślili że spośób jest bardziej złożony niż w innych grach, nie wymaga to tylko strzelania do przeciwnika z workiem HP. Mogą to albo zmienić, ale nie wiem czy uda im sie coś sensownego wymyśleć, albo sprobować to poprawić, co przy zachowaniu tej mechaniki może być problematyczne. Zobaczymy.

Ale w pełnej wersji będa też inne tryby. I jak Walker Assaulta nie chce mi sie w tej chwili uczyć, tak w drop zone gra sie z ekipą fajnie, dobrze że będzie więcej map. I w te inne tryby też będzie można grac ;)

Offline Michau

• Badass
« Odpowiedź #961 dnia: Październik 10, 2015, 18:19:02 »
Pograłem i wsiąkłem na tyle, że raczej kupię preorder, aby móc od razu wbić na serwery od pierwszego dnia. Strzela się wybornie, klimat Star Wars rewelacja. Mam nadzieję, że uda się dobić do jakiejś ekipy od czasu do czasu, bo granie z randomami w "Walker Assault" mija się z celem, jak dla mnie. W 99% procentach przypadków Rebelia jest dosłownie mieciona z powierzchni Ziemi, pomimo uwijania się, jak w ukropie i próbach pomocy drużynie. Drop Zone za to całkiem sympatyczny tryb. Jest szybko, dynamicznie, non stop ktoś do kogoś strzela, ogólnie dzieje się. Udało mi się także od czasu do czasu trochę polatać w powietrzu i lata się bardzo fajnie. Szkoda wielka, że na XONE jest tylko 720p no ale fun z gry przewyższa w moim przypadku niedostatki w wyświetlanym obrazie. Ogólnie, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co już zobaczyłem i czekam na premierę :)
----------

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #962 dnia: Październik 10, 2015, 18:27:37 »
Tu nie chodzi o balans, tylko o to, że randomy nie potrafią wykorzystywać tego, co mają dostępne do walki. ...

Ale jeśli po stronie Imperium też biegają kurczaki bez głów, to Imperium wygrywa zawsze. Na tym polega brak balansu. Co się stanie, jeśli po stronie imperium też będzie konkretna ekipa, która np. nie pozwoli na strzelanie z wieżyczek, bo je AT-AT pozdejmuje i z ogarniętymi pilotami TIE, którzy zajmą myśliwce rebelii?
Wydaję mi się, że to nie jest brak balansu, tylko założenie tego trybu, czy tej mapy.

Nie musisz pytać co się stanie jak będzie konkretna ekipa, bo zawsze wygrywa najlepszy. Przecież nie raz zdarzyło się mi, lub tobie wejść na serwer w Battlefieldach, gdzie czołówka drużyny przeciwnej jest z jednego klanu i mocno dają po głowie randomowym żołnierzykom, w tym i mi. Takie są uroki FPSów PVP, problemem jest później tylko to, że zgrana ekipa mieli wszystkie mecze, co staje się nudne, a następnie nie mają przeciwników, bo random wejdzie, zobaczy co się wyprawia i wychodzi. Dokładnie takie sytuacje są do tej pory w BF4. To nie jest brak balansu, ale wyższość jednej drużyny nad inną.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #963 dnia: Październik 10, 2015, 18:57:09 »
Będę bronił asymetrycznego multi w tym wykonaniu co w Walker Assault.

Grunt, to zdać sobie sprawę, że zwycięstwo Rebelii to sytuacja nadzwyczajna. Wymaga kooperacji i skupienia na celach. I to właśnie jest fajne, jak w końcu uda się położyć obydwa AT-AT.

Też bym nie szarżował z tym balansowaniem tego trybu, widać, że ludzie dopiero uczą się gry.

Mi to rozwiązanie się podoba i mam nadzieję, że DICE pod wpływem płaczów nie przegnie w drugą manię. Walker Assault to jeden z wielu trybów, bodajże jedyny oparty na asymetrii szans. Po cholerę czynić z niego jeszcze jeden taki sam tryb ze strzelaniem?

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #964 dnia: Październik 10, 2015, 19:27:42 »
Ja jestem za asymetrycznym multi, nie przeszkadza mi to absolutnie, tylko boję się, że ludzie będą uciekać ze strony rebelianckiej, żeby pograć po stronie imperium, a nie bardzo wiem jak DICE miałoby temu zaradzić.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #965 dnia: Październik 10, 2015, 19:31:59 »
Ale później jaka przyjemność jak się ich skroi ;)

Pod rozwagę dla niektórych forumowiczów - grając dziś z Xianem wygraliśmy rebelią. Wygraliśmy w pierwszym etapie strzelania do AT-AT.

Od siebie napiszę, ze lepiej mi idzie po stronie imperium, ale fajniej mi się gra po stronie zgranej rebelii.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2015, 19:34:15 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #966 dnia: Październik 10, 2015, 19:34:02 »
@Vramin - graliśmy z Vuko we dwóch i wygrywaliśmy każdy mecz niezależnie od strony. Ludzie się nauczyli co i jak i idzie bardzo sprawnie. Nawet sami kręcą walkery, siadają do talerzy (wieża skupiająca wiązkę), gdzie dwa dni temu wyglądało to na niezbalansowany TDM.

ninja'd

Epickie zwycięstwo rebelią w pierwszej fazie 8)

Dyskutowaliśjy tak na czacie o złożoności gry, mechaniki i faktycznie liczę, że w pełnej wersji będzie więcej wszystkiego - broni, kart, perków itd. DICE mogłoby podać przykłady wysokopoziomowych zdolności. Chciałbym jakieś typowo dla pilotów np. lepsze chłodzenie laserów lub szybsze przeładowanie manewrów.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #967 dnia: Październik 10, 2015, 19:40:40 »
@Alexej + milion

Brak balansu czy nie, nie wpływa to negatywnie na przebieg i frajdę z samej rozgrywki (chyba, że ktoś się rozkleja na widok "defeated" na końcowym ekranie;-).  W jakiejś grze turniejowo-esportowej, to problem, ale tutaj? Poza tym, jeśli nie ma balansu i wszyscy o tym wiedzą, to każde zwycięstwo smakuje dwa razy lepiej, a każda porażka boli dwa razy mniej:-)
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #968 dnia: Październik 10, 2015, 19:48:20 »
The E3 2015 gameplay demo of Star Wars Battlefront had two Hands to choose from.

The first set contains Barrage (a grenade launcher-style alternate fire), Ion Shot, and a Jump Pack.

The second set contains a Thermal Detonator, Personal Shield, and Ion Torpedo.

Szkoda że w becie/demie ich nie udostępnili.

The user found a number of weapons referenced in the files, such as E11, A280, DH17, DL44, DLT19, DLT20a, SE14c, and T21. Weapons like EE3 appear character specific. This one for instance is probably tied to Boba Fett.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2015, 19:52:46 wysłana przez Xian »

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #969 dnia: Październik 10, 2015, 19:50:41 »
Brak balansu czy nie, nie wpływa to negatywnie na przebieg i frajdę z samej rozgrywki (chyba, że ktoś się rozkleja na widok "defeated" na końcowym ekranie;-).
Jasne. Z pewnością ludzie, którzy nie mogą wyjść np. z bazy w Battlefieldzie mają frajdę z rozgrywki.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #970 dnia: Październik 10, 2015, 19:55:37 »

Brak balansu czy nie, nie wpływa to negatywnie na przebieg i frajdę z samej rozgrywki (chyba, że ktoś się rozkleja na widok "defeated" na końcowym ekranie;-).
Jasne. Z pewnością ludzie, którzy nie mogą wyjść np. z bazy w Battlefieldzie mają frajdę z rozgrywki.

Napisałem wyraźnie przecież, że w tym przypadku tego nie ma.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
« Odpowiedź #971 dnia: Październik 10, 2015, 20:03:26 »
No i właśnie, przy tym trybie w szczególności trzeba brać pod uwagę, że w becie są bardzo ograniczone ilości kart (dodatkowego uzbrojenia). Możliwe, że w pełnej wersji jest więcej sprzętu ułatwiającego zdejmowanie At-AT.

Ale zgadzam się z tym, że czasem dochodzi do takiego zamknięcia rebeliantów w bazie, że trudno cokolwiek zrobił. Właśnie w tym drugim okresie bitwy rebelianci mają imho najciężej, bo AT-AT jest w stanie ich masakrować przy obydwu wyjściach z bazy. Dlatego na tym etapie przesunąłbym więcej power-upów (zwłaszcza myśliwców) do wnętrza bazy.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #972 dnia: Październik 10, 2015, 20:25:27 »
Dziś gralem Imperium i już przed pierwsza parą uplinków nie mogliśmy wyjść z bazy przez jakiś czas, bo po drodze zasadził się syn zdrajcy z kilkoma kumplami. Przypomniał mi sie base raping w BC2 ;)

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #973 dnia: Październik 10, 2015, 21:07:33 »
Ile jest wyjść z bazy?

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
« Odpowiedź #974 dnia: Październik 10, 2015, 22:54:26 »
trzy, ale bardzo łatwo je zablokować

Offline Szozi

• Badass
« Odpowiedź #975 dnia: Październik 10, 2015, 23:25:33 »
Gdyby nie świat SW... Do Bad Company 2 I Bf 3 i 4 nie ma podejścia. Wracam do MGS5

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #976 dnia: Październik 10, 2015, 23:38:38 »
Wszystko fajnie, strzela się przyjemnie, byłem nawet kilka razy pierwszy w rankingu, ale jakoś mam wrażenie że bardzo szybko się to robi nudne. Zwycięstwa po stronie imperium nie cieszą (nigdy moja drużyna nie przegrała) a porażki po stronie rebeli nie smucą bo są zbyt częste i mało zależy ich rozstrzygnięcie od ogarniających graczy. Jak nie ma zgranej drużyny w zdecydowanej większości realizującej cele to nie da się tego wygrać (Rebelia). Po kilku pierwszych grach chciałem zamawiać, teraz trochę ziewam i się mocno zastanawiam.
.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #977 dnia: Październik 10, 2015, 23:44:27 »
Ta gra ma jakiś team balancing w ogóle ?

Wczoraj jak grałem to pod koniec meczu okazało się, że gramy 7vs2 a przy dzisiejszym podejściu było po chwili 5vs8...

Offline MyriuR

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #978 dnia: Październik 10, 2015, 23:53:19 »
Beta jeszcze trwa?? Bo coś nie chce mi się odpalić,  tylko wczoraj chwile pograłem :/

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #979 dnia: Październik 10, 2015, 23:53:23 »

trzy, ale bardzo łatwo je zablokować

Cztery:-)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #980 dnia: Październik 11, 2015, 07:51:38 »

Wczoraj jak grałem to pod koniec meczu okazało się, że gramy 7vs2 a przy dzisiejszym podejściu było po chwili 5vs8...
O ile mi wiadomo to w becie nie ma opcji zmiany drużyny podczas meczu.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #981 dnia: Październik 11, 2015, 08:49:25 »

Norma, zwłaszcza w tym trybie z podami. Ogólnie ten tryb z podami jest mniej ogrywany przez ludzi niż walker assault.

Na plus za to ekstra szybki matchmaking i loadingi.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #982 dnia: Październik 11, 2015, 09:57:36 »
Dodam jeszcze że właśnie skończyłem mecz w WA po stronie rebelii i wygrali bez problemów. Pierwszy walker padł na drugiej parze uplinków, drugi na trzeciej. A syn zdrajcy jest przegięty, grając nim mam wrazenie jakby miał nad glową wielką tarczę i napis "shoot me", wszyscy do mnie strzelali ;)

Offline Michau

• Badass
« Odpowiedź #983 dnia: Październik 11, 2015, 11:30:31 »
Dodam jeszcze że właśnie skończyłem mecz w WA po stronie rebelii i wygrali bez problemów. Pierwszy walker padł na drugiej parze uplinków, drugi na trzeciej.

I u mnie było przed chwilą podobnie. A satysfakcja z odwrócenia biegu historii mega. Cieszy to, że powoli gracze zaczynają ogarniać co i jak trzeba robić, aby osiągnąć zwycięstwo po stronie rebelii i efekty widać.

Pograłem też dzisiaj ten tryb typowo do coopa i samemu jest trochę nudnawo biegać po mapce. Za to w trybie kooperacji na najtrudniejszym poziomie, wyczuwam bardzo przyjemne granie.
----------

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #984 dnia: Październik 11, 2015, 11:36:44 »
Gdyby nie świat SW... Do Bad Company 2 I Bf 3 i 4 nie ma podejścia. Wracam do MGS5

Nawet Medal of Honor Warfighter miał lepszą betę  8)

Offline Ashall

• Stały bywalec
« Odpowiedź #985 dnia: Październik 11, 2015, 12:07:20 »
Jak przez pierwsze dni tylko Imperium wygrywało, tak od wczorajszego wieczoru rebelia zaczyna lepiej sobie radzić. Nie wiem czy rzeczywiście ludzie bardziej ogarniają, czy jakiś nerf poszedł, ale gra jest bardziej wyrównana.

Dla mnie największe rozczarowanie to wersja na One, musiałem specjalnie PS Plusa wykupić żeby piksele tak po oczach nie waliły, niemniej gra się super i robię preorder, zwłaszcza że 229pln + darmowa wysyłka w kilku sklepach to niezła cena jak na obecne standardy.

Czy Walker Assault to jedyny tryb na 40 osób? W sensie czy to taki 'referencyjny' tryb, coś jak Conquest w BF?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #986 dnia: Październik 11, 2015, 12:12:00 »
Czy Walker Assault to jedyny tryb na 40 osób? W sensie czy to taki 'referencyjny' tryb, coś jak Conquest w BF?

Your lack of google fu is disturbing. ;D

http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/features/game-modes

Polecam uwadze tryb Supremacy, wydaje się że to będzie Battlefrontowa wersja Conquesta. Oby, oby :)

Czy ktoś wie czy i jeśli tak to gdzie można zakupić oficjalną koszulkę z gry? Świetna jest po prostu i zachorowałem :)

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2015, 12:13:58 wysłana przez Vramin »

Offline GregoryMc

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #987 dnia: Październik 11, 2015, 12:14:14 »
Mam wrażenie że dzisiaj się coś zmieniło. Jest łatwiej wybronić niż poprzednio. Chyba pracują nad balansem.

.

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #988 dnia: Październik 11, 2015, 14:13:50 »
Dla mnie największe rozczarowanie to wersja na One, musiałem specjalnie PS Plusa wykupić żeby piksele tak po oczach nie waliły, niemniej gra się super i robię preorder, zwłaszcza że 229pln + darmowa wysyłka w kilku sklepach to niezła cena jak na obecne standardy.

To, żeś się trochę zbłaźnił, bo plus do bety niepotrzebny

II Michal II

• Gość
« Odpowiedź #989 dnia: Październik 11, 2015, 14:31:32 »
Jak przez pierwsze dni tylko Imperium wygrywało, tak od wczorajszego wieczoru rebelia zaczyna lepiej sobie radzić. Nie wiem czy rzeczywiście ludzie bardziej ogarniają, czy jakiś nerf poszedł, ale gra jest bardziej wyrównana.

Skąd bierzesz, patrzę po muve, ultimach itp i ceny z dupy.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #990 dnia: Październik 11, 2015, 14:55:40 »
@up
MediaMarkt, Saturn, EuroRTV - wszędzie tam za 229

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #991 dnia: Październik 11, 2015, 15:16:42 »
Dzisiaj sobie chwilę pograłem, bez ekipy z randomami wygraliśmy rundę rebeliantami.
Generalnie należy ogarniać talerze i wieżyczki i dodatkowo wzmacniać je energy shieldem. W momencie gdy pada rozkaz strzelania do AT należy to po prostu wykonać a nie latać jak z pieprzem po mapie.
Oto dowód:

https://www.youtube.com/watch?v=Ro56HLjSAak

Filmik ma 15 minut więc jak nie chce się komuś oglądać jak masakruje imperium, przewińcie na koniec :)

Offline Ashall

• Stały bywalec
« Odpowiedź #992 dnia: Październik 11, 2015, 17:36:30 »

Serio? Sądziłem, że bez tego nie da rady. Trudno, w oczekiwaniu na SW:B pogram pewnie w BF4, to raczej się ten miesiąc nie zmarnuje.
(kliknij)

Wiadomo ile map będzie dla tych trybów z 40 graczami? W sumie ma być 12, ale z tego co wyczytałem tylko niektóre mają się nadawać do Walker Assault.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #993 dnia: Październik 11, 2015, 19:34:38 »
Pograłem na najlepszej konsoli. W Walker Assault 720p nawet jakoś wygląda, ale są dropy dużo poniżej 60 i niestety to czuć. Oczywiście balans zjebany, pograłem to wolno mi oficjalnie hejtować.

Na konsoli autoaim, nie ma ludzi obracających się w locie o 360 stopni i walących heada przy pomocy myszki 999999dpi i ADHD, wiec gra się dużo fajniej. Jakbym miał w to grać, to prędzej na padzie w 720p ze spadkami, na one niż na PC w 1440p60 na ultra detalach. Fun z gry >>>>>>> grafika.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2015, 19:37:28 wysłana przez Simplex »

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #994 dnia: Październik 11, 2015, 19:47:16 »
Simplex, dobrze sie czujesz?  ;D

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #995 dnia: Październik 11, 2015, 20:08:21 »
W imię ojca i syna. Lecę po kropidło.

Swoją drogą powinno być coś takiego, jak łączenie na serwery pad-pad, mycha-mycha na PC. Danych z dupy nie wyciągnę, ale chyba każdy szanujący się gracz na PC używa pada od Xboxa (ja gram też w fpsy na padzie) więc można by to ogarnąć. Zresztą, kto gra w gierki multi dla wyników  8)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #996 dnia: Październik 11, 2015, 20:10:50 »
Nie chodzi o wynik dla wyniku, tylko słaby wynik prawie zawsze równa się umieraniu co chwilę, co jest wkurzające.

Simplex, dobrze sie czujesz?  ;D
Bardzo dobrze, co mi po grafice jak ginę co 10 sekund? Jakby był singiel, to oczywiście byłby lepszy na PC.

Za czasów BF3 grałem na PS3 i X360 a nie na PC, mimo że wersja PC nie dość że miała lepszą grafikę, to jeszcze w conquescie były większe mapy (wiecej flag) i więcej graczy na mapie (24 vs 64). A na PS3 jak był input lag, to jakiś czas grałem w 576p (czyli rozdziałka PS2) bo wtedy był mniejszy lag i lepiej się grało. I dobrze się czułem :P

Balans dobry, nic nie trzeba zmieniać:
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2015, 20:12:37 wysłana przez Simplex »

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #997 dnia: Październik 11, 2015, 20:14:51 »

Serio? Sądziłem, że bez tego nie da rady. Trudno, w oczekiwaniu na SW:B pogram pewnie w BF4, to raczej się ten miesiąc nie zmarnuje.
(kliknij)

Sony w przeciwieństwie do MSa nie wymaga abonamentu, żeby grać w multi w przypadku gier f2p, a beta Battlefronta jakby nie było jest F2P.

@Simplex takie wyniki to standard, no ale jak zbierzesz dobrą ekipę i będziesz grać przeciwko nieogarniającym randomom to będziesz wygrywał rebelią, więc balans jest ok 8)
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2015, 20:19:16 wysłana przez hazi »

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #998 dnia: Październik 11, 2015, 20:18:43 »
Musimy gdzieś zrobić spis powszechny, bo ja już nie wiem jaka ekipa będzie na Xboxie a jaka na PS4. A multi - wiadomo - najlepiej w dobrym towarzystwie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #999 dnia: Październik 11, 2015, 20:20:02 »
Lista graczy na PS4:
(kliknij)

Lista graczy na One:
(kliknij)