Autor Wątek: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 228306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Syon

• Stały bywalec
  • PSN: xxSYONxx || XBL: xSYONx || Origin: KingSyon
Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #760 dnia: Listopad 12, 2009, 11:18:52 »

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #761 dnia: Listopad 12, 2009, 11:50:54 »
Sa tez problemy z dolaczaniem do meczy.Niefajne jest to, ze kilkakrotnie dostawalem zaproszenie, probowalem sie dolaczyc i dupa :-\Moze ma cos wspolnego z tym to, ze gra informuje mnie , ze NAT mam sredni?W tym tkwi problem?
Ma też trochę błędów, które już wiem, że na 100% nie doczekają się poprawek.
No to co napisales powyzej faktycznie mile nie jest.A ktore z bugow, ktore zaobserwowales wg Ciebie nie zostana poprawione?
A z tym NAT-em to idzie to jakos ustawic,? Jestem pewny, ze jak gralem w CoD4 to mialem NAT Open, a nic nie kombinowalem w ustawieniach lacza.Moze MW2 ma wyzsze wymagania pod tym wzgledem? Jest w sieci jakis fajny tutorial co i jak trzeba na routerze poustawiac?

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #762 dnia: Listopad 12, 2009, 11:56:55 »

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #763 dnia: Listopad 12, 2009, 12:00:41 »
Dobre. Najbardziej spodobało mi się słowo "swormatować" ;)
Gregys out.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #764 dnia: Listopad 12, 2009, 12:10:37 »
Dobre. Najbardziej spodobało mi się słowo "swormatować" ;)
Oczywiste nawiazanie do kultowej gry Worms ;)

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #765 dnia: Listopad 12, 2009, 13:13:46 »
Ja miałem 9 czy 10, ale też ich nie szukałem, bo i po co. Pewnie na YT już ktoś wrzucił filmik, gdzie są.

Również czekam na filmiki z YT :). Nie chce mi się samemu ganiać po każdej planszy w poszukiwaniu jakiegoś małego laptopika ;).

Przeca sa juz od dluzszego czasu. http://nextgenwalkthroughs.com/Modern_Warfare_2_Enemy_Intel_Locations

Offline Harry

• Stały bywalec
« Odpowiedź #766 dnia: Listopad 12, 2009, 13:42:13 »
wczoraj grajac ok. godziny 23 liczba osob on-line siegala 800 000! Ciekawe czy jest szansa na to,aby ta liczba przekroczyla 1mln. Gdyby nie bany, ktore MS rozdal ostatnio, to przekroczenie tej bariery nie byloby problemem:) Jak wyglada sprawa z liczba grajacych osob online na ps3?

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #767 dnia: Listopad 12, 2009, 14:34:46 »
Wczoraj o 23 liczba osob grajacych on-line w MW2 na PS3 sielgnela zera;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 14:37:05 wysłana przez Qu84 »
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #768 dnia: Listopad 12, 2009, 14:56:47 »
Parsknąłem śmiechem i teraz się dziwnie na mnie patrzą w pracy ;D
Gregys out.

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #769 dnia: Listopad 12, 2009, 16:31:18 »
A ktore z bugow, ktore zaobserwowales wg Ciebie nie zostana poprawione?
A z tym NAT-em to idzie to jakos ustawic,? Jestem pewny, ze jak gralem w CoD4 to mialem NAT Open, a nic nie kombinowalem w ustawieniach lacza.Moze MW2 ma wyzsze wymagania pod tym wzgledem? Jest w sieci jakis fajny tutorial co i jak trzeba na routerze poustawiac?

Na pewno lagi nie zostaną wyeliminowane. Ktoś by napisał: "a co z dedykowanymi serwerami?" No ok, ale wtedy trzeba by postawić takie huby przynajmniej na każdym kontynencie by dobrze się grało wszystkim na planecie, czyli kosztowna sprawa. Druga sprawa to wprowadzenie wyszukiwania graczy z twojego regionu co też nie będzie odpowiadało bo wtedy z kolei gracze z PL nie będą mogli pograć z kumplami z USA (ten przykład to TYLKO przykład, wiadomo, że nikomu nie było by szkoda;)).

No i glitche. Tylko czekać na kolejne 'elytarne' przekręty pokazane na YT...

Co do NATa to już inna sprawa. Rzekłbym, że bardzo momentami pokrętna. Generalnie są 3 nazwijmy to poziomy NATa: otwarty, pół na pół i zamknięty. Od każdego z tych poziomów zależy czy będziemy znajdywać gry/graczy o podobnym lub nie, poziomie NATa. W sumie najlepiej mieć 'otwarty' bo wtedy szybko znajdujemy gry i dołączamy do nich. Najgorzej jest z zamkniętym. Ten z kolei blokuje mocno nasze wyszukiwania i umożliwia nam łączenia z ludźmi co mają wyłącznie poziom 'otwarty'. Dobra, już nie będę o tym truł, przejdźmy do meritum. Żeby ustawić sobie NATa na 'otwartego' przede wszystkim musisz nieco pogrzebać w swoim routerze. Stworzyć dla niego odpowiednie porty na te samo IP co masz w X360 i tyle. Wszystkie dane i informacje można wziąć z netu. Wystarczy, że wiesz jaki model routera masz i znajdziesz do niego kalibracje.

Offline ProChaoS

• Stały bywalec
  • PSN ID: ProChaoS
« Odpowiedź #770 dnia: Listopad 12, 2009, 19:53:09 »
Niestety, znowu wsiaklem na amen!Multiplayer jest tak ZAJEBISTY, ze lepszy juz byc po prostu nie moze! ;) Wracam do gry;)

Mapy są o wiele gorsze niż te z mw1. Ilość miejsc do "kampienia" jest ogromna przez co rozgrywka ucierpiała. Po za tym nadal nie zostało naprawione respawny (czasami zdarza się respawnowanie na przeciwniku lub przed nim), ale nie patrząc na to, to nie ma lepszego mp.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #771 dnia: Listopad 12, 2009, 21:47:03 »
Niestety, znowu wsiaklem na amen!Multiplayer jest tak ZAJEBISTY, ze lepszy juz byc po prostu nie moze! ;) Wracam do gry;)
Mapy są o wiele gorsze niż te z mw1. Ilość miejsc do "kampienia" jest ogromna przez co rozgrywka ucierpiała. Po za tym nadal nie zostało naprawione respawny (czasami zdarza się respawnowanie na przeciwniku lub przed nim), ale nie patrząc na to, to nie ma lepszego mp.
Podyskutujmy, bo o ile niezaprzeczalnie masz racje mowiac o tym, ze zdarzaja sie kiepawe respawny wprost pod lufe klienta (i vice versa) to z miejscami do kampienia to bym sie nie zgodzil.Nie ma ich znowu az tak duzo, a na niektorych mapkach np Terminal i Rust nie ma ich wcale.Troche pokampic mozna jeno na Estate (nie powiem gdzie, bo czasem lubie tam zalegac ze snajperka  :P ) moze jedno miejsce jest dobre na Faveli, a tak to bida panie!Na mapkach z MW1 bylo tych miejsc kilka kilogramow wiecej...Wez tez pod uwage, ze jednak killcam zawsze pokaze gdzie delikwent "kampikwent" sie znajduje ;D

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
  • I'd rather be broke than muf
« Odpowiedź #772 dnia: Listopad 12, 2009, 22:23:21 »
Może ktoś się pochwali ciekawymi ustawieniami broniawek i perków. Ja na razie testuje wszystkiego po troche i nie moge nic na stałe znaleźć.

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #773 dnia: Listopad 12, 2009, 22:39:21 »
Podyskutujmy, bo o ile niezaprzeczalnie masz racje mowiac o tym, ze zdarzaja sie kiepawe respawny wprost pod lufe klienta (i vice versa) to z miejscami do kampienia to bym sie nie zgodzil.Nie ma ich znowu az tak duzo, a na niektorych mapkach np Terminal i Rust nie ma ich wcale.
Oj Panie, na Terminalu jest duużo miejsc do kampienia, całe to multi w MW 2 jest maksymalnie kamperskie (jedynka też taka była, ale chyba trochę mniej, choć dokładnie nie ocenię, dużo nie grałem), krew mnie zalewa jak umieram od jednego strzału znikąd, czy też od kampiącego w jakimś rogu przy wejściu do pomieszczenia kolesia. Nie chcę zabawy w chowanego/kucanego/leżącego czy jak tam to zwać, nudzi mnie to, chcę dynamicznej rozgrywki.
1 godzinkę można raz na jakiś czas pograć, ale nie więcej jak dla mnie, choć wszystko zależy od ludzi z jakimi gramy. Są też 3-4 mapki, które aż tak zawalone miejscami do kampienia nie są (i na nich gra mi się najlepiej), wykluczam tu wszystkie mapki z wąskimi, ciasnymi uliczkami, "ruino-podobne", najlepsze są IMO te z większą ilością przestrzeni otwartych.
Na dłuższe posiedzenie - NIE. Na krótsze partyjki - zdecydowanie tak. :)
theigor666- FAMAS z tłumikiem i heartbeat sensorem, perk zwiększający obrażenia od pocisków, perk bling i perk jakiś tam chyba z accuracy, tego ostatniego nie jestem pewien.
Myślę, że w tym kamperskim multi tłumik i heartbeat sensor są sporym ułatwieniem. Oczywiście też wciąż testuję i tak naprawdę mało jeszcze broni poznałem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 22:41:22 wysłana przez jojok21 »

Offline czarnyyy

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #774 dnia: Listopad 12, 2009, 23:00:32 »
Może ktoś się pochwali ciekawymi ustawieniami broniawek i perków. Ja na razie testuje wszystkiego po troche i nie moge nic na stałe znaleźć.
Jak grywasz w team deathmatch no to Marathon, Stopping Power, Scrambler i jakaś szybka broń z tłumikiem. Biegasz po mapie jak dzikus, na radarze cię trudno zauważyć i kosisz fragi  ;D.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #775 dnia: Listopad 12, 2009, 23:03:15 »
mi z broni w multi bardzo przypadl do gustu standardowy FAMAS - bardzo fajna bron :)

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #776 dnia: Listopad 12, 2009, 23:08:54 »
[Ilość miejsc do "kampienia" jest ogromna przez co rozgrywka ucierpiała.

Ej no bez jaj, czemu zawsze wszyscy uważają, że fajniejsze granie to takie bez czajenia się na siebie? Mapki w MW2 są genialne właśnie przez to, że można się schować i komuś wypalić w plecy, to zawsze w MW1 najbardziej lubiłem (to oraz stealth mode dzięki perkom/tłumikom :)).

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #777 dnia: Listopad 12, 2009, 23:45:02 »
mi z broni w multi bardzo przypadl do gustu standardowy FAMAS - bardzo fajna bron :)

Również używam karabinu FAMAS. Szkoda tylko, że nie jest to automat, przez co trzeba się trochę tego spustu nawciskać ;). Za to ma bardzo dobrą celność :).

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
  • I'd rather be broke than muf
« Odpowiedź #778 dnia: Listopad 13, 2009, 00:06:16 »
Będzie trzeba spróbować FAMASa, ja teraz testuje P90

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #779 dnia: Listopad 13, 2009, 02:41:47 »
http://zagraceni.pl/polonizacja-mw2-podwojna-porazka istna parodia ubawilem sie po pachy. ;D

Offline Syon

• Stały bywalec
« Odpowiedź #780 dnia: Listopad 13, 2009, 08:23:22 »
http://zagraceni.pl/polonizacja-mw2-podwojna-porazka istna parodia ubawilem sie po pachy. ;D

Hahaha, świetne xD "...favela pełna kolosów" ;D Nie mam pytań. No i jeszcze "przypadkowe leżenie", o rany. Muszę powiedzieć, że w ostatniej chwili zmieniłem zakup wersji PL na ANG. Ciekawe czy jak wyjdzie DLC to będzie działać z wersją PL? Hmmmmm ;D

Offline czarnyyy

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #781 dnia: Listopad 13, 2009, 08:29:59 »
W wersji na pc jest jeszcze z tyłu instrukcji "Nie zgób tego numeru"  ;D

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #782 dnia: Listopad 13, 2009, 09:12:54 »
Będzie trzeba spróbować FAMASa, ja teraz testuje P90

P90 to była moja ulubiona pukawka w CoD4 (zaraz po MP5 ;)). Ekstra szybkostrzelność i duża mobilność z tą bronią :)

Offline Slateer

• Junior
  • *
    • Gamersite
« Odpowiedź #783 dnia: Listopad 13, 2009, 09:26:51 »
jakim cudem ta polonizacja przeszla przez korekte? (o ile takowa byla)
nie no ten koles to chyba translatorem to tlumaczyl...

Gry, konsole, PC: www.gamersite.pl

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #784 dnia: Listopad 13, 2009, 09:40:23 »
Miałem dobry pomysł z zakupem wersji angielskiej. Polonizacja to minus a nie plus gry.

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #785 dnia: Listopad 13, 2009, 09:42:32 »
[Ilość miejsc do "kampienia" jest ogromna przez co rozgrywka ucierpiała.

Ej no bez jaj, czemu zawsze wszyscy uważają, że fajniejsze granie to takie bez czajenia się na siebie? Mapki w MW2 są genialne właśnie przez to, że można się schować i komuś wypalić w plecy, to zawsze w MW1 najbardziej lubiłem (to oraz stealth mode dzięki perkom/tłumikom :)).

DO_KŁAD_NIE! Kocham za to Battlefielda BC - moja ulubiona gra dzięki snajperom. Po prostu kocham zaszyć się i polować na innych snajpów. Czekam na BF:BC2 z utęsknieniem

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #786 dnia: Listopad 13, 2009, 09:53:22 »
Aż mi się polonizacja Syndicate przypomina, prawie tak samo zrobione :) .

Offline Harry

• Stały bywalec
« Odpowiedź #787 dnia: Listopad 13, 2009, 09:57:56 »
Myslalem, ze to ze mna jest cos nie tak, bo kilka postow wczesniej pisalem wlasnie o tej polonizacji. Mogliby sie troche bardziej postarac, chociazby tak jak w GOW2, gdzie polonizacja az tak nie razi w oczy i nawet jest calkiem zjadliwa.

Co do tego tlumacza, to z tego co udalo mi sie wychwycic w koncowych napisach, wynika ze jest to osoba o swojsko brzmiacym nazwisku ale imie ma jakies 'wyjatkowe'.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #788 dnia: Listopad 13, 2009, 10:11:28 »
Polską wersję gry mogę przeboleć ;).
Jak nie będzie działać DLC z polską wersją gry, to tego już nie przeboleję. Wtedy zostanie tylko sprzedanie wersji PL i zakup wersji ENG.

Offline ProChaoS

• Stały bywalec
  • PSN ID: ProChaoS
« Odpowiedź #789 dnia: Listopad 13, 2009, 10:17:14 »

SCAR-H + sensor + cel. holograficzny.

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #790 dnia: Listopad 13, 2009, 10:40:36 »
Albo jestem lama albo straszna lama ale... jak sie wybiera 2 attachments do broni ? ::)

Offline Harry

• Stały bywalec
« Odpowiedź #791 dnia: Listopad 13, 2009, 10:41:36 »
qbar musisz wybrac Atut o nazwie Gadzet.

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #792 dnia: Listopad 13, 2009, 10:43:42 »
Atut = Perk ?

Offline Harry

• Stały bywalec
« Odpowiedź #793 dnia: Listopad 13, 2009, 10:44:44 »
Dokladnie:)

Hidden PL

• Gość
« Odpowiedź #794 dnia: Listopad 13, 2009, 10:48:19 »

Offline Radosław Frankowski

• Junior
  • *
« Odpowiedź #795 dnia: Listopad 13, 2009, 11:20:16 »
ja też jestem zawiedziony mapkami, takiego kampienia i śmierci od nie wiadomo kogo i skąd nie było w jedynce, nawet kill cam nie pomaga bo tyle jest miejsc w których można się schować że praktycznie staje się ona kompletnie nie przydatna.
jedyne mapki fajne to te mniejsze, zimowe obydwie, plus ta z rozwalonymi samolotami, i ta co na środku jest helikopter
nie  raz na większych zdarzało mi się biegać po 2-3 minuty w poszukiwaniu przeciwnika, co nigdy w pierwszej części sie nie zdarzało.

Co do perków i ustawień, to jakakolwiek automatyczna broń z laserowym celownikiem i tłumikiem, antyradar, i zakłócenia radaru przeciwnika na razie używam, jeszcze nie wszystkie mam odblokowane, ale pewnie wiele się nie zmieni.

Ogólnie jestem zawiedziony strasznie multi, świetna sprawa z nowymi perkami i seriami zabić została totalnie spieprzona przez beznadziejne mapy.
Pewnie jak skończę singla i spec ops gra wyląduje na allegro i wrócę do pierwszej części MW.

Offline Verminaard

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #796 dnia: Listopad 13, 2009, 11:42:52 »
Weź i uciekaj  :D

Hello,

No nie wiem, czy moje niskie profity mi pozwolą ;).

Tak żałosne, że aż śmieszne. Szkoda, że tyle osób kupiło wersję od Lema. Może gdyby nie sprzedali, to Acti by się leciutko zdenerwowało i wycięło ten psikus polskiego rynku wydawniczego.

Vv

Offline kksk

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #797 dnia: Listopad 13, 2009, 12:09:39 »
Takie głupie pytanko - czy przejście singla na veteranie gwarantuje trofea, które są do zdobycia na normalu?

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #798 dnia: Listopad 13, 2009, 12:22:10 »
Weź i uciekaj  :D

Bierz forsę i w nogi!

Takie głupie pytanko - czy przejście singla na veteranie gwarantuje trofea, które są do zdobycia na normalu?

Tak.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #799 dnia: Listopad 13, 2009, 12:33:56 »
Zamierzałem wymaksować mw2, polatać trochę w multi i pozbyć się angielskiej wersji, by za jakiś czas kupić polską. Jednakże po tym co napisał massca w zagraconych, zupełnie zmieniłem zdanie. Czy to prawda, że za jakiś czas będziemy musieli mieć tylko polonizowane gry, według jakiegoś zarządzenia UE?