Autor Wątek: Mass Effect 2 - koncert życzeń [bez spoilerów]  (Przeczytany 197059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Padre

• Super Badass
Mass Effect 2 - koncert życzeń [bez spoilerów]
« dnia: Grudzień 01, 2007, 15:08:50 »
Jakie zmiany/poprawki chcielibyście zobaczyć w sequelu Mass Effect? Moje propozycje:

- Dopieszczenie strony technicznej (pop-in, AI drużyny). Grafika nie musi bić ME na głowę, lekkie poprawki stykną.
- Questy: mniej zadań pobocznych, dłuższy wątek główny. Niech side-questy nie wymagają zapierniczania po światach kompletnie nie istotnych dla głównego zadania. Bo z jednej strony czas nas goni, a z drugiej jacyś przypadkowi ludzie (i nie tylko) co raz zaczepiają nas o jakieś pierdoły, z których większość jest zupełnie nie po drodze. Gdybym bawił się w 100% odgrywanie roli, większa część side-questów kończyłaby się tekstem "spadaj, nie mam czasu", a chyba nie o to chodzi.
- Poprawione sterowanie Mako (obecnie jest dobre, dopóki nie próbujesz cofać, albo manewrować na małej przestrzeni).
- Dodatkowe pojazdy, żeby był jakiś wybór przy zwiedzaniu planet. Może coś na kształt Horneta z Halo 3?
- Jakiś rodzaj space-combat. Fajnie by było brać choćby szczątkowy udział w kosmicznych potyczkach (obsadzać działka, może jakaś strategiczna mini-gra?).
- Urozmaicenie zwiedzania planet i walki - fajnie by było co jakiś czas zmieniać nieco zasady rozpierduchy. Mam na myśli przerywniki na kształt strzelania ze śmigłowca w GRAW, jakiejś prostej skradanki i - przede wszystkim - walki w stanie nieważkości (skakanie między ścianami, łażenie po suficie)!
- Grawitacja zmieniająca się w zależności od planety.
- Standard sequelowy: więcej broni, więcej ras, więcej wszystkiego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2007, 15:10:44 wysłana przez Padre »

Offline Toread

• Badass
    • http://discordia.pl/~toread
Odp: Mass Effect 2 - koncert życzeń [bez spoilerów]
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2007, 15:37:04 »
Ja to nie chcę więcej broni. I tak jest jej sporo. Generalnie poprawiłbym menu, bo nawigowanie i usuwanie broni, przez to idiotycze ograniczenie broni jest głupie. Poza tym mogłyby się identyczne przedmioty grupować.
[url=http://pl.playstation.com/psn/profile/Toread

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2007, 15:51:23 »
Marzy mi się, żeby ME2 wymagał twardego dysku. Większość problemów technicznych na jakie cierpi ME (zwisy, błędy odczytu, dorysowywanie tekstur, w dużym stopniu także zwolnienia) to na moje oko efekt ciągłego streamowania danych z płytki.

Offline mandella

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2007, 20:35:30 »
Marzy mi się, żeby ME2 wymagał twardego dysku. Większość problemów technicznych na jakie cierpi ME (zwisy, błędy odczytu, dorysowywanie tekstur, w dużym stopniu także zwolnienia) to na moje oko efekt ciągłego streamowania danych z płytki.

No to prosba raczej do M$ zeby zmienili swoja polityke w tym wzgledzie.

hollowone

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2007, 18:04:04 »
Tutaj akurat nie winiłbym Microsoft'u o to, że chce być fair wobec swoich wszystkich klientów a nie tylko bogatszych.
Podjęcie decyzji o zabiciu wsparcia dla CORE nie jest moim zdaniem najszczęśliwszym rozwiązaniem.

Tak czy siak wydaje mi się, że wykrycie z punktu widzenia kodu czy mój model ma HDD czy nie nie powinno byc skomplikowane po stronie producenta. Po takim

If (true) then ... end;

Chyba mozna albo czytac i rzezbic plyte albo wrzucic stuff na dysk z prosba o cierpliwosc przy pierwszym loadingu.

Majac troche programistycznego doswiadczenia i widzac efekty jakie widze w Mass Effect techniczną niedoskonałośc raczej widzę po stronie BIOWARE.
Ciekaw jestem jak doswiadczeni w duzych loadingach R* poradzi sobie z GTA IV. To może być dobry obraz sytuacji.
Tak jak patrze na ilośc detali i momenty w których gra mi się przycina i pojawia się napis "loading" to stwierdzam, ze oblivion więcej swiata pokazywał i mniej się przycinał.

W Mass Effect poza detalami na twarzach postaci przy dialogach wielkiego ach i och z technicznej strony nie widzę.
Swiat w Cytadeli to pikus w porownaniu z rozmachem leveli w Halo 3, a Halo 3 sie nie tnie.
Otwarte przestrzenie jakos tez nie robia na mnie masakrycznego wrazenia jesli chodzi o rozmach grafiki tam pokazywanej versus inne tytyly na Xbox'a 360.

Gdyby nie to, ze ME jest zajebistym erpegiem wciagajacym na bite godziny to pewnie sam zaczalbym malkontencic na te glitche.
Ale supportu dla CORE'a to dla mnie ostatni winowajca tego stanu rzeczy :P

pozdrawiam,
h1

Offline mandella

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2007, 22:10:02 »
Gry jeszcze nie skonczylem, ale co bym chcial w ME2 to przede wszystkim wydawanie rozkazow dla poszczegolnych czlonkow druzyny, ale nie dla niej calej. I zeby moi kompani nauczyli sie otwierac drzwi :P Poza tym jak na razie jest ok, troche meczace jest zmienianie upgrejdow w zaleznosci od przeciwnika (tak, jeszcze mi sie chce  :D). Ah, no i jako staremu graczowi crpgow na PC cholernie mi brakuje jakiegos quick save ::)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:11:56 »
Są takie mody, które dodają 30% do mocy broni. Ja osobiście wybrałem polonowe bo zapobiegają regeneracji i jeszcze zadają DoT.
Gregys out.

Offline Jacek

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2007, 17:23:03 »
Ja bym chcial wiecej planet podobnych do cytadeli,tzn mniej walki a wiecej qestow 'przydowowkowych-rozwiazywanych rozmowami.Wiecej zagadek logicznych.Oczywiscie poprawienie strony technicznej.Dluzszej rozgrywki.wiecej rodzajow budynkow i przeciwnikow.i moze troche humoru w grze -jakas taka strasznie powazna byla,imho pare dowcipow klimatu by nie zabilo.

Offline POK

• Junior
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2009, 21:18:53 »
Warto obejrzeć, to 5 minutowe nagranie:
http://www.youtube.com/watch?v=G2L59SLGY1E

Co prawda nie wiele na nim widać, ale najważniejsze, że wszystko dokładnie słychać. Można w nim się nareszcie dowiedzieć parę rzeczy o ME2:
Po pierwsze, będą alternatywne wersje scenariusza!!! :D :D :D Np. u jednego gracza dana postać może żyć a u drugiego nie. Tak samo wybór zakończenia będzie kształtować fabułę :D Jestem pewny, że główny wątek pozostanie taki sam (musi) i różnice nie będą jakieś duże, ale sama inicjatywa bardzo się chwali :)
Po drugie, gra będzie mroczniejsza.
Po trzecie, gra będzie zadawać i próbować odpowiedzieć na uniwersalne pytanie (np czy AI ma prawo do życia?, co to znaczy "żyć" itp). Gra pójdzie w tej kwestii o krok dalej niż jedynka.

Gra zapowiada się mega zajebiście i już teraz nie mogę się doczekać :D  I pomyśleć, że do premiery został jeszcze rok czasu :(

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2009, 22:32:46 »
Nie zgadzam się jakoby więcej questów pobocznych przeszkadzało w rozgrywce. Mi się one bardzo podobały.

czego bym sobie życzył:
- jak najszerszego wykorzystania save z pierwszej części : Kaiden albo Williams nie żyje i z jednym z nich u boku zaczynamy grę, a drugie z nich, to martwe "wraca" jako Geth
- możliwość przydzielenia członka drużyny do obsługi Mako; ja szczelam on prowadzi, ja prowadzę on szczela. Denerwowało mnie kiedy stawałem co 500m, żeby wykańczać przeciwników.
- ciekawsze planety, różna flora i fauna; KOTOR był w tym względzie ciekawszy
- większy wachlarz poleceń dla drużyny

Prawdziwe, a nie tylko kosmetyczne konsekwencje. Prócz wyboru między Kaidenem w Williams i Wrexem nie było żadnej decyzji, która wpłynęła by na rozgrywkę. Te które wymieniłem też tylko na ilość członków drużyny, a to żadna sztuka; albo się kogoś w drużynie ma albo nie. Prawdziwe znaczenie mają decyzje których podjęcie zmienia świat w którym grasz - patrz Fallout 3. Tego typu decyzje podejmujesz dopiero na końcu, dosłownie 10min przed końcem gry, a wszystko to i tak psu na budę bo założę się o każde pieniądze, że twórcy wybiorą jedno prawdziwe zakończenie i od tego zaczną 2 część :(

Offline Wynmacher

• Stały bywalec
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2009, 23:17:13 »
A ja życzył bym sobie mniej czasu spędzać w windach.
Do tego chciałbym więcej modeli broni w ME były raptem 2 modele na klasę broni {nie liczę różnych kolorków + karabin gethów}, podobnie z pancerzami.
Do tego chciał bym aby hełmy były były niezależne od pancerza.
Oraz to aby drzewko rozmowy było bardziej rozbudowane niż odpowiedz "dobra" , "neutralna" i "zła".
Miło by było jak by dorzucili też ze 2 klasy broni.

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2009, 08:01:53 »
Generalnie popieram większość życzeń @Padre.
Zdecydowanie potrzebne jest większe zróżnicowanie środowiska na planetach do eksploracji,bo tutaj najbardziej wiało nudą.
Poprawiona grafika otoczenia i "drugiego planu",bo pomimo że w "miała swoje momenty" w części pierwszej,jest tu sporo do zrobienia.
Większe możliwości w eksploracji Galaktyki(czytaj możliwości sterowania statkiem i być może walki w przestrzeni,chociaż szczerze wątpię że to "wrzucą").
Ciekawsze sidequesty.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2009, 10:25:41 »
Jakie zmiany/poprawki chcielibyście zobaczyć w sequelu Mass Effect? Moje propozycje:

- Poprawione sterowanie Mako (obecnie jest dobre, dopóki nie próbujesz cofać, albo manewrować na małej przestrzeni).
- Dodatkowe pojazdy, żeby był jakiś wybór przy zwiedzaniu planet. Może coś na kształt Horneta z Halo 3?
- Urozmaicenie zwiedzania planet i walki - fajnie by było co jakiś czas zmieniać nieco zasady rozpierduchy. Mam na myśli przerywniki na kształt strzelania ze śmigłowca w GRAW, jakiejś prostej skradanki i - przede wszystkim - walki w stanie nieważkości (skakanie między ścianami, łażenie po suficie)!
- Grawitacja zmieniająca się w zależności od planety.

+
- wiecej zadan pobocznych ale takich zwiazanych z:
- wiecej zamieszkalych planet (w ME brakowalo miast)
- wiecej modeli broni, pancerzy
- watek ekonomiczny (cos na ksztalt fable2 moze delikatnie mniej ale fajnie by bylo miec jakas mala planete na wlasnosc za zaslugi hehe)
- interakcja w dialogach. Uzywajac "zastraszenia" czy jak to tam sie nazywalo bohater moglby np (po nacisnieciu jakiegos klawisza co sie pojawi na ekranie, sory ale nie wiem to chyba qte jest?) lapac delikwenta za szyje, czy tam szmaty i nim potarmosic. Analogicznie w 2 strone, babka mogla by uzyc troche "wdzieku osobistego".

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2009, 16:58:00 »
Powiem tak więcej rpg mniej strzelania, niech romans jak już jest to będzie miał jakieś konsekwencje, niech rasy mają jakieś bardziej złożone relacje, mniej zadań pobocznych więcej wątku głównego, decyzje niech mają swoją cenę i niech na litość boską save z jedynki będzie wykorzystany.

krzychu_419

• Gość

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 21, 2009, 12:52:42 »
Shepard is dead, dobry pomysł na pogodzenie wszystkich zakończeń jedynki - po prostu dwójka będzie o czym innym :D

(wiem :) )

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 21, 2009, 13:01:58 »
Aż mnie ciarki przechodzą kiedy słyszę ten dźwięk na końcu trailera gdy pojawia się logo gry. W jednej chwili wszystko mi się przypomniało. Cant wait.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 21, 2009, 13:50:37 »
Shepard is dead - debilny pomysł obiecywali porządna space opere a nie kolejną grę która udaje realia scifi.

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 21, 2009, 13:54:39 »
Shepard is dead - debilny pomysł obiecywali porządna space opere a nie kolejną grę która udaje realia scifi.

Eeee... ale o co właściwie chodzi i co ma jedno z drugim wspólnego?

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 21, 2009, 14:00:32 »

Jeszcze nic nie wiadomo, a ty już skreślasz tytuł.
Po pierwsze to może być "mindfuck" który można rozegrać na milion różnych sposobów, a po drugie nawet gdyby Shepard faktycznie zginął to nie musi mieć to wpływu na spełnienie Twoich osobliwych kryteriów "porządnej space opery".

In BioWare we trust.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 21, 2009, 14:19:24 »
Nie skreślam tytułu i nigdzie tego nie napisałem ale miałem/mam wielką nadzieje że poprowadzę Sheparda przez trzy części. I nie będzie numerów ala Gothic czy podobnych.
...
In BioWare we trust you say ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 14:26:10 wysłana przez Krusty »

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 21, 2009, 15:44:09 »
I nie będzie numerów ala Gothic czy podobnych.
Hah, akurat motyw z amnezją albo poważnymi ranami jest po tym teaserze wielce prawdopodobny. ;) Albo to po prostu dezinformacja by Shepard mógł działać w tajemnicy (nie żeby to było możliwe, w końcu chyba jest trochę sławny po wydarzeniach z pierwszej części ;)).

Offline Hubert Taler

• Padawan
  • **
    • http://www.hubert-taler.info/blog
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 21, 2009, 16:51:59 »

Nic nie wiadomo. Może po prostu wszyscy (niektórzy?) myślą że nie żyje.

(minor spojler)

Już raz myśleliśmy że nie żyje.

Offline Hubert Taler

• Padawan
  • **
    • http://www.hubert-taler.info/blog
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 21, 2009, 16:52:22 »
A ja życzył bym sobie mniej czasu spędzać w windach.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 21, 2009, 17:42:24 »
I nie będzie numerów ala Gothic czy podobnych.
Hah, akurat motyw z amnezją albo poważnymi ranami jest po tym teaserze wielce prawdopodobny. ;) Albo to po prostu dezinformacja by Shepard mógł działać w tajemnicy (nie żeby to było możliwe, w końcu chyba jest trochę sławny po wydarzeniach z pierwszej części ;)).

O tym samym pomyslalem :p Nie moga JEJ usmiercic (gralem babka).

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 21, 2009, 22:28:55 »
Żeby był większy wybór wśród itemów (jakieś istotne modyfikacje pancerza - spojlery, płytki cd i tak dalej ;-) ). I żeby po każdej walce się nie dostawało dwóch kilo złomu, który później trzeba sprzedać - broń tylko ze sklepu/od sprzedawcy, z trupów kasa. I żeby broń się grupowała (pięć takich samych pistoletów pod jednym slotem, a nie pod pięcioma!). Lepsze wykorzystanie statku kosmicznego - tak żeby można było nim postrzelać sobie jak w jakimś X-Wing vs. Tie Fighter, do tego modyfikacje statku. Więcej minigierek i ogólnego urozmaicenia gry. Więcej rozbudowanych wątków pobocznych, szczególnie takich, w których chodzi nie tylko o wyzabijanie wszystkich wokoło. Więcej istot żywych w miastach. Mniej debilnych planet, na których nic nie ma (a jak coś jest, to jest to rozbita sonda lub artefakt Portean - jak to ejst, że banda jakichś pajaców ratujących świat odnajduje przy okajzi setki zaginionych artefaktów? Coś mają cienkich archeologów).

Większe możliwości kreacji wizualnej postaci (czyli żeby gębę można było naprawdę fajną zrobić, więcej rodzajów włosów, etc., może jakieś fajne wdzianka). Fajnie też by było, gdybyśmy nie musieli łazić w mundurze all the time. Mundury nie są ładne, w każdym razie nie te w ME.

A, no i większe cycki.  ;D :D
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 22, 2009, 00:57:37 »
A, no i większe cycki.  ;D :D

Cycki jak cycki, ale jak nie podchodzilem do tworzenia postaci to wychodzil mi babochlop, albo lafirynda spod latarni. Ogolnie kazda postac jaka zrobilem byla paskudna jak noc. No ale rozumiem, modeli nam nie trzeba. W kazdym razie powinni dac sobie spokoj z Mako i jezdzeniem po bezdrozach. Dlaczego to bylo takie schematyczne?
Chcialbym tez wiekszej spojnosci akcji, a nie Widmo dzialajace jako najemnik, jako dobry wujek i jako kto wie tam co jeszcze. Po prostu przydaloby sie ciagnac watki, a nie trzymac sie jednego glownego, odcinac odnogi i dawac w zamian jakies trzaskanie piratow na skalkach.
Ogolnie to roznorodnosc, panie i panowie z Bioware, roznorodnosc! A nie 3 modele i 4 tekstury w pierdyliardzie roznych kombinacji.
I jak juz zrobili z Shepard(a) drugiego Bonda to chociaz niech sie zachowuje jak na Bonda przystalo. A nie sciaga kotki z drzewa i placi mandaty za przekraczajacych predkosc w Cytadeli.

PS. Wybaczcie brak pliterek, ale klawiatura maka wybitnie mi nie lezy w tym wzgledzie.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 00:59:48 wysłana przez r4v »

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2009, 01:34:49 »
Gdzieś czytałem teorię, że Shepard owszem, zginie, i w dwójce będziemy sterować jego "syntetyczną" postacią (to jest, zostanie wskrzeszony w postaci robota, czy coś w tym stylu ;p).
Pokrywałoby się to w sumie z zapowiedziami gości z Bioware, że w dwójce większy nacisk położony będzie na problematykę moralną związaną ze szcztuczną inteligencją.

Offline lego

• Aktywny forumowicz
    • gametrade.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 22, 2009, 08:28:02 »
Gdzieś czytałem teorię, że Shepard owszem, zginie, i w dwójce będziemy sterować jego "syntetyczną" postacią (to jest, zostanie wskrzeszony w postaci robota, czy coś w tym stylu ;p).
Pokrywałoby się to w sumie z zapowiedziami gości z Bioware, że w dwójce większy nacisk położony będzie na problematykę moralną związaną ze szcztuczną inteligencją.

To jak teraz będą wyglądały scenki sam-na-sam? :D Robot i alieny - hmm fox news może tego nie przetrzymać :)

Sądzę że ten cały teaser to tylko budowanie hype'u a Shepard żyje. Bo jak każą nam kierować nową postacią to będzie kiepsko.

Oczekuje także że główny wątek będzie dłuższy (min 2 razy), mniej zadań popierdółek na opustoszałych planetach, mniej mako i ciekawsza fabuła. I żeby po instalacji na dysku, w nocy, konsola działała zdeczko ciszej - tak nie budząc połowy bloku.. Aha - musi być Wrex, jak nie będzie Wrexa - nie kupuję :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 22, 2009, 09:52:07 »
Ale Wrex w wersji konsolowej był taki sobie w polskiej loklizacji na pieca byl fajniejszy.

Offline RexNebular

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 22, 2009, 11:29:43 »
Ale Wrex w wersji konsolowej był taki sobie w polskiej loklizacji na pieca byl fajniejszy.

Bo panowie z CDP przerobili mu dialogi, zamiast przecinków wstawiając przekleństwa?
Miejmy nadzieję, że sequelem zajmą się normalni tłumacze, a niespełnieni następcy Pasikowskiego niech trzymają się z daleka.

Offline lego

• Aktywny forumowicz
    • gametrade.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 22, 2009, 11:38:17 »

Bo panowie z CDP przerobili mu dialogi, zamiast przecinków wstawiając przekleństwa?
Miejmy nadzieję, że sequelem zajmą się normalni tłumacze, a niespełnieni następcy Pasikowskiego niech trzymają się z daleka.

W tej polskiej wersji na pieca był nieco ekhem karykaturalny :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 22, 2009, 11:59:04 »
Szczerze to mi się właśnie taki podobał i bardziej mu to pasowało no, ale ja ogólnie jestem fanem mięsnych onlinerów.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 19:22:49 wysłana przez Krusty »

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 23, 2009, 18:02:26 »
A ja jestem fanem Twojej ortografii. Szczerze. ;)
Gregys out.

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 23, 2009, 18:12:37 »
@kolega r4v z poprzedniej strony

No i o tym właśnie piszę - stworzenie wyglądającej jak człowiek postaci graniczy z cudem. Moja bohaterka była prawie ładna - zbyt mocno tatarskie rysy mi niestety wyszły... :roll: Stworzenie faceta o gębie innej, niż jakiegoś karka było praktycznie niemożliwe.

Oczywiście, chyba pisałem - koniecznie więcej fryzur!

A w ME grałem na Piecu w wersję kinową. I było fajno, dobrzy aktorzy (bez żadnych Różczek i Dorocińskich, hah).
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 23, 2009, 19:21:40 »
A ja jestem fanem Twojej ortografii. Szczerze. ;)

Wybacz czasami mi się to zdarza z rozpędu, ale staram się poprawiać na bieżąco.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 23, 2009, 20:58:38 »
Ja się nie gniewam. Tak się czasem czepnę ale bez specjalnej złośliwości.
Gregys out.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 25, 2009, 01:13:20 »

No i o tym właśnie piszę - stworzenie wyglądającej jak człowiek postaci graniczy z cudem. Moja bohaterka była prawie ładna - zbyt mocno tatarskie rysy mi niestety wyszły... :roll: Stworzenie faceta o gębie innej, niż jakiegoś karka było praktycznie niemożliwe.

Co kto lubi... Mi w tworzeniu postaci pomogla dziewczyna, ja to zawsze jakas karykature stworze. Jej sie udalo zrobic cos co wygladalo jak dziewczyna ;) tylko te cycki male ;(

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 25, 2009, 13:58:05 »
W takim Oblivionie czy Falluocie 3 (choć już mniej, w TS4 było lepiej) udało się stworzyć porządne kreowanie wyglądu głównej postaci.

A.K.A. Wehr

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 25, 2009, 14:17:29 »
Niech dadzą support dla modów to kreator nie będzie potrzebny, lub mozliwość importu i po sprawie. Dla mnie i tak będzie to najmniej ważna kwestia.