Autor Wątek: Medal of Honor  (Przeczytany 98520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hidden PL

• Gość
Medal of Honor
« dnia: Grudzień 13, 2009, 10:29:40 »
Nie jest już tajemnicą, że powstaje nowa część kultowej gry Medal of Honor, której akcja osadzona zostanie w realiach współczesnych.

Nie ma jeszcze jakichś konkretnych informacji nt samej rozgrywki, jednak wyszedł już pierwszy trailer:

http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59826

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:11:33 »
Bardzo ładnie to wygląda, kopia MW ale kto by się tym przejmował, widać EA chce kawałek tortu dla siebie. Premiera jesienią przyszłego roku to dobre posunięcie, bo gra będzie konkurować z drugą wojną światową w CoD7, więc sporo fanów MW skusi się na produkt EA. Multiplayer robiony będzie przez DICE więc obiecuje sobie po nim sporo. Zapowiada się ciekawie, pozostaje czekać.
In the rain or in the snow
Got the got the funky flow

(kliknij)

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:12:17 »
O, ktoś zrobił CoD ze śmieszną grafiką...

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:22:00 »
Czemu smieszna?

Offline Harry

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:30:51 »
Tez mnie zastanawia stwierdzenie, ze grafika jest 'smieszna'. Dla mnie wyglada to ciekawiej niz MW2, gdzie grafika jakos nie powala na kolana.

Sam trailer zrobil na mnie wrazenie, widac ze EA chce sprobowac sie wpasowac w dzisiejsze realia wojenne i mam nadzieje, ze chociaz singiel bedzie zapewnial kilkanasie h rozrywki. W multi raczej ciezko bedzie zdetronizowac MW2, ale w singlu moze byc duzo latwiej.

Offline Kondzio

• Junior
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:32:51 »
Też się zastanawiałem co w niej śmiesznego ;] Generalnie gra zapowiada się smakowicie. Myślę, że dobrze, że pojawi się konkurencja dla COD wtedy obie produkcje będą musiały walczyć o klienta, a więc będą musieli nas czymś zaskakiwać ;] Osobiście czekam z niecierpliwością na następne informacje.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:34:51 »
Multi bedzie robic DICE wiec o to jestem spokojny. To, ze w rankingach popularnosci nie przebije MW2 to jasne, ale czy oni wogole do tego aspiruja? Ba, czy ktokolwiek wogole do tego dazy? Kazdy raczej chce uszczknac troche tego tortu i tyle. Jak im sie uda to spoko, konkurencja nigdy nikomu nie zaszkodzila. Jezeli nie to trudno. Ja i tak wiem, ze dostaniemy solidny i dopracowany tytul :)

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:37:44 »
Multi bedzie robic DICE wiec o to jestem spokojny. To, ze w rankingach popularnosci nie przebije MW2 to jasne, ale czy oni wogole do tego aspiruja? Ba, czy ktokolwiek wogole do tego dazy? Kazdy raczej chce uszczknac troche tego tortu i tyle. Jak im sie uda to spoko, konkurencja nigdy nikomu nie zaszkodzila. Jezeli nie to trudno. Ja i tak wiem, ze dostaniemy solidna strzelanke :)

No z takim podejściem do sprawy na pewno nie wróżyłbym nikomu sukcesu.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:41:37 »
A to ja jestem developerem? Jak narazie to EA chyba sie nie wypowiedziało jakie maja cele odnosnie tej gry. Nie slyszalem zadnych buńczucznych zapowiedzi typu: "Roz...iemy Modern Warfare na łopatki!". Czas pokaze, ale trzeba patrzec realnie. MoH w tej generacji nie jest jakas wielka marka ktora z miejsca generuje ogromne przychody.

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:55:41 »
Ciekawe, czy to Frostbite.
Grafika przypomina trochę Bad Company, bez tych obleśnych filtrów z dwójki.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2009, 12:09:24 »
MoH w tej generacji nie jest jakas wielka marka ktora z miejsca generuje ogromne przychody.
Z perspektywy technicznej, finansowej może i tak, ale dla gracza, kogo obchodzą dochody? Jeżeli stworzą tytuł z porządną, ciekawą historią, wątkiem fabularnym to jestem na tak.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2009, 12:12:35 »
Jakaś taka deformed mi się ta grafika wydaje.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 13, 2009, 12:14:18 »
Z perspektywy technicznej, finansowej może i tak, ale dla gracza, kogo obchodzą dochody? Jeżeli stworzą tytuł z porządną, ciekawą historią, wątkiem fabularnym to jestem na tak.
Właśnie o to chodzi, ze wielu graczy patrzy teraz na to jak się sprzedała gra i jakie oceny dostała na jakichś skorumpowanych recenzjach niż to czy mu się podoba.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 13, 2009, 12:20:05 »
Jeżeli stworzą tytuł z porządną, ciekawą historią, wątkiem fabularnym to jestem na tak.

www.MedalOfHonor.com
Operating directly under the National Command Authority, a relatively unknown entity of handpicked warriors are called on when the mission must not fail. They are the Tier 1 Operators.

Over 2 million Soldiers, Sailors, Airmen and Marines wear the uniform. Of those, approximately 50 thousand fall under the direct control of the Special Operations Command. The Tier 1 Operator functions on a plane of existence above and beyond even the most highly trained Special Operations Forces. Their exact numbers, while classified, hover in the low hundreds. They are living, breathing, precision instruments of war. They are experts in the application of violence. The new Medal of Honor is inspired by and has been developed with Tier 1 Operators from this elite community. Players will step into the boots of these warriors and apply their unique skill sets to a new enemy in the most unforgiving and hostile battlefield conditions of present day Afghanistan.

There is a new enemy. There is a new war. There is a new warrior. He is Tier 1.

Utworzona specjalna grupa uderzeniowa Tier 1, złożona z "najlepszych", wysłana do zabijania złych panów w turbanach... póki co, nic oryginalnego :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2009, 12:46:48 wysłana przez DoubleR »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 13, 2009, 13:26:37 »
Utworzona specjalna grupa uderzeniowa Tier 1, złożona z "najlepszych", wysłana do zabijania złych panów w turbanach... póki co, nic oryginalnego :)
Wiesz, taki Fallout, postapokalipsa, wyłazimy z krypty w poszukiwaniu części zamiennej, niby nic ciekawego, oryginalnego, a dla mnie najlepsza gra w historii, więc to, że coś zapowiada się standardowo, nie oznacza, że takie będzie. Optymistyczne, może i przesadzone, podejście powoduje już sam bohater, mam nadzieję, iż nie jest to zwykły zabieg marketingowy. Ogólnie nie jestem jakoś szczególnie nakręcony, ale jeżeli będą w stanie stworzyć charakterystycznego, szczególnego, ciekawego bohatera, historię, chętnie oddam kilka miedziaków twórcom. Jeżeli nie, cóż, jak nie oni, to ktoś inny ;) 

Ostatnia część nawet fabuły nie miała, więc taka zmiana to już coś :P Ogólnie do wielkich obietnic okazujących się zwykłą czcze gadaniną bez jakiegokolwiek pokrycia jestem już od dawna przyzwyczajony, problemu nie będzie ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2009, 13:32:14 wysłana przez Rolek »

Offline jarken

• Super Badass
  • You ROCK!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2009, 13:40:30 »
Mają mnie, wygląda to kapitalnie i jeszcze dostaniemy multiplayer od DICE.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 13, 2009, 15:29:05 »
Mafia - zwykły taksówkarz zostaje wciągnięty do mafii jako szofer - można by coś bardziej oklepanego wymyślić?

Uncharted - Dowcipny macho razem z ładną kobietą poszukują skarbu - skąd ja to znam?

Wymień mi jakąś grę gdzie jest coś oryginalnego, pewnie coś się znajdzie np. taki Gothic 1 gdzie w ogóle ten uwięziony świat w kopule ale takich gier nie jest za dużo.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2009, 15:31:33 wysłana przez Psychol324 »

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 13, 2009, 18:59:02 »
Jeśli celują w mocny tryb single + multi jako dodatek to nie będzie wielkiego problemu z "pokonaniem" w tym MW2 jeśli to ma być killer w multi to może być ciężko. Grafika jak dla mnie ok, tylko takie trochę "za czyste" to wszystko. Jakby spodnie z plasteliny :/

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 13, 2009, 20:43:02 »
Obstawiam w tym trailerze niestety "target render", a nie prawdziwy gameplay.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 13, 2009, 20:47:10 »
Hmm kto wie. Mi np bardziej od Medala na target render wygladał Spec Ops: The Line, nawet mimo rzekomych wstawek z gameplayu (gdzie jest celownik i hud sie pytam?). Na E3 wszystko sie wyjasni, chyba ze po drodze mamy jakas istotna impreze branzowa?

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 13, 2009, 22:14:34 »
Obstawiam w tym trailerze niestety "target render", a nie prawdziwy gameplay.

Hmm... Zapewniają, że to in game footage...

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 13, 2009, 22:21:18 »
Ne pozostaje nic innego jak czekać na filmiki z rozgrywki...

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 13, 2009, 22:31:31 »
MW 1 oraz 2 postawiły wysoko poprzeczkę i ciężko będzie im dorównać. Cieszy fakt, że idą z MoH w teraźniejszość/przyszłość, w związku z czym mam nadzieję, że powstanie coś dobrego. Miło by było dostawać co roku, raz od EA, raz od Activision, dobrą grę w tym klimacie. Gorzej jak MoH okaże się takim blockbusterem jak MW. Nie wiem, gdzie wtedy producenci będą uciekali z premierami ;)

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 14, 2009, 00:16:31 »
Jak tak ma wyglądać gameplay to cieszę się, że wreszcie ktoś nauczy moją konsolę wyświetlać gry w 1080p... pozwólcie, że pozostanę sceptycznym sceptykiem tutaj. Za czysty ten obraz.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 14, 2009, 00:24:08 »
Jak tak ma wyglądać gameplay to cieszę się, że wreszcie ktoś nauczy moją konsolę wyświetlać gry w 1080p... pozwólcie, że pozostanę sceptycznym sceptykiem tutaj. Za czysty ten obraz.

Ależ proszę bardzo... mi też nie do końca chce sie wierzyć w ich zapewnienia :)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 14, 2009, 10:53:58 »
Coz...Airborne okazal sie zbyt wielkim crapiszonem, abym wszystkie zapewnienia tworcow lyknal jak bocian zabe, ale bede sie zyczliwie przygladal temu projektowi. MW3 lub nastepny CoD od Treyarch demka absolutnie nie potrzebuja, ale w przypadku najnowszego Medala jest ono absolutnie konieczne.Po nim bede wiedzial czy to kupie...

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 16, 2009, 22:41:01 »
Pierwszy trailer MoH, w zadanych przez społeczność pytaniach i odpowiedziach, udzielonych przez producenta wykonawczego Grega Goodricha
http://www.medalofhonor.com/news/2009/12/greg-goodrich-medal-honor-trailer-qa

Offline Azakiel

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:53:52 »
Wyświetlony podczas gali Spike VGA 2009 zwiastun najnowszego Medal of Honor wzbudził sporo emocji. Greg Goodrich, producent wykonawczy tego tytułu, postanowił odpowiedzieć na najczęściej powtarzające się pytania fanów.

Jeśli chodzi o fabułę, opisano ją jako ?fikcję historyczną" i porównano do Szeregowca Ryana. Oznacza to, że produkcja opowiadać będzie fikcyjną historię, która jednak toczyć się ma na tle rzeczywistej wojny w Afganistanie. Wyjaśniono, że ?Tier 1" (mianem tym określony jest zespół, którego częścią stanie się gracz) nie jest oficjalną nazwą żadnej konkretnej grupy. Zamiast tego, w ten sposób oznaczane są jednostki o najwyższym poziomie uprawnień. Tier 1 często jest również używany jako określenie poziomu skuteczności i wyszkolenia danego oddziału. Ogólnie znaczy to, że wcielimy się w najlepszych z najlepszych. Co ciekawe, nie jest to wymysł pracowników Electronic Arts. Tier 1 to rzeczywisty termin, którym może się poszczycić zaledwie kilka jednostek podlegających rządowi Stanów Zjednoczonych. Warte odnotowania jest to, że członkowie tych oddziałów współpracują z EA przy tworzeniu gry.

Gracze pytali również o słynnego już brodacza, który pojawił się na pierwszym obrazku towarzyszącym ujawnieniu tego tytułu. Goodrich wyjaśnił, że choć postać ta nie pojawiła się w zwiastunie, to jest ona jednak ważną częścią fabuły. Więcej o brodatym żołnierzu, jak i innych członkach zespołu Tier 1 dowiemy się w niedalekiej przyszłości. Warto również podkreślić, że gra ma być znacznie brutalniejsza i bardziej mroczna niż poprzednie części serii. Najnowszy Medal of Honor będzie pierwszym, który otrzyma klasyfikację ESRB M (czyli dozwolone od lat 17).

Goodrich potwierdził, że cały zwiastun składał się ze scen wyjętych żywcem z samej gry, nie było tam żadnych prerenderowanych fragmentów. Twórcy nie wiedzą jeszcze dokładnie, jakie pojazdy znajdą się w finalnej produkcji, ale na pewno pojawią się te, które widoczne były w filmiku (czyli helikopter oraz ATV). Gracze będą też mogli kopniakami wyważać drzwi, dokładnie tak, jak ukazane to zostało w zwiastunie.

Przypomnijmy, że premiera Medal of Honor zapowiadana jest na jesień następnego roku. Przygotowywane są wersje na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC. Goodrich podkreślił, że twórcom zależy na zadowoleniu społeczności pecetowej i tej wersji poświęcane jest tyle samo uwagi, co konsolowym.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 25, 2010, 20:35:58 »
Gra będzie śmigać na mocno zmodyfikowanym UE3, a nie jak wielu (w tym i ja) sądziło - Frostbite
http://twitter.com/medalofhonor/statuses/8203596484

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:08:00 »
Gra będzie śmigać na mocno zmodyfikowanym UE3, a nie jak wielu (w tym i ja) sądziło - Frostbite
http://twitter.com/medalofhonor/statuses/8203596484

Uuu... szkoda. To z Modern Warfare raczej nie zawalczy.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:00:39 »
Multi będzie na Frostbite. LOL, przecież to będzie zupełnie inaczej wyglądało :D

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:14:49 »
Multi będzie na Frostbite. LOL, przecież to będzie zupełnie inaczej wyglądało :D

A single na innym?

pzdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:20:13 »

A single na innym?

pzdr

Single na UE3

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
Tier 1 Central | Medal of Honor
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2010, 17:24:42 »
Najnowszy trailer jakby ktoś zechciał obejrzeć wcześniej  :)

Film0077.mp4

http://www.youtube.com/watch?v=xMGZOnwrRyM

PS. sorki za jakość

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
Odp: Tier 1 Central | Medal of Honor
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 05, 2010, 17:28:24 »

Film0077.mp4

PS. sorki za jakość

Proszę moderatorów o dołączenie tego wpisu do tego wątku http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,3512.0.html

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 05, 2010, 17:30:14 »
Przenioslem. Polecam w przyszlosci opcje "szukaj".
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 05, 2010, 17:32:03 »

Film0077.mp4

PS. sorki za jakość

Skąd to masz? I czemu tak tajniacko to wszystko wyglada (nagranie)?

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 05, 2010, 17:35:47 »

Film0077.mp4

PS. sorki za jakość

Skąd to masz? I czemu tak tajniacko to wszystko wyglada (nagranie)?

Póki co, aby zobaczyć ten trailer trailera, trzeba zalogować się na stronie http://www.medalofhonor.com/tier1central

Jakość słaba bo nagrał to telefonem(?) i wrzucił na YT

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 05, 2010, 18:57:05 »
Nie no ja rozumiem, ze to jest nagrywane telefonem celujac w monitor. Chodzilo mi tylko o to czy ten trailer jest jakims wyciekiem, ze trzeba go takimi metodami rozpowszechniac w sieci :P? W kazdym razie zapowiada sie ciekawie co najmniej ciekawie.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 03, 2010, 16:05:24 »
Niestety gra zostala skreslona z mojej listy przyszlych zakupow, EA moze mnie pocalowac w pompke !