Autor Wątek: Mamy to omowione!  (Przeczytany 187096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czaju

• Super Badass
Odp: Mamy to omowione!
« Odpowiedź #1280 dnia: Marzec 05, 2017, 09:02:49 »
Pamiętam też wywiad z Cernym, w którym powiedział, że mniej więcej jakieś 3 lata zajmie devsom odkrycie na co naprawdę pozwalają customowe bebechy PS4. Okazuje się, że nie bujał - ekhm - w chmurach, tylko wiedział co mówi. Mimo to, uważam, że nie tak wyobrażał sobie przyszłość PS4. Mam na myśli Pro. Na pewno chciałby obserwować co devsi wycisną z jego maszynki, a tu okazało się, że lobby  leniwych, mało utalentowanych devsów jest silniejsze i trzeba im było dostarczyć więcej surowej mocy w postaci Pro, żeby nadal mogli tworzyć minimalnym wysiłkiem tnące się gry. Nie wiem, może tak ma być, ale ja uwielbiałem patrzeć, co można wycisnąć ze starzejących się sprzętów (GTA V, TLoU). Teraz może tego już nie być.

Sorki za offtop, proszę przenieść gdzie trzeba.
PSN ID: czajuprime

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1281 dnia: Marzec 05, 2017, 09:15:50 »
Hehe, ależ Ty się Czaju mylisz - to nie leniwi deweloperzy, a samo Sony chcąc więcej pieniędzy zarobić od swoich fanów, nikt z deweloperów nie chciał Pro, bo dla nich to oznacza tylko więcej pracy i dlatego właśnie, że są leniwi to nie chcą większej fragmentaryzacji rynku, więc wniosek zupełnie błędny i proszę nie zwalać winy na nich, gdy winna jest korporacja po prostu chcąca zarobić więcej pieniędzy :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1282 dnia: Marzec 05, 2017, 09:23:14 »
@Simplex
Mylisz ładną grafikę z cyferkowym pierdololo i wypatrywaniem ząbków.

I nie ciągnijmy tego już tutaj dalej.
Nic nie mylę, hasło brzmiało 'grafika nikogo' a nie 'cyferki i pikselki nikogo'.
Wystarczyło napisać 'w wersji na pc jest lepsza i płynniejsza grafika' (bez żadnych pikseli i cyferek) i już byl trigger.
Dotyczylo to głównie okresu dogorywania poprzedniej generacji czyli lat 2011-2013 wyłącznie.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1283 dnia: Marzec 05, 2017, 09:26:12 »
Jak wejdziesz w naszą dyskusję, z której wyciągnąłem powyższy cytat, to tam już powiedziane zostało chyba wszystko. Nie ma co wracać do tego, przynajmniej z mojej strony :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1284 dnia: Marzec 05, 2017, 09:35:30 »
Jest nawet nieśmiertelne "Nie odwracaj kota ogonem" ;D

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1285 dnia: Marzec 05, 2017, 09:42:11 »
+ "Simplex ma zawsze ostatniego posta"  ;D

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #1286 dnia: Marzec 05, 2017, 09:42:32 »
Hehe, ależ Ty się Czaju mylisz - to nie leniwi deweloperzy, a samo Sony chcąc więcej pieniędzy zarobić od swoich fanów, nikt z deweloperów nie chciał Pro, bo dla nich to oznacza tylko więcej pracy i dlatego właśnie, że są leniwi to nie chcą większej fragmentaryzacji rynku, więc wniosek zupełnie błędny i proszę nie zwalać winy na nich, gdy winna jest korporacja po prostu chcąca zarobić więcej pieniędzy :).

Być może, w ten sposób na to nie patrzyłem. Raczej tak, że skoro gra chodzi źle, to trzeba przy niej przysiedzieć. O, nie trzeba, patrz jak dobrze chodzi na Pro! A na noobie niech się tam tnie. Tak to czarno widzę za jakiś czas niestety.

Ja jako fan wolałbym, żeby Pro nie powstało. Zwalam w takim razie winę na graficzne dziwki i pazerne Sony, ale obawiam się, że akapit powyżej też będę mógł niedługo zacytować z "a nie mówiłem".
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 09:45:46 wysłana przez Czaju »
PSN ID: czajuprime

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1287 dnia: Marzec 05, 2017, 09:48:08 »
Jest jakiś nowy tytuł, w przypadku którego faktycznie ma to miejsce tzn. był skrojony z myślą pod Pro, a wersja Standardowa niedomaga technicznie? I nie mam tu na myśli łatek-protez, tylko stricte nowych tytułów, jak Horizon. W Przypadku gry GG wszystko chyba jest w porządku, ot posiadacze Pro i odpowiedniego ekranu mają jeszcze ładniej?

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1288 dnia: Marzec 05, 2017, 09:56:01 »
Chciałbym napisać ze Life of Black Tiger, ale on na pro działa równie źle ;)

Pojawienie sie takiej gry to kwestia czasu, w końcu któryś dev multiplatformy zmuszony do robienia wersji taboret, noob, prosiak, łoniak, bóbr  oleje którąś z wersji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 09:58:39 wysłana przez Simplex »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1289 dnia: Marzec 05, 2017, 09:57:56 »
FFXV chyba ma jakieś problemy tylko nie wiem, czy nie na odwrót - gorzej jest na Pro?

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1290 dnia: Marzec 05, 2017, 09:59:28 »
Tak właśnie jest i z dwojga złego lepiej żeby działało zle kilkuset tysiącom niż kilku milionom (ale i tak to fail).
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 10:01:44 wysłana przez Simplex »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1291 dnia: Marzec 05, 2017, 10:01:49 »
Niestety, dla dewelopera w tej chwili oznacza to tylko więcej roboty, bo Noob musi chodzić bardzo dobrze, bo to 95% rynku + One anyways, ale musi też nie odwalić maniany na Pro, bo go DF i hardkorowi graczej zjebią na Neogafie i przyjdzie Sony z pretensjami, że jak to?

@Czaju: Jeśli chodzi o Twoje obawy to szczerze mówiąc nie spodziewam się - generacja się skończy wcześniej niż Pro zajmie sensowną pozycję na rynku. Pamiętaj, że teraz zaczęła się walka o mainstream już, a dla tych liczy się cena, więc noob będzie dużo ważniejszy. Szczególnie, że Sony już pokazało, że może go bez problemów sprzedawać za $200. Z Pro chodzi tylko o to, że jak ktoś ma więcej pieniędzy i może zapłacić to czemu nie miałby ;). Zobaczymy też, jak się w to wpasuje Scorpio, bo to może być backdoor do następnej generacji właśnie.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #1292 dnia: Dzisiaj o 12:14:56 »
Przeglądaliście to?
https://imgur.com/a/rhFuj