Autor Wątek: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 225191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Syon

• Stały bywalec
  • PSN: xxSYONxx || XBL: xSYONx || Origin: KingSyon

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1001 dnia: Grudzień 02, 2009, 19:38:53 »
A co powiecie na typków śmigających po mapie wyłącznie z nożem i z perkami na szybkość? ;D

Ja tak ostatnio gram - primary: tarcza; secondary: do ustalenia, ale na razie próbuję w jakimś pistolecie dostać nóż taktyczny, jestem ciekawy czy faktycznie jest duża różnica, jeśli nie będzie, to wezmę jakiegoś szybkostrzelnego gnata.

Wyposazenie: noz do rzucania i cokolwiek innego (chyba blyskowy jakiś granat)
Perki: maraton (postac sie nie meczy) waga lekka (postac szybciej sie porusza) oraz komandos PRO (wiekszy zasieg noza + nie ma obrazen od upadkow z duzej wysokosci).

Pewnie cos jeszcze pozmieniam, ale generalnie konfiguracja swietna, bo ludzie nie wiedza co robić z facetem noszącym tarczę przed sobą. Wystarczy przykucnąć i powoli zbliżyć się do delikwenta, a w pewnym momencie uzyc noza do rzucania - 1 shot, 1 kill - tylko trafić. Potem zebrac i znowu. Ewentualnie mozna kolesia zatluc tarcza. A jesli chce pobiegac, to biore secondary weapon i dzieki temu tarcza chroni mi plecy w duzym stopniu.

Fajne jest to, ze dostaje sie punkty, jak ludzie w ciebie strzelaja. I jesli nikt nie rzuci granatu/nie zajdzie cie z boku/nie potraktuje rakieta, jest sie praktycznie nie do przejscia :-) Ale grajac taka klasa trzeba miec swiadomosc, ze jest sie supportem - jako mieso armatnie odwraca sie uwage, a reszte powinni zrobic koledzy... No chyba, ze uda sie zajsc z nozem na tyly przeciwnika. Raz wykoncyzlem caly oddzial - po kolei - chyba 4 czy 5 gosci ;-)
http://www.facebook.com/graczemjestem - by gracz mógł się pośmiać. (łojezus 7k like'ów! :) )
http://www.graczemjestem.pl - by gracz mógł poczytać
http://www.youtube.com/graczemjestem - by gracz mógł pooglądać

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1002 dnia: Grudzień 02, 2009, 23:59:29 »
Fajne jest to, ze dostaje sie punkty, jak ludzie w ciebie strzelaja. I jesli nikt nie rzuci granatu/nie zajdzie cie z boku/nie potraktuje rakieta, jest sie praktycznie nie do przejscia :-) Ale grajac taka klasa trzeba miec swiadomosc, ze jest sie supportem - jako mieso armatnie odwraca sie uwage, a reszte powinni zrobic koledzy... No chyba, ze uda sie zajsc z nozem na tyly przeciwnika. Raz wykoncyzlem caly oddzial - po kolei - chyba 4 czy 5 gosci ;-)
No ja musze przyznac, ze do typkow uzywajacych tarczy podchodze jak pies do jeza ;) Wlasciwie sa jedynie dwa skuteczne metody walki z nimi. Po pierwsze granat, zarowno rzucany z reki lub z broni, oraz zajscie niemilucha z boku.To drugie jest znacznie trudniejsze, bo jesli ktos jest dobry i wprawiony w uzywaniu tarczy to zajscie go z boku jest bardzo trudne.Pozostaje wiec granacik ;D Czasami dobrzy "tarczowcy" bywaja nieocenieni w rozgrywkach teamowych...
Ja w sumie tarczy sprobuje, ale jak juz bede na progu znudzenia gra, na co narazie sie nie zanosi ;)

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1003 dnia: Grudzień 03, 2009, 00:06:52 »
No ja musze przyznac, ze do typkow uzywajacych tarczy podchodze jak pies do jeza ;) Wlasciwie sa jedynie dwa skuteczne metody walki z nimi. Po pierwsze granat, zarowno rzucany z reki lub z broni, oraz zajscie niemilucha z boku.To drugie jest znacznie trudniejsze, bo jesli ktos jest dobry i wprawiony w uzywaniu tarczy to zajscie go z boku jest bardzo trudne.Pozostaje wiec granacik ;D Czasami dobrzy "tarczowcy" bywaja nieocenieni w rozgrywkach teamowych...
Ja w sumie tarczy sprobuje, ale jak juz bede na progu znudzenia gra, na co narazie sie nie zanosi ;)

Jest jeszcze 3cia taktyka skutecznie zniechęcająca - rzucanie C4. Dzisiaj trafiłem na uparciucha z tarczą, który po kilku zgonach zwątpił i zmienił klasę. Ładunek rzucałem chwilkę wcześniej i udając, że się pogubiłem wycofywałem się przed nim tyłem aż przeszedł po ładunku. Całość działa się na Faveli, gdzie są kępy trawy, więc było łatwiej. Ostatecznie można też siekać z AUGera po nogach - też działa.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1004 dnia: Grudzień 03, 2009, 09:05:37 »
Jest jeszcze 3cia taktyka skutecznie zniechęcająca - rzucanie C4. Dzisiaj trafiłem na uparciucha z tarczą, który po kilku zgonach zwątpił i zmienił klasę. Ładunek rzucałem chwilkę wcześniej i udając, że się pogubiłem wycofywałem się przed nim tyłem aż przeszedł po ładunku. Całość działa się na Faveli, gdzie są kępy trawy, więc było łatwiej. Ostatecznie można też siekać z AUGera po nogach - też działa.
Jesli facio z tarcza przykucnie to i AUG-er nie pomoze ;)
A na uzywanie C4 tez nie jestem jeszcze gotow ;) Poki co tylko Claymore`ow uzywam.Szkoda tylko, ze na jedno zycie posiadamy tylko jednego Claymore`a.Przydalyby sie dwa jak w czworce.Jest jednak sposob na to wybierajac perka One Man Army.Trzeba sie jednak strasznie przemeczyc z pierwsza faza jego uzywania, kiedy przelaczanie sie z klasy na klase trwa ponad 5 cennych sekund...

Offline edward

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1005 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:30:48 »
Albo perka Scavenger (padlinozerca)
Ja przez dlugi czas uzywalem rkm RPD i dluga seria potrafi przebic sie przez tarcze. Na szczescie nie spotykam zbyt czesto takich gosci  :).

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #1006 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:41:01 »
Wczoraj skonczylem i tak krotkiej gry to juz dawno nie widzialem: chyba tylko James Bond byl krotszy ... Tak jak juz bylo to pisane 100 razy, chcieli wiecej, mocniej szybciej itp i srednio to wyszlo: 3ciej czesci nie kupuje, to na bank :)

tyle ode mnie

bez odbioru  ;D

Offline Terror

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1007 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:23:29 »
Albo perka Scavenger (padlinozerca)
Ja przez dlugi czas uzywalem rkm RPD i dluga seria potrafi przebic sie przez tarcze. Na szczescie nie spotykam zbyt czesto takich gosci  :).

Hehe, Scavenger to zajebisty perk. Doceniam go w klasach ze SCARem, który ma generalnie małe magazynki i z claymorami. Kiedyś dla zabawy siedziałem na kwaterze z dwoma wejsciami obsawiony klemami. Po wejściu przeciwnika i jego zgonie na klemie zabierałem mu klemę i stawiałem w tym samym miejscu. 8 fragów w kilkanaście sekund ;) Scavenger przydaje się też jak masz Javelina itp. Można sobie więcej postrzelać

Wczoraj skonczylem i tak krotkiej gry to juz dawno nie widzialem: chyba tylko James Bond byl krotszy ... Tak jak juz bylo to pisane 100 razy, chcieli wiecej, mocniej szybciej itp i srednio to wyszlo: 3ciej czesci nie kupuje, to na bank :)
tyle ode mnie
bez odbioru  ;D
A wystarczyło poczytać forum i wiedziałbyś, że to tytuł dla multi głównie ;)
No hope. No cure. No problem

prezii

• Gość
« Odpowiedź #1008 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:27:30 »

tyle ode mnie

bez odbioru  ;D

Ja po ochłonięciu z hype'u oceniam tak:

singiel - dobry
Nadal ma momenty w których opada szczęka, niestety fabuła kuleje a intensywność nie wynagradza braków. Po kilkukrotnym przejściu singla MW1 stwierdziłem, że nie są w stanie dostarczyć tak kompletnego produktu i to się w mojej ocenie sprawdziło. Na szczęście można sobie wydłużyć grę, przechodząc po raz pierwszy na normalu, później na veteranie, zostają jeszcze acziki jak ktoś zbiera, intele.

spec-ops - rewelacja
Wszyscy twierdzą, że rewelacja i ja także się przyłączam. Grałem co prawda na jednej konsoli z dość ograniczoną widocznością, jednak co-op miażdży. Satysfakcja z wykonania niektórych misji jest ogromna, szczególnie gdy celujemy w trzy gwiazdki na veteranie.

multi - rewelacja
Co prawda mnogość klas i perków spowodowała pojawienie się kolesi śmigających z nożem po mapie na pełnej prędkości i rewolwerowców ze strzelbami 1887 akimbo, jednak dzięki temu jest to inna gra niż multi w modern warfare 1. Tam było bardziej normalnie, bez takich szaleństw, jednak wstrzymam się z oceną czy lepiej. Najważniejsze to jak się gra, czy gra potrzyma tak długo jak multi w mw1? Myślę, że tak.

Tak więc ja nie narzekam na finalny produkt, chciałoby się lepszego singla, ważne jednak, żeby minusy nie przysłoniły nam plusów;p

P.S
W spec ops są kawałki misji i terenów z pierwszego modern warfare. Myślicie, że dostaniemy zestaw map z jedynki do multi jako DLC? Było by miło, ale jeśli już to w nowym trybie, żeby się nie mieszało np. MW Classic;p

Jak to jest z DLC do MW1, można je bez problemu ściągać w Polsce, czy trzeba tworzyć VPN?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 11:29:46 wysłana przez prezii »

Offline Terror

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1009 dnia: Grudzień 03, 2009, 12:50:11 »
Jak to jest z DLC do MW1, można je bez problemu ściągać w Polsce, czy trzeba tworzyć VPN?
AFAIK są do ściągnięcia bez problemu.
No hope. No cure. No problem

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1010 dnia: Grudzień 03, 2009, 13:10:39 »
@olas - singiel jest tylko na doczepke, wiec o czym Ty do nas rozmawiasz? :P

Teraz inna sprawa ktora mnie nurtuje i nie ukrywam wkurza. Otoz u mnie jest tak, ze jak wkladam plytke po raz pierwszy do czytnika i chce wejsc do multi to od razu na dzien dobry pieknie wynajduje mi ponad dwadziscia dobrych pod wzgledem pingu meczykow, szubciutenko mnie laczy, ping mam na czterech, a najmniej na trzech zielonych krechach i szafa gra.Problem zaczyna sie w chwili, kiedy nagle z roznych powodow lobby zostaje zamkniete. Kiedy probuje po raz drugi poszukac meczu to wyszukuje mi go dluuuuuugo, a podczas tego czekania moge sie juz sam ze soba zakladac, ze jesli znajdzie mi gre to bede mial tam co najwyzej dwie zolte kreski :-[ Tak sie dzieje praktycznie za kazdym razem. Aha, jesli po zakonczeniu gry na tym drugim niezadawalajacym mnie pod wzgledem pingu serwerze probuje poszukac gry lepszej to durny system ponownie mnie podlacza do tej samej kiepawej gry, nierzadko po kilku minutach, kiedy kolesie maja juz na koncie po kilka fragow :-\  Czy Wy tez tak macie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 13:30:39 wysłana przez Czezare »

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #1011 dnia: Grudzień 03, 2009, 13:25:04 »
raczej nie zauważyłem czegoś takiego. max 10-15 sekund i już mam nowego hosta.
xbox live - Arti 0777

Offline Diobeu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1012 dnia: Grudzień 03, 2009, 13:36:32 »
Teraz inna sprawa ktora mnie nurtuje i nie ukrywam wkurza. Otoz u mnie jest tak, ze jak wkladam plytke po raz pierwszy do czytnika i chce wejsc do multi to od razu na dzien dobry pieknie wynajduje mi ponad dwadziscia dobrych pod wzgledem pingu meczykow, szubciutenko mni laczy, ping mam na czterech, a najmniej na trzech zielonych krechach i szafa gra.Problem zaczyna sie w chwili, kiedy nagle z roznych powodow lobby zostaje zamkniete. Kiedy probuje po raz drugi poszukac meczu to wyszukuje mi go dluuuuuugo, a podczas tego czekania moge sie juz sam ze soba zakladac, ze jesli znajdzie mi gre to bede mial tam co najwyzej dwie zolte kreski :-[ Tak sie dzieje praktycznie za kazdym razem. Aha, jesli po zakonczeniu gry na tym drugim niezadawalajacym mnie pod wzgledem pingu serwerze probuje poszukac gry lepszej to durny system ponownie mnie podlacza do tej samej kiepawej gry, nierzadko po kilku minutach, kiedy kolesie maja juz na koncie po kilka fragow :-\  Czy Wy tez tak macie?

Szczerze mówiąc nie zauważyłem takiej prawidłowości, dołączanie ponownie do tych samych meczy zdarzyło mi się parę razy, ale w CoD4 też mi się zdarzało. Zauważyłem za to, że coś się jakby poprawiło w łączeniu graczy, kiedyś, jak pisałem gdzieś wcześniej, bywało, że czekaliśmy i czekaliśmy i nic się nie działo, teraz nawet w sześciu dość szybko znajdujemy mecz. Może po prostu więcej ludzi gra multi ale może idzie ku lepszemu. Niestety zdarzają się takie sytuacje, że jeden team ma zauważalnie gorzej z zabiciem przeciwnika, nie wiem jak to tłumaczyć, na pewno nie są to zawsze pingi, bo bywa, że są zielone a i tak nie mogę kogoś zabić strzelając w niego kilka naboi w HC. A może przesadzam? :)

@prezii: ja kupiłem CoD4 z kodem na DLC i ściągnąłem bez problemu, nawet przeniosłem sobie na nowy dysk.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1013 dnia: Grudzień 03, 2009, 15:05:35 »

Szczerze mówiąc nie zauważyłem takiej prawidłowości, dołączanie ponownie do tych samych meczy zdarzyło mi się parę razy, ale w CoD4 też mi się zdarzało. Zauważyłem za to, że coś się jakby poprawiło w łączeniu graczy, kiedyś, jak pisałem gdzieś wcześniej, bywało, że czekaliśmy i czekaliśmy i nic się nie działo, teraz nawet w sześciu dość szybko znajdujemy mecz. Może po prostu więcej ludzi gra multi ale może idzie ku lepszemu. Niestety zdarzają się takie sytuacje, że jeden team ma zauważalnie gorzej z zabiciem przeciwnika, nie wiem jak to tłumaczyć, na pewno nie są to zawsze pingi, bo bywa, że są zielone a i tak nie mogę kogoś zabić strzelając w niego kilka naboi w HC. A może przesadzam? :)
Ale powiedz mi jaki jest sens w tym, ze system przydziela mnie do gry z samymi Chilijczykami i to na ich serwerze?Przeciez w jednym momencie gra kilkaset tysiecy Angoli, Hiszpanow, Szwabow i Holendrow!Dlaczego nie przydziela mnie do Europejczykow?Dlaczego jacys Chilijczycy maja sobie nabijac ratio moim kosztem?Gra z nimi z pingiem tak na oko 300 do przyjemnosci nie nalezala.Przeciez to jest kompletnie bez sensu!

A co do HC to wez pod uwage, ze defaultowa wytrzymalosc kazdego gracza jest nieco wyzsza, wiec trzeba wyplacic delikwentowi znacznie wiecej olowiu, zeby sprowadzic go do pozycji poziomej wbrew jego woli...

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1014 dnia: Grudzień 03, 2009, 15:48:37 »
Dziwne to co masz Czezare, ja za to nigdy nie grałem z kimś innym niż europejczycy. Najczęściej gram z Francuzami później dość często zdarza mi się trafić na Norwegów.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1015 dnia: Grudzień 03, 2009, 18:21:40 »
Jesli chodzi o nacje to jesli chodzi o Europe to bardzo czesto dziwnym trafem laczy mnie z Hiszpanami i Makaroniarzami. Nieco rzadziej z Zabojadami,Szwabami i Oranje.Niestety, rownie czesto, o ile nie czesciej zwlaszcza w pozniejszych godzinach laczy mnie z Hamburgerlandem lub Klonowym Lisciem.O dobrym pingu moge rzecz ciemna zapomniec.A jak juz mnie z Santiago de Chile polaczylo to juz zupelnie wymieklem...

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1016 dnia: Grudzień 03, 2009, 21:23:33 »
Mnie się podobają akcje kiedy gra w lobby wybiera najlepszego hosta, potem włącza się gra i... następuje migracja hosta. To pytam się: nie można było tak od razu z poziomu lobby? Kto to kurna wymyślił, gdzie tu logika? Oczywiście wtedy gra już jest zupełnie spartaczona, lagi i tak są a nawet jeśli ma się 3-4 krechy to i tak detekcja strzałów nie występuje. Po prostu robi się za worek treningowy. Dobiłem do 70lvl i kłade lache na tą gre. Przynajmniej do wydania piątego patcha bo z reguły pierwsze update'y nic nie dają. IW narazie jest na urlopie i ma w 'czterech literach' bawienie się patchami. Przyznam, że nie ma dnia bez nowych glitchy, trików i hacków (Javelliny, wchodzenie pod mapę, etc.). Tak, to wszystkiego jest na porządku dziennym nawet w wersji konsolowej... kaplica.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1017 dnia: Grudzień 03, 2009, 22:06:06 »
Syon, a gdzie Ty zaobserwowales wchodzenie pod mape?Serio pytam, bo ja jeszcze czegos podobnego w MW2 nie zaobserwowalem, a gram dlugo i namietnie. Moze Ci sie z CoD5 pomylilo? :P

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1018 dnia: Grudzień 04, 2009, 07:19:42 »
Syon, a gdzie Ty zaobserwowales wchodzenie pod mape?Serio pytam, bo ja jeszcze czegos podobnego w MW2 nie zaobserwowalem, a gram dlugo i namietnie. Moze Ci sie z CoD5 pomylilo? :P

http://www.youtube.com/watch?v=nUPqaJoylJQ proszę bardzo. Na Afghanie zresztą jest kilka takich miejsc poza tą z filmiku...

Offline Grimrod

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1019 dnia: Grudzień 04, 2009, 09:21:16 »
A co powiecie na typków śmigających po mapie wyłącznie z nożem i z perkami na szybkość? ;D

Ja tak ostatnio gram - primary: tarcza; secondary: do ustalenia, ale na razie próbuję w jakimś pistolecie dostać nóż taktyczny, jestem ciekawy czy faktycznie jest duża różnica, jeśli nie będzie, to wezmę jakiegoś szybkostrzelnego gnata.

Pewnie cos jeszcze pozmieniam, ale generalnie konfiguracja swietna, bo ludzie nie wiedza co robić z facetem noszącym tarczę przed sobą.

Potwierdzam całkowicie - szczególnie fajnie to wygląda za na mapach z otwartą przestrzenią - (chyba) Wasteland - ta z żywopłotem i okopami oraz Derailed (stacja kolejowa zimą). Można po wariacku wyjść na otwarte pole i krok po kroku podchodzić do snajperów i ludzi z rkm. Oczywiście prędzej czy później sobie poradzą (granaty, Predator) ale początek jest przezabawny.
Innym sposobem na pozbycie się tarczownika jest przylepienie mu do tarczy granatu przylepki (semtex)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1020 dnia: Grudzień 04, 2009, 09:25:33 »
http://www.youtube.com/watch?v=nUPqaJoylJQ proszę bardzo. Na Afghanie zresztą jest kilka takich miejsc poza tą z filmiku...
Na Afghanie gralem z 300 razy, ale nigdy sie nie zdarzylo, zeby ktos mnie tak zalatwil jak widac na filmiku.Nie wiem, moze to przypadlosc wersji PS3? Gdyby mozna bylo na xboxie tak oszukiwac jak na tym filmiku widac to na milion procent ktos na pewno by to wykorzystal. Np w CoD5 w wersji xboxowej strasznie zglitchowana byla mapa Castle, gdzie ludzie nagminnie i bezczelnie wchodzili pod ziemie i stamtad razili wspolgraczy.
Ewidentnie zas do poprawki jest system matchmakingu w kwestii opisanej przeze mnie kilka postow wyzej. Wczoraj jeszcze dla pewnosci zmienilem jezyk i locale z polskiego na angielski sadzac, ze cos to pomoze.Niestety znowu po pierwszym zamknieciu lobby laczylo mnie z jakimis odleglymi lub egzotycznymi krajami >:(

Offline Qu84

• Ultimate Badass
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1022 dnia: Grudzień 04, 2009, 09:58:38 »
Nie wiem, moze to przypadlosc wersji PS3?

Chciałbyś.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1023 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:12:57 »
Jasne, że wchodzą pod modele kamieni na Afganie zaraz za jaskinią, przy skręcie na pozycję snajperską. Zrobiłem fotke, ale za bardzo nie wyszła, bo gościowi tylko kawałek rakietnicy wystawał i do mnie strzelał. Z tego co wnioskuję, to sam niewiele widział, bo bardzo późno zareagował.

http://www.youtube.com/watch?v=XQytZqRJswg&feature=related
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2009, 10:46:56 wysłana przez gurafikku »

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1024 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:55:02 »
Przyznam szczerze, ze nie wiedzialem o tym. Nigdy nie zauwazylem, aby jakis koles podejrzanie zachowywal sie w tamtym miejscu, bo sami przyznacie, ze te zajecze skoki wygladaja przekomicznie! ;D

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1025 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:15:44 »
Przyznam szczerze, ze nie wiedzialem o tym. Nigdy nie zauwazylem, aby jakis koles podejrzanie zachowywal sie w tamtym miejscu, bo sami przyznacie, ze te zajecze skoki wygladaja przekomicznie! ;D

Ja bym powiedział, że trzeba mieć nieźle nasrane we łbie żeby robić coś takiego. Ludzie swoją nieudolność w graniu próbują nadrabiać oszustwami, żałosne...

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1026 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:31:11 »

Ja bym powiedział, że trzeba mieć nieźle nasrane we łbie żeby robić coś takiego. Ludzie swoją nieudolność w graniu próbują nadrabiać oszustwami, żałosne...
Tak niestety bylo, jest i bedzie.Mnie najbardziej wkurzaja goscie, ktorzy wiedzac o tym, ze sa hostami i majac swiadomosc, ze meczu nie wygraja to na 5 sekund przed koncem wyciagaja po prostu wtyczke od internetu z konsoli.Chamstwo to malo powiedziane...

prezii

• Gość
« Odpowiedź #1027 dnia: Grudzień 04, 2009, 12:02:56 »
Niestety to zawsze czynnik ludzki niszczy przyjemność z grania online. Ludzi zawsze znajdą jakieś glitche, kwestią producenta jest to śledzić i poprawiać na bieżąco. W fifie 09 było coś, co pozwalało grać drużyną cyborgów z maksymalnymi statami, jak się o tym dowiedziałem i zobaczyłem, ze EA nic z tym nie robi przestałem grać. Teraz w fifie 10, nie zaliczało rozłączania jako przegranej i ludzie masowo uciekali, to na szczęście poprawili. Ludzie zawsze będą oszukiwać, tym bardziej, że wszystkie statystyki są śledzone. Idą czasy, że gry będą zintegrowane z facebookiem, to tym bardziej skłoni ich do oszukiwania. Idą ciężkie czasy dla grania online, trzeba to mimo wszystko traktować luźno, nie spinać się i starać się czerpać i tak przyjemność z gry, pomimo lagów, glitcherów. Każdy by chciał mieć pr0 staty, ale pamiętajmy, że najważniejsza jest radość z gry.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1028 dnia: Grudzień 04, 2009, 13:11:44 »
Przejrzałem te filmiki i szczerze powiem, że jakoś specjalnie to one nie dają przewagi. Może poza tym z kamieniami ale reszta ze skidrow to jakiś żart takiego typa co skacze po balkonach od razu widać. Poza tym przy większej ilości ludzi to chyba takie błędy raczej się nie przydają(można od razu zginąć próbując).

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1029 dnia: Grudzień 04, 2009, 15:52:13 »
Przejrzałem te filmiki i szczerze powiem, że jakoś specjalnie to one nie dają przewagi. Może poza tym z kamieniami ale reszta ze skidrow to jakiś żart takiego typa co skacze po balkonach od razu widać. Poza tym przy większej ilości ludzi to chyba takie błędy raczej się nie przydają(można od razu zginąć próbując).
Dokladnie.Grajac np na Afghanie takiemu typkowi mozna nafaszerowac dupsko setka kilogramow olowiu, zanim zdola sie wcisnac w te kamienie ;D

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #1030 dnia: Grudzień 04, 2009, 22:36:06 »
Muszę tę grę w końcu ukończyć. Leniwy jestem :)

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #1031 dnia: Grudzień 07, 2009, 03:18:41 »
W ramach ciekawostki - zestaw maraton (pro), waga lekka (pro), komandos (pro) + scar-h z czujnikiem pulsu + desant taktyczny wymiata w trybie free for all. Rozegrałem 4 mecze na razie, ale wygrałem z nich 2, a w dwóch kolejnych byłem 2.

Dzięki heartbeat sensor "widzimy" gdzie są mniej więcej nasze ofiary, potem wystarczy podejść i poderżnąć gardło. We FFA jest to o tyle łatwiejsze, że jest mniejsze "zaludnienie", więc jest też mniejsza szansa na to, że oberwiemy zabłąkaną kulką od gościa z drużyny przeciwnej.

Dzięki desantowi taktycznemu i spawnowaniu się zawsze w tym samym miejscu, jesteśmy w stanie opanować sytuację w najbliższym otoczeniu na mapie, nawet gdy zginiemy. Po prostu cały czas wiemy, gdzie jest gość, który przed chwilą nas zabił.
http://www.facebook.com/graczemjestem - by gracz mógł się pośmiać. (łojezus 7k like'ów! :) )

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1032 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:47:16 »
Dobre ale nie lepiej wziąć perk Ninja? Na wyższym poziomie daje "silent footsteps".

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1033 dnia: Grudzień 07, 2009, 09:05:45 »
@sirtorpeda - destant taktyczny IMVHO przydaje sie tylko i wylacznie w grach teamowych, zwlaszcza przy Domination, S&D czy HC po to, aby odradzac sie w poblizu atakowanych lub bronionych punktow.W FFA to zbytniego sensu nie ma, albowiem jesli poznasz dobrze mapy to w stu procentach bedziesz wiedzial skad gosciu Cie zalatwil...

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #1034 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:28:34 »
No z Ninja to niegłupi pomysł. Muszę spróbować.

Czezare --> ja nie mówię, że nie wiem skąd 'gościu mnie załatwił', tylko że odradzając się ciągle w tym samym punkcie, a nie losowo 'gdzieś', jesteś w stanie dobrze kontrolować jakiś fragment mapy. Aczkolwiek nie upieram się z tym desantem taktycznym, inne rzeczy też pewno byłyby dobre.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #1035 dnia: Grudzień 07, 2009, 17:34:13 »
Desant taktyczny to kapitalny gadżet, na maksa niedoceniony. W każdym teamowym graniu jest nieoceniony, szczególnie IMHO w HQ, gdzie pozycja jest wszystkim. Jak się zbunkruje tę flarę gdzieś pod stołem nieopodal zajętego przez nas HQ i weźmie na następne życie jakiś MG, to wpada czasami 5-6 fragów prosto z respawna. :)

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #1036 dnia: Grudzień 07, 2009, 21:13:28 »
Probowalem z Ninja, średnio się sprawdziło niestety - jeśli widzę, że ktoś się nie rusza, to i tak ładuję mu serię w plecy/podchodzę 'na kucaka', więc bezgłośnie, a jeśli ktoś biegnie, to i tak nie zareaguje na odgłos moich kroków, skoro słyszy też swoje - mi się przynajmniej nie zdarzyło, żeby się koleś odwrócił. A większy zasięg wynikający z komandosa i możliwość zeskoku 'na kogoś' z dużej wysokości są jednak fajniejszym bajerem ;)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1037 dnia: Grudzień 07, 2009, 22:20:40 »
Probowalem z Ninja, średnio się sprawdziło niestety - jeśli widzę, że ktoś się nie rusza, to i tak ładuję mu serię w plecy/podchodzę 'na kucaka', więc bezgłośnie, a jeśli ktoś biegnie, to i tak nie zareaguje na odgłos moich kroków, skoro słyszy też swoje - mi się przynajmniej nie zdarzyło, żeby się koleś odwrócił. A większy zasięg wynikający z komandosa i możliwość zeskoku 'na kogoś' z dużej wysokości są jednak fajniejszym bajerem ;)
Zalezy jakimi klasami grasz i na jakich mapach. Jesli grasz snajperka to Ninja jest perkiem wrecz nieodzownym!Bardzo duzo ludzi gra ze sluchawkami na uszach, wiec mozliwosc przemykania sie nawet biegiem bezglosnie po mapie jest bardzo duzym handicapem.Wycinasz nozem niczego nie podejrzewajacych kolesi niczym podgrzybki w pazdzierniku! ;)
Ale dla kazdego cos milego.Jeden woli rower, inny hulajnoge ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2009, 00:37:35 wysłana przez Czezare »

Offline Kondzio

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1038 dnia: Grudzień 07, 2009, 23:48:24 »
Ja jak gram snajperem to używam opcji Zimnokrwisty i Ninja. Jeszcze do tego desant taktyczny i można naprawdę zdobyć sporo fragów ;] W tej grze jest tyle możliwości ustalenia własnej taktyki, że chyba nigdy się nie znudzi ;D

Pozdrawiam

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1039 dnia: Grudzień 08, 2009, 00:45:23 »
Ja jak gram snajperem to używam opcji Zimnokrwisty i Ninja. Jeszcze do tego desant taktyczny i można naprawdę zdobyć sporo fragów ;] W tej grze jest tyle możliwości ustalenia własnej taktyki, że chyba nigdy się nie znudzi ;D

Pozdrawiam
Zimnokrwisty do snajperki bardzo pasuje, ale ja niestety przestalem tego perka uzywac .Dlaczego? Otoz zbyt czesto niemiluch nie ginie od jednego strzalu ze snajpy wlasnie, zwlaszcza przy gorszym pingu.Na poprawke zas czesto nie ma czasu, bo gryziesz juz piach.Wole jednak Moc Obalajaca. Daje wieksza pewnosc uglebienia kolesia.Atutem Zimnokrwistego jest to, ze nie widza Cie dzialka.