Autor Wątek: OnLive  (Przeczytany 37489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pikacz

• Gość
Odp: OnLive
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 24, 2011, 10:25:55 »
Ja tam nie mam zadnych problemom, ale ja jade na swoim koncie z Bety US i w sumie da sie w miare komfortowo grac.
Czekam na jakis serwer w Reichu i zamawiam boxa do TV.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 24, 2011, 10:32:40 »
To ty masz chyba łącze łąmiące prawo fizyki. U mnie na koncie US onlive w ogole odmawia uruchomienia.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 24, 2011, 11:00:05 »
Nagrac filmik? Siedze na 10Mb ze Spółdzielni Mieszkaniowej Słowianin w Świnoujściu i na moim koncie US OnLive dziala. W biurze, na laczu z tepsy tez dziala... Widocznie tu sa jakies cieki wodne, albo cos.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 24, 2011, 11:23:38 »
Nie no, wierzę, po prostu się dziwie. Na zdrowy chłopski rozum pingi do usa powinny byc slabe. Moze zmigrowali ci juz konto na europe - jestes w stanie sprawdzic z jakimi serwerami sie laczysz?

Ze świnoujscia bliżej do USA - przez morze :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2011, 11:26:17 wysłana przez Simplex »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 24, 2011, 11:28:09 »
Moze zmigrowali ci juz konto na europe - jestes w stanie sprawdzic z jakimi serwerami sie laczysz?
Spoko, pogrzebie gdzies w ustawieniach - pamietam, ze w Becie byly podane serwery. Ale ceny w Marketplace mam w $.

Ze świnoujscia bliżej do USA - przez morze :D
;)

Ziew

• Gość
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 24, 2011, 13:19:47 »
Działa, przynajmniej na Win7. Sama aplikacja jest niesamowicie zgrabna, to właściwie jeden kilkumegabajtowy plik wykonywalny.
Mam już konto założone na onlive.co.uk i dupa, nie wpuszcza mnie przez niby za słabe łącze. Kasy bym temu nie powierzył :P
A jaki jest dokladnie komunikat? Nie ma sie co dziwic, ze sa problemy z dzialaniem w polsce skro oficjalne onlive w polsce nie działa.

Podobny, albo taki sam jak "Twojego Ojca". Dzisiaj zamiast "Unable To Proceed" mam tylko ostrzeżenie o "high latency", ale już mnie wpuszcza łaskawie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 24, 2011, 13:25:00 »
zalozylem konto na uk, tez mam ostrzezenie o high latency, ale moge przejsc dalej.

Offline Twój ojciec

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 24, 2011, 13:29:38 »
OK teraz tylko nie wiem jaką gre wziąć - Borderlands czy Homefront, pomoże ktoś w wyborze?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 24, 2011, 13:30:37 »
A skad mamy wiedziec jakie ty gry lubisz? Poguglaj obu grach i weź te ktora bardziej ci pasuje.

Offline Daram

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 24, 2011, 13:43:43 »
Grałem zarówno z konta USA i UK i o dziwo na UK było gorzej.
Na USA dało się grać ale tutaj nie ma szans.
Za to spróbowałem konkurencji czyli Gaikai i powiem, że jest o niebo lepiej.
Ja nie mam kompletnie żadnego laga, chodzi jak powinno.

Offline Twój ojciec

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 24, 2011, 19:14:53 »
Mógłby mi ktoś pomóc? Czy ktoś z was mógłby zrobić mi konto na Onlive'ie zapłacić za grę, a ja przesłałbym należną kwotę? Bo nie umiem ustawić tego serwera proxy.

MeriB

• Gość
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 24, 2011, 19:45:21 »
Mógłby mi ktoś pomóc? Czy ktoś z was mógłby zrobić mi konto na Onlive'ie zapłacić za grę, a ja przesłałbym należną kwotę? Bo nie umiem ustawić tego serwera proxy.
Fajny pomysł, ale na razie nie da się usunąć karty raz podpiętej pod onlive.
Więc ktoś powierzyłby zawartość swojego konta w twoje ręce - ja się na to nie decyduję ;)

http://uk.gofreevpn.com/
Ten VPN jest darmowy i zawsze śmiga, polecam.

Offline Twój ojciec

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 24, 2011, 20:02:02 »
Fajny pomysł, ale na razie nie da się usunąć karty raz podpiętej pod onlive.
Więc ktoś powierzyłby zawartość swojego konta w twoje ręce - ja się na to nie decyduję ;)

http://uk.gofreevpn.com/
Ten VPN jest darmowy i zawsze śmiga, polecam.
O.O a to bez adresu IP i portu, jak to zrobić? Sorki, że mogę być tak upierdliwy, ale w tych sprawach jestem laikiem.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 24, 2011, 22:08:37 »
Założyłem konto na uk i lag jest jakby troche mniejszy ale gry i tak wyglądają słabo (net mam 10mb/s)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 25, 2011, 16:34:51 »
A umnie dzisiaj znowu info ze mam za duze latency i onlive w ogole sie nie odpala. W sumie nieistotne, i tak nie zamierzalem na tym grac, traktuje to jako ciekawostke. Oby to nie była przyszłość gier :P

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 25, 2011, 20:40:51 »
Az z ciekawosci zalozylem konto na UK (swoja droga czemu nie mozna zmigrowac gamertaga z US?). O ile wersja US w ogole mi sie kiedys nie odpalala, to UK jednak zatrybilo mimo komunikatu o lagach. Z grami bylo roznie, niektore jak Tropico 4 dzialaly plynnie, a inne jak Metro mialy laga jak stad do (nomen omen) UK. Rozdzielczosc tez pewnie byla najnizsza z mozliwych bo wszystko bylo rozmazane.
Ogolnie podoba mi sie koncept, podobaja mi sie promocje typu gry za funciaka, podoba mi sie prostota wykonania i mozliwosc podgladania gry innych graczy. Ale poki co na moim laczu 6Mb/2mb nie da sie w ten sposob komfortowo grac nawet na laptopie, o HD na TV nie mowiac.
Piesn przyszlosci.
(kliknij)

Offline Twój ojciec

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 25, 2011, 22:27:50 »
Az z ciekawosci zalozylem konto na UK (swoja droga czemu nie mozna zmigrowac gamertaga z US?). O ile wersja US w ogole mi sie kiedys nie odpalala, to UK jednak zatrybilo mimo komunikatu o lagach. Z grami bylo roznie, niektore jak Tropico 4 dzialaly plynnie, a inne jak Metro mialy laga jak stad do (nomen omen) UK. Rozdzielczosc tez pewnie byla najnizsza z mozliwych bo wszystko bylo rozmazane.
Ogolnie podoba mi sie koncept, podobaja mi sie promocje typu gry za funciaka, podoba mi sie prostota wykonania i mozliwosc podgladania gry innych graczy. Ale poki co na moim laczu 6Mb/2mb nie da sie w ten sposob komfortowo grac nawet na laptopie, o HD na TV nie mowiac.
Piesn przyszlosci.
100% popieram.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 17, 2012, 22:07:05 »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 17, 2012, 22:13:25 »
Hurra! Nieuniknione trochę się odsunęło w czasie.

"Streaming gier to przyszłość" - na szczęście odległa.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 17, 2012, 22:28:59 »
Tak w praktyce to może i szkoda. Sam koncept w końcu jest spoko, tylko faktycznie potrzebne jest wiele lat na dopracowanie tego. Jak kiedyś faktycznie będą rewelacyjne łącza internetowe, same streamingi będa pozbawione odczuwalnych lagów, i takie usługi będą kompletnie niezawodne, to będzie to spoko. To jest o wiele lepsze rozwiązanie od domowych sprzętów do renderingu, tylko musi to działać idealnie.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 17, 2012, 22:49:52 »
Znaczy jak tylko ludzkosc wynajdzie technologie umozliwiaja przesylanie informacji z szybkoscia wieksza od wiazki swiatla w swiatlowodzie?

Offline lasarus

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 17, 2012, 22:50:15 »
Za te kilka lat to głupi tablet/smarttv/smartphone będzie sam spokojne sobie radził z zaawansowaną grafiką, więc trochę ślepa uliczka. Przynajmniej z dotychczasowego wzrostu wydajności w urządzeniach mobilnych można to wywnioskować, nvidia już chyba od kolejnej generacji tegry obiecuje znaczący wzrost wydajności swoich układów.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 18, 2012, 00:00:01 »
Ale po co kupować sprzęt za kilka tysięcy do renderowania, jak w zamian będą to mogły robić czyjeś serwery, do tego w maksymalnej jakości, a my będziemy mogli odtworzyć ten obraz na dowolnym sprzęcie potrafiącym go dekodować?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 18, 2012, 02:33:50 »
Spoko, w teorii to brzmi super, tylko ze te serwery beda caly czas pracowac, pobierac prad, zuzywac sie i musi byc ich bardzo duzo, zeby nie zabraklo, wiec pewnie przez spora czesc czasu beda pracowaly na pol gwizdka.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 18, 2012, 10:18:09 »
Dlatego też to jest daleka przyszłość, co nie zmienia faktu, że idea super.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 18, 2012, 10:50:35 »
Ale po co kupować sprzęt za kilka tysięcy do renderowania, jak w zamian będą to mogły robić czyjeś serwery, do tego w maksymalnej jakości, a my będziemy mogli odtworzyć ten obraz na dowolnym sprzęcie potrafiącym go dekodować?

No zwlaszcza mobilne urzadzenia przez siec telefoniczna kiedy nie jestem w stanie ogladac Crunchy rolla w 1080p na laczu 24 mbitow w domu.
A dostawcy internetu mobilnego z checia zapewnia infrastrukture by streamowac wysokiej jakosci obraz do milionow urzadzen ;)

THU31

• Gość
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 18, 2012, 10:54:03 »
Sorry, ale co mnie obchodzi jakaś mobilność? Na PS3 też grasz mobilnie? Chyba nie, a o czymś takim tu mówimy.

Mobilnie niech se robią co chcą, mogą robić smartfony po 2-3k i se je zmieniajcie co pół roku żeby w nowsze popierdółki móc pograć.

Ale OnLive itp. to jest świetna alternatywa dla stacjonarnych konsol, tylko to musi działać idealnie.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 19, 2012, 11:32:45 »
No i stalo sie, OnLive od piatku zdycha, polowa pracownikow juz zwolniona, a tak wszyscy pierniczyli ze przyszlosc grania bedzie w "chmurach"

http://kotaku.com/5935905/weak-traffic-low-subscribers-meant-something-had-to-happenbut-onlive-employees-didnt-expect-the-end

THU31

• Gość
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 19, 2012, 11:48:12 »
Tak, przyszłość, nie teraźniejszość.

Jak dla mnie to za wsześnie sie zabrali za to, nie ma jeszcze odpowiednich technologii żeby ta usługa mogła konkurować z normalnym sprzętem.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 21, 2012, 13:32:53 »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 21, 2012, 15:55:32 »
Tak, przyszłość, nie teraźniejszość.

Jak dla mnie to za wsześnie sie zabrali za to, nie ma jeszcze odpowiednich technologii żeby ta usługa mogła konkurować z normalnym sprzętem.

Nigdy nie bedzie inaczej - moc chipow graficznych rosnie nieublaganie, a przepustowosc lacz internetowych staje sie coraz bardziej deficytowa.