Autor Wątek: Sleeping Dogs  (Przeczytany 257746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
Odp: Sleeping Dogs
« Odpowiedź #800 dnia: Luty 15, 2013, 12:31:12 »
Właśnie jest gdzieś jakiś sklep z bronią. Miałem złotego desetr eagla, ale wdałem się w niepotrzebną strzelaninę na terenie gangu. Miał zabić 30 thugów ale policja się pojawiła i mnie rozstrzelali.
Czy gdybym z nimi (bandziorami) walczył tylko wręcz, to policja by się nie czepiła?

Kurcze mam czasem problem z zapamiętaniem wszystkich chwytów.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #801 dnia: Luty 15, 2013, 12:32:21 »
Policji się od razu przestrzeliwuje opony i jest po pościgu. 8)

A można strzelać z samochodu? Broń mam, ale tego jeszcze nie sprawdzałem.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #802 dnia: Luty 15, 2013, 12:34:52 »
Policji się od razu przestrzeliwuje opony i jest po pościgu. 8)

A można strzelać z samochodu? Broń mam, ale tego jeszcze nie sprawdzałem.

No pewnie. Cały w tym fun podczas pościgów

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #803 dnia: Luty 15, 2013, 12:36:44 »
Poscigi Policyjne tez sa beznadziejne. Trudno jest uciec chyba, ze policja sie zablokuje.

Robisz coś źle, albo czegoś nie robisz.
Ja nie mam problemów z ucieczką.
Wiesz, że kwadratem się atakuje podczas jazdy?

Wlasnie o to mi chodzi, trudno jest zgubic policyjny samochod. Najlepszym rozwiazaniem jest lamerski sposob zwolnic i rozbic policyjny samochod.

bodi

• Gość
« Odpowiedź #804 dnia: Luty 15, 2013, 12:38:52 »
Poscigi Policyjne tez sa beznadziejne. Trudno jest uciec chyba, ze policja sie zablokuje.

Wlasnie o to mi chodzi, trudno jest zgubic policyjny samochod. Najlepszym rozwiazaniem jest lamerski sposob zwolnic i rozbic policyjny samochod.

Dokładnie, ja nawet nie próbowałem uciekać, tylko robiłem tak samo jak piszesz.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #805 dnia: Luty 15, 2013, 12:39:06 »
Są jeszcze skocznie bezproblemowo pozwalające zgubić pościg.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #806 dnia: Luty 15, 2013, 12:45:07 »
Są jeszcze skocznie bezproblemowo pozwalające zgubić pościg.

Z tym, ze zwalniajac zalatwaimy poscig w kilka sekund.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #807 dnia: Luty 15, 2013, 12:46:36 »
Jak masz naprawdę szybki samochód, to łatwiej jest uciec niż się przepychać.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #808 dnia: Luty 15, 2013, 13:15:57 »
Jak masz naprawdę szybki samochód, to łatwiej jest uciec niż się przepychać.

Nie widzialem roznicy a szybszego od Lambo jeszcze nie znalazlem

Offline wojtakus

• Mieszkaniec tego forum
  • I serve one master, and his name is gaming
    • Moja strona
« Odpowiedź #809 dnia: Luty 15, 2013, 14:40:07 »
ja miałem dwie metody na gliny, albo szeroka dwupasmówka gdzie łatwo manewrować przy pełnej prędkości albo bardzo wąskie przecinki miedzy budynkami gdzie nawet opancerzoną furgonetką która jest strasznie wolna można nawiać :)

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #810 dnia: Luty 15, 2013, 15:18:03 »
Vuko - kto nie widział Wejścia Smoka??
Ja. Co wygrywam?
A oprócz Simplexa komentujący z filmiku na YT. Myślał, że to lekkie nawiązanie do "Krwawego sportu". Poza tym, filmy z udziałem Bruce'a Lee były u nas popularne na początku lat '80, czyli dość dawno temu.

Inna sprawa, że i w samej grze są odniesienia do WS, ale to znowuż, by je wychwycić trzeba znać film.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 15:22:14 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline Fragles

• Badass
« Odpowiedź #811 dnia: Luty 15, 2013, 17:48:11 »
Tak w ogóle to AI glin jest strasznie słabe. Musisz zwolnić żeby cię dogonili, a później nie możesz sam ich dogonić :S

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #812 dnia: Luty 15, 2013, 19:19:50 »
Jak mozna nie widziec Wejscia Smoka :o Pana Tadeusza to mozna nie znac, Ojca Chrzestnego albo nie wiedziec kto to Michael Jackson ale kaman, Wejscia Smoka??? ;D

;)

(kliknij)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #813 dnia: Luty 15, 2013, 20:52:15 »
Ja ten film prawdopodobnie widzialem, a przynajmniej fragmenty,  ale mialem wtedy kilka lat i nic nie pamietam. Prosze nie kamienowac.

Ojca chrzestnego czytalem w oryginale,  polecam.  Zaczynasz czytac i nie przestajesz az nie skonczysz :-)

Offline Fragles

• Badass
« Odpowiedź #814 dnia: Luty 16, 2013, 17:13:29 »
Są jakieś trudności w calakowaniu? Znajdźki nie wydają się najgorsze, więc mógłbym spróbować.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #815 dnia: Luty 16, 2013, 17:43:30 »
Wprawdzie nie robiłem, ale wydaje się prosty. Mnie zniechęciło to, że nie pojawiała mi się informacja o tym jak długo jadę bez kolizji (podejrzałem na YT, że innym ta tabelka wyskakuje).
A znajdźki w pewnym momencie pojawiają się na mapie, więc to naprawdę nie problem.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 17:47:23 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #816 dnia: Luty 16, 2013, 18:40:55 »
A to nie jest czasem tak, że ten licznik wyskakuje dopiero jak jedziesz z odpowiednią prędkością i ją utrzymujesz? Bo z tego co pamiętam to mi właśnie tylko przy szybkiej jeździe wyskakiwał.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #817 dnia: Luty 16, 2013, 18:42:39 »
Tak, ale u mnie i tak on nie wyskakiwał. Zresztą nieważne, gra i tak poleciała już z dysku.

bodi

• Gość
« Odpowiedź #818 dnia: Luty 16, 2013, 20:00:52 »
Są jakieś trudności w calakowaniu? Znajdźki nie wydają się najgorsze, więc mógłbym spróbować.

Nie, ogólnie calak całkiem spoko.

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #819 dnia: Luty 16, 2013, 20:51:08 »
A to nie jest czasem tak, że ten licznik wyskakuje dopiero jak jedziesz z odpowiednią prędkością i ją utrzymujesz? Bo z tego co pamiętam to mi właśnie tylko przy szybkiej jeździe wyskakiwał.
Trzeba wziac jakis wolny samochod np. vana i utrzymywac maksymalna predkosc. Bez znaczenia jest ile jedziemy km/h byle by tym danym samochodem jechac jak najszybciej sie da bez zaliczenia dzwona. Na obwodnicy robi sie to za pierwszym podejsciem...

(kliknij)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #820 dnia: Luty 17, 2013, 08:38:25 »
I jak się osiągnie prędkość, która jest już tą liczoną, to gra informuje nas takim trochę tępym dzwiękiem. Takie niskotonowe "Glump" :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #821 dnia: Luty 17, 2013, 12:49:15 »
Trzeba wziac jakis wolny samochod np. vana i utrzymywac maksymalna predkosc. Bez znaczenia jest ile jedziemy km/h byle by tym danym samochodem jechac jak najszybciej sie da bez zaliczenia dzwona. Na obwodnicy robi sie to za pierwszym podejsciem...

Robienie tego pucharka/achievmenta wolnym samochodem? Takim większa radocha:
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #822 dnia: Luty 17, 2013, 13:10:31 »
Ale wiecie, że to się sumuje? Możecie sobie jeździć po kilka sekund najgorszym gruchotem, a i tak nabijecie czas?

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #823 dnia: Luty 17, 2013, 13:19:40 »
Jak to się sumuje? Gdyby tak było, to pucharek już dawno by wpadł,a go nie mam.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #824 dnia: Luty 17, 2013, 13:23:19 »
Ale wiecie, że to się sumuje? Możecie sobie jeździć po kilka sekund najgorszym gruchotem, a i tak nabijecie czas?

Nie sumuje się. Ile razy robiłem po 1:20, czy 1:40 i nie wpadło. Dopiero jak zasiadłem pod koniec gry to z rozpędu nabiłem prawie 4 minuty ;D

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #825 dnia: Luty 17, 2013, 15:49:21 »
Sumuje się do osiągnięć wewnątrz gry, ale nie liczy się do pucharku.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #826 dnia: Luty 17, 2013, 16:39:18 »
Sumuje się do osiągnięć wewnątrz gry, ale nie liczy się do pucharku.

Czyli do dupy z takim sumowaniem :)

Offline Duraleks

• Junior
  • *
« Odpowiedź #827 dnia: Luty 21, 2013, 14:03:37 »
Witam,

Wiecie może jak podejrzeć jakie mam zdobyte statuetki ? Bo znalazłem 10 z 11 i nie wiem której mi brakuje

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #828 dnia: Luty 21, 2013, 15:40:45 »
Zrób randkę  z blondyną, po zaliczeniu będziesz miał zaznaczone na mapie te które zebrałeś i tę której Ci brakuje. Do większości dochodzi się w trakcie misji głównego wątku więc wypada go skończyć.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #829 dnia: Marzec 14, 2013, 08:20:09 »
"Nightmare in North Point" nie było dobrym dodatkiem, ale nie było też złym. Nie wiem jak sprawa się ma z "The Zodiac Tournament" (no achievements = no buy) "Year of The Snake" wypada jednak słabo. Zrobienie go na 100% to kwestia 2,5-4h, więc rzeczy do wykonania nieco jest, ale brakuje przy tym frajdy. Główne misje są mało interesujące, wprawdzie strzelanina jest znacznie więcej niż w "Nightmare...", ale owe strzelaniny nie są zbyt emocjonujące. W tym dodatku Wei jest zdegradowany do roli zwykłego krawężnika (później dostaje awans do formacji łączącej funkcje prewencji i antyterrorystów), co początkowo wydaje się fajnym pomysłem (intro pokazujące codzienna rutynę to chyba jedyny zabawny akcent w tym dodatku), ale później przestaje być atrakcyjne. Gameplay jest ten sam, ale zubożony - jak jawny glina nie mamy dostępu do samochodów na żądanie, a garnitur ciosów jest mocno ograniczony (policjantowi nie przystoi używanie brutalnych ciosów). Możliwość zakucia obitego zbira czy porażenia go paralizatorem tego nie rekompensują.
Nieciekawe misje (choć początek jest niezły), płytka i oczywista fabuła, brak humoru i urozmaicenia, tylko 4 nowe osiągnięcia/trofea (też nieciekawe i bez polotu) - nie polecam. 

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #830 dnia: Marzec 18, 2013, 12:09:09 »
Po zaledwie 2 miesiacach Sleeping Dogs skonczone. Mimo tego nieprzyzwoicie rozciagnietego czasu gry bawilem sie bardzo dobrze i nie mialem problemow z powrotem do gry po tygodniowych przerwach.

Gra na pewno lepsza niz GTA 4 - dobra (mimo, ze nieco oklepana) fabula, swietny klimat (choc muzyka slabowala) i dubbing, ciekawy glowny bohater, bardzo dobra mechanika (mniej strzelania, wiecej klepania po buziach). Jedynie postacie poboczne troche niewyrazne i brakowalo tak charakterystycznie wykreconych dziwakow jak Brucie, czy Jacob.

W elementy sandboksowe bawilem sie umiarkowanie - zaliczylem laski (wiadomo) i troche przyslug, a te wszystkie kamery, wyscigi, koguty i inne bzdury olalem. Podobnie jak zakupy i fatalaszki. Jedynie figurki zbieralem (w sumie pojawialy sie tam, gdzie prowadzila fabula, wiec nie bylo to klopotliwe), bo dawaly lepsze ciosy.

Walka wrecz to w ogole swietny mechanizm - przy lekkiej wprawie pod koniec, dzieki kombosom, mozna naprawde dobrze sie bawic i wycierac bandziorkami chodniki. Strzelanie standardowe.

Mam nadzieje, ze gra sie sprzedala i druga czesc sie pojawi - koniecznie w klimatach azjatyckich i z lepsza muzyka.

Zdecydowanie warto 8/10.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #831 dnia: Marzec 20, 2013, 18:20:18 »
Gra na pewno lepsza niz GTA 4 - dobra (mimo, ze nieco oklepana) fabula, swietny klimat (choc muzyka slabowala) i dubbing, ciekawy glowny bohater, bardzo dobra mechanika (mniej strzelania, wiecej klepania po buziach). Jedynie postacie poboczne troche niewyrazne i brakowalo tak charakterystycznie wykreconych dziwakow jak Brucie, czy Jacob.
Fabularnie może i tak, ale pod względem konstrukcji, klimatu miasta, niestety, ale w GTA mogłem jeździć bez celu i 70 godzin, a tu, koniec fabuły, koniec grania, ewentualnie łażenie za duperelami.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #832 dnia: Marzec 21, 2013, 10:21:03 »
Ja nie moglem.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline komarek78

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #833 dnia: Marzec 21, 2013, 11:18:40 »
Jakiś sposób na szybkie zarabianie kasy? Chce kupić wszystkie fury ale sporo mi brakuje. Wątek główny ukończony.

bodi

• Gość
« Odpowiedź #834 dnia: Marzec 21, 2013, 11:27:13 »
Jakiś sposób na szybkie zarabianie kasy? Chce kupić wszystkie fury ale sporo mi brakuje. Wątek główny ukończony.

Walki kogutów. Największe stawki są w Aberdeen.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #835 dnia: Marzec 21, 2013, 11:59:36 »

Walki kogutów. Największe stawki są w Aberdeen.

Dodatkowo zrobiebnie wszystkich car delivery jobs powinno wystarczyc na  kupno samochodow i ubran.

Offline mdag

• Badass
« Odpowiedź #836 dnia: Marzec 21, 2013, 12:05:29 »

- ukradnij wszystkie pojazdy
- poczekaj na 10 poziom reputacji, który daje obniżkę 40% na zakupy
- kup zestaw ciuchów "Negocjator III", który daje 15 % rabatu na samochody

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #837 dnia: Marzec 21, 2013, 15:14:00 »

- ukradnij wszystkie pojazdy
- poczekaj na 10 poziom reputacji, który daje obniżkę 40% na zakupy
- kup zestaw ciuchów "Negocjator III", który daje 15 % rabatu na samochody

exactly
zdobądź 10 face lvl i ukradnij wszystkie pojazdy z misji na telefon, potem kup sobie wdzianko Negocjator III i voil?.
Mi chyba z połowa kasy z aut jeszcze została po kupnie wszystkich aut i ciuchów

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #838 dnia: Kwiecień 11, 2013, 01:22:04 »
Zacząłem w końcu ogrywać tą grę, po premierowej traumie związanej z gównianym portem, a potem dodatkowo po fatalnym demie.

W marcu zacząłem, ale mnie nie wcięgnęło. Dziś jednak postanowiłem się zabrać, no i dużo pograłem, a gra zrobiła się sandboksowa po liniowym początku.

Niestety ale póki co walka to dalej element który mi sie najmniej podoba, nie lubię bijatyk. Ale używam stroju zmniejszającego obrażenia o 50% plus ziółka itd to jakoś idzie. Nawet myślałem że zacząłem ogarniać, ale pojawił sie nowy typ przeciwnika, jakiś byczek który często łapie i zadaje dużo dmg gdy nas powala. Póki co nie wiem jak sobie z nim sprawnie radzić.
Combosów to na pewno nie spamiętam. Najczęściej to korzystam z przetaczania sie na tyły po wrogu, oraz z łamania nogi.

Sama fabuła, misje, i wszystkie sandboksowe elementy są super. Sporo humoru na mieście, jak w starych GTA. No i nie ma w grze totalnego absurdu jak w Saints Row.

Będą jeszcze trudniejsi przeciwnicy z czasem?

A to ten strój którego używam. Niestety zasłania twarz (zabawne jak całował laske w tej masce), no ale póki co musze go używać.

bodi

• Gość
« Odpowiedź #839 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:27:21 »
Będą jeszcze trudniejsi przeciwnicy z czasem?

Nie, nie będzie. Problem z grubasami polega na tym, że nie można ich kontrować (póki nie osiągniemy 10 poziomu Face). Co za tym idzie, nóg im nie połamiemy. Więc ja ich atakowałem jakimś combosem z kopa, ewentualnie jak mnie złapał to QTE, które się niestety zmienia, a czas reakcji jest krótki. Podczas większych walk, zostawiałem ich na sam koniec. Oczywiście najgorzej było w Fight Clubach, w Aberdeen bodajże (czego nie robi się dla calaka).