Autor Wątek: Mario + Rabbids: Kingdom Battle  (Przeczytany 5857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Mario + Rabbids: Kingdom Battle
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:50:39 »
http://newagesoldier.com/make-your-own-amiibo

NFC+Amiibo w google ;). Sam tego nie robiłem jeszcze.

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:56:18 »
Warto "babrać się" w naklejki/karty NFC?
Jak już ktoś chce cebulować Amiibo, to nie lepiej zainwestować np. w http://www.n2elite.com/
Tylko pytam jakby coś ;)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 30, 2017, 09:02:34 »
Naklejki wyjdą taniej ;). A na części gier wystarczy to  raz przyłożyć i gra Ci coś tam daje chyba na stałe(np stroje w Yoshi Wolly`s world)?

Za N2 musisz dać minumum ze 200zł, za 10 naklejek zapłacisz <50zł i z tego co rozumiem też na nich możesz wymieniać zawartość, no ale na pewno N2 wygląda fajniej i jest chyba wygodniejszy na dłuższą metę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2017, 09:07:45 wysłana przez Blue__ »

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 30, 2017, 10:45:29 »
http://newagesoldier.com/make-your-own-amiibo

NFC+Amiibo w google ;). Sam tego nie robiłem jeszcze.
Bleh, działa tylko z Androidem. :/

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 30, 2017, 10:58:22 »
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Szozi

• Badass
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 30, 2017, 13:37:50 »
Ta gra jest piękna! I można ją zabrać do pracy... Samo dobro

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 30, 2017, 14:27:59 »
A w świecie 2-4 to już nie ma lajtu, chłopaki z Xcoma wymiękli Mario i króliki nadal dają radę :)

Irytuje mnie trochę to ze mocniejsze postacie to świat Mario jak dla mnie ale na przerywnikach są nudni a kórliki za to słabsze techniki ale na przerywnikach robią jaja :( wybory wybory :(

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 30, 2017, 14:31:58 »
Mam takie naklejki. Mogę Pogonić,  bo nie planuję używać. 
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 04, 2017, 11:43:41 »
Albo czegoś nie kumam, albo mi już mózg nie pracuje. Co zrobić żeby postać wprowadzić w tryb "overwatch"?
Raz coś zrobiłem i Marian strzelał podczas ruchu wroga - niestety, percepcję mam dzisiaj na poziomie złotej rybki. Postać nie może wykonywać żadnej akcji? Nawet ruchu?

No i poległem na pierwszym bossie. Great.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 04, 2017, 11:46:28 »
A to nie jest tak, że overwatch u Mariana to jest skill, który się aktywuje (wtedy się zapala ogniem)? Luigi też to chyba ma.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 04, 2017, 11:48:52 »
A to nie jest tak, że overwatch u Mariana to jest skill, który się aktywuje (wtedy się zapala ogniem)? Luigi też to chyba ma.
Hmm.., musiałbym zobaczyć, ale tam jest opis związany ze zwiększonym dmg. Spakowałem już maszynkę, ale w domu zobaczę - to może być faktycznie to.

I jak rozumiem tych skilli nie żałować? Oczywiście nie na pałę i bez sensu, ale używać jak tylko jest okazja?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 04, 2017, 11:53:14 »
Tak, one mają potem cooldown na 2-3 tury zależenie od tego jak dobre są, więc jeśli widzisz, że będą wychodzić z coveru to na pewno używać. Tak samo tarcz dla Priness/Luigi Rabbidsów, jeśli wiesz, że będą pod ostrzałem to lepiej użyć niż potem żałować.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 04, 2017, 11:54:23 »
OK, dzięki. :)

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:35:12 »
Mam tera trochę czasu żeby siąść do Królików i mam zagwozdkę. Odpaliła mi się pralka, w której mogę powtarzać etapy - to jest fajne. W tej pralce są też do odpalenia jakieś wyzwania.

1. Jak mam się dostać na te obszary, które są zaznaczone, że niby tam jest schowany challenge? Z pralki mam tylko bitwy. Tą katapultą czy działem?
2. Te wyzwania są jakoś specjalnie poukrywane czy to są jakieś zagadki? Po drodze na początku widziałem jakieś drewniane bloki, których nie mogłem przesuwać.

Offline Naars

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 28, 2017, 13:23:01 »
1. Musisz pójść ścieżką prowadzącą do danego świata i wystrzelić się z działa. Możesz polecieć do różnych etapów.
2. Wyzwania 'poukrywane' są tam, gdzie odbywały się normalne bitwy w ramach kampanii. Będzie tam teraz stał koleś z flagą i trzeba z nim zagadać. Dodatkowo prawdopodobnie będziesz miał nowe umiejętności środowiskowe, więc będziesz mógł się dostać w niedostępne wcześniej obszary, a tam będą nowe zagadki, pieniążki, skrzynki i w niektórych światach dodatkowy, ukryty etap.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 28, 2017, 13:33:24 »
Dzięki. :)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 18, 2017, 23:20:23 »
Skończyłem. Tj mam 100% głównej historyjki i troche wyzwań porobionych, generalnie teraz te wyzwania w większości tego wyzwania nie stanowią, bo mam za bardzo dopakowane postacie. I to chyba jedyny minus tej gry, tj samo zdobywanie broni - jak kupujemy cały czas najlepsze gra jest dość łatwa(jednak nadal satysfakcjonująca i wymagająca myślenia), ale wystarczy miec kupione poziom gorsze i już robi się duży problem. Całą grę przeszedłem podstawowym teamem, bo gra po prostu nie bardzo promuje umiejętności innych postaci(każda ma drzewko rozwoju, w zasadzie ulepszeń, bo wszystkie umiejętności mamy prawie od poczatku). Podstawowa paczka jest naprawde dobrze zbilansowana, kilka razy użyłem innych, ale szybko wracałem do tego teamu.

Polecam wyzwania robić od razu po skończeniu danego świata, bo potem się robią już w większości mega proste(ofc można sobie samemu wrzucić stare bronie i to jakoś bilansować, ale to wiadomo ze mało kto sie bedzie tak bawił).

Pomiędzy rozgrywką mamy proste zagadki środowiskowe. Są też miejsca do których się standardowo nie ma dostepu bez umiejętności, którą zdobywamy później. Zwykle stanowia fajny przerywnik i nie nastręczają przesadnego główkowania ;). Są też pudła z pierdołami poukrywane w różnych miejscach które widzimy i trzeba wykombinowac jak tam dość, co też jest dość proste, ale daje frajde i satysfakcje.

I pomijając to, że wolałbym automatyczną progresję(tj bez kupowania broni) z dostosowującym się poziomem trudności, to gra jest po prostu mega miodna. Przenośny Xcom, bez dłużyzn, rozwleczeń, konieczności robienia save-load, żeby to na maxa zoptymalizować, bo gra naprawdę wybacza sporo błędów.  Nawet kłółiki nie irytują, w końcu jest gra w której ten humor nie przeszkadza, ba czasem się uśmiechnąć można. Bardzo udany mariaż i czuć w tym świeżość. Dla mnie ta wada z poziomem trudności jest drobna i tak moim zdaniem należy się 10/10 za całość, ze spróbowali i tak dobrze się to udało, czekam na dwójkę :).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 23:31:41 wysłana przez Blue__ »

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 19, 2017, 10:53:14 »
Blue sypiesz dychami z rękawa, a to tylko pół-Mario, pół-Ubigame! Czyli za samo to nie więcej niż 5/10!

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:00:56 »
Pewnie opłacony to musi!

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:31:02 »
Ubi game?;) Nie ma wież ;).

No podeszło mi. Miałem głoda na dobrą turówkę.  Już sie tak nie broń i tak kupisz wczesniej czy pozniej. Jak ktos nie lubi to ofc nie bedzie dychy, ale dla mnie jest.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:34:28 »
Mnie daleko do przejscia, ale bardzo mi sie podoba. Nawet dzisiaj zamiast ksiazki do pociagu wzialem.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:35:58 »

No podeszło mi. Miałem głoda na dobrą turówkę.  Już sie tak nie broń i tak kupisz wczesniej czy pozniej. Jak ktos nie lubi to ofc nie bedzie dychy, ale dla mnie jest.

Strasznie irytują mnie króliki.

Da radę to skończyć z takim nastawieniem? Jak duże jest stężenie królików?

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:42:11 »
Tu sie glownie zabija te kroliki, moze to pomoze? Na poczatku dziwnie sie czulem w sweetasnym swiecie grajac w przyzwoita turowke, ale to mija.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:43:23 »

W innych grach mnie irytowały, tu szybko przywykłem. Scenek nie ma nie wiadomo ile a w gameplayu to raczej nie przeszkadza.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2017, 11:58:12 wysłana przez Blue__ »

Offline Naars

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:50:18 »

Zależy co rozumiesz przez 'strasznie'. Jak tylko gdzieś się pojawiają to Cię krew zalewa? Nie dasz rady. Nie bawią Cię, ale jeśli gra sama w sobie jest dobra i jesteś w stanie przymknąć oko? Bierz i graj.

Mnie Kórliki ani grzały ani specjalnie ziębiły i parę razy udało im się w grze mnie rozśmieszyć, parę razy z zażenowaniem pokręciłem głową. Generalnie na plus jednak.

Offline hadxmen

• Super Badass
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 05, 2018, 21:27:18 »
Panowie, czy to ze mną jest problem czy ta gra robi się naprawdę trudna od 4 świata? Każdą walkę powtarzam praktycznie - i nie mówię tu o przejściu na perfect, a samym ukończeniu. Blue mi pisał, że problemów nie miał żadnych, ja nie znając XComa mam spore problemy. Pewnie skończę, nigdy nie odpaliłem easy, ale jestem pod wrażeniem, że Ubi zrobiło grę wymagającą (albo to ja jestem upośledzony) skierowaną w pewnym stopniu dla ... dzieci :).

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 05, 2018, 21:46:36 »
Bo dzieci powinny się rozwijać podczas grania , a starzy odpoczywać!

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 05, 2018, 22:17:14 »
Ostatni jest ofc trudniejszy(tj każdy kolejny jest trochę bardziej wymagający). Tam najgorsza jest akcja jak masz chyba 3 albo 4 walki jedna za drugą(ofc na jednym życiu), ale nadal sporo mi leciało z perfectami za pierwszym przejściem. Pokombinuj w optymalizowanie i wystawianie tych, którzy mogą oberwać i łatwo odzyskać życie.

Staraj się też zbijać w grupki ludków i walić z obszarówki marianem(odpowiednio dopalając buffami jeśli trzeba). Ciężko się tak w powietrze radzi troche :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2018, 22:21:36 wysłana przez Blue__ »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 05, 2018, 22:27:14 »
Luigim graj i w sumie jakoś idzie ;)

Offline hadxmen

• Super Badass
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:04:52 »
Grę skończyłem, zostało mi tylko wymaksowanie ostatniego świata oraz Ultimate Challenge - z tymi już dam sobie siana. Bardzo dobra gra, początkowo prosta, ale ostatecznie bardzo rozbudowana. Na szybko przejście myślę, że zajmuje z 15h, sam czyściłem mapy i wszystkie wyzwania co wydłużyło mi czas pewnie do jakiś 40. Gra sprawdzała się zarówno w krótkich sesjach, jak i na 2-3 godzinnych posiedzeniach.

Światy są pięknie zaprojektowane, backtrackig jeśli można nazwać kiedyś pozytywnym zjawiskiem to właśnie gry z Mario mają go zrobionego najlepiej jak się da - tu nie jest inaczej. Podobał mi się nawet humor, kórliki są świetne w tym wypadku, a zupełnie za nimi nie przepadam i kiedyś bardzo obraziłem się na Ubi, że zastąpiły pełnoprawnego Raymana. Polecam bardzo, zwłaszcza, że na Switchu można dostać ją w cenie lepszego indyka. 9-/10 - brakowało mi tak naprawdę nieco większego rozbudowania przeciwników.

Na DLC się nie skuszę, bo gra w 100% spełniła moje oczekiwania.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:12:30 »
A poszczególne sekwencje kiedy można poprawiać?

Zginęła mi jedna postać w jednym etapie i dostałem ocenę good zamiast perfect, a nie mogę tego póki co powtórzyć. Po zakończeniu całego świata?

Trzeźwo myśleć przez to nie mogę ;).

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:15:02 »
Chyba dopiero po całym świecie, wtedy się odblokowuje w wirówce, czy tam innym przedmiocie przy zamku możliwość powtarzania(niestety nie da sie powtórzyć jednej walki, trzeba np 3 - czyli cały chapter, co jest ofc logiczne, bo wtedy jedziesz na "jednym" życiu).

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:31:22 »
Mi zostaly poprawki ze 3 walk i znalezienie ukrytych swiatow, pozniej na bank biore dlc, bo bedzie nowy kawalek swiata, a ja bym w to drugie tyle mogl grac :)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:38:24 »
Też bym brał DLC ;), ale jak już ograłem podstawke to nie bede tylko dla DLC jej znów kupował, może kiedyś.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 16, 2018, 15:20:58 »
Ja gier sie nie pozbywam, wiec spokojnie czekam na dlc :)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 16, 2018, 15:26:35 »
Ja miałem pożyczone od Pikacza, przechodziłem w przyśpieszonym tempie, żeby oddać na święta ;).