Autor Wątek: South Park: The Fractured But Whole  (Przeczytany 19611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
Odp: South Park: The Fractured But Whole
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:14:13 »
W sensie że nie ma żadnej ;)?

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 12, 2018, 14:51:18 »
nie no ale całkiem poważnie, głowne motywy walki z "bossami" są fantastyczne

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 12, 2018, 15:57:30 »
Możliwe, ale średnią frajdę sprawia mi bieganie z punktu a do b żeby zobaczyć nieśmieszny żart.

No to w takim razie w poprzedniej części też były nieśmieszne. Przecież to jest South Park. Czasem lepiej, czasem gorzej, ale jakiejś wybitnej różnicy jakościowej pomiędzy tymi grami przecież nie ma.

Coraz bardziej mam wrażenie, że ty chyba grasz w jakiś inny South Park. Może ten na komórki odpaliłeś? ;)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 12, 2018, 16:04:58 »
Arcy pewnie ma na uwadze fakt, że we Fractured jest mnie hardkorowy humor co jest prawdą. Ale przy jednej i drugiej bawiłem się podobnie.
no i we Fractured mechanika rozgrywki została zdecydowanie poprawiona na co mało kto zwraca uwagę. widać to dobitnie gdy się odpali jedną część po drugiej.

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 13, 2018, 09:05:29 »
Możliwe, ale średnią frajdę sprawia mi bieganie z punktu a do b żeby zobaczyć nieśmieszny żart.

No to w takim razie w poprzedniej części też były nieśmieszne. Przecież to jest South Park. Czasem lepiej, czasem gorzej, ale jakiejś wybitnej różnicy jakościowej pomiędzy tymi grami przecież nie ma.

Coraz bardziej mam wrażenie, że ty chyba grasz w jakiś inny South Park. Może ten na komórki odpaliłeś? ;)

pozdr

Skoro nie pamiętam że była tam jakaś muzyka to to chyba nie jest jakieś arcydzieło. Wczoraj się wsłuchałem. Jest ok, ale nic ponad to.

Ten system walki jest nieprzemyślany. Brak opcji "czekaj" bez utraty kolejki to jakiś żart. Nie przypominam sobie gry z turowym systemem walki w którym gra odgórnie ustala kolejność ruchu postaci i nie mamy na niego kompletnie żadnego wpływu. To że nie możemy zadawać obrażeń zauroczonym przeciwnikom też nie jest do końca przemyślane, ale to już małe miki.