Autor Wątek: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 225194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_999

• Gość
Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1120 dnia: Styczeń 08, 2010, 00:07:36 »
Sprzedałem Modern Warfare 2 ale od nowa je odkupiłem i niedługo wrócę do gry ;D (gość wysłał ekonomiczną więc trochę sobie poczekam :(). Jednak mam pewien problem. Otóż save z gry poszedł się kochać :(. Dlatego pytanie: czy te wszystkie staty z Modern Warfare 2 jakoś się zapisują czy jak i będę mógł profil z multi MW2 odzyskać, czy będę całe multi od nowa musiał zaczynać?  ???

O ile mi się dobre wydaje to staty przechowywane są gdzieś na serwerach, bo jak chciałem zagrać w split screenie nie połączony z netem to nie mogłem włączyć tam swojego profilu, którym gram online. Tak więc myślę, że nie wszystko stracone. Jeżeli się mylę to sorry ;]

Kondzio, miałeś rację. Wszystkie staty były zapisane i nie muszę nic grać od nowa :). Ba, mimo, iż save poszedł się kochać, to miałem zapisany nawet stan kampanii single (!) i Spec-Ops! No i tak nawiasem to wreszcie wróciłem do gry. Miałem sporą przerwę i skill spadł na niski poziom ale powoli wracam do formy :).

Offline Kondzio

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1121 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:55:38 »
No to super :D Ja niestety robię sobie przerwę bo do końca stycznia sporo egzaminów...

Offline _alex_

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #1122 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:51:06 »
Osobiscie mam wszystkie CoD-y na Xpudlo i jestem bardzo zadowolony....
...ale ostrzegam wszystkich sknerusow w portalu!!!! NIE KUPUJCIE CoDa6 Z NIEMIEC!!!!!
Moj znajomy tak wlasnie zrobil i pozalowal. :D :D :D
Zrobil mniejwiencej taka mina kiedy zobaczyl ze w takiej perelce jaka jest CoD6 jest tyle cenzury [to ta mina >:( :o ??? :-[]
Wiec nie zaujcie kasy na gre!!!

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1123 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:46:47 »
wugie, nieładnie koledze nóż w plecy wbijać :(. Łamiesz mi serce :P

Btw. jak coś to kiedyś tam możemy zrobić powtórkę z rozrywki ;)

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #1124 dnia: Styczeń 10, 2010, 18:25:15 »
Oj, chyba przyznasz, że zasłużyłeś :D
Rozgrywka naturalnie zostanie powtórzona wielokrotnie w przyszłości.

Offline edward

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1125 dnia: Styczeń 10, 2010, 21:07:22 »
Dzisiaj doswiadczylem bezsensownego systemu respawnow (ale z dobrym dla mnie rezultatem ;)). Gralem w Domination na Terminalu i w jednym z rzutow dostalem choper gunner. W pewnym momencie helikopter zawisl nad flaga A, przejeta przez wrogi zespol i wlasnie w tym momencie przeciwnicy zaczeli sie respawnowac w sklepiku obok tej flagi. Za nic wpadlo ok. dziesieciu fragow ;D.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #1126 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:38:26 »
Ja w ogóle jestem zdania, że jedyny rozsądny system nagród za killstreaki to predator-strzelec śmigłowca-atomówka. Jak się dochrapie człowiek tych pięciu fragów, to potem jeszcze dwa wpadają z predzia, chwila farta/kampy na kolejne cztery fragi i zasadniczo jest koniec rundy, bo strzelec śmigłowca 14 fragów robi bez problemu (mój rekord na Wasteland - coś koło trzydziestu).

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1127 dnia: Styczeń 11, 2010, 17:45:22 »
Ja w ogóle jestem zdania, że jedyny rozsądny system nagród za killstreaki to predator-strzelec śmigłowca-atomówka. Jak się dochrapie człowiek tych pięciu fragów, to potem jeszcze dwa wpadają z predzia, chwila farta/kampy na kolejne cztery fragi i zasadniczo jest koniec rundy, bo strzelec śmigłowca 14 fragów robi bez problemu (mój rekord na Wasteland - coś koło trzydziestu).

Ja mam jakoś problem z tymi fragami ;). O ile jakoś pięć fragów z rzędu wpada bez problemu to już potem w 90% przypadków ginę w głupi sposób, próbując nabić fraga nr 6. No ale jak to mówią trening czyni mistrza :). Pogra się więcej to pewnie i killstreak będzie jakoś wpadał bez problemu.

I tak właśnie zauważyłem, że strzelec śmigłowca to bardzo dobra nagroda za killstreak. Raz miałem przyjemność strzelać z AC130 (w odpowiedniej chwili gościowi podprowadziłem skrzyneczkę ;)). I powiem, że średnio się z tego strzela :-\. Myślałem, że taka przytłaczająca siła ognia będzie miotła przeciwników z mapy a tu lipa. Zanim się działo przeładuje to przeciwnicy już dawno się pochowają i ni piernika nie da się ich ustrzelić. No ale to tylko moje zdanie na ten temat. Albo ja nie potrafiłem z tego AC130 strzelać. A jak gość raz śmigłowcem miótł całą mapę to aż się za głowę złapałem. Co chwila kogoś zabijał. I gdyby nie jakiś kolo, który go zdołał ubić to pewnie by atomówkę zdobył i byłoby w zasadzie po meczu.

PS. Cubi, grasz multi na PC czy konsoli?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 17:51:04 wysłana przez Michael_999 »

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1128 dnia: Styczeń 11, 2010, 17:48:58 »
W AC130 zawsze można zmienić broń i siać z karabinu który jest szybszy niż te główne pociski, odpowiednia kombinacja zmian i można nieźle nabić fragów. Ja z dropów częściej trafiam AC130 właśnie niż Chopper Gunner.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1129 dnia: Styczeń 13, 2010, 18:37:41 »
Oglądam właśnie pogromców mitów od MW2 część pierwszą. Kupa śmiechu :D Potem biorę się za drugą część, która mam nadzieję, jest lepsza :D

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1131 dnia: Styczeń 13, 2010, 23:56:46 »
A ja dzisiaj powiedziałem MW2 pass. Więcej już tej gry nie odpalę >:(. Kamperzy, cziterzy, jakoś dziwnie "uzdolnieni" ziomkowie z szóstym zmysłem itp. itd. Kompletnie zabierają oni chęć do grania. Będzie już tego.
No ale IW może sobie spokojnie spać na pieniądzach, więc już mało ich obchodzi co się z ich grą dzieje. Największą atrakcją dla nich to jest teraz wydanie DLC, zamiast walka z taki oszustami. Jak cziterzy im tą grę zniszczą to może wtedy się opamiętają. No ale wtedy będzie już za późno.

Jak powiedziałem, przechodzę do obozu EA/DICE. Dlatego odpaliłem sobie Battlefielda: Bad Company. Rzeczywiście Katanka kiedyś dobrze mówił, że multi jest na prawdę wspaniałe, wystarczy tylko trochę dłużej w nie pograć. I nawet ten osławiony Feeling broni mi nie przeszkadzał. Wszystko tylko kwestia przyzwyczajenia. Godzina gry i już staty idą w górę :). No i w tej grze nie trzeba być hardcorem, aby czerpać radość, ze strzelania. Szkoda, że tą grę odkryłem dopiero teraz. Nadrobię straty w Bad Company 2 :)

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1132 dnia: Styczeń 14, 2010, 00:13:32 »
A czym obiawiaja sie cziterzy?/ bo chyab na takich nei natrafilem jeszcze. A co do kamperow to ich nienawidze ze hej jesli zostane zabity przez takiego to moaj cala uwaga skupia sie na nim, nie zwracam uwagi na zadnego innego przeciwnika tylko na kampera, i reszta rundy skupia sie na upolowaniu takiego  sukinsyna

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1133 dnia: Styczeń 14, 2010, 00:20:01 »
A czym obiawiaja sie cziterzy?/ bo chyab na takich nei natrafilem jeszcze.

Raz miałem takiego urwisa, który wiedział dokładnie gdzie celować zanim ktokolwiek się do niego zbliżył. Wychodziłeś dokładnie pod jego celownik. Nawet człowiek nie zdążył pociągnąć za spust i już leżało się trupem. Widziałem kamerę w momencie mojej śmierci. Wiedział co do sekundy w którym momencie się obrócić i w które miejsce celować. Coś ala ten sensor wykrywający ruch, tyle, że on go nie posiadał. Część przykładów jest jeszcze kilka stron wcześniej.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1134 dnia: Styczeń 14, 2010, 02:46:32 »

Raz miałem takiego urwisa, który wiedział dokładnie gdzie celować zanim ktokolwiek się do niego zbliżył. Wychodziłeś dokładnie pod jego celownik. Nawet człowiek nie zdążył pociągnąć za spust i już leżało się trupem. Widziałem kamerę w momencie mojej śmierci. Wiedział co do sekundy w którym momencie się obrócić i w które miejsce celować. Coś ala ten sensor wykrywający ruch, tyle, że on go nie posiadał. Część przykładów jest jeszcze kilka stron wcześniej.
Po prostu ssiesz i tyle, koles gral dobrze :o

Offline Terror

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1135 dnia: Styczeń 14, 2010, 13:28:08 »

Dokładnie - jak się troche pogra to wiadomo gdzie są respawny przeciwników i skąd mogą wyłazić. Ja nie lubię kampić, ale na Derailu wystarczy dobre miejsce zająć i fragi lecą prawie same.
Co do cziterów - niestety są. Potwierdza to IW i jak na razie przecież stara się je likwidować. JAvellin był, teraz jest skii runner czy jak to się zwie - sam się parę razy z tym spotkałem. Kolesie przemykają po mapie jakby na nartach sięślizgali dużo szybciej niż normalnie. AFAIK IW już nad tym pracuje.
No hope. No cure. No problem

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/
« Odpowiedź #1136 dnia: Styczeń 14, 2010, 17:20:23 »
Mogliby wkońcu coś z leaderbords'ami zrobić, a nie czołówka jest zajęta przez 10-20 lvl, którzy mają serię ofiar po 2000k+

Offline niebieski

• Stały bywalec
  • welcome to warp zone
« Odpowiedź #1137 dnia: Styczeń 17, 2010, 20:52:14 »
Pogrywałem dziś wesoło ze znajomymi, aż napatoczył się koleś z atomówką (statsy na koniec meczu 25/0/0, 70 level ostatniego - chyba - prestiżu). Byli byśmy skłonni w to uwierzyć, gdyby nie inny gracz w drużynie przeciwnej z wynikiem na koniec 0/0/22 ...
W następnym meczu nastąpiła rotacja i tym razem gość od atomówki był w drużynie przeciwnej, a podejrzany typ u nas. Zrobiliśmy małe śledztwo biegając za tymże i nasze podejrzenia się sprawdziły - ofiara robiła desant w bezpośredniej bliskości "atomówkarza", a ten sobie radośnie nabijał fragi :o
Było nas w sumie czterech, więc nie dopuściliśmy do nabicia odpowiedniego wyniku i "atomówkarz" skończył mecz z raczej marnym wynikiem, po czym obydwoje się rozłączyli.

Niesmak po zobaczeniu takiego przekrętu jak diabli.
Jest sens gdziekolwiek zgłaszać takich gamoni? jeżeli tak to gdzie/komu? IW? PSN?
Mam obydwa nicki i czas w którym zajście miało miejsce.

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #1138 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:13:03 »
chyba nic nie da ;) na PC z dedykami taki cwaniak powinien dostać banana

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/
« Odpowiedź #1139 dnia: Styczeń 19, 2010, 21:02:28 »
No i niestety MW2 umiera :( Ilość ciągle namnarzających się noobów rośnie z sekundy na sekundę :(

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1140 dnia: Styczeń 19, 2010, 22:29:28 »
We?ve updated the PC version of Modern Warfare 2, including the following fixes:

- Care Package, Emergency Airdrop, and Sentry Gun marker grenades sprint speed normalized.
- Sentry Guns: Improved placement detection, preventing cases of Sentry Guns inside geometry.
- Model 1887: Bling using Akimbo and FMJ combination now has same range and damage as non-Bling Model 1887s.
- Improved player collision removing cases of getting into geometry and ?elevators?.
- Mouse latency tweaks for more mouse movement consistency. (PC-ONLY)
- Fixes to prevent various texture hacks (PC-ONLY)

- Fix to prevent various XP hacks, including the prevention of obtaining negative XP.

These fixes, excluding the ones I?ve labeled as (PC-ONLY), are currently in test for the Xbox 360 and PS3 versions as well. Before you ask why there is a delay from PC to consoles, it?s because we can update IW-NET directly and therefore the fastest. The console versions require additional testing through their respective manufacturers.

Lata pojawi sie takze na konsolach

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #1141 dnia: Styczeń 19, 2010, 22:31:14 »
Ja właśnie zdecydowałem dzisiaj, że sprzedaję. Nie ze względu na noobów ale po prostu gra już mi się przejadła. Skończyłem wreszcie też kampanię singlową (na Weteranie, w sumie łatwo było) i ogólnie jestem pod wrażeniem. Tak jak na początku gra rozkręca się dość ociężale a raczej przewidywalnie i mało ciekawie (parcie do przodu i wyżynka wszystkiego co wpadnie pod celownik) to mniej więcej w połowie gry jest znacznie lepiej. Końcówkę, mógłbym w sumie zaryzykować mianem najlepszej końcówki w grach w jaką mi dane było ostatnio zagrać. Tak jak przez całą kampanię w Uncharted 2 bawiłem się wybornie a sama końcówka była taka sobie to w MW2 było prawie odwrotnie. Ostatnia misja i samo zakończenie - genialne. No i te napisy końcowe, kapitalnie się je ogląda. Chyba najlepsze napisy końcowe jakie mi dane było obejrzeć. Ogółem świetna kampania.

(kliknij)

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1142 dnia: Styczeń 22, 2010, 23:16:52 »

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1143 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:24:52 »
Kolejnej laty nie zdazyli jeszcze wypuscic w dzicz a pojawil sie nowy exploit... Znowu mozna miec nielimitoway care package woho !!! :P

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1144 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:56:31 »
Kolejnej laty nie zdazyli jeszcze wypuscic w dzicz a pojawil sie nowy exploit... Znowu mozna miec nielimitoway care package woho !!! :P

Tylko po co, cos takiego robic ??

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1145 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:59:27 »
Tylko po co, cos takiego robic ??

Żeby wkur**ć innych. Inne powodu nie widzę.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1146 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:20:01 »
Wczoraj widziałem jak w mojej drużynie dwie osoby zrobiły jakiś glich na nielimitowanego emergancy airdropa. Co dziesięć sekund zżut, i powietrze pełne B2, chopperów i innego tatałajstwa.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1147 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:22:33 »
Wczoraj widziałem jak w mojej drużynie dwie osoby zrobiły jakiś glich na nielimitowanego emergancy airdropa. Co dziesięć sekund zżut, i powietrze pełne B2, chopperów i innego tatałajstwa.
Dzis gralem w 7 takich meczach z rzedu, az sie moja druzya wkufila i sami zaczelismy to robic CARE PACKAGE WARS !!! lol

Offline Syon

• Stały bywalec
  • PSN: xxSYONxx || XBL: xSYONx || Origin: KingSyon
« Odpowiedź #1148 dnia: Styczeń 24, 2010, 12:20:45 »
Hahaha, czyli nic się nie zmieniło. Dobrze, że już sobie definitywnie odpuściłem tą gierkę. Miliard dolców zarobku za kant dupy potłuc zepsutą gre... zajebisty przepis. Poszedł już w świat, więc tylko czekać na naśladowców.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1149 dnia: Styczeń 24, 2010, 19:56:02 »
Hahaha, czyli nic się nie zmieniło. Dobrze, że już sobie definitywnie odpuściłem tą gierkę. Miliard dolców zarobku za kant dupy potłuc zepsutą gre... zajebisty przepis. Poszedł już w świat, więc tylko czekać na naśladowców.

Tez od jakiegos czasu sie zastanawiam czy nie rzucic tej gry w pizdu

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #1150 dnia: Styczeń 24, 2010, 21:32:37 »
Kolejny niesamowity rzut nożem :o http://www.youtube.com/watch?v=wo_78XE8LhU
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 21:34:41 wysłana przez DoubleR »

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1151 dnia: Styczeń 24, 2010, 22:10:39 »

Mysle ze nie ma co sie smucic w sumie bardzo dobrze ze takie exploity wyciekaja szybko do netu, przynajmniej zostana naprawione a w miedzyczasie mozna pograc prywanty z przyjacielami albo w cos innego

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1152 dnia: Styczeń 24, 2010, 22:36:45 »

Mysle ze nie ma co sie smucic w sumie bardzo dobrze ze takie exploity wyciekaja szybko do netu, przynajmniej zostana naprawione a w miedzyczasie mozna pograc prywanty z przyjacielami albo w cos innego

Tu nawet nie  chodzi o to, tylko o ludzi.
Niesmowicie wkrwiaja mnie kamperzy.

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #1153 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:55:19 »

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #1155 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:55:17 »

Polecam obejrzeć :). Tak kończą kamperzy, którzy zadzierają z tym gościem.
http://www.youtube.com/user/TheSandyRavage#p/a/u/0/_NITwwUHwy4

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1156 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:07:31 »

Polecam obejrzeć :). Tak kończą kamperzy, którzy zadzierają z tym gościem.
http://www.youtube.com/user/TheSandyRavage#p/a/u/0/_NITwwUHwy4

obejrzalem kilka jego filmow i kurcze ten koles jest dobry :)

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1157 dnia: Styczeń 31, 2010, 10:37:37 »
Lata na dniach, PC, PS3 sa juz happy, Xbox musi jescze poczekac... parapetowa certyfikacyjna

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #1158 dnia: Styczeń 31, 2010, 20:29:42 »
parapetowe co ??

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1159 dnia: Luty 02, 2010, 13:41:59 »
IW dalo dupy po calej szynie ! Wyglada na to ze lata 1.08 ktora wlasnie jest certyfikowana przez Mikroszoft w sumie nic nie naprawi, poniewaz debile na PS3 ktorzy otrzymali ja dwa dni temu znalezli nowa metode otrzymywania nieskonczonych markerow ! Czyli teraz musza zalatac late ktora sie jeszcze nie pojawila lata ktora tez sie jeszcze nie pojawila, mam nadzieje ze ktos ruszy dupe i w koncu naprawi one man army exploit !