Autor Wątek: Medal of Honor Warfighter  (Przeczytany 92390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
Odp: Medal of Honor Warfighter
« Odpowiedź #320 dnia: Październik 23, 2012, 18:20:46 »
Na allegro widziałem ofertę gdzie jest angielski i polski. To jak jest w końcu?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #321 dnia: Październik 23, 2012, 18:30:11 »
Stawiam na błąd w opisie. A swoją drogą czy w BF3 na Xie mozna bylo zmienic dubbing z polskiego na angielski? Jesli tak, to w MOHu też powinno się móc tak zrobić (w sensie nie ma przeszkód technicznych).

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #322 dnia: Październik 23, 2012, 19:13:16 »
Stawiam na błąd w opisie. A swoją drogą czy w BF3 na Xie mozna bylo zmienic dubbing z polskiego na angielski? Jesli tak, to w MOHu też powinno się móc tak zrobić (w sensie nie ma przeszkód technicznych).

W BFie można było. Tak właśnie grałem.
PS Kurwa mać, niestety jakiś debil z YT mi zaspoilował w komentarzu koniec gry :'( Ws Dlaczego ludzie czerpią radoche z takiego chamstwa? Jakbym gnoja dorwał, zajebałbym gołymi łapami uprzednio ucinając stopy.

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #323 dnia: Październik 23, 2012, 19:15:25 »
PS Kurwa mać, niestety jakiś debil z YT mi zaspoilował w komentarzu koniec gry

Hmm strzelam, amerykanie wygrywają?

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #324 dnia: Październik 23, 2012, 19:17:34 »
PS Kurwa mać, niestety jakiś debil z YT mi zaspoilował w komentarzu koniec gry

Hmm strzelam, amerykanie wygrywają?

Nie prowokuj :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 23, 2012, 19:27:39 »
@Pikacz daj znać jak wygląda ta misja z Gromem w Bośni.

Offline CisekPL

• Stały bywalec
« Odpowiedź #326 dnia: Październik 23, 2012, 20:15:10 »
Połowa gry za mną. Najogólniej jest raczej brzydko, kolejny raz widać, że Frostbite 2 nie sprawdza się na obecnej generacji konsol. A pomijając druzgocącą różnicę między trailerami z PC a tym co widać na konsolach dobrego słowa nie można powiedzieć o designie. Wszystko jest bure, nieciekawe i sprawia wrażenie generycznego, a same misje są nuuuudne (poza całkiem sympatycznymi przerywnikami "jeżdżonymi"). W pewnym momencie miałem już dość brodzenia w wodzie po tak samo wyglądających krzaczorach i strzelanin w kolejnych identycznych pustostanach. So booooring :).

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #327 dnia: Październik 24, 2012, 02:53:11 »
Dzisiaj obejrzalem  singla na twitch.tv koles gral chyba z niecale 5 godzin... no to 60 dolcow w kieszeni  :P

password

• Gość
« Odpowiedź #328 dnia: Październik 24, 2012, 08:01:00 »
Dzisiaj obejrzalem  singla na twitch.tv koles gral chyba z niecale 5 godzin... no to 60 dolcow w kieszeni  :P

To tak jak byś był głuchy, przesłuchał płytę na Youtubie i powiedział że do bani, nie kupuję.

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #329 dnia: Październik 24, 2012, 08:06:14 »
Sorry za to pytanie, ale musze o to zapytac :)

Sa tu moze ludzie co grali na PS3 w BF3 i odczuwali tego oslawionego input laga?
Czy w MoH'u wystepuje to zjawisko (w sumie to ten sam silnik)?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #330 dnia: Październik 24, 2012, 08:14:45 »
Sorry za to pytanie, ale musze o to zapytac :)

Sa tu moze ludzie co grali na PS3 w BF3 i odczuwali tego oslawionego input laga?
Czy w MoH'u wystepuje to zjawisko (w sumie to ten sam silnik)?

Nie występuje :)
Też się o to obawiałem, bo w BF3 gram na 576p nawet po patchach, ale gra się płynnie.
Co nie znaczy, że gra nie ma masy innych baboli (nie działający VOIP lol).

Ale mimo wszystko strzela się całkiem miodnie. Nie jest to fail na miarę Brinka.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #331 dnia: Październik 24, 2012, 08:25:44 »
Kurka wodna.
Mialem mocne postanowienie ze z FPSow to najpredzej kupie Black Opsa 2, a tu mnie ten Medal zaczyna wiercic w brzuchu.
Walcze z soba, by tego nie kupowac, oj walcze ...

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #332 dnia: Październik 24, 2012, 09:19:03 »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #333 dnia: Październik 24, 2012, 10:18:48 »
Eee tam, pierdolenie takie. Gra jest dobra, a CisekPL trochę przesadza i marudzi ponad miarę.
Lokacje są jakie są, bo przecież misje są inspirowane prawdziwymi wydarzeniami - więc nie wcisną tam cukierkowatego Disneylandu, skoro ma być woda, błoto, krew, pot i łzy. To jest wojna, a nie strzelanie żelkami do pokemonów. ;)
Mnie konstrukcja misji bardzo się podoba - natomiast przerywniki "jeżdżone" są właśnie IMO najsłabszą stroną tej gry.

Jakby ktoś reflektował na wersję X360 z Online Passem to w piątek wystawiam, bo zaraz pewnie to skończę.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #334 dnia: Październik 24, 2012, 10:36:44 »
Co nie znaczy, że gra nie ma masy innych baboli (nie działający VOIP lol).

Ale mimo wszystko strzela się całkiem miodnie. Nie jest to fail na miarę Brinka.

Fakt, całkiem miodnie. Niech tylko poprawią bugi i będzie OK. No i mapy trzeba lepiej poznać, jak na razie zdają się być takie sobie.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #335 dnia: Październik 24, 2012, 11:51:09 »
@Pikacz daj znać jak wygląda ta misja z Gromem w Bośni.
Zaraz ja bede robil. :)

Offline twardybidon

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #336 dnia: Październik 24, 2012, 15:45:19 »
http://openbeta.pl/ea-boi-sie-ocen-medal-of-honor-warfighter/

dlaczego nie ma recek? ;)

Na Giant Bomb mówili, że nikt nie dostał wcześniej kopii z powodu tego, że w dniu premiery był patch 58 MB (!). Co sugeruje, że było coś konkretnie spartolone w wersji końcowej.

Teoria o ocenach nie trzyma się kupy - najwyżej wysłaliby tylko do kilku "zaklepanych" serwisów. Zawsze ktoś się skusi i sprzeda za chwilową sławę i "ekskluzyw" typu pierwsza w Polsce/na świecie recenzja :)

P.S. Tu jest wspomniany materiał z GB -> http://www.giantbomb.com/quick-look-medal-of-honor-warfighter/17-6720/

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #337 dnia: Październik 24, 2012, 15:55:26 »
Ten patch naprawial tak koszmarne błędy, ze ja sie naprawde dziwie, ze ktokolwiek puscil gre do tłoczni w stanie sprzed patcha. No ale widac parcie aby zdazyc przec CoDem przeslonilo wszystkie inne kwestie.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #338 dnia: Październik 24, 2012, 16:08:28 »
Ten patch naprawial tak koszmarne błędy, ze ja sie naprawde dziwie, ze ktokolwiek puscil gre do tłoczni w stanie sprzed patcha. No ale widac parcie aby zdazyc przec CoDem przeslonilo wszystkie inne kwestie.
Nie ma sie czemu dziwic. Po CoD-ie bylo by pozamiatane, posprzatane i pozmywane. W nowego MoH-era zagralaby garstka, a na multiplayerowych mapach hulalo by tylko echo. Zreszta...jak tylko BO2 sie ukaze to i tak gro graczy splynie stamtad w podskokach...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #339 dnia: Październik 24, 2012, 16:36:43 »
No ok, ale chyba od jakichs 3 lat bylo wiadomo kiedy bedzie premiera BO2. Mogli to zaplanowac tak, aby nie bylo faila na premierze. No ale EA ostatnio lubi oddawac strzaly we własne dolne konczyny.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #340 dnia: Październik 24, 2012, 16:44:26 »
No ok, ale chyba od jakichs 3 lat bylo wiadomo kiedy bedzie premiera BO2. Mogli to zaplanowac tak, aby nie bylo faila na premierze. No ale EA ostatnio lubi oddawac strzaly we własne dolne konczyny.
Dokladnie tak. Powinni byli zrobic dokladnie dwie rzeczy:
1. Stanac na brwiach&rzesach, zeby gre ukonczyc i wydac najpozniej do 20-go wrzesnia...
2. Nalezycie ja dopracowac...

Ani jednego celu nie udalo sie im osiagnac...

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #341 dnia: Październik 24, 2012, 17:35:29 »
Na amerykanskim PS+ jest timed trial MOHa. Czy ktoś może sprawdzić czy na polskim jest również?
Chociaż w to nie wierzę, pamiętając stosunek amerykańskich dem 103 do europejskich 35 do ogrania przez godzine.

A bez sprawdzenia input laga, grafiki i wszystkiego innego, nie kupie za cene premierową.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter

THU31

• Gość
« Odpowiedź #344 dnia: Październik 24, 2012, 19:42:26 »
Spodobał mi sie komentarz - "Medal of Honor should have stayed in WW2, modern day shooters are becoming old. "

Prawda. Był kiedyś przesyt WWII, ale teraz jest odwrotna tendencja, i "realistyczne" współczesne wojskowe shootery stają się po prostu nudne.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #345 dnia: Październik 24, 2012, 19:52:49 »
Spodobał mi sie komentarz - "Medal of Honor should have stayed in WW2, modern day shooters are becoming old. "

Prawda. Był kiedyś przesyt WWII, ale teraz jest odwrotna tendencja, i "realistyczne" współczesne wojskowe shootery stają się po prostu nudne.
Dokładnie. Ja tam nie miałbym nic przeciwko powrotowi wojennych FPS-ów do czasów WW2. Wyobrażam sobie nowego MoH-a z otwierającą sceną desantu na plażach Normandii, zmajstrowaną na silniku Frostbite 2 - mmmmmmm.

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #346 dnia: Październik 24, 2012, 19:57:43 »
Nie ma sie czemu dziwic. Po CoD-ie bylo by pozamiatane, posprzatane i pozmywane. W nowego MoH-era zagralaby garstka, a na multiplayerowych mapach hulalo by tylko echo. Zreszta...jak tylko BO2 sie ukaze to i tak gro graczy splynie stamtad w podskokach...

Za bardzo wierzysz w tego BO2, w kolejnego takiego samego odsmażanego kotleta z jedyną zmianą - UAV przywoływane z zegarka ;) Ludzie też nie będą wiecznie kupować tego samego. Poza tym nadchodzi Halo 4.

Ok wsadziłem do napędu i rozegrałem kilka rundek i tak na szybko podzielę się wrażeniami z multi.
Nie podoba mi się:
- brak zniszczeń, a jeśli są to mikro, to nie BF
- brak broni przeciw latającym pojazdom - trzeba strzelać z karabinu albo przeczekać. Nie znam się, może jednostki specjalne nie dysponują Javelinami, Stingerami ale na te sześć klas mogli by dać kogoś z wyrzutnią, podobnie jak w Moder Warfare
- za mocny efekt "trzęsienia ziemi" po spuszczeniu mortara strike'a. Celownik lata jak popitolony
- mały wybór broni - chociaż byłoby bezsensu gdyby GROM używał AK-47 skoro głównie wyposażeni są w H&K. Do przemyślenia
- tragiczna mapa Novi Grad, a raczej grafika, agresywnie czerwone kolory, żarówa,że aż oczy mrużyłem, a do tego wąskie gardło w trybie kontroli sektorów, nie idzie z dołu przejąć flag A i B bo po prostu nie ma jak przejść
- długie loadingi ( ale to może mi się wydawać )
- polska wersja - nie możliwości zmiany języka ( trochę Pikaczowi nie wierzyłem)

Co mi się podoba:
- graficznie lepiej niż w becie
- balans, balans, BALANS BITCH! Kolesie z DICE powinni brać przykład jak tworzyć klasy i balans broni. Nic nie jest przesadzone, nie ma sucharów, shotgunów z końca map, Bfowych "famasów" itp. Każda klasa ma mocne ale i słabe punkty
- miodne strzelanie, rozgrywka wciąga jak bagno
- genialne mapy Tungawan Jungle, Basilan Aftermath. Inne mapy poza Novi Gradem fajowe i dobrze przemyślane. Grafika na plus. Duże zaskoczenie
- rozgrywka - wolniej niż w CoD, szybciej niż w BFach
- Fireteam - wspieranie się nawzajem, trochę taktyki, very fresh idea
- brak lagów
- stabilne serwy, jeszcze mnie nie dropnęło
- wracam do gry :)

JEST DOBRZE !
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2012, 20:07:15 wysłana przez uHo »

password

• Gość
« Odpowiedź #347 dnia: Październik 24, 2012, 20:15:56 »
Kupiłem, nie żałuję ani grosza. Singiel skończony i na prawdę mi się podobał. Teraz będę ogrywał multi i singla na hardkorze jak kogoś wierci aby zagrać,kupić to polecam pomimo tych recenzji z dupy wziętych.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #348 dnia: Październik 24, 2012, 20:27:31 »
Ojej ;D
http://www.eurogamer.net/articles/2012-10-24-medal-of-honor-warfighter-review
http://www.vg247.com/2012/10/24/medal-of-honor-warfighter-reviews-begin-all-the-scores-here/

Eurogamer ? 5/10
NowGamer ? 6.5/10
Games Thirst ? 6/10
Destructoid ? 5/10

Ten dźwięk idealnie tu pasuje :D http://www.youtube.com/watch?v=iMpXAknykeg

Potwierdzilo sie, ze tak naprawdę nie dali recenzentom gry przed premierą bo to crap, a nie dlatego ze patch. Ew. teoria spiskowa "EA za mało zapłaciło".

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #349 dnia: Październik 24, 2012, 20:29:37 »
A moze teoria spiskowa: Oceny do dupy jako zemsta za brak promek!

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #350 dnia: Październik 24, 2012, 20:43:18 »
A moze teoria spiskowa: Oceny do dupy jako zemsta za brak promek!

Komuś trzeba dokopać by potem dać 9/10 przez kolejne pół roku. ;)

Offline lap84

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #351 dnia: Październik 24, 2012, 21:25:04 »
pograłem trochę w multiplayer. głównie ten tryb ala battlefieldowy "rush" i gra się bardzo przyjemnie. Trafiłem na jednego buga - odrodziłem się gdzieś pod budynkiem i musiałem się zabić granatem by grać dalej. Trochę nie rozumiem tak niskiej oceny, ok na 9 pewnie nie zasługuje ale na 7 7,5. Inna sprawa, że moim zdaniem nie odbiega ona w zasadzie niczym od CoD... także i taki MW3 czy zbliżający się BO2 powinien również otrzymac ocenę 5/10...

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #352 dnia: Październik 24, 2012, 21:50:37 »

Za bardzo wierzysz w tego BO2, w kolejnego takiego samego odsmażanego kotleta z jedyną zmianą - UAV przywoływane z zegarka ;) Ludzie też nie będą wiecznie kupować tego samego. Poza tym nadchodzi Halo 4.
Jedynie z ostatnim Twoim zdaniem sie zgadzam. Halo 4 to jest jakas konkurencja dla BO2, choc to troche inny cup of tea, jesli chodzi o strzelaniny fps. Ale nawet ta rewelacyjnie zapowiadajaca sie kontynuacja znakomitej, bardzo zacnej i zasluzonej dla konsolowego gamingu serii polegnie na froncie sprzedazowym z dzielem Treyarch, nawet na xboxie.
To z czym sie nie zgadzam...odsmazany kotlet...W BO2 wbrew pozorom jest wiecej zmian niz w poprzednich dwoch-trzech odslonach razem wzietych.Druga sprawa...ludzie nie beda tego kupowac. Czy Ty naprawde wierzysz w to co napisales? Gdyby bylo jak piszesz to ludzie nigdy nie chodziliby do ulubionych restauracji, no bo po co, skoro oferuja zawsze ten sam krwisty, znakomicie przypieczony i doprawiony befsztyk...Lepiej zaryzykowac i zjesc gdzie indziej jakas speśniałą zelówę. Wracajac do MoH-era to dla Black Opsa 2 ta gra nie stanowi absolutnie zadnej konkurencji i zostanie zmieciona z powierzchni ziemi niczym sily tureckie przez husarie Sobieskiego w bitwie pod Wiedniem...
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2012, 22:09:43 wysłana przez Czezare »

password

• Gość
« Odpowiedź #353 dnia: Październik 24, 2012, 22:14:02 »
pograłem trochę w multiplayer. głównie ten tryb ala battlefieldowy "rush" i gra się bardzo przyjemnie. Trafiłem na jednego buga - odrodziłem się gdzieś pod budynkiem i musiałem się zabić granatem by grać dalej. Trochę nie rozumiem tak niskiej oceny, ok na 9 pewnie nie zasługuje ale na 7 7,5. Inna sprawa, że moim zdaniem nie odbiega ona w zasadzie niczym od CoD... także i taki MW3 czy zbliżający się BO2 powinien również otrzymac ocenę 5/10...

Dokładnie też tak pomyślałem! nie rozumiem dlaczego ta gra dostaje tak niskie oceny, skoro jest porównywalna z CoD... Taka sama dynamika gry, lepsza grafika, mniej burgerów.

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #354 dnia: Październik 24, 2012, 22:27:15 »
Jak przeczytałem tą reckę na Eurogamerze, to jest ona na tyle uniwersalna, że spokojnie można Coda tam wsadzić zamiast Moh i gotowe. Różnica jedyna by była w wielkości łatki do pobrania pierwszego dnia.

Offline Pipoki

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #355 dnia: Październik 24, 2012, 22:58:27 »
Gdyby bylo jak piszesz to ludzie nigdy nie chodziliby do ulubionych restauracji, no bo po co, skoro oferuja zawsze ten sam krwisty, znakomicie przypieczony i doprawiony befsztyk...Lepiej zaryzykowac i zjesc gdzie indziej jakas speśniałą zelówę.
Czyli rozumiem, że kopie CODa są jednorazowe?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #356 dnia: Październik 24, 2012, 23:46:21 »
Może EA w końcu wyjmie głowę z dupy. Ale znając życie wina zostanie zrzucona na studio i nieprzyjaznych recenzentów, a polityka kopiowania konkurencji, monetyzacji czego się da jak najmniejszym kosztem i bez zwracania uwagi na jakość, będzie kontynuowana.

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #357 dnia: Październik 25, 2012, 00:37:43 »
Crapulec roku  ;D a miałem to kupić. Dawno nie widziałem żeby gra z takim hypem miała na metacritic same 5/10 ale to dobrze. Może EA w końcu się obudzi jak będzie niska sprzedaż.

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #358 dnia: Październik 25, 2012, 00:44:37 »

Jedynie z ostatnim Twoim zdaniem sie zgadzam. Halo 4 to jest jakas konkurencja dla BO2, choc to troche inny cup of tea, jesli chodzi o strzelaniny fps. Ale nawet ta rewelacyjnie zapowiadajaca sie kontynuacja znakomitej, bardzo zacnej i zasluzonej dla konsolowego gamingu serii polegnie na froncie sprzedazowym z dzielem Treyarch, nawet na xboxie.
To z czym sie nie zgadzam...odsmazany kotlet...W BO2 wbrew pozorom jest wiecej zmian niz w poprzednich dwoch-trzech odslonach razem wzietych.Druga sprawa...ludzie nie beda tego kupowac. Czy Ty naprawde wierzysz w to co napisales? Gdyby bylo jak piszesz to ludzie nigdy nie chodziliby do ulubionych restauracji, no bo po co, skoro oferuja zawsze ten sam krwisty, znakomicie przypieczony i doprawiony befsztyk...Lepiej zaryzykowac i zjesc gdzie indziej jakas speśniałą zelówę. Wracajac do MoH-era to dla Black Opsa 2 ta gra nie stanowi absolutnie zadnej konkurencji i zostanie zmieciona z powierzchni ziemi niczym sily tureckie przez husarie Sobieskiego w bitwie pod Wiedniem...

Nie no spoko, ja też lubie CoDa ale dostrzegam  i nie tylko ja zresztą, że seria zaczyna trącić myszką, czego Ty oczywiście nie widzisz bo jesteś zaślepiony swoim uwielbieniem :) Dodatkowo nakręciłeś się recenzjami tendencyjnych pisemek i już wyrokujesz jaki jest MoH a nawet sam tej gry nie odpaliłeś. Stary proszę Cię... Gra się świetnie moim zdaniem ale niestety nawet jakby w tej grze były cuda na kiju oraz Danger Close się centralnie zesrało niesamowitościami to i tak ludzie by po tym jechali bo to MoH-er a nie przewyjebisty CoD. Sram na te oceny, one są niemiarodajne. Koncentrujcie się na opiniach graczy a nie jakichś złośliwych recenzentach. MoH nie powinien dostać tylko 5/10, to są jakieś kpiny.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 00:57:53 wysłana przez uHo »

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #359 dnia: Październik 25, 2012, 01:02:17 »
Koncentrujcie się na opiniach graczy a nie jakichś złośliwych recenzentach. MoH nie powinien dostać tylko 5/10, to są jakieś kpiny.