Autor Wątek: Najtrudniejszy Boss w grze video  (Przeczytany 22790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Harry Keogh

• Super Badass
  • .
Odp: Najtrudniejszy Boss w grze video
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2009, 16:41:43 »
CO??? DMC4 łatwe? chyba dobrze, że nigdy nie grałem w Ninja Gaiden :)

Przecież walka z Dante na poziomie "Dante must die!" to była kosmiczna masakra, najtrudnijeszy boss wg mie, myślałem że xboxa wypierdziele przez okno razem z tą szatańską grą, a potem sam z rozpaczy za nim skocze (mieszkam na 14 pietrze, efekt gwarantowany:)

Zważ że chodziło o porównywalne poziomy trudności.

krzychu_419

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 12, 2009, 16:52:49 »
Dobra... ktory byl wkurzajacy, przy ktorym boss z NG2 to rusalka?

Ostatni (no przecież nie wcześniejsi). Wkurzył mnie absurdalnie długi czas potrzebny na jego unicestwienie oraz "miliony" wskrzeszeń we wciąż to innych miejscówkach. Ostatni boss w NG2 nie stanowił dla mnie najmniejszego problemu pod tym względem, był tak łatwy, że nawet go już nie pamiętam. Ten pierwszy w płonącym budynku był znacznie trudniejszy z tego względu, że siłą rzeczy nie można było posiadać jeszcze wystarczająco dopakowanej postaci. Przynajmniej takie są moje czysto subiektywne doświadczenia. 
Prawda, pierwszy BOSS w NG II był chyba najtrudniejszy ale ostatni też wkurzał zwłaszcza że co chwile cieszyłem się że skończyłem grę a tu ZONK ;)

Offline sathorn

• Stały bywalec
    • http://nienazarty.blogspot.com/
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2009, 17:07:59 »
Ten kolo na koncu Tekkena 5...
Shao Khan Mortal kombat 3
spoiler mirrors edge
Nie do końca boss ale denerwowala mnie walka z Celeste na hardzie w Mirrors Edge 3 kopy probuje uciec i wali mi w plecy
/spoiler

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 12, 2009, 17:52:20 »
Dobra... ktory byl wkurzajacy, przy ktorym boss z NG2 to rusalka?

Ostatni (no przecież nie wcześniejsi). Wkurzył mnie absurdalnie długi czas potrzebny na jego unicestwienie oraz "miliony" wskrzeszeń we wciąż to innych miejscówkach. Ostatni boss w NG2 nie stanowił dla mnie najmniejszego problemu pod tym względem, był tak łatwy, że nawet go już nie pamiętam. Ten pierwszy w płonącym budynku był znacznie trudniejszy z tego względu, że siłą rzeczy nie można było posiadać jeszcze wystarczająco dopakowanej postaci. Przynajmniej takie są moje czysto subiektywne doświadczenia. 

Heh, tak samo mam  z DMC - musialem pogooglac, zeby sobie przypomniec czy to napewno ten lewitujacy byl ostatni .. ale wewnatrz niego bylo cos jeszcze do rozwalenia. Ten boss z DMC4 nie byl jakis wymagajacy bo tez zapomnialem :)
Plonacy w budynku rozwalony za pierwszym razem. Gorzej bylo na otwartej przestrzeni z lawa dookola.

Ahh i zeby nie bylo. Nie gram na najlatwiejszym poziomie, ale tez nie na najtrudniejszym (nie chce mi sie dwa razy gry przechodzic)

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 14, 2009, 02:53:54 »
Zespół Brazylii,grając Wyspami Owczymi w "Sensible Soccer"(Nie!Nie było wtedy achivmentów,czysta ambicja :D)
Hmm...chyba któryś boss z ff,pewnie Sephiroth,bo jego bardzo dobrze pamiętam.

Offline Kradziej

• Junior
  • *
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 14, 2009, 12:19:40 »
Hojo z FF7 - mialem zupelni eniepodpakowana drużynę, brak porządnych potków i czegoś do leczenia statusów - byłem w d*pie, delikatnie rzecz ujmując. Nie chcialo mi sie wracac przez ten dungeon i grę odpusciłem ;(
Pies z Killzone: Liberation - ile to słów na "k" poleciało to już nie wiem :)
Ostatni boss z New Super Mario Bros. i wizja przechodzenia calego zamku od nowa po game overze.

Offline Rip van Winkle

• Mieszkaniec tego forum
  • all work and no play make rip a dull boy
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 14, 2009, 12:48:44 »
Jabberwock w American McGee's Alice.

Offline wachu

• Badass
  • Wassup?
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 14, 2009, 13:43:23 »
Boss w Heavelny Sword
autentycznie jedyny boss, do którego doszedłem i odpuściłem
poddałem się w przedostatniej walce i sprzedałem grę nie kończąc

Ojjjj tak, to był właśnie najtrudniejszy boss w grze video z jakim się spotkałem. Może nie trudność(chociaż też był trudny), ale dłuuuga walka. Musiałem 3 razy próbować, za 4tym się udało :D

Offline Cybran06

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 14, 2009, 22:26:21 »
Oj Jinpachi na wyższych poziomach trudności w DR był cholernie trudny... A i kiedyś kolega dał mi Poki Leaf Green i z jego squadem było nie możliwe przejście ligi ;P

Offline Patryk Zawadzki

• Padawan
  • **
  • Jestem fanboyem Sony i cholernym linuksiarzem.
    • Room 303
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 15, 2009, 02:24:13 »
Boss w Heavelny Sword
autentycznie jedyny boss, do którego doszedłem i odpuściłem
poddałem się w przedostatniej walce i sprzedałem grę nie kończąc

Ojjjj tak, to był właśnie najtrudniejszy boss w grze video z jakim się spotkałem. Może nie trudność(chociaż też był trudny), ale dłuuuga walka. Musiałem 3 razy próbować, za 4tym się udało :D

No bez jaj, moja piękniejsza i lepsza połowa go położyła dzielnie, a duzi źli chłopcy nie dali rady? Tam raczej o pomysł chodziło, a nie o bieganie za nim z mieczem ;)

Offline wachu

• Badass
  • Wassup?
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 15, 2009, 10:40:44 »
Nie o pomysł tylko o mashowanie  ;D Ew. przeturlikanie się jak wypuszczał z siebie różne takie-co-się-wypuszcza-jak-się-ma-mało-hp. Mi się udało wymasterować najlepsze 2 ataki z dwuręcznego i 1 najlepszy  z duali i monotonnie je egzekwowałem. :D
Szkoda, że w HS nie ma trofei ;/

Lavos z Chrono Trigger!

A z drugiej strony Lavos był banalny, jak się miało odpowiednią strategię.

PS. No i musiałeś go napisać, teraz zachciało mi się zagrać w CT i sobie przypomnieć gierkę ;/
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2009, 10:47:25 wysłana przez WachlasH »

Offline POK

• Junior
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 15, 2009, 11:36:45 »
Penace w FFX 8)

Offline Patryk Zawadzki

• Padawan
  • **
  • Jestem fanboyem Sony i cholernym linuksiarzem.
    • Room 303
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 15, 2009, 13:12:27 »
Nie o pomysł tylko o mashowanie  ;D Ew. przeturlikanie się jak wypuszczał z siebie różne takie-co-się-wypuszcza-jak-się-ma-mało-hp. Mi się udało wymasterować najlepsze 2 ataki z dwuręcznego i 1 najlepszy  z duali i monotonnie je egzekwowałem. :D

Hmm? A my oboje go rozłożyliśmy counterując jego ataki. Nie pamiętam, żebym w ogóle do niego podchodził (chyba kilka razy dystansowym mu trzeba przywalić zanim nie dogada się z krukiem, dawno nie grałem).

Offline wachu

• Badass
  • Wassup?
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 15, 2009, 13:37:39 »

Hmm? A my oboje go rozłożyliśmy counterując jego ataki. Nie pamiętam, żebym w ogóle do niego podchodził (chyba kilka razy dystansowym mu trzeba przywalić zanim nie dogada się z krukiem, dawno nie grałem).

No widzisz, widocznie jest kilka strategii :D

Offline Scorpinor

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 15, 2009, 20:29:00 »
Dla mnie z tych w miarę niedawnych gier (bo w starszych było trudnych bossów od groma) na konsolę to ostatni boss w Heavenly Sword. Trzeba było chyba z pół godziny robić idealne ataki w kilku różnych fazach, a jak się gdzieś noga podwinęła (czytaj: zły klawisz wciśnięty w sekwencji ciosów) to wszystko zaczynałeś od początku. Ale w jeden wieczór dałem mu radę ;)

O teraz zauważyłem, że nie tylko dla mnie był to kawał s***kurczybyka :)

Offline Asgaroth

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 15, 2009, 20:57:04 »
Długo się zastanawiałem nad wyborem tego jednego jedynego skurczybyka, który sprawił mi najwięcej problemów... w gruncie rzeczy bardzo rzadko miałem trudności z finałowymi bossami w grach, ale później przypomniał mi się taki jeden...albo raczej takie jedno coś. Ozma z Final Fantasy IX (swoją drogą moja najulubieńsza część FF :)). Dziwne to trochę, że dziś co raz mniej gier potrafi zaoferować naprawdę wymagającego głównego złego. Mam nadzieję, że trzynasty fajnal zaoferuje jakichś wymagających bossów ;)

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 15, 2009, 21:35:39 »
Ostatni boss w Terranigma. Walka trwała kilka godzin, cholery można dostać ;)
Generalnie końcowe etapy w wielu starszych jRPG to ostry hardkor. Jak się nie ma cierpliwości do wielogodzinnego grindu (jak ja), można stracić trochę nerwów.

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 15, 2009, 21:59:03 »

Offline wachu

• Badass
  • Wassup?
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 15, 2009, 22:39:23 »
Łoo, czego to Japończycy nie wymyślą  :o

Reiko-chaaaaannnnn!!!

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 15, 2009, 23:16:27 »
The hardest boss ever http://www.youtube.com/watch?v=Ji88FmxemAs&feature=related   :o :o

Nie mam więcej pytań  ;D

@Asgaroth
Penance w FFX też dawał radę, nie wiem czy był trudniejszy od Ozmy bo jej nie pokonałem (w ogóle FF9 mi nie podszedł), ale ogólnie dawał radę.
(kliknij)

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 22, 2009, 11:48:13 »
HA! Rozwaliłem ostatniego bossa w Ninja Gaiden 2 i niniejszym odwoluje, ze NG 2 była najtrudniejsza gra! Najtrudniejsza to taka ktorej nigdy nie skonczylem, a nie przypominam sobie zebym jakiejs nie skonczyl z powodu zbyt wysokiego poziomu trudnosci. I jeszcze 100 GS dostalem. Ahh połechtałem swoje ego^^

Najsmieszniejsze jest to, ze jak juz sobie przypomnialem sterowanie to rozwalilem ten caly wesoły kramik w 15 minut:D Widocznie nowy TV mi pomogl bo ostatnio jak sie poddalem gralem na 21" kineskopie.

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 22, 2009, 17:12:33 »
Tylko 100GS? to znaczy ze grales na najlatwiejszym poziomie :P to o czym my rozmawiamy? :)

Offline Tal

• Padawan
  • **
  • Maniak Final Fantasy xDD
    • Final Fantasy 4 PBF - gra forumowa
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 22, 2009, 17:50:27 »
FF7:
Ruby Weapon - pamiętam jak się z nim męczyłem... już nawet nie mam zamiaru zliczać ile podejść robiłem do niego i zawsze kończyło się na jednym... ale później to już łatwizna jak się trochę ogarnąłem :D
FF12:
Yiazmat -  o rany z miesiąc się trudziłem, żeby go rozwalić...
FF7CC:
Minerva - no kilka podejść robiłem do tego bossa... ile to ja wbijałem materie, a później fuzje materii, żeby być jeszcze lepszy. ale w końcu mi się udało ;]
http://www.ff4pbf.yoyo.pl/index.php - Final Fantasy 4 PBF gra forumowa. wchodzić, rejestrować się, ogarniać zasady i grac :D świetna gra :D:D polecam! ;]

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 22, 2009, 17:54:08 »
@michal

Za inne poziomy trudnosci tez jest 100GS, wiec nie wiem dlaczego wnioskujesz, ze gralem na najlatwiejszym (mimo, ze tak w istoscie bylo). Zreszta co z tego ze to byl najlatwiejszy poziom? Temat jest o najtrudniejszych bossach dla NAS. Niektorzy moga miec problemy z ostatnim etapem w tetrisie i co? Dziwne jest twoje rozumowanie, ale nvm.

A co do NG 2 to nie wyobrazam sobie przejscia tej gry przez mnie na wyzszym poziomie trudnosci, nie mowiac juz o tym najwyzszym:P

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 22, 2009, 18:23:57 »
Za przejscie NG2 na poziomie normalnym (Warrior) dostajesz 100GS + odrazu 100GS za latwy (Acolyde).

Grales na najlatwiejszym poziomie +
Najtrudniejsza to taka ktorej nigdy nie skonczylem, a nie przypominam sobie zebym jakiejs nie skonczyl z powodu zbyt wysokiego poziomu trudnosci.

No to przepraszam, masz racje...

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 22, 2009, 21:58:38 »
Ej, ale co jest złego w graniu na niskim poziomie trudności? :-P Ja staram się grać na normalu, przy trudniejszych tytułach wybieram easy, bo nie widzę zbyt dużej przyjemności w powtarzaniu jak szalony jednej sekwencji w grze po raz enty. ;p

A w Heavenly Sword znacznie trudniejszy był dla mnie Flying Fox, niż Bohan (przy lisku rzuciłem padem i nie wracałem do gry przez kilka miesięcy, później przeszedłem go dosyć szybko, a Bohana pokonałem przy drugim podejściu). To już z Imperatorem Tachyonem z Ratchett&Clank: Tools of Destruction miałem więcej problemów. :-P

O, pamiętacie taką grę w stylu river raida na nokie 3310/3330 i inne (te stare, monochromatyczne)? Ostatni raz w to grałem jak miałem jakieś 11 lat, ale za cholerę nie mogłem załatwić drugiego czy trzeciego bossa. Inna sprawa, że zawsze w takie scrolling shootery byłem słaby...
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 22, 2009, 22:02:06 »
Prawdziwi mężczyźni grają tylko na Hardzie  ;D
Normal i easy są dla bab i casuali   ;)
(kliknij)

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 22, 2009, 22:45:50 »
Prawdziwi mężczyźni grają tylko na Hardzie  ;D
Normal i easy są dla bab i casuali   ;)

O przepraszam bardzo ja prawie zawsze gram na Normal, a do tych dwóch grup raczej się nie zaliczam. :P

Offline pazdzioch23

• Junior
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 23, 2009, 15:18:29 »
Otóż to . ;)
ps3 :D

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 23, 2009, 17:17:17 »
A tam hard. Hard jest przyjemny jak gra jest naprawdę zbyt prosta, ale zazwyczaj te wszystkie poziomy trudności pokroju "nightmare" są nie do grania. Ginie się po jednym ciosie i non-stop wczytuje save'y. Jak ktoś to lubi - spoko, ale ja w tym nie odnajduję przyjemności. Tak samo jak w szukaniu 1567 pieniążków tylko po to, by dostać jakiś znaczek. :-P Wiele zachodu o nic, szczególnie jeżeli ten znaczek siedzi nam tylko na save'ie. ;-)

No ale niektórzy czerpią z tego sporo satysfakcji, Wasza sprawa, nie moja. :-P Sorry za OT.
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr