Autor Wątek: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?  (Przeczytany 2123585 razy)

Rudy_rydz

• Gość
Odp: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?
« Odpowiedź #11880 dnia: Marzec 03, 2019, 21:01:23 »
Coś tam pokończyłem w ostatnim czasie.  :P

#8 Resident Evil 2

Po 20 latach, Capcom wydaje kompletnie odnowioną odsłonę drugiej części serii oferując nie tylko świeżość dla fanów, ale także nowych graczy. Historię można ukończyć zarówno Leonem jak i Clare jednak szkoda, że większość obu kampanii jest taka sama i zwyczajnie brakuje w niej większej różnorodności. Od samego początku przygody uderza mroczny i horrorowaty klimat, który znakomicie tworzy atmosferę zaszczucia zwłaszcza w ciemnych korytarzach gdzie postać wyjmuje latarkę aby oświetlić sobie pomieszczenie. Adrenalinę podnosi także pewien jegomość, który zjawia się w najmniej odpowiednim momencie sprawiając, że poszczególne zadania musimy wykonywać pod presją czasu. Zombiaki są niebywałym wyzwaniem, a ich wytrzymałość sprawia, że trzeba rozsądnie zarządzać zasobami jednak czasami ich wytrwałość na ołów może budzić lekką irytację. A to nie jedyni przeciwnicy w grze gdyż pojawiają się także lizacze, psy czy bossowie, z którymi pojedynki są jak zawsze widowiskowe i emocjonujące. Lokacje są bardzo ładnie wykonane, a całość rozgrywki skupia się na ich zwiedzaniu i wracaniu do wcześniej już odwiedzonych miejsc w celu rozwiązania zagadki czy zebrania przedmiotu - zarówno fabularnego jak i elementu wyposażenia. Ułatwia to znakomicie zaprojektowana mapa, która na bieżąco oznacza jakie przedmioty są w danym pomieszczeniu, a po zebraniu wszystkich jego kolor na mapie zmienia się na niebieski. Graficznie jest bardzo ładnie, animacje są płynne, a tytuł działa stabilnie bez znaczenia ile dzieje się na ekranie. 

Ocena: 7.5

#9 Metro: Exodus

Artem opuszcza metro i razem z przyjaciółmi wyrusza na poszukiwanie nowego miejsca do życia jednak historia nie jest zbyt wciągająca, a na domiar złego zostaje mocno rozwleczona przez masę rozpraszaczy. Postaci są charyzmatyczne jednak ich mimika twarzy oraz animacje nie należą do najładniejszych. Bohater po raz kolejny nie mówi co mocno wybija z immersji zwłaszcza gdy zadawane są nam pytania, a postaci niezależne same na nie odpowiadają. Twórcy zaprojektowali kilka otwartych jak i bardziej liniowych lokacji, w których poza misjami pobocznymi zwiedzamy przeróżne zakamarki w poszukiwaniu materiałów do craftingu, amunicji, a także ulepszeń pancerza oraz broni. Dodatkowo, wszędzie porozrzucane są notatki, a w bazie wypadowej jest obecny dziennik, który pełni rolę kompendium wiedzy o świecie. Dzięki plecakowi, w każdej chwili można zmodyfikować broń czy wytworzyć większość dostępnych przedmiotów jednak część z nich jest dostępna tylko w specjalnych warsztatach, które umożliwiają także wyczyszczenie broni i naprawę maski. Walka w głównej mierze jest taka sama jednak tym razem strzelanie jest znacznie bardziej satysfakcjonujące, a przeciwnicy, podobnie jak my, nie są już gąbkami na pociski chociaż ich sztuczna inteligencja pozostawia wiele do życzenia. Cały świat jest stworzony z niezwykłą pieczołowitością, a lokacje w większości są różnorodne i niezwykle klimatyczne oszałamiając swoimi widokami. Gra wygląda prześlicznie nawet na podstawowej wersji konsoli, płynność nie spada ani na chwilę, a jedynymi mankamentami są pierwszy, dosyć długi, ekran wczytywania lokacji oraz mniejsze bądź większe błędy. 

Ocena: 7.5

#10 Titanfall 2

Respawn Entertainment tworząc kontynuację postawiło sobie za cel dostarczenia singla z prawdziwego zdarzenia tworząc historię skupiającą się na perypetiach Jacka Coopera, który nieoczekiwanie staje się pilotem BT-7274 i razem starają się powstrzymać potężną korporację przed użyciem broni masowego rażenia. O ile sama historia jest prosta i niezbyt ciekawa tak relacje między pilotem i tytanem są znakomite, a możliwość prowadzenia dialogu ze swoim metalowym kompanem tylko pogłębia immersję. Tytuł ma zdecydowanie inne podejście do rozgrywki niż Call of Duty czy Battlefield przez co w trakcie misji nie tylko wdajemy się w emocjonujące potyczki z przeciwnikami zarówno jako pilot i tytan, ale także biegamy po ścianach czy skaczemy po budynkach, a spokojniejszych momentów również nie zabraknie. Te ostatnie, szczególnie na początku, mogą nużyć jednak im dalej tym lepiej, a twórcy wykazali się dużą kreatywnością w projekcie poziomów. Strzelanie daje dużo frajdy, a niszczenie kolejnych tytanów nigdy nie było bardziej satysfakcjonujące zwłaszcza, że zarówno pilot jak i tytan mają sporo różnorodnego arsenału do wyboru. Niestety, kampania jest bardzo krótka nawet na normalnym poziomie trudności, a sama grafika nie wybija się ponad dosyć przeciętny poziom jednak jest to niezbędny kompromis dla osiągnięcia odpowiedniej płynności. 

Ocena: 7

#11 Murdered: Soul Suspect

Gra detektywistyczna przedstawiająca historię policjanta, który zostaje zabity podczas interwencji I jako duch stara się odnaleźć swojego zabójcę co prowadzi do znacznie większej intrygi. Historia wciąga od samego początku, a bohaterowie są całkiem przekonujący w swojej prezencji. Miejscem akcji jest słynne Salem, które poza głównym miasteczkiem, będącym też hubem gry, ma też kilka osobnych I niezwykle różnorodnych lokacji, do których dostajemy się wraz z postępem w fabule. Podczas gry rozwiązujemy proste łamigłówki skupiających się na szukaniu dowodów, a następnie wskazaniu tych pasujących do zadanego na ekranie pytania. Szkoda, że za błędny wybór nie ma żadnej kary I zdecydowanie brakuje tutaj systemu znanego chociażby z L.A. Noire. Oprócz tego kilka razy w ciągu gry będziemy musieli zmierzyć się z demonami omijając je dzięki teleportacji czy przechodzeniu przez ściany lub unieszkodliwiając zachodząc od tyłu i wciskając odpowiednią kombinację klawiszy. Oprócz głównego wątku twórcy stworzyli kilka prostych misji pobocznych, a w całej grze jest do zebrania ponad 250 znajdziek, które poszerzają naszą wiedzę nie tylko na temat historii miasteczka, ale także wydarzeń związanych z prowadzonym śledztwem. Niestety, gra nie sprawia żadnego wyzwania I bardziej przypomina symulator chodzenia co w połączeniu z backtrackingiem może wprowadzać lekką monotonię. Graficznie jest poprawnie, a animacje oraz mimika twarzy nie są zbyt ładne lecz w ogólnym rozrachunku nie przeszkadza w rozgrywce. 

Ocena: 7

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #11881 dnia: Marzec 03, 2019, 21:04:24 »
Jak za soba chyba niezbyt przepadamy, to recenzje robi na 5+, opatrza nawet grafika ;)

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #11882 dnia: Marzec 03, 2019, 21:18:46 »
Jakie 5+ jak same siódemki wystawia? ;)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #11883 dnia: Marzec 03, 2019, 21:37:44 »
Szkoda, że takie felietony i nikt tego nie czyta.

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #11884 dnia: Marzec 03, 2019, 21:45:27 »
Eee tam, na jedną taką recenzję czytania jest może minuta? Ja (przeważnie) czytam! ;)

Chciałbym tyle gier przechodzić co Rudy. Od tego roku chciałem mniej Fortnajta, a więcej singla, a tu wyszło Apex Legends i cały plan poszedł w pizdu. The Last of Us już drugi miesiąc kończę.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #11885 dnia: Marzec 03, 2019, 21:52:53 »
knur też pewnie czyta tylko tak się drażni :-*

Wiesz Danio, zależy kto jaki preferuje styl rozgrywki. Jak ktoś lubi multiki to wiadomo, że w nich spędzi dużo czasu, a jak ktoś preferuje singla no to sobie będzie kończył te gierki jedna po drugiej. Ja i tak jestem zdziwiony, że aż tyle udało mi się skończyć do tego czasu, ale tu Game Pass, tutaj coś z Golda, EA Access, jakieś premiery i jakoś pykło. Jestem bardzo zadowolony z tego. :)
Tylko teraz to się chyba skończyło bo poza Republic Commando na Xboksa z wstecznej to nie widzę dla siebie nic przez najbliższy miesiąc więc sobie pogram w jakieś multi TF2, BV5 czy fifkę, w której swoją drogą mam już 100h wbite. :D 

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11886 dnia: Marzec 03, 2019, 22:09:09 »
Szkoda, że takie felietony i nikt tego nie czyta.
Felieton to krótka forma pisemna. Czyli się zgadza.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #11887 dnia: Marzec 03, 2019, 23:45:50 »
Rudy sypnął przysłowiowymi siódemkami  ;)
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #11888 dnia: Marzec 04, 2019, 00:13:22 »
knur też pewnie czyta tylko tak się drażni :-*

Wiesz Danio, zależy kto jaki preferuje styl rozgrywki. Jak ktoś lubi multiki to wiadomo, że w nich spędzi dużo czasu, a jak ktoś preferuje singla no to sobie będzie kończył te gierki jedna po drugiej. Ja i tak jestem zdziwiony, że aż tyle udało mi się skończyć do tego czasu, ale tu Game Pass, tutaj coś z Golda, EA Access, jakieś premiery i jakoś pykło. Jestem bardzo zadowolony z tego. :)
Tylko teraz to się chyba skończyło bo poza Republic Commando na Xboksa z wstecznej to nie widzę dla siebie nic przez najbliższy miesiąc więc sobie pogram w jakieś multi TF2, BV5 czy fifkę, w której swoją drogą mam już 100h wbite. :D
Ogólnie to nie czytam nikogo tylko patrzę na ocenę, no chyba, że jest jedno zdanie. ;)
Ja w tym roku bardziej wracam do pewnych gier (obecnie do horizona) a nowości zostawiam sobie na później, nic mnie jakoś tak mega nie interesuje w porównaniu do zeszłego roku więc i nie ma parcia na granie na premierę. No i czasu na pewno już mniej w porównaniu z poprzednimi latami, gdzie dwa razy z rzędu zostałem nołlajfem roku. :/

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11889 dnia: Marzec 04, 2019, 00:22:22 »
A czemu wracasz do Horizona? Platyny nie masz, casualu? :D

Przy okazji mam nadzieję że nie będzie trzeba dużo czekać na sequel na PS5 :)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #11890 dnia: Marzec 04, 2019, 00:24:37 »
No i czasu na pewno już mniej w porównaniu z poprzednimi latami, gdzie dwa razy z rzędu zostałem nołlajfem roku. :/
Godnie mnie zastąpiłeś na stanowisku. ;D

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #11891 dnia: Marzec 04, 2019, 00:35:58 »
Teraz przekazuję pałeczkę i uważaj na orsona, bo potrafi postraszyć. :)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #11892 dnia: Marzec 04, 2019, 14:04:29 »
W 60 celuję!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11893 dnia: Marzec 04, 2019, 14:06:18 »
Powodzenia! Mniej mężatek, więcej gier!

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #11894 dnia: Marzec 04, 2019, 23:01:08 »
Teraz przekazuję pałeczkę i uważaj na orsona, bo potrafi postraszyć. :)
Panie, ja już na emeryturze. :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #11895 dnia: Marzec 05, 2019, 12:45:22 »
Trochę mnie wymęczył RE2, więc zrobiłem sobie wakacje w Los Santos i przeszedłem Grand Theft Auto V po raz ósmy chyba.
Tym razem bez radaru. Zupełnie inna gra. Przykładałem większą uwagę do otoczenia i zapamiętywałem gdzie co jest i którędy dotrzeć w konkretne miejsce. Niby to samo co z włączonym radarem, minimapą, czy trasą GPS nawet, ale jednak nie ma porównania. To jakby pierwszy raz wyłączyć linię pomocniczą w grze wyścigowej.
Dzięki wyłączeniu radaru gra zyskała w moich oczach, bo wreszcie stanowiła wyzwanie. Brak radaru, to nie tylko urozmaicenie podróży z punktu A do punktu B. To również brak czerwonych kropeczek oznaczających wrogów. HUD też chciałem wyłączyć, ale wtedy nie wiedziałbym o statusie poszukiwanego, bo jednak migające gwiazdki dużo dają.

Świetna gra, przejdę jeszcze kilka razy na pewno :)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #11896 dnia: Marzec 05, 2019, 13:05:22 »
Po krótkiej przerwie wróciłem do Metro Exodus, powtórzyłem mapę Morze Kaspijskie i udało mi się ukończyć grę z pozytywnym zakończeniem.
Ogólnie gra spoko, choć nie przemówił do mnie do końca ten rozkrok między korytarzówką a otwartym światem. Graficznie oczywiście top, ale o tym już pisałem w wątku o grze.
Na drugie przejście i negatywne zakończenie jednak się nie zdecyduję. Gra poszła na OLX i sprzedała się w 4 minuty od publikacji ogłoszenia.

Offline cezar

• Badass
« Odpowiedź #11897 dnia: Marzec 05, 2019, 14:37:39 »
Trochę mnie wymęczył RE2, więc zrobiłem sobie wakacje w Los Santos i przeszedłem Grand Theft Auto V po raz ósmy chyba.

Łot? Kiedy Wy żyjecie?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11898 dnia: Marzec 05, 2019, 16:27:25 »
Moze znowu w pracy grał? Albo rodzinę zaniedbuje.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #11899 dnia: Marzec 05, 2019, 18:32:52 »
W pracy męczę Wiedźmina. GTA w domu, po wieczornym seansie Gry o Tron.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #11900 dnia: Marzec 05, 2019, 18:35:19 »
Ten to ma dobrze, że może w pracy grać.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11901 dnia: Marzec 05, 2019, 19:45:24 »
A ty juz nie możesz?

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #11902 dnia: Marzec 05, 2019, 20:14:00 »
Co to za robota, że w taką wielką grę możesz grać bez konsekwencji? Ja rozumiem w fifkę mecz walnąć, mario na kiblu, ale w wieśka to przecież na 15 minut nie siądziesz  ::)

Chyba, że nie masz nad sobą przełożonych i sam żeś se szefem, to cofam pytanie.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #11903 dnia: Marzec 05, 2019, 20:24:23 »
Simplex - mogę, crapa 3 przeszedłem a nie mam w domu x ani pc już. ;)

Może szczawy jest testerem gier, to by wyjaśniało to przechodzenie gier po 8 razy!

Offline Danio

• Super Badass
« Odpowiedź #11904 dnia: Marzec 05, 2019, 20:59:31 »
Trochę dziwny to tester jak 5 lat po premierze sprawdza grę. ;D Jako dzieciak tak sobie wyobrażałem tę pracę, grasz w co chcesz i tylko mówisz czy fajne czy nie. W sumie może tak jest, nie wiem, musiałbym się zatrudnić. ;)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #11905 dnia: Marzec 05, 2019, 21:00:45 »
Panie, pacze cały czas wychodzą, trzeba ciągle testować!

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #11906 dnia: Marzec 05, 2019, 22:31:14 »
Trochę dziwny to tester jak 5 lat po premierze sprawdza grę. ;D Jako dzieciak tak sobie wyobrażałem tę pracę, grasz w co chcesz i tylko mówisz czy fajne czy nie. W sumie może tak jest, nie wiem, musiałbym się zatrudnić. ;)
Rzeczywistość może Cię niemilo zaskoczyć. ;D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11907 dnia: Marzec 05, 2019, 22:34:53 »
Ja kiedyś myślałem że tłumacz gier może zagrać w grę przed/w trakcie tłumacznia ;)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #11908 dnia: Marzec 05, 2019, 23:11:30 »
Dead Space 3 - ale to dobra gra jest! Co prawda zmęczony się czułem pod koniec ale to pewnie z powodu przechodzenia ciurkiem wszystkich Dedków (1 to chyba po raz czwarty). Ta część jest najdłuższa, Origin pokazuje mi 46h spędzonych w grze... Czego skutkiem jest próba obsługi Forum padem, a potem rolką chciałem obraz przybliżyć, bo oczy mi pękli normalnie. To dużo jak na szczelankę (zacząłem grać w Game+). Inna graficznie niż poprzednie dwie części, bardzo ciemno, szczegółów masa, oświetlenie z bajerami ale bardzo to męczy oczy. Kuźwa nawet słuchawki mam na uszach to pisząc, bo myślę że usłyszę skąd stworki nadejdą. Masakra, bo nie muszę zamykać oczu żeby mieć korytarze przed oczyskami.
Na pochwałę zasługuje muzyka żywcem nawiązująca do Obcego (oprócz znajomych motywów z Dead Space) oraz wygląd w dalszej części gry gdzie nieustannie mam wrażenie nieuchronnego spotkania Królowej. Fajny crafting wymyślili i stworzyłem sobie giwerę, która roznosiła necromorfy bardzo szybko i bardzo sprawnie. Amunicja w tej części to jeden typ, pasuje do każdej giwery.
Zabierając się za ten tytuł nie myślałem, że zajmie mi to 4 dni ale nie żałuję. I pomimo zmęczenia mam ochotę znowu tam wleźć i grać i wyszukać wszystkie znajdźki. Niestety oczyska odmawiają posłuszeństwa. Polecam jeśli ktos nie grał.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11909 dnia: Marzec 05, 2019, 23:26:22 »
Chujowa gra bo zrobili z tego koopową szczelankę!!1oneone1!

(gralem w coopie jak w strzelankę i podobało mi się, choć z oryginalnym Dead Space nie ma to wiele wspólnego)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #11910 dnia: Marzec 05, 2019, 23:36:57 »
Nie ma, ale świetne było w co op, na hardzie. Trzeba było sie dobrze osłaniać.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #11911 dnia: Marzec 05, 2019, 23:45:03 »
Nie zgadzam się :P Ja nie mam znajomych i gram sam (dziś bite 12h) i nie narzekam. Więcej ta część ma wspólnego z Dedkiem niż cz.2 no i musiał być inny, bo przecież pierwszego i drugiego Dedka kończyło się już madafakierem. Fabuła tez wymagała lekkiej zmiany gejpleja. Nie kumam czemu ludzie shejtowali ten tytuł. Bardzo zacna gra, a dla miłośników kosmosów to już w ogóle. Aż mam chęć zacząć po raz enty Mass Effecta na nowo ale ograniczę się do przejścia 3części. W końcu.
Można założyć kombinezon N7 Isaacowi jeśli mamy save na dysku z ME3.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #11912 dnia: Marzec 05, 2019, 23:51:52 »
To jedna z pierwszych AAA z mikrotransakcjami w środku. To też robiło pijar.

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #11913 dnia: Marzec 06, 2019, 00:35:14 »
gears of war 4 czyli 130+GB przeterminowanej rozgrywki. To jest niesamowite, ze minelo nascie lat odkad zagralem w 1 czesc i ta gra wciaz sie nie zmienila. Jestem pod wrazeniem, ze cos tak archaicznego wciaz moze byc tytulem napedzajacym sprzedaz konsoli. W dobie dynamicznych strzelanek seria z pudzianami jest jak slon w skladzie porcelany; dynamika tej gry nie istnieje, to wciaz ten sam patent z killroomami/oslonami i przeciwnikami gabkami. Gorsze gabki to chyba tylko w sieciowkach jak destiny, czy division. No ale widac jest wciaz popyt na zmudne strzelanie zamiast radosne headshoty. Mimo wszystko dobrze sie raz na czas upodlic, 8h khatarsis zaliczone, bedzie znow mozna docenic diamenty co sa tylko 7/10 ;)
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #11914 dnia: Marzec 06, 2019, 00:37:11 »
Co to za robota, że w taką wielką grę możesz grać bez konsekwencji? Ja rozumiem w fifkę mecz walnąć, mario na kiblu, ale w wieśka to przecież na 15 minut nie siądziesz  ::)

Jak jest robota to się pracuje, ale jak nie ma to się zabija czas czekając na zlecenia.
Albo jak się patrzy na pasek postępu. Przełożony nie ma z tym problemu, chyba że bas dudni :)
Na ogół gram w coś co można w dowolnym momencie spauzować.

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #11915 dnia: Marzec 06, 2019, 07:31:11 »
No to Ci podpowiem, ze tak nie jest. No chyba ze jestes manualnym testerem to w sumie grasz, ale nie tak jak byś chciał :)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #11916 dnia: Marzec 06, 2019, 13:38:24 »
gears of war 4 czyli 130+GB przeterminowanej rozgrywki. To jest niesamowite, ze minelo nascie lat odkad zagralem w 1 czesc i ta gra wciaz sie nie zmienila. Jestem pod wrazeniem, ze cos tak archaicznego wciaz moze byc tytulem napedzajacym sprzedaz konsoli. W dobie dynamicznych strzelanek seria z pudzianami jest jak slon w skladzie porcelany; dynamika tej gry nie istnieje, to wciaz ten sam patent z killroomami/oslonami i przeciwnikami gabkami. Gorsze gabki to chyba tylko w sieciowkach jak destiny, czy division. No ale widac jest wciaz popyt na zmudne strzelanie zamiast radosne headshoty. Mimo wszystko dobrze sie raz na czas upodlic, 8h khatarsis zaliczone, bedzie znow mozna docenic diamenty co sa tylko 7/10 ;)

Brzmi jak idealna gra dla mnie. Akurat Passa mam to będzie ograne.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #11917 dnia: Marzec 06, 2019, 14:23:12 »
Jestem pod wrazeniem, ze cos tak archaicznego wciaz moze byc tytulem napedzajacym sprzedaz konsoli.
Chyba niezbyt napędziło.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #11918 dnia: Marzec 06, 2019, 15:21:00 »
Jesień tytana 2
8.5/10
Fajnie sie szczela i skacze i grafika jest ładna. Duże takie fabryki i instalacje som jeszcze...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11919 dnia: Marzec 06, 2019, 15:40:49 »
I banter z robotem.