Autor Wątek: Medal of Honor Warfighter  (Przeczytany 92514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
Odp: Medal of Honor Warfighter
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 25, 2012, 07:10:47 »
Jak przeczytałem tą reckę na Eurogamerze, to jest ona na tyle uniwersalna, że spokojnie można Coda tam wsadzić zamiast Moh i gotowe. Różnica jedyna by była w wielkości łatki do pobrania pierwszego dnia.

Nie, nie można by wsadzić tam CoD zamiast Warfightera (w co drugiej recenzji się z podtytułu nabijają). Choćby dlatego, że główny zarzut w tej recenzji to właśnie bezpłciowość MoH, którą próbuje się zatuszować nieudolnie kradnąc formułę z CoD właśnie (który ma swój charakter, który wielu próbuje emulować). W zamyśle miał być thrill ride jak w CoD, ale nie wyszło.
W recenzjach CoD nie ma też akapitu z litanią wołających o pomstę do nieba błędów (zresztą recenzent w tym miejscu sam wytyka różnicę między CoD a Warfighter, na korzyść CoD rzecz jasna). Ale to nic, bo przecież jest wielki day-one-patch, c'nie?

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 25, 2012, 07:48:24 »
Nie wiem po co dyskutujecie o CoD. To wiadome, że zgarnie kilka 10 i GOTY. Zasługuje na to, bo CoD w nazwie gry to nie są przelewki  8)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 25, 2012, 08:50:11 »
Ten patch naprawial tak koszmarne błędy, ze ja sie naprawde dziwie, ze ktokolwiek puscil gre do tłoczni w stanie sprzed patcha. No ale widac parcie aby zdazyc przec CoDem przeslonilo wszystkie inne kwestie.
Nie ma sie czemu dziwic. Po CoD-ie bylo by pozamiatane, posprzatane i pozmywane. W nowego MoH-era zagralaby garstka, a na multiplayerowych mapach hulalo by tylko echo. Zreszta...jak tylko BO2 sie ukaze to i tak gro graczy splynie stamtad w podskokach...

Za bardzo wierzysz w tego BO2, w kolejnego takiego samego odsmażanego kotleta z jedyną zmianą - UAV przywoływane z zegarka ;) Ludzie też nie będą wiecznie kupować tego samego. Poza tym nadchodzi Halo 4.
Jedynie z ostatnim Twoim zdaniem sie zgadzam. Halo 4 to jest jakas konkurencja dla BO2, choc to troche inny cup of tea, jesli chodzi o strzelaniny fps. Ale nawet ta rewelacyjnie zapowiadajaca sie kontynuacja znakomitej, bardzo zacnej i zasluzonej dla konsolowego gamingu serii polegnie na froncie sprzedazowym z dzielem Treyarch, nawet na xboxie.
To z czym sie nie zgadzam...odsmazany kotlet...W BO2 wbrew pozorom jest wiecej zmian niz w poprzednich dwoch-trzech odslonach razem wzietych.Druga sprawa...ludzie nie beda tego kupowac. Czy Ty naprawde wierzysz w to co napisales? Gdyby bylo jak piszesz to ludzie nigdy nie chodziliby do ulubionych restauracji, no bo po co, skoro oferuja zawsze ten sam krwisty, znakomicie przypieczony i doprawiony befsztyk...Lepiej zaryzykowac i zjesc gdzie indziej jakas speśniałą zelówę. Wracajac do MoH-era to dla Black Opsa 2 ta gra nie stanowi absolutnie zadnej konkurencji i zostanie zmieciona z powierzchni ziemi niczym sily tureckie przez husarie Sobieskiego w bitwie pod Wiedniem...

Nie no spoko, ja też lubie CoDa ale dostrzegam  i nie tylko ja zresztą, że seria zaczyna trącić myszką, czego Ty oczywiście nie widzisz bo jesteś zaślepiony swoim uwielbieniem :) Dodatkowo nakręciłeś się recenzjami tendencyjnych pisemek i już wyrokujesz jaki jest MoH a nawet sam tej gry nie odpaliłeś. Stary proszę Cię... Gra się świetnie moim zdaniem ale niestety nawet jakby w tej grze były cuda na kiju oraz Danger Close się centralnie zesrało niesamowitościami to i tak ludzie by po tym jechali bo to MoH-er a nie przewyjebisty CoD. Sram na te oceny, one są niemiarodajne. Koncentrujcie się na opiniach graczy a nie jakichś złośliwych recenzentach. MoH nie powinien dostać tylko 5/10, to są jakieś kpiny.
Sam gry nie odpalilem i w najblizszej dajacej sie ogarnac pszyszlosci nie zrobie tego. Ale nie mozna powiedziec, ze sekuje gre z powodu calkowitej o niej niewiedzy. To co zobaczylem w becie, ktora jest chyba najgorsza beta w jakiej bralem kiedykolwiek udzial jak najbardziej do tego mnie uprawnia. To co tam zobaczylem to jest po prostu zgroza! To nie powinno sie wogole wydarzyc, a niestety sie wydarzylo.
Mozna porownac cala zaistniala sytuacje z tym co nastapilo po recenzjach RE6. Duza czesc recenzentow rzucila sie do gardla Capcomowi i mieszala ich gre z blotem. Jak pokazaly pierwsze tygodnie okazalo sie, ze w wiekszosci przypadkow nieslusznie. Owszem...czesci graczy RE6 sie nie spodobal, ale zdecydowanej wiekszosc graczy  jednak przypasil o czym swiadcza chociazby wyniki sprzedazy i dobre opinie grajacych. Czy to samo przydarzy sie MoH-erowi? Szczerze w to watpie...
Poz tym do CoD-a bym MoH-era w zaden sposob nie porownywal. Nowy MoH-er sam sie z tych mozliwych porownan wykluczyl przez swoja denna jakosc...

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 25, 2012, 08:54:07 »
Czezare, a Ty przypadkiem nie chwaliłeś ostatnio Ninja Gaiden?:>

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 25, 2012, 08:55:42 »
Czezare, a Ty przypadkiem nie chwaliłeś ostatnio Ninja Gaiden?:>
A czy ja koledze uHo zabraniam chwalic MoH-era?  :P

Offline ProChaoS

• Stały bywalec
  • PSN ID: ProChaoS
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 25, 2012, 09:29:33 »
Pograłem dzisiaj po odblokowaniu na orginie... (grę już miałem 2 dni wcześniej). Graficznie jest bardzo dobrze (detale na ultra). Jednak misje są jak narazie nudnawe. Daleko im do BF3 i intensywności COD'a. Z drugiej strony są one bardziej realistyczne. Bo to co dzieje się w CODach to bajka. Multiplayer. Pierwsze co mi nie spasowało to ilość wystrzelonych kulek aby powalić gościa. Mapki są strasznie klaustrofobiczne (grałem na dwóch, nie wiem jak inne). Co do bugówch, jedynie przytrafiło mi się, że nie miałem dźwięku podczas wywarzania drzwi. Takie akcje psują bardzo odbiór. Grę po tym 1h oceniam na 7/10 zobaczymy co będzie dalej.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 25, 2012, 09:59:54 »
W zamyśle miał być thrill ride jak w CoD, ale nie wyszło.

Ja nie wiem czy w zamyśle miał być thrill ride. Ta misja z pierdolnięciem na początku to jedyny taki moment jaki na razie spotkałem. Pierwszy Medal był dość kameralny i to mi się bardzo podobało, tutaj jak na razie jest podobnie. Mało bullshitu, wojskowe lingo i częste wzywanie CAS. Tak jak w MW3 misja z robocikiem była absurdalnie głupia, tak tutaj wykorzystanie bota sprowadza się do zabicia może 3 osób, a sam bot jest wpuszczany, bo budynek grozi zawaleniem. Pierwsza misja z samochodem in plus.

Multi też jest całkiem sympatyczne. Gdyby nie moja słaba jeszcze znajomość map i niecierpliwość, no i wszechobecne babole bawiłbym się jeszcze lepiej.

Ale niestety przez bugi gra zostanie szybko zapomniana, to nie Battlefield gdzie inercja liczby fanów pozwoli przetrwać okres do patchy. Ludzie po prostu przestaną w to grać.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 25, 2012, 10:10:02 »
Zwłaszcza że niedługo premiera nowego CoD. W sumie EA same jest sobie winne, tyle lat w branży więc powinni wiedzieć jak skończy się wypuszczenie tak niedopracowanego produktu i afera z niedostarczeniem promek do recenzji. Źle się w tej firmie dzieje, w zasadzie każdy kolejny online shooter od nich ma coraz więcej bugów. Aż się boję co będzie w BF4.

A gdyby nie bugi, to w MoHW grałoby się w multi całkiem sympatycznie. Singla nie ruszałem.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 25, 2012, 10:16:37 »
Ta misja z pierdolnięciem na początku to jedyny taki moment jaki na razie spotkałem. Pierwszy Medal był dość kameralny i to mi się bardzo podobało, tutaj jak na razie jest podobnie.
I całe szczęście do niemalże samego końca tak jest.

Właśnie lecą napisy końcowe. Jakieś 7h z hakiem na normalu - te 4,5 to chyba robili na easy. :/

Bardzo mi się podobało i chyba przejdę jeszcze raz, na wyższym poziomie. Nie zawiodłem się, podobnie jak na wcześniejszej części.

password

• Gość
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 25, 2012, 10:22:57 »
Ta misja z pierdolnięciem na początku to jedyny taki moment jaki na razie spotkałem. Pierwszy Medal był dość kameralny i to mi się bardzo podobało, tutaj jak na razie jest podobnie.
I całe szczęście do niemalże samego końca tak jest.

Właśnie lecą napisy końcowe. Jakieś 7h z hakiem na normalu - te 4,5 to chyba robili na easy. :/

Bardzo mi się podobało i chyba przejdę jeszcze raz, na wyższym poziomie. Nie zawiodłem się, podobnie jak na wcześniejszej części.

7h na trudnym, teraz od razu lecę z hardkorem. Zobaczymy o ile podniesie się czas gry.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #370 dnia: Październik 25, 2012, 22:28:22 »
Przeszedłem singla i nie wiem czemu ta gra dostaje takie słabe oceny.
Jasne nie jest to nic wybitnego, ale skoro CoDy dostają 9tki, a Homefront miał mocne 7mki to 4-5 dla MoHa to jakiś śmiech.

Offline Zano

• Stały bywalec
  • Gry są dla dzieci
« Odpowiedź #371 dnia: Październik 25, 2012, 22:29:48 »
Sam gry nie odpalilem

Dziękuje, dobranoc.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 25, 2012, 22:31:21 »

password

• Gość
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 26, 2012, 07:59:39 »
Najwięcej do powiedzenia o nowym MoHu mają ci co nie grali w niego w ogóle, albo grali tylko w bete.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 26, 2012, 08:06:23 »
Najwięcej do powiedzenia o nowym MoHu mają ci co nie grali w niego w ogóle, albo grali tylko w bete.
To co na wlasne oczy widzialem w becie dla mnie absolutnie wystarczy aby ta gre skreslic na bardzo dlugo. Nie mowie na zawsze, bo moze kiedys za 30-40 zl kupie ja dla przejscia singla w jakims okresie ogorkowym i pogonienia jej dalej o ile jeszcze ktos bedzie ja wowczas chcial...

password

• Gość
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 26, 2012, 08:15:27 »

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #376 dnia: Październik 26, 2012, 08:38:27 »
Ale po co Czezare? Zeby sie tylko utwierdzic w swoim przekonaniu i tryumfalnie obwiescic "Ha! Wiedzialem!"? Dla Ciebie i tak nie ma niczego w tej grze co by moglo zmienic Twoja z gory ustalona opinie. Wszyscy wiedza ze jestes codowym fundamentalista wiec po co siebie i nas oszukiwac :P?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 26, 2012, 08:54:56 »
Jasne nie jest to nic wybitnego, ale skoro CoDy dostają 9tki, a Homefront miał mocne 7mki to 4-5 dla MoHa to jakiś śmiech.
No jak to dalczego? Panowie recenzenci mieli grę później niż plebs to strzelili focha i piszą idiotyzmy.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 26, 2012, 09:32:48 »
No jak to dalczego? Panowie recenzenci mieli grę później niż plebs to strzelili focha i piszą idiotyzmy.

Bzdury, nikt nie jest tak małostkowy. przecież to oczywiste, że Kotick przekupił cała branże (łącznie ze sporą ilością graczy) żeby zwalczyć superprodukcję EA. Przecież bez tego MoH dostało by świetne oceny i poważanie zagroziło Black Ops 2. Oczywistym jest, że gra jest bardzo dobra i działa poprawnie, więc średnia w wysokości 49/100 może być tylko efektem przekupstwa. Nie ma co do tego wątpliwości, tak samo jak co do tego, że Putin z Tuskiem stoją za Smoleńskiem. 

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 26, 2012, 09:46:21 »
Grałeś?

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 26, 2012, 09:51:54 »
Grałeś?

Nie i na pewno nie zagram, bo:

1) wszyscy recenzenci jak jeden mąż są wobec gry surowi;
2) już poprzednik dla mnie ledwo łapał się u mnie na ocenę 6/10, a ogólne przyjęcie było cieplejsze, więc teraz to już musi być tragedia;
3) jakoś kłóci mi się "autentyzm" z ratingiem PEGI 16;
4) 219 i dubbing.

Coś musi być na rzeczy, że po Warfighter recenzenci jadą i na pewno motyw zemsty nie stoją za każdą oceną 5/10, tutaj naprawdę trzeba mentalności Macierewicza żeby w to uwierzyć.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 26, 2012, 09:59:22 »
Coś musi być na rzeczy, że po Warfighter recenzenci jadą i na pewno motyw zemsty nie stoją za każdą oceną 5/10, tutaj naprawdę trzeba mentalności Macierewicza żeby w to uwierzyć.
Albo może wystarczy zagrać? Nie masz wlasnej opinii? Kupiłem zagrałem, nie żałuje i uważam, że większość tego co piszą to idiotyzmy.
Co tylko i wyłacznie - dla mnie - potwierdza to, że recenzje są gówno warte.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #382 dnia: Październik 26, 2012, 10:06:37 »
Albo może wystarczy zagrać?

Nie sądzę, ale może masz rację - tyle tylko, że w obecnej sytuacji (mój sceptycyzm+kiepskie recenzje wielu graczy i recenzentów+harmonogram grania w tym roku już jest pełen) musiałbym dostać to za darmo lub przynajmniej za ułamek nominalnej ceny i to w angielskiej wersji językowej.

Ja uważam te recenzje (np. Eurogamera czy Sterlinga) za miarodajne - czytam w nich, że to co było w mojej opinii złe w MoH A.D. 2010 pojawia się i tutaj. Nie dziwota - wcześniej nie było krytyki, więc Danger Close uznało, że zrobiło wszystko OK i teraz trzeba się na tym oprzeć. Stety/niestety oczy się w końcu niektórym otworzyły.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 10:11:10 wysłana przez TurboGad »

bodi

• Gość
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 26, 2012, 11:00:23 »
... tak samo jak co do tego, że Putin z Tuskiem stoją za Smoleńskiem.

Żebyś się nie zdziwił jak za kilkadziesiąt lat wypłyną informacje. Zresztą Amerykanie tak naprawdę wiedzą jaka jest prawda, tak samo jak wiedzieli o Katyniu (ostatnio upublicznili archiwa na ten temat), tylko milczeli bo bali się Stalina. Dzięki właśnie "Zachodowi" uświadczyliśmy po wojnie czegoś tak wspaniałego jak komunizm. Zresztą szkoda gadać.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 26, 2012, 11:01:51 »
... tak samo jak co do tego, że Putin z Tuskiem stoją za Smoleńskiem.

Żebyś się nie zdziwił jak za kilkadziesiąt lat wypłyną informacje. Zresztą Amerykanie tak naprawdę wiedzą jaka jest prawda, tak samo jak wiedzieli o Katyniu (ostatnio upublicznili archiwa na ten temat), tylko milczeli bo bali się Stalina. Dzięki właśnie "Zachodowi" uświadczyliśmy po wojnie czegoś tak wspaniałego jak komunizm. Zresztą szkoda gadać.

Nigga please. Idź z tym do innego tematu, a najlepiej na inne forum.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

password

• Gość
« Odpowiedź #385 dnia: Październik 26, 2012, 11:09:50 »
Albo może wystarczy zagrać? Nie masz wlasnej opinii? Kupiłem zagrałem, nie żałuje i uważam, że większość tego co piszą to idiotyzmy.

Pikacz, jest nas 2. Nie tak dawno kończyłem Medala przed warfighterem, i śmiało na świeżo mogę porównać te 2 gry do siebie, progress jest widoczny gołym okiem na korzyść WF. Na prawdę panowie którzy nie graliście dajcie sobie siana recenzując grę bez zagrania w nią haha to jest śmieszne. Niestety w moich oczach psujecie opinie swojej osoby, a w oczach tych co nie grali psujecie opinię gry ( w którą NIE ZAGRALIŚCIE)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #386 dnia: Październik 26, 2012, 11:13:29 »
Teraz czytając, zorientowałem się że jest jakiś tryb gry w którym nie ma respawnów? Ktoś kojarzy jak się nazywa?

Offline $hermes$

• Stały bywalec
« Odpowiedź #387 dnia: Październik 26, 2012, 11:34:25 »
Balem sie tej gry po komentarzach na forum ale zaryzykowalem i to sympatyczny tytul nie jest to block buster ale taki darksider 2 tez nim nie byl a jednak gra byl bardzo ok. Moim zdaniem moh jest bardzo kameralna strzelania z naciskiem na pokazanie pracy zolnierzy a robi to dobrze akurat mam duza stycznosc z tym srodowiskiem i wiele teamtow sie zgadza

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #388 dnia: Październik 26, 2012, 11:40:15 »

Pikacz, jest nas 2. Nie tak dawno kończyłem Medala przed warfighterem, i śmiało na świeżo mogę porównać te 2 gry do siebie, progress jest widoczny gołym okiem na korzyść WF. Na prawdę panowie którzy nie graliście dajcie sobie siana recenzując grę bez zagrania w nią haha to jest śmieszne. Niestety w moich oczach psujecie opinie swojej osoby, a w oczach tych co nie grali psujecie opinię gry ( w którą NIE ZAGRALIŚCIE)

Jest was więcej wystarczy neogafa poczytać tam też ludzie nie rozumieją tych ocen bo skoro gorsze czy takie same fpsy dostaję lepsze oceny to coś jest nie tak... zresztą jakby nie podawać ocen tylko skupić się na plusach i minusach w recenzjach innych gier i porównać z tą to wyszłyby pewnie ciekawe kwiatki. ;)
Ale w sumie tylko to potwierdza moją tezę ze recenzje oprócz RPS są gówno warte a całe to pseudo dziennikarstwo growe jest mniej wartę niż pracy w plotkach, ba wyżej nawet cenię pisanie recenzji filmów porno. ;)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #389 dnia: Październik 26, 2012, 11:46:25 »
wyżej nawet cenię pisanie recenzji filmów porno. ;)

Jeśli piszesz z własnego doświadczenia, to ciekawą masz pracę ;)

Od trzech dni gramy z szczqczem w multi i jak na razie jest nieźle. Gra nie jest idealna, np. poruszanie się po menu jest bardzo mało intuicyjne, bugów jest mnóstwo, mapy mogłyby być bardziej rozbudowane, są problemy z VOIP, ale mimo tego ma imho potencjał. Chyba najlepszym świadectwem będzie to że choć K/D ratio mam poniżej jedynki, że zdarza mi się dostać w dupę bardzo, to jednak chce się w to grać. Nie czuję się zniechęcony. Zobaczymy jak będzie dalej.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #390 dnia: Październik 26, 2012, 11:50:16 »
wyżej nawet cenię pisanie recenzji filmów porno. ;)

Jeśli piszesz z własnego doświadczenia, to ciekawą masz pracę ;)

Chciałbym... niestety nic takiego ciekawego. ;)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #391 dnia: Październik 26, 2012, 11:50:24 »
Ciupaga! Ten dźwięk ostrza przesuwającego się po kości.

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #392 dnia: Październik 26, 2012, 12:11:04 »
Na FB Medala ludzie w komentarzach w większości ciepło się wypowiadają o grze mimo oczywistych bugów. Kto będzie chciał sprawdzi jak się gra, nie ma co się napinać. Wielu fanbojów po negatywnych recenzjach odetchnęło z ulgą, że ich CoDy i BFy są niezagrożone, pohejtowali, podniecili się, później wytarli ręczniczkiem i tyle  :)

Mnie multi tak wciągnęło, że jeszcze singla nie odpaliłem. Co chwilę sobie mówię - jeszcze ten jeden mecz i zaraz zmieniam płytkę. Kończy się tym, że gram dalej. Misje bojowe są całkiem spoko, niby atakujący mają przesrane ponieważ broniący mają dobre kampy, ale znów mogą plantować ładunki w trzech czy czterech miejscach przy obiekcie, co już jest trudniejsze do obrony. Trochę się trzeba napocić. Intensywnie i fajnie. Chyba pierwszy fps, w którym lubię strzelać ze SCARA ;D Klasa Demolition wymiata!

bodi

• Gość
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 26, 2012, 12:29:43 »
Nigga please. Idź z tym do innego tematu, a najlepiej na inne forum.

To niech TurboGad nie wyjeżdża z takimi tekstami...

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 26, 2012, 12:54:57 »
Pytanko co do trybu multi. Czy klasy powiązane są z jednostkami specjalnymi? Albo inaczej, czy wcielając się w gromowca można pobiegać z czymś cięższym typu lmg?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #395 dnia: Październik 26, 2012, 13:07:22 »
Pytanko co do trybu multi. Czy klasy powiązane są z jednostkami specjalnymi? Albo inaczej, czy wcielając się w gromowca można pobiegać z czymś cięższym typu lmg?

Można, tylko konkretne kombinacje klas z jednostkami odblokowujesz przy kolejnych rankach. Czyli wygląda to tak, że jeśli na początku wybierzesz Gromowca, to dostajesz dla niego klasę assault, potem odblokowujesz kanadyjskiego Spec Opsa, chińskiego recona, szwedzkiego point mana i tak dalej.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #396 dnia: Październik 26, 2012, 13:08:09 »
To są też chińczycy?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #397 dnia: Październik 26, 2012, 13:10:51 »
Koreańczycy. Dodam jeszcze że w ramach Assaultera można wybrać dowolną broń, czyli grając jako np. assaulter SAS możesz biegać z bronią każdego innego assaultera, którego odblokowałeś.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #398 dnia: Październik 26, 2012, 13:12:20 »
To są też chińczycy?

Korea :P Teraz sprawdziłem.

A polski Heavy Gunner odblokowuje się dopiero na 62 ranku. Nie wiem w sumie, czy klasy mają na sztywno przypisane rodzaje uzbrojenia.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #399 dnia: Październik 26, 2012, 13:18:01 »
Mają - grając np. pointmanem możesz wybrać wyłącznie broń z odblokowanych dla pointmana. Nie ma tak że pointman biega z bronią heavy gunnera.