Autor Wątek: Prototype - czy aby napewno Hit ???  (Przeczytany 12301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: Prototype - czy aby napewno Hit ???
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:10:56 »
Potrzebujesz lepszego skilla ;)

Ochranianie tego urządzenia faktycznei jest tudne i wkurzajace, ale pociesze sie - zaraz po jego ochronieniu jest jeszcze trudniejsza (a na pewno dłuższa) walka z bossem (elizabeth greene).

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:33:06 »
Dobra panowie, poki co mnie nie straszcie :)

Jestem mile zaskoczony: fabula calkiem fajna, przerywniki rowniez, grafika jednak moglaby byc "troszke" lepsza

pozdr

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:50:33 »
Nie no skilla chyab mam ;) chodzi oto ze 3 razy juz probowalem i nei moge tej ostatniej fali przejsc  :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:51:12 »
Bo nie masz skila ;)

A na powaznie - pamietam ze ten moment sprawial mi duzo klopotu, przeszedlem go za n-tym razem na styk, to urzadzonko było juz prawie zniszczone. Nie pamietam czego dokladnie uzywalem, ale na pewno "armor" i niewykluczone ze tego wielkiego ostrza.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:19:39 »
Tez z armorem latam i tym kozikiem. :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 20, 2009, 19:09:01 »
Pewnie przemawia przez mnie totalny nerd ale czy ktoś jeszcze zauważył bardzo duże podobieństwo tej gry do Web of Shadows - http://www.youtube.com/watch?v=1jmsOCm8_oo&feature=fvst, drugiej najlepszej gry o Spider-Manie, plus brutalność nowego Wolverina i pomysłów rodem z komiksu Iron Man: Extremis - http://www.youtube.com/watch?v=AkHItRwZf-M ?
A gra dobra w pytę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 22:10:59 wysłana przez Krusty »

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 20, 2009, 19:19:52 »
Pewnie przemawia przez mnie totalny nerd ale czy ktoś jeszcze zauważył bardzo duże podobieństwo tej gry Web of Shadows - http://www.youtube.com/watch?v=1jmsOCm8_oo&feature=fvst, drugiej najlepszej gry o Spider-Manie, plus brutalność nowego Wolverina i pomysłów rodem z komiksu Iron Man: Extremis - http://www.youtube.com/watch?v=AkHItRwZf-M?
A gra dobra w pytę.

Dla mnie to jest takie polaczenie Web of Shadows + Hulk

dodatkowo mozna skopac lecacy helikopter ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2009, 20:21:47 wysłana przez qbar »

Offline Xiem

• Stały bywalec
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 21, 2009, 11:22:10 »
Nie no skilla chyab mam ;) chodzi oto ze 3 razy juz probowalem i nei moge tej ostatniej fali przejsc  :)
Na hunterów polecam (nazwy nie cholery nie pamiętam) atak z wyskoku, podczas którego Alex M. zwija się w kulę (na poziomie normal, 2 takie naładowane ataki, wystarczają by zrobić hunterą z dupy jesień średniowiecza - 1 atak naładowany do oporu, drugi lżej i można przekąsić takiego).

Nie wiem, jak Wam Panowie ale mnie ta gra powaliła na kolana.
Zawsze byłem dziwakiem, jeżeli chodziło o "super bohaterów", a tu jest wszystko czego można chcieć.
Free roaming, zero przeszkód (parkour), moce, które ryją beret, do tego challenge, które pomagają wyrobić skill.
Szkoda, że nie ma jakiegoś multi/coop'a.
Polecam zbierać wszystkie kawałki web of shadows, można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy.

btw. cholera, został mi jeden landmark do zebrania... i ni cholery, nie mogę go znaleźć.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 11:24:32 wysłana przez Xiem »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 21, 2009, 11:32:32 »
Na hunterów polecam (nazwy nie cholery nie pamiętam) atak z wyskoku, podczas którego Alex M. zwija się w kulę (na poziomie normal, 2 takie naładowane ataki, wystarczają by zrobić hunterą z dupy jesień średniowiecza - 1 atak naładowany do oporu, drugi lżej i można przekąsić takiego).
To o czym mowisz nazywa sie chyba cannonball. Ja podczas tej walki mialem juz atak ostrza (blade) ktory zabijał huntery jednym ciosem :) (jesli był w pełni nadładowany): podskok, "lock-on", przytrzymanie Y (na padzie xa) naładowanie na maksa - po czym hunter dostaje ostrzem i ginie natychmiast. Minus był taki, ze nie dalo sie go zjesc, bo ginął od razu ;)

btw. cholera, został mi jeden landmark do zebrania... i ni cholery, nie mogę go znaleźć.
To jesteś niezły wymiatacz, ja zebrałem tak z 70% i kazdy kolejny landmark wymaga wielu minut lazenia i szukania.

Offline Xiem

• Stały bywalec
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 21, 2009, 12:45:38 »
To o czym mowisz nazywa sie chyba cannonball. Ja podczas tej walki mialem juz atak ostrza (blade) ktory zabijał huntery jednym ciosem :) (jesli był w pełni nadładowany): podskok, "lock-on", przytrzymanie Y (na padzie xa) naładowanie na maksa - po czym hunter dostaje ostrzem i ginie natychmiast. Minus był taki, ze nie dalo sie go zjesc, bo ginął od razu ;)

To jesteś niezły wymiatacz, ja zebrałem tak z 70% i kazdy kolejny landmark wymaga wielu minut lazenia i szukania.
Ataku bladem używam do niszczenia czołgów podczas wyzwań, akurat podczas walki z E.G. ataki specjalne, a co za tym idzie "życie" bardzo się przydawało.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 21, 2009, 13:49:52 »

Zawsze byłem dziwakiem, jeżeli chodziło o "super bohaterów", a tu jest wszystko czego można chcieć.
Free roaming, zero przeszkód (parkour), moce, które ryją beret, do tego challenge, które pomagają wyrobić skill.
Polecam zbierać wszystkie kawałki web of shadows, można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy.

Web of Intrigue :P Web of Shadows to byla gra z uniwersum Spiderman'a :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 21, 2009, 13:57:57 »
Afwi, mnie ubiegł już chciałem spytać czy dwie gry w jednym Xiem dostał. ;) Btw polecam wszystkim Web Of Shadows jak ktoś nie miał styczności a chciałby pograć w podobnym klimacie co Prototype no i komiks Iron Man: Extremis by Warren Ellis. Widać wyraźne inspiracje twórców gry.

Offline wachu

• Badass
  • Wassup?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 21, 2009, 14:03:54 »
I po godzinie zabawy masz dosyc. Przejmij czolg rozwal cel, przejmij heli rozwal cel, przejmij cialo wkradnij sie do bazy rozwal cel i tak w kolko macieja. Jesli masz w sobie tyle samozaparcia zeby ja ukonczyc to gratulacje.

Sory bardzo, ale wydaje mi się, że to jest o wiele ciekawsze niż WSZYSTKIE gry sportowe:
 bijatyki (X,X,X,O,O,X, ->, <- i koniec, i tak w koło macieja)
 wyścigówki (X [trzymaj cały czas], <- [skręt w lewo], -> [skręt w prawo], X [gaz do mety] eeeeeeee)
 piłka nożna (podanie, podanie, gol, odebranie, podanie, gol - w00t)
 koszykówka (j.w, zamiast "gol" - "kosz")

itd.

Peace.

Offline Xiem

• Stały bywalec
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 21, 2009, 14:17:45 »

Web of Intrigue :P Web of Shadows to byla gra z uniwersum Spiderman'a :)
Wiem. wiem, mój błąd, parę postów wyżej ktoś o Spidermanie pisał i tak mi w głowie zostało :D

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 21, 2009, 17:05:47 »
SimonX, nieco wyżej qbar wkleił dokładnie to samo :D

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 22, 2009, 07:35:14 »
Domyślam się, że jeśli wciągnął mnie inFamous to Prototype tez powinien ?

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 22, 2009, 08:17:31 »
raczej tak :)

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 22, 2009, 08:38:27 »
raczej tak :)

A wlasnie ze nie mnie np. Prototype nie wciagnal wogle, jestem prawie przy koncu i wogle mi sie nie chce grac.
A co do inFAMOUS to uwarzam iz jest 100 x lepsza  :)

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:18:37 »
dlatego napisalem ze RACZEJ tak :) mi sie i to i to podoba, a dwie gry pomimo podobienstw sa jednak zupelnie inne.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:30:42 »
A tak z ciekawości jako że posiadam tylko x360 i pieca czy jakiś posiadacz konsoli sony, wytłumaczyłby mi jakie są różnicę miedzy tymi dwoma grami. Bo z tego co czytałem wydaje mi się, że Prototype jest bardziej mroczny i dojrzalszy.

Offline JurasOK

• Stały bywalec
  • Gry / Capoeira Esporao / Krav-Maga / ASG
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 25, 2009, 17:12:11 »
n oja nei posiadam PS3 niestety ale z teg oco udalo mi sie wyczaic to raczej Ptrototype dojzalszy nie jest.... jest mega jatka w sumie z calkiem ciekawa historia i nei ukrywam ze im dluzej gralem tym bardziej mi sie podobal szczegolnie po moim poczatkowym niespecjalnie dobrym wrazeniu... w inF... zdecydowanie podoba mi sie podejscie do ludnosci :) ewentualne wybory byc dobrym zlym itp. w Prototype ludnosc cywilna jest miesem niczym wiecej przynajmniej z mojego punktu widzenia, chyba ze oczyms niewiem :)
...zabijanie to ciężki kawałek chleba...

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 25, 2009, 19:04:00 »
Szczerze to mi się podejście Prototype w tej kwestii bardzo się podoba, decydowanie czy zabijać czy nie do tej konwencji nijak nie pasuje. To jest strefa wojny a nie piknik i ludzie muszą ginąć. Co ciekaw parę razy wojsko i zainfekowani zabijali mi kogoś związanego z fabułą czy zadaniem tylko dlatego że znalazł się w złym miejscu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2009, 23:06:04 wysłana przez Krusty »

Offline JurasOK

• Stały bywalec
  • Gry / Capoeira Esporao / Krav-Maga / ASG
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 25, 2009, 19:16:04 »
no mi tez to kilka razy sie przytrafilo :)
...zabijanie to ciężki kawałek chleba...

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 27, 2009, 12:47:49 »
Gra co najmniej bardzo dobra.Czuć power! Konsumpcja ludzi,czemu nie;)
Dwa zastrzeżenia:Grafika(jest słabo,ale nie tragicznie) i chaos podczas zadymy(czasami dosłownie nic nie widać przez dym i wybuchy),ale spox,z czasem da się to "pochytać".
Ogólnie 8/10

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:05:54 »

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 08, 2009, 23:09:01 »
W końcu ukończyłem, ostatnia walka to małe przegięcie zwłaszcza końcówka, teraz pozostaje mi zebrać brakujące 17 Web Of Intrigues, szkoda że nie ma na to innego sposobu niż latanie po mieście. Grę, polecam jeszcze raz każdemu niezależnie od platformy. 

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:48:34 »
Zakorkowalem sie wlasnie na ostatniej walce i jak narazie tytul poszedl na polke, musze ostygnac ;D

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 10, 2009, 21:33:09 »
Ja dałem sobie tydzień, wróciłem trzy podejścia i po Ultimate Hunterze, bardzo ważne jest by zachować całe zdrowie do drugiej części walki bo nie ma szans bez tego na przeżycie. A tak na marginesie to zebrałem wszystkie Web Of Intrigues(najlepiej latać po mieście helikopterem by ich szukać) i jestem trochę zawiedziony myślałem że dostanę jakiś bonusik filmowy czy coś w rodzaju nagrody za naukowców a tu nic no ale przynajmniej znam całą fabułę. :P

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 23, 2009, 13:36:42 »
Jestem właśnie świeżo po Prototype. Świetna gra. Posiada oczywiście drobne wady, ale postać głównego bohatera, jego moce, a także ciekawa historia oraz sposób jej przedstawienia i to składanie różnych elementów układanki w całość, rekompensują wszystko z nawiązką. Nabrałem teraz ochoty na zagranie w inFamous.

Muszę przyznać, że napędziliście mi trochę strachu. Jeszcze podczas grania w Prototype odwiedziłem ten temat i przeczytałem o problemach na Time Square i z Ultimate Hunterem. Tymczasem TS padło za drugim razem. Przy UH było trochę nerwów, ale gdzieś przy piątym podejściu, po tym jak w końcu pomyślałem, przeciwnik nie miał szans. Wystarczyła prosta taktyka oparta na chowaniu się i zastosowaniu 3 dewastatorów w drugiej części.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 18, 2010, 20:15:31 »
Pograłem z 4-5h w Prototype i powiem szczerze, że po pierwszych 45 minutach, gdzie bawiłem się miło, gra zaczęła mnie irytować i nudzić. Ciągle to samo, chaos, kamera wariuje, grafika jest brzydka i jakoś tak całość sprawia wrażenie braku ikry. Nie wiem, czemu piszecie o powerze, ja tam go nie czuję. Owszem, we wprowadzającym chapterze był niezły rozpierdol, ale teraz mimo kupowania upgradów jakoś jest nijako. No i to bieganie po budynkach non stop. Ile można?

Jak dla mnie to 6/10, ale dam grze szansę. Ile trwa przejście głównego wątku? Na pewno nie będę się bawił w zbieractwo i inne pierdoły.

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 20, 2010, 16:37:14 »
osobiście odpuściłem po jakichś 2-3h ten tytuł. Nie dla mnie niestety.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:48:22 »
Hell yeah mój ulubiony sandbox tej generacji doczeka się kolejnej części... i będzie to druga gra Activision jaką kupie od premiery pierwszej części. :)
http://kotaku.com/5705901/looks-like-were-getting-another-prototype-game