Autor Wątek: MGS 4  (Przeczytany 37210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cezar

• Gość
Odp: MGS 4
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 30, 2009, 10:14:03 »
Dawno, naprawdę dawno nie grałem (?) w tak denną grę

Poza tym, jakie grałem. Gram na easy, więc idę i siekam. Nie chce mi się czaić i czekać 15 minut na przejście strażnika
i w sumie grania na 5h gry było chyba jakieś 45 minut. Gdybym się miał ukrywać przed strażnikami skończyłbym grę po połowie roku. A nie, przepraszam, po godzinie bym zrezygnował.

Same filmy, bzdetne gadki, na codec już nie mam siły, patos wszędzie ('oh Snake, musisz uratować nasz świat przed bardzo bardzo złymi ludźmi') - co samo w sobie nie jest złe, ale przedstawienie tego jest jak dla mnie nie do przyjęcia.

Dotrwam do 3go aktu, tak jak mówił Sialala, zobaczymy. Jak na ten moment jednak po każdej sesji z grą jestem coraz bardziej zły na siebie, że w nią gram. Chcę jednak ją skończyć, bo może gdzieś tam jest przebłysk tego dawnego geniuszu dla którego kupiłem PS2 i MGS2.

Grając i wczuwając się przeszedłem MGS 1 (na PSX i PC), MGS 2 i MGS 3. Tutaj już po prostu Hideo przesadził. Serwuje mi po raz czwarty DOKŁADNIE to samo. Ten sam gameplay, te same animacje, te same gadki, ta sama historia (no, dobra, zmienia się kilka postaci, ale generalnie to w każdej części się zamieniają na te, które były w innych), te same ograniczenia, te same śmieszne ruchy

10 lat temu to było coś wspaniałego i nowego
6 lat temu grafika dołączyła do dobrej gry
3 lata temu dostałem to samo, ale w pięknej oprawie

Teraz mam dość. Ani dobrej grafiki (filmy to po prostu filmy, w grze jest słabo), ani gameplay się nie zmienił.

Czwarty raz nie mogę darować Hideo tego, że jak chwycę gościa za nogi to mi skrzynka wyleci. Przez 10 (sic!) lat te same patenty serwuje. I wstawki przerywnikowe na które w sumie trochę liczyłem też są zrobione kiepsko - naciskam X i się domyślam co to i gdzie to mogło być, ponieważ prawie nic nie widać. Dlatego zrezygnowałem nawet z wciskania L1 i X...

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 30, 2009, 10:16:51 »
Nie graj po co się męczyć, a ja nie będę cierpiał czytając co tam wypisujesz :).

Postanowiłem się wytłumaczyć:
Weź sobie pudełko z grą i przeczytaj jaki na niej jest tytuł. Przeczytałeś? To przeczytaj jeszcze swoją wypowiedź i zastanów się jak się ze sobą wiążą. Sorry, ale nie mam ani siły, ani czasu rozkładać Twojej wypowiedzi na części i pokazywać Ci, że rzeczy, które Cię drażnią to są GŁÓWNE elementy MGSa. Zastanawia mnie tylko jak przeszedłeś 1,2 i 3 to czemu 4 tak Cię drażni? WSZYSCY to nazywają zakończeniem serii przygotowanym dla fanów - tam miało nie być nowych patentów, a po prostu pozamykanie pewnych wątków i połączenie historii (akt 4 RZĄDZI!). Nie rusza Cię to? To nie graj, mało jest fajnych gier? :]
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 10:25:57 wysłana przez Beniamin Durski »
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 30, 2009, 10:23:49 »
Nie graj po co się męczyć, a ja nie będę cierpiał czytając :).

Wiedziałem, że ktoś tak napisze, dlatego mam przygotowaną odpowiedź :D

Ja ją chcę skończyć i wydać swoją opinię ! Nie darowałbym sobie, gdybym nie skończył, bo po mojej ocenie (strzelam) 5/6 w MGS3 po zakończeniu podskoczyło na 6/6. Do tego gdyby ktoś mi napisał - 'Nie doczekałeś do czwartego rozdziału, tam się cała ta zagmatwana intryga rozjaśnia'.

Ale tak - 'spłyciłem' się chyba ostatnio i po grach oczekuję akcji, czegoś co mnie wciągnie do grania a nie oglądania filmów. Syndromu 'jeszcze jedna gra, jeszcze jeden pokój'. Tak miałem po 1/3 Dead Space, od początku Uncharted, Ratchet'a, Shatter, Super stardust. I tak - może potrzebuję gier luźnych, śmiesznych, prostych i kolorowych. A że mam możliwość zagrania w MGS4 niestety robię rysę na tym 'ideale'...

Offline Abdel

• Mieszkaniec tego forum
    • dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 30, 2009, 12:38:59 »
MGS to moim zdaniem najlepsza seria w historii. Z żadnym bohaterem tak się nie zżyłem jak ze Snake'iem. Czwarta część to nic innego jak mega-epickie podsumowanie mega-złożonej i mega-spójnej całości. Dla mnie jedyną jej wadą jest czas gry. Mimo to, że spędziłem przed telewizorem niemal 30 godzin delektując się wszystkim co mnie otacza to po skończeniu chciałem jeszcze więcej. Btw. nie rozumiem katowania się graniem w coś co Cię "nie jara". Jak mi coś nie pasi to po prostu wyłączam :)

http://dubscore.pl - Nie "dzwonimy" po windę

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 30, 2009, 15:04:16 »
Macie rację. Oddam i przejdę sobie jeszcze raz Ratcheta.

Ale nie rozumiem tego zżycia się z bohaterem gry... Jakiejkolwiek.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 30, 2009, 15:21:13 »
Naprawdę lepiej pograj jeszcze trochę. ;)

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 30, 2009, 15:36:03 »
Już się uzbierało: MGS4, Uncharted 1 i 2. Czekam na Heavy Rain i może jakieś platforme :)
Wtedy pożyczę PS3 i będę grał grrrał!

Offline Kevinkai

• Aktywny forumowicz
    • http://www.jdm-option.pl/ http://www.dentalmiasto.pl
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 30, 2009, 17:39:47 »
Napiszę krótko. MGS4 to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

Dobrze, że nie ma w tej grze trofeów, bo chybabym się zajechał. Podejrzewam, że byłyby mega trudne do zdobycia. ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 17:56:19 wysłana przez Kevinkai »

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 02, 2009, 22:55:17 »
Napiszę krótko. MGS4 to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

A dla mnie to jedna z najsłabszych gier w jakie grałem na PS3. Do końca oczywiście nie dotrwałem, bo umarłem z nudów. I co ? I nic. Life goes on  ;D

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 03, 2009, 09:02:20 »
A dla mnie to jedna z najsłabszych gier w jakie grałem na PS3. Do końca oczywiście nie dotrwałem, bo umarłem z nudów. I co ? I nic. Life goes on  ;D

Mithos, w różnych tematach natykam się na Twoje negatywne opinie o grach na PS3, dlatego z ciekawości zapytam: czy któraś Ci się podobała? Może po prostu tytuły PS3-only Ci nie podchodzą?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 03, 2009, 09:18:11 »
Mithos, w różnych tematach natykam się na Twoje negatywne opinie o grach na PS3, dlatego z ciekawości zapytam: czy któraś Ci się podobała? Może po prostu tytuły PS3-only Ci nie podchodzą?

Mithos mial zawsze kontrowersyjne opinie i jechal "pod prad" ;-)
w sumie to cenie go wlasnie za to, ze nie przejmuje sie opinia innych i potrafi napisac np. o takim MGS4, ze jest do dupy ::)
opinia jest jak ta dupa wlasnie - kazdy ma wlasna.

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 03, 2009, 09:30:31 »

Wbrew pozorom z tego co wiem (oczywiście niech się Mithos wypowie), to podobało mu się kilka. Wcale nie tak mało

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 03, 2009, 11:00:02 »

Po prostu MGS mi nigdy nie podchodził. W czwartą część natomiast i tak zaszedłem IMO bardzo daleko. A podoba mi się wiele gier : Uncharted, Ratchet, Killzone 2. Czekam też na kilka serii z PS2 (Jak, Sly, God of War). Pewne gry nie spełniły moich oczekiwań (Infamous) inne okazały się jeszcze gorsze (Resistance 2).

Do tego z różnych względów w multiplatformy aktualnie grywam także na PS3.

Offline Kevinkai

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 03, 2009, 12:14:30 »
MGS jest specyficzny i albo się go kocha, albo nie rozumie. Ja jestem zafascynowany klimatem MGSa, a np mój kumpel zakupił grę i następnego dnia wyfrunęła na allegro. Do dziś dnia uważa, że to był najgorszy zakup na konsole.  ;D

Każdy z Nas graczy lubi co innego. Osobiście nie cierpię "piaskownic", a stawiam tylko na liniówki. Dla wielu z Was kultowa seria GTA jest dla mnie śmietnikiem i czymś na co szkoda czasu. Jest tyle gier, że każdy może dobierać sobie tytuły do własnych potrzeb.

Z całej serii przygód węża najbardziej zapamiętam numerek I z PSXa i właśnie "Guns of the Patriots".

Btw. Jak ktoś chce dać jeszcze szansę produkcji Kojimy to ostatnio w Media Markt zobaczyłem MGSa za 69 zeta, co jest naprawdę fajną okazją. Niestety wisiały tylko dwa egzemplarze w placówce w Gdańsku.

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 03, 2009, 12:22:14 »
w sumie to cenie go wlasnie za to, ze nie przejmuje sie opinia innych i potrafi napisac np. o takim MGS4, ze jest do dupy ::)

Tak - to jest naprawdę godne podziwu :D Wyrazić negatywną opinie o grze uznawanej za wybitną daje +60 do lansu :)

C

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 03, 2009, 12:38:28 »
Tak szczerze to jedyny MGS pomijając, że gra jest strasznie ułomna jeśli chodzi o całe skradanie i chowanie się w stosunku do Thiefa, Splintera czy nawet Deusa, który mi się bardzo podobał to trójka. Opowiadania tam historia trzymała nawet sens i ten klimat zimnej wojny choć momentami znów infantylność i nie wiedza Japończyków wychodziła na prowadzenie, gameplay nie przeszkadzał a miejsce akcji było i postacie były na sześć. Co do MGS4 to niestety mnie zawiódł, specjalnie pożyczyłem PS3 i zamiast wsiąść do kumpla Uncharted to grałem w ten tytuł licząc że zaraz będzie coś wielkiego... więc Mithos nie jest sam. ;)

Tak - to jest naprawdę godne podziwu :D Wyrazić negatywną opinie o grze uznawanej za wybitną daje +60 do lansu :)

C

No najlepiej to już w ogóle nie mieć własnego zdania i gustu tylko wszystko przyjmować jak większość.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 12:40:51 wysłana przez Krusty »

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 03, 2009, 12:42:10 »
Po prostu MGS mi nigdy nie podchodził. W czwartą część natomiast i tak zaszedłem IMO bardzo daleko. A podoba mi się wiele gier : Uncharted, Ratchet, Killzone 2. Czekam też na kilka serii z PS2 (Jak, Sly, God of War).

Uch, to ja przepraszam - jakoś "widziało mi się", że narzekałeś i na Uncharted i na K2. Przepraszam, moja wina.

A żeby nie było całkiem OT: 4 to pierwszy MGS, w którego dane mi było zagrać i choć nie wszystko mi się podobało (np. obsesja na punkcie wypróżniania się), to rozumiem, czemu ta gra tak się spodobała milionom graczy. Sam lubię czasem takie filmy obejrzeć. ;)

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 03, 2009, 12:47:03 »

Można się było tego spodziewać katalizator zawsze musi być w opozycji  ;D

Gra wybitna to taka, której wybitności nikt nie kwestionuje. Taki jest np. Uncharted 2, gdzie po prostu nie ma się do czego przyczepić.

MGS to gra dosyć specyficzna. Owszem, ma sporo zwolenników ale i grono jej przeciwników jest całkiem liczne. W dodatku przeciwnicy serii potrafią podać sensowne argumenty czemu gra im się nie podoba (vide Cezar), które mają odzwierciedlenie w archaicznych i kuriozalnych rozwiązach jakie nadal są w grze implementowane. Tak więc ta wybitność w stosunku do MGS4 (i innych) to kwestia mocno dyskusyjna. IMO

Uch, to ja przepraszam - jakoś "widziało mi się", że narzekałeś i na Uncharted i na K2. Przepraszam, moja wina.

Oczywiście, że mogłem zgłaszać jakieś zastrzeżenia ale to raczej drobne kwestie, a nie takie że "cała gra jest do dupy". W Killzone 2 np. sfrustrowała mnie ostatnia walka :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 12:49:07 wysłana przez Mithos »

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 03, 2009, 12:51:34 »
Oczywiście, że mogłem zgłaszać jakieś zastrzeżenia ale to raczej drobne kwestie, a nie takie że "cała gra jest do dupy". W Killzone 2 np. sfrustrowała mnie ostatnia walka :)

Mnie przedostatnia (obstawa Radecka) - po którymś zgonie od rakiety dałem sobie spokój i obejrzałem resztę na YouTube. ;)

Offline Shadowriver

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 03, 2009, 14:04:19 »
Ja przeszedłem MGS4 parę miesięcy temu... grałem w poprzednie części i muszę przyznać że jest to najgorsza z nich. Nie mowię że gra jest ogólnie zła, tylko że jest dziwadłem w serii MGS:

-Akcja toczy się w paru miejscach, a nie tak jak zwykle w jednym. Teren jest bardziej liniowy.
-Wrażenie że im dalej to twórcy są coraz bardziej leniwi, coraz krótsze i coraz bardziej liniowe poziomy. Przypomina to Unreal 2 gdzie również można było odczuć że im bardziej gra idzie naprzód, to coraz bardziej twórcy mają to gdzieś.
-Wszelka broń wyciągana z d... Nie wiem po co tyle arsenału snakeowi, i tak będziesz używał tylko paru spluw. Dodatkowo możesz kupić każdą broń i ammo do niej w każdym momencie gry (aż mnie ciekawi jak MKII przewozi co wyrzutnie Javilin o.O).... to nie po MGSowemu.
-Bezmyślne zabijanie wątków... "O cześć jestem Eva, za jednym razem rozwiąże ci tajemnicę patriotów."

Myślę że Kojima chciał zrobić coś epickiego, ale przerosło go to. Jako GRA już MGS2 jest lepsza. Mimo to dla prawdziwego maniaka MGS (ja częściowo nim jestem :p), jest to super zakończenie serii.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 03, 2009, 18:44:08 »
Może nie do końca związane z MGS'em, ale warto przeczytać. :)

http://kotaku.com/5395393/hideo-kojima-a-huge-fan-of-twilight-will-judge-your-fan-art

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 05, 2009, 16:04:48 »
heh mam wszystkie czesci mgs'a, poza 4, i jej chyba nigdy nie kupie, probowalem zagrac w 3 wczesniejsze i nudzi mnie, nie potrafie, meczy mnie to wiec sobie chyba daruje, chyba ze nagle zrozumiem ten fenomen i naucze sie w to grac. Testowalem demo 4 i wydaje sie bardziej grywalne niz wczesniejsze czesci ale archaizmy jak nie mozliwosc prowadzenia dialogu i garnia przwoluje przykre wspomnienia o residentach gdzie nie mozna isc i strzelac albo o francuzach ktozy jak mowia nie potrafia juz nawet reka ruszyc... ;)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 08, 2009, 17:48:28 »
Wiadomo coś o trofeach? Niby miały być, ale coś cisza.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 08, 2009, 20:33:48 »
Oficjalnie nie było żadnej informacji o tym, tylko jakieś biadolenie, że może, że pamiętają, że bla bla bla.

Offline JurasOK

• Stały bywalec
  • Gry / Capoeira Esporao / Krav-Maga / ASG
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 27, 2009, 16:16:13 »
kurde to szkoda :) bo zprzyjemnoscia bym sobei jakies pucharki odblokowal w MGS4 no ale trudno
...zabijanie to ciężki kawałek chleba...

Offline Kevinkai

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 27, 2009, 21:19:36 »
Ja widzę najgorszy, czarny scenariusz. Będzie on mianowicie taki, że trofea pojawią się wtedy, kiedy zostanie wydany MGS 4 Substance. Jeśli go nie wydadzą to trofeów nie będzie, a co gorsze jeśli wyjdzie to aby mieć trofea trzeba będzie go kupić.  ;D

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 28, 2009, 03:43:40 »
A ja kupiłem PS3 miesiąc temu,i już cieszę się jak głupi na MGS-a!
Przepraszam...ale starałem się nie czytać żadnych wątków ,co by mi to zabawy nie popsuło;)
I udało się!!! Nie znam fabuły czwórki!!!
Po świętach się wypowiem,co sądzę na temat gry.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 04, 2010, 14:37:16 »
http://playstationlifestyle.net/2010/11/03/new-metal-gear-solid-4-box-lists-trophy-support/

z "lekkim" poslizgiem , ale moze w koncu MGS dostanie trofea ;)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 04, 2010, 15:01:52 »
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Missha_

• Junior
  • *
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 19, 2011, 11:25:53 »
Przepraszam za wykopywanie szkieletu, ale nie chce zakładać nowego tematu, skoro jest ten.

Otóż dostałem z gametrade.pl MGS4 i muszę przyznać, że jest to pierwsza gra (A grałem na PS3 już w wiele gier lepszych i gorszych), która WBIŁA MNIE W FOTEL i siedziałem przy niej pół nocy. Przeszedłem wszystkie MGS prócz trójki (początek mnie jakoś odrzucił, wiem, głupota skreślać grę po 2 godzinach, ale muszę do niej wrócić i naprawić błąd :), i ten klimat mnie jara. Ciemno w pokoju, dzwięk 5.1, cisza i początek MGS4...muzyka... piękno w najczystszej postaci. Kompletnie nie przeszakdza mi nawet fakt, że na 2 h gry 60% to filmiki, ponieważ oglądam je z wypiekami na policzkach :) No cud miód malina.

Mam pytanie, czy MGS Online jeszcze funkcjonuje? Nie zdążyłem sprawdzić a muszę ściągnąć jakis patch i nie wiem czy warto.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 19, 2011, 12:01:52 »
Pewnie parę osób jeszcze gra. Kurcze chyba tez muszę wrócić do MGS4. Śmignął bym to jeszcze raz.

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 19, 2011, 12:54:25 »
Kurcze chyba tez muszę wrócić do MGS4. Śmignął bym to jeszcze raz...

...gdyby tylko wyszła łatka z trofeami. :)

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 19, 2011, 13:06:31 »
heh, to bym się sekundy nie zastanawiał, ale gra ma fajny, wewnętrzny system osiągnięć.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 19, 2011, 13:06:38 »
A to nie tak, że teraz nie działają serwery, bo w Japonii ten kataklizm? I firmy muszą oszczędzać prąd?  

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 19, 2011, 13:10:53 »
Mi się sam gameplay jako tako podobał - nie przepadam co prawda za staniem 10 minut w miejscu i czekaniu na dobre ułożenie strażników, ale powiedzmy że dawało radę(no... beczka w kieszeni rozwalała na maxa...), niestety cut scenki po pół godziny mnie zabiły -często siadam na godzinkę pograć, w MGSa się tak praktycznie nie da ;).

Offline aux

• Mieszkaniec tego forum
  • Where is my mind?
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 06, 2012, 14:10:16 »
Nareszcie! Rano pojawił się ok. 500MB patch który dodaje trofea, możliwość pełnej instalacji i usuwa MGO. Gra po pełnej instalce zajmuje prawie 10GB. Stare sejwy działają, ale nie wpadną na nich trofea. Trzeba grać od nowa. Nowe sejwy mają dopisek ver.2.0. No to biorę się za MGS4 po raz kolejny.

Pełna lista trofeów:
http://www.ps3trophies.org/game/metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots/trophies/

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 06, 2012, 14:26:51 »
Nareszcie! Rano pojawił się ok. 500MB patch który dodaje trofea, możliwość pełnej instalacji i usuwa MGO. Gra po pełnej instalce zajmuje prawie 10GB. Stare sejwy działają, ale nie wpadną na nich trofea. Trzeba grać od nowa. Nowe sejwy mają dopisek ver.2.0. No to biorę się za MGS4 po raz kolejny.

Pełna lista trofeów:
http://www.ps3trophies.org/game/metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots/trophies/

Ciekawe jak szybko pierwsza osoba wbije platynę :)

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:35:36 »
No to lecę na allegro upolować swojego węża.Super sprawa. TO jest genialna gra.Nie mogę się doczekać, aż do niej wrócę.

Offline Jeti

• Stały bywalec
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:47:42 »
Podobno potrzebne będzie min. 8 przejść do zebrania wszystkich trofeów. To miała być moja pierwsza platyna  :'(

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:46:14 »
No to lecę na allegro upolować swojego węża.
Hm, byc moze to dobry moment na sprzedaż mojej kopii MGS4 kupionej wraz z konsola 3 lata temu, od tamtego czasu raz była w napędzie. I zadne platinum, premierówka w jakimś takim dziwnym tekturowym "kondomie".