Autor Wątek: Star Wars Battlefront II  (Przeczytany 32024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
Odp: Star Wars Battlefront II
« Odpowiedź #480 dnia: Grudzień 13, 2017, 21:45:21 »
Oj jedynka błyskawicznie poleciała w dol. Byla w bundlach (nie wiem czy dwojka jest) , ale i na SW2 juz sa sporeee przeceny.

Tak, tylko single za małą cene. W jedynce multi mnie mega szybko znudzilo.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #481 dnia: Grudzień 13, 2017, 22:19:50 »
Ta stateczkowa mapa to znowu latanie w jakiś śmieciach, wole jednak trochę czystsze rewiry, bo jak się gra FPP to ciężko wyczuć gdzie się ten śmietnik kończy. Ale jest też coś nowego - pojawiają się takie bąble energii, przez które można przelecieć, ale blokują laserki i łatwo można się w tym schować. Zawsze jakieś urozmaicenie. Ah, no i ta mapka to chyba lekki spoiler z Last Jedi, ale raczej bardzo lekki. Ten bieganej jeszcze nie sprawdzałem.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #482 dnia: Grudzień 13, 2017, 22:35:44 »
Ja już obejrzałem. Co to za spoiler?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #483 dnia: Grudzień 14, 2017, 00:30:07 »
@Pikacz: jest dokładnie, jak mówiłem.

Jak ktoś ma obsesję na punkcie spoilerów to nie zaglądać, ale wszystkiego można się domyśleć z trailera tak czy siak.
(kliknij)
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #484 dnia: Grudzień 14, 2017, 07:03:09 »
(kliknij)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #485 dnia: Grudzień 15, 2017, 09:32:56 »
Ja już obejrzałem. Co to za spoiler?

Bardzo drobny.

(kliknij)

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #486 dnia: Grudzień 15, 2017, 13:09:34 »
Napisałeś, że być może to koniec, a być może będą jeszcze coś dorzucać. Na moje to jest, że nie wiadomo co będzie.

Nieważne zresztą, dopóki nie trafi do The Vault to kijem tego badziewia nie ruszę. Singla przejdę dla punkcików w Origin. :)

Offline Szyszka

• Aktywny forumowicz
  • "Get busy living or get busy dying"
« Odpowiedź #487 dnia: Grudzień 15, 2017, 13:24:25 »
W empiku jest za 129 na ps4. Warto brać? Jak wygląda sytuacja z mikropłatnościami obecnie? Dodam, że jedynka mi się bardzo podobała w multi i wbiłem w niej 50 level i platynę ;)
PS3 Gamer.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #488 dnia: Grudzień 15, 2017, 13:55:27 »
Wręcz nie wolno :)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #489 dnia: Grudzień 15, 2017, 14:00:18 »
W empiku jest za 129 na ps4. Warto brać? Jak wygląda sytuacja z mikropłatnościami obecnie? Dodam, że jedynka mi się bardzo podobała w multi i wbiłem w niej 50 level i platynę ;)

Warto. Nie ma mikropłatności, dodali teraz mapki i wydłużyli singla, multi jest fajne, system progresu spierdolony. Jak lubisz grać dla grania - będziesz sie dobrze bawić, jak dla unlocków, może cie kurwica strzelić.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #490 dnia: Grudzień 16, 2017, 00:51:40 »
Napisałeś, że być może to koniec, a być może będą jeszcze coś dorzucać. Na moje to jest, że nie wiadomo co będzie.

Nieważne zresztą, dopóki nie trafi do The Vault to kijem tego badziewia nie ruszę. Singla przejdę dla punkcików w Origin. :)
No, ale kliknąłeś w spoiler, bo pisałem to już po skończeniu tego DLC. Krótka odpowiedź jest dokładnie taka, że będzie więcej dodane, ale ta historia jest skończona.

Warto. Nie ma mikropłatności, dodali teraz mapki i wydłużyli singla, multi jest fajne, system progresu spierdolony. Jak lubisz grać dla grania - będziesz sie dobrze bawić, jak dla unlocków, może cie kurwica strzelić.

pozdr
100% tego co pisze Screwball, do pykania jest fajny, ale jak chcesz to na serio i odblokowywać rzeczy to nie polecam, bo osiągnęli dno, jeśli o to chodzi.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #491 dnia: Grudzień 16, 2017, 15:13:26 »
W to DLC lepiej zagrać po obejrzeniu filmu? Czy można przed?

A poza tym uważam że Spencer powinnien odejść...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #492 dnia: Grudzień 16, 2017, 15:24:51 »
Co do odblokowywania to fajnie jakby nic nie zmieniali w stosunku do oryginalnego planu. Lepiej by bylo widać jak to fajnie zaprojektowali pod mikrotransakcje.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #493 dnia: Grudzień 16, 2017, 16:00:24 »
W to DLC lepiej zagrać po obejrzeniu filmu? Czy można przed?

Chyba nawet lepiej przed. Kończy się prawie dokładnie w momencie początku filmu i rzuca trochę więcej światła na początkowe sceny.
Pograłem trochę szturm i ta nowa mapka jest super, wygląda praktycznie tak samo jak w filmie, a przynajmniej jej pierwsza strefa.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #494 dnia: Grudzień 16, 2017, 17:14:16 »
Przed, bardzo niewiele to dodaje, ale rzeczywiście coś dopowiada do samego początku filmu.

Pograłem trochę szturm i ta nowa mapka jest super, wygląda praktycznie tak samo jak w filmie, a przynajmniej jej pierwsza strefa.

pozdr
Potwierdzam, kozacko to wygląda.

Co do odblokowywania to fajnie jakby nic nie zmieniali w stosunku do oryginalnego planu. Lepiej by bylo widać jak to fajnie zaprojektowali pod mikrotransakcje.
Meh, nie chcę o tym samym znowu, ale to nawet nie bardzo o to chodzi. To jest po prostu zwalone projektowo. Można spokojnie rządzić i bez żadnych kart czy tam z minimalnymi, ale cały ten system jest po prostu zupełnie niezrozumiały, mało czytelny i niepotrzebnie skomplikowany. Nawet jak otwieram jakąś skrzynkę i wyskakują karty to ja szczerze mówiąc nie wiem czy to coś dobrego, co jest przeciwieństwem czym lootboxy być powinny. 101 gier F2P, a tutaj zjebane po całości.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #495 dnia: Grudzień 16, 2017, 17:32:32 »
No ale po coś to zrobili. Jak wykluczymy sabotaż to zostanie niekompetencja alno chciwość.

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #496 dnia: Grudzień 16, 2017, 18:08:18 »
Meh, nie chcę o tym samym znowu, ale to nawet nie bardzo o to chodzi.

Dokładnie o to chodzi. Nieważne ile razy będziesz w pokrętne sposoby próbował bronić systemu P2W faktów nie zmienisz.

Battlefront II w pierwotnym zamyśle to był klasyczny pay to win. Teraz to trochę stonowali, ale i tak system jest wybitnie stworzony pod mikrotranskacje.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #497 dnia: Grudzień 16, 2017, 21:42:56 »
No ale po coś to zrobili. Jak wykluczymy sabotaż to zostanie niekompetencja alno chciwość.
No i moim zdaniem to jest to pierwsze bardziej niż drugie właśnie. Dostali przykaz z góry, żeby były mikrotransakcje i nie podołali zupełnie, odwalili taką manianę, że głowa mała. Zresztą widać po tym, jak to teraz naprawiają. Zero pomysłu na to, jakieś randomowe zmiany i podejrzewam, że nigdy tego nie wyprostują już, bo to jest za bardzo zwalone.

Meh, nie chcę o tym samym znowu, ale to nawet nie bardzo o to chodzi.

Dokładnie o to chodzi. Nieważne ile razy będziesz w pokrętne sposoby próbował bronić systemu P2W faktów nie zmienisz.

Battlefront II w pierwotnym zamyśle to był klasyczny pay to win. Teraz to trochę stonowali, ale i tak system jest wybitnie stworzony pod mikrotranskacje.
Jeśli nazywanie gówna gównem jest pokrętne to masz rację, nikt tu nie broni P2W, więc przestań biedzić, bo coś Ci się ubzdurało, że ja mam misję bronienia skrzyneczek.

Od pierwotnego planu nic się nie zmieniło poza wyłączeniem mikrotransakcji, a system nadal jest doszczętnie zjebany. To, że dali jakieś ochłapy kart nic nie zmienia. No i o tym mówię, to jest gówno z mikrotransakcjami czy bez. Nadal wygrywać się da bez kart, ale cały ten system jest tak zwalony, że to głowa mała.

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #498 dnia: Grudzień 18, 2017, 13:17:38 »
Przeszedłem kampanię oraz DLC i powiem z ręką na sercu - podobało mi się.

Największy plus tej kampanii to jej długość - łącznie z rozszerzeniem zajęło mi ok. 5h. Jest to wg mnie idealna długość dla kampanii singleplayer.

Żeby było jasne, mechanicznie ta kampania jest przeciętna - takie 5/10. Jedyne co ją ratuje to uniwersum Star Wars, które fajnie wpleciono w ten stetryczały gejmplej.

W multi ciągle gram i mi się nie znudziło, chociaż brakuje mi tutaj klasycznego dla DICE trybu Podboju.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #499 dnia: Grudzień 18, 2017, 13:44:24 »
Pełna zgoda, podobnie pisałem jakieś 2 strony temu. Mechanika słabuje, bardzo często to jest bronienie Częstochowy, aż do wypełnienia magicznego paska, więc, jak ktoś chce wybitnego gameplayu to tutaj nie ma o tym mowy, ale Star Warsowość + oprawa robią robotę. Nie bawiłem się źle pomimo ułomności.

No i Shriv jest naprawdę fajnym sidekickiem, kilka razy się nawet uśmiechnąłem przy jego tekstach. Mogliby w sumie coś więcej z nim zrobić.

http://www.youtube.com/watch?v=h912AWz7tWo#ws
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 13:46:44 wysłana przez Emiel »

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 18, 2017, 14:12:17 »
No i Shriv jest naprawdę fajnym sidekickiem, kilka razy się nawet uśmiechnąłem przy jego tekstach. Mogliby w sumie coś więcej z nim zrobić.

Oprócz Shriva podobał mi się jeszcze ten gościu którego ratowaliśmy w
(kliknij)

A ta misja, którą wrzuciłeś na linku z YT to była jedna z fajniejszych w grze, bardzo podobał mi się duet
(kliknij)

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #501 dnia: Styczeń 06, 2018, 00:02:37 »
Szukam ludzi do gry. Najchętniej Bohaterowie kontra Złoczyńcy. Najłatwiej zgrać ten tryb i daje najwięcej emocji.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #502 dnia: Styczeń 08, 2018, 12:03:02 »
Eee... mnie ten tryb mega nudzi. W ogóle wszystkie te bohatery są mega znefrione w porównaniu do BFr. Ale to chyba dobrze.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 11, 2018, 16:53:11 »
Eee... mnie ten tryb mega nudzi. W ogóle wszystkie te bohatery są mega znefrione w porównaniu do BFr. Ale to chyba dobrze.

pozdr
Znaczy że słabsze są teraz? Może żeby potyczki dłużej trwały?! (mówię o tym trybie z bohaterami)

Zauważam po czasie jedną sporą bolączke czyli brak kar za wychodzenie z meczu. Jak się gra 4x4 w dosyć dynamiczny tryb to każdy uczestnik, nawet worek na pyry, jest na wagę złota.

Rzadko też co prawda, ale zdarzają się postacie kręcące się w kółko. Podobno gumeczki na padzie :(

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #504 dnia: Styczeń 11, 2018, 16:56:15 »
Nigdy nie spotkałem takich postaci, ale za takie akcje powinien być ban. Natomiast o nerfienie chodziło mi o normalny szturm, w tym tylko dla boheterów nie ma to raczej żadnego znaczenia, skoro są tam tylko herosi.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #505 dnia: Styczeń 11, 2018, 17:22:16 »
Jeśli chodzi o szturm to może i dobrze, bo mam wrażenie, że za każdym razem przynajmniej połowa graczy "nie ogarnia". I ci z czołówki jak już by wskoczyli w buty herosa (przypominam licznika czasu nie ma) to do końca rundy by zostali. Nie dając szans na bohaterstwo dla reszty.

Zauważyłem też, że gra nie informuje nigdzie wprost kto ma jaki lvl. Chętnie poczytalbym dlaczego taki ruch. Pokłosie projektowania pod mikrotranzakcje? Czy specjalne, np. żeby nowi nie czuli się gorsi? W każdym razie mnie się podoba.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #506 dnia: Styczeń 12, 2018, 09:39:14 »
Jeśli chodzi o szturm to może i dobrze, bo mam wrażenie, że za każdym razem przynajmniej połowa graczy "nie ogarnia". I ci z czołówki jak już by wskoczyli w buty herosa (przypominam licznika czasu nie ma) to do końca rundy by zostali. Nie dając szans na bohaterstwo dla reszty.

Przegrałem już trochę godzin w szturmie i może raz czy dwa miałem sytuację, że ci herosi byli faktycznie pozajmowani przez całą grę. Ale to są marginalne sytuacje. Tak jak wspomniałem - mam wrażenie, że oni są jednak słabsi, niż w poprzedniej części. Teraz jak wchodzisz Vaderem w ogień krzyżowy to po chwili leżysz. Nie raz już miałem taką sytuację i tylko kląłem pod nosem, pół gry ciułam te punkty, po czym wchodzę ciach mieczem i gleba, na konto wpada całe 40 punktów :P

pozdr
psn - Skrubolski

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #507 dnia: Styczeń 15, 2018, 13:45:02 »

Przegrałem już trochę godzin w szturmie i może raz czy dwa miałem sytuację, że ci herosi byli faktycznie pozajmowani przez całą grę. Ale to są marginalne sytuacje. Tak jak wspomniałem - mam wrażenie, że oni są jednak słabsi, niż w poprzedniej części.
Nie do końca mnie zrozumiałeś. Mnie właśnie chodziło, że zrobili ich słabszymi oraz nie ma limitu czasu na bycie nimi. Coś za coś. Jednocześnie mam wrażenie, że łatwiej "stać" się, choć na chwilę, herosem.

Teraz jak wchodzisz Vaderem w ogień krzyżowy to po chwili leżysz. Nie raz już miałem taką sytuację i tylko kląłem pod nosem, pół gry ciułam te punkty, po czym wchodzę ciach mieczem i gleba, na konto wpada całe 40 punktów :P
Udało mi się nagrać coś specjalnie dla Ciebie :)

Vader down. I repeat Vader is down.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #508 dnia: Styczeń 19, 2018, 19:48:53 »
W najnowszym odcinku Superstore menedżer sklepu w przemowie propagandowej powołał się na "sense of pride and accomplishment" pracowników. Ciekawe czy to swiadome nawiązanie.

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #509 dnia: Styczeń 19, 2018, 20:33:05 »
Pojawił się pacz balansujący rozgrywkę.
Warte odnotowania słabszy Finn i Boba oraz nowy myśliwiec, jakiś związany z Iden (bohaterką singla).

Szczegóły:
https://battlefront-forums.ea.com/discussion/94782/star-wars-battlefront-ii-release-notes-patch-1-1/p1?new=1

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 26, 2018, 11:57:13 »
Skończył się sezon pierwszy (związany z Ostatnim Jedi).
Najważniejszej informacji brak, czyli co i kiedy będzie następne.
Brak też oficjalnych informacji co dodane będzie w następnym paczu. :(

Link do oficjalnego komunikatu.

• I Am Robot
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:08:33 »
A naprawili już ten kolosalny stutter na PC żebym choć kampanię mógł przejść?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:09:59 »
pc nikogo :>
psn - Skrubolski

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:12:28 »

• I Am Robot
« Odpowiedź #514 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:15:22 »
pc nikogo :>
To kiedy pożyczysz mi konsolę z Battlefrontem żebym mógł choć przejść singla?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #515 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:16:15 »
Mogłem ci przywieźć jak byłem w Świno ;)

pozdr
psn - Skrubolski

• I Am Robot
« Odpowiedź #516 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:19:21 »

• I Am Robot
« Odpowiedź #517 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:26:53 »
Aż z ciekawości sprawdziłem i singiel na PC nadal niegrywalny.

Online SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 26, 2018, 14:29:37 »
obawiam się, że skończy jak Andromeda. jeden czy dwa patche i koniec wsparcia.

• I Am Robot
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 26, 2018, 14:43:01 »
Megaśmieszne jest to, że multi mi śmiga na ultra w 60 fps, a singiel nie radzi sobie z ustawieniami na medium.

Ale nadal, eskadra prawie, że 1:1 przeniesiona ze starego Space Battles. Propsy. Nic innego nie gram.