Autor Wątek: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 225180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Diobeu

• Aktywny forumowicz
Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1040 dnia: Grudzień 08, 2009, 13:19:39 »
Wczoraj po raz pierwszy spotkałem się z dwoma kretynami używającymi glitcha pod ogólną nazwą Javelin, w którym chodzi o to, że strzelając do niego powoduje się wybuch javelina którego on niesie. Naprawdę potrafią wkurwić człowieka! Włazi idiota do HC i nawet nie strzela, po prostu liczy na to że do niego ktoś strzeli a dzięki temu wywali w kosmos wszystkich wokoło. Takie akcje psują całą zabawę, ale daliśmy radę kretynom.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1041 dnia: Grudzień 08, 2009, 13:49:49 »
Wczoraj po raz pierwszy spotkałem się z dwoma kretynami używającymi glitcha pod ogólną nazwą Javelin, w którym chodzi o to, że strzelając do niego powoduje się wybuch javelina którego on niesie. Naprawdę potrafią wkurwić człowieka! Włazi idiota do HC i nawet nie strzela, po prostu liczy na to że do niego ktoś strzeli a dzięki temu wywali w kosmos wszystkich wokoło. Takie akcje psują całą zabawę, ale daliśmy radę kretynom.
No wlasnie, tez spotkalem raz takiego palanta na Terminalu! Co w niego strzelilem, nawet z dosc duzej odleglosci to ginalem od jego wybuchu. Widzac co sie dzieje zawzialem sie na niego i strzelalem w goscia z ukrycia i po strzale od razu chowalem sie za jakas zaslone. Koles dostal ode mnie z 10x w czape i uciekl z serwera...

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #1042 dnia: Grudzień 08, 2009, 14:52:53 »
Kupilem fraga (tego najnowszego) i albo ta myszka jest za ciezka albo baterie mialem za slabe albo srarbo...

z ratio 2.15 spadlem na 1.8 :(

dzisiaj robie drugie podejscie bo myszka wymiarami jest minimalnie wieksza od G5

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #1043 dnia: Grudzień 08, 2009, 17:23:39 »
@Czezare --> ja Ninja też używam, gdy gram snajperem - sam pisałem natomiast o konfiguracji takiego rushera-samuraja ;) Generalnie coraz częściej mam taką sytuację, że wpadam do pomieszczenia i wycinam 4 gości, zanim się zorientują... Chociaż fakt jest faktem, że taka taktyka ma też swoje minusy, czasem - przyzwyczajony do broni białej - zamiast ukryć się i ostrzelać gościa zwróconego twarzą do mnie, ja radośnie biegnę... Oczywiście kończy się to zgonem ;-)
http://www.facebook.com/graczemjestem - by gracz mógł się pośmiać. (łojezus 7k like'ów! :) )
http://www.graczemjestem.pl - by gracz mógł poczytać
http://www.youtube.com/graczemjestem - by gracz mógł pooglądać

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1044 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:03:13 »
@ sirtorpeda
Grasz zapewne na PC?

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1045 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:38:45 »
No wlasnie, tez spotkalem raz takiego palanta na Terminalu! Co w niego strzelilem, nawet z dosc duzej odleglosci to ginalem od jego wybuchu. Widzac co sie dzieje zawzialem sie na niego i strzelalem w goscia z ukrycia i po strzale od razu chowalem sie za jakas zaslone. Koles dostal ode mnie z 10x w czape i uciekl z serwera...

a widzial ktos glitcha z nielimitowanym care package albo emergency drop ???

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #1046 dnia: Grudzień 09, 2009, 08:14:18 »
@ sirtorpeda
Grasz zapewne na PC?
nope, gramy na 360 :)

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline yooniorPL

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1047 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:05:34 »

Podobno patch w którym naprawiają pare błędów ( wtym tego z granatem) już w drodze.

Offline Syon

• Stały bywalec
  • PSN: xxSYONxx || XBL: xSYONx || Origin: KingSyon
« Odpowiedź #1048 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:49:11 »
a widzial ktos glitcha z nielimitowanym care package albo emergency drop ???

Widziałem, ale tylko na YT. Trudno to zobaczyć podczas zwykłego meczu bo człowiek nie wie czy koleś glitchuje czy nie. Bardzo dobrze zakamuflowany 'czit'.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1049 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:37:45 »
Czy Wam sie nie wydaje, ze ostatnio strasznie obrodzilo jesli chodzi o tzw Nuke`owcow?Siedzi gdzies taki, kampi, nabija fragi (nie wiem czy nie stosuje jakis czitów), i nagle sru! Bomba atomowa!Padlem juz z 10 razy ofiara takich napie*dalaczy.Przez pierwsze trzy tygodnie grania nic takiego sie nie dzialo, a teraz nie ma dnia, by mnie przynajmniej 2 x jakis koles w taki sposob nie zalatwil...

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1050 dnia: Grudzień 09, 2009, 12:26:38 »
Czy Wam sie nie wydaje, ze ostatnio strasznie obrodzilo jesli chodzi o tzw Nuke`owcow?Siedzi gdzies taki, kampi, nabija fragi (nie wiem czy nie stosuje jakis czitów), i nagle sru! Bomba atomowa!Padlem juz z 10 razy ofiara takich napie*dalaczy.Przez pierwsze trzy tygodnie grania nic takiego sie nie dzialo, a teraz nie ma dnia, by mnie przynajmniej 2 x jakis koles w taki sposob nie zalatwil...

Mnie zbombarowano narazie dwa razy i miało to miejsce z jakiś tydzień temu. Ani wcześniej ani później od tamtego czasu jakoś mi się to nie zdarzyło, więc mam fart. Nie zapomnę jednak jak na Highrise koleś z mojej drużyny ze snajpą kampował w jednym pokoju biurowym. Zaraz miał chopper gunnera a potem atomówkę. Najlepsze, że zrobił to w mniej niż 5 minut. Drużyna przeciwna po prostu bezmyślnie pchała mu się pod lufę... co za partacze, ech...

Zasada jest prosta, nie ma na świecie gracza który by zdobył 25 killi latając wyłącznie po mapie i ubijając co popadnie (nie korzystając przy tym z żadnych nagród za streaki). Jest to nie-mo-żli-we. Dlaczego? Zawsze, ale to zawsze na meczu znajdzie się grupa kamperów, która takiego Rambo zdejmie prędzej czy później (z naciskiem na to pierwsze). Jedyna opcja to właśnie kampera i zbieranie killi czy to z nalotów czy innych nagród za streaka. Teraz jak jeszcze doszedł glitch z nielimitowanymi pakami wsparcia sam już nie wiem kto takiego Nuke'a zdobył legalnie czy nie.

Aha, są już szczątkowe informacje na temat patcha:

- redukcja prędkości Lightweighta
- naprawa glitchy z Javelinem, pakami, wychodzeniem za mapę
- brak jakiejkolwiek redukcji Akimbo (shota) 1887 - czyli sadzenie headów z 20 metrów nadal w cenie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2009, 12:36:29 wysłana przez Syon »

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #1051 dnia: Grudzień 09, 2009, 20:27:02 »
ser --> skad to pytanie? mihn odpowiedział zresztą x360 ;)
http://www.facebook.com/graczemjestem - by gracz mógł się pośmiać. (łojezus 7k like'ów! :) )

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1052 dnia: Grudzień 10, 2009, 13:03:59 »
Skąd? Taka akcja jest mocno kozacka (wykoszenie w jednym pomieszczeniu 4 typów nożem) i chyba łatwiej o takie coś na PC niż na pudle ;)

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #1053 dnia: Grudzień 10, 2009, 15:39:14 »
Skąd? Taka akcja jest mocno kozacka (wykoszenie w jednym pomieszczeniu 4 typów nożem) i chyba łatwiej o takie coś na PC niż na pudle ;)
jak masz tarcze na plecach to trochę ułatwia sprawę ;]

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1054 dnia: Grudzień 12, 2009, 23:12:18 »
Mam pytanie: czy atomowke mozna otrzymac w awaryjnym zrzucie?

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1055 dnia: Grudzień 12, 2009, 23:49:09 »

Nie.

Tu mam coś nowego -> http://www.youtube.com/watch?v=o9QPxazJWa4

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1056 dnia: Grudzień 13, 2009, 00:00:51 »

Nie.

Niestety tylko chyba mozna pobawic sie w prywatnym pokoju takimi cudami ;D Swoja droga cierpliwie czekam az naprawia matchmaking bo to co teraz jest to jedna wielka kupa gowna

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #1057 dnia: Grudzień 13, 2009, 13:37:43 »
Zasada jest prosta, nie ma na świecie gracza który by zdobył 25 killi latając wyłącznie po mapie i ubijając co popadnie (nie korzystając przy tym z żadnych nagród za streaki). Jest to nie-mo-żli-we. Dlaczego? Zawsze, ale to zawsze na meczu znajdzie się grupa kamperów, która takiego Rambo zdejmie prędzej czy później (z naciskiem na to pierwsze). Jedyna opcja to właśnie kampera i zbieranie killi czy to z nalotów czy innych nagród za streaka. Teraz jak jeszcze doszedł glitch z nielimitowanymi pakami wsparcia sam już nie wiem kto takiego Nuke'a zdobył legalnie czy nie.
bo oni dochodza do pawe low albo AC130 i dobijaja do 25 - na razie mialem z 3-4 nuki, za kazdym razem tym samym sposobem.

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #1058 dnia: Grudzień 13, 2009, 23:01:17 »

Wiekszosc pomieszczen ma pare wejsc - wystarczy miec tylko odrobine szczescia. Jeśli przeciwnicy są odwróceni plecami do nas, wykaszamy 'od końca'... :) Jesli krecisz sie pod lufami przeciwnikow... no to logiczne jest, ze dostaniesz strzala w czache :)

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #1059 dnia: Grudzień 15, 2009, 21:42:44 »
Modern Warfare 2 Mythbusters - Episode 1... świetne :D
http://www.youtube.com/watch?v=maCSZFEPwzc

Offline Kondzio

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1060 dnia: Grudzień 15, 2009, 23:15:51 »

Nie.

Dzisiaj miałem "przyjemność" grać właśnie z takim graczem strzelającym granatnikiem jak pistoletem maszynowym... Mam nadzieję, że nie pokaże się więcej takich osobników, bo rozgrywka jest do bani wtedy...

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1061 dnia: Grudzień 16, 2009, 00:30:15 »

Nie.

Dzisiaj miałem "przyjemność" grać właśnie z takim graczem strzelającym granatnikiem jak pistoletem maszynowym... Mam nadzieję, że nie pokaże się więcej takich osobników, bo rozgrywka jest do bani wtedy...
Oczywiscie, ze do bani. Ja tez trafilem dzis na taki serwer po raz pierwszy. Koles szyl z granatnika niczym z Uzi na Wasteland.Gralem snajperka.Myslalem, ze to jakis przypadek i wogole, ale jak zaczelismy druga mape Karaczi to wybralem FAL-a z podpietym granatnikiem. Okazalo sie, ze ja tez moge tak strzelac!Wszyscy ci, ktorzy mieli granatniki pod bronia mogli tak do siebie walic i walili!Aha, zablokowane bylo przeladowywanie broni, a amunicja byla nieskonczona. Widac, wiec, ze ostatni patch nie naprawil tego babola.Ta gra zaczyna mnie coraz bardziej draznic. Oczywiscie bledu o ktorym wczesniej pisalem tj z dolaczaniem mnie do serwerow z odleglych krajow (Stany, Kanada) tez nie poprawili.Dzis mialem tylko jeden pierwszy mecz z zielonym pingiem.Wszystkie inne byly na zolto i czerwono :-[

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1062 dnia: Grudzień 16, 2009, 01:27:49 »
Weeeeeee wszystkie pokoje dzis robia to samo nielimitowany granatnik i cala reszta rakiet :S

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1063 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:51:08 »
Ostatni patch nic nie poprawił, a wręcz odwrotnie. Zdarzyło się komuś na przykład wyszukiwać meczu a wrzucało do prywatnej gry? Mnie tak. Teraz jak czytam po zagranicznych forach co się wyprawia to nawet się nie zbliżam do tej gry... Wszystkie glitche jakie tu wymieniliśmy od ostatnich postów to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Uwierzcie mi, jest tego masa, że wspomnę o takich nowych patentach jak: noszenie 4-5 giwer na raz (nie mam pojęcia jak następuje zmiana spluwa ani pod jakimi przyciskami), nieśmiertelność (czyt. God Mode), itd., itp..

Śmieszna sprawa bo właściwie nie ma tygodnia bez nowego 'czita' ;D IW musi ściągnąć programistów z wakacji po Karaibach i zacząć poprawiać te błędy. Hehe, co za szmelc... Ta gra bije na głowe wszystkie niedoróby Gearsów 2, ech... rzekłbym, że kryje je czapą.

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #1064 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:57:12 »
Game of the Year! Miliardy sprzedanych kopii! :D
Ach, cieszę się, że nie kupiłem MW 2. Nie dość, że single krótki, pecetowców kopnięto w dupę i odebrano im dedykowane serwery to jeszcze glitch za glitchem. Cudnie, cudnie.

Offline Diobeu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1065 dnia: Grudzień 16, 2009, 13:31:41 »
Nie cierpię jęczenia, ale przyznaję wam wszystkim narzekaczom rację. Pojawił się patch i co? Jajco, raptem usunęli glitcha z javelinem, wchodzenie do skał itd, ale wciąż wesoło sobie gaworzymy w szóstkę w lobby i nic się nie dzieje, meczy zero mimo kilku (nastu) tysięcy graczy, bywa, że zaczynamy Domination a czekaliśmy na HQ, bywa, że 5 z 6 wchodzi do meczu a szósty ogląda sobie menu główne, matko boska, jak można było to tak spieprzyć? Wczoraj kumpel dobrze powiedział: jeszcze się wszyscy zdziwimy, jak szybko wrócimy do czwórki.
Mnie zastanawia jedno: gra niewiele różni się od czwórki, nie dało się przekopiować całego systemu dobierania graczy z CoD4 i mieć to z głowy?

Offline Fader

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1066 dnia: Grudzień 16, 2009, 13:34:01 »
Ach, cieszę się, że nie kupiłem MW 2

Nie masz się z czego cieszyć, bo gra jest świetna.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1067 dnia: Grudzień 16, 2009, 14:11:53 »

Ja się cieszę, że 10dni temu opyliłem ją, zaraz po zrobieniu prestiżu. Jeszcze wtedy dało się grać, a te błędy przy tym co opisujecie to był pikuś, pan pikuś.

Offline Terror

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1068 dnia: Grudzień 17, 2009, 11:53:11 »
Kupilem fraga (tego najnowszego) i albo ta myszka jest za ciezka albo baterie mialem za slabe albo srarbo...

z ratio 2.15 spadlem na 1.8 :(

dzisiaj robie drugie podejscie bo myszka wymiarami jest minimalnie wieksza od G5
No to coś słabo grałeś jak w jeden dzień tak spadło.
No hope. No cure. No problem

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #1069 dnia: Grudzień 17, 2009, 12:21:20 »
wrocilem do pada. a fraga sprzedalem bo jest beznadziejny. starsze wersje daja rade (mialem v.1 v.2) ale nowa to kupa

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1070 dnia: Grudzień 18, 2009, 11:23:02 »
Mam tu prawdziwego wymiatacza, wystarczy się wsłuchać -> http://www.youtube.com/watch?v=D1ju0S1p0vQ

"this kid is goin' berserker"

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #1071 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:00:14 »

Ja się cieszę, że 10dni temu opyliłem ją, zaraz po zrobieniu prestiżu. Jeszcze wtedy dało się grać, a te błędy przy tym co opisujecie to był pikuś, pan pikuś.
A teraz sie nie da grac ? Jakos dzis pylilem cala noc i ani jednego czitera nie bylo :) pozatym pacz na dniach wychodzi
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2009, 12:02:23 wysłana przez nufrequency »

Offline yooniorPL

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1072 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:36:14 »
No jak grałem dwa razy z chiterami jak jescze mogli  wysadzac Jevelinem. Po patchu nie widzialem żadnego. Chociaż wczoraj coś trochę kulał Matchmaking. Dziwne grupy robiło, w 3 meczach drużyny były 3vs6. Długo wyszukiwało gry gdy byłem w party z jedną osobą. Coś chyba było nie tak :)

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1073 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:47:22 »
Ja gram w miarę regularnie i szczerze powiem, że jakoś na żadne chore akcje nie trafiłem. Javelin widziałem raptem 2 razy, chociaż może to przez tryb jaki gram(na 24h online jakieś 23 tylko i wyłącznie TD w którym wiele przypadkowych osób, cwaniaczki pewnie grają w bardziej wymagające tryby).

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #1074 dnia: Grudzień 19, 2009, 10:32:14 »
Wczoraj po włączeniu groundwar trafiłem na bardzo długa grę domination ( ponad 1000 pkt) - jest jakiś weekend czy coś?

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
  • I'd rather be broke than muf
« Odpowiedź #1075 dnia: Grudzień 19, 2009, 12:00:39 »
Naczytałem się tu wczoraj o tych cheatach przed snem , i śniło mi sie że robiłem javelina cały czas (chociaż nawet nie wiem jak ten cheat działa :) ) A tak pozatym to ja też gram głównie TD, bo nie moge grać bez spawnów...

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #1076 dnia: Grudzień 19, 2009, 12:54:22 »
Wczoraj po włączeniu groundwar trafiłem na bardzo długa grę domination ( ponad 1000 pkt) - jest jakiś weekend czy coś?

Też raz trafiłem na taką grę i dzieki niej trochę lvl sobie nabiłem :)

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1077 dnia: Grudzień 19, 2009, 16:18:55 »

Też raz trafiłem na taką grę i dzieki niej trochę lvl sobie nabiłem :)

I ja przed chwilą miałem taki mecz, tyle że u mnie podczas gry nie było celownika ani radaru. Nikt nie rzucił EMP, celownik Red Dot działał bez zarzutu, więc nie wiem co mogło się stać. W sumie to nawet się nie czepiam bo jedyne co mnie mogłoby teraz zaszokować to glitch polegający na tym, że wkładasz sobie trzecią strzelbę Ranger 1887 do japy i napieprzasz bez przeładowania...

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #1078 dnia: Grudzień 19, 2009, 17:40:34 »
I ja przed chwilą miałem taki mecz, tyle że u mnie podczas gry nie było celownika ani radaru.

Kliknąłeś niechcący na hardcore :) Jedyny słuszny tryb w tej grze ;)

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1079 dnia: Grudzień 19, 2009, 21:03:20 »
I ja przed chwilą miałem taki mecz, tyle że u mnie podczas gry nie było celownika ani radaru.

Kliknąłeś niechcący na hardcore :) Jedyny słuszny tryb w tej grze ;)

Napisałem, że to był zwykły GW z w.w. błędami i tak właśnie było. Następny mecz już się nie uruchomił bo nie spełniał żądanej liczby graczy. Gra potrzebowała jeszcze 8 a siedziało 18 (full) i już, Ground War nie mógł wystartować bo wyszło, że jest za MAŁO graczy... To co, teraz GW jest na 26 osób? Bez komentarza... Najbardziej spaprany jest właśnie GW, resztę trybów sprawdziłem i wszystko działa ok.