Autor Wątek: M&M: Duel of Champions  (Przeczytany 13047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline izi

• Super Badass
M&M: Duel of Champions
« dnia: Grudzień 31, 2012, 08:27:45 »
Hej,

Jakiś czas temu ściągnąłem ten tytuł na ipada, ale jakoś nie miałem czasu / chęci na grę i nie załączyłem. Wczoraj z powodu braku chęci ruszenia się po vitę, załączyłem DOC i WOW. W końcu ciekawie zrobiona karcianka, która działa naprawdę dobrze... Przeszedłem samouczek, trochę kampanii i dostałem po dupie w jednym meczu online... Choć było całkiem OK :).

To jak? Gra ktoś?

Teraz ściągam wersję na PC :)

http://www.duelofchampions.com/pl/index.aspx

Tak teraz myślę... Pewnie wszyscy już w to grali, a ja wyszedłem z lodówki ;D

Offline tytacz

• I Am Robot
Odp: M&M: Duel of Champions
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2012, 09:31:47 »
Hej,

Jakiś czas temu ściągnąłem ten tytuł na ipada, ale jakoś nie miałem czasu / chęci na grę i nie załączyłem. Wczoraj z powodu braku chęci ruszenia się po vitę, załączyłem DOC i WOW. W końcu ciekawie zrobiona karcianka, która działa naprawdę dobrze... Przeszedłem samouczek, trochę kampanii i dostałem po dupie w jednym meczu online... Choć było całkiem OK :).

To jak? Gra ktoś?

Teraz ściągam wersję na PC :)

http://www.duelofchampions.com/pl/index.aspx

Tak teraz myślę... Pewnie wszyscy już w to grali, a ja wyszedłem z lodówki ;D

Lol, haha. Nikt. ;)

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2013, 10:51:56 »
Jak ktoś ma ochotę na dobrą karcianke to właśnie wczoraj DoC pojawił się na steamie ;)

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2013, 10:54:41 wysłana przez grin »

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2013, 11:51:01 »
Bardzo fajna karcianka, zaczalem sie bawic pare tyg. temu i wessalo :) Byla swego czasu zajebista promocja na Alienware przy okazji ktorej zaczalem wlasnie grac :)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2013, 12:44:16 »
Bardzo fajna karcianka, zaczalem sie bawic pare tyg. temu i wessalo :) Byla swego czasu zajebista promocja na Alienware przy okazji ktorej zaczalem wlasnie grac :)
Jakiej promocji? Przecież to free to play jest :) Poza tym gra fajna, ale Hearthstone dużo przyjemniejsze.

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2013, 12:54:53 »
Bylo promo ze sie dostawalo w sumie 120 losowych kart - jak zaczynasz normalnie to dostajesz tylko 1 talie...

Anyway, promo dalej dziala z tego co widze: http://eu.alienwarearena.com/giveaways/might-magic-duel-of-champions-starter-box

Your Starter Box Includes (120 Cards ? 10 Packs of 12 Cards Each):
o 80 Commons
o 30 Uncommons
o 10 Rares or Epics
o 12 Chances at Premium Cards
o 12 Chances at Wildcards

Idealne do rozpoczecia zabawy.

A Hearthstone jest lepsze pod wzgledem prezentacji, natomiast pod wzgledem glebi i balansu jest daleko za DoC, imho. Pogralem w HS pare dni i tam jest tyle popierdolonych, OP kombinacji i dysbalansu, ze dalem sobie luz. Najlepiej grac w to i to :P Sam czasem rozgrywam jedna partyjke w HS i czekam az poprawia pare kretynskich kart.

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2013, 13:12:18 »
Poza tym gra fajna, ale Hearthstone dużo przyjemniejsze.

HS bardziej casualowy IMO. W DoC'u mechanika jest bardziej skomplikowana. Łatwiej też tutaj zarobić na paczki kart gdzie w HS trzeba ostro się męczyć żeby złożyć dobrą talie. Do tego są niezłe nagrody za logowanie się codziennie do klienta, mini turnieje w których można wygrać paczki itd. Co kto lubi ;)

ps. Co do prezentacji to nie widziałem w żadnej karciance tak genialnego designu kart. Niżej kilka z moich ulubionych.

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2013, 13:22:03 wysłana przez grin »

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 08, 2013, 13:55:40 »
Kilka pytań mam:

1. Czy za free da się sensownie grać, zwłaszcza z tym kodem który wrzucił raggnarok? Czy trzeba jakieś pakiety nabywać?
2. Czy steamowa wersja, która widzę że ma PL, ma też przetłumaczone wszystkie karty czy wyłącznie interfejs?
3. Czy osoba która nigdy nie grała w żadną karciankę kolekcjonerską poza pokemonami jakieś 10 lat temu albo i lepiej, długo musi się wdrażać żeby jako tako ogarnąć wszystkie zależności, typy kart itp?

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2013, 14:01:38 »
Kilka pytań mam:

1. Czy za free da się sensownie grać, zwłaszcza z tym kodem który wrzucił raggnarok? Czy trzeba jakieś pakiety nabywać?
2. Czy steamowa wersja, która widzę że ma PL, ma też przetłumaczone wszystkie karty czy wyłącznie interfejs?
3. Czy osoba która nigdy nie grała w żadną karciankę kolekcjonerską poza pokemonami jakieś 10 lat temu albo i lepiej, długo musi się wdrażać żeby jako tako ogarnąć wszystkie zależności, typy kart itp?

1. Nie wiem, znam za to ludzi którzy wydali na takowe karcianki realne pieniądze w granicach dobrej nowej limuzyny ...
2. Też jestem ciekaw, ale pewnie nie. w sumie, na stemie pisze że jest :) http://www.youtube.com/watch?v=TDTUbv52xck link odpowiada na to pytanie ;)
3. Długo :P Sam się uczę tego, tyle że w HS - gdzie gra jest o niebo łatwiejsza itd. a i tak dostaję konkretnie w dupę w każdej grze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2013, 14:05:07 wysłana przez Pats »

Offline ReganRegnis

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2013, 14:09:47 »
1 Rozdają czasem darmowe kody na karty + na początku szybko się levele wbija. Na starcie nie będziesz narzekał ale po 2 miesiącach zacznie Cię kusić, żeby coś kupić bo wolno się rozbudowuje decki.
2 Tak ma wszystkie jednakże słyszałem opinie, że polskie tłumaczenie jest nieścisłe czasami co prowadzi do błędów.
3 Zasady są proste ale i tak trzeba poświęcić trochę gier na zapoznanie się. Będziesz się musiał przebić przez zapoznanie z większością umiejętności kreatur i rodzajami spelli więc jak nie masz wprawy z innych CCG to może to potrwać.

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2013, 14:30:10 »
Kilka pytań mam:

1. To jest jedna z najlepszych gier F2P. Nie można sobie kupić konkretnych kart więc to że kupisz sobie powiedzmy 10 paczek kart za wiele może nie pomóc. Za przejście samej kampanii dostaje się tyle złota i pieczęci że wystarczy na jakieś 15 paczek (12 kart w paczce) + darmowe kody + nagrody za logowanie się do klienta + 120 kart na start z linku wyżej. Za wbicie kolejnego lvl dostajesz zawsze 10k golda + 100 pieczęci. Paczki kosztują 12-20k lub 175 pieczęci więc w miarę dużo można ich kupić bo lvl wbija się bardzo szybko. Do tego masz mnóstwo nagród za achivementy (osiągnij lvl 10 - 10k golda itp.). Po kilku dniach miałem już fajną talię do grania na multi ;)

2. Wszystkie karty są przetłumaczone

3. Tu nie wygrywa ten kto ma lepsze karty tylko ten kto lepiej liczy i podejmuje ryzyko. Jest świetny system dobierania graczy wiec zawsze grasz z ludźmi na podobnym poziomie umiejętności. Jest dużo kart, kontr, stylów gry (rush stworkami, czary, blokowanie itd) ale wystarczy trochę się pobawić i wszystko można ogarnąć ;)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 08, 2013, 15:19:15 »
Bylo promo ze sie dostawalo w sumie 120 losowych kart - jak zaczynasz normalnie to dostajesz tylko 1 talie...

Anyway, promo dalej dziala z tego co widze: http://eu.alienwarearena.com/giveaways/might-magic-duel-of-champions-starter-box

Your Starter Box Includes (120 Cards ? 10 Packs of 12 Cards Each):
o 80 Commons
o 30 Uncommons
o 10 Rares or Epics
o 12 Chances at Premium Cards
o 12 Chances at Wildcards

Idealne do rozpoczecia zabawy.

A Hearthstone jest lepsze pod wzgledem prezentacji, natomiast pod wzgledem glebi i balansu jest daleko za DoC, imho. Pogralem w HS pare dni i tam jest tyle popierdolonych, OP kombinacji i dysbalansu, ze dalem sobie luz. Najlepiej grac w to i to :P Sam czasem rozgrywam jedna partyjke w HS i czekam az poprawia pare kretynskich kart.
Tak jest napisane, że konto musi być nie starsze niż 6 godzin... Rozumiem, że chodzi o konto DoC?

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 08, 2013, 15:30:33 »

Tak jest napisane, że konto musi być nie starsze niż 6 godzin... Rozumiem, że chodzi o konto DoC?
[/quote]

Tak

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 08, 2013, 15:34:46 »

Tak
[/quote]
No to wygląda, że założę nowe :] tyle kart to nie w kij dmuchał :)

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 08, 2013, 15:50:44 »

Tak
No to wygląda, że założę nowe :] tyle kart to nie w kij dmuchał :)

To przy okazji możesz aktywować wszystkie kody na darmowe paczki/gold - http://forums.ubi.com/showthread.php/793789-All-the-possible-amp-WORKING-Promo-Codes!?s=0422455c83c4b50ff5c4fe6e637db537 ;)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2013, 16:06:10 »
Dzięki ! Nie wszystkie działają, ale większość tak - i na początku gry mam 8 kart premium :P
W tym jedna epicka :) W sumie mam już 2 epickie i jednego bohatera  8)
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2013, 16:07:48 wysłana przez Pats »

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2013, 16:16:12 »
A ja po tytule w pierwszej chwili pomyślałem, że to jakiś temat o grze związanej z M&M's...

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 08, 2013, 16:24:26 »
Przy okazji polecam fajne poradniki wideo dla początkujących jak składać talie dla konkretnych frakcji ;)

Nekropolia
http://www.youtube.com/watch?v=Ww8nroVwGe4
Inferno
http://www.youtube.com/watch?v=Njuy5w2UknA&list=TLWusLMblV1Q2nTvUNMRUkkwurKBMsSENL
Haven
http://www.youtube.com/watch?v=u_lKVIpvsQo

+

Jakie paczki kupować
http://www.youtube.com/watch?v=QoLMba8D0qg

Offline anamator7

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 08, 2013, 16:43:26 »
Przez ten ruch w temacie załączyłem gierkę i zapowiada się fajnie. Miło że jest pełno tych kodów na łatwiejszy start.
Coś się ostatnio chyba zrobił ruch w karciankach tak swoją drogą. Hearthstone, DoC, Scrolls. Po MOBA może być kolejny hit wśród f2p gier.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 08, 2013, 17:38:00 »
Zacząłem grać znowu, ale widzę że dalej jest ta KRETYŃSKA zasada, która nie pozwala użyć danej karty w różnych taliach. Nie można robić różnych wariantów bo kto by coś takiego chciał robić w karciance FFS.

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 08, 2013, 18:03:15 »
Nie wiem co w tym dziwnego. Przeciez ten system funkcjonuje w karciankach od wieku wiekow.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 08, 2013, 18:47:36 »
Nie wiem co w tym dziwnego. Przeciez ten system funkcjonuje w karciankach od wieku wiekow.
To że jest to debilne? Gdzie masz takie rozwiązanie? Grałem w wiele cyfrowych karcianek i nie przypominam sobie czegoś takiego.

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 08, 2013, 21:47:42 »
W kazdej karciance masz karty, ktore sa ograniczone dla danej frakcji/szkoly magii. Tu jest identyko, kazdy hero ma kilka szkol magii, z ktorych moze korzystac, sa tez kreatury dla okreslonych frakcji, ale sa tez kreatury neutralne, ktorych moze uzywac kazdy bohater.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 08, 2013, 23:14:47 »
W kazdej karciance masz karty, ktore sa ograniczone dla danej frakcji/szkoly magii. Tu jest identyko, kazdy hero ma kilka szkol magii, z ktorych moze korzystac, sa tez kreatury dla okreslonych frakcji, ale sa tez kreatury neutralne, ktorych moze uzywac kazdy bohater.
Nie o to mi kompletnie chodzi. Chodzi mi o to, że chcę sobie stworzyć kilka talii DANEGO rodzaju, czyli np 3 talie inferno i nie da się tego zrobić bo jak się wrzuci kartę do jednej talii to jest ona niedostępna dla pozostałych. Przykładowo mam 2 karty z kulą ognia(nie wiem czy nawet coś takiego tam jest) i teraz jeśli sobie wsadzę te 2 karty do jednej talii to chcąc sobie zrobić inną wersję talii z tymi kartami muszę je WYJĄĆ z poprzedniej talii i dopiero potem są one dostępne do tworzenia. Rozumiesz?

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 08, 2013, 23:38:44 »
A, o to ci chodzilo :) Tia, tez mnie to denerwuje. Niestety UI tej gry projektowali chyba na grzybkach albo innych uzywkach. Jest sporo elementow, w ktorych mozna by poprawic interfejs.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 09, 2013, 08:35:59 »
A, o to ci chodzilo :) Tia, tez mnie to denerwuje. Niestety UI tej gry projektowali chyba na grzybkach albo innych uzywkach. Jest sporo elementow, w ktorych mozna by poprawic interfejs.
No tak ogólnie UI jest kiepskie POZA rozgrywką. Niepotrzebnie ucięli ekran na dole i u góry, gdyby nie to to już by DUŻO pomogło w czytelności i funkcjonalności.
W każdym razie ja wczoraj skończyłem sobie "kampanie" i zajrzałem do sklepu z kartami żeby zobaczyć czy coś się zmieniło i niestety nadal karty są BARDZO drogie. Tzn. inaczej zdobyć je będzie jeszcze ciężej niż w Hearthstone. OK po kampanii ma się tego złota około 60000, ale to nie zmienia faktu, że chcąc kupić jakiś inny startowy deck to trzeba wydać PONAD 60000. ZA SAM STARTOWY DECK. IMO jest to słabe i początkowe talie powinny być dostępne za free tak jak w magicku czy hs. Aha i za wygraną w duelu dostaje się jakieś 1000 golda więc... no.... bez komentarza :) Tzn. znowu żeby nie było w hs też z tym jest kiepsko, ale są daily questy, które to mocno przyspieszają.

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 09, 2013, 10:09:58 »
Wie ktoś może dlaczego w sklepie nie mam dostępnej opcji aby zrealizować kod? (W ogóle nie ma tego przycisku)

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 09, 2013, 15:57:36 »
No tak ogólnie UI jest kiepskie POZA rozgrywką. Niepotrzebnie ucięli ekran na dole i u góry, gdyby nie to to już by DUŻO pomogło w czytelności i funkcjonalności.
W każdym razie ja wczoraj skończyłem sobie "kampanie" i zajrzałem do sklepu z kartami żeby zobaczyć czy coś się zmieniło i niestety nadal karty są BARDZO drogie. Tzn. inaczej zdobyć je będzie jeszcze ciężej niż w Hearthstone. OK po kampanii ma się tego złota około 60000, ale to nie zmienia faktu, że chcąc kupić jakiś inny startowy deck to trzeba wydać PONAD 60000. ZA SAM STARTOWY DECK. IMO jest to słabe i początkowe talie powinny być dostępne za free tak jak w magicku czy hs. Aha i za wygraną w duelu dostaje się jakieś 1000 golda więc... no.... bez komentarza :) Tzn. znowu żeby nie było w hs też z tym jest kiepsko, ale są daily questy, które to mocno przyspieszają.

Nikt nie kupuje talii bo są za drogie i mają za słabe karty. Kupuję się tylko paczki po 12,5k i po 18,5k. 1k za wygraną gre + 10k za nowy level pozwala praktycznie co kilka gier kupować paczki. Później jest trochę trudniej ale jak odblokujesz "ołtarz życzeń" to możesz wyrwać każdą kartę. Do tego co 7 dni dostajesz jakieś 10k i 100 pieczęci za darmo wiec nie ogarniam dramy ;)

ps. Co do interfejsu faktycznie ssie trochę ale mają to poprawić w następnym patchu bo ostatnio pracowali nad nową frakcją i kartami.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2013, 16:00:11 wysłana przez grin »

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 09, 2013, 16:28:22 »
Nikt nie kupuje talii bo są za drogie i mają za słabe karty.
No i co z tego, że słabe? Przynajmniej jakieś są, a jak chce grać inną frakcją to co? Mam kupować 50 boosterów, żeby może, MOŻE zdobyć wystarczająco kart, żeby decka złożyć?

Offline anamator7

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 09, 2013, 16:36:36 »
niestety nadal karty są BARDZO drogie
Nie wiem jak to będzie później, ale obecnie po wklepaniu wszystkich dostępnych kodów jest naprawdę bajka. Pierwszego dnia po przejściu kampanii i kilku(nastu) pojedynkach dało się złożyć sensowny deck Haven.Wiadomo, jeszcze kilka kart mi brakuje ale jestem zdecydowanie bliżej niż dalej.

Wie ktoś może dlaczego w sklepie nie mam dostępnej opcji aby zrealizować kod? (W ogóle nie ma tego przycisku)
Jeszcze wczoraj miałem ten przycisk, dzisiaj go też nie mam. Wiem że wczoraj sklep strasznie słabo chodził, często się nie włączał, zwieszał grę, a jak udało się kliknąć przycisk zakupu to trzeba było czekać nawet kilka minut.

PS.
Ktoś bardziej ogarnięty mógłby obejrzeć ten deck : http://www.mmdoc.net/show_deck/18167/ ?
Wzorowałem się na filmiku grina. Co miałem to dawałem jak koleś gadał, jak nie to starałem się substytutami leciec.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2013, 16:45:49 wysłana przez anamator7 »

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 09, 2013, 18:23:07 »
Ktoś bardziej ogarnięty mógłby obejrzeć ten deck : http://www.mmdoc.net/show_deck/18167/ ?

Spelle bardzo dobrze dobrane tylko potrzebujesz 2 karty więcej "Word of Light" bo to bardzo dobry spell i podstawowa karta w tym decku. Co do stworków to trochę za dużo drogich kart za 5/6/7 punktów akcji. Więcej bloków za 2, mniej tych drogich kart i powinno być całkiem nieźle ;)

ps. Pamiętaj też żeby mieć max 59 kart w talii bo inaczej będziecie Ci źle dropić ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2013, 18:25:51 wysłana przez grin »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 09, 2013, 18:34:54 »
Fajne to. Podoba się Pikaczowi.
Trzeba dobrze kombinować i jak pierwsze rozgrywki online necro szły mi dobrze, to teraz zaczynam mieć pod górkę i trochę wychodzi brak kart. W sensie, że tak czy siak muszę farmić. Ale OK, fajnie się to prezentuje.

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 09, 2013, 19:25:13 »
Na nekro jak ktoś ma te dwie karty ciężko się gra na niższym elo ;)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 09, 2013, 19:42:16 »
Trochę nie rozumiem przekazu, ale wampiry mam trzy i tak średnio leci. Banshee niestety nie mam.

No i tak to się kończy, że idę pofarmić. :)

Offline anamator7

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 09, 2013, 22:24:37 »
Jest jakiś sposób na sprawdzenie W/L ratio ?

Spelle bardzo dobrze dobrane tylko potrzebujesz 2 karty więcej "Word of Light" bo to bardzo dobry spell i podstawowa karta w tym decku. Co do stworków to trochę za dużo drogich kart za 5/6/7 punktów akcji. Więcej bloków za 2, mniej tych drogich kart i powinno być całkiem nieźle ;)

ps. Pamiętaj też żeby mieć max 59 kart w talii bo inaczej będziecie Ci źle dropić ;)
Fakt, WoL to istne cudo, parę razy uratowało mi dupę.
Dostosowałem się i mam teraz stworki max na 4 might. Tak samo ze spellami. Ilość kart też zredukowałem do 59. Póki co ładnie idzie, sporo lepiej.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 10, 2013, 10:42:28 »
Przy okazji polecam fajne poradniki wideo dla początkujących jak składać talie dla konkretnych frakcji ;)

Nekropolia
Inferno
http://www.youtube.com/watch?v=Njuy5w2UknA&list=TLWusLMblV1Q2nTvUNMRUkkwurKBMsSENL
Haven

+

Jakie paczki kupować

spoko, a jest to gdzieś napisane? Bo serio to szkoda mi czasu przez słuchać przez 2h jakiegoś ziomusia z niewyraźną dykcją, kiedy mogę sobie to wszystko w 15 minut przeczytać

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 10, 2013, 11:52:17 »
Dla mnie dojście samemu do tego jak zrobić fajny deck to połowa satysfakcji, ale może to tylko ja :) BTW jakie paczki polecacie do zdobycia bohaterów innych frakcji?
Jeszcze jedno pytanie. Właśnie zauważyłem, że mimo iż pokazuje mi zdobywanie achievementów i widać je w blibiotece gier to jak wchodzę w "wyświetl wszystkie osiągnięcia" to mam tam 0% i 0 osiągnięć, ktoś tak ma?
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2013, 12:08:15 wysłana przez Chessman »

Offline anamator7

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 10, 2013, 12:09:45 »

Nekropolia
Inferno
Haven

+

Jakie paczki kupować

spoko, a jest to gdzieś napisane? Bo serio to szkoda mi czasu przez słuchać przez 2h jakiegoś ziomusia z niewyraźną dykcją, kiedy mogę sobie to wszystko w 15 minut przeczytać
Bez przesady. Nie budujesz przecież 5 decków naraz tylko 1, a to jest opisane w jednym, ~30min filmiku.
Ja znalazłem jedynie to : http://forums.ubi.com/showthread.php/690246-Podstawy-zrozumienia-decku-czyli-nauka-budowania-dobrej-talii-Forums . Ale bez konkretnych przykładów do frakcji, więc trochę imo lipa.
Są jeszcze topowe spisy i ocena jednosten neutralnych To tyle z tego co sam trochę poszukałem jak w piątek zaczynałem.

Offline grin

• Stały bywalec
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 10, 2013, 13:53:47 »
Dla mnie dojście samemu do tego jak zrobić fajny deck to połowa satysfakcji, ale może to tylko ja :)

Mam dokładnie tak samo. Mimo że zrobiłem już mocny deck na Haven to składam drugi bazujący na łutach szczęścia dla Sanktuarium. Świetna zabawa ;)

BTW jakie paczki polecacie do zdobycia bohaterów innych frakcji?

Paczki bohaterskie, byle nie premium bo się nie opłaca ;) Najlepiej zbierać karty z paczek za 12,5k/18,5 i w momencie kiedy odblokujesz ołtarz życzeń wymieniasz dzikie kart na takiego bohatera jakiego akurat chcesz.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 10, 2013, 14:13:31 »
Najlepiej zbierać karty z paczek za 12,5k/18,5 i w momencie kiedy odblokujesz ołtarz życzeń wymieniasz dzikie kart na takiego bohatera jakiego akurat chcesz.
Właśnie nie ogarniam jak działa ten ołtarz życzeń do końca.