Autor Wątek: Race Pro. Ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie.  (Przeczytany 2416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LeonArt1985pl

• Junior
  • *
Race Pro. Ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie.
« dnia: Marzec 02, 2009, 03:06:01 »
Witam.

Zastanawiam się czy grał już ktoś w grę Race Pro która to premierę miała 20 lutego. Jeśli tak byłbym wdzięczny podzieleniem się wrażeniami. Od czasów forzy2 nie grałem w żaden konkretny symulator. No przepraszam prolog mi się przewinął.( jednakże szybko się go pozbyłem? troszkę przez pada od ps3 a dokładnie to przez niedokładne trigery  brrryyy)  Czy Race Pro jest naprawdę tak kiepską grą ze nic o niej nawet nie słychać? Czy może to killzone2 przyćmił wszystko co ukazało się w lutym. ( a Se uogólniam a co!). (Mogę to zrozumieć ponieważ sam łoję KZ2 gdy tylko wolny czas objawi swe istnienie.) Jeżeli ktoś z was posiada jakieś info dotyczące samego gameplaya, grafiki itd. Itp. ( tzn. pograł już w grę) byłbym wdzięczny za podzielenie się spostrzeżeniami.

Pozdrawiam wszystkich graczy.   

Offline Maciej Kaczyński

• Mieszkaniec tego forum
    • Pejdż on Kompjuter Entertetejment
Odp: Race Pro. Ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2009, 05:38:58 »
Sama gra nie jest kiepska jeżeli chodzi o symulację (choc pograłem u znajomego może z godzinę). Niestety samo wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. Ta gra nie trzyma nawet stałych 30fpsów, w dodatku występuje częsty tearing ekranu.
http://www.youtube.com/user/pokeplinfo
Pejdż on Kompjuter Entertetejment

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2009, 06:04:12 »
Co najsmieszniejsze to nie ma nawet mowy o najlepszym symulatorze na konsolach jak to niekiedy sie slyszalo :P Auta bardzo mocno trzymaja sie asfaltu i bardzo rzadko wystepuje nadsterownosc/podsterownosc, jest po prostu bardzo latwa. Koles co do mnie wpadl i chcial obcykac (gramy na kierownicy) stwierdzil ze do Forzy 2 to nawet startu nie ma. Tak samo brat ktory niezbyt lubi wyscigi (a co dopiero symulatory) i szczerze to skilla tez zbytnio nie ma za pierwszym razem wygral wyscig na normalnym poziomie i to bez zadnego wypadniecia z trasy  :o Grafika tez nie jest zbyt rewelacyjna, auta maja bardzo malo refleksow, wygladaja jakby byly brudne. A dzwiek to juz w ogole porazka... trudno jest po dzwieku wyczaic kiedy zmienic bieg (wysokie obroty sa bardzo podobne, zmienia sie nie tyle barwa co intonacja). Aaa i jesli to Ci pomoze to w tym "symulatorze" nie ma nawet recznego (tak, domyslam sie ze chodzi o to ze w WTCC nie potrzebne jest takie cos ale wiele aut z tej gry jest seryjnych(np Audi R8) to powinien jednak ten reczny byc) :P Forza 2 jak rzadzila tak rzadzi (moim zdaniem) a co to dopiero bedzie jak wyjdzie Forza 3 :P

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2009, 06:19:46 »
To ja jeszcze do tego wszystkiego dodam, ze gra nudzi dosc szybko. Tryb kariery to jakas kpina, trzeba wszystkie bodajze 12 tras przejechac wszystkimi mozliwymi w grze autami... Do tego brak jakiegokolwiek soundtracku (w menu glownym jest jakas "melodia") Nie ma mozliwosci malowania, oklejania aut, ktora ja osobiscie bardzo lubie w tego typu grach...

Offline LeonArt1985pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2009, 21:03:09 »
Dzięki panowie za trochę informacji. Naprawde jestem rad.

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2009, 22:55:50 »
Jutro powinno trafić do lewika, więc pojutrze jakieś wrażenia powinny teoretycznie się u nas pojawić.
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2009, 01:40:40 »
Jutro powinno trafić do lewika, więc pojutrze jakieś wrażenia powinny teoretycznie się u nas pojawić.

Biedny Lewik... :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2009, 20:01:24 »
a dlaczego te "pierwsze wrazenia" pojawily sie i zniknely?

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2009, 20:04:16 »
No ja wlasnie bylem w trakcie pisania komenta :P Bo szczerze to jest tam wiele smiesznych i absurdalnych jak dla mnie, fana symulacji rzeczy. Chocby to ze RacePro to symulator przez duze "s" co oczywiscie nie jest prawda :P  Dla mnie... poziom GT5p tyle tylko ze wole GranTurismo... RacePro juz sprzedany :P

Offline LeonArt1985pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 06, 2009, 11:01:01 »
Yyy. Co jest z tą grą? Czemu ja tego nigdzie nie mogę w Warszawie kupić paranoja jakaś i padaka. Mówcie skąd macie. :)

Offline Łuk4sZ

• Aktywny forumowicz
  • Pirotechnik amator ;]
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 06, 2009, 18:17:46 »
Ja jestem z nad morza wiec wiesz ;] Problemu nie bylo ;) Tak samo z pozniejszym sprzedaniem hehe :D