Autor Wątek: Dokąd zmierza branża - o zmianach, ocenach, recenzjach itp.  (Przeczytany 175405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

budda

• Gość
Odp: Dokąd zmierza branża - o zmianach, ocenach, recenzjach itp.
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 28, 2014, 19:38:29 »
A spróbuj kupić chujową grę, bo dla ciebie "może być", to od razu pojawia się: "Zarzynasz branżę! To przez ciebie wychodzą słabe gry!!1".
;)

Ale to chodzi o wydmuszki AAA za 100mln$ na marketing i 2mln na grę.
Indyki/mniejsze gierki trzeba/można wspierać jak robią coś obiecującego - kasa idzie do deva.

O take psucie chozzi. Proste?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 14, 2014, 13:19:02 »
square widze standardowo - złodziej na ps3 i x360 już zaczyna spadać - http://muve.pl/playstation-3/akcja/thief-ps3/50169
za moment w plusie :)

I za 5 euro na steamie! (czekam)

Macie racje, trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy żeby następnej części Thiefa nie było! Ja niestety zjebałem bo kupiłem na premierze, ale jest jeszcze nadzieja.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2014, 13:57:43 wysłana przez Xian »

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 14, 2014, 13:22:46 »
napisał ten, co kupił za jakieś 70ziko pewnie z niewiadomo jakiego sklepu/promki od karty graficznej...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 14, 2014, 13:27:58 »
Nie powinienem sie tlumaczyc, ale niech bedzie. Tamten klucz sprzedałem Mattowi, a potem kupiłem na http://www.simplycdkeys.com/
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2014, 13:30:06 wysłana przez Simplex »

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 14, 2014, 13:33:25 »
nie musisz sie tłumaczyć, ale i też nie musisz zrzucać na graczy odpowiedzialności za sprzedaż gry i przyszłe części :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 14, 2014, 13:37:14 »
A na kogo mam zrzucac? Chyba sie zgodzimy, ze zyski ze sprzedazy maja duzy wplyw na to czy bedzie kolejna czesc :)
Po prostu uswiadamiam graczom ktorzy chca zagrac w Thiefa i rzucaja teksty o plusie i 5 euro na steamie zeby nie zdziwili sie jak nastepnej czesci nie bedzie :) Wiem ze Thief ma swoje wady i rozumiem ze ktos moze uwazac, ze z tego powodu gra nie zasluguje na kolejną część. W takim wypadku nic mi do tego.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 14, 2014, 13:43:30 »
na kogo? na producentów - sami tworzą takie gry, że nikt nie czuje palącej potrzeby zagrać w to już za pełną cenę i sami potem te gry sprzedają do plusa... sami sobie taki model wykreowali :) i jak widać dalej jakoś ten wózek jedzie, więc obwinianie i straszenie brakiem kolejnych części jest troche nie na miejscu.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 14, 2014, 13:49:47 »
Hmm, czyli chcemy, że dev miał więcej hajsu na puszczanie słabych gier?

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 14, 2014, 14:06:51 »
Hmm, czyli chcemy, że dev miał więcej hajsu na puszczanie słabych gier?

IMO Thief słabą grą nie jest :) , chciałbym żeby większość gier trzymała chociaż taki poziom.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 14, 2014, 14:14:33 »
Ta obniżka na Muve to jednak trochę zaskakująca jest, bo od premiery dwa tygodnie dopiero minęły, a Thief to nie crap, tylko "dobra gra z problemami". Ja mam sumienie czyste - kupiłem za 50 GBP na xbox.com, zarobili na mnie  ;D

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Danio

• Badass
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 14, 2014, 14:15:30 »
Macie racje, trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy żeby następnej części Thiefa nie było! Ja niestety zjebałem bo kupiłem na premierze, ale jest jeszcze nadzieja.
Nie powinienem się tłumaczyć, ale niech będzie. Chcę by powstała następna część Thiefa, ale nie na tyle by płacić za tą, słabą część więcej niż 20zł.
I jeśli wydawca daje możliwość kupna gry w tak niskiej cenie, tak szybko, to chyba nic w tym złego że wolę poczekać na promocję?
na kogo? na producentów - sami tworzą takie gry, że nikt nie czuje palącej potrzeby zagrać w to już za pełną cenę i sami potem te gry sprzedają do plusa... sami sobie taki model wykreowali :) i jak widać dalej jakoś ten wózek jedzie, więc obwinianie i straszenie brakiem kolejnych części jest troche nie na miejscu.
No dokładnie, jeśli gra nie jest w stanie mnie na tyle zainteresować by kupić ja na premierze - nie jest warta kupna na premierze. Do tego dochodzi jeszcze jeden czynnik, czyli polityka Square.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 14, 2014, 14:29:04 »
Niech tak robia gry, by kosztowaly 20 PLN na premierze 8).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 14, 2014, 14:54:31 »
W marketach masz koszyki pelne gier dla ciebie ;D

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 14, 2014, 15:19:57 »
W internetsach tez jest pelno ofert dla mnie - wystarczy poczekac.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 14, 2014, 15:32:27 »
Dyskusja dotyczy kupowania na premierze.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 14, 2014, 16:04:10 »
A, to wobec tego w obecnej chwili nie da sie kupic gier na premierze w akceptowalnej dla mnie cenie :).

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 14, 2014, 16:08:28 »
Twoj akceptowalny poziom ceny jest calkowicie oderwany od realnych kosztow tworzenia gier. Cos jak bilet do kina za 5zl.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 14, 2014, 16:14:09 »
Dlatego nie udaje mi sie gier na premierze kupic. Nie mam z tym problemu - cierpliwie czekam na promocje :).

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 22, 2014, 00:25:12 »
Wow, ktoś tam w EA kompletnie upadł na głowę! Nie chcą kolejnej złotej kupy, czy jak?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 22, 2014, 00:45:56 »
No przecież już przegrali i w tym roku nie będą mieli statuetki. Ogólnie przeszli kilka pozytywnych zmian, ale echa starych decyzji (BF4...) nadal głośno rozbrzmiewają. Zobaczymy co pokażą na nowej generacji. Ja tam myślę, że EA najgorsze ma za sobą.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 22, 2014, 07:58:17 »
@Vramin

Gdzie i jakim empiku dostałeś BC2 w takiej cenie?
BTW.
EA chyba zniosła te wszystkie przepustki sieciowe...

Galeria Bałtycka, Gdańsk. To chyba była ostatnie sztuka.

A co do przepustek sieciowych to ja tam się nie znam, zawsze miałem grę w folii i z passem, ale BC2 przed ściągnięciem mappacków chciał ode mnie VIP Pass.

Ogólnie przeszli kilka pozytywnych zmian, ale echa starych decyzji (BF4...) nadal głośno rozbrzmiewają. Zobaczymy co pokażą na nowej generacji. Ja tam myślę, że EA najgorsze ma za sobą.

Konkretnie jakich "pozytywnych zmian"? Możesz wymienić? Bo dla mnie zestawienie "EA" i "pozytywne" to jakiś cholerny oksymoron.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 22, 2014, 10:52:53 »
Ogólnie przeszli kilka pozytywnych zmian, ale echa starych decyzji (BF4...) nadal głośno rozbrzmiewają. Zobaczymy co pokażą na nowej generacji. Ja tam myślę, że EA najgorsze ma za sobą.

Konkretnie jakich "pozytywnych zmian"? Możesz wymienić? Bo dla mnie zestawienie "EA" i "pozytywne" to jakiś cholerny oksymoron.

Usunięcie passów i oddanie ich za darmo do starych gier, humble bundle z grami EA, darmowe gry na Originie, licencja na gry z uniwersum SW (zobaczymy co pokażą, ale na pewno wyjdzie ich więcej niż od LucasArts), udany start Titanfalla, zapowiedź Mirror's Edge nowego, udane działania na poletku mobilnym - PvZ2 i te sprawy.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 22, 2014, 11:15:23 »
Usunięcie passów i oddanie ich za darmo do starych gier, humble bundle z grami EA, darmowe gry na Originie, licencja na gry z uniwersum SW (zobaczymy co pokażą, ale na pewno wyjdzie ich więcej niż od LucasArts), udany start Titanfalla, zapowiedź Mirror's Edge nowego, udane działania na poletku mobilnym - PvZ2 i te sprawy.

No offence, ale na razie widzę tu więcej pobożnych życzeń i PRowych działań. Przynajmniej dla użytkownika konsol. A może jestem do nich zwyczajnie zrażony po BF4 i quality is our number one priority?

Uwolnienie online passów - jak pisałem, parę dni temu instalowałem BC2 na X360 i gra poprosiła mnie o VIP Pass przy ściąganiu mappacków. Może jest darmowy na Live, nie wiem, nie sprawdzałem.
Humble bundle z grami EA - nie znam. Jest coś takiego na konsolach?
Darmowe gry na Orignie - na Originie. Na konsolach to nie działa, choć zdaje się w sklepie w BC2 widziałem BC1 i BF1943 bez ceny. Nie sprawdziłem czy rzeczywiście za darmo, bo zgodnie z polityką jakości EA, nie chciało się to otworzyć. Sprawdzę jeszcze raz.
Licencja na gry z uniwersum SW - jak wyjdą, będziemy mogli coś powiedzieć. Bo ponoć robi to DICE, a jakość gier od nich jest powszechnie znana. Puste słowa, póki co.
Udany start Titanfalla - zgadza się. Szkoda tylko że gracze na PC narzekają (choćby Simplex i Blue__) i na X360 dalej nie ma patcha. Ale na X360 gra się rewelacyjnie, to fakt.
Zapowiedź ME nowego - to samo co z SW. Jak wyjdzie to zobaczymy. Na razie puste słowa po raz drugi.
Udane działania na rynku mobilnym - zwłaszcza Dungeon Keeper udał im się nad wyraz ;D . PvZ2 rzeczywiście świetne.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 22, 2014, 11:28:21 »
Uwolnienie online passów - jak pisałem, parę dni temu instalowałem BC2 na X360 i gra poprosiła mnie o VIP Pass przy ściąganiu mappacków. Może jest darmowy na Live, nie wiem, nie sprawdzałem.
Jest. :)

Humble bundle z grami EA - nie znam. Jest coś takiego na konsolach?
Nie ma. :)

Darmowe gry na Orignie - na Originie. Na konsolach to nie działa, choć zdaje się w sklepie w BC2 widziałem BC1 i BF1943 bez ceny. Nie sprawdziłem czy rzeczywiście za darmo, bo zgodnie z polityką jakości EA, nie chciało się to otworzyć. Sprawdzę jeszcze raz.
Za darmo - AFAIR.

Licencja na gry z uniwersum SW - jak wyjdą, będziemy mogli coś powiedzieć. Bo ponoć robi to DICE, a jakość gier od nich jest powszechnie znana. Puste słowa, póki co.
+1 Jak wyjdzie, to zobaczymy. Podobnie jak i nie nastawiam się na Ep. VII tak nie oczekuję, że te gry z SW urwą mi dupę. Poziomem musieliby sięgnąć Jedi Knight/Knights of the Old Republic/Republic Commando/Empire at War (no, powiedzmy) a nie The Force Unleashed. Skoro robi to EA/Dice to pewnie będzie shooter - czyli ja dziękuję za uwagę.

Udany start Titanfalla - zgadza się. Szkoda tylko że gracze na PC narzekają (choćby Simplex i Blue__) i na X360 dalej nie ma patcha. Ale na X360 gra się rewelacyjnie, to fakt.
+1

Zapowiedź ME nowego - to samo co z SW. Jak wyjdzie to zobaczymy. Na razie puste słowa po raz drugi.
+1

Udane działania na rynku mobilnym - zwłaszcza Dungeon Keeper udał im się nad wyraz ;D . PvZ2 rzeczywiście świetne.
Dla mnie te PvZ2 takie sobie - jedynka IMO lepsza. :) A Keeper udał im się faktycznie nad wyraz. ;D

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:02:30 »
No offence, ale na razie widzę tu więcej pobożnych życzeń i PRowych działań. Przynajmniej dla użytkownika konsol. A może jestem do nich zwyczajnie zrażony po BF4 i quality is our number one priority?

No, ale czego się spodziewałeś? Przecież ja powiedziałem o wizerunku EA i za niego właśnie odpowiada PR, ich ostatnie działania są całkiem dobre. Ja mówię o ogromnej korporacji, która zatrudnia tysiące ludzi, więc ich błędy pokutują kilka lat wstecz - włącznie z tym nieszczęsnym BF4, który ewidentnie nie był gotowy, ale kasa musiała się zgadzać. Porównaj sobie to z Square Enix, które od kilku lat nie umie wyjść z dołka, zmieniło się szefostwo, ale głupie projekty nadal jeszcze wychodzą, bo tego się nie da poprawić w dzień.

Gier ze świata SW nie robi DICE albo inaczej  - DICE LA robi Battlefronta i jest to akurat marketing stunt, który im nie wyszedł, bo opinia o DICE mocno zaczęła kuleć, ale to tylko jedno ze studiów. Mnie dużo bardziej obchodzi projekt w Visceral, bo mam spore zaufanie do gości. Zresztą oczywiście jakość jest ważna, ale bardziej chodzi o to, że w końcu zaczną gry wychodzić, bo to jest cholerne marnotrawstwo, gdy taki świat dostaje tylko gry LEGO, bo LucasArts nie potrafi skończyć projektów. EA chce na tym zarabiać i oczywiście, że będzie doić tę krowę, ale mi to nie przeszkadza, jeśli produkty będą dobre jakościowo.

Każdy wydawca chce pieniędzy, to nie jest działalność dla dobra ludzkości, ale to, jak to zrobią jest ważne. Nie bronię EA, ale jeśli zdejmiesz okulary z logo BFa to zauważysz, że firma naprawdę się stara, a czy wszystko im wyjdzie? Oczywiście, że nie, ale tego nie da się uniknąć, za dużo ruszających się elementów.

Dungeon Keeper to akurat trudny temat do dyskusji, bo gra jest dobra, ale werbalna mniejszość osób, które i tak by w ten tytuł nie grały zrobiła dramat w internecie. Mimo wszystko ktoś wyżej w hierarchii podjął złą decyzję z wykorzystaniem marki. Natomiast było dużo więcej dobrych gier - FIFA, Simsy FreePlay, Heroes of Dragon Age plus działania Chillingo na tym poletku.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:09:56 »
Zaraz, FIFA to ta gra, z której usunęli tryb 2x2?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:10:55 »
Ostatni akapit dotyczy platformy mobilnej.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:24:10 »
OK, ale mnie to nie przekonuje. Niech robią co chcą na platformy mobilne i/lub PC - nie interesuje mnie to, bo nie jestem użytkownikiem. Póki co nie widzę działań które mają wpływ na mnie jako gracza konsolowego, użytkownika Playstation. Piszesz o działaniach marketingowych, działaniach PRowych, ale one są gówno warte. To tylko Słowa, słowa, słowa, że zacytuję tytuł wiersza znanego poety. Słowa które nic nie kosztują i na nic się nie przekładają, słowa którym już nie wierzę. Nie po sławetnym cytacie o quality i kłamstwie że wstrzymują się z wydawaniem DLC póki nie naprawią BF4. Gra dalej chodzi jak gówno a plota głosi że niedługo kolejne DLC. A oni obiecują dalej, piękne słówka generując i obiecując świetlaną przyszłość. Womit. I zdania o nich nie zmienię, dopóki te słowa nie zmienią się w czyny. Titanfall jest owszem falą zwiastującą zmianę, ale znając EA wolę się wstrzymać, założyć że jest to po prostu jedna fala a nie przypływ który coś zmieni. Nie wyszedł na Plastation, więc gdyby nie Pikacz i jego X360 (dzięki raz jeszcze) napisałbym że to kolejny fail EA. Bo - na logikę - co użytkowników Playstation obchodzi line up na XBOXA?

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:28:39 »
Titanfall to powtórka z początku PS3/X360, gdzie EA dostarczyło Dead Space, Mirror's Edge czy inne Bad Company. Teraz będzie podobnie, wyplują 3-4 dobre gry, gracze łykną przynętę i końcówka generacji znowu na niedorobionych średniakach ;)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:29:07 »
Vramin - Czy ja dobrze rozumiem, ze nie podoba Ci sie BF4?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:36:30 »
BF4 jest rewelacyjny. Jest najlepszą grą z serii Battlefield i najlepszym onlajnowym szuterem w jakiego grałem. Ever. A Naval Strike odebrało BF:BC2 Vietnam tytuł najlepszego DLC do takowego szutera. Parafrazując Clarksona - zanim zamówiłem, pokazano mi wspaniały tort, taki jak lubię, taki który już na pierwszy rzut oka mówił "zjedz mnie". Taki o którym wiedziałem że będzie pyszny, że będzie rozpływał się w ustach, że będzie warty pamiętania i wspominania. Niestety, gdy ów tort wylądował przede mną, okazało się że podano go na krowim placku ;D

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:52:19 »
Vramin, ale teraz to już się zachowujesz jak baba :D. Ja mówię o wizerunku firmy, a Ty, że Cię to nie obchodzi jako gracza konsolowego, który w dodatku ma tylko PlayStation. Jeśli Cię nie obchodzi to w porządku, ale to nie mów, że się nie zmieniają skoro Cię to nie obchodzi ;). Masz żal o BFa to miej, ale nie ma co ukrywać, że gdyby nie EA to na Twoim PS4 nie byłoby w ogóle w co grać i pewnie sporo osób odłożyłoby zakup konsoli w czasie nie mając ani FIFY, ani BFa i dodatkowo NFSa. 

Co do twierdzenia, że to tylko słowa to akurat nieprawda, bo nie po to zatrudnia się Amy Hennig i podpisuje kontrakty na 10 lat, żeby zrobić sobie reklamę.

Titanfall to powtórka z początku PS3/X360, gdzie EA dostarczyło Dead Space, Mirror's Edge czy inne Bad Company. Teraz będzie podobnie, wyplują 3-4 dobre gry, gracze łykną przynętę i końcówka generacji znowu na niedorobionych średniakach ;)

Nie sądzę - wszystko wskazuje, że ta generacja będzie krótsza. Natomiast co do nowych marek na początku to jest to norma dla wszystkich firm, więc nie wiem czego tutaj jest winne EA? Ubisoft też jest zły, że zrobił Assassin's Creeda i 10 kolejnych części? Sony, że zrobiło Uncharted, Microsoft, że pocisnął Gears of War? 

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 22, 2014, 13:04:26 »
Vramin, ale teraz to już się zachowujesz jak baba :D.

Mamy dżender, a ja jako zdeklarowana lesbijka nie życzę sobie by jakaś heteronormatywna penisosoba zaglądała mi w figi. Sio ;D

Ja mówię o wizerunku firmy, a Ty, że Cię to nie obchodzi jako gracza konsolowego, który w dodatku ma tylko PlayStation. Jeśli Cię nie obchodzi to w porządku, ale to nie mów, że się nie zmieniają skoro Cię to nie obchodzi ;).

Bo z mojego punktu widzenia nic się nie zmienia. Nawet BFa nie naprawiają, choć obiecali. I - dalej z mojego punktu widzenia - nie widzę żeby się zmieniali. I dopóki tego nie zobaczę, nie odczuję jako gracz na Playstation, będę pisał jak piszę.

Masz żal o BFa to miej, ale nie ma co ukrywać, że gdyby nie EA to na Twoim PS4 nie byłoby w ogóle w co grać i pewnie sporo osób odłożyłoby zakup konsoli w czasie nie mając ani FIFY, ani BFa i dodatkowo NFSa.

Powiem więcej - żałuję że kupiłem PS4. Gdybym tylko wiedział jak będzie (taaa, jakby człowiek wiedział że się przewróci to by usiadł, moją RIP Mamę cytując :) ) pozostałbym przy PS3 a później kupił lub pożyczył X360 do Titanfalla i nie tylko. W chwili gdy wyszłoby coś wartościowego, sprzedałbym pastgeny i kupił jedną z nowych konsol. Ale coż, nie wiedziałem, zrobiłem jak zrobiłem, trudno się mówi. Ale faktycznie, w skromnej ilości tytułów startowych EA mieli spory udział.

Co do twierdzenia, że to tylko słowa to akurat nieprawda, bo nie po to zatrudnia się Amy Hennig i podpisuje kontrakty na 10 lat, żeby zrobić sobie reklamę.

Skoro to nie tylko słowa, wskaż proszę co już zrobiła owa Amy Hening. W jaki sposób jej praca przełożyła się na coś więcej niż tylko reklamę EA.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 22, 2014, 13:55:04 »
Przecież tak jest zawsze na start nowej generacji.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 22, 2014, 14:11:05 »
Czy ja dobrze zrozumiałem że Bad Company 1 jest do ściągnięcia za darmo na X360?

Dungeon Keeper to akurat trudny temat do dyskusji, bo gra jest dobra, ale werbalna mniejszość osób, które i tak by w ten tytuł nie grały zrobiła dramat w internecie.
Gra jest dobra?  http://www.metacritic.com/game/ios/dungeon-keeper (recenzje Destructoida, IGNu, Eurogamera)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2014, 14:15:40 wysłana przez Simplex »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 22, 2014, 14:17:31 »
Cicho, Emiel ją zrobił, jest dobra! ;)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 22, 2014, 14:21:59 »
Czy ja dobrze zrozumiałem że Bad Company 1 jest do ściągnięcia za darmo na X360?

W sklepie dostępnym z poziomu BF:BC2 są pozycje "BF:BC1" i "BF1943". Nie widziałem przy nich cen. Gdy próbowałem wejść w te tytuły, nie otwierały się. Trzeba by sprawdzić raz jeszcze.

Z poziomu przeglądarki widać że na marketplace kosztuje 69.99 - http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Battlefield-Bad-Co/66acd000-77fe-1000-9115-d802454107f9?cid=search Chyba że czegoś nie doczytałem.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 22, 2014, 14:36:24 »
Dungeon Keeper to akurat trudny temat do dyskusji, bo gra jest dobra, ale werbalna mniejszość osób, które i tak by w ten tytuł nie grały zrobiła dramat w internecie.
Gra jest dobra?  http://www.metacritic.com/game/ios/dungeon-keeper (recenzje Destructoida, IGNu, Eurogamera)

Gra jest dobra, ale nie dla IGNu, Destructoida i Eurogamera. Ich recenzje niestety nie są valid już przez sam fakt skąd się wywodzą autorzy. Wiem, że trudno to zrozumieć, ale to jest produkt mobilny trafiający do gracza mobilnego i jak popatrzysz na strony mobilne recenzujące to masz 7 i 8 z czym się jak najbardziej zgadzam. Ci prawdziwi gracze i tak by w to nie grali, ale tutaj mieli pożywkę do pikietowania i zapalenia pochodni w imię "freemium i mobile to gówno i musi zginąć".

Najlepiej podsumowuje to ten fragment:
Despite the fact it has nothing to do with the original game, Dungeon Keeper still delivers a fun, enjoyable casual experience.

Dla mediów dla graczy konsolowych/PC to jest nie do przełknięcia i dobry temat na dramę, bo łączymy się w bólu z graczami, którzy normalnie by tego nie ściągnęli NIGDY. Błąd polega na tym, że ktoś stwierdził mamy taką markę w portfolio to ją wykorzystamy i zaszkodził samej grze, która mogła się po prostu nazywać Overlord's Lair czy tam Clash of Heroes (jest to klon formuły bardzo popularnego Clash of Clans). Podtrzymuję opinię, że gra jest dobra i w odróżnieniu od większości z Was pograłem w nią całkiem sporo :).

Cicho, Emiel ją zrobił, jest dobra! ;)

Nie, Emiel nie pracuje w EA, chociaż dostał ofertę od Firemonkeys, ale nie zdecydował się na przeprowadzkę do Australii :).

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 22, 2014, 14:41:07 »
Jaki glupi! Ja bym sie przeprowadzil.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 22, 2014, 14:45:18 »
Jaki glupi! Ja bym sie przeprowadzil.
A idź pan w chuj: