Autor Wątek: Ogromna przewaga w ofercie ps3 nad x360  (Przeczytany 13314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzychu_RP

• Aktywny forumowicz
Ogromna przewaga w ofercie ps3 nad x360
« dnia: Maj 24, 2009, 12:07:18 »
Witam mam jeszcze x klocka i wydaje mi się chociaż to może być tylko moje zdanie że ps3 przewyższa i to bardzo xklocka. Wystarczy popatrzeć na tytuły Uncharted 2 God of War 2 Heavy Rain.
A co ma dla nas Microsoft Splinter Cell Conviction to jak dla mnie za mało.

Czy wy też macie podobne zdanie

Offline ico72

• Aktywny forumowicz
  • psn ID: ico72
Odp: Ogromna przewaga w ofercie ps3 nad x360
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2009, 12:21:57 »
Mam trzy stacjonarne konsole obecnej generacji i to PS3 uwazam za najlepsza , pozatym lista excluzywnych tytułow mowi sama za siebie.Xbox sie powoli konczy i gdyby nie Alan to juz dawno pozbyłbym sie tej konsoli

Offline Exef

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2009, 12:41:04 »
Xbox napewno się nie kończy. Napewno do konca tej generacji się utrzyma. Jedyne co się dzieje to nadzieja na zmiane starobetonowej polityki sony.

PS. W pokoju posiadam PS3, jednak posiadam też x360.

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2009, 12:51:10 »
Już za tydzień może nam się zupełnie zmienić perspektywa. Ale jeśli zapowiedzi Microsoftu nie zwalą mnie z nóg, a dodatkowo Sony obieca obniżkę ceny PS3 czy pokaże wersję slim, to trzeba będzie zmienić konsolę.
PSN ID: czajuprime

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2009, 13:00:29 »
Jakiś czas temu nosiłem się z zamiarem sprzedania PS3 i zakupu Xklocka (bądź po prostu dokupienia drugiej konsoli) - teraz wiem, że bardzo bym tego żałował. Konsola Sony zdecydowanie nabiera wiatru w żagle i jej przyszłość (teraźniejszość nawet) widzę bardzo kolorowo. Jest co prawda kilka tytułów na X360 , w które chętnie bym pograł (aż dwa - PGR & Forza), ale to chyba wszystko. Wii też miałem, ale jednak to nie jest to co tygryski lubią najbardziej (pograłem w Zeldę: TP i opchnąłem). Jest dobrze. Będzie jeszcze lepiej.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2009, 13:01:44 »
No nie - kolejne durne fanbojowe madrosci. Nie wystarcza Wam klepanie tego w komentarzach?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Krzychu_RP

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2009, 13:16:43 »
Ja nie jestem fanboyem ale poprostu widze co się dzieję. Microsoft daje nam coraz mniej pwodów do miłości teraz tylko splinter cell i forza co jest z pewnością za mało.

A uncharted ma najlepszą grafikę jaką kiedykolwiek widziałem i nawet dla tej gry warto kupić ps3./

Pozatym trzeba coś zauważyć dla coraz więcej gier będzie gorszych na x360 poniważ będą okrajane aby zmieściły się na dvd.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2009, 13:22:00 »
spoko - niech będzie taki wątek jeden - przemianujcie go na fanboy wars, jak ktoś bedzie potrzebowal, to bedzie sie gdzie wyzyc :D

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2009, 14:11:18 »
krzychu,ta 16tka w nicku to wiek? patrzac na twoje wypowiedzi to 12 max bym dal :>. aha, pisze z ps3 (padem,hehe) wiec wybacz, ze nie rozwijam mysli:]

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2009, 14:15:53 »
spoko - niech będzie taki wątek jeden - przemianujcie go na fanboy wars, jak ktoś bedzie potrzebowal, to bedzie sie gdzie wyzyc :D

ja zamiast takiego tematu proponuje uderzenie głową w ściane - może się poukłada pod kopułą?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2009, 14:17:49 »
Dobra, tylko utrzymujemy pewien wysoki poziom dyskusji, bo jak nie to skończy się jak ze wszystkim poprzednimi, czyli do zamknięcia.

Osobiście uważam, że to kwestia opinii, która konsola ma się lepiej. Microsoft może nie ma w tej chwili wielkich zapowiedzi, ale oni się wyplują na E3 i wtedy dopiero zobaczymy. Z drugiej strony 360 ma zdecydowanie lepiej zbuowaną usługę sieciową i kilka innych rzeczy, które mi pasuje (XNA, Community Games). Sony za to na ten rok ma mocną listę ekskluzywnych marek, co może się podobać. Ja bym jednak zaczekał do E3, bo ten rok może być znowu rokiem bardzo dobrych gier :].
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2009, 14:20:53 »
Dobra, tylko utrzymujemy pewien wysoki poziom dyskusji, bo jak nie to skończy się jak ze wszystkim poprzednimi, czyli do zamknięcia.

Osobiście uważam, że to kwestia opinii, która konsola ma się lepiej. Microsoft może nie ma w tej chwili wielkich zapowiedzi, ale oni się wyplują na E3 i wtedy dopiero zobaczymy. Z drugiej strony 360 ma zdecydowanie lepiej zbuowaną usługę sieciową i kilka innych rzeczy, które mi pasuje (XNA, Community Games). Sony za to na ten rok ma mocną listę ekskluzywnych marek, co może się podobać. Ja bym jednak zaczekał do E3, bo ten rok może być znowu rokiem bardzo dobrych gier :].
Albo rokiem PS3? :D
Rok temu Xbox pokazał pazurki, teraz może Sony się wybije. Chociaż ostatnia konferencja M$ na E3 bardziej zaskoczyła niż Sony :)

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2009, 14:36:59 »
Poczekajmy do E3 z wojenkami na temat listy wydawniczej. Sony zawsze dużo wcześniej ogłasza swoje projekty niż MS, takie już są te firmy.
In the rain or in the snow
Got the got the funky flow

(kliknij)

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 24, 2009, 14:38:39 »
Ale gdzie ta ogromna przewaga ?  ::)

Offline Krzychu_RP

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 24, 2009, 14:41:26 »
krzychu,ta 16tka w nicku to wiek? patrzac na twoje wypowiedzi to 12 max bym dal :>. aha, pisze z ps3 (padem,hehe) wiec wybacz, ze nie rozwijam mysli:]

Unfortunently w tym roku pisałem maturę więc wnioskuje że mam 18.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 24, 2009, 15:19:10 »
Zgadzam się z autorem tematu, tu nie chodzi o "Fanboizm" tylko o czyste obiektywne fakty. Microsoft nie ma prawie żadnego ciekawego exclusiva. Ale zgadzam się też z tym że trzeba poczekać do E3, MOŻE coś się wtedy zmieni, ale wątpię.

Offline nikvist

• Stały bywalec
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 24, 2009, 15:21:09 »
Unfortunently...

Unfortunately ;>

Offline Krzychu_RP

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 24, 2009, 15:44:14 »
Sorki za pisownie dlatego z ustenego miałem 90% bo nie trzeba było pisać:D

Sony ma cholernie dobre gry pomijam fakt że MGS to jedyna gra która dostawała oceny po 10 na najlepszych serwisach.

Ale panowie bądźmy obiektywni oczywiści poczekajmy do E3 ale Uncharted- gra z najlepszą grafiką jaką do tej pory widziałem poprostu miód i klimat fajny a God of War 3 to murowany hit bo gow to już historia.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2009, 16:01:14 »

Sony ma cholernie dobre gry pomijam fakt że MGS to jedyna gra która dostawała oceny po 10 na najlepszych serwisach.

Ale panowie bądźmy obiektywni oczywiści poczekajmy do E3 ale Uncharted- gra z najlepszą grafiką jaką do tej pory widziałem poprostu miód i klimat fajny a God of War 3 to murowany hit bo gow to już historia.

No i to samo ktoś inny może powiedzieć o innych tytułach. To nigdy nie będzie obiektywne, szczególnie, że się akurat średnio z Tobą zgadzam :].
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 24, 2009, 16:20:38 »

Cieszmy się więc zatem wszyscy wspólnie w tym temacie z Krzychem16. Doczekałeś się dobrych gier na PS3 i założyłeś temat z tego powodu, ja Ciebie rozumiem bo to wydarzenie u Sony warte zanotowania. Demko inFamousa jest świetne (ahh te genialne sterowanie!!!), Uncharted 2 także zapowiada się znakomicie. Najbardziej jednak czekam na wieści o Project Trico.

Od MS raczej na pewno można się spodziewać Splinter Cell: Conviction, Halo ODST, Alan Wake, Forza Motorsport 3, Ninety-Nine Nights II, Perfect Dark 2, Blue Dragon 2. Ja chciałbym także by plotki o zapowiedzi Killer Instynkt 3 okazały się prawdą, brak mi krwawych bijatyk a po dobrej sprzedaży SF4 ktoś powinien pójść za ciosem.
In the rain or in the snow
Got the got the funky flow

(kliknij)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2009, 16:26:45 »
Poekajmy do E3, bo jak do tej pory, to Sony zabija tytułami Xboxa - ale po E3 może się to wyrównać.

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2009, 16:29:05 »
Ja bym się odważył na stwierdzenie, że lineup na obie platformy jest świetny. To będzie ciekawe E3 - może tak jak (chyba) 3 lata temu będzie jakiś feed online ? Komentowanie wszystkiego na żywo na IRCu bardzo mi się wtedy podobało

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2009, 16:39:14 »
Jezu, zawsze jak pojawia się ktoś kto wieszczy klęske x360 to pisze tylko o exclusivach, wszyscy wiemy że Sony ma  lepsze i na nie stawia, Ameryki nie odkryłeś. Microsoft ma inną strategie i jak do tej pory lepiej na tym wychodzi. Zresztą poczekamy do końca roku, porażka killzone pokazuje że wszystko jest możliwe.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2009, 16:49:34 »
M$ lepiej na tym wychodzi, tylko czy lepiej wychodzą na tym gracze tacy jak my? Wątpię ...

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2009, 16:53:53 »
No cóż od siebie powiem, że xboxowi nie udało się mnie przekonać do zakupu przez 3 lata więc pewnie nie uda mu się teraz (chyba głownie przez swoje uber-mega-badziewne wykonanie). Sony chyba faktycznie się przegrupowało i wreszcie doszli do wniosku, że jednak będą robić konsole, a nie odtwarzacze Blu-Ray, exclusivy na ten rok tylko to potwierdzają. Jedyne, czego wciąż nie mogę przeżyć to brak tego cholernego dźwięku po bitstreamie i brak fajnych jrpgów (na x'ie niby są, ale jakieś takie bez ikry, no i daleko im do tych z PS2).
Wniosek dla posiadaczy PS3 jest taki, że jest nieźle, a będzie już tylko lepiej. Czego sobie i Wam życzę  :D
(kliknij)

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2009, 17:05:53 »
PS3 po prostu się podnosi. Nie znokautuje XBoxa, ale IMO ma lepszą ofertę (czego nie można było powiedzieć, kiedy ryzykowałem dwa i pół roku temu kupując swojego Chlebaka). Zresztą strategia Sony od początku była bardzo długofalowa - wchodzimy z PS3, rozkręcamy je powoli, zgarniając jednocześnie sporo kasy z PS2 i robiąc combosa z PSP. M$ postawił na szybkość (pierwsi wydamy konsolę), podkupywanie exclusive'ów i pokraczne, okrojone wersje konsol (stąd najtańszy X jest dużo tańszy od PS3, ale już porównywalny model XBoxa jest droższy).
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Jogurt Truskawkowy

• Junior
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 24, 2009, 17:13:44 »
Kolejne wielkie gry ktore sprzedadza sie jak Killzone 2 ktory wywolywal z kazdym filmikiem wieksze podniecie niz ostatnie GTA4 - fora ciagle byly atakowane byly linkami, gifami, komentarzami, ze nim przeczytales strone to pojawili sie 2 nastepne. Wiec poczekajcie do premiery z tymi wielkimi grami na PS3. Z reszta MS nieoglosil nowych tytulow bo robi to na E3 (jak np. tatuaz GTA4, kto sie tego spodziewal ze seria ktora miala poczatek na konsole Sony wyjdzie i na Xbox'a). Prawdopodobnie znow na obecnym E3 bedzie cos z nowym DLC do GTA4 ;).

Poczekajmy az zagramy - bo wiele gier fajnych jest na filmikach zas grywalnosc/frajda z nich jest niska jak np. Velvet Assains, Bionic Commando.

Offline HanSatan

• Stały bywalec
  • Üßer Fuhrer
    • HanSatan's BLOG
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 24, 2009, 17:14:18 »
Xbox to urządzenie typowo i wyłącznie do grania, PS3 jest bardziej rodzinny dlatego po woli będzie znajdować coraz więcej użytkowników. Wielu z moich przyjaciół kupiło PS3 dlatego, że: a. marka (pamiętają ps2) b. odtwarza blurej c. centrum multimedialne (choć moim zdaniem jest to mocno przesadzone)...

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 24, 2009, 17:20:08 »
Przewaga w tytułach, których nie ma (i w najbliższym czasie nie będzie) mnie niespecjalnie przekonuje. Mogę zagrać w Uncharted 2? Nie. W God of War 3? Nope. Heavy Rain? Też nie za bardzo. Te gry mają dla mnie taką samą wartość, jak Splinter Cell: Conviction, Alan Wake oraz Halo 4, 5 i 12 - żadną. Sorki, nawet na potrzeby dyskusji nie dam sobie sprzedać "potencjału". Co roku Sony ogłasza "rok PS3", ja już tego w ciemno nie łyknę.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 24, 2009, 17:47:34 »
gdzie Wy widzicie taką przewagę tytułów na PS3 w stosunku do 360? ludzie, coz to za idiotyzm..niektorzy powinni byc banowani za tak idiotyczne tematy..moze jakis limit wiekowy na forach..debilizm totalny

Offline ProChaoS

• Stały bywalec
  • PSN ID: ProChaoS
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 24, 2009, 17:49:16 »

Unfortunently w tym roku pisałem maturę więc wnioskuje że mam 18.

Chyba jej nie zdasz jeśli tak samo sklecałeś zdania jak w pierwszym poście.

BTW. M$ jak rok temu pewnie znowu pozamiata konkurencje swoimi tytułami. Co do przewagi ps3 nad xklocem. PS3 ma lipniutką komunikację (oczywiście nie mówię tu o super chacie) i serwery online. X360   swoim systemem grup, zapraszania, oceniania graczy, wysyłania skarg itd. miażdży chlebaka.

Offline HanSatan

• Stały bywalec
  • Üßer Fuhrer
    • HanSatan's BLOG
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 24, 2009, 17:54:23 »
No niestety ale PS3 pod tym względem ostro raczkuje chociaż koniec zeszłego roku i początek tego dobrze rokuje, wydaje mi się że Sony potrzebne jest Playstationowe New Experience :D

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 24, 2009, 17:55:13 »
Co roku Sony ogłasza "rok PS3"
nie, nie. Co roku jest rok PSP :)
kiedyś myślałem gdy myślałem nad next gen (miałem już wii) to zastanawiałem się co wybrać i ps3 nie potrafiła mnie niczym przekonać. Poza tym dali ciała że dlc do gta4 jest na xbox. Stąd MS ma moją kasę. Sony to już nie to co kiedyś, gdy konsola kojarzyła się z playstation.
Wielu twierdzi że sony ma hiciory a ms nic. W moim przypadku w gdy które są zapowiadane w nic bym nie zagrał . KZ2 miał być wielkim hiciorem i chyba mu się nie udało. GoW2 miał być hitem i jest.
Poczekajmy na to co wszystkie firmy (bo czekam co też pokaże nintendo) zaprezentują na E3 i wtedy będzie można się konkretnie przekomarzać ;)
xbox live - Arti 0777

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 24, 2009, 18:04:48 »
BTW. M$ jak rok temu pewnie znowu pozamiata konkurencje swoimi tytułami. Co do przewagi ps3 nad xklocem. PS3 ma lipniutką komunikację (oczywiście nie mówię tu o super chacie) i serwery online. X360   swoim systemem grup, zapraszania, oceniania graczy, wysyłania skarg itd. miażdży chlebaka.

Hmm, akurat Microsoft nie wygrał E3 grami, no chyba, że czujesz respekt przed Lipsami, You're in The Movies, Fable 2 i GoW2. Microsoft wygrał, bo znowu wykonał krok w przód, jeśli chodzi o usługę sieciową, gdzie Sony nawet nie potrafiło się zrównać ze starą funkcjonalnością. Sad, but true.

Co do gier, to akurat kwestia gustu. Dla mnie osobiście był tam pewnie remis - większość dobrych tytułów była multiplatformowa.

KZ2 miał być wielkim hiciorem i chyba mu się nie udało. GoW2 miał być hitem i jest.

To raczej zależy od postrzegania pojęcia hitu. Dla mnie (jako gracza) niewiele obchodzi ile się sprzedało miliardów sztuk, skoro na serwerach nadal jest ruch i mam z kim grać. WiiSports, a może Deca Sports czy też Brain Training? Tak, te wszystkie gry sprzedały się w strasznych ilościach, a dla mnie nigdy nie będą hitem. Ba Wii Music też jest hitem, co nie ;P.

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 24, 2009, 18:07:36 »
Na razie to PS3 przewyższa xkloca zdecydowanie cena. I jakos nie moge znalezc chocby jednego powodu, zeby to kupic. A teraz popatrzmy: Mafia II, RDR, Assasin's Creed II, Bayonetta, Brutal Legend, Arkham Asylum. To wszystko wychodzi na obie. 6 gier. Jak dla mnie to lekko na pół roku starczy, albo i na cały. I to też są obiektywne fakty. Dziękuję za uwagę.

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 24, 2009, 18:30:45 »
Ja bym się odważył na stwierdzenie, że lineup na obie platformy jest świetny. To będzie ciekawe E3 - może tak jak (chyba) 3 lata temu będzie jakiś feed online ? Komentowanie wszystkiego na żywo na IRCu bardzo mi się wtedy podobało
Kanał ciągle jest :) #e3-pl na sieci ircnet (www.irc.pl) Toread pewnie bedzie na zywo z iphona nasuwał:D

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline Genshin

• Aktywny forumowicz
  • quo vadis konsole
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 24, 2009, 19:11:51 »
Bawi mnie wieszczenie końca Xboxa. Owszem, Microsoft porzuci swoje dziecko z dnia na dzień i wystartuje z next-genem dużo wcześniej niż Sony, ale ośmielę się stwierdzić że mamy obecnie środkową fazę życia trzystasześćdziesiątki. I jeszcze wiele fajnych gier dostaniemy. Poczekajmy na E3, Owszem, na dzień dzisiejszy Sony ma zapowiedziane lepsze ekskluzywy i bardzo mnie cieszy że PS3 tak ładnie się rozkręca. Mimo wszystko na dzień dzisiejszy zostaję przy białym szajsie :)
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 19:13:38 wysłana przez Genshin »
Aktualnie grane: Left4Dead

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 24, 2009, 19:24:47 »
To raczej zależy od postrzegania pojęcia hitu. Dla mnie (jako gracza) niewiele obchodzi ile się sprzedało miliardów sztuk, skoro na serwerach nadal jest ruch i mam z kim grać. WiiSports, a może Deca Sports czy też Brain Training? Tak, te wszystkie gry sprzedały się w strasznych ilościach, a dla mnie nigdy nie będą hitem. Ba Wii Music też jest hitem, co nie ;P.
postrzeganie jak postrzeganie, o gow2 chyba nie ma co się spierać że jest hitem. Dla mnie jest i chyba duża część graczy która grała też to potwierdzi.
Ja nie piszę o hicie jeśli tylko sprzedało się ileś tam milionów - hitem musi być dla mnie.
Akurat dla mnie wii sports czy wii fit też jest hitem - wiem bo mam :P . Wii sports 2 czy resorts (kij jak to zwał) też kupię.
Nawet wii play jest dla mnie hitem - bo poza kręglami z młodym (ciut ponad 2,5 roku) mogę jeszcze pograć w łowienie rybek czy jazda na krowie :).
Wii jak kupowałem (przed xboxem) było kupowane min. jako konsola rodzinna i sprawdza się znakomicie.
xbox live - Arti 0777

Offline shiretoko

• Junior
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 24, 2009, 19:29:34 »
o gow2 chyba nie ma co się spierać że jest hitem.
Gow2 to nie hit a odgrzewany kotlet. Jednyka byla hitem imho

i jak cos to mam tylko Wii : D
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 19:54:27 wysłana przez shiretoko »

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 24, 2009, 19:37:21 »
akurat uważam że obie części były hitem. gow i pgr4 (który uważam też że jest bardzo dobry) to były 2 pierwsze gry w które zagrałem na xboxie. Przed kupnem swojego nigdy nie grałem na xboxie.
xbox live - Arti 0777