Autor Wątek: PES 2018  (Przeczytany 44728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
Odp: PES 2018
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 17, 2017, 11:31:02 »
Właśnie nie wiem. Wydaje mi się, że tak. Ja zostawiłem standardowo na 3, bo na premierę mało osób jeszcze grało. Na wszystkie mecze tylko jeden mi się trafił z mocnymi lagami, ale na szczęście już takimi jak w fifie. Czyli zacinanie meczu, a nie płynna rozgrywka z turbo lagiem na przyciskach.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 17, 2017, 12:41:43 »
W drugim meczu doznałem w tym MY Club szoku i traumy. Zapomnialem ustawic filtr polaczenia i wylosowalo mi jakiegos goscia z Charkowa. Lagi były moze minimalne, ,ale to zmienia postac rzeczy. Zrobilem rage quita  :) gdy przegrywalem 7-0.  Byl lepszy nie przecze, rating 700 ponad, ale jak na gracza ktory nigdy w takim trybie nie gral to jest szok.

Z jednej akcji to sie smialem az. Dwoch moich obroncow wychodzi na pulapke offsajdowa, jeden spoznil (ok) a ostatni łamał linie biegnac w tył.

Czyli jak nie rozumiałem tego trybu tak nie rozumiem. Zeby sie meczyc przez nie wiem z 30 meczy zanim im zgranie zbudujemy jakiekolwiek....a północ w Fifie wieksze cyrki i tak ida, wspolczuje szczerze.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 17, 2017, 12:54:20 »
Nie no chłopie, ale nie rób reguły z jednostkowego zdarzenia.

Ja mam filtr ustawiony na 1 lub 2 i raz (raz!) faktycznie wylosowało mi gościa z rankiem 750, i pomimo słabego składu było 1:2, był dobry nie przeczę, ale nie był to jakiś półbóg. Tym bardziej, że był to mój chyba 2i mecz online.

Naprawdę pograj chwilę z CPU ( ja zagrałem ok. 5 meczów), zarobisz kasę, spróbuj jakiegoś chalenga zrobić to dostaniesz piłkarza za zrobienie wyzwania. Tymi podstawowymi graczami którzy jeszcze w dodatku nie są zgrani i nie leży im taktyka trenera to nie ma się co pchać do gry multi.

Rozegrałem może z 15 meczów i już w 1ym składzie nie mam gościa z OVR poniżej 70. Spirit powyżej 90.

Jaki Ty masz spirit w tej swojej drużynie?

A czy w FIFE są większe cyrki? Co najwyżej podobne jak grasz bandą niezgranych leszczy. I raczej bym powiedział, że większy wpływ zgrania na grę drużyny widzę w PESie niż w FIFIE.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 17, 2017, 12:58:55 »
Zgranie to team spirit? Ekhm prosze sie nie smiac, ja nie wiem jeszcze jak ten tryb działa, ale...7. Moj ostatni przeciwnik miał 99  ;D

Ok wiem czemu. Trener miał za mało czegos tam i wypozyczony Lewy i Boateng przechylili szale. Zobacze bez nich niestety...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 13:05:39 wysłana przez Orson. »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 17, 2017, 13:16:40 »
Ok to było to. Przegrywam wprawdzie do przerwy 3-1 :), ale obrona gra normalnie. 3 gole bo to słabiaki. Ale juz wyglada to ok, przedtem miałem jeden giga wylew, nie do opisania :)

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #325 dnia: Wrzesień 17, 2017, 13:27:53 »
Zmień trenera, powinieneś mieć trochę monet (jak nie masz to sprawdź za co można zdobyć, często są to banalne rzeczy).

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 17, 2017, 13:32:23 »
Zaczynam powoli ogarniac. Zwiekszyłem trenerowi umiejetnosci, wsadzilem do skladu wypozyczonego Lewego i Boatwnga. No to zobaczymy teraz hop hop :)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 17, 2017, 14:45:55 »
Z tego co piszecie to jakieś farmazony i nie zachęcają do gry. FUT był jasny i przejrzysty od pierwszej chwili, auction house daje fun, bo można sporo wyciągnąć za niską cenę i sprzedać drożej a w PES w ogóle nie ma handlu? Blah, niedługo FIFA, nawet handicap brzmi bardziej zachęcająco od tej magii. ;) Nie dziwne, że w to tak mało osób gra i sprzedaje kilka dni po premierze. ;P

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 17, 2017, 15:08:21 »
No akurat cos w tym roku nie sprzedaja :)

Ale mi tez srednio siedzi ten tryb. Akurat brak handlu ok, przez co sklady sa dosc roznorodne. Ale nie podoba mi sie to ze gramy pod taktyke menagera. Formacja to jedno ale suwaczki obrony i ataku to inna kwestia. Lubie tym zonglowac w zaleznosci od potrzreb.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:06:58 »
To sobie musisz kupić takiego menago jaki Tobie pasuje :)

Z tego co piszecie to jakieś farmazony i nie zachęcają do gry. FUT był jasny i przejrzysty od pierwszej chwili, auction house daje fun, bo można sporo wyciągnąć za niską cenę i sprzedać drożej a w PES w ogóle nie ma handlu? Blah, niedługo FIFA, nawet handicap brzmi bardziej zachęcająco od tej magii. ;) Nie dziwne, że w to tak mało osób gra i sprzedaje kilka dni po premierze. ;P

Faktycznie My Club nie jest zbyt przejrzysty, ale ma swój urok. O tyle dobrze, że nie ma handlu, że nie powstaje jakiś dziwny rynek gdzie możesz nakupić monet. No i główna IMO zaleta, nie spędzasz 1/3 czasu gry na handel kartami.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:10:59 »
Handlować sobie możesz w czasie wolnym/w pracy poprzez apkę/www.  ;)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:21:50 »
Możesz co nie zmienia faktu, że w dużej mierze trzeba się tym zająć na bieżąco.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:28:03 »
Ja bez kupowania paczek spokojnie zrobiłem sobie skład ze średnią 85 w fifie 16 w bardzo szybkim czasie. Dla mnie handel to ogromny + fify tak samo w nba 2k.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:31:43 »
No i wydaje mi się, że w PES zdobycie zawodników na poziomie nie graniczy z cudem. Natomiast w Fifie dorobić się dobrego składu bez wkladania gotówki jest cholernie trudno.

W fife trzeba liczyć na cud i trafic kogoś wartego majątek. Jak to się nie uda to skład trzeba zbudować tylko i wyłącznie z zarobionych monet. No teraz trochę pomaga draft i mistrzostwa. Wcześniej bez tego to był motyw: nazbierac przez sezon na paczkę/dwie. Trafić cudowne karty warte 1000 monet max.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:38:58 »
Paczek się ogólnie nie opłaca kupować, to się nadaje na jakieś jutubowe pack openingi i prędzej coś dobrego kupisz na markecie.
W 16 czy tam 15 dawali przez kilka dni po zalogowaniu do ich apki za free paczki/złoto i na start miałem już złoty zespół gdzie inni grali brązem/srebrem.
Dodatkowo za wysoki lvl w FUT (jak ktoś grał w poprzednie odsłony to pewnie ma tyle punktów do wydania, że może wykupić wszystko na raz) można sobie kupować różne boosty do 5/10/15 kolejnych meczy i kasa leci jak szalona. Da się też wziąć sporo kart na wypożyczenie i nimi koksać.
Można sobie grać sezony/turnieje offline i szybko zebrać masę monet jak komuś nie idzie na początku z ludźmi.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 17, 2017, 16:48:04 »
Tyle, że w taki sposób nie ma szans zdobyć kart topowych zawodników. Najlepsi kosztują po kilkaset tysięcy monet. Ronaldo, Messi miliony. Nie mówiąc już o kartach z TOTW i podobnych, których jest teraz na pęczki.

W pesie zaś na start dostajesz zawodnika z TOTY czy TOTS. Z różnych scoutow widzisz co dostaniesz i ile % szans masz. Wydaje mi się, że tam jest bardziej to zrobione w formie zabawy. FUT zaś okropnie uzależnia od samego otwierania paczek i farmienia monet. Do tego dochodzą farmerzy, sprzedawcy coinsow, na pc cziterzy.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 17, 2017, 17:12:52 »
Wiadomo jak chcesz mieć sam najlepsze karty to już trzeba bulgotać. Z drugiej strony taki skład nie gwarantuje sukcesu i swoimi złotymi nieraz gromiłem takich cwaniaków, którzy kupowali co się tylko dało ale grać już tym nie umieli.  :D

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 17, 2017, 18:33:51 »
Domanu czyli polski yt Bóg Fify (żarty, ale chłopak ma bilans pokroju ok 998-5-20), ze jesli ty np grasz srebrnym a przeciwnik złotym to ty masz handicap. Serio. I dlatego radzil by zlobic najlepszy mozliwy ale wciaz srebrny

Mam 11 meczy w dywizjach, bilans 5-1-5. Jeden raz Real mi wylosowało. Teraz wzialem na probe Real, Polaka mi wylosowalo. Lepszy ciut ode mnie, grał Juve. 0-0. Nie ma juz tak, ze mecz z Realem jest przejebany. Kazdy kto w piłki gra wie, ze to sie chyba...nie zdarzylo. Pamietacie taka pilke?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 18:57:12 wysłana przez Orson. »

Offline l0l0

• Badass
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 17, 2017, 19:05:43 »
Ja pamiętam! Stary PES z PS2, Real był bez szału...za to z Interem nie szło wygrać (adriano) ;)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 17, 2017, 19:25:47 »
Wiadomo he he, bo Real wtedy az tak skokszony nie był.  :) chodzi o graniu na topowe topy, pełne cyborgów. Ale teraz mi uswiadomiles, ze faktycznie pogorszyl sie swiat futbolu, co odwzorowaly gry w erze od PS3 mniej wiecej czyli pewne firmy jak Real zaskoczyły za bardzo, dawniej az tak nie bylo

A Adriano pamietam. Seabass byl jego fanem i go koksił. Smieszne bo Adriano wtedy mial ju problem  piciem i nadwaga (co smieszne nie jest 8)-) , ale Japonczyk czynil go Bogiem.

Np PES 6 czyli moj ulubiony (lol ten ma szanse mu dorownac w "mym lubieniu" co jest mega wyczynem bo czasy sie zmienily). Gralem Arsenalem w sieci...na pc (ufff) bo Henry Bog i Brazylie non.stop mi losowalo, Adriano krylem podwojnie zawsze

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 17, 2017, 20:43:22 »
Ja sie rozpływam nad ta gra. A fanboejm PESa nie jestem. Milosc sie skonczyla w 2008 gdy z wywalonym ozorem pobieglem kupic gre na premiere i oinline na powtorkach widzialem Park Yi Songa. Szkoda ze nikt nie mial go w druzynie, a wszystko na mega lagach. PES upadl, wiec byla Fifa. Byla raz lepsza, raz gorsza, nie bylo zle. Handicap oczywiscie mega wkurzał. Jasne, ze czasem pomagał, ale wiadome jak przeszkadza to czujemy go 3x mocniej

Ale o boziui wraca stary- nowy PES. Nie laguje i wnosi tak wiele.

Knur obczaj to- wez w Fifie United i niech ci Real alalwylosujer rwylosuje. Przejebane. A tu mi sie bez kitu ciezej gra na United. Pogba i Lukkaku robia taka robote ze wymiekam. A jak wejdzie Ibracadabra na podmeczonego rywala...

I moze stad choc brak (na pewno?) Matchamakingu to nie ma Realow i Barcelon non stop

I Fifa w tym roku na deskach. I ciesze sie bardzo bo za to skurwysynstwo handicapowe ea powinno dostac atomowke dawno. I sie dziwie, ze w takich Stanach nikt ich nie pozwal

Grasz w ten Fut, placisz "prawdziwe" dolary na karty i masz np zloty sklad i rywal ze srebrnym dostaje handicap. Bardzo milo.
R
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 20:51:24 wysłana przez Orson. »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 17, 2017, 21:06:29 »
Skoro wszędzie jest handicap to jak ten ziomeczek, o którym wcześniej pisałeś, ma aż tyle wygranych? Jest tak dobry, że handicap się poddaje?  :D

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 17, 2017, 21:17:48 »
Lol. Raczej. Rozbroiles mnie.

Kiedys gralem w Fife "na serio". Na manualu. Mimo iz matchmaking w Fifie jest idealny, to na manualu gra malo osob, wiec losuje kogos kto "jest". Czesto trafialem w Fifie 12 na pewnego Włocha,  pokroju Domanu (podobny bilans). Jesli miale "przyjemnosc" (watpie bo poza manualem gdzie losuje na farta) zagrac z typem pokroju bilans 97 proc zwyciestw..to tak, oni ignoruja handicap. Bo im pilke zabierzesz 5 razy na mecz..

https://youtu.be/2Aj2NaxzucM

Obejrzyj. To sa ludzie  z ktorymi nie powachasz pilki. Czuja handicap, ale sa ponad 3x nad rywalem
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 21:20:56 wysłana przez Orson. »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 17, 2017, 22:17:39 »
No ładnie gościu ma rozklepaną mechanikę, wie z którego miejsca trzeba strzelić żeby padł 100% gol itp. masakra z takim robotem grać.
Ja się nie znam, nigdy nie grałem "na serio" w fifę, zawsze dla przyjemności. W FUT robiłem zawsze max skład bez inwestowania $, później bym już musiał kupować zawodników o wartości mojego całego zespołu a w gry ze "sklepikami" nie inwestuję.  ;)
Zobaczyłem teraz na originie i w 15 miałem przegrane ok 350 h, w 16 prawie 415 h a w 17 już tylko 132 h więc tak czy siak czekam aż będzie w origin access, bo w 17 FUT już nic nie grałem, tylko regularnymi zespołami, ostatnie miesiące praktycznie w ogóle nie odpalałem więc taki ze mnie gracz.  :D
Swojego czasu wkręciłem się w NBA 2K i fifa poszła w odstawkę, tam też jest mega fun z budowania składu i również nigdy nic nie inwestowałem. Jest masa eventów, gdzie wygrywa się nie tylko kasę ale i karty super zawodników, jest mobilka apka, z której można każdego dnia wyciągać dobre profity. Mnie głównie bawi budowanie składu, tak jak w mmo ubieranie swojej laleczki, endgame już nie dla mnie, bo za dużo czasu i uwagi to wymaga.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 18, 2017, 00:01:03 »
A ja tak się przywitałem z trybem Divisions :)

! No longer available

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 18, 2017, 07:42:16 »
Pogratulować. Ładna bramka.

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:51:42 »
o co chodzi z tymi kartami dołączanymi do pudełkowej wersji gry?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:17:59 »
Jakies 3 karty sa, bodaj w kiosku w Biedronce takie widzialem. Nic ciekawego.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:10:09 »
Dzięki :) Po tych średniakach z MyClub jak wziąłem City to się zaczęła gierka ;)

Ale podobnie jak w FIFIE to są dwa różne gameplaye.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:11:55 »
No rozne, wolisz ten z Dywizji?

Jak mowie, na ,19 meczy raz Real miałem i 2 razy Barcelone. Nie ma z tym problemu.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:15:21 »
Dobór drużyn w PES jako tako działa. Jeśli się da to wyszukuje drużyny na podobnym poziomie. Początkowo miałem same Barcelony i Reale, ale teraz jest chyba lepiej. No i też taki plus jest, że grając słabszą drużyną dostaje się znacznie więcej punktów.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:17:43 »
No rozne, wolisz ten z Dywizji?

Jak mowie, na ,19 meczy raz Real miałem i 2 razy Barcelone. Nie ma z tym problemu.

Jeszcze nie wiem, na razie zagralem jeden mecz w Dywizji, więc ciężko o jakieś wnioski :)  Musze zagrać sezon to coś powiem więcej.

Mi wylosowało Napoli na City więc dla mnie spoko :)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:31:05 »
Dobór drużyn w PES jako tako działa. Jeśli się da to wyszukuje drużyny na podobnym poziomie. Początkowo miałem same Barcelony i Reale, ale teraz jest chyba lepiej. No i też taki plus jest, że grając słabszą drużyną dostaje się znacznie więcej punktów.
taka mieli koncepcje z tymi punktami. Nie jest to madre, ale mysle ze zdecydowali sie na taki pomysl bo po prostu jest tu mniej o wiele graczy niz w Fifie i jakby kazdy wlozyl jakis filtr np ze chcesz druzne na 2 gwiazdki to by moglo strasznie dlugo szukac.

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 18, 2017, 14:10:03 »
Stworzyłem klan polygamia. Jak ktoś chce może dołączyć.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 18, 2017, 15:09:26 »
O co chodzi z klanami bo to chyba nowa opcja?

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 18, 2017, 15:23:33 »
No i ilu chętnych na stworzenie miniLigi PESowej? Będzie chociaż z 4ech zeby jedna "grupę" stworzyć? ;)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 18, 2017, 15:52:28 »
Ja bym sprobowal :) dzis 4 porazki pod rzad w 9 dywizji, dobrze ze ostatni dzien wolnego, musze zrobic przerwe chyba. Jakby co to wpisujcie sie kto by pograł

1 Orson

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 18, 2017, 16:01:07 »
1. Orson
2. DzikiKaczor

Boję się, że na tym ta lista się skończy ;)

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #358 dnia: Wrzesień 18, 2017, 16:12:07 »
1. Orson
2. DzikiKaczor

Boję się, że na tym ta lista się skończy ;)

A ja to co?  :'(

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 18, 2017, 16:34:08 »
O co chodzi z klanami bo to chyba nowa opcja?
Bo to było tak, że ja chciałem sobie pograć z kimś 3vs3. Można to zrobić wchodząc w Online Co-Op, a potem mamy dwie opcje. Pierwszą z nich jest Casual Match. Wszedłem w to i mnie wylosowało tak, że ja byłem sam vs 2 innych gości. Jest też druga opcja - Clan Match, gdzie mamy już większą kontrolę i pewność, że dołączymy do kogoś do grupy albo stworzymy sami i ktoś do nas dołączy. Jednak, żeby to zrobić potrzebujemy clanu. W Co-Op settings możemy zarequestować o dołączenie do klanu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "polygamia" i voila. Klan jest teraz otwarty i każdy może dołączyć.

Ja też mogę pograć miniturniej. Nie umiem jeszcze grać, kilka bramek strzeliłem, a podobno człowiek się uczy w grze z lepszymi. Czyli mamy już 4.

P(e)S. Ściągneliscie sobie juz Manchester Utd i Real? :)
http://www.ppe.pl/news/53472/pes-2018-z-prawdziwymi-druzynami-ligami-i-niektorymi-strojami-pierwszy-option-file-dostepny.html