Autor Wątek: NBA 2k13  (Przeczytany 41593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xenus

• Stały bywalec
NBA 2k13
« dnia: Wrzesień 14, 2012, 15:44:46 »
Pewnie nie umiem szukać, wyszukiwarka nic nie znajdywała, więc postanowiłem założyć ten temat bo premiera coraz bliżej  :D Czekacie? Ja już niedługo będę zamawiał, jak coś to działa kod -50% z KG.

http://www.youtube.com/watch?v=1yu4jvz2bj4
Coś pięknego !

Offline ronron

• Junior
  • *
Odp: NBA 2k13
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2012, 16:13:55 »
czekam,
preorder złożony
Trochę wkurzyła mnie sytuacja z dlc w postaci All Star Weekend bo to od zawsze było częścią gry ale cały świat tak robi, więc prędzej czy później musiało to zostać wykorzystane przez 2k.
Co do gry to nie ma wielkiej rewolucji ale kilka rzeczy doczekało się usprawnień i zbliżyło ją do prawdziwej symulacji.

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2012, 17:44:52 »
Grałem już, i w porównaniu do 2K11 które kupiłem ostatni jest na co czekać i warto kupić:)

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2012, 18:03:45 »
2k12 było super, tylko miało skopany online, a w szczególności Asso online, poprawa tego trybu to podstawa żeby NBA 2k13 zagościła u mnie na dłużej :)

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2012, 20:31:13 »
NBA Live 13 chyba nie zagrozi 2K13 w tym roku ;)

http://www.youtube.com/watch?v=O8sXPKbIfJo&feature=player_embedded

Offline Xenus

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2012, 20:41:09 »
No szans nie ma, ale jeśli wyjdzie w wersji cyfrowej i nie po 200zł, a jakieś 80zł to dużo ludzi pewnie się skusi.

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2012, 22:24:48 »
No plotki są że ma wyjść w cyfrowej. Za 47 zł może i ja bym kupił z PSN

Btw - zajebisty trailer DreamTeamu dostępny jest tutaj w lepszej jakości niż w pierwszym poście
http://www.youtube.com/watch?v=tqDs1_I6YUM&feature=player_embedded

Offline Sadam

• Stały bywalec
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2012, 22:57:00 »
Świetna 13. Fajne tryby będą, stare dobre. No kurde, szkoda ,że w 12 nie ma Pick Up Mode.

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 15, 2012, 00:43:52 »
2k12 odpuściłem ale najnowszą odsłonę chyba kupię. Mam coraz większą ochotę na tę grę.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2012, 11:03:30 »

Ja jak co roku biorę w dniu premiery.

http://www.youtube.com/watch?v=prWo0eaQ2VE   

Niezdecydowanym lub tym z niezłym kompem polecam wersję PC. Różnica jest bardzo duża, a scena moddingu jest bardzo rozwinięta. Sam modding to proste kopiuj wklej.

Jeszcze 3 tygodnie.

PS. całe szczescie, że ze mnie offline player, bo tryb online ostatni raz był sprawny w 2k9.

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 15, 2012, 11:17:16 »
W 2k11 nigdy nie miałem problemów

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 15, 2012, 12:13:56 »
Warto jednak pamiętać, że wersje PC mają często więcej problemów niż konsolowe, późniejsze update'y itp.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 15, 2012, 12:38:33 »
Gra jest bardzo fajna, ale po dluzszym graniu pewne bledy robia sie dla mnie zbyt irytujace. Np. malo precyzyjne sterowanie ruchem graczy, tzn. wciskam do przodu a tak naprawde nigdy do konca nie wiemy co on tam sobie wymysli czy zrobi jeden krok czy moze 1,5. Tzn. wiadomo, ze powoli mozemy sobie isc ale przy szybkich manewrach ciezko przewidziec co do konca zrobi zawodnik. Do tego magiczne przyciagnie pilki do reki. Bylo jeszcze kilka innych rzeczy ale juz teraz nie pamietam. Najbardziej mnie to sterowanie denerwowalo. Aaaaa no i oczywiscie podania. Wciskam zeby podal do przodu, a ten nagle mi do tylu podaje... Z kolei podania z Icon Passem so jakies wolniejsze i czesciej je CPU przewiduje. Takze no jest co poprawiac, ale niestety watpie zeby akurat to dopracowali. To chyba raczej wynika z silnika gry niz jakichs ustawien.

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2012, 12:58:42 »
Ja nie kupię wersji na PC z prostego względu - wolę sobie pograć ze znajomym na PS3 :)

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 15, 2012, 13:22:41 »
Zakup 1wszego dnia, ale powiem szczerze ze mam wrazenie ze zmiany beda czysto kosmetyczne - duzy skok byl miedzy 2k7 i 2k8, potem 2k11 i 2k12 sa ledwo zauwazalne (poprawki sa w mechanice) - wiec tutaj tez oczekuje wiecej takich poprawek. Dobrze ze magiczne przechwyty zostaly w miare szybko naprawione, bo to bylo wyjatkowo wkurzajace.

A co do Live 13 - pewnie kupie z ciekawosci co wymyslili - startu nawet nie ma, ale jak na tytul z Live powinno byc znosnie.

Kiedys nie do uwierzenia bylby fakt ze taki tytul bedzie wydawany jedynie w formie cyfrowej.

Offline ronron

• Junior
  • *
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2012, 23:20:02 »
Jest jedna duża zmiana a mianowicie przeniesienie zwodów na prawy analog, który wcześniej odpowiadał za rzut.
Do tego trzeba dodać możliwość podawania kozłem, zmiana ustawienia obrońcy oraz ulepszony silnik odpowiedzialny za zachowanie graczy przy kontakcie fizycznym.
Już nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka w wirtualnej lidze :)

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2012, 16:40:51 »
Zakup 1wszego dnia, ale powiem szczerze ze mam wrazenie ze zmiany beda czysto kosmetyczne - duzy skok byl miedzy 2k7 i 2k8, potem 2k11 i 2k12 sa ledwo zauwazalne (poprawki sa w mechanice) - wiec tutaj tez oczekuje wiecej takich poprawek. Dobrze ze magiczne przechwyty zostaly w miare szybko naprawione, bo to bylo wyjatkowo wkurzajace.

A co do Live 13 - pewnie kupie z ciekawosci co wymyslili - startu nawet nie ma, ale jak na tytul z Live powinno byc znosnie.

Kiedys nie do uwierzenia bylby fakt ze taki tytul bedzie wydawany jedynie w formie cyfrowej.

zmian jest cała masa..poszukaj artykułów w necie, poczytaj previews, obejrzyj developer diaries

największy skok jakościowy to był z 2k10 na 2k11 - teraz ma być większy i tak sie zapowiada

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 16, 2012, 16:48:28 »
Warto jednak pamiętać, że wersje PC mają często więcej problemów niż konsolowe, późniejsze update'y itp.

patch na pc wychodzi tylko jeden, przeważnie w okolicach stycznia, lutego

chodzi tylko o to, że scena moddingu jest tak rozwinięta i ludzie robią takie rzeczy, że kupowanie tego na konsolę jest zbędne imo

moderzy tworzą całe ligi, dziesiątki zespołów, all-star games, poprawiają animacje zwodów, przyspieszają wsady, poprawiają zachowanie siatki i animacje piłki w kontakcie z obręczą, tworzą prawdziwe buty, poprawiają stroje, areny, cheerleaderki, maskotki, oczywiście twarze i nawet kurde wydłużają nogi (2k ma zbyt grube i krotkie nogi, łydki)

jest tego masa..a do tego zaimplementowanie do folderu gry to ściągnij, kopiuj i wklej

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2012, 20:48:19 »

patch na pc wychodzi tylko jeden, przeważnie w okolicach stycznia, lutego

chodzi tylko o to, że scena moddingu jest tak rozwinięta i ludzie robią takie rzeczy, że kupowanie tego na konsolę jest zbędne imo

moderzy tworzą całe ligi, dziesiątki zespołów, all-star games, poprawiają animacje zwodów, przyspieszają wsady, poprawiają zachowanie siatki i animacje piłki w kontakcie z obręczą, tworzą prawdziwe buty, poprawiają stroje, areny, cheerleaderki, maskotki, oczywiście twarze i nawet kurde wydłużają nogi (2k ma zbyt grube i krotkie nogi, łydki)

jest tego masa..a do tego zaimplementowanie do folderu gry to ściągnij, kopiuj i wklej
Fajnie, ale dla rozgrywki online z kumplem jestem w stanie z tego zrezygnować :)

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2012, 16:34:36 »
Jest już demo (X360). Fajnie, że można przez 5 min pograć online.
 Z nowym sterowaniem teraz nie umiem "robić wsadów". Próbuję z LT + RS i nic nie wychodzi. Mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie jakiś samouczek.

Offline Xenus

• Stały bywalec
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2012, 20:01:18 »

Offline suchy_

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2012, 22:46:56 »
Przydatne, dzięki.

Offline wojteq

• Badass
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 26, 2012, 11:15:06 »
jakie wrażenia Panowie, warto?

Offline sivy_

• Badass
  • Blue is the colour...
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 26, 2012, 15:43:54 »
Na PSN też ma się jakoś teraz pojawić? Chętnie sprawdzę.

Edit: Będzie dziś;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 16:16:24 wysłana przez sivy_ »

Musiol

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 26, 2012, 16:16:26 »
Mój kaleczny (Jakub nie bij!) gameplay. Powiem jako nie-fan kosza, że gra się przyjemnie.

http://www.youtube.com/watch?v=yfKDRdT_6UA

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2012, 16:32:19 »
Jest od wczoraj na amerykańskim psn to demko

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2012, 16:36:37 »
Mój kaleczny (Jakub nie bij!) gameplay. Powiem jako nie-fan kosza, że gra się przyjemnie.

Widze, ze podania troche poprawili, komputer znowu trafia 100% z osobistych a LeBron dalej nie do zatrzymania :D Na jakim poziomie grales?

Musiol

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2012, 17:18:20 »

Widze, ze podania troche poprawili, komputer znowu trafia 100% z osobistych a LeBron dalej nie do zatrzymania :D Na jakim poziomie grales?
Nie dostałem żadnego wyboru poziomów. Grałem tak jak sprezentowano mi demo. Obstawiam, że to normalny poziom.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2012, 17:22:55 »
Nie dostałem żadnego wyboru poziomów. Grałem tak jak sprezentowano mi demo. Obstawiam, że to normalny poziom.

"Ja jestem inny, bo normalny - znasz to?" ;) Tam jest z 6 roznych poziomow wiec normalny niewiele mowi. No ale wiem o co Ci chodzi ;]

Offline Xenus

• Stały bywalec
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 26, 2012, 21:54:57 »
Też macie takie opóźnienie grając multi (ps3) ? Jak teraz robić alley oopa ? Wcześniej było chyba L2 + x a teraz nie za bardzo mi to wychodzi  :-[

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2012, 09:53:55 »
Zawsze zastanawiał mnie fenomen tej gry. Jak to jest, że najlepsza gra sportowa w historii gier wydaje co roku najbardziej żałosne, niedopracowane i przygotowywane na szybko w ramach zaliczenia kolokwium przez studenta pierwszego roku jako karę za złe postępy w nauce, najgorsze demo w historii gier?

Znowu dali jedyną słuszną agrywalną kamerę?

(kliknij)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:31:01 »
najlepsza gra sportowa w historii gier

To zes dowalil. Tzn. ok, mozesz miec takie zdanie, ale jak dla mnie jest troche dziwne.

Tzn. tez tak uwazalem na poczatku, jednak po rozegraniu wiekszej ilosci godzin, pewne kwestie dyskwalifikuja te gre jako "najlepsza w historii". Przede wszystkim fatalne podania, a co wiecej to mi sie rozpisywac nie chce, bo trzeba by uwzglednic na jakich slidersach grasz itd, itp.

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 27, 2012, 15:42:01 »
Nie grałem już w NBA 2K(dowolna cyferka) kilka dobrych lat. Zakończyłem swoją przygodę zdaje się na nr 9. Temat mi się przejadł do bólu dlatego, że potrafiłem codziennie grać w to swego czasu po kilka godzin. Nawet FPSy już mi takich odruchów wymiotnych nie powodują jak myśl nad spędzeniem chociażby kolejnej minuty z wirtualnym koszem. Zapamiętałem grę jednak jako najbardziej dopracowaną, najlepiej wykonaną pod względem technicznym, graficznym, animacyjnym, sieciowym itp. Sama wspomniana już animacja deklasuje inne gry sportowe (vide seria FIFA) o lata świetlne. To tyle...

Jak widzę, trend się nie zmienił w stosunku do dem ani trochę. Mogli by ich wcale nie wypuszczać.

(kliknij)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 27, 2012, 16:13:41 »
Nie grałem już w NBA 2K(dowolna cyferka) kilka dobrych lat. Zakończyłem swoją przygodę zdaje się na nr 9.

Hmm... To tak jakbym powiedzial, ze PES jest najlepsza sportowa gra wszechczasow. Ale ostatnia czesc w jaka gralem byla "4".

Ale powiem Ci, ze lepiej mi sie gralo w 2k11 niz w 2k12. Wiec nie wiem, moze co roku pogarszaja produkt? :P

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 27, 2012, 22:58:26 »
Just sayin', 2K13 konkurencji dalej mieć nie będzie, nie w tym roku:
http://www.easports.com/nba-live/news/article/nba-live-13-update

(kliknij)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 28, 2012, 00:11:40 »
Just sayin', 2K13 konkurencji dalej mieć nie będzie, nie w tym roku:
http://www.easports.com/nba-live/news/article/nba-live-13-update

(kliknij)

No co najmniej do nowej generacji pewnie :] Moze bedzie jak z FIFA i PESem? Nowa generacja przyniesie zmiane. Chociaz dziwna historia, ze Amerykanie (wiem wiem Kanadyjczycy, ale to tez Ameryka ;)) robia lepsza pilke nozna niz basket :]

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 28, 2012, 06:34:27 »
Hmm... To tak jakbym powiedzial, ze PES jest najlepsza sportowa gra wszechczasow. Ale ostatnia czesc w jaka gralem byla "4".
Nie do konca. O ile dobrze pamietam, od edycji 2k7 zmienili silnik i do tej pory jada wciaz na tym samym wprowadzajac co roku niewielkie modyfikacje. Wczoraj zagralem w demo trzynastki i potwierdzam te slowa. To tak jakby grac co roku w CODa... w koszu zmian wg mnie jest jeszcze mniej niz we wspomnianej strzelance.

(kliknij)

bodi

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 28, 2012, 08:58:34 »
No co najmniej do nowej generacji pewnie :] Moze bedzie jak z FIFA i PESem? Nowa generacja przyniesie zmiane. Chociaz dziwna historia, ze Amerykanie (wiem wiem Kanadyjczycy, ale to tez Ameryka ;)) robia lepsza pilke nozna niz basket :]

W Fifie to akurat rządzi David Rutter, który jest Anglikiem, więc kto jak kto, ale na piłce się zna. A najlepszą sportową grą ze stajni EA jest NHL, wiadomo Kanada 8)

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 28, 2012, 14:35:14 »
Nie do konca. O ile dobrze pamietam, od edycji 2k7 zmienili silnik i do tej pory jada wciaz na tym samym wprowadzajac co roku niewielkie modyfikacje. Wczoraj zagralem w demo trzynastki i potwierdzam te slowa. To tak jakby grac co roku w CODa... w koszu zmian wg mnie jest jeszcze mniej niz we wspomnianej strzelance.
Serio? Zmiany przez te kilka lat są kolosalne, nie wiem jakim cudem tego nie widzisz

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 28, 2012, 14:40:08 »
Serio? Zmiany przez te kilka lat są kolosalne, nie wiem jakim cudem tego nie widzisz
Kolosalne powiadasz? Mocne stwierdzenie. Jak widać każdy z nas ma inne wyobrażenie na temat tego co jest kolosalne.

(kliknij)