Autor Wątek: Medal of Honor Warfighter  (Przeczytany 92511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: Medal of Honor Warfighter
« Odpowiedź #200 dnia: Październik 06, 2012, 21:34:57 »
Ja też jestem pozytywnie zaskoczony, gralo sie lepiej niz sie spodziewalem. Ale karny kutas za risercz - polski żołnież gromu raczej nie powie (po polsku): "Potrzebuję medycznej pomocy" (ewidentna kalka z "I need medical assistance", szkoda ze ktos to po polsku bezmyśłnie przeczytał zamiast poinformowac, ze to bełkot).

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 06, 2012, 22:28:58 »
Jeszcze jakbyście mi Simplex zaproszenie do grupy wysłali byłoby świetnie :P Przez moment byliśmy w drużynie i mietliśmy wszystkich.
PS
Polecam gre pirotechnikiem. Chodzący czołg, bardzo powolny, jak założysz maske nie można biegać ale jak przybierdoli z granatnika to aż miło. W norweskim mundurze koleś wygląda przekozacko.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 06, 2012, 22:36:34 »
Sorki, ale ja nie ograniam tego systemu druzynowego. No i gralem z JbzP i komunikacja przez skype. Ale faktycznie fajnie było. Wspolnie moznaby niezle ownowac.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 07, 2012, 08:36:52 »
Dla mnie ta beta to malaryczny syf, ale jesli chcecie obejrzec i posluchac wrazen nieco bardziej obiektywnych i stonowanych niz moje ((ja nie potrafie sie na takie zdobyc w swietle tego co widze)  to bardzo polecam to:

http://www.youtube.com/watch?v=SY4MJ3gT4Os&feature=player_embedded#!

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 07, 2012, 10:21:05 »
Już gorsze bety widziałem, na przykład ta z października ubiegłego roku. Wtedy tłumaczenie niedoróbek przypominało mi obronę Częstochowy, ale to w końcu DICE, nie mogli się pomylić ;) Hipokryzja. Czezare, tobie pozostaje kupno CoD kolejny, już chyba piąty raz to samo i wszyscy będą zadowoleni. Co mam Ci powiedzieć? :)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 07, 2012, 10:26:43 »
Już gorsze bety widziałem, na przykład ta z października ubiegłego roku. Wtedy tłumaczenie niedoróbek przypominało mi obronę Częstochowy, ale to w końcu DICE, nie mogli się pomylić ;) Hipokryzja. Czezare, tobie pozostaje kupno CoD kolejny, już chyba piąty raz to samo i wszyscy będą zadowoleni. Co mam Ci powiedzieć? :)
Wbrew pozorom to wcale sie tak nie ciesze, poniewaz liczylem ze po ograniu do tzw obrzygania CoD:BO2 gdzies tak w okolicach marca-kwietnia  przyszlego roku plynnie przeskocze na jakiegos konkurenta. Myslalem o MoH-u, ale niestety nic z tego. Zatem cala nadzieja w Halo 4...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 07, 2012, 11:45:34 »
Wysłuchałem, koleś ma plusa za spokojną wypowiedź pozbawioną bluzgów i hiperboli. Zgadzam sie ze menu i interfejs jest zagmatwany. Ale strzelało mi się lepiej nż w BF3 i co mi pan zrobi? Na grafike jestem wyczulony (zwlaszcza ze w multiplatformy gram na PC w 1080p60) ale jakos nie bolały mnie oczy od grafiki w Warfighterze, słabych tekstur też nie zauwazylem, ale to moze dlatego, że nie lizałem ścian, bo to gra online. Samej gry raczej nie kupię, ale w demo grało mi się dobrze.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 07, 2012, 12:15:58 »
Wysłuchałem, koleś ma plusa za spokojną wypowiedź pozbawioną bluzgów i hiperboli.

To wrogu jest. Myslalem, ze sluchasz podcastu Epic Fail. Od jakiegos czasu sie w nim udziela. Rzeczowy koles.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 07, 2012, 12:20:09 »
Zagrałem dziś pierwszy raz. Na razie trudno coś więcej powiedzieć, ale od czasów Bad Company 2, inne gry wyglądają dla mnie jak podróbki Battlefielda ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 07, 2012, 12:26:59 »
Wysłuchałem, koleś ma plusa za spokojną wypowiedź pozbawioną bluzgów i hiperboli.

To wrogu jest. Myslalem, ze sluchasz podcastu Epic Fail. Od jakiegos czasu sie w nim udziela. Rzeczowy koles.
Nie slucham zadnych podcastow i nie oglądam vlogów, bo mam adhd ;) i po chwili gubię wątek jak słucham (wolę jak coś jest napisane). To nagranie bylo krótkie, wiec nie zdążyłem się rozkojarzyć;)

II Michal II

• Gość
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 07, 2012, 14:29:39 »
Grafika w tym warfighter nie jest zła, tylko trzeba poczekać na doczytanie tekstur, zajmuje to chwilę.Sama beta  jak dla mnie słaba, do BC2 czy BF 3 nie ma startu, może poprawi się coś w pełnej wersji choć wątpię.Pozostał mi zakup halo 4 jedyny sensowny sieciowy fps w tym roku.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 07, 2012, 18:10:09 »
Komu latwiej zrobic cos dobreko na silniku? Ich twórcom, czy jakims kolesiom którzy go kupili?
Hmm... ale tu nikt niczego nie kupowal.Danger Close to dawne EA Los Angeles, problem tylko taki ze to ich pierwsze podejscie do silnika frostbyte jak sie sami przyznali w sprawie poprzedniego Medala gra smigala w singlu na UE a w multi na Frostbite 1.5 dlatego ze wszyscy mieli zerowy "experience"  :D Ciosam dzis troche ale niestety smialo moge powiedziec ze wolal bym juz dac ta pelna cene 60 dolcow za call of doody i mam pewnosc ze tworcy nie oleja gry po trzech miesiacach i paru dlc tak jak to wygladalo w przypadku Medala z 2010, a tutaj nic nie wiadmo. Watpie ze to jest beta, moze raczej demo.Gre dawno skonczyli pewnie jest w trakcie dostawy a to co zaprezentowali dla tlumu to test stresu serwerow itp...
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 18:13:13 wysłana przez dazzlerazzle »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 07, 2012, 18:12:56 »
Ok, no to nie "kupili", tylko "dostali za darmo od innego studia ktore kupiło EA" - nie zmienia to faktu, że to nie oni są twórcami tego silnika, więc nie znają wszystkich jego sztuczek, nie mają takiego doświadczenia jak twórcy, etc., etc.  Przypuszczam, że jak powstał Unreal Engine 3, to tak samo najładniejsze gry na początku robił Epic.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 18:16:27 wysłana przez Simplex »

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 07, 2012, 20:47:05 »
Ale dziadostwo.
Grałem w Jedynkę. Singiel był tam fajny, a multi tragicznie słabe. Ale grafika była całkiem ładna.
W tej becie multi dalej jest tragiczne, mimo że zostało pozmieniane. A grafika gorsza niż w 2 letniej jedynce. Może to wina mapy, albo faktu ze to beta (chodź do premiery kilkanaście dni). Zupełnie mnie ta gra nie rusza. A przypomina mi Homefronta. On też mnie po demie obrzydził do siebie.
Battelfield, obojętnie który jest znacznie lepszy pod każdym względem.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 08, 2012, 17:00:05 »
Lekko absurdalne wydaje mi sie to, ze do premiery 2 tygodnie a starszy projektant gry nie wie, czy te tekstury beda na drugiej plycie, czy moze w ogole drugiej plyty nie bedzie? (a plyty już dawno wytłoczone, jak mniemam).

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 09, 2012, 15:02:29 »
Przypomniało mi się - jak tam wygląda customizacja broni? Tak samo jak w wersji 2010, gdzie od razu widać jak dany dodatek wpływa na parametry? Chodzi mi o te dzielone paski, które zaznaczyłem na screenie.

Imho świetna sprawa, bardzo brakuje mi tego w BF.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 09, 2012, 16:27:14 »
Tak i tez mi tego brakuje w bfie.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #218 dnia: Październik 09, 2012, 21:32:17 »
Znowu przyjemny dla oka filmik - http://www.youtube.com/watch?v=wiPEZC3nQ00

THU31

• Gość
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 10, 2012, 02:25:19 »
Balans.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 10, 2012, 08:02:01 »
Balans.

Ale co z balansem? Kolesie byli lepsi od co :)

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 10, 2012, 08:03:09 »
Balans to jeszcze ujdzie, ale to co dzieje się z respami czasami to już przegięcie - miałem przedwczoraj taki fajny "deathstreak" z 5-6, gdy nie zdążyłem się w całości pojawić na mapce (nie miałem jeszcze broni w rękach), a już ginąłem. I tak te kilka razy z rzędu. Jak nie z rąk piechoty, to jakieś gówno z nieba. I nie pomagał nawet respawn w "bazie".
Jak takie coś będzie w pełnej wersji to pozdro dla Danger Close :D.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 10, 2012, 08:05:18 »
Ano respy są zwalone, standardowo jak we wszystkich nowych shooterach.

password

• Gość
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 10, 2012, 08:09:44 »
Ano respy są zwalone, standardowo jak we wszystkich nowych shooterach.

Bez kitu, we wszystkich shooterach są zjebane respy. BF3 niby masz HQ, ale co z tego jak jakieś barany zawsze latają heli nad respem itp itd, Dlaczego ja się pytam nie można zrobić białej strefy, gdzie respisz się i NIKT nie może ci nic zrobić?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 10, 2012, 08:29:35 »
Można - zobacz w Killzone 3.

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 10, 2012, 08:43:08 »
Balans to jeszcze ujdzie, ale to co dzieje się z respami czasami to już przegięcie - miałem przedwczoraj taki fajny "deathstreak" z 5-6, gdy nie zdążyłem się w całości pojawić na mapce (nie miałem jeszcze broni w rękach), a już ginąłem. I tak te kilka razy z rzędu. Jak nie z rąk piechoty, to jakieś gówno z nieba. I nie pomagał nawet respawn w "bazie".
Jak takie coś będzie w pełnej wersji to pozdro dla Danger Close :D.

Spokojnie, poprawią to. To tylko buble bety. Sporo rzeczy wyszło w praniu i pewnie będą to poprawiać.

Gra wg mnie ma jeden mankament, zerowe zniszczenia obiektów. Albo to ograniczenia samej mapy albo bety ale w pełnej wersji chciałbym jednak jakiś murek przestawić ;) Samo strzelanie po 17h i sprawdzeniu większości klas, poza snajperem uważam za bardzo pozytywne. Killstreaki sprawiają frajdę chociaż do tej pory tylko raz miałem apacza  >:(( zawsze mi ktoś niszczy killstreaka z dupy totalnie ) Mega frajdę przynosi granie z ogarniętym znajomym. Cholernie opłaca się chodzenie dwójkami. Poza tym z tego co zauważyłem punkty teamowe (buddy kill ) zliczają się do naszego killstreaka.

PS
sorka @Netor za wczoraj, że się nie odzywałem do was ale chyba miałem baterie już słabe albo coś było z headsetem i się nie mogliśmy dogadać >:(

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 10, 2012, 08:57:05 »
@uHo - ale co oni poprawią jak premiera jest za dwa tygodnie, a teraz już grę pewnie tłoczą (albo zaraz zaczną)?

Myślałem żeby dać sequelowi szansę, choć od samego początku podchodziłem do niego sceptycznie (MoH A.D. 2010 mocno mnie zawiódł, zarówno w singlu jak i w multi). Wychodzi jednak na to, że dobrze zrobiłem nie udzielając kredytu zaufania.
Dobrze, że przynajmniej w tym roku Riticello i spółka siedzią cicho i się ze swoim chamstwem nie obnoszą.
Oczywiście, gra się i tak świetnie sprzeda, z tego samego powodu, z którego teraz książki o S.E.A.L. się sprzedają.

PS Tak w ogóle to co to za modern military shooter z ratingiem "PEGI 16"?   ;D

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 10, 2012, 09:18:34 »
PS
sorka @Netor za wczoraj, że się nie odzywałem do was ale chyba miałem baterie już słabe albo coś było z headsetem i się nie mogliśmy dogadać >:(
Nie było tak źle, co jakiś czas cię było słychać :P. Szkoda tylko, że nie było 4tego gracza, bo 1 z nas musiał z jakimś randomem biegać w drużynie.

Bardzo mi się podoba ta koncepcja kooperacji drużynowej - wczoraj co chwilę korzystałem z uzupełnienia ammo lub leczenie się nawzajem. Przydatna rzecz :).

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 10, 2012, 09:29:39 »
@uHo - ale co oni poprawią jak premiera jest za dwa tygodnie, a teraz już grę pewnie tłoczą (albo zaraz zaczną)?

Pamiętasz bete BFa i pełzające żółwie, strzelanie pod podłogą i zabijanie jednym pociskiem gdy przeciwnicy byli w ruchu? Do premiery tam tez były 3 tygodnie i jakoś w pełnej wersji tego nie zauważyłem :) Czary z mleka. Przy okazji fanatycy BFa wtedy twierdzili, że udostępniona wersja gry jest alphą a nie betą więc tutaj może jest podobnie? Wtedy oczywiście można było wiele rzeczy wybaczyć bo to w końcu WIELKI BATTLEFIELD. Nikt nie dopuszczał do siebie idei, że ta gra może być słaba lub niedorobiona. Wszyscy widzieli wtedy słabą grafikę i co? Medal nie może dostać swojej szansy? Najwyżej po premierze wyjdzie łatka i już.

*Przepraszam, że nawiązuje wciąż do BFa, nie hejtuje tej gry i jestem fanem serii, ale chce być jedynie obiektywny i dać wyraźny przykład itp ;)*

Wychodzi jednak na to, że dobrze zrobiłem nie udzielając kredytu zaufania.

Wydajesz negatywną opinie o grze po jednej mapie, jednym trybie i kilku bublach z bety? Brawo, bardzo brawo ;)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 10, 2012, 10:02:26 »
@Turbo

Przecież build bety na bank nie został przygotowany na dzień czy dwa przed pojawieniem się na XBL. Musiał przejść certyfikację, która swoje trwa. A pracując w QA wiem ile błędów może zostać poprawionych w noc, a co dopiero dwa czy trzy tygodnie crunchu.

edit. Nie jestem zainteresowany tą grą w najmniejszym stopniu oprócz kupienia jej za 30 zł za dwa lata.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 10:05:53 wysłana przez szczqcz »
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #230 dnia: Październik 10, 2012, 10:54:06 »
@szczqcz - ja też sądzę, że betę przygotowano dawno temu, czyli jest to wcześniejsza wersja gry, ale widać w niej jaką koncepcję rozgrywki mają twórcy i o tym, że odbiega ona od wyobrażeń graczy/dobrych standardów dowiadują się dopiero teraz, kiedy w betę gracze mieli okazję zagrać.

Zresztą, jakbym miał Warfightera kupić to ze względu na kampanię, a ta podejrzewam, że będzie taka jak dwa lata temu: po prostu nieciekawa, zbyt łatwa, z jedynie pozorowanym rozmachem i słabymi kalkami dobrych rozwiązań konkurencji. W dodatku w niektórych misjach z MoH A.D. 2010 (w nocy) grafika raziła szpetotą, a tutaj czytam, że też jest brzydko i jeszcze jest mowa o osobnym pakiecie tekstur (swoją drogą, to na 13 dni przed amerykańską premierą mogli by już takie rzeczy jednoznacznie potwierdzić lub zdementować). Widać, że Danger Close sobie z grafiką nie radzi, niezależnie od tego czy jest tworzona na UE 3 czy Frostbite.
To na pewno nie będzie żaden badziew, ale też na pewno nie gra spełniająca najwyższe standardy w ramach gatunku.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #231 dnia: Październik 10, 2012, 10:57:36 »
To na pewno nie będzie żaden badziew, ale też na pewno nie gra spełniająca najwyższe standardy w ramach gatunku.
Sorry, Turbo, ale mnie rozkładają na łopatki takie teksty. :) A nie wystarczy, że będzie się dobrze strzelało? W poprzednim MoHa strzelało mi się rewelacyjnie, a fabuła w FPS...mnie nie interesuje - dla mnie pierwsza część była dobrym kawałkiem kodu. :)

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #232 dnia: Październik 10, 2012, 11:02:33 »
Ja wyznaję zasadę, że "dobry FPS nie jest zły", ale niestety, w MoH 2010 strzelało mi się źle. Warfighter wychodzi w gorącym okresie, w dodatku zaraz przed wypasionymi fpsami takimi jak Halo 4, Black Ops 2 czy Far Cry 3, więc bycie zaledwie poprawną/przyzwoitą grą nie wystarcza. Gdyby go wydali np. w połowie sierpnia to pewnie bym nabył w dniu premiery, a tak to szkoda mi czasu i pieniędzy, skoro jest z czego wybierać, a sam Warfighter czerepu nie ma (wszystko na to wskazuje, choć mogę się mylić)  prawa urwać.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #233 dnia: Październik 10, 2012, 11:33:07 »
Sorry, Turbo, ale mnie rozkładają na łopatki takie teksty. :) A nie wystarczy, że będzie się dobrze strzelało? W poprzednim MoHa strzelało mi się rewelacyjnie, a fabuła w FPS...mnie nie interesuje - dla mnie pierwsza część była dobrym kawałkiem kodu. :)

A ja popieram TurboGada. Po co grać w "dobre" gry, jak można w najlepsze?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #234 dnia: Październik 10, 2012, 11:37:07 »
Wychodzę z tego samego założenia. I jako że tryby combat mission i odpowiednik conquesta w multi poprzedniego Medala bardzo mi się podobały (choć mam świadomość że nie były wolne od błędów), już jakiś czas temu złożyłem preorder na Warfightera ;)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #235 dnia: Październik 10, 2012, 11:38:54 »
A ja popieram TurboGada. Po co grać w "dobre" gry, jak można w najlepsze?
A które to są te "najlepsze"? Bo to jest opinia bardzo subiektywna. :)

A ja tylko piłem do tekstu o najwyższych standardach gatunku, które brzmi dla mnie jak korpobełkocik. :) No, ale dla mnie ani HALO ani BO ani tym bardziej FC to nie są najwyższe standardy. :) Szczególnie, że chyba nie za bardzo graliście w te "najwyższe standardy" skoro one jeszcze nie wyszły - a bety, demo i prezentacje, to wiadomo o co można rozbić. :)

THU31

• Gość
« Odpowiedź #236 dnia: Październik 10, 2012, 12:30:16 »
Ale co z balansem? Kolesie byli lepsi od co :)

No nic, tylko skoro wszyscy w naszej drużynie to cioty, a wszyscy w tamtej to wymiatacze, to chyba coś jest nie tak. Ja osobiście nie lubie meczów gdzie nasz team totalnie wszystkich ownuje, ale w sumie już w BF3 widać że dużo ludzi to lubi.

W sobote sporo graliśmy i było dużo fajnych meczów, zawsze jakaś strona była lepsza, ale mecze były długie nie było takiego totalnego gnojenia. Tutaj goście po prostu byli wszędzie i zabijali jednym trafieniem zawsze.
Wszystkie mecze wczoraj (a w sumie to dziś w nocy) kończyły się dominacją jednej ze stron. Może kwestia pory, oby, trzeba zagrać troche wcześniej (22?) i zobaczymy co bedzie.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #237 dnia: Październik 11, 2012, 00:13:37 »
Dziś to samo. Albo own jednej strony, albo drugiej.

Ale trzeba to uznać za sukces. W kilka dni osiągnęli to, co w Battlefield osiąga się dopiero po kilku miesiącach.

Offline Zano

• Stały bywalec
  • Gry są dla dzieci
« Odpowiedź #238 dnia: Październik 11, 2012, 00:54:02 »
żołnież

Sam jesteś żołnież, w grze są żołnierze.

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #239 dnia: Październik 11, 2012, 08:32:50 »
Dziś to samo. Albo own jednej strony, albo drugiej.

Ale trzeba to uznać za sukces. W kilka dni osiągnęli to, co w Battlefield osiąga się dopiero po kilku miesiącach.

Masz talent do wynajdowania takich gier  ;) To może wam coś założę? :) Mam co prawda 46% porażek ale na jakichś masakratorów jeszcze nie trafiłem, po prostu na ogarniętych kolesi. Mecze mam w miarę wyrównane, czasami się dostanie ale bez przesady, taka jest już natura fpsów ;)