Autor Wątek: Project Cars  (Przeczytany 96193 razy)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
Odp: Project Cars
« Odpowiedź #440 dnia: Czerwiec 22, 2015, 22:29:58 »
Woah, ok nie przyglądałem się temu. Myślałem, że to system bardziej wpłać ile masz, bo i tak robisz u nas za testera, ale to już jest niezły biznes widzę. 50 funtów za wersję Pecetową i możliwość testowania za kogoś to jest naprawdę niezła oferta.

Rzeczywiście wygląda na to, że konsolowa wersja to był szybki sposób finansowania, a oni już myśleli nad dwójką. Niezbyt ładnie.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #441 dnia: Czerwiec 22, 2015, 23:21:46 »

http://www.projectcarsgame.com/home/announcing-project-cars-2
Niestety plotki się potwierdziły. Zamiast robić expansion packi do dobrej podstawki...

DLC będzie przecież wychodzić.

A to że próg wejścia do buildów pC 2 jest mocno przegięty to już inna sprawa.

Offline wojteq

• Badass
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 14, 2015, 11:21:48 »
Kolejny pacz wylądował:
(kliknij)

W sumie coraz przyjemniejsza się ta gra robi. Szkoda, że słabo z nowymi paczkami samochodów.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 29, 2016, 09:26:16 »
Na Steamie pojawiła się darmowa wersja gry, oferująca trzy tory i pięć samochodów Pagani. Można potraktować jako demo.

http://store.steampowered.com/app/429180
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 29, 2016, 15:20:11 »
Głównie dali to z myślą o VR.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #445 dnia: Grudzień 30, 2016, 12:26:37 »
Ale ta gra to czad! Wymachy kierownicą, obsługa manetki skrzyni biegów i sprzęgła, dają taka satysfakcję, że nawet jak kaleczę, to mam radochę, że udało się wyratować ze spina albo wejść w zakręt bez odpuszczania. Próbowałem wyłączyć asysty ale jeszcze nie jestem na to gotowy :)
! No longer available
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #446 dnia: Grudzień 30, 2016, 13:08:50 »
Lepiej późno niż wcale ;)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 17, 2017, 15:43:56 »
To ja trochę pogrzebię w starociach przez te lootboxy ;) Zacząłem sobie pykać w ten tytuł i mnie pochłonął całkowicie. Strasznie lamię na padzie (przeciwnicy na 35% i ABS plus strzałeczki) ale tak sobie ustawiłem żeby mnie gra nie frustrowała. Pytanie mam czy jak zacząłem karierę kartami (cos tam klasa 8?) to czy mogę przejść do innych wózków na tym samym profilu? Mogę aktualnie przejść do klasy 250ccm i choć lubię popylać tymi pierdziawkami to chętnie spróbowałbym czegoś innego. Macie jakąś stronkę z ustawieniami do pada i aut?   
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline lukaszasada

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 17, 2017, 17:17:10 »
Hej, wraz z kolejnymi sukcesami dostaniesz propozycję przejścia do innych serii wyścigowych. Co do ustawień, ja takowych nie posiadam.

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 17, 2017, 17:58:02 »
Nie zaczynaj gry kartami. Trudno się nimi jeździ i maja zupełnie inny model jazdy. Ciężko osiągnąć dobry wynik a zanim dostaniesz kontrakt na normalne wozy mija wieczność. Ja mialem dość i nawet nie chciało mi sie nowego sava robic. Poza tym nie pasował mi model jazdy. Olej karty.

Offline arian

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #450 dnia: Październik 17, 2017, 18:08:05 »
Co prawda na kierownicy, ale gokartami grało mi się rewelacyjnie, bo można nimi jeździć bardzo agresywnie. Na padzie grałem później, jak jeżdżenie gokartami miałem już za sobą. Na padzie najważniejsze jest niedopuścić do utraty przyczepności, bo później trudno ją odzyskać, ale dla mnie podstawowe ustawienia pada (pc i pad xbox360) są w porządku.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #451 dnia: Październik 17, 2017, 18:14:25 »
Potwierdzam, gokarty na kółku były świetne.

Offline robbo2k

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #452 dnia: Październik 17, 2017, 19:50:28 »
Ja gram na Logi DF  jest świetnie za to Forda Focusa nie umiem bo tam trzeba kręcić po 270stopni ale reszta jeździ się sympatycznie.  Ustawienie poziomu rywali w % daje możliwość rywalizacji na naszym poziomie  zawsze i wszędzie.  Ba jadąc widac gdzie mamy rezerwy czasowe. 29zl za klucz to świetna cena. Serwery online działają wczoraj z 50 osób bylo

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #453 dnia: Październik 19, 2017, 19:18:53 »
Dobrze mi się jeździ kartami. Napompowałem tylko lacze i zaczął normalnie skręcać :P Zmniejszyłem ciśnienie w hamulcach na 75 i nie zatrzymuje się już w miejscu po depnięciu hamulca. Lubię nimi jeździć, bo to fajne wyzwanie jest. Przedłużyłem kontrakt z ta sama stajnią i jadę kalendarz od początku ale już wyścigi "pomiędzy" sa zupełnie inne niż wcześniej. Im mocniejsze rakiety tym gorzej :? Za stary chyba jestem albo nie chce mi się babrać w ustawieniach. Takie R8 Plus w deszczu już się stara zamotać na trasie podczas gdy przeciwnik w jakichś dziwnych autach jedzie jak przyklejony. Próbowałem tego samego tym samym autem i co chwilę robię bączki na mokrej nawierzchni. Za mocne auta na pada.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.