Autor Wątek: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 231545 razy)

Czezare

• Gość
Odp: Modern Warfare 2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #600 dnia: Listopad 08, 2009, 23:26:50 »
Pare pytan:
1.Gracie juz na multi?Mapki fajne?
2.Jesli gracie to jak z lagami?Zdarzaja sie?
3.Czy jednym z trybow jest zwykly FFA?Nie chodzi mi o Team Deathmatch...

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #601 dnia: Listopad 08, 2009, 23:41:23 »

Fajnie, ze ktoś w ogóle rozważał ukaranie graczy za to ! Dziś bylem w GameStop i do kupienia jest już używana kopia gry. Premiera pojutrze.
Moj powiedzial zeby przyjsc w poniedzialek o polnocy na co sie nie zgadzam bo za zimno :D

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #602 dnia: Listopad 08, 2009, 23:48:27 »
Moj powiedzial zeby przyjsc w poniedzialek o polnocy na co sie nie zgadzam bo za zimno :D

60-pare stopni w listopadzie nie nazwalbym "zimno". Trzeba bylo sie ladnie usmiechnac albo isc do innego GS :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #603 dnia: Listopad 09, 2009, 07:48:21 »
Moja wersja gry jedzie już do mnie. Ultima dzisiaj rozsyła paczki :). Więc będę miał gierkę w dzień premiery! ;D. Ekstra :)

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #604 dnia: Listopad 09, 2009, 08:27:48 »

60-pare stopni w listopadzie nie nazwalbym "zimno". Trzeba bylo sie ladnie usmiechnac albo isc do innego GS :)
\mialem na mysli temperature w nocy :D

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #605 dnia: Listopad 09, 2009, 09:06:25 »
Moja wersja gry jedzie już do mnie. Ultima dzisiaj rozsyła paczki :). Więc będę miał gierkę w dzień premiery! ;D. Ekstra :)
Faktycznie, opis na stronie Ultimy jest wlasnie taki, ze wysylaja dzisiaj.Oby oby, bo jak do jutra gry nie dostane to najzwyczajniej w swiecie wyjde z siebie i stane obok ;D

Offline Genshin

• Aktywny forumowicz
  • quo vadis konsole
« Odpowiedź #606 dnia: Listopad 09, 2009, 09:14:46 »
Ja też jutro spodziewam się przesyłki z Ultimy. Kupując u nich w pre-orderze zawsze miałem gierkę w dzień premiery. A pojutrze święto i cały dzień można spędzić z konsolą :)
Aktualnie grane: Left4Dead

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #607 dnia: Listopad 09, 2009, 09:39:26 »
HYYYPE! ;)

Wczoraj widząc już całe grupki avatarów grających w MW2 czułem bardzo pierwotną zazdrość wymieszaną z zawiścią. ;)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #608 dnia: Listopad 09, 2009, 09:58:11 »
Po tym co usłyszałem w Polygadce, mam kompletnie w pupie tę grę :)

Offline Syon

• Stały bywalec
  • PSN: xxSYONxx || XBL: xSYONx || Origin: KingSyon
« Odpowiedź #609 dnia: Listopad 09, 2009, 10:15:34 »
Pare pytan:
1.Gracie juz na multi?Mapki fajne?
2.Jesli gracie to jak z lagami?Zdarzaja sie?
3.Czy jednym z trybow jest zwykly FFA?Nie chodzi mi o Team Deathmatch...

1. Mapki są duże (niektóre większe niż w CoD4) i w większości dzieją po zrujnowanych miastach. Budynki mają po kilka kondygnacji i ogarnięcie całości zajmie więcej czasu niż przy mapkach z CoD4.
2. Jest migracja hosta, ale czasem nie działa i wyłącza mecz albo wywala ludzi z lobby. Tu raczej problem tkwi w tym czy masz otwarty NAT czy zamknięty. Jak ten drugi, to będą bluzgi.
3. Jest FFA, jest Cage Match 1v1 i to nawet z widokiem tpp :D

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #610 dnia: Listopad 09, 2009, 11:14:05 »
1. Mapki są duże (niektóre większe niż w CoD4) i w większości dzieją po zrujnowanych miastach. Budynki mają po kilka kondygnacji i ogarnięcie całości zajmie więcej czasu niż przy mapkach z CoD4.
2. Jest migracja hosta, ale czasem nie działa i wyłącza mecz albo wywala ludzi z lobby. Tu raczej problem tkwi w tym czy masz otwarty NAT czy zamknięty. Jak ten drugi, to będą bluzgi.
3. Jest FFA, jest Cage Match 1v1 i to nawet z widokiem tpp :D
Wielkie dzieki za odpowiedz!Wlasnie o cos takiego mi chodzilo. A moglbys jeszcze napisac co to jest takiego ten Cage Match 1v1? W czworce tego nie bylo...

@Katanka - Ty jestes i zawsze byles inny! :P MW2 sie nie podoba i nie interesuje Cie, bo co...singiel za krotki jest?Dla mnie te 5,5 h singla, o ktorym sie pisze powyzej to i tak za dlugo jak na maly i niewiele znaczacy dodatek do dania glownego, jakim jest multiplayer...

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #611 dnia: Listopad 09, 2009, 11:56:05 »
Dla mnie te 5,5 h singla, o ktorym sie pisze powyzej to i tak za dlugo jak na maly i niewiele znaczacy dodatek do dania glownego, jakim jest multiplayer...
...który włączę może raz a może dwa razy. Skoro single trwa 5-6 godzin to gra jest dla mnie warta maks. 100 pln. I za taką cenę ją kupię za jakiś czas. Hype ominął mnie zupełnie.
Gregys out.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #612 dnia: Listopad 09, 2009, 12:05:39 »
Nie zapominaj o co-opie ze Special Ops.
To może być trzy razy tyle zabawy.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #613 dnia: Listopad 09, 2009, 12:11:21 »
Do co-opa mam zajebisty Borderland. Ale może ten tryb mi się spodoba i w MW2. Nie zmienia to faktu, że premiera tej gry w moim kalendarzu interesujących wydarzeń, nie jest zaznaczona jakoś szczególnie. Bardziej czekam na Mass Effect 2 i Alpha Protocol.
Gregys out.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #614 dnia: Listopad 09, 2009, 12:31:35 »
Nie zapominaj o co-opie ze Special Ops.
To może być trzy razy tyle zabawy.

Dokładnie tak jest :) Imo najlepsze co mogli zrobić oczywiście zaraz po multi. Swietna zabawa na podzielonym ekranie czy też z kumplem online. Pierwsze Alpha mam zaliczone na weteranie czyli po 3 gwiazdki, dalej juz po 2 czy 1, zaś ostatnie ciężko zrobić na jedną! Tona zabawy. Singiel? Ja juz o nim zapomniałem ;] Nic spektakularnego.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #615 dnia: Listopad 09, 2009, 12:49:27 »

@Katanka - Ty jestes i zawsze byles inny! :P MW2 sie nie podoba i nie interesuje Cie, bo co...singiel za krotki jest?Dla mnie te 5,5 h singla, o ktorym sie pisze powyzej to i tak za dlugo jak na maly i niewiele znaczacy dodatek do dania glownego, jakim jest multiplayer...

Za długo by tłumaczyć. Ogólnie robią nas w hu%a, a i tak każdy łyka z uśmiechem na gębie :) Grę kupię, ale tak, jak to najbardziej wkurwi developera i wydawcę - czyli z drugiej ręki za 50zł za 2 lata ;)

PS. Preorder na BF-BC2 już zrobiony.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 12:59:58 wysłana przez Katanka »

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #616 dnia: Listopad 09, 2009, 13:05:36 »
Ktoś może wie czy Mad Games już wysyła dzisiaj?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 13:07:36 wysłana przez ksztyrix »

Offline Nesti

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 09, 2009, 13:10:13 »
I jak? Komuś się zmienił status na Ultimie? Jak nie nadali paczek do 12:00 to większość może się jutro i oczywiście pojutrze obejść się smakiem.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #618 dnia: Listopad 09, 2009, 13:11:23 »
A ja mam pytanie. Czy autorzy w końcu zdecydowali się z kim walczymy. Bo w pierwszej części była mowa że walczymy z rosyjskimi nacjonalistami którzy chcą przejąć władzę w kraju. Jednocześnie widzę w filmikach w dwójce że posługują się symboliką Związku Radzieckiego. To w końcu nacjonaliści czy komuniści, bo zaczynam się gubić?

jedno nie wyklucza drugiego

Jak nie wyklucza, przecież to dwie skrajnie odmienne grupy wartości, poczytaj wypowiedzi rosyjskich nacjonalistów. To ludzie którzy raczej chodzą ze swastykami, a od komunistów nienawidzą chyba bardziej tylko "ciornych" z Turkmenistanu i okolic.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 09, 2009, 13:16:10 »
W moim statusie zamowienia w Ultimie stoi napisane, ze :
"Zamówienia wysłane:
Nie masz żadnych zrealizowanych zamówień."
I teraz mam pytanie.Mozna gdzies podejrzec nr przesylki kurierskiej czy trzeba do nich zadzwonic, zeby sie tego dowiedziec?

Offline Syon

• Stały bywalec
  • PSN: xxSYONxx || XBL: xSYONx || Origin: KingSyon
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 09, 2009, 13:32:52 »
Wielkie dzieki za odpowiedz!Wlasnie o cos takiego mi chodzilo. A moglbys jeszcze napisac co to jest takiego ten Cage Match 1v1? W czworce tego nie bylo...

W CoD4 był Cage Match 1v1 i jak sama nazwa wskazuje jest to tryb 1 na 1.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 09, 2009, 13:49:20 »

W CoD4 był Cage Match 1v1 i jak sama nazwa wskazuje jest to tryb 1 na 1.
Krucafux, wogole sobie tego nie przypominam, a gralem non stop jak najety przez 3-4 miesiace od premiery, glownie jednak w FFA.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 09, 2009, 14:31:03 »
No ja nie moge, Mad Games wysyła dopiero JUTRO, i przez walone święto gre będę miał dopiero w czwartek  >:(

Offline MaxVarEmreis

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 09, 2009, 14:46:09 »
"Zamówienia wysłane:
I teraz mam pytanie.Mozna gdzies podejrzec nr przesylki kurierskiej czy trzeba do nich zadzwonic, zeby sie tego dowiedziec?
Powinieneś mieć to podane w "Zamówienia wysłane". Ja mam zawsze podany numer przesyłki w tym miejscu + numer faktury itp. Być może jeszcze nie nanieśli (moje zamówienie jeszcze nie zostało zrealizowane).

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 09, 2009, 14:57:49 »
A ja mam pytanie. Czy autorzy w końcu zdecydowali się z kim walczymy. Bo w pierwszej części była mowa że walczymy z rosyjskimi nacjonalistami którzy chcą przejąć władzę w kraju. Jednocześnie widzę w filmikach w dwójce że posługują się symboliką Związku Radzieckiego. To w końcu nacjonaliści czy komuniści, bo zaczynam się gubić?

Jak nie wyklucza, przecież to dwie skrajnie odmienne grupy wartości, poczytaj wypowiedzi rosyjskich nacjonalistów. To ludzie którzy raczej chodzą ze swastykami, a od komunistów nienawidzą chyba bardziej tylko "ciornych" z Turkmenistanu i okolic.

Mylisz symbole z ideologią. Nacjonalizm jest elementem komunizmu tak jak i faszyzmu.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 09, 2009, 14:59:34 »
"Zamówienia wysłane:
Powinieneś mieć to podane w "Zamówienia wysłane". Ja mam zawsze podany numer przesyłki w tym miejscu + numer faktury itp. Być może jeszcze nie nanieśli (moje zamówienie jeszcze nie zostało zrealizowane).
Nic tam nie ma obok, zadnego linka do klikniecia ani zadnej informacji do przeczytania.Najwyrazniej jeszcze tego nie wklepali.Zapytalem, poniewaz to moje pierwsze zakupy w Ultimie. Dzieki za info.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 09, 2009, 15:10:12 »

faszyzm => nacjonalizm 
komunizm => internacjonalizm

Mylisz symbole z ideologią. Nacjonalizm jest elementem komunizmu tak jak i faszyzmu.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 09, 2009, 15:14:58 »
Nacjonalizm nie jest czescia komunizmu. Zdarzal sie, ale nie stanowil rdzenia ideologii tak jak w faszyzmie. Komunizm stawial na kosmopolityzm i internacjonalizm co jest przeciwienstwem nacjonalizmu. Ploretariusze wszyskich krajow laczcie sie!;-)
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline hill.01

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #628 dnia: Listopad 09, 2009, 15:33:09 »
Dobra, panowie. Jest w MW2  ten megadebilny, wkurzający, irytujący i pasciarski patent z respawnującymi się bez końca wrogami? Ponoć mieli to wywalić. Jeżeli nie wywalili, to już na wstepie przekreslam singla  w tej grze, bo to po prostu porażka zabijająca sens i raodśc ze strzelania? A więc jak to wygląda?

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #629 dnia: Listopad 09, 2009, 15:47:51 »
Kurcze pieczone, "Zamówienie zostało zaakceptowane", możliwe, że przebrzydłe siusiaki spod znaku U nie wysłały mi dzisiaj gry. :(

Mam nadzieję, że po raz pierwszy nie będę zmuszony odmówić odbioru przesyłki.

Offline Genshin

• Aktywny forumowicz
  • quo vadis konsole
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 09, 2009, 16:04:59 »
Wiele razy kupowałem w UItimie i parę razy dostałem mejla o wysyłce jak już gra była w domku, tak samo jest ze statusem zamówienia, często zmienia się późnym wieczorem albo na drugi dzień jak gierka zbliża się do naszych drzwi. U mnie też status się nie zmienił ale jestem zrelaksowany :) A w ogóle źle zrobili że nie zaczęli wysyłać wcześniej, chyba że nie mieli jeszcze polskiej edycji w co jednak nie wierzę.
Aktualnie grane: Left4Dead

Offline Verminaard

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 09, 2009, 16:12:18 »
Zadałem proste pytanie:

Masz 200 złotych i dwie gry do wyboru, U2 i MW2, co bierzesz ?

Hello,

Wolę Uncharted, ale jestem singlowym graczem. Jeśli stawiasz na multi, to wszedłbym w Modern Warfare 2.

Vv

Offline lesheqPL

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 09, 2009, 16:41:40 »
Juz widze jak bedziecie rzucac jutro miechem na Ultime jak gry nie dojada :D

"Żony, bielizny i gier nie pożyczam!"

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 09, 2009, 16:57:06 »
W 3City ktoś wyczaił ? Jestem ciekaw czy jutro w TESCO to nie będzie ściema w postaci 3 sztuk na market. Mam jutro dużo roboty i nie jestem w stanie konkurowac z gimnazjalistami w staniu pod marketem o 6:00 rano.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 09, 2009, 16:57:41 »

Ty weź nawet nie mów czegoś takiego! Normalnie ich tam wszystkich ubiję jak gra nie dojdzie :P

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 09, 2009, 17:47:43 »
Ty weź nawet nie mów czegoś takiego! Normalnie ich tam wszystkich ubiję jak gra nie dojdzie :P
To moze byc podciagniete pod tzw grozby karalne :P
 ;D

Offline czarnyyy

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 09, 2009, 18:05:10 »
No ja już mam status na ultimie "Zamówienie zostało zrealizowane" i numer przesyłki ładnie obok widnieje. Wersja na PC, tak samo Battlefield: Bad Company 2 zrobiłem pre-ordera na PC. Jakoś przyjemniej mi się gra w takie tytuły na PC'ie. Znając życie to kurier mnie w domu nie zastanie bo będę w robocie, a on jak zwykle nie przedzwoni. Tragedii nie będzie bo nigdy mi nie robiło 2 dni w tą, czy w tamtą. (może czas zmienić z kuriera na pocztę polską, bo przynajmniej awizo zostawi, a blisko poczta jest, więc problemu nie ma ^^)

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 09, 2009, 19:14:47 »
nie jestem w stanie konkurowac z gimnazjalistami w staniu pod marketem o 6:00 rano.

Wyobraziłem sobie wkurzonego,zaspanego i zmarzniętego Tartaq'a, który stoi w kolejce sięgającą mu do pach :)

Offline edward

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 09, 2009, 21:18:53 »
Nacjonalizm nie jest czescia komunizmu. Zdarzal sie, ale nie stanowil rdzenia ideologii tak jak w faszyzmie. Komunizm stawial na kosmopolityzm i internacjonalizm co jest przeciwienstwem nacjonalizmu. Ploretariusze wszyskich krajow laczcie sie!;-)

Faszyzm, przynajmniej ten wloski, stawial o wiele wiekszy nacisk na Panstwo, jako najwyzsza wartosc, niz narod. Pod wplywem nazizmu czesto faszyzm jest utozsamiany z nacjonalizmem a to nie do konca prawda.

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 09, 2009, 21:47:46 »
Btw. najlepsza jest instrukcja do gry, 4 strony informacji o rozgrywce, tak ogólnych, że nic się z nich praktycznie nie dowiadujemy. Skąpstwo, oj skąpstwo. Dobra, pozbądźmy się już całkiem tej instrukcji. To jedyne co będzie odróżniać oryginały od piratów to pudełko i nadruk na płycie. :) Ale to właśnie instrukcja jest w oryginalnych grach dla mnie dobrem najwyższego rzędu... To co jest w pudełku MW2 to jakiś kiepski żart.
Jest jakaś szansa, że w polskiej edycji gry jest "bardziej rozbudowana" czy jest to samo tylko spolszczone?