Autor Wątek: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?  (Przeczytany 1551230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?
« Odpowiedź #12280 dnia: Maj 26, 2019, 23:04:26 »
Ha, a ja pamiętałem! Co za tryumf ;)

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #12281 dnia: Maj 26, 2019, 23:38:44 »
To po Journey musi być Abzu i potem refund - co zrobiłem ja i za co mnie tu prawie zjedzono Gra na 1.45h, jeśli się postarasz, podobnie jak Journey, zresztą to chyba od osób, które odeszły z tego studia. 

Swoją drogą to w Journey można zaliczyć taki skrót, że omija się chyba z pół gry.

Virginia ma pewne cechy wspólne z Journey, nie tylko czas przejścia Obie np mają piękną muzykę.

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12282 dnia: Maj 27, 2019, 14:06:20 »
Potwierdzam. Jak przeszedłem Virginię to od razu sobie ścieżki dźwiękowej na YouTube słuchałem. A sama gra mi się bardzo podobała. Ja polecam. Nie będę zdradzał, ale są fajne motywy i nawiązania do popkultury.

Offline brazil-gornik

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #12283 dnia: Maj 29, 2019, 14:21:56 »
#8/2019 Hitman 2 (PS4)

Grało mi się lepiej niż w jedynkę. Chyba, też po ograniu jedynki, nauczyłem się w to grać i dużo bardziej kombinowałem na własną rękę. Lokacje też ciekawsze niż w poprzedniczce, bo tam w zasadzie tylko Sapienza i Paryż mi się wyjątkowo podobały, a tutaj każdą mapę ogrywałem po kilka razy próbując innych podejść. Jak na razie ten model rozgrywki mi się nie nudzi i nie przeszkadza mi szczątkowa fabuła. Jeśli ta historia ma się jednak zamknąć jakoś sensownie, to muszą zrobić 3 część.
Ocena 8,5/10

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12284 dnia: Maj 29, 2019, 14:28:36 »
W jedynce to ten japoński hotel w górach też robił robotę. Trzeba było się trochę napocić, przez korytarzowy układ mapy.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12285 dnia: Maj 29, 2019, 14:31:23 »
Jedyna która sprawiła mi jakąś trudność (ale grałem na normalu). Miejscówki to był główny atut gierki. Np Paryż mnie rozwalił tłumem npc na ekranie

A w tej japońskiej klinice to marzenie pobyć. Gorące jacuzzi na zewnątrz, widok na góry i miasto u ich podnóża
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 14:35:36 wysłana przez Orson. »

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #12286 dnia: Maj 29, 2019, 15:46:24 »
Bulletstorm: Full Clip Edition, PS4

Fajna strzelanko-kopanka, możemy pobawić się w króla Leonidasa z filmu 300 i wykopywać wrogów do dziur, w powietrze i na różne inne przeszkody terenowe, tworząc przy tym efektowne kombosy. :)
Denerwuje trochę brak skakania i sprint pod "X". Do BS wróciłem po przesłuchaniu ostatniego odcinka niezatapialnych, gdzie wspominają o grze i aż mi się samemu zachciało zagrać.
Teksty i humor powalają, "będziecie spijać łzy z mojego kutasa" i inne podobne są na porządku dziennym. ;) Zakończenie sugeruje, że będzie druga część, którą chętnie bym przyjął.
7/10

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #12287 dnia: Maj 29, 2019, 20:16:49 »
What remains of Edith Finch

Oj straszliwie się zawiodłem. Po tych wszystkich "ochach i achach" spodziewałem się jakiejś historii, która wbije mnie w fotel, potarga i wyrzyga. Dostałem jakąś wydmuszkę walking sima, powolnego, fabularnie nieciekawego i mocno przewidywalnego. Nie wiem, czy ja nie zrozumiałem tej historii, czy jest jakieś drugie dno? Nic tutaj się kupy nie trzyma. Jeśli ktoś by mi raczył wytłumaczyć, o co niby w tym wszystkim chodziło bom chyba nazbyt ułomny. Co ja miałem zobaczyć? Prozę życia i przemijania? Plażo... Z okazywaniem empatii raczej problemów nie mam i wydaje mi się, że wariatem nie jestem, ale ta gra kompletnie do mnie nie trafiła. W sumie jestem trochę w szoku tak wysokich ocen. Jedyne co mi się podobało, to ciekawe pomysły na poprowadzenie poszczególnych historii, ale nawet te w pewnym momencie już nużyły. "Szukanie wuja w śmietniku" od Pana Adriana zjada tę grę pod względem każdym. Generalnie słabizna.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12288 dnia: Maj 29, 2019, 20:21:09 »
Ja mam mieszane odczucia. Wgniotła mnie opowiesc o typie z fabryki konserw. Spodobała sie bardzo ta "z latawcem". Wkurwiła ta pierwsza, ta z komiksem tez dziwna.

Mam jeszcze jakies 30 min gry, musze to przemyslec. W sumie to przydało by mi sie raz jeszcze zagrac  by sie przyjrzec niuansom
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 20:23:40 wysłana przez Orson. »

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12289 dnia: Maj 29, 2019, 20:22:22 »
WRoEF, to najlepsza gra z gatunku ?walking sim? jesli sie nie zgadzacie to zdajcie konsole!

(Ufff ale to jedno piwo uderza do glowy!)

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #12290 dnia: Maj 29, 2019, 20:23:36 »
(kliknij)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12291 dnia: Maj 29, 2019, 20:24:30 »
Słaba wątroba, alkoholizm, jedno piwo kopie, miło było pana znać :D

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12292 dnia: Maj 29, 2019, 20:31:51 »
Odwiozlem rodzine na 6 tygodni za granice, projekt zul wlasnie przede mna, wiec wole sie powoli wprowadzic ;)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12293 dnia: Maj 29, 2019, 20:34:19 »
Swój chłop ;)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #12294 dnia: Maj 29, 2019, 21:08:11 »
The unfinished swan jeszcze fajny jak na walking sim, był w plusie.

Offline cezar

• Badass
« Odpowiedź #12295 dnia: Maj 30, 2019, 11:32:33 »
What remains of Edith Finch
Oj straszliwie się zawiodłem.

Ja skończyłem wczoraj i jestem bardzo miło zaskoczony. Nie lubię walking simów, do tego gubię się w fabułach (bo przysypiam), ale ta gra podpasowała mi niesamowicie. Historie tam przedstawione ruszyły mnie bardzo.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12296 dnia: Maj 30, 2019, 19:00:15 »
Gra nr 23

Edyta Fińczowa

Jest dobrze. Poznajemy sobie losy członków rodziny Fincz. Połowa z nich bardzo mi sie spodobała. Nie sama ich treść, ale sposób w jakie je podano. Piękna sprawa. A jedna z nich wgniotła mnie w fotel, mowa o panu z fabryki ryb, opowiadana bowiem jest min gameplayem

Dla osob nieznajacych ang sa polskie napisy, ale one...czesto uciekaja, rozwiewaja sie, taki koncept artystyczny. Osoba starsza czy po prostu bez ang moze miec problem
4/6

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12297 dnia: Maj 30, 2019, 21:56:09 »
Gra nr 24

Tomb Raider (reboot, ps4)

Doceniłem grę bardziej niż na premiere, Uncharted 4 nie trafił w me gusta (skradanie w trawie brr), stąd tak a nie inaczej. Fajna przygoda, spoko strzelanie

4/6

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12298 dnia: Maj 30, 2019, 22:06:10 »
=2/3

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #12299 dnia: Maj 31, 2019, 22:06:57 »
Gra nr 24

Tomb Raider (reboot, ps4)

Doceniłem grę bardziej niż na premiere, Uncharted 4 nie trafił w me gusta (skradanie w trawie brr), stąd tak a nie inaczej. Fajna przygoda, spoko strzelanie

4/6

No nareszcie Orson  ;)
Tylko te 4/6 to takie 66% czyli na dzisiejsze standardy ocena jak krapik. :)
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #12300 dnia: Czerwiec 01, 2019, 07:28:41 »
Krew i Prawda VR....no powiem, że czegoś takiego to na tych oculusach to nie ma :)

Gra ma powtarzalne segmenty które maja na celu nie wymęczyć ciągłym strzelaniem, skradaniem się, oglądaniem fabuły itd itd i najważniejsze daje to radę i nie meczy :)

Trochę quick time eventow w VR jest :)

Rewelacyjna gra na 5/6h takie solidne 8/10

Czujecie się jak w jakimś filmie :) Polecam...?no i chuj no i nara? tak polski język daje radę w grze :)

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #12301 dnia: Czerwiec 03, 2019, 21:39:12 »
W kilka wieczorów skończyłem The Council. Każdego wieczora zasiadałem do tej przygodówki z dużą chęcią. Gra z pewnością nie jest dla każdego, ba, podchodziłem do niej po raz pierwszy na premierze ponad rok temu i się odbiłem, ale teraz jakoś mi kliknęła i ostatecznie uważam, że jest całkiem niezła. Sporo rzeczy gra robi dobrze, sporo rzeczy mi się podobało i jakoś nie przeszkadzało mi, że prawie do wszystkich można mieć jakieś "ale".

• Historia mnie wciągnęła, sprawnie pchałem ją naprzód, ale w pewnym momencie skręciła w tak nieprawdopodobne rejony, że zacząłem zastanawiać się czy w ogóle ma sens. Paradoksalnie jednak mam ochotę zagrać jeszcze raz, żeby to sprawdzić! ;D Zakończenie (jedno z kilku), które zobaczyłem było zaskakujące i w sumie przegrałem, ale niech będzie, nie narzekam.
  • Na pewno nie pożałowano budżetu na aktorów i tutaj akurat żadnych "ale" być nie może, bo voiceacting stoi na wysokim poziomie.
  • Podobały mi się dialogi, ale niestety niektóre były na czas, co przy wielu opcjach do wyboru kończyło się u mnie wyborem jakiejś przypadkowej kwestii, albo paraliżem. ;) Czasem ciężko też było przewidzieć jaką reakcję wywoła u rozmówcy taki a nie inny wybór, ale powiedzmy, że tak to już w życiu bywa.
  • Niektóre zagadki całkiem fajne, ale sporo cierpiało na tym, że do ich "obsługi" wykorzystano interfejs dialogowy. Czyli przykładowo wertowanie Pisma Świętego, skakanie między księgami, wyglądało jak rozmowa z niezliczoną liczbą opcji dialogowych - mało przejrzyste i niewygodne.
  • Ciekawy jest system umiejętności, które możemy rozwijać u naszej postaci. W niektórych sytuacjach jest to taki sprytnie zintegrowany w rozgrywce system podpowiedzi. Nie poznamy np. treści listu napisanego w obcym języku, jeśli nie mamy odpowiedniego skilla. Nie błyśniemy w rozmowie o polityce, jeśli gówno wiemy o polityce. Proste. I fajne, ale tych skillów jest zdecydowanie zbyt dużo, przez co zbyt mało jest okazji do wykorzystania niektórych z nich. Nie wiemy tego podczas gry, więc w rezultacie możemy łatwo zmarnować punkty rozwoju na skille, których nigdy nie wykorzystamy.
  • Graficznie jest całkiem przyzwoicie. Modele postaci fajne, bo lekko karykaturalne. Wnętrza bogate w szczegóły, klimat epoki udanie oddany. Ale te kulawe animacje, ten koszmarny aliasing...

6.5/10
PSN ID: czajuprime

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12302 dnia: Czerwiec 03, 2019, 21:49:23 »
Podobało mi się, 6,5 ???

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #12303 dnia: Czerwiec 03, 2019, 21:57:07 »
6,5 to przecież dobra gra jest. Ma być albo 10 albo 1?

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #12304 dnia: Czerwiec 04, 2019, 20:06:30 »
Podobało mi się, 6,5 ???

Dla mnie niezła gra to 6. Dobra to 7. A całkiem niezła, to 6.5. :)

Może by jakąś forumową skalę przyjąć w tym wątku? A najlepiej przysposobić filmwebową:

1 - nieporozumienie
2 - bardzo zła gra
3 - słaba gra
4 - ujdzie
5 - średniak
6 - niezła gra
7 - dobra gra
8 - bardzo dobra gra
9 - rewelacja
10 - arcydzieło

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #12305 dnia: Czerwiec 04, 2019, 20:18:44 »
Ujdzie=średniak niezła=dobra itp.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12306 dnia: Czerwiec 04, 2019, 20:20:49 »
Dobrą skale stosujesz no ale sie nie połapiesz bo 7/10 sredniak wiadome. Dlatego imo 1-6 najlepiej, przy szkolnej ludzie nie wariują

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #12307 dnia: Czerwiec 04, 2019, 20:22:42 »
Może by jakąś forumową skalę przyjąć w tym wątku?
Ujdzie=średniak niezła=dobra itp.

S(ł)ONY = ch**nia
MS = pany\o/ (mmgl mi podpowiedział)
Nintendo = Pokemony, czyli OK

Może być taka? ;) ;D

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #12308 dnia: Czerwiec 04, 2019, 20:29:42 »
Może być, ale w twojej głowie!

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #12309 dnia: Czerwiec 05, 2019, 07:55:58 »
A Plague Tale: Innocence

Ogromne zaskoczenie (na plus oczywiście) Wspaniała przygoda osadzona w bardzo mrocznych realiach, cudna oprawa i muzyka, kompletnie mój typ gry. Nieco ponad 10 godzin korytarzowego TPP, zagadki całkiem ok, później trochę kopiuj-wklej, ale takie założenie gry. Ciekawe wykorzystanie "oręża" bo tego się nie spodziewałem. Momentami czuć, że to jednak gra mniejszego studia (animacja postaci w pewnych momentach) lecz całościowo - perełka. Naprawdę ma się wrażenie, że ta gra zrobiona jest z pasją i dopieszczona jak tylko było to możliwe. Podobny feeling podczas grania miałem przy zabawie z Hellblade, co samo w sobie chyba jest już wystarczającą zachętą ;) Polecam po stokroć, super partia.

Aha jedna rzecz mi się tylko mocno nie spodobała

(kliknij)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #12310 dnia: Czerwiec 05, 2019, 13:48:11 »
Blood & Truth (PSVR)

Gra na którą czekałem od czasu London Heist. Wiele oczekiwałem i się nie zawiodłem. Miałem też pewne obawy i nie zostałem pozytywnie zaskoczony.

Grę można obsługiwać na dwa sposoby: padem bądź pałkami. Używałem pałek, bo w grze dużo macha się łapami niezależnie.
Przede wszystkim gra oferuje wysoki poziom zanurzenia w wirtualnym świecie. Kalibrujemy sobie położenie kabury na udzie i pasa z amunicją na klacie, dzięki czemu obsługa broni jest intuicyjna: wystarczy sięgnąć ręką i wcisnąć spust kontrolera. Arsenał obejmuje: pistolety, pistolety z tłumikiem, pistolety maszynowe, rewolwery, karabinki maszynowe, karabiny maszynowe, karabin snajperski, obrzyna i strzelbę-pompkę (serio trzeba pompować co strzał). Broń długą "odkłada się" na plecy ruchem "odkładania" na plecy.
Oprócz strzelania gra zasypuje nas masą mini-gierek: otwieranie zamków, odkręcanie śrubek, ucinanie kabelków, wysadzanie elektroniki, naciskanie klamek i wciskanie guzików w windach, podkładanie C4, obsługa dżojstików w centrach monitoringu, wspinanie po drabinach i rurach, korzystanie z tyrolek, czołganie w kanałach wentylacyjnych, pokazywanie środkowego palca kiedy trzeba, malowanie sprayem kutasów.
Etapy to głównie strzelanie przy jednoczesnym przeskakiwaniu z miejsca na miejsce. Nie jest to, na szczęście, teleport, lecz po wskazaniu miejsca postać płynnie się do niego przemieszcza.
Są też etapy na tzw. szynach (w pojazdach i w biegu), w których trzeba wykazywać się lepszą celnością, bo nie ma zbytnio gdzie się schować, więc łatwiej kulkę zarobić.
Graficznie (ogrywałem na PlebStation) prezentuje się naprawdę dobrze. Widać ograniczenia narzucone przez wymagania technologii VR, ale gra nie ma się czego wstydzić. Udźwiękowienie stoi na jak zwykle w VRach na wysokim poziomie.

Niestety są pierdoły odbierające smak wirtualnego życia. Mamy sporo cutscenek, w których gracz zostaje sprowadzony do rozglądającego się manekina. Z jednej strony gra daje trochę wytchnienia, bo tylko stoisz i się gapisz, ale... tylko stoisz i się gapisz. A gra jest tak fajna, że chce się grać i grać. Na domiar złego niektóre cutscenki (na szczęście są chyba tylko dwie takie) odbywają się w jadącym samochodzie i wtedy lepiej nie podziwiać widoków, bo jakość grafiki leci wtedy na łeb na szyję i zbliża się do poziomu Watch_Dogs na PS3.
Rzucanie granatami bywa skomplikowane i stresujące: odłóż gnata, podnieś granat, wyjmij zawleczkę, rzuć tak aby trafić we wrogów a nie sobie pod nogi :)
Niektóre loadingi ukryte są w tak nieudolny sposób, że głowa mała. No i przygotowania do jednej z misji podzielone są na takie krótkie gówno-etapy z dupy.

Gdyby ktoś się pytał o fabułę, to mogę tylko stwierdzić, że jest takowa. Potraktowana po łebkach, bo gra dosyć krótka, a przerywniki też nie były jakoś przesadnie długie. Niczego mi nie urwało, ale jest nawet spoko.
Grałem z PL dubbingiem, żeby rozumieć o co chodzi, bez konieczności włączania napisów. Niektóre teksty czerstwe, postacie irytujące. Fajny polski akcent.

PSVR doczekał się swojej killer-app, do której z pewności wrócę wielokrotnie.

6- w skali szkolnej, a co!
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12311 dnia: Czerwiec 05, 2019, 13:51:48 »
Ponoc trzecia dobra gra na VR

(kliknij)

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #12312 dnia: Czerwiec 05, 2019, 13:51:54 »
Gwoździe do trumny VR już powbijane, teraz tylko winda i do piachu.

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #12313 dnia: Czerwiec 05, 2019, 18:10:57 »
The Lord of the Rings: Journeys in Middle-earth

Gra za darmo na steam* :D

8/10 Dobrze sie bawilem, co-op lokalny we 2 osoby. Na pewno zagram jeszcze w 4, tez przy stole na 'taborecie' ;)

(Wymaga gry planszowej)

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #12314 dnia: Czerwiec 05, 2019, 20:23:49 »
Observera skończyłem. Od razu kliknęło, zaintrygowało i z chęcią ukończyłem.

Najbardziej podobała mi się przedstawiona wizja przyszłości - brud, smród i malaria w tym Krakowie. Historia ciekawa, taka kompaktowa, niezbyt rozbudowana, ale fajnie składała się w całość w wyniku powolnej eksploracji świata, ludzkich umysłów i komputerowych dysków. Podobał mi się Rutger Hauer - zmęczony życiem, wyprany z emocji, lekko cyniczny. Tylko raz odnotowałem zgrzyt, gdy sposób w jaki wypowiadał swoją kwestię nie pasował do wydarzeń na ekranie. Odrobinę męczyły mnie niektóre wycieczki w umysły NPC-ów, zbytnio się dłużyły, wprowadzały niepotrzebnie jakieś elementy skradankowe. Były za to ciekawe wizualnie, trochę jak bym zwiedzał muzeum sztuki współczesnej.

Dobre to, 7/10.

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #12315 dnia: Czerwiec 09, 2019, 13:02:32 »
horizon zero dawn - sandbox jaki jest kazdy widzi. No nie zapadnie mi ta gra w pamieci na pewno. Poczatek jak to zwykle bywa spoko, a potem juz powtarzalnosc bije po oczach. Gralem w to ponad miesiac; tak do 3/4 doszedlem sila rozpedu a potem bylem juz tak znuzony, ze przez 3 tygodnie w nic nie gralem, bo mnie nic nie bawilo. Na fabule spuszcze zaslone milczenia; standardowe od zera do bohatera. Na plus napewno strzelanie do dinozaurow, ktore jest zrobione fajnie, chociaz z poczatku moze byc mocno meczace jak jeszcze mamy podstawowy sprzet. Graficznie tez trzyma poziom.
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #12316 dnia: Czerwiec 09, 2019, 21:03:12 »
Yakuza Kiwami 2. Było jak zawsze bardzo fajnie, chociaż mogło być więcej japońskich dziwactw. Jedna broń spowodowała, że walki były raczej banalne. Zupełnie odpuściłem minigierkę z tower defence (zgodnie z poradą), podobnie zrobiłem z rozwijaniem klubu z hostessami gdy już zarobiłem wystarczającą kasę. Mam nadzieję, że kolejny części będą jeszcze lepsze.

Z ciekawostek, napisy końcowe wyświetliły twórców portu na taboret. Ktoś wie jakie to studio?
Gregys out.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12317 dnia: Czerwiec 09, 2019, 21:09:47 »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12318 dnia: Czerwiec 09, 2019, 22:56:37 »
To się Ziajka ładnie rozwinął, kiedyś tłumaczyłem z nim giereczki.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #12319 dnia: Czerwiec 10, 2019, 09:01:57 »
https://q-loc.com/
Masz rację, zajrzałem w linka i kojarzę ich logo na początku gry. Fajnie, że Polak potrafi zrobić taką dobrą robotę.
Gregys out.