Autor Wątek: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?  (Przeczytany 1378307 razy)

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
Odp: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?
« Odpowiedź #9560 dnia: Październik 05, 2017, 14:36:12 »
Najlepsza część batmana, jazda batmobilem daje mega fun a opanowanie go zajmuje chwilę, wiadomo trzeba wyczuć itp. ale robi niesamowity rozpierdol. Jak ktoś nie grał to polecam!

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #9561 dnia: Październik 05, 2017, 14:39:35 »
Sorry, doktoratu o modelu jazdy w grze o Batmanie nie zamierzam pisać.
Model jazdy batmobilem to gówno i byłoby fajniej gdyby był mniej gówniany.

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #9562 dnia: Październik 05, 2017, 14:40:27 »
Do gównianego to mu bardzo daleko, jest po prostu wymagający.  :D

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9563 dnia: Październik 05, 2017, 14:45:41 »
Jak ktoś nie grał to polecam!
Ja nie grałem, ale to się musimy jakoś umówić, że finansujesz ;).
Knack is back baby!

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #9564 dnia: Październik 05, 2017, 15:25:59 »
Model jazdy w The Crew to zart, nie gowno. Koderzy w Ubi zalozyli sie ktory stworzy najgorsza fizyke pojazdu na drodze i zwyciezca dostal w nagrode nadzor nad tym elementem w The Crew. Widoki bywaja ladne, ale to zalezy od oswietlenia. Czasami bieda az kluje w oczy, a czasami potrafi byc naprawde efektownie. Nie ladnie, tylko wlasnie efektownie. Forza Horizon to zupelnie inna liga. To jak porownywanie gier z PSXa z grami z PS3 ;)
A batmobilem mi sie fajnie jezdzilo jak juz sie przestawilem psychicznie na dziwne sterowanie.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9565 dnia: Październik 06, 2017, 19:28:44 »
Gra nr 15
Thief

Na chwilke odpaliłem, z marszu padły 4 rozdziały. Szkoda było niedokończyć. Sredniak totalny

3/6

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9566 dnia: Październik 14, 2017, 18:15:16 »
Gra nr 16

Army of Two: Devils Cartel

No spoko giereczka. W dwojke pewno smakuje duzo lepiej, ja z si pograłem. Miło sie strzelało w te ok mln przeciwników. I pare trofików wpadło. Na promo 16 zl kosztuje, pod podcasty sie nadaje :)

Przyjemny średniaczek :)
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2017, 18:18:13 wysłana przez Orson. »

Offline wrobel

• Super Badass
« Odpowiedź #9567 dnia: Październik 14, 2017, 22:38:25 »
Gra nr 16

No spoko giereczka. W dwojke pewno smakuje duzo lepiej, ja z si pograłem. Miło sie strzelało w te ok mln przeciwników. I pare trofików wpadło. Na promo 16 zl kosztuje, pod podcasty sie nadaje :)

Devil's Cartel ma łatkę crapa, moim zdaniem niesłusznie bo to przyzwoita strzelanka. Nic szczególnego, ale można było miło pograć. Ja polecam poprzednią część, tj. 40th Day, znacznie lepsza.

Offline Pierog

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9568 dnia: Październik 15, 2017, 15:09:04 »
Gra nr 16

Devil's Cartel ma łatkę crapa, moim zdaniem niesłusznie bo to przyzwoita strzelanka. Nic szczególnego, ale można było miło pograć. Ja polecam poprzednią część, tj. 40th Day, znacznie lepsza.

Sprzeciw. Zacząłem od Devils cartel I było spoko. Taka gra do postrzelania nie do myślenia. Nie za trudna. Dobrze wyglądająca.

Później zacząłem dwójkę. Doszedłem do połowy i za rzuciłem. Co kilka plansz jakiś przegiety przeciwnik i co chwilę zabija a potem trzeba naginac pół planszy aby do niego znów trafić :/

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #9569 dnia: Październik 15, 2017, 15:19:54 »
A ja z kolei przy dwójce się najlepiej bawiłem, skończyłem ją dwa razy. Fajny setting Szanghaju, choć to nie było może zbyt wierne czy rozbudowane. Bohaterowie, Salem i Rios mieli niezłe dialogi i jakieś charaktery, jak na postacie ze strzelanki - Ci z trójki nie zapadają w pamięć. Mimo wszystko strzelanie jest przyjemne, jest tego mnóstwo, nie nudziłem się, ale też nie zmęczyłem nadmiarem akcji.

Offline Rudy_rydz

• I Am Robot
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #9570 dnia: Październik 15, 2017, 19:31:37 »
#38 Knack 2

Pierwszy Knack wydany na start konsoli PlayStation 4 okazał się pośmiewiskiem w świecie gier, a memy jakie przewinęły się przez internet do dzisiaj są aktualne i wciąż śmieszą. Najdziwniejszym jednak faktem jest to, że twórcą gry o klockowym bohaterze jest nie kto inny jak Mark Cerny ? główny inżynier najnowszej stacjonarnej konsoli Sony. Czy dwójka zmazuje wstydliwą nalepkę? Niezupełnie.

Więcej: http://forum.polygamia.pl/dyskusje/knack-2-17584/msg1051821/#msg1051821

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #9571 dnia: Październik 15, 2017, 19:47:13 »
knock knock
Kto tam?
Knock
Kto?
Knack k@#@a!
 :)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9572 dnia: Październik 15, 2017, 21:56:15 »
Myślałes zeby bo ja wiem...jakis srand up zrobić? :)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9573 dnia: Październik 17, 2017, 20:38:19 »
Gra nr 17

Alice: Madness Returns

Myśle, ze to moja scisła trójka najbardziej niedocenianych gier w historii. Ta gra mnie oczarowała...ale troche popsuła wrażenie w końcówce. Ale to pozniej.

Gra rozkochała mnie desugnem. Czego tu nie ma, o panie:
- jest Tim Burton
- Tim Burton skrzyżowany z Dickensem :o
- Silent Hill

Są zawieszone w prozni oniryczne konstrukcje, rodem z koszmarów sennych osoby z lękiem wysokosci. Byla taka gra Dreams To Reality. W tych aspektach Alicja przypomina tą zacna produkcje

Gameplayowo to fajne i czasem wymagające skakanie oraz gorsza troche walka. Ale ta gra to design, on to czyni produkcje wyjątkową.

Wady? O dziwo czas gry. Ok 15 h. Ostatni rozdział znudził mmie juz.

4+/6

Nawet dzis warto i to bardzo zagrac
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2017, 20:48:35 wysłana przez Orson. »

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9574 dnia: Październik 17, 2017, 20:43:52 »
Ta najpierw swietny design, a potem nudne przemielanie assetow w tragicznym jak o gameplay idzie sosie.
Knack is back baby!

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9575 dnia: Październik 17, 2017, 20:48:06 »
A właśnie nie, w każdym etapie jakieś wtf miałem. No może poza ostatnim bo juz za długo było.

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9576 dnia: Październik 17, 2017, 21:28:18 »
Gra 4/10, design bez mielenia 10/10.
Knack is back baby!

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9577 dnia: Październik 17, 2017, 21:39:09 »
Nie prawda :)w pakiecie starsza Alicja, ale niegrywalna juz dzis.

Online Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #9578 dnia: Październik 17, 2017, 23:30:20 »
Pierwsza Alicja byla 'czyms', do tego muzyka NIN...
Dwoja niestety byla slabsza od jedynki, ja nie potrafilem jej zmeczyc. Trzymalem z 5 lat liczac, ze wroce. 2 dni temu wystawilem na Allegro w paczce z innymi grami, nawet nie chcialo mi sie oferowac tego indywidualnie ;)
Reasumujac American McGee Alice 8/10 > Alice: Madness Returns 6/10.

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline l0l0

• Badass
« Odpowiedź #9579 dnia: Październik 18, 2017, 08:00:34 »
Nie do końca nin, to nie Reznor robił tylko Vrenna, były perkusista.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9580 dnia: Październik 18, 2017, 12:28:55 »
Dlatego uważam gre za bardzo niedocenioną. Ale tez zalezy kto co ceni w grach. Ja na pierwszym miejscu mam gameplay a na drugim klimat. Druga opcja rzadzi w Alicji, pierwsza nie przeszkadza.

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #9581 dnia: Październik 18, 2017, 16:10:56 »

Rayman Origins, PSV

Platformówka idealna. Piękna grafika, świetna otoczka audio, miodny gameplay, idealna na vitę. Coś wspaniałego!

10/10

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #9582 dnia: Październik 23, 2017, 09:53:25 »
Uncharted 4: Stres Złodzieja

O ile na remaster The Last of Us trochę ponarzekałem tak tutaj muszę przyznać, że U4 jest niesamowicie dobrą grą.

Nie znudziła się ani na moment, mimo że była zdecydowanie dłuższa od poprzedniczek.

9,5/10

Online Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #9583 dnia: Październik 23, 2017, 13:19:02 »
Persona 5

Skończyłem Personę w ten weekend i jest mi autentycznie smutno. Przez te pół roku autentycznie zdążyłem zżyć się z bohaterami i szkoda że to już koniec.

Cóż to za niesamowita gra jest. Wszystko jest wychuchane i zapięte na ostatni guzik. Ile serca i pracy włożono w ten tytuł to głowa mała. Postacie, historia, styl jaki emanuje od tej gry (genialnie wykonane menusy i muzyka). Bomba! Mimo faktu że spędziłem na tej grze 150h nie nudziłem się ani razu. Jasne, czasem jak myślałem że znowu mam robić pałac na raz to czułem się trochę jakbym miał do pracy iść, ale to uczucie mijało gdy już odpaliłem grę. Walki są bardzo fajnie zrobione. Niby klasyka RPG, ale z fajnym twistem w postaci negocjacji z potworami. Samo zbieranie tych Person to też zajmujące zajęcie. Od pokemonów się odbiłem, (serio, nie ogarniam dorosłych ludzi którzy pałują się nad pokemonami, no chyba że z sentymentu) tutaj design tych potworków jest tak wykręcony że mózg siada.

Na przykład taki przyjemniaczek:

Zgadnijcie jaką ma słabość? Tak. Lód. Kurczy się pod wpływem zimna ;).

Muzyka to też mistrzostwo, nigdy nie spodziewałbym się po Personie takiego klimatu muzycznego. Jazzowo-soulowe podkłady i wokale w jRPG? To był chyba największy szok jak odpaliłem grę. Jak już wspominałem, grałem 150h, a muzyka ani trochę nie zaczęła mnie nużyć jak w przypadku innych przedstawicieli gatunku.

Szkoda że gra ma zamknięte ramy czasowe i jakbym nie kombinował to wszystkich wątków nie udało mi się pociągnąć do końca. No ale to tak jak w prawdziwym życiu, ciężko jest znaleźć czas na wszystko.

Cudowna gra, robiona przez ludzi z pasją a nie wyrób gropodobny tworzony przez wyrobników nastawiony na wyciągnięcie jak najwięcej pieniędzy od gracza w nie do końca czysty sposób.

Bardzo cieszę się że takie gry dalej powstają, właśnie takie gry 20 lat temu rozpaliły moją miłość do gier.

Nie miałbym sumienia wystawić mniej niż 10/10.

Offline LukeSpidey

• Stały bywalec
« Odpowiedź #9584 dnia: Październik 23, 2017, 16:49:05 »
Batman: Arkham Knight (PS4)

Może gdybym grał na poziomie trudności wyższym niż Easy, co zmusiłoby mnie do zgłębienia tajników walki i znalezienia różnych smaczków, ale podniesienie poziomu trudności wiązałoby się z częstszymi zgonami (bo moje ciosy stałyby się słabsze, a ciosy przeciwnika zabierały by mi więcej zdrowia) i wydłużeniem czasu tej nudnej gry.

Nie tak działa poziom trudności w grach Arkham, a poza tym ktoś jeszcze grał z tu obecnych w Batmana na easy? Przecież każda gra ma easy jest nudna a tutaj miód wychodzi dopiero jak jest wyzwanie.

Online Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #9585 dnia: Październik 23, 2017, 21:29:08 »
Persona 5

Skończyłem Personę w ten weekend i jest mi autentycznie smutno. Przez te pół roku autentycznie zdążyłem zżyć się z bohaterami i szkoda że to już koniec.
...
Nie miałbym sumienia wystawić mniej niż 10/10.
W pelni rozumiem, sam mam nadzieje w koncu na okno w ktorym bede mogl sie wbic solidnie w tytul.
Z takimi pozycjami wiaze sie jeszcze jeden smuteczek, 90% foruma nawet nie zajaknie sie o tym tytule - bo to przeciez japonszczyzna ;)

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #9586 dnia: Październik 23, 2017, 21:50:24 »
Ja grałem w P4 na Vicie, ale mi pad karty pożarł save z ponad 30h gry. Gdybym nie był biedakiem cebulakiem i miał Plusa, to bym sejwa nie stracił. A tak mam focha i pewnie Persony nie ukończę.

Online hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #9587 dnia: Październik 23, 2017, 22:34:30 »
Mnie P4 trochę już nudzi a relatywnie daleko nie jestem - czerwiec ledwie. System walki jednak mało frajdy daje i te lochy to nużący grind po prostu...

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9588 dnia: Październik 24, 2017, 00:05:03 »
Gone home - fajne, nie cudowne, nie oświeciło mnie. Wolałbym, żeby to było jednak nie oparte jeno na środowiskowym opowiadaniu historii. Koncept jest git, ale nawet w ciągu tych 2h przydałoby się jakieś urozmaicenie. 8/10

Unfinished Swan -  fajne, przyjemne, ładne, proste ;). Historyjka ok. Takie 7/10, przyjemnie zagrać. Niestety pod koniec mocno gubi klatki, ale przy takiej grze to przynajmniej nie przeszkadza w samym gameplayu.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2017, 00:06:37 wysłana przez Blue__ »
Knack is back baby!

Offline SimonX

• Prezes
  • #nikogo
« Odpowiedź #9589 dnia: Październik 24, 2017, 07:35:27 »
Gone Home przeszedłem trochę na siłę, bo tyle dobrego czytałem. Podchodziłem do tego chyba z 3 razy, zanim przebiłem się przez pierwszą nudę i zmusiłem się, żeby ciągnąć granie dalej. Dokumenty, listy które się znajduje, a które niby budują fabułę w ogóle mnie nie zaciekawiły od początku i później też, pamiętam, ze znajdowałem jakieś faktury, jakieś pisma, i generalnie nic ciekawego. Grało się nawet przyjemnie, bo gra jest ładna, ale nie powiem, żebym szczególnie pamiętał o czym to było, nic się nie wryło w pamięć. Zupełnie przeciwnie do Firewatch, do Ethana, nie mówiąc o Life is Strange, które mi się tu nasuwa jako gra jednak podobna. Nawet Virginia mi się bardziej podobała ;)

A łabędź mega spoko - na Vicie go przeszedłem, bardzo polecam jak ktoś ma Vitę, niewiele jest gier w pierwszej osobie na Vitę które można polecić, Unfinished Swan oczywiście nie jest shooterem, nie ma "tańców, bryk i wybuchów", ale bawiłem się przy nim bardzo dobrze.

Ja ostatnio skończyłem Uncharted Lost Legacy. Bardzo fajne Uncharted z dużo ładniejszym Drejkiem :) Jest wszystko co dobre w Uncharted, jest piękna grafika, jest jeep, jest eksploracja, sa znajdźki, jest skradanie, i jest strzelanie. W takiej mniej więcej kolejności - jeżeli chodzi o uciechę z rozgrywki. Stwierdziłem, że na strzelanie jestem za stary i mi się nie chce, włączyłem najskuteczniejszego auto aima. No i ch...! A ile funu z headshotów z pistoletu!  8) Zwykle wybieram broń maszynową, jako skuteczniejszą, a tu chyba w 80% strzelania wybierałem broń krótką. Dla kazdego fana serii pozycja obowiązkowa, reszta niech marudzi, ze dwójka najlepsza.
Pewnie brzmi to mało zachęcająco, ale trudno - iddźie sobie grać w swoje Destiny 2 i dajcie mi spokój :) .
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2017, 07:41:40 wysłana przez SimonX »

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9590 dnia: Październik 24, 2017, 08:25:11 »
Zupełnie przeciwnie do Firewatch, do Ethana, nie mówiąc o Life is Strange, które mi się tu nasuwa jako gra jednak podobna. Nawet Virginia mi się bardziej podobała ;)
Mówisz? To zupełnie przeciwnie do mnie, bo Firewatch to dla mnie słaba gra z gimnazjalnymi rozmówkami, Ethan mnie zanudził na śmierć od pierwszej chwili i dałem sobie spokój, z LiS się męczyłem(choć doceniam fabularnie, to gameplay zanudzał) i w końcu nie zmęczyłem(jestem na 4 odcinku gdzieś). Tu też nie było tak żebym ani na moment nie chciał żeby to poszło szybciej do przodu, ale że gra krótka to tak nie wymordowało. I tak wole jak takie rzeczy są powkładane jak w bioshocku, a nie jak stanowią osobny byt, plus taki ze historie poznajesz szybko.

Co do tego, że Gone Home jest ładne... serio? ;) Nie, nie jest. Jest przejrzyste i nie boli, oprawa daje tylko tyle ile musi. Widać mamy zupełnie inny odbiór gier tego typu(i nie tylko ;) cuphead vs shovel knight).
Knack is back baby!

Offline SimonX

• Prezes
  • #nikogo
« Odpowiedź #9591 dnia: Październik 24, 2017, 09:16:47 »
Co do tego, że Gone Home jest ładne... serio? ;) Nie, nie jest. Jest przejrzyste i nie boli, oprawa daje tylko tyle ile musi. Widać mamy zupełnie inny odbiór gier tego typu(i nie tylko ;) cuphead vs shovel knight).

No tak, masz rację, wybitnie ładna nie jest. Nie odstrasza, kojarzę jakieś ładniejsze momenty, ale nic więcej. Czyli w sumie nic dobrego w nie mogę o niej powiedzieć :)

Co do reszty, no to się nie zgadzam, dla mnie tamte gry są dobre i ciekawe. A Cuphead'a szanuję i doceniam, ale nie mam nerwów do etapu, gdzie to jest bardziej latany shooter i bullethell niż platformer. Tam poległem i nie chcę ej gry więcej oglądać. Takiego Raymana wyplatynowałem, VVVVV skończyłem, umiem w platformówki. Nie do końca też jestem fanem stylówy Cupheada. Nie jest to gra dla mnie po prostu.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2017, 09:19:21 wysłana przez SimonX »

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9592 dnia: Październik 24, 2017, 09:21:08 »
No ale mi sie podobał shovel, tylko nie mam nerwów do tego systemu gdzie sie traci skarby jak sie do nich nie dojdzie ;). Ty nie masz nerwów do cupheada, a masz do shovela.
Knack is back baby!

Offline cezar

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9593 dnia: Październik 24, 2017, 09:30:11 »
Zupełnie przeciwnie do Firewatch, do Ethana, nie mówiąc o Life is Strange, które mi się tu nasuwa jako gra jednak podobna. Nawet Virginia mi się bardziej podobała ;)
Mówisz?

Zgadzam się z Szymonem. Dla mnie Life is Strange (tutaj cieszę się z Plusa, bo inaczej bym nie kupił a gra idealnie wpasowała się w mój klimat) oraz Ethan to perełki, a Gone Home zmęczył mnie do tego stopnia, że szybko sięgnąłem po poradnik w sieci, żeby grę przejść, bo 'słyszałem, że warto'. W sumie nie żałuję, bo odblokowałem dzięki temu jakieś pucharki za bzdurne rzeczy i speed-run zrobiłem. Już nie pamiętam w ile to trzeba zrobić, ale jakoś chyba 1:30.

Online Arcybibosz

• Prezes
« Odpowiedź #9594 dnia: Październik 24, 2017, 09:38:55 »
Ja Gone Home przeszedłem bo gra była opiewana w sieci jako Mesjasz.

Jak rozkminiłem o czym jest ta gra to mi ręce opadły. Już wiedziałem skąd te słowa zachwytu.

Generalnie stolec straszny.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #9595 dnia: Październik 24, 2017, 18:46:10 »
Właśnie skończyłem podstawową kampanię w Neverwinter Nights 1 :) Licznik na GoGu pokazuję mi 68h ale odliczając z tego przerwy na zabawy i usypianie dziecka wyszłoby pewnie parę h mniej :P Nie pamiętam, które to podejście od czasów premiery ale nazwałbym się mistrzem pierwszego aktu! Tym razem lekki kryzys monotonii dopadł mnie w środku aktu drugiego, ale później poszło już szybko. Mała przerwa na coś innego a później dodatki. Poza oficjalnymi jest masa świetnego materiału zrobionego przez społeczność. W ogóle na reddicie czytam, że wciąż można spokojnie pograć online. Teraz już takich giereczek nie robią :P

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #9596 dnia: Październik 25, 2017, 08:05:24 »
Maska Zdrajcy >> NwN 2 >>> NwN 1 :)

Obsidian dużo lepszy od BioWare, a Maska Zdrajcy to jedna z lepszych gier cRPG w ogóle. Krusty potwierdzi. ;) Niestety jedynka była generalnie nudna, mnie trochę zmęczyła. Potem Obsidian - wyrobnik dostał sequel (jak to z nimi bywało) i zrobili to samo co w przypadku KotOR II oraz FNV, grę lepszą od oryginału.

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #9597 dnia: Październik 25, 2017, 11:27:32 »

Middle-earth: Shadow of Mordor, PS4

Batman w otwartym świecie w sosie Tolkienowskim!
Gra w zasadzie o systemie nemesis, bo fabuły jest tutaj jak na lekarstwo. Trzeba grać taktycznie żeby nie doprowadzić do nadmiernego rozwoju armi szatana. Z czasem dopada lekka monotonia, bo większość czasu zabijamy albo przeciągamy na swoją stronę zielonych, żeby nam służyli i przedzierali się w hierarchii jak najwyżej.
(kliknij)
Świat bardzo ładny i klimatyczny (także graficznie), zabijanie kolejnych dowódców daje fun szczególnie jak mamy już dostęp do ciekawszych umiejętności np. kontrola umysłów. Sterowanie niekiedy toporne, nie można było się na wszystko wspiąć i zeskoczyć, nieraz to przeszkadzało w walce. Ogólnie dobrze się bawiłem mimo symbolicznej fabuły, potrafiłem wsiąkać na 3-4 godzinne sesje więc na pewno było to coś.

8/10

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9598 dnia: Październik 25, 2017, 12:35:38 »
Już pierwsze zdanie dla mnie to idealny powód by gre zakopać w piachach Nevedy :)

Online Arcybibosz

• Prezes
« Odpowiedź #9599 dnia: Październik 25, 2017, 12:36:53 »
zwłaszcza jak lubisz Batmana, Tolkiena i otwarte światy.