Autor Wątek: NBA 2k13  (Przeczytany 41567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
Odp: NBA 2k13
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 08, 2012, 20:03:14 »
Też obstawiam ale wygraną mi nie doliczyło ostatnio, ani w przerwie meczu ani po zakończonym spotkaniu.

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 09, 2012, 14:54:34 »
Ja wygrałem 40 VC ale również nie doliczyło mi ich do mojego konta :/

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 25, 2012, 08:31:59 »
Jakiś czas temu wróciła strona nba2k.com, tzn. była, ale można już tam obserwować postępy w Asso Online, wielka szkoda, że poziom wykonania jest gorszy niż podobnej strony w nba 2k11, tam było wszystko, masa statystyk i przede wszystkim box score'y wszystkich spotkań (prawie live).

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 19, 2013, 08:36:13 »
Zaczynamy nowy sezon w lidze Slamdunk na PS3(http://slamdunk.com.pl/forum/index.php), są jeszcze 3 wolne miejsca, jutro startujemy z draftem (o 11). Jakby ktoś chciał zagrać to polecam :) Szczegóły na forum.

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 20, 2013, 17:28:12 »
Korzysta ktoś z http://virgingaming.com/ ? Rzeczywiście biorąc udział w darmowych turniejach można wypłacić sobie nawet te 3$?
Jeszcze nie mam jak sprawdzić, bo na razie w drugiej rundzie zawsze przegrywam :) Mimo wszystko niezłe emocje są na meczach.

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 20, 2013, 17:33:44 »
Sprawdzę. Ale znając życie, dla polaków niet :D

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 02, 2013, 20:42:19 »
Zdziwiłem się dzisiaj, że wybierając Boston Celtics w trybie Online, Rajon Rondo nie gra. Fajnie, że sytuacje z rzeczywistości są odzwierciedlone w grze.
Czy te tabele punktów dywizji, które są wyświetlane w trakcie meczów, również są aktualne?

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 02, 2013, 21:58:32 »
Zdziwiłem się dzisiaj, że wybierając Boston Celtics w trybie Online, Rajon Rondo nie gra. Fajnie, że sytuacje z rzeczywistości są odzwierciedlone w grze.
Czy te tabele punktów dywizji, które są wyświetlane w trakcie meczów, również są aktualne?
Buty tez sa aktualizowane :)

Co do statystyk, to tak - chyba ze grasz MyPlayer lub association, to wtedy masz juz z danej symulacji

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 15, 2013, 01:16:31 »
Kurde, dawno w żadnej grze tak się nie stresowałem. Game 7 w finale NBA, MIA vs OKC. Było gorąco, ale się udało + MVP dla mojego zawodnika w MyCareer  ;D

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 04, 2013, 06:02:35 »
Jakby ktoś chciał dołączyć do ligi: http://slamdunk.com.pl/forum/index.php?topic=4551.0
Draft w niedzielę :) Zapraszam:)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 05, 2013, 12:56:19 »
wszyscy mają Nba, mam i ja :P

Genialna to koszykówka, jednak jak widzę developerzy nie tylko w tej kwestii brylują- nadal robią najgorsze menu świata :P

Panowie, jak się odbiera piłkę? Tzn nie chodzi mi o klawisz, pytam o te wskaźniki pojawiające się pod moim koszykarzem i pod przeciwnikiem- kiedy naciska się klawisz odbioru? Szukam na sieci i coś nie mogę odnaleźć na pierwszy rzut oka, wykańczam drużynę faulami :(

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 05, 2013, 12:58:00 »
Timing i statystyki graczy chyba tylko. Nie ma zadnego wskaznika ktory by to ulatwial. Najlatwiej odebrac, nie jak zawodnik kozluje, tylko przewidziec gdzie bedzie chcial podac i przeciac podanie.

No i ogolnie lepiej bronic rzut i zastawiac na tablicach niz starac sie zrobic przechwyt ktory sprawia ze Twoj zawodnik zostaje w blokach a rywal sobie wjezdza pod kosz. To nie NBA Live 2001 :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 13:01:22 wysłana przez kaczamanov »

Offline JasonX44

• Badass
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 05, 2013, 13:23:36 »
wszyscy mają Nba, mam i ja :P

Genialna to koszykówka, jednak jak widzę developerzy nie tylko w tej kwestii brylują- nadal robią najgorsze menu świata :P

Panowie, jak się odbiera piłkę? Tzn nie chodzi mi o klawisz, pytam o te wskaźniki pojawiające się pod moim koszykarzem i pod przeciwnikiem- kiedy naciska się klawisz odbioru? Szukam na sieci i coś nie mogę odnaleźć na pierwszy rzut oka, wykańczam drużynę faulami :(

Wcześniej było za łatwo odebrać piłkę i wyszedł patch naprawiający to teraz jest trudniej i nie opłaca się wciskać X/Kwadratu na pałe .
Jak napisał kaczamanov  to nie NBA 2001 trzeba dobrze dobierać obrone, zasłaniać żeby przeciwnik nie mogł oddać rzutu czy wejść pod kosz.
Daj sobie spokój z próbami odbioru piłki chyba że ktoś ma wysokie staty w steal,lub gdy podwoisz krycie.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 05, 2013, 13:43:47 »
Oki, dzieki ;)

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 07, 2013, 22:21:28 »
Ja ściągnąłem i wywaliłem z dysku po godzinie. Jakieś logowania, hasła, konta... Ze 20 minut samo to konfigurowałem. Później wybieranie zawodnika - też jakoś tak mnie nie porwało. Grać się nie naumiałem i 'nie zaskoczyło'. Jedyny plus - miałem sprzęt nastawiony na 'nocne granie bo żona i syn śpi na górze' i myślałem że mi ściany rozpierdoli jak zaczęła się gra. Sub razem z głośnikami oszalał i zaserwował mi takie basy, że momentalnie się poderwałem.

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 29, 2013, 14:10:54 »
Kiedy wyjdzie NBA 2K14 to trzynastka nadal będzie dostawała aktualizację składów, butów, itd. jak to jest dotychczas czy 2K przestaje wspierać poprzednie części w momencie wyjścia najnowszej odsłony?

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 29, 2013, 15:19:48 »
Kiedy wyjdzie NBA 2K14 to trzynastka nadal będzie dostawała aktualizację składów, butów, itd. jak to jest dotychczas czy 2K przestaje wspierać poprzednie części w momencie wyjścia najnowszej odsłony?
poaktualizuja przez jakis czas a potem upierdziela jak zwykle

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 05, 2013, 14:50:16 »
Zakończyłem swoją przygodę Chicago w playoffach, na poziomie ALL- Stars ekipa z Miami jest nie do zatrzymania (jak dla mnie). Mam takie pytanie: jest możliwość bym zaczął sezon (albo najlepiej PLAYOFF) jakąś historyczną drużyną (marzy mi się gra Bykami z 98 roku)?